Click to go back

Takmičenje:
Tim: Sortiraj po:
Uzrasna kat.:

Spisak prijavljenih takmičara
Rb.TimImePrezimePolDat. rođ.Uzr. kat.Kategorija
1.MDA - ART SPORTMihailVereșagM01.05.2009Copii-33
2.MDA - ART SPORTCatalinVirtosuM25.10.2008Copii-36
3.MDA - ART SPORTNichitaCosneanuM13.02.2008Copii-40
4.MDA - CALEA FERICIRIIBecciuDenizM01.01.2011Kids-23
5.MDA - CALEA FERICIRIIProdanVladimirM21.07.2010Kids-25
6.MDA - CALEA FERICIRIICirligAlexandruM01.01.2010Kids-27
7.MDA - CALEA FERICIRIITurcanVladM01.01.2010Kids-27
8.MDA - CALEA FERICIRIISîrghiVladimirM26.02.2010Kids-40
9.MDA - CALEA FERICIRIIColtaAlexeiM20.03.2009Copii-33
10.MDA - CALEA FERICIRIIBorsDorinM22.01.2009Copii-36
11.MDA - CALEA FERICIRIILunguDaniel-ValentinM26.05.2009Copii-44
12.MDA - CALEA FERICIRIIMorariArtiomM01.01.2008Copii-44
13.MDA - CALEA FERICIRIIManitaAlexandruM27.05.2008Copii-52
14.MDA - Dinamo PlusChirilChiriacM01.01.2010Kids-36
15.MDA - FIRE GYMDatiiRadiiM06.05.2011Kids-21
16.MDA - FIRE GYMTruhinArtemM04.04.2011Kids-21
17.MDA - FIRE GYMCostiucTaisiyaŽ06.07.2011Kids-23
18.MDA - FIRE GYMTsvyatkovBogdanM05.05.2011Kids-25
19.MDA - FIRE GYMEvdotiencoArturM05.03.2010Kids-27
20.MDA - FIRE GYMSatarovEgorM05.08.2011Kids-27
21.MDA - FIRE GYMBadaranchaSergeiM04.04.2011Kids-33
22.MDA - FIRE GYMNasuchniiMaximM06.08.2010Kids-40
23.MDA - FIRE GYMMilevaNicoletaŽ04.04.2008Copii-30
24.MDA - FIRE GYMColesnichencoAlexeiM07.06.2008Copii-40
25.MDA - FIRE GYMTumbaVictorM05.02.2008Copii-52
26.MDA - IU-SINDevidPopescuM09.12.2011Kids-23
27.MDA - IU-SINDanilFerentsM10.12.2010Kids-25
28.MDA - IU-SINIonStarinschiM21.03.2010Kids-30
29.MDA - JIREUGIElizavetaKovalŽ13.03.2011Kids-23
30.MDA - JIREUGIEgorShcherbinaM20.06.2009Copii-36
31.MDA - Korean ArtOctavianBîzganuM24.04.2011Kids-23
32.MDA - Korean ArtDragosBârduM16.08.2010Kids-33
33.MDA - Korean ArtDanielChitoroagăM19.04.2009Copii-36
34.MDA - SSSNR6DaniilJigalovM01.01.2010Kids-23
35.MDA - SSSNR6TimurCazakM16.12.2010Kids-25
36.MDA - SSSNR6AlexandrPalaiciucM01.01.2010Kids-27
37.MDA - SSSNR6DenisIusiumbeliM01.01.2011Kids-27
38.MDA - SSSNR6DmitriiBalagulaM01.01.2010Kids-30
39.MDA - SSSNR6EgorGarabadjiuM09.05.2010Kids-30
40.MDA - SSSNR6MaximRoscovanM01.01.2010Kids-30
41.MDA - SSSNR6ArtiomStepanencoM01.01.2011Kids-33
42.MDA - SSSNR6ArtiomZaeperM30.07.2011Kids-33
43.MDA - SSSNR6DavidSaranciukM01.01.2010Kids-33
44.MDA - SSSNR6DenisRusuM01.01.2011Kids-33
45.MDA - SSSNR6IvanFugaM01.01.2010Kids-33
46.MDA - SSSNR6SergheiBorovicM01.01.2011Kids-33
47.MDA - SSSNR6BiancaPosticaŽ01.01.2009Copii-30
48.MDA - SSSNR6KirillNavraciukM26.06.2009Copii-30
49.MDA - SSSNR6MaximCravcencoM01.01.2009Copii-30
50.MDA - SSSNR6BudaVladaŽ05.10.2009Copii-33
51.MDA - SSSNR6ErikaLupusorŽ01.01.2008Copii-33
52.MDA - SSSNR6KirillParaM25.07.2008Copii-33
53.MDA - SSSNR6VictorConosM01.01.2009Copii-33
54.MDA - SSSNR6ArtiomOnicaM01.01.2008Copii-36
55.MDA - SSSNR6BogdanBugaM01.01.2009Copii-36
56.MDA - SSSNR6MihaiConosM01.01.2008Copii-36
57.MDA - SSSNR6NichitaCilcicM01.01.2008Copii-40
58.MDA - SSSNR6IuriiStoianM01.01.2008Copii-44
59.MDA - SSSNR6AlexandraCuzimencoŽ01.01.2008Copii-57
60.MDA - Triumf-GRBogdanIonesiiM24.04.2011Kids-25
61.MDA - Triumf-GRBogdanOgorM20.12.2010Kids-30
62.MDA - Triumf-GRRomanCerneiM10.06.2009Copii-30


Broj prijavljenih takmičara po kategorijama
Rb.KategorijaMBroj MŽBroj ŽUkupno
1.Kids-212-2102
2.Kids-234-2326
3.Kids-255-2505
4.Kids-276-2706
5.Kids-305-3005
6.Kids-338-3308
7.Kids-361-3601
8.Kids-402-4002
9.Kids+400+4000
10.Copii-270-2700
11.Copii-303-3025
12.Copii-334-3326
13.Copii-367-3607
14.Copii-403-4003
15.Copii-443-4403
16.Copii-480-4800
17.Copii-522-5202
18.Copii-570-5711
19.Copii+570+5700
UKUPNO14 (1)554 (1)762


Broj prijavljenih takmičara po uzrasnim kategorijama
Rb.KategorijaBroj MBroj ŽUkupno
1.Kids33235
2.Copii22527
UKUPNO55762


  Language: