Takmičenje:
SVA TAKMIČENJA
2024.06.09, [SRB] Imperium Open
2024.05.26, [ROU] VIP OPEN 2024
2024.05.25, [SRB] Prvenstvo Vojvodine 2024
2024.05.18, [SRB] 8. Asteriks Kup
2024.05.18, [SRB] 2024 8th ASTERIKS Cup E2
2024.04.28, [SRB] Kobrin razvojni turnir za forme
2024.04.27, [ROU] Campionatul Național de Kickboxing - K1
2024.04.27, [ROU] Cupa Romaniei Kickboxing-probe de tatami [pf/lc/kl]
2024.04.27, [SRB] 4th Prestige Cup
2024.04.26, [MDA] Cupa "Calea Fericirii" la Taekwondo WT Editia a-IV
2024.04.20, [SRB] 15. Millennium Open
2024.04.13, [ROU] Campionatul National Kickboxing-probe de tatami
2024.04.07, [SRB] Prvenstvo Srbije 2024 - Kadeti
2024.03.30, [MDA] Întâietatea Școliii Sportive Stăuceni la Taekwondo WT 2024
2024.03.30, [SRB] 13. Zrenjanin Open 2024
2024.03.24, [SRB] Prvenstvo Srbije 2024 - seniori, forme i paratekvondo
2024.03.23, [MDA] Întâietatea Școlii Sportive specializate nr.6 la Taekwondo WT
2024.03.16, [SRB] 20. Omega kup
2024.03.10, [ALB] 11th Top Tirana Open
2024.03.09, [ALB] 11th Top Tirana Open - E2
2024.02.25, [SRB] Kup Obrenovca
2024.02.24, [MDA] 3rd TUSAH OPEN CUP 2024
2024.02.10, [SRB] Feniks Open - Niš 2024
2023.12.16, [MDA] Christmas Cup Budesti 2023
2023.12.16, [ROU] Cupa Campionilor Kickboxing-Tatami (PF/LC/KL)
2023.12.02, [SRB] EX YU Open 2023
2023.11.25, [MDA] Întâietatea Școlii Sportive nr.6 la Taekwondo WT
2023.11.18, [SRB] 12. Elit Open 2023
2023.11.18, [ROU] 2023 KOMBAT GRAND PRIX-KICK LIGHT-ANULAT
2023.11.18, [ROU] 2023 KOMBAT GRAND PRIX-K1-ANULAT
2023.11.12, [SRB] Korio Open
2023.11.04, [MKD] Korio Open 2023
2023.11.04, [ROU] Cupa Vrancea Editia IX-Kickboxing PF/LC/KL
2023.11.04, [SRB] Kup Beograda - pioniri i seniori
2023.11.04, [SRB] Trofej Beograda - kadeti i juniori
2023.11.04, [MDA] Campionatul Republicii Moldova la Taekwondo WT(copii)
2023.11.03, [MDA] Campionatul Republicii Moldova la Taekwondo WT
2023.10.28, [SRB] IV Koloseum Open
2023.10.27, [ESP] Open European Championships TKD ITFU
2023.10.22, [ROU] 2023 ART CHAMPIONSHIPS Romanian ONLY - PUMSAE
2023.10.22, [ROU] 2023 ART CHAMPIONSHIPS Romanian ONLY - SPEED KICK
2023.10.21, [ROU] 2023 ART CHAMPIONSHIPS Romanian ONLY - KYEOKPA
2023.10.21, [ROU] 2023 ART CHAMPIONSHIPS Romanian ONLY - SPECIAL TEHNIQUE
2023.10.21, [ROU] Cupa Aleph Kickboxing-tatami PF/LC/KL
2023.10.21, [ROU] Cupa Aleph Kickboxing-ring FC/LK/K1
2023.10.21, [ROU] 2023 ART CHAMPIONSHIPS Romanian ONLY - KYEORUGI
2023.10.14, [SRB] Imperium Pazova Open
2023.10.14, [ROU] CAMPIONATUL NATIONAL MUAY-THAI 2023
2023.10.14, [ROU] Cupa FRAMC Kickboxing pe tatami PF/LC/KL
2023.10.14, [ROU] Cupa FRAMC Kickboxing- ring LK
2023.10.07, [MDA] Campionatul deschis al Municipiului Chisinau la Taekwondo WT
2023.10.07, [SRB] Otvoreni kup Srbije
2023.09.30, [MDA] TUSAH COMRAT OPEN CUP
2023.09.23, [MDA] Cupa Stauceni 2023
2023.09.16, [SRB] 2. Sparta Challenge
2023.09.09, [SRB] Otvoreni kup za kadete
2023.06.10, [SRB] Imperium Open
2023.06.10, [ROU] Campionatul National Kickboxing-Full Contact & Low kick
2023.06.10, [ROU] Cupa Romaniei Kickboxing-tatami [LC]
2023.06.10, [MDA] Cupa Calea Fericirii
2023.06.10, [MDA] Cupa Calea Fericirii Speed Kick
2023.06.04, [SRB] 2. Grmeč Trofej Obrenovca
2023.06.03, [MDA] Întâietatea Școlii Sportive nr.6
2023.06.03, [SRB] Državno prvenstvo za kadete
2023.05.30, [SRB] Evropske otvorene školske borilačke igre 2023
2023.05.28, [SRB] Prvenstvo Beograda
2023.05.27, [SRB] 21. Prvenstvo Vojvodine
2023.05.21, [ROU] ART CHAMPIONSHIPS - KYEOKPA
2023.05.21, [ROU] ART CHAMPIONSHIPS - SPECIAL TECHNIQUES
2023.05.21, [ROU] ART CHAMPIONSHIPS 2023 - PUMSAE
2023.05.20, [ROU] ART CHAMPIONSHIPS 2023 - SPEED KICK
2023.05.20, [ROU] ART CHAMPIONSHIPS 2023 - KYEORUGI
2023.05.20, [SRB] 7. Asteriks Kup
2023.05.14, [MKD] Kobra Open 2023
2023.05.13, [ESP] Torneo Interinsular Open FITE Canarias
2023.05.07, [SRB] Državno prvenstvo za kadete i seniore do 21 godine - OTKAZANO
2023.05.06, [ROU] Cupa Romaniei Kickboxing-Tatami Kick Light
2023.05.06, [ROU] Campionatul National Kickboxing-K1 & Full Contact
2023.04.29, [SRB] 3. Prestige Cup
2023.04.22, [SRB] 14. Millennium Open
2023.04.08, [SRB] Prvenstvo Srbije za pionire i juniore
2023.04.01, [MDA] CAMPIONATUL DESCHIS AL MUNICIPIULUI CHISINAU LA TAEKWON-DO 2023
2023.04.01, [MDA] Întâietatea Școlii Sportive Stăuceni
2023.03.25, [MKD] Ohrid Open 2023
2023.03.25, [SRB] 12. Open Zrenjanin 2023.
2023.03.18, [ROU] Campionatul National Kickboxing-Tatami
2023.03.18, [ROU] Cupa Romaniei Kickboxing-K1
2023.03.18, [SRB] Prvenstvo Srbije za seniore, forme i para forme i borbe
2023.03.11, [MDA] Tusah Open Cup 2023
2023.03.11, [SRB] 19. Omega Kup
2023.02.18, [SRB] Feniks Bulevar Open - Niš
2022.12.17, [MDA] Christmas Cup Budesti Kyorugi
2022.12.16, [MDA] Cristmas Cup Budesti Speed Kick
2022.12.16, [MDA] Christmas Cup Budesti Poomsae
2022.12.16, [MDA] Christmas Cup Budesti Kyokpa
2022.12.04, [SRB] EX YU Open 2022
2022.12.02, [MDA] Campionatul Republicii Moldova
2022.11.19, [ROU] ART CHAMPIONSHIPS - KYEORUGI
2022.11.19, [ROU] ART CHAMPIONSHIPS - SPEED KICK
2022.11.12, [SRB] 1st Korio Open
2022.11.12, [ESP] Torneo Nacional FITE Open 2022
2022.11.05, [SRB] Kup Beograda 2022 (pioniri i seniori)
2022.11.05, [SRB] Trofej Beograda 2022 (kadeti i juniori)
2022.10.29, [MDA] BRAVE FIGHTER CUP
2022.10.29, [ROU] Campionatul National de Kickboxing-Low Kick
2022.10.29, [ROU] Cupa Campionilor de Kickboxing PF/LC/KL
2022.10.22, [SRB] III Koloseum Open
2022.10.15, [SRB] Ares Niš Open
2022.10.08, [MDA] Cupa deschisă a or. Comrat
2022.10.01, [SRB] 11. Elit Open 2022
2022.09.24, [SRB] Otvoreni kup Srbije 2022 - juniori, kadeti, pioniri i forme
2022.09.23, [MDA] CUPA DESCHISA STAUCENI KYORUGI
2022.09.23, [MDA] CUPA DESCHISĂ A COMUNEI "STĂUCENI" POOMSAE
2022.09.23, [MDA] CUPA DESCHISĂ A COMUNEI "STĂUCENI" SPEED KICK
2022.09.10, [SRB] Otvoreni kup Srbije 2022 - seniori i para
2022.09.03, [ROU] Cupa Romaniei Kickboxing-tatami PF/LC/KL
2022.09.03, [ROU] Campionatul National Kickboxing - K1
2022.06.18, [MDA] Cupa Gloriei
2022.06.11, [SRB] Imperium Open
2022.06.04, [SRB] 1. Grmeč tekvondo trofej Obrenovca
2022.05.29, [SRB] 2nd Prestige Cup
2022.05.27, [MDA] Cupa mun. Chișinău
2022.05.22, [ROU] ART CHAMPIONSHIPS - PUMSAE
2022.05.21, [ROU] ART CHAMPIONSHIPS - SPEED KICK
2022.05.21, [ROU] ART CHAMPIONSHIPS - KYEOKPA & SPECIAL TECHNIQUES
2022.05.21, [SRB] 20. Prvenstvo Vojvodine
2022.05.21, [ROU] Campionatul National Kickboxing-Tatami
2022.05.21, [ROU] Cupa Romaniei Kickboxing-K1
2022.05.21, [ROU] ART CHAMPIONSHIPS - KYEORUGI
2022.05.14, [SRB] 6. Asteriks Kup (2 dana)
2022.05.08, [SRB] Prvenstvo Beograda 2022
2022.05.07, [SRB] 1st Sparta Challenge
2022.04.30, [MDA] Cupa Deschisa de primăvară 2022
2022.04.30, [MKD] 8th Skopje Open
2022.04.16, [SRB] Prvenstvo Srbije za pionire, kadete i seniore
2022.04.16, [MDA] Cupa CALEA FERICIRII 2022 KYORUGI
2022.04.15, [MDA] Cupa CALEA FERICIRII 2022 POOMSAE
2022.04.15, [MDA] Cupa CALEA FERICIRII 2022 SPEED KICK
2022.04.09, [SRB] 13. Millennium Open
2022.04.02, [ESP] Torneo Nacional Unificado
2022.03.27, [SRB] Prvenstvo Srbije - juniri i forme
2022.03.19, [SRB] 11. Open Zrenjanin 2022.
