Takmičenje:
SVA TAKMIČENJA
2024.06.09, [SRB] Imperium Open
2024.05.26, [ROU] VIP OPEN 2024
2024.05.25, [SRB] Prvenstvo Vojvodine 2024
2024.05.18, [SRB] 8. Asteriks Kup
2024.05.18, [SRB] 2024 8th ASTERIKS Cup E2
2024.04.28, [SRB] Kobrin razvojni turnir za forme
2024.04.27, [ROU] Campionatul Național de Kickboxing - K1
2024.04.27, [ROU] Cupa Romaniei Kickboxing-probe de tatami [pf/lc/kl]
2024.04.27, [SRB] 4th Prestige Cup
2024.04.26, [MDA] Cupa "Calea Fericirii" la Taekwondo WT Editia a-IV
2024.04.20, [SRB] 15. Millennium Open
2024.04.13, [ROU] Campionatul National Kickboxing-probe de tatami
2024.04.07, [SRB] Prvenstvo Srbije 2024 - Kadeti
2024.03.30, [MDA] Întâietatea Școliii Sportive Stăuceni la Taekwondo WT 2024
2024.03.30, [SRB] 13. Zrenjanin Open 2024
2024.03.24, [SRB] Prvenstvo Srbije 2024 - seniori, forme i paratekvondo
2024.03.23, [MDA] Întâietatea Școlii Sportive specializate nr.6 la Taekwondo WT
2024.03.16, [SRB] 20. Omega kup
2024.03.10, [ALB] 11th Top Tirana Open
2024.03.09, [ALB] 11th Top Tirana Open - E2
2024.02.25, [SRB] Kup Obrenovca
2024.02.24, [MDA] 3rd TUSAH OPEN CUP 2024
2024.02.10, [SRB] Feniks Open - Niš 2024
2023.12.16, [MDA] Christmas Cup Budesti 2023
2023.12.16, [ROU] Cupa Campionilor Kickboxing-Tatami (PF/LC/KL)
2023.12.02, [SRB] EX YU Open 2023
2023.11.25, [MDA] Întâietatea Școlii Sportive nr.6 la Taekwondo WT
2023.11.18, [SRB] 12. Elit Open 2023
2023.11.18, [ROU] 2023 KOMBAT GRAND PRIX-KICK LIGHT-ANULAT
2023.11.18, [ROU] 2023 KOMBAT GRAND PRIX-K1-ANULAT
2023.11.12, [SRB] Korio Open
2023.11.04, [MKD] Korio Open 2023
2023.11.04, [ROU] Cupa Vrancea Editia IX-Kickboxing PF/LC/KL
2023.11.04, [SRB] Kup Beograda - pioniri i seniori
2023.11.04, [SRB] Trofej Beograda - kadeti i juniori
2023.11.04, [MDA] Campionatul Republicii Moldova la Taekwondo WT(copii)
2023.11.03, [MDA] Campionatul Republicii Moldova la Taekwondo WT
2023.10.28, [SRB] IV Koloseum Open
2023.10.27, [ESP] Open European Championships TKD ITFU
2023.10.22, [ROU] 2023 ART CHAMPIONSHIPS Romanian ONLY - PUMSAE
2023.10.22, [ROU] 2023 ART CHAMPIONSHIPS Romanian ONLY - SPEED KICK
2023.10.21, [ROU] 2023 ART CHAMPIONSHIPS Romanian ONLY - KYEOKPA
2023.10.21, [ROU] 2023 ART CHAMPIONSHIPS Romanian ONLY - SPECIAL TEHNIQUE
2023.10.21, [ROU] Cupa Aleph Kickboxing-tatami PF/LC/KL
2023.10.21, [ROU] Cupa Aleph Kickboxing-ring FC/LK/K1
2023.10.21, [ROU] 2023 ART CHAMPIONSHIPS Romanian ONLY - KYEORUGI
2023.10.14, [SRB] Imperium Pazova Open
2023.10.14, [ROU] CAMPIONATUL NATIONAL MUAY-THAI 2023
2023.10.14, [ROU] Cupa FRAMC Kickboxing pe tatami PF/LC/KL
2023.10.14, [ROU] Cupa FRAMC Kickboxing- ring LK
2023.10.07, [MDA] Campionatul deschis al Municipiului Chisinau la Taekwondo WT
2023.10.07, [SRB] Otvoreni kup Srbije
2023.09.30, [MDA] TUSAH COMRAT OPEN CUP
2023.09.23, [MDA] Cupa Stauceni 2023
2023.09.16, [SRB] 2. Sparta Challenge
2023.09.09, [SRB] Otvoreni kup za kadete
2023.06.10, [SRB] Imperium Open
2023.06.10, [ROU] Campionatul National Kickboxing-Full Contact & Low kick
2023.06.10, [ROU] Cupa Romaniei Kickboxing-tatami [LC]
2023.06.10, [MDA] Cupa Calea Fericirii
2023.06.10, [MDA] Cupa Calea Fericirii Speed Kick
2023.06.04, [SRB] 2. Grmeč Trofej Obrenovca
2023.06.03, [MDA] Întâietatea Școlii Sportive nr.6
2023.06.03, [SRB] Državno prvenstvo za kadete
2023.05.30, [SRB] Evropske otvorene školske borilačke igre 2023
2023.05.28, [SRB] Prvenstvo Beograda
2023.05.27, [SRB] 21. Prvenstvo Vojvodine
2023.05.21, [ROU] ART CHAMPIONSHIPS - KYEOKPA
2023.05.21, [ROU] ART CHAMPIONSHIPS - SPECIAL TECHNIQUES
2023.05.21, [ROU] ART CHAMPIONSHIPS 2023 - PUMSAE
2023.05.20, [ROU] ART CHAMPIONSHIPS 2023 - SPEED KICK
2023.05.20, [ROU] ART CHAMPIONSHIPS 2023 - KYEORUGI
2023.05.20, [SRB] 7. Asteriks Kup
2023.05.14, [MKD] Kobra Open 2023
2023.05.13, [ESP] Torneo Interinsular Open FITE Canarias
2023.05.07, [SRB] Državno prvenstvo za kadete i seniore do 21 godine - OTKAZANO
2023.05.06, [ROU] Cupa Romaniei Kickboxing-Tatami Kick Light
2023.05.06, [ROU] Campionatul National Kickboxing-K1 & Full Contact
2023.04.29, [SRB] 3. Prestige Cup
2023.04.22, [SRB] 14. Millennium Open
2023.04.08, [SRB] Prvenstvo Srbije za pionire i juniore
2023.04.01, [MDA] CAMPIONATUL DESCHIS AL MUNICIPIULUI CHISINAU LA TAEKWON-DO 2023
2023.04.01, [MDA] Întâietatea Școlii Sportive Stăuceni
2023.03.25, [MKD] Ohrid Open 2023
2023.03.25, [SRB] 12. Open Zrenjanin 2023.
2023.03.18, [ROU] Campionatul National Kickboxing-Tatami
2023.03.18, [ROU] Cupa Romaniei Kickboxing-K1
2023.03.18, [SRB] Prvenstvo Srbije za seniore, forme i para forme i borbe
2023.03.11, [MDA] Tusah Open Cup 2023
2023.03.11, [SRB] 19. Omega Kup
2023.02.18, [SRB] Feniks Bulevar Open - Niš
2022.12.17, [MDA] Christmas Cup Budesti Kyorugi
2022.12.16, [MDA] Cristmas Cup Budesti Speed Kick
2022.12.16, [MDA] Christmas Cup Budesti Poomsae
2022.12.16, [MDA] Christmas Cup Budesti Kyokpa
2022.12.04, [SRB] EX YU Open 2022
2022.12.02, [MDA] Campionatul Republicii Moldova
2022.11.19, [ROU] ART CHAMPIONSHIPS - KYEORUGI
2022.11.19, [ROU] ART CHAMPIONSHIPS - SPEED KICK
2022.11.12, [SRB] 1st Korio Open
2022.11.12, [ESP] Torneo Nacional FITE Open 2022
2022.11.05, [SRB] Kup Beograda 2022 (pioniri i seniori)
2022.11.05, [SRB] Trofej Beograda 2022 (kadeti i juniori)
2022.10.29, [MDA] BRAVE FIGHTER CUP
2022.10.29, [ROU] Campionatul National de Kickboxing-Low Kick
2022.10.29, [ROU] Cupa Campionilor de Kickboxing PF/LC/KL
2022.10.22, [SRB] III Koloseum Open
2022.10.15, [SRB] Ares Niš Open
2022.10.08, [MDA] Cupa deschisă a or. Comrat
2022.10.01, [SRB] 11. Elit Open 2022
2022.09.24, [SRB] Otvoreni kup Srbije 2022 - juniori, kadeti, pioniri i forme
2022.09.23, [MDA] CUPA DESCHISA STAUCENI KYORUGI
2022.09.23, [MDA] CUPA DESCHISĂ A COMUNEI "STĂUCENI" POOMSAE
2022.09.23, [MDA] CUPA DESCHISĂ A COMUNEI "STĂUCENI" SPEED KICK
2022.09.10, [SRB] Otvoreni kup Srbije 2022 - seniori i para
2022.09.03, [ROU] Cupa Romaniei Kickboxing-tatami PF/LC/KL
2022.09.03, [ROU] Campionatul National Kickboxing - K1
2022.06.18, [MDA] Cupa Gloriei
2022.06.11, [SRB] Imperium Open
2022.06.04, [SRB] 1. Grmeč tekvondo trofej Obrenovca
2022.05.29, [SRB] 2nd Prestige Cup
2022.05.27, [MDA] Cupa mun. Chișinău
2022.05.22, [ROU] ART CHAMPIONSHIPS - PUMSAE
2022.05.21, [ROU] ART CHAMPIONSHIPS - SPEED KICK
2022.05.21, [ROU] ART CHAMPIONSHIPS - KYEOKPA & SPECIAL TECHNIQUES
2022.05.21, [SRB] 20. Prvenstvo Vojvodine
2022.05.21, [ROU] Campionatul National Kickboxing-Tatami
2022.05.21, [ROU] Cupa Romaniei Kickboxing-K1
2022.05.21, [ROU] ART CHAMPIONSHIPS - KYEORUGI
2022.05.14, [SRB] 6. Asteriks Kup (2 dana)
2022.05.08, [SRB] Prvenstvo Beograda 2022
2022.05.07, [SRB] 1st Sparta Challenge
2022.04.30, [MDA] Cupa Deschisa de primăvară 2022
2022.04.30, [MKD] 8th Skopje Open
2022.04.16, [SRB] Prvenstvo Srbije za pionire, kadete i seniore
2022.04.16, [MDA] Cupa CALEA FERICIRII 2022 KYORUGI
2022.04.15, [MDA] Cupa CALEA FERICIRII 2022 POOMSAE
2022.04.15, [MDA] Cupa CALEA FERICIRII 2022 SPEED KICK
2022.04.09, [SRB] 13. Millennium Open
2022.04.02, [ESP] Torneo Nacional Unificado
2022.03.27, [SRB] Prvenstvo Srbije - juniri i forme
2022.03.19, [SRB] 11. Open Zrenjanin 2022.
2022.03.13, [SRB] 9. Šabac Open 2022
2022.02.26, [SRB] 18. Omega Kup
2022.02.18, [MDA] PRO Fighter Cup 2022
2021.12.18, [MDA] KYORUGI “Christmas Cup Budesti 2021” editia a-III-a
2021.12.18, [MDA] POOMSAE “Christmas Cup Budesti 2021” editia a-III-a
2021.12.18, [MDA] KYOKPA“Christmas Cup Budesti 2021” editia a-III-a
2021.12.18, [MDA] SPEED KICK“Christmas Cup Budesti 2021” editia a-III-a
2021.12.12, [SRB] Prestige Cup 2021
2021.12.10, [MDA] Campionatul Republicii Moldova
2021.12.05, [SRB] 1st Taekwondo Club Championship Ex YU 2021
2021.12.04, [ESP] Torneo Nacional FITE Open 2021 - Zaragoza
2021.11.28, [ROU] Balkan Region of ETU
2021.11.27, [ROU] Generation 24
2021.11.20, [SRB] 10. Elit Open 2021
2021.11.07, [SRB] Otvoreni kup Srbije za seniore
2021.11.06, [SRB] Trofej Beograda 2021
2021.10.30, [SRB] Koloseum Open
2021.10.24, [SRB] Imperium Open
2021.10.23, [MDA] Cupa Interna la Taekwondo WT al Clubului CALEA FERICIRII ediția II-a
2021.10.02, [SRB] Otvoreni kup Srbije
2021.09.25, [MDA] Cupa deschisa a or. Comrat 2021
2021.09.19, [SRB] Herkules Games
2021.09.18, [MDA] Stauceni Open HAI LA HRAM KYORUGI
2021.09.18, [MDA] Stauceni Open HAI LA HRAM Speed Kick
2021.09.13, [SRB] ISF U15 World School Sports Games
2021.09.12, [MDA] Cupa Primarului General al municipiului Chișinău WT 2021- ANULAT,AMÂNAT
2021.09.11, [AUT] 1. Fighters World friends Taekwondo open
2021.06.19, [SRB] Prvenstvo Beograda 2021.
2021.06.05, [MDA] Cupa TAEKWONDO WT "Familia - tata, mama și copiii"
2021.06.05, [SRB] Imperium Pazova Open
2021.05.30, [MDA] Brave Fighter Cup
2021.05.23, [SRB] Prvenstvo Srbije - seniori i paratekvondo
2021.05.22, [SRB] 5. Asteriks Kup
2021.05.15, [SRB] Prvenstvo Srbije za pionire i juniore
2021.05.14, [MDA] CUPA CALEA FERICIRII
2021.05.09, [SRB] 3. Elemir Open
2021.04.24, [SRB] 12. Millennium Open 2021
2021.04.03, [SRB] 19. Prvenstvo Vojvodine
2021.03.27, [SRB] Prvenstvo Srbije za kadete (borbe) i forme
2021.03.27, [BIH] Prvenstvo Bosne i Hercegovine - ODLOŽENO
2021.03.21, [SRB] 17. Omega Kup
2021.02.27, [SRB] 10. Open Zrenjanin 2021.