2022.03.13, [SRB] 9. Šabac Open 2022
2022.02.26, [SRB] 18. Omega Kup
2022.02.18, [MDA] PRO Fighter Cup 2022
2021.12.18, [MDA] KYORUGI “Christmas Cup Budesti 2021” editia a-III-a
2021.12.18, [MDA] POOMSAE “Christmas Cup Budesti 2021” editia a-III-a
2021.12.18, [MDA] KYOKPA“Christmas Cup Budesti 2021” editia a-III-a
2021.12.18, [MDA] SPEED KICK“Christmas Cup Budesti 2021” editia a-III-a
2021.12.12, [SRB] Prestige Cup 2021
2021.12.10, [MDA] Campionatul Republicii Moldova
2021.12.05, [SRB] 1st Taekwondo Club Championship Ex YU 2021
2021.12.04, [ESP] Torneo Nacional FITE Open 2021 - Zaragoza
2021.11.28, [ROU] Balkan Region of ETU
2021.11.27, [ROU] Generation 24
2021.11.20, [SRB] 10. Elit Open 2021
2021.11.07, [SRB] Otvoreni kup Srbije za seniore
2021.11.06, [SRB] Trofej Beograda 2021
2021.10.30, [SRB] Koloseum Open
2021.10.24, [SRB] Imperium Open
2021.10.23, [MDA] Cupa Interna la Taekwondo WT al Clubului CALEA FERICIRII ediția II-a
2021.10.02, [SRB] Otvoreni kup Srbije
2021.09.25, [MDA] Cupa deschisa a or. Comrat 2021
2021.09.19, [SRB] Herkules Games
2021.09.18, [MDA] Stauceni Open HAI LA HRAM KYORUGI
2021.09.18, [MDA] Stauceni Open HAI LA HRAM Speed Kick
2021.09.13, [SRB] ISF U15 World School Sports Games
2021.09.12, [MDA] Cupa Primarului General al municipiului Chișinău WT 2021- ANULAT,AMÂNAT
2021.09.11, [AUT] 1. Fighters World friends Taekwondo open
2021.06.19, [SRB] Prvenstvo Beograda 2021.
2021.06.05, [MDA] Cupa TAEKWONDO WT "Familia - tata, mama și copiii"
2021.06.05, [SRB] Imperium Pazova Open
2021.05.30, [MDA] Brave Fighter Cup
2021.05.23, [SRB] Prvenstvo Srbije - seniori i paratekvondo
2021.05.22, [SRB] 5. Asteriks Kup
2021.05.15, [SRB] Prvenstvo Srbije za pionire i juniore
2021.05.14, [MDA] CUPA CALEA FERICIRII
2021.05.09, [SRB] 3. Elemir Open
2021.04.24, [SRB] 12. Millennium Open 2021
2021.04.03, [SRB] 19. Prvenstvo Vojvodine
2021.03.27, [SRB] Prvenstvo Srbije za kadete (borbe) i forme
2021.03.27, [BIH] Prvenstvo Bosne i Hercegovine - ODLOŽENO
2021.03.21, [SRB] 17. Omega Kup
2021.02.27, [SRB] 10. Open Zrenjanin 2021.
2021.02.27, [BIH] 22. Prvenstvo Republike Srpske
2020.11.08, [SRB] Otvoreni Kup Srbije - forme, pioniri & juniori
2020.10.17, [SRB] Prvenstvo Beograda
2020.10.11, [SRB] 18. Prvenstvo Vojvodine 2020
2020.09.27, [SRB] Prvenstvo Srbije za pionire 2020
2020.09.25, [MDA] Campionatul Republicii Moldova
2020.09.20, [SRB] Prvenstvo Srbije 2020
2020.06.14, [MDA] Brave Fighter Cup - POSTPONED - TBA
2020.05.16, [SRB] Prvenstvo Srbije - pioniri i juniori
2020.05.09, [SRB] 5. Asteriks Kup - ODLOŽENO
2020.04.25, [SRB] 12. Millennium Open 2020 - OTKAZANO
2020.03.29, [SRB] 8. Šabac Open 2020 - OTKAZANO
2020.03.22, [MKD] 2. Ohrid Open - ODLOŽEN
2020.03.22, [SRB] Prvenstvo Srbije - kadeti i seniori - OTKAZANO
2020.03.21, [SRB] Prvenstvo Srbije - forme i paratekvondo - OTKAZANO
2020.03.21, [MDA] Cupa Deschisă la Taekwondo POOMSAE WT al comunei Stăuceni Ediția a VII-a
2020.03.18, [MDA] Competitie
2020.03.14, [SRB] 10. Open Zrenjanin 2020 - OTKAZANO
2020.03.14, [BIH] Prvenstvo Republike Srpske - OTKAZANO
2020.02.29, [SRB] 16. Omega kup
2020.02.16, [BIH] Prvenstvo i kup vrtićanaca kantona Sarajevo
2019.12.15, [SRB] Kup za Kadete i Seniore u olimpijskim kategorijama
2019.12.14, [MDA] “Christmas Cup Budesti 2019”,KYORUGI
2019.12.14, [MDA] “Christmas Cup Budesti 2019”,POOMSAE
2019.12.14, [MDA] “Christmas Cup Budesti 2019”,KYOKPA
2019.12.08, [ROU] JAGUAR OPEN 2019 - PUMSAE
2019.12.08, [MKD] Борба за хуманост
2019.12.07, [ROU] JAGUAR OPEN 2019 - KYEORUGI
2019.12.07, [ROU] JAGUAR OPEN 2019 - SPEED KICKS
2019.11.30, [MDA] Campionatul municipiului Chisinau
2019.11.24, [SRB] Otvoreni kup za Pionire i Juniore
2019.11.16, [SRB] 9th Elit Open
2019.11.15, [MDA] Cupa Deschisă a Ambasadorului Coreei la Taekwondo WT,ediția a IX-a
2019.11.02, [SRB] Herkules Games
2019.10.26, [MDA] Intaietatea Moldovei la copii
2019.10.25, [MDA] Campionatul Republicii Moldova
2019.10.19, [ROU] VIP OPEN 2019
2019.10.12, [MDA] PRO Fighter Cup
2019.10.05, [SRB] 9. Vojvodina Open 2019
2019.09.28, [SRB] Imperium Open
2019.09.21, [MDA] CUPA DESCHISA AL OR.COMRAT EDITIA 3
2019.09.21, [SRB] Otvoreni kup Srbije - Paratekvondo i Forme
2019.09.07, [SRB] Koloseum Open
2019.06.08, [ROU] KEUMGANG OPEN 2019 - POOMSAE
2019.06.01, [SRB] Paratekvondo prvenstvo Beograda
2019.06.01, [SRB] Prvenstvo Beograda
2019.05.25, [SRB] 2. Elemir Open
2019.05.18, [ROU] Memorial ''Tomita Lazar''-Cupa Vrancea Taekwondo Ed.8
2019.05.18, [ROU] Memorial ”Tomita Lazar”-Lovituri Rapide
2019.05.11, [SRB] 4. Asteriks Kup
2019.05.11, [MDA] Tiraspol Open 2019
2019.05.11, [ROU] CAMPIONATUL NATIONAL - KYEORUGI
2019.05.11, [ROU] CAMPIONATUL NATIONAL - PUMSAE
2019.05.11, [ROU] CAMPIONATUL NATIONAL - KYEOKPA
2019.05.11, [ROU] CAMPIONATUL NATIONAL - SPEED KICK
2019.05.04, [SRB] Prvenstvo Srbije za pionire i juniore
2019.04.14, [SRB] 7. Šabac Open
2019.04.13, [ROU] DANUBE OPEN 2019
2019.04.13, [ROU] DANUBE OPEN 2019 - SPEED KICKS
2019.04.13, [MDA] Brave Fighter
2019.04.06, [SRB] 11. Millennium Open 2019
2019.03.30, [SRB] Prvenstvo Srbije za kadete i seniore
2019.03.29, [MDA] Cupa Deschisa la Taekwondo STAUCENI OPEN 2019 editia VI
2019.03.23, [SRB] Prvenstvo Srbije u formama
2019.03.23, [SRB] Para-tekvondo prvenstvo Srbije
2019.03.16, [SRB] 9. Zrenjanin Open 2019
2019.03.09, [SRB] 15. Omega kup
2019.02.17, [SRB] 17. Prvenstvo Vojvodine
2018.12.15, [MDA] Campionatul intern al Școlii sportive nr.6
2018.12.09, [ROU] JAGUAR OPEN MURES - POOMSAE
2018.12.08, [ROU] JAGUAR OPEN MURES - KYORUGI
2018.12.08, [ROU] JAGUAR OPEN MURES - SPEED KICKS
2018.12.06, [MDA] Campionatul Republicii Moldova
2018.11.24, [MDA] BUDESTI OPEN CUP 2018 POOMSAE
2018.11.18, [SRB] 8th Elit Open
2018.10.13, [SRB] Imperium Open
2018.10.06, [ROU] VIP OPEN 2018
2018.09.30, [SRB] 8. Vojvodina Open
2018.09.22, [SRB] Prvenstvo Srbije za seniore do 21 godine
2018.09.22, [MDA] CUPA deschisa a or. Comrat
2018.09.22, [SRB] Otvoreni kup Srbije
2018.09.14, [ROU] Balkan Taekwondo Championships 2018
2018.06.23, [ROU] KEUMGANG OPEN - POOMSAE
2018.05.26, [SRB] 3. Asteriks Kup - forme
2018.05.26, [SRB] 3. Asteriks Kup - borbe
2018.05.20, [SRB] Prvenstvo Srbije u tehničkim disciplinama
2018.05.20, [SRB] Para - tekvondo prvenstvo Srbije
2018.05.12, [SRB] Elemir Open
2018.05.12, [ROU] CUPA VRANCEA TAEKWONDO-ed.VII (MEMORIAL "TOMITA LAZAR")
2018.05.05, [SRB] 16. Prvenstvo Vojvodine 2018
2018.04.22, [ROU] DANUBE OPEN 2018
2018.04.22, [ROU] DANUBE OPEN 2018 - SPEED KICKS
2018.04.15, [SRB] 6. Šabac Open 2018
2018.03.31, [SRB] Prvenstvo Srbije za pionire i seniore
2018.03.31, [MDA] Campionatul intern al Școlii sportive nr. 6
2018.03.24, [MDA] Oткрытый Детский Турнир"Весенние Старты"
2018.03.17, [SRB] Prvenstvo Beograda (BTA)
2018.03.10, [SRB] 14. Omega kup
2018.03.03, [SRB] 8. Zrenjanin Open 2018
2018.02.24, [CYP] CYPRUS JUNIORS TAEKWONDO CHAMPIONSHIP
2018.02.24, [MDA] Cupa Deschisa la Taekwondo WT 2018 al comunei Stauceni Editia a V-a
2018.02.17, [SRB] Prvenstvo Srbije za kadete i juniore
2018.02.10, [CYP] ANDREAS YIALLOUROS
2018.01.13, [CYP] LIMASSOL TAEKWONDO TOURNAMENT
2017.12.03, [SRB] 11. Millennium Open 2017 - OTKAZANO!
2017.12.02, [MDA] Chisinau Open 2017
2017.11.19, [SRB] 7. Elit Open 2017
2017.11.19, [ROU] CUPA ROMANIEI - SMC - kyorugi
2017.11.19, [ROU] CUPA ROMANIEI - SMC - poomsae
2017.11.19, [ROU] CUPA ROMANIEI - SMC - speed kicks
2017.11.04, [BIH] Sokol Open - Bijeljina
2017.10.31, [MDA] Cupa Deschisă a Ambasadorului Coreei la Taekwondo WTF,ediția a VII-a
2017.10.28, [SRB] 7. Vojvodina Open
2017.10.28, [ESP] Torneo Nacional F.I.T.E. 2017
2017.10.21, [MDA] Întâietatea Școlii sportive nr. 6
2017.10.14, [MDA] Campionatul R.M. la World Taekwondo
2017.10.08, [SRB] Humanitarni turnir "Srcem za Stefana"
2017.09.30, [CYP] CYPRUS JUNIORS TAEKWONDO CHAMPIONSHIP 2017
2017.09.30, [SRB] Otvoreni kup Srbije
2017.09.23, [MDA] Campionatul deschis al U.T.A Găgăuzia
2017.07.08, [ROU] 1st DANUBE OPEN TAEKWONDO CHAMPIONSHIP
2017.05.28, [SRB] Prvenstvo Beograda - Beogradska Tekvodno Asocijacija
2017.05.20, [CYP] 8th ML KIDS TAEKWONDO CHAMPIONSHIP
2017.05.20, [SRB] 2. Asteriks Kup
2017.05.13, [SRB] 18. Trofej Beograda - borbe
2017.05.13, [SRB] 4. Trofej Beograda - forme
2017.05.07, [SRB] 15. Prvenstvo Vojvodine
2017.05.06, [ROU] Cupa Vrancea ed VI (Memorialul "Tomita Lazar")
2017.05.06, [CYP] CYPRUSCYPRUS CADETS TAEKWONDO CHAMPIONSHIP 2017
2017.05.06, [CYP] CYPRUS OPEN TAEKWONDO CHILDREN CHAMPIONSHIP 2017
2017.04.23, [SRB] Prvenstvo Srbije za kadete i seniore
2017.04.22, [SRB] Prvenstvo Srbije za pionire i juniore
2017.04.22, [CYP] ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΑΝΔΡΩΝ/ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2017
2017.04.08, [SRB] 5. Šabac Open 2017
2017.04.08, [ROU] VIP OPEN 2017
2017.04.01, [SRB] Otvoreno prvenstvo centralne Srbije (borbe i forme)
2017.04.01, [SRB] Tehničko prvenstvo Srbije
2017.04.01, [MDA] Oткрытый Детский Турнир"Весенние Старты"
2017.03.25, [SRB] 1. Zmajev Kup
2017.03.25, [MDA] Întâietatea Școlii sportive nr.6
2017.03.25, [SRB] III Lola Open
2017.03.19, [SRB] Prvenstvo Beograda u borbama 2017
2017.03.18, [SRB] Prvenstvo Beograda u formama 2017
2017.03.18, [ROU] CAMPIONATUL NATIONAL DE SPORTURI MARTIALE COREENE
2017.03.18, [ROU] CAMPIONATUL NATIONAL DE SPORTURI MARTIALE COREENE POOMSAE
2017.03.18, [CYP] ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ U21
2017.03.18, [CYP] ΑΝΟΙΧΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005
2017.03.17, [RUS] 3-й МЕЖДУНАРОДЫЙ ТУРНИР ПО ТХЭКВОНДО (ВТФ) «НИКА» 2017
2017.03.12, [SRB] 7. Zrenjanin Open 2017
2017.03.11, [SRB] 13. Omega Kup
2017.03.03, [MDA] Cupa Deschisa la Taekwondo WT 2017 al comunei Stauceni Editia a IV-a
2017.01.21, [CYP] LIMASSOL TAEKWONDO TOURNAMENTCH (CHILDREN)
2017.01.21, [CYP] LIMASSOL TAEKWONDO TOURNAMEN (JUNIORS)
2017.01.21, [CYP] LIMASSOL TAEKWONDO TOURNAMENT(CADETS)
2016.12.11, [SRB] 10th Taekwondo Millennium Open Vršac 2016
2016.12.10, [SRB] Otvoreno prvenstvo grada Niša
2016.11.27, [MDA] Întâietatea Școlii sportive nr.6
2016.11.26, [MDA] Campionatul municipiului Chișinău
2016.11.19, [SRB] 6. Elit Open 2016
2016.11.05, [BIH] Sokol Open - Bijeljina
2016.11.04, [MDA] Cupa Deschisă a Ambasadorului Coreei la Taekwondo WTF editia a VII-a
2016.10.22, [ROU] Cupa Romaniei de Sporturi Martiale Coreene (Taekwon-do ITF&Taekwondo WTF)
2016.10.15, [SRB] 6. Vojvodina Open
2016.10.14, [MDA] Campionatul Republicii Moldova la Taekwondo WTF
2016.10.08, [CYP] CYPRUS JUNIORS TAEKWONDO CHAMPIONSHIP
2016.10.01, [ROU] DYNAMIC CUP 2016
2016.10.01, [MDA] Intaietatea Scolii sportive nr.6
2016.10.01, [SRB] Otvoreni Kup Srbije 2016
2016.09.18, [SRB] Prvenstvo Srbije za juniore i seniore (olimpijske kategorije)
2016.09.18, [SRB] Prvenstvo centralne Srbije 2016
2016.09.17, [MDA] Campionatul deschis al U.T.A. Găgăuzia
2016.07.09, [CYP] CYPRUS CADETS TAEKWONDO CHAMPIONSHIP 2016
2016.07.02, [CYP] CYPRUS TAEKWONDO CHAMPIONSHIP U21 2016
2016.06.25, [ESP] VI Benalmadena TKD Cup 2016
2016.06.04, [MDA] Chisinau Open 2016
2016.05.28, [SRB] Prvenstvo Srbije u formama 2016
2016.05.28, [MDA] Competitia inchisa a clubului calea fericirii
2016.05.21, [SRB] 1. Asteriks Kup
2016.05.14, [MDA] Taekwon-Do Cup Open Moldova at Patterns ,2016
2016.05.14, [MDA] Taekwon-Do Cup Open Moldova at Sparring ,2016
2016.05.14, [ROU] MEMORIALUL "TOMITA LAZAR" TAEKWONDO
2016.05.07, [SRB] Prvenstvo Srbije za pionire i seniore do 21 godine
2016.04.23, [SRB] Prvenstvo Vojvodine 2016
2016.04.16, [CYP] 7th ML TAEKWONDO TOURNAMENT
2016.04.09, [SRB] 4. Šabac Open 2016 - S4
2016.04.02, [MDA] Cupa Stăuceni la Taekwondo WTF 2016
2016.03.26, [SRB] Prvenstvo Srbije za seniore i kadete
2016.03.26, [MDA] Oткрытый Детский Турнир"Весенние Старты"
2016.03.19, [SRB] II Lola Open
2016.03.19, [CYP] ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΠΑΠ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΑΝΔΡΩΝ/ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2016
2016.03.13, [SRB] Prvenstvo centralne Srbije 2016
2016.03.12, [SRB] Prvenstvo Beograda 2016 u borbama
2016.03.12, [SRB] Prvenstvo Beograda 2016 u formama
2016.03.12, [MDA] Întâietatea Școlii sportive nr.6 la Taekwondo WTF printre copii și cadeți
2016.03.06, [SRB] 12. Omega kup
2016.03.05, [ESP] Torneo Nacional F.I.T.E. 2016 Open
2016.03.05, [SRB] 6. Zrenjanin OPEN - S4
2016.01.23, [CYP] 6TH ML TAEKWONDO TOURNAMENT
2015.12.20, [SRB] Prvenstvo Srbije za seniore od 16 do 21 godine
2015.12.20, [SRB] Otvoreno prvenstvo grada Niša 2015
2015.12.12, [MDA] Campionatului Republicii Moldova
2015.12.05, [SRB] Balkansko prvenstvo
2015.11.29, [SRB] Combat Open
2015.11.15, [SRB] 5. Elit Open 2015
2015.11.07, [MDA] 6th Korean Ambassador OpenCup 2015
2015.11.07, [CYP] ML TAEKWONDO TOURNAMENT
2015.10.31, [BIH] Sokol Open - Bijeljina
2015.10.31, [SRB] 8. Srbija Kwon Poomsae Open
2015.10.25, [SRB] 5. Vojvodina Open
2015.09.26, [SRB] Otvoreni Kup Srbije 2015 (borbe i forme)
2015.08.29, [BRA] 3rd International Argentina Open Championships - WTF G1