2021.02.27, [BIH] 22. Prvenstvo Republike Srpske
2020.11.08, [SRB] Otvoreni Kup Srbije - forme, pioniri & juniori
2020.10.17, [SRB] Prvenstvo Beograda
2020.10.11, [SRB] 18. Prvenstvo Vojvodine 2020
2020.09.27, [SRB] Prvenstvo Srbije za pionire 2020
2020.09.25, [MDA] Campionatul Republicii Moldova
2020.09.20, [SRB] Prvenstvo Srbije 2020
2020.06.14, [MDA] Brave Fighter Cup - POSTPONED - TBA
2020.05.16, [SRB] Prvenstvo Srbije - pioniri i juniori
2020.05.09, [SRB] 5. Asteriks Kup - ODLOŽENO
2020.04.25, [SRB] 12. Millennium Open 2020 - OTKAZANO
2020.03.29, [SRB] 8. Šabac Open 2020 - OTKAZANO
2020.03.22, [MKD] 2. Ohrid Open - ODLOŽEN
2020.03.22, [SRB] Prvenstvo Srbije - kadeti i seniori - OTKAZANO
2020.03.21, [SRB] Prvenstvo Srbije - forme i paratekvondo - OTKAZANO
2020.03.21, [MDA] Cupa Deschisă la Taekwondo POOMSAE WT al comunei Stăuceni Ediția a VII-a
2020.03.18, [MDA] Competitie
2020.03.14, [SRB] 10. Open Zrenjanin 2020 - OTKAZANO
2020.03.14, [BIH] Prvenstvo Republike Srpske - OTKAZANO
2020.02.29, [SRB] 16. Omega kup
2020.02.16, [BIH] Prvenstvo i kup vrtićanaca kantona Sarajevo
2019.12.15, [SRB] Kup za Kadete i Seniore u olimpijskim kategorijama
2019.12.14, [MDA] “Christmas Cup Budesti 2019”,KYORUGI
2019.12.14, [MDA] “Christmas Cup Budesti 2019”,POOMSAE
2019.12.14, [MDA] “Christmas Cup Budesti 2019”,KYOKPA
2019.12.08, [ROU] JAGUAR OPEN 2019 - PUMSAE
2019.12.08, [MKD] Борба за хуманост
2019.12.07, [ROU] JAGUAR OPEN 2019 - KYEORUGI
2019.12.07, [ROU] JAGUAR OPEN 2019 - SPEED KICKS
2019.11.30, [MDA] Campionatul municipiului Chisinau
2019.11.24, [SRB] Otvoreni kup za Pionire i Juniore
2019.11.16, [SRB] 9th Elit Open
2019.11.15, [MDA] Cupa Deschisă a Ambasadorului Coreei la Taekwondo WT,ediția a IX-a
2019.11.02, [SRB] Herkules Games
2019.10.26, [MDA] Intaietatea Moldovei la copii
2019.10.25, [MDA] Campionatul Republicii Moldova
2019.10.19, [ROU] VIP OPEN 2019
2019.10.12, [MDA] PRO Fighter Cup
2019.10.05, [SRB] 9. Vojvodina Open 2019
2019.09.28, [SRB] Imperium Open
2019.09.21, [MDA] CUPA DESCHISA AL OR.COMRAT EDITIA 3
2019.09.21, [SRB] Otvoreni kup Srbije - Paratekvondo i Forme
2019.09.07, [SRB] Koloseum Open
2019.06.08, [ROU] KEUMGANG OPEN 2019 - POOMSAE
2019.06.01, [SRB] Paratekvondo prvenstvo Beograda
2019.06.01, [SRB] Prvenstvo Beograda
2019.05.25, [SRB] 2. Elemir Open
2019.05.18, [ROU] Memorial ''Tomita Lazar''-Cupa Vrancea Taekwondo Ed.8
2019.05.18, [ROU] Memorial ”Tomita Lazar”-Lovituri Rapide
2019.05.11, [SRB] 4. Asteriks Kup
2019.05.11, [MDA] Tiraspol Open 2019
2019.05.11, [ROU] CAMPIONATUL NATIONAL - KYEORUGI
2019.05.11, [ROU] CAMPIONATUL NATIONAL - PUMSAE
2019.05.11, [ROU] CAMPIONATUL NATIONAL - KYEOKPA
2019.05.11, [ROU] CAMPIONATUL NATIONAL - SPEED KICK
2019.05.04, [SRB] Prvenstvo Srbije za pionire i juniore
2019.04.14, [SRB] 7. Šabac Open
2019.04.13, [ROU] DANUBE OPEN 2019
2019.04.13, [ROU] DANUBE OPEN 2019 - SPEED KICKS
2019.04.13, [MDA] Brave Fighter
2019.04.06, [SRB] 11. Millennium Open 2019
2019.03.30, [SRB] Prvenstvo Srbije za kadete i seniore
2019.03.29, [MDA] Cupa Deschisa la Taekwondo STAUCENI OPEN 2019 editia VI
2019.03.23, [SRB] Prvenstvo Srbije u formama
2019.03.23, [SRB] Para-tekvondo prvenstvo Srbije
2019.03.16, [SRB] 9. Zrenjanin Open 2019
2019.03.09, [SRB] 15. Omega kup
2019.02.17, [SRB] 17. Prvenstvo Vojvodine
2018.12.15, [MDA] Campionatul intern al Școlii sportive nr.6
2018.12.09, [ROU] JAGUAR OPEN MURES - POOMSAE
2018.12.08, [ROU] JAGUAR OPEN MURES - KYORUGI
2018.12.08, [ROU] JAGUAR OPEN MURES - SPEED KICKS
2018.12.06, [MDA] Campionatul Republicii Moldova
2018.11.24, [MDA] BUDESTI OPEN CUP 2018 POOMSAE
2018.11.18, [SRB] 8th Elit Open
2018.10.13, [SRB] Imperium Open
2018.10.06, [ROU] VIP OPEN 2018
2018.09.30, [SRB] 8. Vojvodina Open
2018.09.22, [SRB] Prvenstvo Srbije za seniore do 21 godine
2018.09.22, [MDA] CUPA deschisa a or. Comrat
2018.09.22, [SRB] Otvoreni kup Srbije
2018.09.14, [ROU] Balkan Taekwondo Championships 2018
2018.06.23, [ROU] KEUMGANG OPEN - POOMSAE
2018.05.26, [SRB] 3. Asteriks Kup - forme
2018.05.26, [SRB] 3. Asteriks Kup - borbe
2018.05.20, [SRB] Prvenstvo Srbije u tehničkim disciplinama
2018.05.20, [SRB] Para - tekvondo prvenstvo Srbije
2018.05.12, [SRB] Elemir Open
2018.05.12, [ROU] CUPA VRANCEA TAEKWONDO-ed.VII (MEMORIAL "TOMITA LAZAR")
2018.05.05, [SRB] 16. Prvenstvo Vojvodine 2018
2018.04.22, [ROU] DANUBE OPEN 2018
2018.04.22, [ROU] DANUBE OPEN 2018 - SPEED KICKS
2018.04.15, [SRB] 6. Šabac Open 2018
2018.03.31, [SRB] Prvenstvo Srbije za pionire i seniore
2018.03.31, [MDA] Campionatul intern al Școlii sportive nr. 6
2018.03.24, [MDA] Oткрытый Детский Турнир"Весенние Старты"
2018.03.17, [SRB] Prvenstvo Beograda (BTA)
2018.03.10, [SRB] 14. Omega kup
2018.03.03, [SRB] 8. Zrenjanin Open 2018
2018.02.24, [CYP] CYPRUS JUNIORS TAEKWONDO CHAMPIONSHIP
2018.02.24, [MDA] Cupa Deschisa la Taekwondo WT 2018 al comunei Stauceni Editia a V-a
2018.02.17, [SRB] Prvenstvo Srbije za kadete i juniore
2018.02.10, [CYP] ANDREAS YIALLOUROS
2018.01.13, [CYP] LIMASSOL TAEKWONDO TOURNAMENT
2017.12.03, [SRB] 11. Millennium Open 2017 - OTKAZANO!
2017.12.02, [MDA] Chisinau Open 2017
2017.11.19, [SRB] 7. Elit Open 2017
2017.11.19, [ROU] CUPA ROMANIEI - SMC - kyorugi
2017.11.19, [ROU] CUPA ROMANIEI - SMC - poomsae
2017.11.19, [ROU] CUPA ROMANIEI - SMC - speed kicks
2017.11.04, [BIH] Sokol Open - Bijeljina
2017.10.31, [MDA] Cupa Deschisă a Ambasadorului Coreei la Taekwondo WTF,ediția a VII-a
2017.10.28, [SRB] 7. Vojvodina Open
2017.10.28, [ESP] Torneo Nacional F.I.T.E. 2017
2017.10.21, [MDA] Întâietatea Școlii sportive nr. 6
2017.10.14, [MDA] Campionatul R.M. la World Taekwondo
2017.10.08, [SRB] Humanitarni turnir "Srcem za Stefana"
2017.09.30, [CYP] CYPRUS JUNIORS TAEKWONDO CHAMPIONSHIP 2017
2017.09.30, [SRB] Otvoreni kup Srbije
2017.09.23, [MDA] Campionatul deschis al U.T.A Găgăuzia
2017.07.08, [ROU] 1st DANUBE OPEN TAEKWONDO CHAMPIONSHIP
2017.05.28, [SRB] Prvenstvo Beograda - Beogradska Tekvodno Asocijacija
2017.05.20, [CYP] 8th ML KIDS TAEKWONDO CHAMPIONSHIP
2017.05.20, [SRB] 2. Asteriks Kup
2017.05.13, [SRB] 18. Trofej Beograda - borbe
2017.05.13, [SRB] 4. Trofej Beograda - forme
2017.05.07, [SRB] 15. Prvenstvo Vojvodine
2017.05.06, [ROU] Cupa Vrancea ed VI (Memorialul "Tomita Lazar")
2017.05.06, [CYP] CYPRUSCYPRUS CADETS TAEKWONDO CHAMPIONSHIP 2017
2017.05.06, [CYP] CYPRUS OPEN TAEKWONDO CHILDREN CHAMPIONSHIP 2017
2017.04.23, [SRB] Prvenstvo Srbije za kadete i seniore
2017.04.22, [SRB] Prvenstvo Srbije za pionire i juniore
2017.04.22, [CYP] ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΑΝΔΡΩΝ/ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2017
2017.04.08, [SRB] 5. Šabac Open 2017
2017.04.08, [ROU] VIP OPEN 2017
2017.04.01, [SRB] Otvoreno prvenstvo centralne Srbije (borbe i forme)
2017.04.01, [SRB] Tehničko prvenstvo Srbije
2017.04.01, [MDA] Oткрытый Детский Турнир"Весенние Старты"
2017.03.25, [SRB] 1. Zmajev Kup
2017.03.25, [MDA] Întâietatea Școlii sportive nr.6
2017.03.25, [SRB] III Lola Open
2017.03.19, [SRB] Prvenstvo Beograda u borbama 2017
2017.03.18, [SRB] Prvenstvo Beograda u formama 2017
2017.03.18, [ROU] CAMPIONATUL NATIONAL DE SPORTURI MARTIALE COREENE
2017.03.18, [ROU] CAMPIONATUL NATIONAL DE SPORTURI MARTIALE COREENE POOMSAE
2017.03.18, [CYP] ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ U21
2017.03.18, [CYP] ΑΝΟΙΧΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005
2017.03.17, [RUS] 3-й МЕЖДУНАРОДЫЙ ТУРНИР ПО ТХЭКВОНДО (ВТФ) «НИКА» 2017
2017.03.12, [SRB] 7. Zrenjanin Open 2017
2017.03.11, [SRB] 13. Omega Kup
2017.03.03, [MDA] Cupa Deschisa la Taekwondo WT 2017 al comunei Stauceni Editia a IV-a
2017.01.21, [CYP] LIMASSOL TAEKWONDO TOURNAMENTCH (CHILDREN)
2017.01.21, [CYP] LIMASSOL TAEKWONDO TOURNAMEN (JUNIORS)
2017.01.21, [CYP] LIMASSOL TAEKWONDO TOURNAMENT(CADETS)
2016.12.11, [SRB] 10th Taekwondo Millennium Open Vršac 2016
2016.12.10, [SRB] Otvoreno prvenstvo grada Niša
2016.11.27, [MDA] Întâietatea Școlii sportive nr.6
2016.11.26, [MDA] Campionatul municipiului Chișinău
2016.11.19, [SRB] 6. Elit Open 2016
2016.11.05, [BIH] Sokol Open - Bijeljina
2016.11.04, [MDA] Cupa Deschisă a Ambasadorului Coreei la Taekwondo WTF editia a VII-a
2016.10.22, [ROU] Cupa Romaniei de Sporturi Martiale Coreene (Taekwon-do ITF&Taekwondo WTF)
2016.10.15, [SRB] 6. Vojvodina Open
2016.10.14, [MDA] Campionatul Republicii Moldova la Taekwondo WTF
2016.10.08, [CYP] CYPRUS JUNIORS TAEKWONDO CHAMPIONSHIP
2016.10.01, [ROU] DYNAMIC CUP 2016
2016.10.01, [MDA] Intaietatea Scolii sportive nr.6
2016.10.01, [SRB] Otvoreni Kup Srbije 2016
2016.09.18, [SRB] Prvenstvo Srbije za juniore i seniore (olimpijske kategorije)
2016.09.18, [SRB] Prvenstvo centralne Srbije 2016
2016.09.17, [MDA] Campionatul deschis al U.T.A. Găgăuzia
2016.07.09, [CYP] CYPRUS CADETS TAEKWONDO CHAMPIONSHIP 2016
2016.07.02, [CYP] CYPRUS TAEKWONDO CHAMPIONSHIP U21 2016
2016.06.25, [ESP] VI Benalmadena TKD Cup 2016
2016.06.04, [MDA] Chisinau Open 2016
2016.05.28, [SRB] Prvenstvo Srbije u formama 2016
2016.05.28, [MDA] Competitia inchisa a clubului calea fericirii
2016.05.21, [SRB] 1. Asteriks Kup
2016.05.14, [MDA] Taekwon-Do Cup Open Moldova at Patterns ,2016
2016.05.14, [MDA] Taekwon-Do Cup Open Moldova at Sparring ,2016
2016.05.14, [ROU] MEMORIALUL "TOMITA LAZAR" TAEKWONDO
2016.05.07, [SRB] Prvenstvo Srbije za pionire i seniore do 21 godine
2016.04.23, [SRB] Prvenstvo Vojvodine 2016
2016.04.16, [CYP] 7th ML TAEKWONDO TOURNAMENT
2016.04.09, [SRB] 4. Šabac Open 2016 - S4
2016.04.02, [MDA] Cupa Stăuceni la Taekwondo WTF 2016
2016.03.26, [SRB] Prvenstvo Srbije za seniore i kadete
2016.03.26, [MDA] Oткрытый Детский Турнир"Весенние Старты"
2016.03.19, [SRB] II Lola Open
2016.03.19, [CYP] ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΠΑΠ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΑΝΔΡΩΝ/ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2016
2016.03.13, [SRB] Prvenstvo centralne Srbije 2016
2016.03.12, [SRB] Prvenstvo Beograda 2016 u borbama
2016.03.12, [SRB] Prvenstvo Beograda 2016 u formama
2016.03.12, [MDA] Întâietatea Școlii sportive nr.6 la Taekwondo WTF printre copii și cadeți
2016.03.06, [SRB] 12. Omega kup
2016.03.05, [ESP] Torneo Nacional F.I.T.E. 2016 Open
2016.03.05, [SRB] 6. Zrenjanin OPEN - S4
2016.01.23, [CYP] 6TH ML TAEKWONDO TOURNAMENT
2015.12.20, [SRB] Prvenstvo Srbije za seniore od 16 do 21 godine
2015.12.20, [SRB] Otvoreno prvenstvo grada Niša 2015