2015.06.27, [CYP] CYPRUS JUNIORS TAEKWONDO CHAMPIONSHIP 2015
2015.06.27, [ESP] Vº Benalmadena TKD Cup 2015
2015.06.14, [MKD] Skopje Open 2015
2015.06.14, [SCO] Glasgow Open 2015
2015.06.07, [SRB] Prvenstvo Vojvodine 2015
2015.06.06, [CYP] CYPRUS CADETS TAEKWONDO CHAMPIONSHIP 2015
2015.05.24, [SRB] Prvenstvo centralne Srbije
2015.05.23, [MDA] Open Taekwon-Do European Cup 2015
2015.05.23, [CYP] ML TAEKWONDO KIDS TOURNAMENT
2015.05.09, [SRB] Prvenstvo Beograda 2015
2015.04.25, [SRB] 3rd Taekwondo Šabac Open
2015.04.19, [SRB] 9. Millennium Open Vršac 2015
2015.04.05, [CYP] CYPRUS SENIORS TAEKWONDO CHAMPIONSHIP
2015.04.04, [SRB] Prvenstvo Srbije u tehničkim disciplinama
2015.03.28, [MDA] Cupa Deschisă la Taekwondo WTF 2015 a comunei Stăceni(Editia a II-a)
2015.03.21, [SRB] Prvenstvo Srbije za seniore i kadete
2015.03.14, [ESP] TORNEO NACIONAL F.I.T.E. 2015
2015.03.07, [SRB] Prvenstvo Srbije za pionire i juniore
2015.03.01, [SRB] 11. Omega kup
2015.02.21, [SRB] OPEN Zrenjanin
2015.01.31, [BIH] BOSNA OPEN 2015
2014.12.27, [SRB] Kup Car Konstantin
2014.12.21, [SRB] Prvenstvo Srbije za seniore od 16 do 21 godine
2014.12.21, [SRB] Otvoreno prvenstvo grada Niša
2014.12.20, [SRB] Prvenstvo Beograda
2014.12.20, [SRB] Kup Voždovca
2014.12.06, [MDA] Campionatului Republicii Moldova
2014.11.29, [SRB] 4. Elit Open
2014.10.25, [SRB] Otvoreni Kup Srbije u borbama i formama
2014.10.24, [MDA] Cupei Deschise a Ambasadorului Coreei la Taekwondo WTF
2014.10.05, [SRB] 4. Vojvodina Open
2014.09.20, [SRB] 7. Srbija Kwon Poomsae Open
2014.08.23, [BRA] 2nd International Argentina Open Championships - WTF G1
2014.06.28, [ESP] IV BENALMADENA TKD I.T.F. CUP 2014
2014.06.21, [CYP] CYPRUS CADETS TAEKWONDO CHAMPIONSHIP
2014.06.20, [BRA] Bolivia Open Taekwondo Championship G1
2014.05.10, [SRB] Prvenstvo Srbije za pionire i juniore
2014.04.26, [SRB] Prvenstvo Srbije u formama
2014.04.12, [SRB] 2. Šabac Open Tekvondo 2014
2014.03.30, [SRB] Prvenstvo Srbije za kadete i seniore
2014.03.29, [CYP] DAED0 CYPRUS KIDS TOURNAMENT 2014
2014.03.23, [SRB] Prvenstvo centralne Srbije
2014.03.23, [SRB] Prvenstvo Beograda 2014
2014.03.01, [SRB] 10. Omega Kup
2014.03.01, [CYP] ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2014
2014.02.22, [SRB] Prvenstvo Vojvodine
2014.01.25, [CYP] ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΕΦΗΒΩΝ 2014
2013.12.22, [SRB] Prvenstvo Srbije za seniore -21 godine
2013.12.22, [SRB] Prvenstvo grada Niša
2013.12.15, [ESP] I Estepona TKD ITF Open
2013.11.30, [SRB] 3. Elit Open 2013
2013.11.30, [MDA] Campionatului Republicii Moldova
2013.11.24, [SRB] 6th Serbia Poomsae Kwon Open 2013
2013.11.17, [SRB] 3. Vojvodina Open
2013.11.16, [ESP] II Taekwon-do ITF Madrid Open
2013.11.07, [BRA] PANAMERICAN POLICE MARTIAL ARTS CHAMPIONSHIP
2013.11.03, [BIH] Sokol Open - Bijeljina 2013
2013.10.26, [SRB] XII Galebov trofej Beograda Srbija Open
2013.10.20, [SRB] Kup Car Konstantin
2013.10.05, [SRB] Otvoreni Kup Srbije - borbe i forme
2013.06.15, [RSB] Taekwondo Srpska Open
2013.06.08, [ESP] 3rd Benalmadena TKD CUP 2013
2013.06.01, [CYP] ML CHILDREN TAEKWONDO CHAMPIONSHIP
2013.05.19, [SRB] 14. Trofej Beograda
2013.05.18, [CYP] ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΕΦΗΒΩΝ/ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2013
2013.05.12, [SRB] Prvenstvo Srbije za kadete i seniore
2013.04.28, [SRB] Prvenstvo Srbije za pionire i juniore
2013.04.27, [CYP] ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ CADETS
2013.04.14, [RSB] Prvenstvo Republike Srpske
2013.04.13, [SRB] Millenium Open
2013.03.31, [SRB] Prvenstvo Srbije u formama
2013.03.24, [SRB] Prvenstvo Vojvodine
2013.03.24, [SRB] Prvenstvo centralne Srbije
2013.03.16, [SRB] Prvenstvo Beograda
2013.03.10, [CYP] ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΑΝΔΡΩΝ/ΓΥΝΑΙΚΩΝ
2013.03.02, [SRB] 9. Omega cup
2013.02.02, [CYP] ML TAEKWONDO TOURNAMENT
2012.11.25, [SRB] Prvenstvo Vojvodine
2012.11.17, [SRB] 5. KWON otvoreno prvenstvo Srbije u formama
2012.11.15, [MDA] Campionatului Republicii Moldova
2012.11.03, [BIH] Sokol Open - Bijeljina 2012
2012.10.20, [SRB] XI Galebov trofej Beograda Srbija Open
2012.10.13, [SRB] Kup Srbije (forme i pioniri)
2012.10.07, [SRB] Kup Srbije
2012.09.22, [BIH] Balkansko prvenstvo
2012.06.23, [SRB] Prvenstvo Srbije od 16-21 godine
2012.06.23, [SRB] Prvenstvo centralne Srbije za sve uzrasne kateogorije
2012.05.19, [SRB] 13. Trofej Beograda
2012.05.12, [SRB] Tehnicko prvenstvo Srbije
2012.04.14, [SRB] 2. Elit Open Indija 2012
2012.03.25, [SRB] Prvenstvo Srbije za seniore i kadete
2012.03.10, [SRB] 8. Omega Kup
2012.02.26, [SRB] Prventsvo Srbije za juniore i pionire
2011.12.10, [SRB] 4. Serbia Poomsae Kwon Open 2011
2011.11.27, [SRB] Kup Srbije za seniore i juniore
2011.11.13, [SRB] 3. Imperium MKD Poomse Open
2011.10.22, [SRB] 10. Galebov trofej Beograda Srbija Open
2011.10.02, [SRB] Kup Srbije
2011.05.15, [SRB] Prvenstvo Srbije za juniore i pionire
2011.04.17, [SRB] 6. Millennium Vršac Open
2011.04.03, [SRB] Prvenstvo Srbije za seniore i kadete
2011.03.20, [SRB] Tehnicko prvenstvo Srbije
2011.03.19, [SRB] Prvenstvo Vojvodine
2011.03.05, [SRB] 7. Omega Kup
2011.02.19, [SRB] Prvi Elit Open Indija 2011
Tim:
SVI TIMOVI (14)
[ROU] Asociatia Club Sportiv Sovata
[ROU] Asociatia Club Sportiv Tenere
[ROU] Black Tiger
[ROU] Clubul Sportiv KORYO
[ROU] Clubul Sportiv SEIKO ZALAU
[ROU] CS ARDEALUL
[ROU] CS Keumgang
[ROU] Dacic Taekwondo Club
[ROU] Dynamic Taekwondo
[ROU] HANGUK TAEKWONDO
[ROU] JAGUAR ACADEMY MURES
[ROU] ONE CLUJ-NAPOCA
[ROU] Taekwondo Club VIP
[ROU] Taekwondo Revolution
Sortiraj po:
Timu
Kategoriji
Prezimenu
Uzrasna kat.:
SVE
PITICI 6-7
DEBUTANTI 8-9
COPII 10-11 A
COPII 10-11 B
CADETI A
CADETI B
JUNIORI (AY)
JUNIORI (BY)
SENIORI Olimpic
Spisak prijavljenih takmičara
Rb.
Tim
Ime
Prezime
Pol
Dat. rođ.
Uzr. kat.
Kategorija
1.
ROU -
Asociatia Club Sportiv Sovata
Bálint
Zsombor
M
27.12.2012
PITICI 6-7
-22
2.
ROU -
Asociatia Club Sportiv Sovata
Pica
Cristina
Ž
11.02.2012
PITICI 6-7
-26
3.
ROU -
Asociatia Club Sportiv Sovata
Gyorfi
Nora
Ž
25.03.2012
PITICI 6-7
+26
4.
ROU -
Asociatia Club Sportiv Sovata
Pica
Florin Adrian
M
04.06.2010
DEBUTANTI 8-9
-35
5.
ROU -
Asociatia Club Sportiv Sovata
Dragos Adrian
Bogdan
M
22.10.2009
COPII 10-11 B
-31
6.
ROU -
Asociatia Club Sportiv Tenere
Tole
Alexandru
M
06.11.2012
PITICI 6-7
-22
7.
ROU -
Asociatia Club Sportiv Tenere
Leonte
Andrei Calin
M
25.05.2012
PITICI 6-7
+26
8.
ROU -
Asociatia Club Sportiv Tenere
Cristian
Andrei
M
10.10.2009
COPII 10-11 A
-35
9.
ROU -
Asociatia Club Sportiv Tenere
Sarwari
Zekria
M
21.02.2008
COPII 10-11 A
+45
10.
ROU -
Asociatia Club Sportiv Tenere
Iannis
Florica
M
09.10.2008
COPII 10-11 B
+45
11.
ROU -
Asociatia Club Sportiv Tenere
Chis
Ioana
Ž
19.05.2007
CADETI A
-41
12.
ROU -
Asociatia Club Sportiv Tenere
Hassan
Rameez
M
29.09.2003
JUNIORI (BY)
-55
13.
ROU -
Asociatia Club Sportiv Tenere
Sarwari
Shoaib
M
31.05.2003
JUNIORI (BY)
-63
14.
ROU -
Black Tiger
Paula
Costea
Ž
08.07.2012
PITICI 6-7
-20
15.
ROU -
Black Tiger
Constantinescu
Albert
M
04.09.2013
PITICI 6-7
-20
16.
ROU -
Black Tiger
Denis
Cercel
M
23.10.2012
PITICI 6-7
-20
17.
ROU -
Black Tiger
Cristian
Melescanu
M
18.08.2012
PITICI 6-7
-22
18.
ROU -
Black Tiger
Ianis
Constantinescu
M
12.09.2012
PITICI 6-7
-24
19.
ROU -
Black Tiger
Robert
Balaban
M
29.03.2012
PITICI 6-7
+26
20.
ROU -
Black Tiger
Bogdan
Botnari
M
01.07.2013
PITICI 6-7
21.
ROU -
Black Tiger
Codrin
Batca
M
04.07.2013
PITICI 6-7
22.
ROU -
Black Tiger
Alexandra
Raileanu
Ž
17.11.2010
DEBUTANTI 8-9
-25
23.
ROU -
Black Tiger
George-David
Beldie
M
09.03.2010
DEBUTANTI 8-9
-25
24.
ROU -
Black Tiger
Vlad-Felix
Mihaila
M
18.05.2010
DEBUTANTI 8-9
-25
25.
ROU -
Black Tiger
Mia
Simionica
Ž
19.05.2010
DEBUTANTI 8-9
-27
26.
ROU -
Black Tiger
Lucian
Mihalceanu
M
16.06.2010
DEBUTANTI 8-9
-27
27.
ROU -
Black Tiger
Victor
Balaban
M
14.04.2010
DEBUTANTI 8-9
-31
28.
ROU -
Black Tiger
Matei
Mataca
M
12.10.2010
DEBUTANTI 8-9
-35
29.
ROU -
Black Tiger
Luca
Popa
M
20.07.2008
COPII 10-11 A
-33
30.
ROU -
Black Tiger
Darian Teodor
Dumitrascu
M
15.07.2009
COPII 10-11 A
-35
31.
ROU -
Black Tiger
Alexandra
Anghel Teodora
Ž
12.10.2009
COPII 10-11 A
-39
32.
ROU -
Black Tiger
Andrei
Burca
M
26.02.2009
COPII 10-11 A
-39
33.
ROU -
Black Tiger
Violeta
Costea
Ž
16.03.2009
COPII 10-11 B
-31
34.
ROU -
Black Tiger
Alex
Tanasa
M
13.08.2009
COPII 10-11 B
-31
35.
ROU -
Black Tiger
Ana Maria Alexandra
Stefan
Ž
28.06.2009
COPII 10-11 B
-33
36.
ROU -
Black Tiger
Stefania
Costin
Ž
27.12.2008
COPII 10-11 B
-39
37.
ROU -
Black Tiger
Sebastian
Busuioc
M
24.02.2009
COPII 10-11 B
-42
38.
ROU -
Black Tiger
Bogdan
Angheluta
M
07.08.2009
COPII 10-11 B
+45
39.
ROU -
Black Tiger
Cosmin
Popica
M
05.06.2005
CADETI A
-49
40.
ROU -
Black Tiger
Razvan Mihai
Vladut
M
22.02.2005
CADETI A
-49
41.
ROU -
Black Tiger
Nicolaie
Toader
M
18.03.2005
CADETI A
-57
42.
ROU -
Black Tiger
Robert Andrei
Manea
M
24.04.2006
CADETI A
-65
43.
ROU -
Black Tiger
Andreea
Marin
Ž
22.10.2005
CADETI B
-55
44.
ROU -
Black Tiger
Maria
Durbaca
Ž
11.05.2005
CADETI B
+59
45.
ROU -
Black Tiger
Denis
Popica
M
05.10.2006
CADETI B
+65
46.
ROU -
Black Tiger
Olaru
Rebeca-Georgiana
Ž
24.03.2003
JUNIORI (AY)
-63
47.
ROU -
Black Tiger
Alexandru
Nechita
M
22.03.2003
JUNIORI (BY)
-63
48.
ROU -
Black Tiger
Soare
Florin
M
15.11.2004
JUNIORI (BY)
-63
49.
ROU -
Black Tiger
Robert-Andrei
Ciolovan
M
29.07.2000
SENIORI Olimpic
-68
50.
ROU -
Black Tiger
Mircea
Chiricuta
M
02.08.1995
SENIORI Olimpic
-80
51.
ROU -
Black Tiger
Cristi Ovidiu
Corodeanu
M
09.05.1998
SENIORI Olimpic
+80
52.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Timis
Antonio
M
03.06.2012
PITICI 6-7
-20
53.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Pataki
Carina
Ž
31.08.2012
PITICI 6-7
-22
54.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Salanta
Ingrid-Nicole
Ž
03.07.2012
PITICI 6-7
-22
55.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Sipos
Yannis
M
03.03.2012
PITICI 6-7
-22
56.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Tausan
Eduard
M
13.07.2012
PITICI 6-7
-22
57.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Rosca
David
M
08.05.2012
PITICI 6-7
-24
58.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Cadar
Flaviu
M
01.07.2012
PITICI 6-7
-26
59.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Suciu
Andrei
M
06.08.2012
PITICI 6-7
-26
60.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Zaharan
Antonio
M
31.10.2013
PITICI 6-7
-26
61.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Cioban
Marisa
Ž
19.09.2012
PITICI 6-7
+26
62.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Ginta
Adela
Ž
06.04.2012
PITICI 6-7
+26
63.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Necreala
Roxana
Ž
05.08.2012
PITICI 6-7
+26
64.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Barbuta
Alexandru
M
11.10.2012
PITICI 6-7
+26
65.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Marginean
Alexandru
M
20.03.2012
PITICI 6-7
+26
66.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Moanga
Cristian
M
31.07.2012
PITICI 6-7
+26
67.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Moldovan
Ayan
M
28.07.2012
PITICI 6-7
+26
68.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Moldovan
Denis
M
28.07.2012
PITICI 6-7
+26
69.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Nemeti
Andrei
M
01.03.2013
PITICI 6-7
+26
70.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Pacurar
Cristian
M
22.12.2012
PITICI 6-7
+26
71.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Petre
Danadi Maria
Ž
06.03.2011
DEBUTANTI 8-9
-23
72.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Bunea
Ovidiu
M
15.09.2011
DEBUTANTI 8-9
-23
73.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Bunea
Razvan
M
15.09.2011
DEBUTANTI 8-9
-23
74.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Radu
Valentin
M
20.08.2011
DEBUTANTI 8-9
-29
75.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Avram
Cristian
M
21.04.2010
DEBUTANTI 8-9
-35
76.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Pataki
Octavian
M
26.05.2010
DEBUTANTI 8-9
-40
77.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Patran
Raul
M
22.07.2010
DEBUTANTI 8-9
-40
78.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Rosca
George
M
07.05.2010
DEBUTANTI 8-9
-40
79.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Flore
Robert
M
26.08.2011
DEBUTANTI 8-9
+40
80.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Silaghi
Ianis
M
12.03.2010
DEBUTANTI 8-9
+40
81.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Petras
Adrian
M
04.02.2008
COPII 10-11 A
-35
82.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Repede
Adrian
M
12.08.2009
COPII 10-11 B
-27
83.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Borcea
Alisa
Ž
06.12.2008
COPII 10-11 B
-29
84.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Vigh
Ingrid
Ž
16.06.2009
COPII 10-11 B
-31
85.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Rus
Flavia
Ž
13.12.2009
COPII 10-11 B
-33
86.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Bircea
Victor
M
14.04.2009
COPII 10-11 B
-33
87.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Dumitru
Raul
M
11.07.2009
COPII 10-11 B
-33
88.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Melente
Timotei
M
04.03.2008
COPII 10-11 B
-33
89.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Negrea
Eduard Paul
M
03.04.2008
COPII 10-11 B
-37
90.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Pacurar
Razvan
M
15.10.2009
COPII 10-11 B
-39
91.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Rosca
Adrian
M
03.01.2008
COPII 10-11 B
-39
92.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Lazar
Ilinca
Ž
17.07.2009
COPII 10-11 B
-42
93.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Barnutiu
Emanuela
Ž
26.12.2008
COPII 10-11 B
-45
94.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Pacurar
Victor
M
30.08.2009
COPII 10-11 B
-45
95.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Fratila
Iulian
M
12.12.2008
COPII 10-11 B
+45
96.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Afrasiabi
Tudor
M
08.02.2006
CADETI A
+65
97.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Sechel
Andrei Samuel
M
04.11.2007
CADETI B
-33
98.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Zaharan
Nicolas
M
27.12.2007
CADETI B
-33
99.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Vidam
Petrisor
M
26.11.2007
CADETI B
-37
100.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Stoica
Vasile
M
08.05.2006
CADETI B
-41
101.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Repede
Andreea
Ž
27.11.2005
CADETI B
-41
102.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Caldarar
Raul
M
03.06.2005
CADETI B
-57
103.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Florea
Marius
M
15.08.2007
CADETI B
-57
104.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Stef
Robert
M
14.07.2007
CADETI B
-57
105.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Dogar
Rares
M
24.10.2005
CADETI B
+65
106.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Marian
Mario
M
13.07.2006
CADETI B
+65
107.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Oltean
Denis
M
07.04.2006
CADETI B
+65
108.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Marinca
Darius
M
16.05.2002
JUNIORI (BY)
-63
109.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Szilvasi
Alexandru
M
24.03.2004
JUNIORI (BY)
-73
110.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Vlad
Iulian
M
06.05.2002
JUNIORI (BY)
-73
111.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Stan
Andrei
M
16.06.2002
JUNIORI (BY)
+73
112.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Tiurean
Ioana
Ž
27.01.1998
SENIORI Olimpic
-67
113.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Latiu
Daniel
M
03.06.1990
SENIORI Olimpic
-80
114.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Dura
George
M
30.04.1989
SENIORI Olimpic
+80
115.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Muntean
Nicolae
M
25.09.1986
SENIORI Olimpic
+80
116.