2015.12.12, [MDA] Campionatului Republicii Moldova
2015.12.05, [SRB] Balkansko prvenstvo
2015.11.29, [SRB] Combat Open
2015.11.15, [SRB] 5. Elit Open 2015
2015.11.07, [MDA] 6th Korean Ambassador OpenCup 2015
2015.11.07, [CYP] ML TAEKWONDO TOURNAMENT
2015.10.31, [BIH] Sokol Open - Bijeljina
2015.10.31, [SRB] 8. Srbija Kwon Poomsae Open
2015.10.25, [SRB] 5. Vojvodina Open
2015.09.26, [SRB] Otvoreni Kup Srbije 2015 (borbe i forme)
2015.08.29, [BRA] 3rd International Argentina Open Championships - WTF G1
2015.06.27, [CYP] CYPRUS JUNIORS TAEKWONDO CHAMPIONSHIP 2015
2015.06.27, [ESP] Vº Benalmadena TKD Cup 2015
2015.06.14, [MKD] Skopje Open 2015
2015.06.14, [SCO] Glasgow Open 2015
2015.06.07, [SRB] Prvenstvo Vojvodine 2015
2015.06.06, [CYP] CYPRUS CADETS TAEKWONDO CHAMPIONSHIP 2015
2015.05.24, [SRB] Prvenstvo centralne Srbije
2015.05.23, [MDA] Open Taekwon-Do European Cup 2015
2015.05.23, [CYP] ML TAEKWONDO KIDS TOURNAMENT
2015.05.09, [SRB] Prvenstvo Beograda 2015
2015.04.25, [SRB] 3rd Taekwondo Šabac Open
2015.04.19, [SRB] 9. Millennium Open Vršac 2015
2015.04.05, [CYP] CYPRUS SENIORS TAEKWONDO CHAMPIONSHIP
2015.04.04, [SRB] Prvenstvo Srbije u tehničkim disciplinama
2015.03.28, [MDA] Cupa Deschisă la Taekwondo WTF 2015 a comunei Stăceni(Editia a II-a)
2015.03.21, [SRB] Prvenstvo Srbije za seniore i kadete
2015.03.14, [ESP] TORNEO NACIONAL F.I.T.E. 2015
2015.03.07, [SRB] Prvenstvo Srbije za pionire i juniore
2015.03.01, [SRB] 11. Omega kup
2015.02.21, [SRB] OPEN Zrenjanin
2015.01.31, [BIH] BOSNA OPEN 2015
2014.12.27, [SRB] Kup Car Konstantin
2014.12.21, [SRB] Prvenstvo Srbije za seniore od 16 do 21 godine
2014.12.21, [SRB] Otvoreno prvenstvo grada Niša
2014.12.20, [SRB] Prvenstvo Beograda
2014.12.20, [SRB] Kup Voždovca
2014.12.06, [MDA] Campionatului Republicii Moldova
2014.11.29, [SRB] 4. Elit Open
2014.10.25, [SRB] Otvoreni Kup Srbije u borbama i formama
2014.10.24, [MDA] Cupei Deschise a Ambasadorului Coreei la Taekwondo WTF
2014.10.05, [SRB] 4. Vojvodina Open
2014.09.20, [SRB] 7. Srbija Kwon Poomsae Open
2014.08.23, [BRA] 2nd International Argentina Open Championships - WTF G1
2014.06.28, [ESP] IV BENALMADENA TKD I.T.F. CUP 2014
2014.06.21, [CYP] CYPRUS CADETS TAEKWONDO CHAMPIONSHIP
2014.06.20, [BRA] Bolivia Open Taekwondo Championship G1
2014.05.10, [SRB] Prvenstvo Srbije za pionire i juniore
2014.04.26, [SRB] Prvenstvo Srbije u formama
2014.04.12, [SRB] 2. Šabac Open Tekvondo 2014
2014.03.30, [SRB] Prvenstvo Srbije za kadete i seniore
2014.03.29, [CYP] DAED0 CYPRUS KIDS TOURNAMENT 2014
2014.03.23, [SRB] Prvenstvo centralne Srbije
2014.03.23, [SRB] Prvenstvo Beograda 2014
2014.03.01, [SRB] 10. Omega Kup
2014.03.01, [CYP] ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2014
2014.02.22, [SRB] Prvenstvo Vojvodine
2014.01.25, [CYP] ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΕΦΗΒΩΝ 2014
2013.12.22, [SRB] Prvenstvo Srbije za seniore -21 godine
2013.12.22, [SRB] Prvenstvo grada Niša
2013.12.15, [ESP] I Estepona TKD ITF Open
2013.11.30, [SRB] 3. Elit Open 2013
2013.11.30, [MDA] Campionatului Republicii Moldova
2013.11.24, [SRB] 6th Serbia Poomsae Kwon Open 2013
2013.11.17, [SRB] 3. Vojvodina Open
2013.11.16, [ESP] II Taekwon-do ITF Madrid Open
2013.11.07, [BRA] PANAMERICAN POLICE MARTIAL ARTS CHAMPIONSHIP
2013.11.03, [BIH] Sokol Open - Bijeljina 2013
2013.10.26, [SRB] XII Galebov trofej Beograda Srbija Open
2013.10.20, [SRB] Kup Car Konstantin
2013.10.05, [SRB] Otvoreni Kup Srbije - borbe i forme
2013.06.15, [RSB] Taekwondo Srpska Open
2013.06.08, [ESP] 3rd Benalmadena TKD CUP 2013
2013.06.01, [CYP] ML CHILDREN TAEKWONDO CHAMPIONSHIP
2013.05.19, [SRB] 14. Trofej Beograda
2013.05.18, [CYP] ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΕΦΗΒΩΝ/ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2013
2013.05.12, [SRB] Prvenstvo Srbije za kadete i seniore
2013.04.28, [SRB] Prvenstvo Srbije za pionire i juniore
2013.04.27, [CYP] ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ CADETS
2013.04.14, [RSB] Prvenstvo Republike Srpske
2013.04.13, [SRB] Millenium Open
2013.03.31, [SRB] Prvenstvo Srbije u formama
2013.03.24, [SRB] Prvenstvo Vojvodine
2013.03.24, [SRB] Prvenstvo centralne Srbije
2013.03.16, [SRB] Prvenstvo Beograda
2013.03.10, [CYP] ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΑΝΔΡΩΝ/ΓΥΝΑΙΚΩΝ
2013.03.02, [SRB] 9. Omega cup
2013.02.02, [CYP] ML TAEKWONDO TOURNAMENT
2012.11.25, [SRB] Prvenstvo Vojvodine
2012.11.17, [SRB] 5. KWON otvoreno prvenstvo Srbije u formama
2012.11.15, [MDA] Campionatului Republicii Moldova
2012.11.03, [BIH] Sokol Open - Bijeljina 2012
2012.10.20, [SRB] XI Galebov trofej Beograda Srbija Open
2012.10.13, [SRB] Kup Srbije (forme i pioniri)
2012.10.07, [SRB] Kup Srbije
2012.09.22, [BIH] Balkansko prvenstvo
2012.06.23, [SRB] Prvenstvo Srbije od 16-21 godine
2012.06.23, [SRB] Prvenstvo centralne Srbije za sve uzrasne kateogorije
2012.05.19, [SRB] 13. Trofej Beograda
2012.05.12, [SRB] Tehnicko prvenstvo Srbije
2012.04.14, [SRB] 2. Elit Open Indija 2012
2012.03.25, [SRB] Prvenstvo Srbije za seniore i kadete
2012.03.10, [SRB] 8. Omega Kup
2012.02.26, [SRB] Prventsvo Srbije za juniore i pionire
2011.12.10, [SRB] 4. Serbia Poomsae Kwon Open 2011
2011.11.27, [SRB] Kup Srbije za seniore i juniore
2011.11.13, [SRB] 3. Imperium MKD Poomse Open
2011.10.22, [SRB] 10. Galebov trofej Beograda Srbija Open
2011.10.02, [SRB] Kup Srbije
2011.05.15, [SRB] Prvenstvo Srbije za juniore i pionire
2011.04.17, [SRB] 6. Millennium Vršac Open
2011.04.03, [SRB] Prvenstvo Srbije za seniore i kadete
2011.03.20, [SRB] Tehnicko prvenstvo Srbije
2011.03.19, [SRB] Prvenstvo Vojvodine
2011.03.05, [SRB] 7. Omega Kup
2011.02.19, [SRB] Prvi Elit Open Indija 2011
Tim:
SVI TIMOVI (56)
[SRB] Alfa Bgd
[SRB] Asteriks
[SRB] Astra-Niš
[SRB] Azija
[SRB] Banjica
[SRB] Beli Andjeli
[SRB] Borac (BG)
[SRB] Crvena zvezda
[SRB] Crvena zvezda Smederevo
[SRB] Dunav-Borča
[SRB] Elemir
[SRB] Elit
[SRB] Eurošped
[SRB] Favorit
[SRB] Feniks
[SRB] Galeb
[SRB] Gitros
[SRB] Herkules
[SRB] Imperium
[SRB] Imperium Pazova
[SRB] Koloseum
[SRB] Korio
[SRB] Košava
[SRB] Kwon Batajnica
[SRB] Lav
[SRB] Letnjikovac
[SRB] Lola
[SRB] Novi Sad
[SRB] Olimp
[SRB] Omega-Beograd
[SRB] Panda
[SRB] Proleter
[SRB] Ramin-Niš
[SRB] Šabac
[SRB] Sparta
[SRB] Tabu
[SRB] Taurunum
[SRB] Tekvondo Akademija
[SRB] Vidikovac
[SRB] Viner-čivi
[SRB] Vojvodina
[SRB] Vršac
[SRB] Zmaj
[SRB] Zrenjanin
[BIH] Čelik
[BIH] Kozara
[BIH] TKD "ZVORNIK"
[BUL] NERON
[GRE] AC EORDAIKI DYNAMI
[HUN] UTE TAEKWONDO HUNGARY
[MNE] "S3"
[MNE] Budućnost
[MNE] TK Akademac
[MNE] Ulcinj
[ROU] Clubul Sportiv Addras
[ROU] Clubul Sportiv KORYO
Sortiraj po:
Timu
Kategoriji
Prezimenu
Uzrasna kat.:
SVE
Pioniri A (6-7)
Pioniri B (6-7)
Pioniri A (8-9)
Pioniri B (8-9)
Pioniri A (10-11)
Pioniri B (10-11)
Kadet A
Kadet B
Junior A
Junior B
Senior A
Senior B
Veterani
(F) Pioniri 1 B
(F) Pioniri 1 A
(F) Pioniri 2 B
(F) Kadet 1 A
(F) Kadet 1 B
(F) Juniori 1 A
(F) Juniori 1 B
(F) Senior 1 A
(F) Senior 1 B
(F) Senior 2 A
(F) Senior 2 B
(F) Master 1 A
(F) Master 1 B
(F) Master 2 A
(F) Master 2 B
(F) Master 3 A
(F) Master 3 B
(F) Master 4 A
(F) Master 4 B
(F) Par B Pionir
(F) Par A Pionir
(F) Par A Kadet
(F) Par B Kadet
(F) Par A Junior
(F) Par B Junior
(F) Par A Senior 1
(F) Par B Senior 1
(F) Par A Senior 2
(F) Par B Senior 2
(F) Tim B Pioniri
(F) Tim A Pioniri
(F) Tim A Kadet
(F) Tim B Kadet
(F) Tim A Junior
(F) Tim B Junior
(F) Tim A Senior 1
(F) Tim B Senior 1
(F) Tim A Senior 2
(F) Tim B Senior 2
Spisak prijavljenih takmičara
Rb.
Tim
Ime
Prezime
Pol
Dat. rođ.
Uzr. kat.
Kategorija
1.
BIH -
Čelik
Erol
Brkic
M
02.06.2012
Pioniri B (8-9)
-23
2.
BIH -
Čelik
Azur
Agičić
M
21.05.2012
Pioniri B (8-9)
-29
3.
BIH -
Kozara
Đurđa
Bradić
Ž
05.05.2010
Pioniri A (10-11)
-36
4.
BIH -
Kozara
Nikolina
Mudrinić
Ž
12.11.2010
Pioniri B (10-11)
-33
5.
BIH -
Kozara
Andrija
Petoš
M
23.11.2007
Kadet A
-45
6.
BIH -
Kozara
Elena
Bradić
Ž
08.03.2008
Kadet B
-51
7.
BIH -
TKD "ZVORNIK"
Nikolina
Čonjić
Ž
28.09.2008
Kadet A
-29
8.
BIH -
TKD "ZVORNIK"
Amila
Šahbegovic
Ž
07.01.2008
Kadet A
-37
9.
BIH -
TKD "ZVORNIK"
Marija
Jokić
Ž
15.03.2006
Kadet A
-59
10.
BIH -
TKD "ZVORNIK"
Andrej
Nikolić
M
14.08.2006
Kadet B
-61
11.
BIH -
TKD "ZVORNIK"
Dragan
Zivkovic
M
25.07.2005
Junior A
-45
12.
BIH -
TKD "ZVORNIK"
Zorana
Sandic
Ž
24.06.2004
Junior A
-68
13.
BIH -
TKD "ZVORNIK"
Dejan
Jović
M
06.02.2005
Junior B
-73
14.
BUL -
NERON
Blagovest
Gergov
M
02.07.2011
Pioniri A (8-9)
-29
15.
BUL -
NERON
Konstantin
Dobrev
M
04.12.2010
Pioniri A (10-11)
-30
16.
BUL -
NERON
Valentin
Angelov
M
06.05.2009
Pioniri A (10-11)
-33
17.
BUL -
NERON
Tzvetan
Angelov
M
04.06.2010
Pioniri A (10-11)
-36
18.
BUL -
NERON
Alexander
Yanev
M
04.03.2010
Pioniri B (10-11)
-30
19.
BUL -
NERON
Mihail
Ninov
M
03.06.2008
Kadet A
-37
20.
BUL -
NERON
Ioan
Chuchulain
M
05.06.2006
Kadet B
-65
21.
BUL -
NERON
Kostadin
Chuchulain
M
04.12.2004
Junior B
-55
22.
GRE -
AC EORDAIKI DYNAMI
Panagiotis
Sakellarios
M
08.04.2013
Pioniri B (6-7)
-36
23.
GRE -
AC EORDAIKI DYNAMI
Marios
Tryfon
M
07.06.2012
Pioniri B (8-9)
-31
24.
GRE -
AC EORDAIKI DYNAMI
Charalampos
Tseprailidis
M
04.05.2009
Pioniri A (10-11)
-33
25.
GRE -
AC EORDAIKI DYNAMI
Konstantina
Papakosma
Ž
03.05.2009
Pioniri A (10-11)
-48
26.
HUN -
UTE TAEKWONDO HUNGARY
Kristof
Hizo
M
11.03.2009
Pioniri A (10-11)
-40
27.
MNE -
"S3"
Marija
Nestorovic
Ž
09.09.2012
Pioniri A (8-9)
-23
28.
MNE -
"S3"
Luka
Baletic
M
18.09.2011
Pioniri B (8-9)
-25
29.
MNE -
"S3"
David
Kojic
M
16.08.2011
Pioniri B (8-9)
-31
30.
MNE -
"S3"
Lana
Baletic
Ž
30.01.2010
Pioniri A (10-11)
-27
31.
MNE -
"S3"
Aleksa
Senic
M
05.09.2005
Junior A
-68
32.
MNE -
Budućnost
Damjan
Katuric
M
01.01.2013
Pioniri B (6-7)
-36
33.
MNE -
Budućnost
Matej
Lazovic
M
01.02.2012
Pioniri A (8-9)
-25
34.
MNE -
TK Akademac
Milena
Šćepanović
Ž
12.07.2003
(F) Juniori 1 A
A
35.
MNE -
TK Akademac
Sara
Arifović
Ž
19.02.2003
(F) Juniori 1 A
A
36.
MNE -
Ulcinj
Amela
Nuti
Ž
02.07.2009
Pioniri A (10-11)
-36
37.
MNE -
Ulcinj
Bledar
Kasmi
M
05.11.2009
Pioniri A (10-11)
-40
38.
MNE -
Ulcinj
Amra
Dushku
Ž
15.09.2006
(F) Kadet 1 A
A
39.
MNE -
Ulcinj
Hana
Tivari
Ž
20.07.2007
(F) Kadet 1 B
6,5 kup
40.
MNE -
Ulcinj
Vesa
Dervishi
Ž
02.06.2007
(F) Kadet 1 B
2,1 kup
41.
MNE -
Ulcinj
Arta
Ismailaga
Ž
09.03.2008
Kadet A
-33
42.
MNE -
Ulcinj
Amar
Bakalli
M
03.03.2008
Kadet A
-41
43.
MNE -
Ulcinj
Enes
Dushku
M
03.04.2008
Kadet A
-45
44.
MNE -
Ulcinj
Merisa
Malokraja
Ž
03.04.2007
Kadet A
-44
45.
MNE -
Ulcinj
Sara
Kraja
Ž
05.09.2008
Kadet A
-55
46.
MNE -
Ulcinj
Sumeja
Bisha
Ž
06.05.2004
(F) Juniori 1 A
A
47.
MNE -
Ulcinj
Dion
Mustafa
M
08.10.2005
(F) Juniori 1 A
A
48.
MNE -
Ulcinj
Amel
Nuti
M
02.02.2005
(F) Juniori 1 B
8,7 kup
49.
MNE -
Ulcinj
Edina
Kraja
Ž
30.03.2003
Junior A
-52
50.
MNE -
Ulcinj
Medina
Kanacevic
Ž
10.08.1997
(F) Senior 1 A
A
51.
ROU -
Clubul Sportiv Addras
Dochioiu
Anastasia
Ž
25.05.2010
(F) Pioniri 1 A
A
52.
ROU -
Clubul Sportiv Addras
Voicu
Stefan
M
02.09.2011
Pioniri B (8-9)
-39
53.
ROU -
Clubul Sportiv Addras
Dochioiu
Anastasia
Ž
25.05.2010
Pioniri A (10-11)
-33
54.
ROU -
Clubul Sportiv Addras
Vasilache
Stefan
M
10.10.2008
(F) Kadet 1 B
4,3 kup
55.
ROU -
Clubul Sportiv Addras
Mocanu
Alexandra-Maria
Ž
19.10.2007
Kadet A
-44
56.
ROU -
Clubul Sportiv Addras
Negrea
Ana-Corina
Ž
04.03.2008
Kadet A
-47
57.
ROU -
Clubul Sportiv Addras
Rotaru
Silviu
M
06.08.2007
Kadet B
-33
58.
ROU -
Clubul Sportiv Addras
Dochioiu
Sabin Mihail
M
23.07.2008
Kadet B
-41
59.
ROU -
Clubul Sportiv Addras
Vasilache
Stefan
M
10.10.2008
Kadet B
-45
60.
ROU -
Clubul Sportiv Addras
Girbaciu
Culita
M
05.10.2005
Junior A
-45
61.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Lazar
Ilinca
Ž
17.07.2009
Pioniri B (10-11)
-40
62.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Repede
Andreea
Ž
27.11.2005
Junior B
-42
63.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Dura
George
M
30.04.1989
Senior A
-87
64.
ROU -
Clubul Sportiv KORYO
Fleseriu
Sergiu
M
11.10.2002
Senior B
-80
65.
SRB -
Alfa Bgd
Pavle
Nikolić
M
01.01.2014
Pioniri B (6-7)
-19
66.
SRB -
Alfa Bgd
Marija
Erić
Ž
01.01.2011
Pioniri A (8-9)
-21
67.
SRB -
Alfa Bgd
Nikola
Đurđević
M
01.01.2012
Pioniri B (8-9)
-25
68.
SRB -
Alfa Bgd
Luka
Nikolic
M
01.01.2009
Pioniri A (10-11)
-33
69.
SRB -
Alfa Bgd
Andrija
Krklješ
M
01.06.2007
Kadet A
-33
70.
SRB -
Alfa Bgd
Petar
Erić
M
01.01.2008
Kadet A
-33
71.
SRB -
Alfa Bgd
Marija
Todorović
Ž
01.01.2007
Kadet A
-51
72.
SRB -
Alfa Bgd
Andrej
Milojkov
M
01.01.2008
Kadet B
-57
73.
SRB -
Alfa Bgd
Todor
Krkljes
M
01.01.2005
Junior B
-55
74.
SRB -
Asteriks
Nena
Živković
Ž
02.06.2014
Pioniri A (6-7)
-21
75.
SRB -
Asteriks
Lena
Živković
Ž
07.05.2012
Pioniri A (8-9)
-25
76.
SRB -
Asteriks
Bogdan
Jovanovic
M
28.04.2011
Pioniri A (8-9)
-25
77.
SRB -
Asteriks
Dimitrije
Arsov
M
17.07.2011
Pioniri A (8-9)
-31
78.
SRB -
Asteriks
Milica
Mladenovic
Ž
25.07.2009
Pioniri A (10-11)
-27
79.
SRB -
Asteriks
Magdalena
Mladenovic
Ž
25.07.2009
Pioniri A (10-11)
-33
80.
SRB -
Asteriks
Teodora
Jovanovic
Ž
02.05.2010
Pioniri A (10-11)
-33
81.
SRB -
Asteriks
Tina
Ninić
Ž
15.03.2009
Pioniri A (10-11)
-33
82.
SRB -
Asteriks
Dusan
Kovic
M
31.12.2010
Pioniri A (10-11)
-33
83.
SRB -
Asteriks
Lana
Disic
Ž
14.08.2010
Pioniri A (10-11)
-44
84.
SRB -
Asteriks
Andrea
Djordjević
Ž
08.10.2010
Pioniri A (10-11)
-48
85.
SRB -
Asteriks
Teodora
Babovic
Ž
05.02.2010
Pioniri A (10-11)
-48
86.
SRB -
Asteriks
Stevan
Zivadinovic
M
03.07.2010
Pioniri A (10-11)
+57
87.
SRB -
Asteriks
Una
Tomic
Ž
24.07.2010
Pioniri B (10-11)
-40
88.
SRB -
Asteriks
Masa
Nešić
Ž
13.08.2008
Kadet A
-33
89.
SRB -
Asteriks
Petra
Tasic
Ž
25.08.2006
Kadet A
-37
90.
SRB -
Asteriks
Vuk
Manic
M
08.01.2008
Kadet A
-41
91.
SRB -
Asteriks
Matija
Davidovic
M
17.07.2007
Kadet A
-49
92.
SRB -
Asteriks
Matija
Toncic
M
09.03.2007
Kadet A
-49
93.
SRB -
Asteriks
Sofija
Petkovic
Ž
05.08.2008
Kadet A
-47
94.
SRB -
Asteriks
Iva
Petrovic
Ž
23.07.2006
Kadet A
-59
95.
SRB -
Asteriks
Jana
Živković
Ž
22.08.2008
Kadet B
-47
96.
SRB -
Asteriks
Mihajlo
Milijic
M
08.04.2005
Junior A
-51
97.
SRB -
Asteriks
Katarina
Uzunovic
Ž
01.07.2004
Junior A
-49
98.
SRB -
Asteriks
Danijela
Davidovic
Ž
03.07.2004
Junior A
-63
99.
SRB -
Asteriks
Jana
Tosic
Ž
24.05.2004
Junior A
-63
100.
SRB -
Asteriks
Vukašin
Miljkovic
M
18.08.2004
Junior A
-73
101.
SRB -
Asteriks
Andrijana
Potic
Ž
02.12.2002
Senior A
-53
102.
SRB -
Asteriks
Aleksandar
Radovanovic
M
26.06.2001
Senior A
-68
103.
SRB -
Astra-Niš
Vuksan
Stanisavljević
M
10.09.2010
Pioniri A (10-11)
-36
104.
SRB -
Astra-Niš
Majalena
Kostadinov
Ž
13.12.2009
Pioniri B (10-11)
-48
105.
SRB -
Astra-Niš
Luka
Jovanovic
M
28.09.2008
Kadet A
-37
106.
SRB -
Astra-Niš
Iva
Brajovic
Ž
14.11.2007
Kadet A
-51
107.
SRB -
Astra-Niš
Teodora
Bogosavljevic
Ž
20.05.2006
Kadet A
-55
108.
SRB -
Astra-Niš
Janja
Stamenković
Ž
13.08.2006
Kadet A
-59
109.
SRB -
Astra-Niš
Maksim
Pavlovic
M
15.12.2008
Kadet B
-41
110.
SRB -
Astra-Niš
Mihajlo
Markovic
M
12.11.2007
Kadet B
-41
111.
SRB -
Astra-Niš
Petar
Minic
M
15.06.2007
Kadet B
-41
112.
SRB -
Astra-Niš
Danijel
Radonjić
M
03.08.2004
Junior A
-78
113.
SRB -
Astra-Niš
Milena
Ivanovic
Ž
13.09.1983
(F) Senior 2 A
A
114.
SRB -
Azija
Stefan Uroš
Tumara
M
31.01.2011
Pioniri A (8-9)
-31
115.
SRB -
Azija
Nađa
Dragojević
Ž
01.04.2012
Pioniri B (8-9)
-25
116.
SRB -
Azija
Matija
Milić
M
26.03.2012
Pioniri B (8-9)
-25
117.
SRB -
Azija
Andrea
Spasojević
Ž
12.03.2012
Pioniri B (8-9)
-27
118.
SRB -
Azija
Hana
Radošević
Ž
27.02.2011
Pioniri B (8-9)
-29
119.
SRB -
Azija
Rastko
Marjanović
M
15.06.2011
Pioniri B (8-9)
-33
120.
SRB -
Azija
Ivana
Luković
Ž
31.07.2010
Pioniri A (10-11)
-33
121.
SRB -
Azija
Frida
Kaličanin
Ž
08.02.2010
Pioniri A (10-11)
-36
122.
SRB -
Azija
Luka
Šarac
M
31.08.2009
Pioniri A (10-11)
-36
123.
SRB -
Azija
Mihajlo
Miletić
M
12.02.2010
Pioniri A (10-11)
-36
124.
SRB -
Azija
Teodora
Aleksić
Ž
15.12.2010
Pioniri A (10-11)
-40
125.
SRB -
Azija
Novak
Perić
M
27.05.2010
Pioniri B (10-11)
-30
126.
SRB -
Azija
Sofija
Radovanovic
Ž
16.07.2009
Pioniri B (10-11)
-36
127.
SRB -
Azija
Lana
Tomić
Ž
17.02.2010
Pioniri B (10-11)
-40
128.
SRB -
Azija
Jovan
Aleksić
M
02.08.2009
Pioniri B (10-11)
-40
129.
SRB -
Azija
Vuk
Adžić
M
02.11.2007
Kadet A
-37
130.
SRB -
Azija
Miloš
Mandić
M
01.07.2006
Kadet A
-45
131.
SRB -
Azija
Nikolina
Milić
Ž
13.06.2006
Kadet A
-47
132.
SRB -
Azija
Ognjen
Radaković
M
15.03.2007
Kadet A
-61
133.
SRB -
Azija
Masa
Aleksic
Ž
01.02.2006
Kadet A
-59
134.
SRB -
Azija
Uroš
Mitov
M
01.02.2008
Kadet B
-41
135.
SRB -
Azija
Dunja
Stojakov
Ž
15.04.2007
Kadet B
-55
136.
SRB -
Azija
Jovana
Todorović
Ž
28.02.2008
Kadet B
-55
137.
SRB -
Azija
Teodora
Radak
Ž
22.01.2005
Junior A
-46
138.
SRB -
Azija
Radmila
Jokić
Ž
13.06.2004
Junior A
-52
139.
SRB -
Azija
Đorđe
Purić
M
13.08.2003
Junior A
-73
140.
SRB -
Azija
Stefan
Takov
M
06.08.2002
Senior A
-74
141.
SRB -
Banjica
Darija
Stanišić
Ž
18.12.2007
Kadet A
-44
142.
SRB -
Banjica
Anđela
Šare
Ž
21.11.2007
Kadet A
-47
143.
SRB -
Banjica
Katarina
Jakšić
Ž
22.11.2005
Junior A
-42
144.
SRB -
Banjica
Vesna
Ajduković
Ž
14.04.2005
Junior A
-59
145.
SRB -
Beli Andjeli
Lazar
Pavlica
M
11.01.2013
(F) Pioniri 1 B
8,7 kup
146.
SRB -
Beli Andjeli
Andrija
Vuckovic
M
05.02.2013
(F) Tim B Pioniri [3]
8,7,6,5 kup
147.
SRB -
Beli Andjeli
Lazar
Pavlica
M
11.01.2013
(F) Tim B Pioniri [3]
8,7,6,5 kup
148.
SRB -
Beli Andjeli
Vuk
Kaplanovic
M
24.08.2013
(F) Tim B Pioniri [3]
8,7,6,5 kup
149.
SRB -
Beli Andjeli
Slavisa
Zivanovic
M
10.09.2010
(F) Pioniri 2 B
8,7 kup
150.
SRB -
Beli Andjeli
Mihailo
Krivokuca
M
12.09.2001
(F) Senior 1 B
4,3 kup
151.
SRB -
Beli Andjeli
Lazar
Ilić
M
01.09.2001
(F) Tim B Senior 1 [2]
4,3,2,1 kup
152.
SRB -
Beli Andjeli
Mihailo
Krivokuca
M
12.09.2001
(F) Tim B Senior 1 [2]
4,3,2,1 kup
153.
SRB -
Beli Andjeli
Miloš
Stolić
M
03.09.2001
(F) Tim B Senior 1 [2]
4,3,2,1 kup
154.
SRB -
Borac (BG)
Iskra
Vučković
Ž
31.08.2012
Pioniri B (8-9)
-27
155.
SRB -
Borac (BG)
Jovana
Andrejic
Ž
24.03.2011
Pioniri B (8-9)
-36
156.
SRB -
Borac (BG)
Nikola
Kis
M
18.11.2009
Pioniri A (10-11)
-27
157.
SRB -
Borac (BG)
Janko
Mitev
M
07.11.2007
Kadet B
-37
158.
SRB -
Borac (BG)
Luka
Mitev
M
13.10.2002
Senior A
-74
159.
SRB -
Crvena zvezda
Nikolina
Milenković
Ž
19.12.2006
Kadet B
-47
160.
SRB -
Crvena zvezda
Miloš
Živanović
M
01.04.2003
Junior A
-59
161.
SRB -
Crvena zvezda
Anđelina
Filipović
Ž
11.12.2005
Junior A
-55
162.
SRB -
Crvena zvezda
Anastazia
Dimitrić
Ž
07.08.2004
Junior B
-49
163.
SRB -
Crvena zvezda
Bojana
Laušev
Ž
30.04.1998
Senior A
-49
164.
SRB -
Crvena zvezda
Bojana
Savić
Ž
11.09.1998
Senior A
-57
165.
SRB -
Crvena zvezda
Marko
Janićijević
M
23.07.2001
Senior A
-68
166.
SRB -
Crvena zvezda
Milica
Janićijević
Ž
09.04.1999
Senior A
-67
167.
SRB -
Crvena zvezda
Lidija
Dimić
Ž
19.07.2001
Senior B
-57
168.
SRB -
Crvena zvezda Smederevo
Vojin
Stepanović
M
11.01.2010
Pioniri A (10-11)
-44
169.
SRB -
Crvena zvezda Smederevo
Novak
Novaković
M
28.10.2009
Pioniri B (10-11)
-36
170.
SRB -
Crvena zvezda Smederevo
Petar
Petrović
M
10.04.2009
Pioniri B (10-11)
-44
171.
SRB -
Crvena zvezda Smederevo
Mina
Ambruš
Ž
21.10.2008
Kadet A
-41
172.
SRB -
Crvena zvezda Smederevo
Vukašin
Perić
M
01.04.2008
Kadet A
-45
173.
SRB -
Crvena zvezda Smederevo
Sara
Aleksić
Ž
07.11.2007
Kadet A
-44
174.
SRB -
Crvena zvezda Smederevo
Lana
Janković
Ž
07.09.2008
Kadet B
-55
175.
SRB -
Dunav-Borča
Valentina
Tošković
Ž
05.03.2011
(F) Pioniri 2 B
8,7 kup
176.
SRB -
Dunav-Borča
Dajana
Simić
Ž
30.09.2010
Pioniri B (10-11)
-27
177.