ROU -
Clubul Sportiv SEIKO ZALAU
Denis Stefan
Caba
M
28.04.2013
PITICI 6-7
117.
ROU -
Clubul Sportiv SEIKO ZALAU
Andreea Elisabeta
Cudur
Ž
06.06.2009
COPII 10-11 A
+45
118.
ROU -
Clubul Sportiv SEIKO ZALAU
Vlad Victor
Mare
M
13.07.2008
COPII 10-11 B
-39
119.
ROU -
Clubul Sportiv SEIKO ZALAU
Matei
Tatar
M
02.06.2006
CADETI B
-45
120.
ROU -
Clubul Sportiv SEIKO ZALAU
David
Panican
M
15.06.2004
JUNIORI (BY)
-63
121.
ROU -
Clubul Sportiv SEIKO ZALAU
Vlad-Ioan
Dohan
M
10.08.2002
JUNIORI (BY)
-73
122.
ROU -
Clubul Sportiv SEIKO ZALAU
Paul Alin
Sabou
M
22.07.1998
SENIORI Olimpic
-80
123.
ROU -
CS ARDEALUL
Mark
Rus
M
20.02.2011
DEBUTANTI 8-9
-27
124.
ROU -
CS ARDEALUL
Gabriela
Briciu
Ž
03.06.2008
COPII 10-11 A
+45
125.
ROU -
CS ARDEALUL
Pasca
Andreea
Ž
03.11.2007
CADETI A
-41
126.
ROU -
CS ARDEALUL
Bianca
Briciu
Ž
16.08.2003
JUNIORI (AY)
+63
127.
ROU -
CS Keumgang
Luca
Alexandru
M
09.09.2010
DEBUTANTI 8-9
-29
128.
ROU -
CS Keumgang
Nemteanu
Mihnea
M
21.02.2010
DEBUTANTI 8-9
+40
129.
ROU -
CS Keumgang
Cosofret
Marius
M
15.05.2009
COPII 10-11 A
-45
130.
ROU -
CS Keumgang
Peste
Daniela
Ž
21.09.2009
COPII 10-11 B
-42
131.
ROU -
CS Keumgang
Peste
Madalina
Ž
21.09.2009
COPII 10-11 B
-42
132.
ROU -
CS Keumgang
Bors
Andreea
Ž
25.10.2007
CADETI A
-37
133.
ROU -
CS Keumgang
Luca
Amalia
Ž
31.05.2007
CADETI B
+59
134.
ROU -
CS Keumgang
Ciobanu
Delia
Ž
04.12.2003
JUNIORI (AY)
-63
135.
ROU -
CS Keumgang
Scutaru
Robert
M
19.06.2002
JUNIORI (BY)
+73
136.
ROU -
CS Keumgang
Perju
Teodor
M
08.07.2001
SENIORI Olimpic
-68
137.
ROU -
CS Keumgang
Dasca
Rares
M
28.08.2001
SENIORI Olimpic
-80
138.
ROU -
CS Keumgang
Balaur
Danut
M
23.10.1991
SENIORI Olimpic
+80
139.
ROU -
CS Keumgang
Enache
Emanuel
M
07.07.2001
SENIORI Olimpic
+80
140.
ROU -
Dacic Taekwondo Club
Gheorghe
Maria Alexandra
Ž
22.12.2010
DEBUTANTI 8-9
-27
141.
ROU -
Dacic Taekwondo Club
Calancea
Sebastian-Gabriel
M
08.09.2010
DEBUTANTI 8-9
-31
142.
ROU -
Dacic Taekwondo Club
Leahu
Ayan
M
20.05.2010
DEBUTANTI 8-9
-31
143.
ROU -
Dacic Taekwondo Club
Damalan
Vlad-Andrei
M
19.03.2011
DEBUTANTI 8-9
-33
144.
ROU -
Dacic Taekwondo Club
Soare
Gabriel-Tudor
M
13.07.2009
COPII 10-11 B
-31
145.
ROU -
Dacic Taekwondo Club
Costescu
Radu-Andrei
M
31.10.2008
COPII 10-11 B
-33
146.
ROU -
Dynamic Taekwondo
Toth
Akos
M
19.07.2012
PITICI 6-7
-26
147.
ROU -
Dynamic Taekwondo
Nechita
Vlad
M
16.07.2011
DEBUTANTI 8-9
-23
148.
ROU -
Dynamic Taekwondo
Brie
Ilinca
Ž
01.02.2010
DEBUTANTI 8-9
-40
149.
ROU -
Dynamic Taekwondo
Neag
Bianca
Ž
21.04.2011
DEBUTANTI 8-9
+40
150.
ROU -
Dynamic Taekwondo
Szekely
Sandor
M
02.12.2008
COPII 10-11 A
-39
151.
ROU -
Dynamic Taekwondo
Salomie
Alex
M
16.08.2009
COPII 10-11 B
-27
152.
ROU -
Dynamic Taekwondo
Nicu
Alexandru Luca
M
15.07.2009
COPII 10-11 B
+45
153.
ROU -
Dynamic Taekwondo
Fodorean
Paul
M
23.09.2006
CADETI A
-45
154.
ROU -
Dynamic Taekwondo
Venczel
Nora
Ž
23.03.2007
CADETI B
-44
155.
ROU -
Dynamic Taekwondo
Visan
Maria
Ž
31.07.2007
CADETI B
-44
156.
ROU -
Dynamic Taekwondo
Poszet
Kristof
M
15.02.2007
CADETI B
-57
157.
ROU -
Dynamic Taekwondo
Nicu
Mara Iulia
Ž
20.07.2005
CADETI B
+59
158.
ROU -
Dynamic Taekwondo
Sabau
Gelu Jr
M
15.01.1993
SENIORI Olimpic
-68
159.
ROU -
Dynamic Taekwondo
Farcas
Andrei
M
01.01.2001
SENIORI Olimpic
-80
160.
ROU -
HANGUK TAEKWONDO
David Florian
Lungu
M
12.08.2010
DEBUTANTI 8-9
-27
161.
ROU -
HANGUK TAEKWONDO
Maya
Alufi
Ž
21.01.2010
DEBUTANTI 8-9
-33
162.
ROU -
HANGUK TAEKWONDO
Noa
Alufi
Ž
21.01.2010
DEBUTANTI 8-9
-33
163.
ROU -
HANGUK TAEKWONDO
Adrian Alexandru
Bisoc
M
09.11.2008
COPII 10-11 A
-33
164.
ROU -
HANGUK TAEKWONDO
Iustin Stefan
Bondoc
M
05.08.2008
COPII 10-11 A
-33
165.
ROU -
HANGUK TAEKWONDO
Vlad Marian
Stoica
M
13.11.2008
COPII 10-11 A
-33
166.
ROU -
HANGUK TAEKWONDO
Daria Gabriela
Visan
Ž
21.04.2008
COPII 10-11 A
-39
167.
ROU -
HANGUK TAEKWONDO
Vlad Stefan
Dirvaru
M
31.01.2009
COPII 10-11 A
-45
168.
ROU -
HANGUK TAEKWONDO
Radu Nicolae
Balan
M
20.04.2009
COPII 10-11 B
-33
169.