SRB -
Dunav-Borča
Dragan
Živković
M
26.03.2004
Junior A
-59
178.
SRB -
Elemir
Filip
Jeličić
M
03.06.2009
Pioniri A (10-11)
+57
179.
SRB -
Elemir
Todor
Jeličić
M
21.09.2010
Pioniri B (10-11)
-40
180.
SRB -
Elemir
Dunja
Martinović
Ž
28.03.2008
Kadet A
-44
181.
SRB -
Elit
Aleksa
Buneta
M
05.02.2013
Pioniri B (6-7)
-21
182.
SRB -
Elit
Mia
Buneta
Ž
18.07.2011
Pioniri A (8-9)
-25
183.
SRB -
Elit
David
Kukić
M
13.11.2011
Pioniri A (8-9)
-25
184.
SRB -
Elit
Petar
Kantar
M
12.07.2011
Pioniri A (8-9)
-29
185.
SRB -
Elit
Dragan
Pašić
M
19.09.2011
Pioniri B (8-9)
-29
186.
SRB -
Elit
Lazar
Jankovic
M
29.01.2011
Pioniri B (8-9)
-33
187.
SRB -
Elit
Stefan
Mutić
M
02.11.2011
Pioniri B (8-9)
-33
188.
SRB -
Elit
Filip
Cvišić
M
15.07.2011
Pioniri B (8-9)
-36
189.
SRB -
Elit
Sanja
Brkić
Ž
19.02.2010
Pioniri A (10-11)
-30
190.
SRB -
Elit
Katarina
Tomić
Ž
31.05.2010
Pioniri A (10-11)
-48
191.
SRB -
Elit
Jelena
Došen
Ž
14.01.2009
Pioniri B (10-11)
-44
192.
SRB -
Elit
Anja
Kljaić
Ž
17.06.2010
Pioniri B (10-11)
-52
193.
SRB -
Elit
Stefan
Brkić
M
19.02.2010
Pioniri B (10-11)
+57
194.
SRB -
Elit
Stefan
Komnenovic
M
07.10.2008
Kadet A
-33
195.
SRB -
Elit
Iva
Kukić
Ž
19.03.2007
Kadet A
-33
196.
SRB -
Elit
Sara
Kukić
Ž
22.10.2006
Kadet A
-51
197.
SRB -
Elit
Teodora
Bjelac
Ž
10.06.2006
Kadet A
-55
198.
SRB -
Elit
Jovana
Kolundžija
Ž
11.09.2006
Kadet A
+59
199.
SRB -
Elit
Nemanja
Marisavljević
M
14.02.2008
Kadet B
-37
200.
SRB -
Elit
Gordan
Ždralić
M
22.10.2008
Kadet B
-45
201.
SRB -
Elit
Milica
Glušica
Ž
17.08.2005
Junior A
-44
202.
SRB -
Elit
Lana
Komnenovic
Ž
12.01.2004
Junior A
-46
203.
SRB -
Elit
Filip
Hajnal
M
05.02.2004
Junior A
-51
204.
SRB -
Elit
Ana
Ždralić
Ž
02.09.2004
Junior A
-68
205.
SRB -
Elit
Dušan
Dobrica
M
15.03.2005
Junior B
-63
206.
SRB -
Elit
Irina
Zrnic
Ž
18.06.2002
Senior A
-46
207.
SRB -
Eurošped
Lara
Komazec
Ž
01.01.2013
Pioniri A (6-7)
-21
208.
SRB -
Eurošped
Andrija
Rabijac
M
01.01.2013
Pioniri B (6-7)
-21
209.
SRB -
Eurošped
Andrija
Mihajlovic
M
01.02.2011
Pioniri A (8-9)
-29
210.
SRB -
Eurošped
Viktor
Rabijac
M
01.01.2011
Pioniri B (8-9)
-23
211.
SRB -
Eurošped
Vukasin
Kovacevic
M
01.01.2011
Pioniri B (8-9)
-31
212.
SRB -
Eurošped
Damjan
Radomirovic
M
01.01.2012
Pioniri B (8-9)
-36
213.
SRB -
Eurošped
Nikolina
Santrac
Ž
01.01.2012
Pioniri B (8-9)
-39
214.
SRB -
Eurošped
Marko
Stefanov
M
01.01.2009
Pioniri A (10-11)
-27
215.
SRB -
Eurošped
Lea
Milutinovic
Ž
01.01.2010
Pioniri A (10-11)
-30
216.
SRB -
Eurošped
Nevena
Srndacevic
Ž
01.01.2010
Pioniri A (10-11)
-30
217.
SRB -
Eurošped
Stefan
Novakovic
M
01.01.2010
Pioniri A (10-11)
-30
218.
SRB -
Eurošped
Tereza
Garic
Ž
01.01.2010
Pioniri A (10-11)
-33
219.
SRB -
Eurošped
Damjan
Djordjevic
M
01.01.2009
Pioniri A (10-11)
-33
220.
SRB -
Eurošped
Danilo
Djordjevic
M
01.01.2009
Pioniri A (10-11)
-33
221.
SRB -
Eurošped
Miodrag
Jovicic
M
01.01.2010
Pioniri A (10-11)
-33
222.
SRB -
Eurošped
Njegos
Rasajski
M
01.01.2009
Pioniri A (10-11)
-33
223.
SRB -
Eurošped
Sara
Radovanov
Ž
01.01.2009
Pioniri A (10-11)
-36
224.
SRB -
Eurošped
Vanja
Rankov
Ž
01.01.2009
Pioniri A (10-11)
-40
225.
SRB -
Eurošped
Dusan
Simovic
M
01.01.2010
Pioniri B (10-11)
-30
226.
SRB -
Eurošped
Zea
Malenavski
M
01.01.2010
Pioniri B (10-11)
-40
227.
SRB -
Eurošped
Mateja
Bolic
M
01.01.2008
Kadet A
-33
228.
SRB -
Eurošped
Iva
Kišerev
Ž
01.01.2008
Kadet A
-33
229.
SRB -
Eurošped
Lana
Nestorov
Ž
01.01.2007
Kadet A
-37
230.
SRB -
Eurošped
Miljan
Milicev
M
01.01.2007
Kadet A
-53
231.
SRB -
Eurošped
Vuk
Mihajlovic
M
20.10.2007
Kadet A
-53
232.
SRB -
Eurošped
Met
Malenavski
M
01.01.2008
Kadet B
-45
233.
SRB -
Eurošped
Nevena
Jokanović
Ž
01.01.2002
Senior A
-62
234.
SRB -
Favorit
Maričić
Todor
M
31.10.2007
Kadet B
-33
235.
SRB -
Favorit
Bubonja
Mila
Ž
10.02.2003
Junior A
-59
236.
SRB -
Favorit
Damjan
Maričić
M
07.10.2002
Senior A
-54
237.
SRB -
Favorit
Isidora
Arsić
Ž
05.09.2000
(F) Par A Senior 1 [1]
A
238.
SRB -
Favorit
Vladimir
Bogunović
M
30.04.1994
(F) Par A Senior 1 [1]
A
239.
SRB -
Favorit
Isidora
Arsić
Ž
05.09.2000
(F) Senior 1 A
A
240.
SRB -
Favorit
Vladimir
Bogunović
M
30.04.1994
(F) Senior 1 A
A
241.
SRB -
Favorit
Zoran
Radivojević
M
30.06.2000
(F) Senior 1 A
A
242.
SRB -
Feniks
Dimitrije
Andjelković
M
24.02.2011
Pioniri B (8-9)
-27
243.
SRB -
Feniks
Andrija
Pavlović
M
31.01.2011
Pioniri B (8-9)
-31
244.
SRB -
Feniks
Marko
Ristović
M
29.07.2011
Pioniri B (8-9)
-33
245.
SRB -
Feniks
Sara
Isakov
Ž
01.01.2011
Pioniri B (8-9)
+43
246.
SRB -
Feniks
Vukašin
Milićević
M
17.12.2009
Pioniri B (10-11)
-33
247.
SRB -
Feniks
Iva
Simanić
Ž
25.11.2010
Pioniri B (10-11)
-36
248.
SRB -
Feniks
Vuk
Despotović
M
23.02.2010
Pioniri B (10-11)
-36
249.
SRB -
Feniks
Lana
Lukić
Ž
07.02.2006
(F) Kadet 1 B
2,1 kup
250.
SRB -
Feniks
Andrija
Papović
M
30.07.2007
Kadet A
-37
251.
SRB -
Feniks
Lara
Radivojša
Ž
09.09.2008
Kadet A
-37
252.
SRB -
Feniks
Filip
Tanasić
M
27.07.2007
Kadet A
-41
253.
SRB -
Feniks
Anđelija
Savić
Ž
28.09.2007
Kadet A
-44
254.
SRB -
Feniks
Andrija
Marinković
M
23.07.2007
Kadet A
-49
255.
SRB -
Feniks
Luka
Milić
M
17.02.2006
Kadet A
-49
256.
SRB -
Feniks
Nina
Ignjatović
Ž
16.06.2007
Kadet A
-47
257.
SRB -
Feniks
Ana
Stanojević
Ž
24.02.2006
Kadet A
-51
258.
SRB -
Feniks
Marko
Stojanović
M
06.05.2006
Kadet A
-57
259.
SRB -
Feniks
Vukašin
Nešović
M
07.03.2006
Kadet A
-61
260.
SRB -
Feniks
Tamara
Stefanović
Ž
13.04.2007
Kadet A
-59
261.
SRB -
Feniks
Anđela
Šević
Ž
17.02.2008
Kadet A
+59
262.
SRB -
Feniks
Andrea
Paunović
Ž
06.04.2006
Kadet A
+59
263.
SRB -
Feniks
Stefan
Stojanović
M
01.10.2004
Junior A
-55
264.
SRB -
Feniks
Tijana
Nikolić
Ž
18.01.2003
Junior A
-59
265.
SRB -
Feniks
Luka
Vukobratović
M
20.03.2004
Junior A
-73
266.
SRB -
Feniks
Nikola
Ostojić
M
21.03.2003
Junior A
-78
267.
SRB -
Feniks
Teodora
Pavlović
Ž
23.05.2005
Junior B
-55
268.
SRB -
Feniks
Ivana
Penić
Ž
01.07.2005
Junior B
-59
269.
SRB -
Feniks
Igor
Nikolić
M
28.10.2001
Senior A
-68
270.
SRB -
Galeb
Uroš
Ćosić
M
09.11.2009
(F) Pioniri 1 A
A
271.
SRB -
Galeb
Dorotea
Kikic
Ž
04.07.2009
(F) Pioniri 2 B
6,5 kup
272.
SRB -
Galeb
Ivona
Turkulj
Ž
18.08.2010
(F) Pioniri 2 B
6,5 kup
273.
SRB -
Galeb
Milica
Antić
Ž
12.05.2011
Pioniri B (8-9)
-25
274.
SRB -
Galeb
Natalija
Hrabec
Ž
08.05.2011
Pioniri B (8-9)
-29
275.
SRB -
Galeb
Teodora
Kotorčević
Ž
26.06.2011
Pioniri B (8-9)
-36
276.
SRB -
Galeb
Ilija
Lalović
M
21.02.2011
Pioniri B (8-9)
-36
277.
SRB -
Galeb
Nemanja
Cvetkovic
M
23.01.2009
Pioniri A (10-11)
-27
278.
SRB -
Galeb
Katarina
Petrovic
Ž
19.08.2009
Pioniri A (10-11)
-33
279.
SRB -
Galeb
Marko
Smiljanic
M
30.01.2010
Pioniri A (10-11)
-33
280.
SRB -
Galeb
Milos
Jagodic
M
13.08.2009
Pioniri A (10-11)
-33
281.
SRB -
Galeb
Vanja
Buha
Ž
24.01.2009
Pioniri A (10-11)
-36
282.
SRB -
Galeb
Sergej
Ivanović
M
21.04.2009
Pioniri A (10-11)
-36
283.
SRB -
Galeb
Vuk
Mehovic
M
12.08.2009
Pioniri A (10-11)
-36
284.
SRB -
Galeb
Aleksandra
Miković
Ž
31.03.2009
Pioniri A (10-11)
-40
285.
SRB -
Galeb
Mila
Spasojević
Ž
27.01.2009
Pioniri A (10-11)
-40
286.
SRB -
Galeb
Dunja
Ćetković
Ž
14.06.2009
Pioniri A (10-11)
-48
287.
SRB -
Galeb
Andrea
Bozic
Ž
13.12.2009
Pioniri B (10-11)
-33
288.
SRB -
Galeb
Tara
Ratković
Ž
23.01.2010
Pioniri B (10-11)
-40
289.
SRB -
Galeb
Teodora
Jerković
Ž
17.01.2009
Pioniri B (10-11)
-40
290.
SRB -
Galeb
Luka
Vasić
M
30.09.2009
Pioniri B (10-11)
-40
291.
SRB -
Galeb
Nevena
Đorđević
Ž
17.09.2009
Pioniri B (10-11)
-48
292.
SRB -
Galeb
Todor
Trajkovic
M
23.09.2008
(F) Kadet 1 B
6,5 kup
293.
SRB -
Galeb
Natalija
Zebeljan
Ž
01.01.2007
(F) Kadet 1 B
4,3 kup
294.
SRB -
Galeb
Jovana
Vujic
Ž
01.11.2008
Kadet A
-29
295.
SRB -
Galeb
Vojin
Subotić
M
19.10.2008
Kadet A
-33
296.
SRB -
Galeb
Vuk
Kuzmanović
M
12.01.2008
Kadet A
-33
297.
SRB -
Galeb
Lenka
Milosevic
Ž
07.03.2007
Kadet A
-33
298.
SRB -
Galeb
Marko
Marjanovic
M
28.03.2007
Kadet A
-37
299.
SRB -
Galeb
Nikola
Ilić
M
22.09.2007
Kadet A
-37
300.
SRB -
Galeb
Ksenija
Mitrovic
Ž
19.01.2007
Kadet A
-37
301.
SRB -
Galeb
Dimitrije
Hrabec
M
27.09.2007
Kadet A
-41
302.
SRB -
Galeb
Luka
Smiljanic
M
24.09.2008
Kadet A
-41
303.
SRB -
Galeb
Anja
Gvozdic
Ž
23.10.2006
Kadet A
-41
304.
SRB -
Galeb
Irina
Gavrilović
Ž
28.03.2008
Kadet A
-41
305.
SRB -
Galeb
Nina
Stanojević
Ž
18.12.2006
Kadet A
-41
306.
SRB -
Galeb
Petra
Golic
Ž
10.02.2008
Kadet A
-41
307.
SRB -
Galeb
Lazar
Rašeta
M
26.12.2008
Kadet A
-45
308.
SRB -
Galeb
Nikola
Vitkovic
M
19.12.2008
Kadet A
-45
309.
SRB -
Galeb
Uros
Turkulj
M
04.07.2007
Kadet A
-49
310.
SRB -
Galeb
Dunja
Mladenovic
Ž
11.05.2007
Kadet A
-47
311.
SRB -
Galeb
Milica
Sanjic
Ž
28.04.2008
Kadet A
-47
312.
SRB -
Galeb
Nadja
Isidorovic
Ž
26.02.2007
Kadet A
-47
313.
SRB -
Galeb
Petra
Ćirović
Ž
20.10.2006
Kadet A
-47
314.
SRB -
Galeb
Zoja
Ilijin
Ž
22.10.2007
Kadet A
-47
315.
SRB -
Galeb
Mila
Mihajlović
Ž
22.08.2006
Kadet A
-51
316.
SRB -
Galeb
Vanja
Tešanović
Ž
09.05.2007
Kadet A
-51
317.
SRB -
Galeb
Tamara
Savic
Ž
14.02.2006
Kadet A
-55
318.
SRB -
Galeb
Maša
Alvirović
Ž
18.05.2007
Kadet B
-51
319.
SRB -
Galeb
Katarina
Laskovic
Ž
28.11.2005
(F) Juniori 1 A
A
320.
SRB -
Galeb
Teodora
Hadzovic
Ž
15.07.2005
(F) Juniori 1 A
A
321.
SRB -
Galeb
Tina
Milic
Ž
15.07.2003
(F) Juniori 1 B
2,1 kup
322.
SRB -
Galeb
Milica
Milic
Ž
16.02.2005
Junior A
-42
323.
SRB -
Galeb
Jovan
Brankovic
M
09.10.2005
Junior A
-45
324.
SRB -
Galeb
Djordje
Ćirilović
M
05.05.2005
Junior A
-48
325.
SRB -
Galeb
Jovana
Ristovic
Ž
22.08.2004
Junior A
-49
326.
SRB -
Galeb
Lav-Aleksa
Dautovic
M
15.02.2005
Junior A
-59
327.
SRB -
Galeb
Mihajlo
Vulic
M
03.07.2004
Junior A
-59
328.
SRB -
Galeb
Masa
Maric
Ž
15.03.2005
Junior A
-55
329.
SRB -
Galeb
Nikolina
Milic
Ž
13.04.2005
Junior A
-55
330.
SRB -
Galeb
Matija
Filipovic
M
28.06.2005
Junior A
-63
331.
SRB -
Galeb
Sara
Isakovic
Ž
29.12.2003
Junior A
-59
332.
SRB -
Galeb
Tara
Stokanic
Ž
09.07.2003
Junior A
-59
333.
SRB -
Galeb
Masa
Patafta
Ž
11.01.2005
Junior A
-63
334.
SRB -
Galeb
Matilda
Milisavljevic
Ž
10.04.2003
Junior A
-68
335.
SRB -
Galeb
Teodora
Stetic
Ž
30.03.2004
Junior A
+68
336.
SRB -
Galeb
Maja
Djordjijev
Ž
14.05.2003
Junior B
+68
337.
SRB -
Galeb
Marija
Jagodic
Ž
20.11.1999
Senior A
-46
338.
SRB -
Galeb
Iva
Kendjelic
Ž
19.01.2001
Senior A
-53
339.
SRB -
Galeb
Petar
Dimić
M
15.07.1999
Senior A
-63
340.
SRB -
Galeb
Katarina
Jovanovic
Ž
25.09.2002
Senior A
-57
341.
SRB -
Galeb
Nina
Tomic
Ž
19.12.2000
Senior A
-57
342.
SRB -
Galeb
Milos
Mihajlovic
M
28.08.2002
Senior A
-68
343.
SRB -
Galeb
Stefan
Stojanovic
M
09.10.2003
Senior A
-74
344.
SRB -
Galeb
Ana
Vitkovic
Ž
27.10.2002
Senior B
-62
345.
SRB -
Galeb
Bosko
Bubanja
M
21.09.1984
Senior B
-87
346.
SRB -
Gitros
Anastasija
Gvozdenovic
Ž
20.01.2011
Pioniri A (8-9)
-29
347.
SRB -
Gitros
Vuk
Stojkov
M
20.12.2011
Pioniri B (8-9)
-25
348.
SRB -
Gitros
Lara
Jovic
Ž
04.07.2011
Pioniri B (8-9)
-27
349.
SRB -
Gitros
Luka
Mićević
M
09.05.2011
Pioniri B (8-9)
-31
350.
SRB -
Gitros
Dimitrije
Divčić
M
04.12.2011
Pioniri B (8-9)
-33
351.
SRB -
Gitros
Aleksa
Potpara
M
05.08.2010
Pioniri B (10-11)
-33
352.
SRB -
Gitros
Vuk
Pantić
M
04.12.2010
Pioniri B (10-11)
-33
353.
SRB -
Gitros
Petra
Nedeljković
Ž
22.05.2009
Pioniri B (10-11)
-36
354.
SRB -
Gitros
Vanja
Jović
Ž
25.08.2010
Pioniri B (10-11)
-40
355.
SRB -
Gitros
Vuk
Romčević
M
03.01.2010
Pioniri B (10-11)
-40
356.
SRB -
Gitros
Ognjen
Perić
M
18.09.2008
Kadet A
-37
357.
SRB -
Gitros
Sara
Resanović
Ž
15.08.2007
Kadet A
-55
358.
SRB -
Gitros
Vanja
Kuvalja
M
25.04.2008
Kadet B
-37
359.
SRB -
Gitros
Dušica
Janjatović
Ž
05.12.2008
Kadet B
-41
360.
SRB -
Gitros
Elena
Romčević
Ž
06.01.2008
Kadet B
-41
361.
SRB -
Gitros
Sara
Jović
Ž
13.01.2005
Junior A
-55
362.
SRB -
Gitros
Damjan
Savić
M
12.02.2003
Junior B
-63
363.
SRB -
Gitros
Sofija
Mandić
Ž
14.07.2004
Junior B
-59
364.
SRB -
Herkules
Tanja
Pelemiš
Ž
20.09.2011
Pioniri B (8-9)
-25
365.
SRB -
Herkules
Mihajlo
Milošević
M
29.11.2012
Pioniri B (8-9)
-25
366.
SRB -
Herkules
Dunja
Dobric
Ž
01.02.2011
Pioniri B (8-9)
-36
367.
SRB -
Herkules
Lena
Milošević
Ž
07.02.2010
Pioniri A (10-11)
-27
368.
SRB -
Herkules
Ljubisa
Korolejic
M
01.01.2010
Pioniri A (10-11)
-36
369.
SRB -
Herkules
Sonja
Slavković
Ž
10.06.2009
Pioniri A (10-11)
-40
370.
SRB -
Herkules
Ema
Zećirović
Ž
25.07.2009
Pioniri A (10-11)
-44
371.
SRB -
Herkules
Balša
Čalija
M
23.02.2010
Pioniri B (10-11)
-40
372.
SRB -
Herkules
Nina
Đurović
Ž
06.06.2008
Kadet A
-37
373.
SRB -
Herkules
Nina
Zećirović
Ž
30.04.2008
Kadet A
-41
374.
SRB -
Herkules
Aljoša
Mitić
M
06.06.2006
Kadet A
-49
375.
SRB -
Herkules
Alisa
Zdravkovic
Ž
27.02.2007
Kadet A
-55
376.
SRB -
Herkules
Milan
Banjac
M
25.04.2008
Kadet A
-61
377.
SRB -
Herkules
Anđela
Vuković
Ž
11.12.2006
Kadet A
+59
378.
SRB -
Herkules
Uglješa
Mitić
M
31.12.2004
Junior A
-63
379.
SRB -
Herkules
Mia
Milenković
Ž
30.11.2004
Junior B
-55
380.
SRB -
Imperium
Sanja
Stojanovic
Ž
09.04.2014
(F) Pioniri 1 B
8,7 kup
381.
SRB -
Imperium
Mia
Misic
Ž
05.08.2011
(F) Pioniri 2 B
8,7 kup
382.
SRB -
Imperium
Adam
Ghorayeb
M
16.07.2011
(F) Pioniri 2 B
8,7 kup
383.
SRB -
Imperium
Ivan
Stifanic
M
10.02.2010
(F) Pioniri 2 B
8,7 kup
384.
SRB -
Imperium
Nikola
Anokic
M
09.10.2010
(F) Pioniri 2 B
4,3 kup
385.
SRB -
Imperium
Jana
Bursac
Ž
03.10.2009
Pioniri A (10-11)
-36
386.
SRB -
Imperium
Zorana
Veljkovic
Ž
25.01.2010
Pioniri A (10-11)
-44
387.
SRB -
Imperium
Stefan
Mardjokic
M
12.07.2010
Pioniri B (10-11)
-30
388.
SRB -
Imperium
Visnja
Bogdanovic
Ž
20.04.2010
Pioniri B (10-11)
-44
389.
SRB -
Imperium
Đurđa
Savić
Ž
03.05.2007
Kadet A
-41
390.
SRB -
Imperium
Lazar
Tomić
M
15.06.2007
Kadet A
-57
391.
SRB -
Imperium
Sergej
Milanović
M
11.04.2006
Kadet A
-65
392.
SRB -
Imperium
Sara
Mardjokic
Ž
28.12.2007
Kadet B
-44
393.
SRB -
Imperium
Dajana
Abusita
Ž
24.07.2006
Kadet B
-51
394.
SRB -
Imperium Pazova
Ksenija
Savic
Ž
15.06.2011
Pioniri B (8-9)
-39
395.
SRB -
Imperium Pazova
Milica
Komazec
Ž
08.11.2007
Kadet A
-41
396.
SRB -
Imperium Pazova
Andjela
Vujin
Ž
10.10.2008
Kadet B
-59
397.
SRB -
Imperium Pazova
Marija
Trtica
Ž
21.06.2008
Kadet B
+59
398.
SRB -
Imperium Pazova
Novica
Stojanovic
M
08.05.2003
Junior A
-59
399.
SRB -
Imperium Pazova
Ana
Komazec
Ž
12.04.2005
Junior A
-55
400.
SRB -
Imperium Pazova
Marija
Cecaric
Ž
10.08.2004
Junior A
-55
401.
SRB -
Imperium Pazova
Marina
Cecaric
Ž
14.04.2001
Senior A
-57
402.
SRB -
Imperium Pazova
Nikolina
Čečarić
Ž
20.12.2002
Senior A
-57
403.
SRB -
Koloseum
Lazar
Margan
M
29.10.2012
Pioniri B (8-9)
-25
404.
SRB -
Koloseum
Mateja
Gambiroža
M
11.03.2012
Pioniri B (8-9)
-31
405.
SRB -
Koloseum
Miona
Puzović
Ž
19.05.2011
Pioniri B (8-9)
+43
406.
SRB -
Koloseum
Lola
Vijatov
Ž
24.08.2010
Pioniri B (10-11)
-27
407.
SRB -
Koloseum
Uglješa
Vijatov
M
24.08.2010
Pioniri B (10-11)
-40
408.
SRB -
Koloseum
Andrea
Dragojevic
Ž
14.08.2008
(F) Kadet 1 B
4,3 kup
409.
SRB -
Koloseum
Andrea
Dragojevic
Ž
14.08.2008
Kadet A
-55
410.
SRB -
Koloseum
Aljoša
Jović
M
01.06.2008
Kadet B
-45
411.
SRB -
Koloseum
Andrija
Grujić
M
12.12.2007
Kadet B
-45
412.
SRB -
Koloseum
Nemanja
Stanišić
M
09.11.2006
Kadet B
-45
413.
SRB -
Koloseum
Lena
Dodić
Ž
07.08.2008
Kadet B
-55
414.
SRB -
Koloseum
Luka
Stojanov
M
29.03.2007
Kadet B
-61
415.
SRB -
Koloseum
Nemanja
Jovanović
M
28.08.2003
Junior A
-55
416.
SRB -
Koloseum
Lara
Bokun
Ž
17.01.2004
Junior A
+68
417.
SRB -
Koloseum
Nikola
Resanović
M
22.12.2002
Senior A
-63
418.
SRB -
Korio
Vasilije
Deljanin
M
18.04.2009
Pioniri A (10-11)
+57
419.
SRB -
Korio
Sandra
Roglić
Ž
31.05.2003
Junior A
-63
420.
SRB -
Košava
Nevena
Bogdanović
Ž
25.03.2006
Kadet A
-47
421.
SRB -
Košava
Danka
Milenković
Ž
07.04.2008
Kadet B
-37
422.
SRB -
Košava
Katarina
Velić
Ž
07.03.2005
Junior A
-46
423.
SRB -
Košava
Sofija
Živković
Ž
18.03.2002
Senior B
-62
424.
SRB -
Košava
Nenad
Jocić
M
24.06.2000
Senior B
-80
425.
SRB -
Kwon Batajnica
Uroš
Jovic
M
04.09.2012
Pioniri A (8-9)
-31
426.
SRB -
Kwon Batajnica
Pavle
Gaćeša
M
06.09.2011
Pioniri B (8-9)
-39
427.
SRB -
Kwon Batajnica
Teodora
Jovic
Ž
14.01.2010
Pioniri A (10-11)
-33
428.
SRB -
Kwon Batajnica
Dimitrije
Perovic
M
27.12.2010
Pioniri B (10-11)
-40
429.
SRB -
Kwon Batajnica
Tijana
Risovic
Ž
16.09.2008
Kadet A
-33
430.
SRB -
Kwon Batajnica
Dusan
Jovic
M
23.12.2008
Kadet A
-45
431.
SRB -
Kwon Batajnica
Maša
Živojinović
Ž
12.08.2006
Kadet B
-41
432.
SRB -
Kwon Batajnica
Sandra
Djurić
Ž
31.10.2008
Kadet B
-41
433.
SRB -
Kwon Batajnica
Graovac
Marta
Ž
23.09.2008
Kadet B
-44
434.
SRB -
Kwon Batajnica
Veljko
Mijacevic
M
05.03.2007
Kadet B
-61
435.
SRB -
Kwon Batajnica
Aleksandra
Stankovic
Ž
26.02.2006
Kadet B
-59
436.
SRB -
Kwon Batajnica
Stefan
Bulj
M
09.01.2006
Kadet B
-65
437.
SRB -
Kwon Batajnica
Aleksandra
Jovičic
Ž
10.03.2008
Kadet B
+59
438.
SRB -
Kwon Batajnica
Teodora
Skerletovic
Ž
27.05.2005
Junior B
-59
439.
SRB -
Lav
Milica
Ševo
Ž
22.02.2009
Pioniri A (10-11)
-40
440.
SRB -
Lav
Janja
Janković
Ž
01.07.2008
Kadet A
-44
441.
SRB -
Lav
Lola
Nikolic
Ž
27.05.2008
Kadet A
-47
442.
SRB -
Lav
Nikolina
Džida
Ž
13.03.2007
Kadet A
-51
443.
SRB -
Lav
Marija
Glas
Ž
02.04.2004
(F) Juniori 1 B
6,5 kup
444.
SRB -
Lav
Ana
Glas
Ž
10.01.2003
(F) Juniori 1 B
2,1 kup
445.
SRB -
Lav
Filip
Džida
M
30.09.2005
Junior A
-51
446.
SRB -
Lav
Tamara
Ševo
Ž
29.12.2005
Junior A
-55
447.
SRB -
Lav
Jelena
Stamenković
Ž
29.09.2004
Junior A
-59
448.
SRB -
Letnjikovac
Lidija
Lazić
Ž
21.11.2012
Pioniri B (8-9)
-25
449.
SRB -
Letnjikovac
Tara
Ignjatović
Ž
02.09.2010
Pioniri A (10-11)
-33
450.
SRB -
Letnjikovac
Strahinja
Vasic
M
15.12.2010
Pioniri A (10-11)
-40
451.
SRB -
Letnjikovac
Nina
Mališević
Ž
01.10.2006
Kadet A
-37
452.
SRB -
Letnjikovac
Tijana
Mališević
Ž
13.03.2007
Kadet A
-37
453.
SRB -
Letnjikovac
Jana
Lukic
Ž
15.01.2008
Kadet A
-47
454.
SRB -
Letnjikovac
Vukašin
Vasić
M
16.08.2007
Kadet A
-53
455.
SRB -
Letnjikovac
Srdjan
Teofilovic
M
17.06.2006
Kadet A
-65
456.
SRB -
Letnjikovac
Sergej
Teofilović
M
12.08.2004
Junior A
-68
457.