ROU -
HANGUK TAEKWONDO
Maria Cristina
Duta
Ž
27.09.2006
CADETI A
-37
170.
ROU -
HANGUK TAEKWONDO
Alin Ionut
Clim
M
04.01.2006
CADETI A
-41
171.
ROU -
HANGUK TAEKWONDO
Erik Gabriel
Guresoaie
M
22.10.2007
CADETI A
-45
172.
ROU -
HANGUK TAEKWONDO
Tudor Alexandru
Vlasceanu
M
28.08.2007
CADETI A
-45
173.
ROU -
HANGUK TAEKWONDO
David Andrei
Enciu
M
01.10.2007
CADETI A
-49
174.
ROU -
HANGUK TAEKWONDO
Ayana Adriana
Dumitrescu
Ž
28.07.2006
CADETI A
-47
175.
ROU -
HANGUK TAEKWONDO
Mihaela Daniela
Ilie
Ž
24.11.2005
CADETI A
-47
176.
ROU -
HANGUK TAEKWONDO
Vanda Maria
Nerodea
Ž
17.05.2007
CADETI A
-47
177.
ROU -
HANGUK TAEKWONDO
Serban Paul Doru
Misterian
M
05.10.2006
CADETI A
-57
178.
ROU -
HANGUK TAEKWONDO
Andrei Alexandru
Ursu
M
15.11.2005
CADETI A
+65
179.
ROU -
HANGUK TAEKWONDO
Dana Kineret
Alufi
Ž
03.01.2007
CADETI B
+59
180.
ROU -
HANGUK TAEKWONDO
Alexandru Daniel
Turcescu
M
01.05.2004
JUNIORI (AY)
-55
181.
ROU -
HANGUK TAEKWONDO
Calin George
Barbu
M
12.10.2004
JUNIORI (AY)
-55
182.
ROU -
HANGUK TAEKWONDO
Ionela Marina
Carmocanu
Ž
14.06.2003
JUNIORI (AY)
+63
183.
ROU -
HANGUK TAEKWONDO
David Andrei
Radan
M
20.11.2003
JUNIORI (AY)
+73
184.
ROU -
HANGUK TAEKWONDO
Robert Georgian
Condruz
M
07.07.2001
SENIORI Olimpic
-68
185.
ROU -
JAGUAR ACADEMY MURES
Bajan
Andreea Elvira
Ž
01.09.2013
PITICI 6-7
-20
186.
ROU -
JAGUAR ACADEMY MURES
Bulut
Meryem
Ž
01.01.2013
PITICI 6-7
-20
187.
ROU -
JAGUAR ACADEMY MURES
Orban
David Cristian
M
05.12.2012
PITICI 6-7
-20
188.
ROU -
JAGUAR ACADEMY MURES
Stef
Sergiu Ioan
M
12.02.2013
PITICI 6-7
-20
189.
ROU -
JAGUAR ACADEMY MURES
Matei
Antonia Anamaria
Ž
02.03.2013
PITICI 6-7
-22
190.
ROU -
JAGUAR ACADEMY MURES
Hondrea
Andrei Mihai
M
10.04.2012
PITICI 6-7
-22
191.
ROU -
JAGUAR ACADEMY MURES
Aanei
Cosmin
M
01.01.2013
PITICI 6-7
-24
192.
ROU -
JAGUAR ACADEMY MURES
Stef
Andrei Leonard
M
12.02.2013
PITICI 6-7
-24
193.
ROU -
JAGUAR ACADEMY MURES
Sandor
Karina Maria
Ž
07.07.2012
PITICI 6-7
-26
194.
ROU -
JAGUAR ACADEMY MURES
Luca
Rares Andrei
M
16.01.2012
PITICI 6-7
-26
195.
ROU -
JAGUAR ACADEMY MURES
Aanei
Livia Bianca
Ž
24.05.2012
PITICI 6-7
+26
196.
ROU -
JAGUAR ACADEMY MURES
Gherman
Brianna Alessia
Ž
22.02.2012
PITICI 6-7
+26
197.
ROU -
JAGUAR ACADEMY MURES
Bulut
Kaan
M
26.11.2012
PITICI 6-7
+26
198.
ROU -
JAGUAR ACADEMY MURES
Gorea
Alex
M
01.01.2013
PITICI 6-7
199.
ROU -
JAGUAR ACADEMY MURES
Porcutan Spitzer
Iulia
Ž
01.08.2011
DEBUTANTI 8-9
-23
200.
ROU -
JAGUAR ACADEMY MURES
Gaman
Eliza Elena
Ž
24.11.2011
DEBUTANTI 8-9
-25
201.
ROU -
JAGUAR ACADEMY MURES
Florea
Diana Maria
Ž
27.05.2010
DEBUTANTI 8-9
-27
202.
ROU -
JAGUAR ACADEMY MURES
Campean
Nicolas Claudiu
M
20.11.2011
DEBUTANTI 8-9
-29
203.
ROU -
JAGUAR ACADEMY MURES
Stef
Victor Ovidiu
M
08.03.2011
DEBUTANTI 8-9
-31
204.
ROU -
JAGUAR ACADEMY MURES
Achim
Ayana Maria
Ž
10.03.2011
DEBUTANTI 8-9
-33
205.
ROU -
JAGUAR ACADEMY MURES
Porcutan Spitzer
Raisa
Ž
30.03.2010
DEBUTANTI 8-9
-33
206.
ROU -
JAGUAR ACADEMY MURES
Florea
Andrei
M
05.02.2010
DEBUTANTI 8-9
-33
207.
ROU -
JAGUAR ACADEMY MURES
Tarlea
Cezar Darian
M
06.12.2011
DEBUTANTI 8-9
-33
208.
ROU -
JAGUAR ACADEMY MURES
Varga
Darius Sebastian
M
08.09.2010
DEBUTANTI 8-9
+40
209.
ROU -
JAGUAR ACADEMY MURES
Toganel
Darius Andrei
M
23.11.2009
COPII 10-11 B
-27
210.
ROU -
JAGUAR ACADEMY MURES
Chirtes
Lorena-Teodora
Ž
22.10.2009
COPII 10-11 B
-29
211.
ROU -
JAGUAR ACADEMY MURES
Bartos
Camelia Aniko
Ž
08.08.2009
COPII 10-11 B
-31
212.
ROU -
JAGUAR ACADEMY MURES
Pop
Lorena Ariana
Ž
12.06.2008
COPII 10-11 B
-33
213.
ROU -
JAGUAR ACADEMY MURES
Boros
Raul Gabriel
M
17.03.2009
COPII 10-11 B
-33
214.
ROU -
JAGUAR ACADEMY MURES
Gref
Ingrid Ioana
Ž
07.09.2008
COPII 10-11 B
-39
215.
ROU -
JAGUAR ACADEMY MURES
Juganu
Stefana Sabina
Ž
15.05.2008
COPII 10-11 B
-39
216.
ROU -
JAGUAR ACADEMY MURES
Fagaras
Puiu Bogdan
M
21.07.2009
COPII 10-11 B
-25
217.
ROU -
JAGUAR ACADEMY MURES
Maties
Sergiu Gabriel
M
01.05.2006
CADETI B
-41
218.
ROU -
JAGUAR ACADEMY MURES
Oltean
Antonio Ervin
M
05.05.2007
CADETI B
-41
219.
ROU -
JAGUAR ACADEMY MURES
Boros
Dan Alexandru
M
05.09.2006
CADETI B
-45
220.
ROU -
JAGUAR ACADEMY MURES
Lazar
Andreea Alice
Ž
11.06.2006
CADETI B
-44
221.
ROU -
JAGUAR ACADEMY MURES
Hondrea
Mara Ioana
Ž
06.07.2006
CADETI B
-51
222.
ROU -
JAGUAR ACADEMY MURES
Moldovan
Emil
M
04.11.2005
CADETI B
-57
223.
ROU -
JAGUAR ACADEMY MURES
Szabadi
Terez Ildiko
Ž
27.11.2003
JUNIORI (BY)
-55
224.
ROU -
JAGUAR ACADEMY MURES
Frandes
Razvan
M
17.11.2004
JUNIORI (BY)
-73
225.
ROU -
JAGUAR ACADEMY MURES
Petan
Paul Andrei
M
24.04.2001
SENIORI Olimpic
-80
226.
ROU -
JAGUAR ACADEMY MURES
Burean
Man-Alexandru
M
24.08.2001
SENIORI Olimpic
+80
227.
ROU -
ONE CLUJ-NAPOCA
Stoleru
Vlad
M
29.12.2012
PITICI 6-7
+26
228.
ROU -
ONE CLUJ-NAPOCA
Stanciu
Casian
M
12.03.2011
DEBUTANTI 8-9
-25
229.
ROU -
ONE CLUJ-NAPOCA
Morutan
Bogdan
M
01.02.2008
COPII 10-11 A
+45
230.
ROU -
ONE CLUJ-NAPOCA
Stolero
Robert
M
29.09.2008
COPII 10-11 B
+45
231.
ROU -
ONE CLUJ-NAPOCA
Pioras
Adrian
M
01.04.2005
CADETI A
-41
232.
ROU -
ONE CLUJ-NAPOCA
Muresan
Bogdan
M
13.01.2005
CADETI A
-65
233.
ROU -
ONE CLUJ-NAPOCA
Morutan
Stefania
Ž
15.09.2003
JUNIORI (AY)
+63
234.
ROU -
ONE CLUJ-NAPOCA
Bucur
Mihai
M
14.01.2003
JUNIORI (AY)
+73
235.
ROU -
Taekwondo Club VIP
Alupoaie
Ionut
M
15.02.2000
SENIORI Olimpic
-68
236.
ROU -
Taekwondo Club VIP
Butacu
Laurentiu
M
07.05.1996
SENIORI Olimpic
+80
237.