SRB -
Letnjikovac
Mladen
Trifunović
M
15.01.2004
Junior B
+78
458.
SRB -
Lola
Vuk
Jovanovic
M
01.01.2012
Pioniri B (8-9)
-29
459.
SRB -
Lola
Anja
Zacero
Ž
03.07.2009
Pioniri A (10-11)
-30
460.
SRB -
Lola
Ivana
Zivanovic
Ž
13.08.2009
Pioniri A (10-11)
-30
461.
SRB -
Lola
Sara
Cenkić
Ž
01.01.2009
Pioniri B (10-11)
-40
462.
SRB -
Lola
Tara
Jovanovic
Ž
01.01.2010
Pioniri B (10-11)
-52
463.
SRB -
Lola
Milica
Stanković
Ž
01.01.2007
Kadet B
-47
464.
SRB -
Lola
Marko
Burusic
M
26.02.2004
Junior A
-63
465.
SRB -
Novi Sad
Una
Ječmenica
Ž
03.12.2010
Pioniri A (10-11)
-30
466.
SRB -
Novi Sad
Andjelina
Kostic
Ž
01.01.2009
Pioniri B (10-11)
-30
467.
SRB -
Novi Sad
Lazar
Savičić
M
01.01.2009
Pioniri B (10-11)
-40
468.
SRB -
Olimp
Veljko
Cvetković
M
06.07.2012
Pioniri B (8-9)
-23
469.
SRB -
Olimp
Aleksandar
Petrović
M
18.08.2012
Pioniri B (8-9)
-27
470.
SRB -
Olimp
Hristina
Šešević
Ž
12.04.2010
Pioniri A (10-11)
-36
471.
SRB -
Olimp
Anđelka
Vugdalić
Ž
06.07.2010
Pioniri B (10-11)
-27
472.
SRB -
Olimp
Tea
Topal
Ž
24.04.2010
Pioniri B (10-11)
-36
473.
SRB -
Olimp
Vuk
Boškov
M
06.03.2009
Pioniri B (10-11)
-36
474.
SRB -
Olimp
Dunja
Cvetković
Ž
06.11.2010
Pioniri B (10-11)
-40
475.
SRB -
Olimp
Marko
Šarkanović
M
04.08.2010
Pioniri B (10-11)
-40
476.
SRB -
Olimp
Nemanja
Nikolić
M
21.07.2009
Pioniri B (10-11)
-44
477.
SRB -
Olimp
Emil
Alija
M
03.11.2009
Pioniri B (10-11)
+57
478.
SRB -
Olimp
Srna
Arsić
Ž
17.09.2006
Kadet A
-51
479.
SRB -
Olimp
Mihajlo
Šarkanović
M
31.07.2007
Kadet B
-37
480.
SRB -
Olimp
Aleksa
Šile
M
02.06.2007
Kadet B
-45
481.
SRB -
Olimp
Teodora
Šešević
Ž
21.05.2008
Kadet B
-44
482.
SRB -
Olimp
Jovana
Šešević
Ž
07.07.2006
Kadet B
-51
483.
SRB -
Olimp
David
Boroš
M
12.11.2004
Junior A
-55
484.
SRB -
Olimp
Luka
Peković
M
01.07.2005
Junior B
-51
485.
SRB -
Olimp
Teodora
Lukic
Ž
08.07.2002
Senior A
-57
486.
SRB -
Omega-Beograd
Teodor
Krkljes
M
01.07.2013
Pioniri B (6-7)
-19
487.
SRB -
Omega-Beograd
Vukasin
Jovanovic
M
10.08.2013
Pioniri B (6-7)
-23
488.
SRB -
Omega-Beograd
Anja
Cvetinovic
Ž
12.06.2012
Pioniri B (8-9)
-23
489.
SRB -
Omega-Beograd
Viktorija
Maric
Ž
26.10.2012
Pioniri B (8-9)
-25
490.
SRB -
Omega-Beograd
Mateja
Martac
M
28.07.2011
Pioniri B (8-9)
-43
491.
SRB -
Omega-Beograd
Vuk
Nevenkic
M
01.01.2010
Pioniri A (10-11)
-27
492.
SRB -
Omega-Beograd
Mateja
Kostic
M
01.01.2009
Pioniri A (10-11)
-44
493.
SRB -
Omega-Beograd
Matija
Kicara
M
01.01.2009
Pioniri B (10-11)
-30
494.
SRB -
Omega-Beograd
Nadja
Andjelovic
Ž
01.01.2009
Pioniri B (10-11)
-33
495.
SRB -
Omega-Beograd
Nina
Andjelovic
Ž
01.01.2009
Pioniri B (10-11)
-33
496.
SRB -
Omega-Beograd
Filip
Krajcinovic
M
13.12.2009
Pioniri B (10-11)
-36
497.
SRB -
Omega-Beograd
Lazar
Buleski
M
29.07.2009
Pioniri B (10-11)
-40
498.
SRB -
Omega-Beograd
Gregor
Milovanovic
M
29.11.2009
Pioniri B (10-11)
-44
499.
SRB -
Omega-Beograd
Uros
Djordjevic
M
01.01.2009
Pioniri B (10-11)
-48
500.
SRB -
Omega-Beograd
Teodora
Ivošev
Ž
16.09.2008
Kadet A
-37
501.
SRB -
Omega-Beograd
Andrej
Vasiljevic
M
01.12.2007
Kadet A
-45
502.
SRB -
Omega-Beograd
Danilo
Milinkovic
M
01.01.2008
Kadet A
-45
503.
SRB -
Omega-Beograd
Jovan
Japundzic
M
05.02.2007
Kadet A
-45
504.
SRB -
Omega-Beograd
Nikola
Arandjelovic
M
01.01.2007
Kadet A
-45
505.
SRB -
Omega-Beograd
Vuk
Starčević
M
01.01.2007
Kadet A
-57
506.
SRB -
Omega-Beograd
Irena
Malinic
Ž
01.01.2006
Kadet A
-59
507.
SRB -
Omega-Beograd
Tanasije
Bajic
M
01.01.2006
Kadet A
-65
508.
SRB -
Omega-Beograd
Sergej
Piperski
M
07.04.2008
Kadet B
-33
509.
SRB -
Omega-Beograd
Ina
Kraicinovic
Ž
01.01.2008
Kadet B
-33
510.
SRB -
Omega-Beograd
Stefan
Granatic
M
01.10.2008
Kadet B
-41
511.
SRB -
Omega-Beograd
Mihajlo
Mijic
M
13.01.2008
Kadet B
-45
512.
SRB -
Omega-Beograd
Nina
Malinic
Ž
01.01.2008
Kadet B
-44
513.
SRB -
Omega-Beograd
Andjelija
Marcic
Ž
11.11.2006
Kadet B
-55
514.
SRB -
Omega-Beograd
Relja
Ivković
M
18.07.2004
Junior A
-51
515.
SRB -
Omega-Beograd
Nikola
Andjelic
M
01.01.2004
Junior A
-59
516.
SRB -
Omega-Beograd
Petar
Andjelic
M
01.01.2003
Junior A
-59
517.
SRB -
Omega-Beograd
Dimitrije
Devrnja
M
26.05.2004
Junior A
-63
518.
SRB -
Omega-Beograd
Mateja
Miletic
M
10.08.2005
Junior A
-63
519.
SRB -
Omega-Beograd
Ana
Labovic
Ž
01.01.2004
Junior A
-59
520.
SRB -
Omega-Beograd
Dimitrije
Marjanovic
M
04.10.2004
Junior A
-68
521.
SRB -
Omega-Beograd
Strahinja
Milinkovic
M
12.04.2004
Junior A
-68
522.
SRB -
Omega-Beograd
Andjela
Stanisavljevic
Ž
01.01.2004
Junior A
+68
523.
SRB -
Omega-Beograd
Lazar
Mijic
M
13.09.2005
Junior B
-45
524.
SRB -
Omega-Beograd
Branka
Djusic
Ž
01.01.2005
Junior B
-55
525.
SRB -
Omega-Beograd
Ljubomir
Aćimović
M
01.01.2004
Junior B
-63
526.
SRB -
Omega-Beograd
Tijana
Kostic
Ž
01.01.2002
Senior A
-57
527.
SRB -
Panda
Luka
Rajković
M
08.09.2011
Pioniri B (8-9)
-29
528.
SRB -
Panda
Nikola
Žunić
M
05.01.2011
Pioniri B (8-9)
-43
529.
SRB -
Panda
Nadja
Stojanović
Ž
11.12.2007
Kadet A
-51
530.
SRB -
Panda
Andrea
Djordjevic
Ž
01.11.2006
Kadet B
-51
531.
SRB -
Proleter
Jana
Đuranović
Ž
21.07.2011
Pioniri A (8-9)
-29
532.
SRB -
Proleter
Đorđe
Milinović
M
05.01.2011
Pioniri B (8-9)
-31
533.
SRB -
Proleter
Vanja
Andrić
M
02.06.2009
Pioniri A (10-11)
-33
534.
SRB -
Proleter
Luka
Anđelić
M
05.02.2009
Pioniri A (10-11)
-36
535.
SRB -
Proleter
Marko
Kovač
M
31.12.2008
Kadet A
-33
536.
SRB -
Proleter
Vuk
Sinđić
M
22.04.2007
Kadet B
-53
537.
SRB -
Proleter
Marko
Grahovac
M
13.07.2003
Junior B
-63
538.
SRB -
Ramin-Niš
Anastasija
Stoičkov
Ž
27.01.2003
Junior A
-63
539.
SRB -
Ramin-Niš
Marko
Milojković
M
24.12.1983
Senior A
-87
540.
SRB -
Ramin-Niš
Marko
Milojković
M
24.12.1983
(F) Senior 2 A
A
541.
SRB -
Šabac
Jovana
Živanović
Ž
02.03.2009
Pioniri A (10-11)
-36
542.
SRB -
Šabac
Pavle
Obradovic
M
14.10.2010
Pioniri A (10-11)
-36
543.
SRB -
Šabac
Bogdan
Ivanović
M
14.06.2008
Kadet A
-33
544.
SRB -
Šabac
Đorđe
Paroški
M
30.09.2008
Kadet A
-33
545.
SRB -
Šabac
Nikola
Kljajić
M
15.08.2008
Kadet A
-37
546.
SRB -
Šabac
Stefan
Ivanović
M
01.02.2006
Kadet A
-37
547.
SRB -
Šabac
Mihailo
Tadić
M
26.10.2008
Kadet A
-41
548.
SRB -
Šabac
Teodora
Rosić
Ž
08.04.2007
Kadet A
-44
549.
SRB -
Šabac
Uroš
Belanović
M
13.12.2005
Junior A
-45
550.
SRB -
Šabac
Mateja
Garić
M
22.11.2004
Junior A
-59
551.
SRB -
Sparta
Jovan
Radovanović
M
21.01.2010
Pioniri B (10-11)
-36
552.
SRB -
Sparta
Strahinja
Nemet
M
01.01.2008
Kadet B
-33
553.
SRB -
Sparta
Darija
Radovanović
Ž
02.04.2008
Kadet B
-55
554.
SRB -
Sparta
Veljko
Pudar
M
23.05.2005
Junior B
-73
555.
SRB -
Sparta
Marko
Pudar
M
25.02.2003
Junior B
+78
556.
SRB -
Tabu
Stefan
Milić
M
06.12.2001
Senior A
-68
557.
SRB -
Taurunum
Mihailo
Nikolić
M
06.05.2011
Pioniri B (8-9)
-33
558.
SRB -
Taurunum
Dunja
Kojic
Ž
09.07.2010
Pioniri A (10-11)
-33
559.
SRB -
Taurunum
Andrej
Ursulov
M
05.07.2009
Pioniri A (10-11)
-36
560.
SRB -
Taurunum
Luka
Djordjević
M
03.07.2010
Pioniri A (10-11)
-40
561.
SRB -
Taurunum
Veljko
Perovic
M
05.06.2009
Pioniri B (10-11)
-30
562.
SRB -
Taurunum
Maša
Fir
Ž
06.05.2010
Pioniri B (10-11)
-33
563.
SRB -
Taurunum
Vanja
Djordjević
Ž
02.05.2006
Kadet A
-51
564.
SRB -
Taurunum
Sava
Bošković
M
13.02.2007
Kadet A
-61
565.
SRB -
Taurunum
Anja
Šoškić
Ž
05.10.2007
Kadet B
-41
566.
SRB -
Taurunum
Lazar
Iličin
M
23.06.2004
Junior A
-48
567.
SRB -
Taurunum
Elena
Rujević
Ž
11.11.2005
Junior B
-55
568.
SRB -
Taurunum
Elena
Bošković
Ž
06.04.2005
Junior B
+68
569.
SRB -
Tekvondo Akademija
Kristijan
Proci
M
02.03.2013
Pioniri B (6-7)
-25
570.
SRB -
Tekvondo Akademija
Novak
Radišić
M
30.04.2013
Pioniri B (6-7)
-27
571.
SRB -
Tekvondo Akademija
Nađa
Lepović
Ž
21.01.2012
Pioniri B (8-9)
-23
572.
SRB -
Tekvondo Akademija
Nemanja
Sokolov
M
24.08.2011
Pioniri B (8-9)
-39
573.
SRB -
Tekvondo Akademija
Pavle
Cvetković
M
14.07.2010
Pioniri A (10-11)
-33
574.
SRB -
Tekvondo Akademija
Uroš
Cvetković
M
07.02.2009
Pioniri B (10-11)
-33
575.
SRB -
Tekvondo Akademija
Anđelija
Lepović
Ž
17.06.2009
Pioniri B (10-11)
-44
576.
SRB -
Tekvondo Akademija
Minja
Lepović
Ž
07.06.2010
Pioniri B (10-11)
-48
577.
SRB -
Tekvondo Akademija
Sofija
Jeremić
Ž
27.11.2008
Kadet B
-33
578.
SRB -
Tekvondo Akademija
Anastasija
Sokolov
Ž
03.02.2008
Kadet B
-41
579.
SRB -
Tekvondo Akademija
Iva
Stepanović
Ž
25.12.2007
Kadet B
-41
580.
SRB -
Tekvondo Akademija
Natalija
Dačović
Ž
06.04.2007
Kadet B
-51
581.
SRB -
Tekvondo Akademija
Miljan
Lepović
M
19.02.2008
Kadet B
-65
582.
SRB -
Tekvondo Akademija
Luka
Đorđević
M
28.07.2005
Junior B
-68
583.
SRB -
Vidikovac
Andja
Jevtić
Ž
11.01.2013
(F) Pioniri 1 B
6,5 kup
584.
SRB -
Vidikovac
Mateja
Đorđević
M
30.09.2011
(F) Pioniri 2 B
6,5 kup
585.
SRB -
Vidikovac
Milan
Jevtić
M
31.12.2009
(F) Pioniri 2 B
4,3 kup
586.
SRB -
Vidikovac
Mihajlo
Gavrilović
M
12.11.2006
(F) Kadet 1 B
8,7 kup
587.
SRB -
Vidikovac
Iva
Vidojević
Ž
08.12.2008
(F) Kadet 1 B
6,5 kup
588.
SRB -
Vidikovac
Ana
Vujanić
Ž
17.04.2007
(F) Kadet 1 B
4,3 kup
589.
SRB -
Vidikovac
Vuk
Maksimović
M
07.09.2008
Kadet B
-41
590.
SRB -
Vidikovac
Kristina
Ivošević
Ž
01.01.2006
Kadet B
-51
591.
SRB -
Vidikovac
Andrea
Mehić
Ž
01.01.2006
Kadet B
-55
592.
SRB -
Vidikovac
Helena
Vidojević
Ž
28.02.2007
Kadet B
+59
593.