ROU -
Taekwondo Revolution
Todoran
Nicoleta
Ž
23.09.2013
PITICI 6-7
-26
238.
ROU -
Taekwondo Revolution
Gyorgy-Fazakas
Aron-Balazs
M
05.09.2012
PITICI 6-7
+26
239.
ROU -
Taekwondo Revolution
Szekely
Evelin
Ž
29.04.2011
DEBUTANTI 8-9
-25
240.
ROU -
Taekwondo Revolution
Fekete
Ugron Balazs
M
29.12.2011
DEBUTANTI 8-9
-25
241.
ROU -
Taekwondo Revolution
Kadar
Killa-Kamea
Ž
28.08.2010
DEBUTANTI 8-9
-27
242.
ROU -
Taekwondo Revolution
Szilagyi
Robert-Akos
M
06.05.2010
DEBUTANTI 8-9
-35
243.
ROU -
Taekwondo Revolution
Pal
Anisia
Ž
12.08.2011
DEBUTANTI 8-9
-40
244.
ROU -
Taekwondo Revolution
Adorjani
Szilard
M
09.03.2010
DEBUTANTI 8-9
-40
245.
ROU -
Taekwondo Revolution
Feher
David Levente
M
14.07.2011
DEBUTANTI 8-9
+40
246.
ROU -
Taekwondo Revolution
Salagean
Luca
M
26.05.2010
DEBUTANTI 8-9
+40
247.
ROU -
Taekwondo Revolution
Markus
Tunde
Ž
23.11.2008
COPII 10-11 B
-29
248.
ROU -
Taekwondo Revolution
Katona
Patrik-Roland
M
27.06.2009
COPII 10-11 B
-31
249.
ROU -
Taekwondo Revolution
Barabas
Eugen
M
07.02.2008
COPII 10-11 B
-33
250.
ROU -
Taekwondo Revolution
Szekely
David
M
16.12.2008
COPII 10-11 B
-37
251.
ROU -
Taekwondo Revolution
Barella
Raul Cristian
M
16.08.2008
COPII 10-11 B
-42
252.
ROU -
Taekwondo Revolution
Laszlo
Kata
Ž
26.10.2008
COPII 10-11 B
-45
253.
ROU -
Taekwondo Revolution
Rad
Adriana-Maria
Ž
08.04.2009
COPII 10-11 B
-45
254.
ROU -
Taekwondo Revolution
Bardasan
Mircea-Daniel
M
31.08.2009
COPII 10-11 B
-45
255.
ROU -
Taekwondo Revolution
Adam
George Antonio
M
10.05.2008
COPII 10-11 B
+45
256.
ROU -
Taekwondo Revolution
Todoran
Marian Victor
M
15.10.2008
COPII 10-11 B
+45
257.
ROU -
Taekwondo Revolution
Zongor
Bence
M
26.09.2009
COPII 10-11 B
+45
258.
ROU -
Taekwondo Revolution
Ruja
Ian
M
23.09.2009
COPII 10-11 B
-25
259.
ROU -
Taekwondo Revolution
Beres
Fanni
Ž
09.08.2007
CADETI B
-33
260.
ROU -
Taekwondo Revolution
Lazlo
Kriszta
Ž
29.11.2007
CADETI B
-33
261.
ROU -
Taekwondo Revolution
Csalai
Robert
M
24.06.2007
CADETI B
-37
262.
ROU -
Taekwondo Revolution
Madaras
Panna
Ž
16.12.2007
CADETI B
-41
263.
ROU -
Taekwondo Revolution
Madaras
Agota
Ž
20.02.2006
CADETI B
-44
264.
ROU -
Taekwondo Revolution
Cotirlici
Daian
M
08.04.2007
CADETI B
-53
265.
ROU -
Taekwondo Revolution
David
Ivan
M
30.04.2007
CADETI B
-53
266.
ROU -
Taekwondo Revolution
Cadariu
Ingrid
Ž
19.06.2007
CADETI B
-51
267.
ROU -
Taekwondo Revolution
Kovacs
Eszter
Ž
26.07.2006
CADETI B
-51
268.
ROU -
Taekwondo Revolution
Pal
Darius
M
28.03.2007
CADETI B
-65
269.
ROU -
Taekwondo Revolution
Vatafu
Darius
M
06.04.2006
CADETI B
-65
270.
ROU -
Taekwondo Revolution
Veres
Gergo-Etele
M
14.01.2003
JUNIORI (BY)
-55
271.
ROU -
Taekwondo Revolution
Veres
Kinga Emese
Ž
04.11.2004
JUNIORI (BY)
-55
272.
ROU -
Taekwondo Revolution
Biro
Norbert-Zoltan
M
10.06.2003
JUNIORI (BY)
+73
273.
ROU -
Taekwondo Revolution
Adorjani
Andrea
Ž
01.12.2001
SENIORI Olimpic
-67
Broj prijavljenih takmičara po kategorijama
Rb.
Kategorija
M
Broj M
Ž
Broj Ž
Ukupno
1.
PITICI 6-7
-20
5
-20
3
8
2.
PITICI 6-7
-22
6
-22
3
9
3.
PITICI 6-7
-24
4
-24
0
4
4.
PITICI 6-7
-26
5
-26
3
8
5.
PITICI 6-7
+26
12
+26
6
18
6.
PITICI 6-7
4
0
4
7.
DEBUTANTI 8-9
-23
3
-23
2
5
8.
DEBUTANTI 8-9
-25
4
-25
3
7
9.
DEBUTANTI 8-9
-27
3
-27
4
7
10.
DEBUTANTI 8-9
-29
3
-29
0
3
11.
DEBUTANTI 8-9
-31
4
-31
0
4
12.
DEBUTANTI 8-9
-33
3
-33
4
7
13.
DEBUTANTI 8-9
-35
4
-35
0
4
14.
DEBUTANTI 8-9
-37
0
-37
0
0
15.
DEBUTANTI 8-9
-40
4
-40
2
6
16.
DEBUTANTI 8-9
+40
6
+40
1
7
17.
COPII 10-11 A
-27
0
-27
0
0
18.
COPII 10-11 A
-29
0
-29
0
0
19.
COPII 10-11 A
-31
0
-31
0
0
20.
COPII 10-11 A
-33
4
-33
0
4
21.
COPII 10-11 A
-35
3
-35
0
3
22.
COPII 10-11 A
-37
0
-37
0
0
23.
COPII 10-11 A
-39
2
-39
2
4
24.
COPII 10-11 A
-42
0
-42
0
0
25.
COPII 10-11 A
-45
2
-45
0
2
26.
COPII 10-11 A
+45
2
+45
2
4
27.
COPII 10-11 B
-27
3
-27
0
3
28.
COPII 10-11 B
-29
0
-29
3
3
29.
COPII 10-11 B
-31
4
-31
3
7
30.
COPII 10-11 B
-33
7
-33
3
10
31.
COPII 10-11 B
-35
0
-35
0
0
32.
COPII 10-11 B
-37
2
-37
0
2
33.
COPII 10-11 B
-39
3
-39
3
6
34.
COPII 10-11 B
-42
2
-42
3
5
35.
COPII 10-11 B
-45
2
-45
3
5
36.
COPII 10-11 B
+45
8
+45
0
8
37.
COPII 10-11 B
-25
2
-25
0
2
38.
CADETI A
-33
0
-29
0
0
39.
CADETI A
-37
0
-33
0
0
40.
CADETI A
-41
2
-37
2
4
41.
CADETI A
-45
3
-41
2
5
42.
CADETI A
-49
3
-44
0
3
43.
CADETI A
-53
0
-47
3
3
44.
CADETI A
-57
2
-51
0
2
45.
CADETI A
-61
0
-55
0
0
46.
CADETI A
-65
2
-59
0
2
47.
CADETI A
+65
2
+59
0
2
48.
CADETI B
-33
2
-29
0
2
49.
CADETI B
-37
2
-33
2
4
50.
CADETI B
-41
3
-37
0
3
51.
CADETI B
-45
2
-41
2
4
52.
CADETI B
-49
0
-44
4
4
53.
CADETI B
-53
2
-47
0
2
54.
CADETI B
-57
5
-51
3
8
55.
CADETI B
-61
0
-55
1
1
56.
CADETI B
-65
2
-59
0
2
57.
CADETI B
+65
4
+59
4
8
58.
JUNIORI (AY)
-48
0
-44
0
0
59.
JUNIORI (AY)
-55
2
-49
0
2
60.
JUNIORI (AY)
-63
0
-55
0
0
61.
JUNIORI (AY)
-73
0
-63
2
2
62.
JUNIORI (AY)
+73
2
+63
3
5
63.
JUNIORI (BY)
-48
0
-44
0
0
64.
JUNIORI (BY)
-55
2
-49
0
2
65.
JUNIORI (BY)
-63
5
-55
2
7
66.
JUNIORI (BY)
-73
4
-63
0
4
67.
JUNIORI (BY)
+73
3
+63
0
3
68.
SENIORI Olimpic
-58
0
-49
0
0
69.
SENIORI Olimpic
-68
5
-57
0
5
70.
SENIORI Olimpic
-80
6
-67
2
8
71.
SENIORI Olimpic
+80
7
+67
0
7
UKUPNO
52 (0)
188
31 (2)
85
273
Broj prijavljenih takmičara po uzrasnim kategorijama
Rb.
Kategorija
Broj M
Broj Ž
Ukupno
1.
PITICI 6-7
36
15
51
2.
DEBUTANTI 8-9
34
16
50
3.
COPII 10-11 A
13
4
17
4.
COPII 10-11 B
33
18
51
5.
CADETI A
14
7
21
6.
CADETI B
22
16
38
7.
JUNIORI (BY)
14
2
16
8.
JUNIORI (AY)
4
5
9
9.
SENIORI Olimpic
18
2
20
UKUPNO
188
85
273
Language:
ENG
SRB
BRA
CRO
ESP
ROU
RUS