SRB -
Vidikovac
Ognjen
Milaćević
M
08.07.2004
Junior B
-73
594.
SRB -
Vidikovac
Ivana
Pavlović
Ž
10.07.2004
Junior B
+68
595.
SRB -
Viner-čivi
Vanja
Urošević
Ž
23.02.2012
Pioniri A (8-9)
-29
596.
SRB -
Viner-čivi
Iris
Srećković
Ž
29.04.2010
Pioniri B (10-11)
-44
597.
SRB -
Viner-čivi
David
Lazić
M
24.12.2010
Pioniri B (10-11)
-44
598.
SRB -
Viner-čivi
Marko
Mirković
M
04.10.2010
Pioniri B (10-11)
+57
599.
SRB -
Viner-čivi
Milos
Markovic
M
25.07.2007
Kadet A
-37
600.
SRB -
Viner-čivi
Nemanja
Ilic
M
03.10.2006
Kadet A
-37
601.
SRB -
Viner-čivi
Marko
Ilic
M
02.02.2006
Kadet B
-53
602.
SRB -
Viner-čivi
Ivana
Filipovic
Ž
06.08.2006
Kadet B
-59
603.
SRB -
Viner-čivi
Petar
Katavic
M
12.12.2003
Junior A
-51
604.
SRB -
Viner-čivi
Mateja
Ivanovic
M
24.02.2004
Junior A
-59
605.
SRB -
Viner-čivi
Ana
Tijanić
Ž
27.11.2004
Junior A
-55
606.
SRB -
Viner-čivi
Dragana
Ilic
Ž
18.12.2003
Junior A
-55
607.
SRB -
Viner-čivi
Nemanja
Matic
M
18.07.2002
Senior A
-63
608.
SRB -
Vojvodina
Ivana
Zeljković
Ž
29.08.2008
Kadet A
-41
609.
SRB -
Vojvodina
Stefan
Bauer
M
01.01.2007
Kadet A
-49
610.
SRB -
Vojvodina
Luka
Bibić
M
22.12.2003
Junior A
-55
611.
SRB -
Vojvodina
Milan
Cvjetićanin
M
07.07.2003
Junior A
-68
612.
SRB -
Vojvodina
Olivera
Radujkov
Ž
08.01.2003
Junior A
+68
613.
SRB -
Vojvodina
Marko
Miladinov
M
20.03.2005
Junior B
-68
614.
SRB -
Vršac
Aleksandar
Kovac
M
03.03.2013
Pioniri B (6-7)
-21
615.
SRB -
Vršac
Luka
Perin
M
17.12.2012
Pioniri A (8-9)
-25
616.
SRB -
Vršac
Stefan
Djakovic
M
05.01.2011
Pioniri B (8-9)
-27
617.
SRB -
Vršac
Nenad
Stankovic
M
08.11.2009
Pioniri B (10-11)
-33
618.
SRB -
Vršac
Marko
Obradovic
M
18.09.2009
Pioniri B (10-11)
-36
619.
SRB -
Vršac
Ana
Petrov
Ž
27.08.2009
Pioniri B (10-11)
-40
620.
SRB -
Vršac
Goran
Obradovic
M
08.05.2007
Kadet A
-45
621.
SRB -
Vršac
Teodora
Radojicic
Ž
08.08.2005
Junior A
-44
622.
SRB -
Vršac
Marko
Marinkovic
M
27.07.2004
Junior A
-78
623.
SRB -
Zmaj
Mihajlo
Todorović
M
03.08.2012
Pioniri B (8-9)
-27
624.
SRB -
Zmaj
Pavle
Radišić
M
08.07.2008
Kadet A
-33
625.
SRB -
Zrenjanin
Marko
Vukov
M
08.07.2008
Kadet B
-37
626.
SRB -
Zrenjanin
Dušan
Žugić
M
17.08.2005
Junior B
-63
627.
SRB -
Zrenjanin
Sandra
Markucin
Ž
04.04.2002
Senior B
-62
Broj prijavljenih takmičara po kategorijama
Rb.
Kategorija
M
Broj M
Ž
Broj Ž
Ukupno
1.
Pioniri A (6-7)
-19
0
-19
0
0
2.
Pioniri A (6-7)
-21
0
-21
2
2
3.
Pioniri A (6-7)
-23
0
-23
0
0
4.
Pioniri A (6-7)
-25
0
-25
0
0
5.
Pioniri A (6-7)
-27
0
-27
0
0
6.
Pioniri A (6-7)
-29
0
-29
0
0
7.
Pioniri A (6-7)
-31
0
-31
0
0
8.
Pioniri A (6-7)
-33
0
-33
0
0
9.
Pioniri A (6-7)
-36
0
-36
0
0
10.
Pioniri A (6-7)
-39
0
-39
0
0
11.
Pioniri A (6-7)
-43
0
-43
0
0
12.
Pioniri A (6-7)
+43
0
+43
0
0
13.
Pioniri B (6-7)
-19
2
-19
0
2
14.
Pioniri B (6-7)
-21
3
-21
0
3
15.
Pioniri B (6-7)
-23
1
-23
0
1
16.
Pioniri B (6-7)
-25
1
-25
0
1
17.
Pioniri B (6-7)
-27
1
-27
0
1
18.
Pioniri B (6-7)
-29
0
-29
0
0
19.
Pioniri B (6-7)
-31
0
-31
0
0
20.
Pioniri B (6-7)
-33
0
-33
0
0
21.
Pioniri B (6-7)
-36
2
-36
0
2
22.
Pioniri B (6-7)
-39
0
-39
0
0
23.
Pioniri B (6-7)
-43
0
-43
0
0
24.
Pioniri B (6-7)
+43
0
+43
0
0
25.
Pioniri A (8-9)
-19
0
-19
0
0
26.
Pioniri A (8-9)
-21
0
-21
1
1
27.
Pioniri A (8-9)
-23
0
-23
1
1
28.
Pioniri A (8-9)
-25
4
-25
2
6
29.
Pioniri A (8-9)
-27
0
-27
0
0
30.
Pioniri A (8-9)
-29
3
-29
3
6
31.
Pioniri A (8-9)
-31
3
-31
0
3
32.
Pioniri A (8-9)
-33
0
-33
0
0
33.
Pioniri A (8-9)
-36
0
-36
0
0
34.
Pioniri A (8-9)
-39
0
-39
0
0
35.
Pioniri A (8-9)
-43
0
-43
0
0
36.
Pioniri A (8-9)
+43
0
+43
0
0
37.
Pioniri B (8-9)
-19
0
-19
0
0
38.
Pioniri B (8-9)
-21
0
-21
0
0
39.
Pioniri B (8-9)
-23
3
-23
2
5
40.
Pioniri B (8-9)
-25
6
-25
5
11
41.
Pioniri B (8-9)
-27
4
-27
3
7
42.
Pioniri B (8-9)
-29
4
-29
2
6
43.
Pioniri B (8-9)
-31
7
-31
0
7
44.
Pioniri B (8-9)
-33
6
-33
0
6
45.
Pioniri B (8-9)
-36
3
-36
3
6
46.
Pioniri B (8-9)
-39
3
-39
2
5
47.
Pioniri B (8-9)
-43
2
-43
0
2
48.
Pioniri B (8-9)
+43
0
+43
2
2
49.
Pioniri A (10-11)
-27
4
-27
3
7
50.
Pioniri A (10-11)
-30
2
-30
6
8
51.
Pioniri A (10-11)
-33
12
-33
10
22
52.
Pioniri A (10-11)
-36
10
-36
8
18
53.
Pioniri A (10-11)
-40
4
-40
6
10
54.
Pioniri A (10-11)
-44
2
-44
3
5
55.
Pioniri A (10-11)
-48
0
-48
5
5
56.
Pioniri A (10-11)
-52
0
-52
0
0
57.
Pioniri A (10-11)
-57
0
-57
0
0
58.
Pioniri A (10-11)
+57
3
+57
0
3
59.
Pioniri B (10-11)
-27
0
-27
3
3
60.
Pioniri B (10-11)
-30
6
-30
1
7
61.
Pioniri B (10-11)
-33
5
-33
5
10
62.
Pioniri B (10-11)
-36
6
-36
4
10
63.
Pioniri B (10-11)
-40
11
-40
9
20
64.
Pioniri B (10-11)
-44
4
-44
4
8
65.
Pioniri B (10-11)
-48
1
-48
3
4
66.
Pioniri B (10-11)
-52
0
-52
2
2
67.
Pioniri B (10-11)
-57
0
-57
0
0
68.
Pioniri B (10-11)
+57
3
+57
0
3
69.
Kadet A
-33
10
-29
2
12
70.
Kadet A
-37
11
-33
6
17
71.
Kadet A
-41
6
-37
9
15
72.
Kadet A
-45
12
-41
9
21
73.
Kadet A
-49
7
-44
8
15
74.
Kadet A
-53
3
-47
13
16
75.
Kadet A
-57
3
-51
10
13
76.
Kadet A
-61
4
-55
7
11
77.
Kadet A
-65
3
-59
6
9
78.
Kadet A
+65
0
+59
4
4
79.
Kadet B
-33
4
-29
0
4
80.
Kadet B
-37
5
-33
2
7
81.
Kadet B
-41
7
-37
1
8
82.
Kadet B
-45
8
-41
7
15
83.
Kadet B
-49
0
-44
4
4
84.
Kadet B
-53
2
-47
3
5
85.
Kadet B
-57
1
-51
7
8
86.
Kadet B
-61
3
-55
7
10
87.
Kadet B
-65
3
-59
3
6
88.
Kadet B
+65
0
+59
3
3
89.
Junior A
-45
4
-42
2
6
90.
Junior A
-48
2
-44
2
4
91.
Junior A
-51
5
-46
3
8
92.
Junior A
-55
4
-49
2
6
93.
Junior A
-59
9
-52
2
11
94.
Junior A
-63
5
-55
9
14
95.
Junior A
-68
5
-59
7
12
96.
Junior A
-73
3
-63
5
8
97.
Junior A
-78
3
-68
3
6
98.
Junior A
+78
0
+68
4
4
99.
Junior B
-45
1
-42
1
2
100.
Junior B
-48
0
-44
0
0
101.
Junior B
-51
1
-46
0
1
102.
Junior B
-55
2
-49
1
3
103.
Junior B
-59
0
-52
0
0
104.
Junior B
-63
5
-55
4
9
105.
Junior B
-68
2
-59
3
5
106.
Junior B
-73
3
-63
0
3
107.
Junior B
-78
0
-68
0
0
108.
Junior B
+78
2
+68
3
5
109.
Senior A
-54
1
-46
2
3
110.
Senior A
-58
0
-49
1
1
111.
Senior A
-63
3
-53
2
5
112.
Senior A
-68
5
-57
7
12
113.
Senior A
-74
3
-62
1
4
114.
Senior A
-80
0
-67
1
1
115.
Senior A
-87
2
-73
0
2
116.
Senior A
+87
0
+73
0
0
117.
Senior B
-54
0
-46
0
0
118.
Senior B
-58
0
-49
0
0
119.
Senior B
-63
0
-53
0
0
120.
Senior B
-68
0
-57
1
1
121.
Senior B
-74
0
-62
3
3
122.
Senior B
-80
2
-67
0
2
123.
Senior B
-87
1
-73
0
1
124.
Senior B
+87
0
+73
0
0
125.
Veterani
-80
0
-
0
0
126.
Veterani
+80
0
-
0
0
127.
(F) Pioniri 1 B
8,7 kup
1
8,7 kup
1
2
128.
(F) Pioniri 1 B
6,5 kup
0
6,5 kup
1
1
129.
(F) Pioniri 1 B
4,3 kup
0
4,3 kup
0
0
130.
(F) Pioniri 1 B
2,1 kup
0
2,1 kup
0
0
131.
(F) Pioniri 1 A
A
1
A
1
2
132.
(F) Pioniri 2 B
8,7 kup
3
8,7 kup
2
5
133.
(F) Pioniri 2 B
6,5 kup
1
6,5 kup
2
3
134.
(F) Pioniri 2 B
4,3 kup
2
4,3 kup
0
2
135.
(F) Pioniri 2 B
2,1 kup
0
2,1 kup
0
0
136.
(F) Kadet 1 A
A
0
A
1
1
137.
(F) Kadet 1 B
8,7 kup
1
8,7 kup
0
1
138.
(F) Kadet 1 B
6,5 kup
1
6,5 kup
2
3
139.
(F) Kadet 1 B
4,3 kup
1
4,3 kup
3
4
140.
(F) Kadet 1 B
2,1 kup
0
2,1 kup
2
2
141.
(F) Juniori 1 A
A
1
A
5
6
142.
(F) Juniori 1 B
8,7 kup
1
8,7 kup
0
1
143.
(F) Juniori 1 B
6,5 kup
0
6,5 kup
1
1
144.
(F) Juniori 1 B
4,3 kup
0
4,3 kup
0
0
145.
(F) Juniori 1 B
2,1 kup
0
2,1 kup
2
2
146.
(F) Senior 1 A
A
2
A
2
4
147.
(F) Senior 1 B
8,7 kup
0
8,7 kup
0
0
148.
(F) Senior 1 B
6,5 kup
0
6,5 kup
0
0
149.
(F) Senior 1 B
4,3 kup
1
4,3 kup
0
1
150.
(F) Senior 1 B
2,1 kup
0
2,1 kup
0
0
151.
(F) Senior 2 A
A
1
A
1
2
152.
(F) Senior 2 B
8,7 kup
0
8,7 kup
0
0
153.
(F) Senior 2 B
6,5 kup
0
6,5 kup
0
0
154.
(F) Senior 2 B
4,3 kup
0
4,3 kup
0
0
155.
(F) Senior 2 B
2,1 kup
0
2,1 kup
0
0
156.
(F) Master 1 A
A
0
A
0
0
157.
(F) Master 1 B
8,7 kup
0
8,7 kup
0
0
158.
(F) Master 1 B
6,5 kup
0
6,5 kup
0
0
159.
(F) Master 1 B
4,3 kup
0
4,3 kup
0
0
160.
(F) Master 1 B
2,1 kup
0
2,1 kup
0
0
161.
(F) Master 2 A
A
0
A
0
0
162.
(F) Master 2 B
8,7 kup
0
8,7 kup
0
0
163.
(F) Master 2 B
6,5 kup
0
6,5 kup
0
0
164.
(F) Master 2 B
4,3 kup
0
4,3 kup
0
0
165.
(F) Master 2 B
2,1 kup
0
2,1 kup
0
0
166.
(F) Master 3 A
A
0
A
0
0
167.
(F) Master 3 B
8,7 kup
0
8,7 kup
0
0
168.
(F) Master 3 B
6,5 kup
0
6,5 kup
0
0
169.
(F) Master 3 B
4,3 kup
0
4,3 kup
0
0
170.
(F) Master 3 B
2,1 kup
0
2,1 kup
0
0
171.
(F) Master 4 A
A
0
A
0
0
172.
(F) Master 4 B
8,7 kup
0
8,7 kup
0
0
173.
(F) Master 4 B
6,5 kup
0
6,5 kup
0
0
174.
(F) Master 4 B
4,3 kup
0
4,3 kup
0
0
175.
(F) Master 4 B
2,1 kup
0
2,1 kup
0
0
176.
(F) Par B Pionir
8,7,6,5 kup
0
8,7,6,5 kup
0
0 (0)
177.
(F) Par B Pionir
4,3,2,1 kup
0
4,3,2,1 kup
0
0 (0)
178.
(F) Par A Pionir
A
0
A
0
0 (0)
179.
(F) Par A Kadet
A
0
A
0
0 (0)
180.
(F) Par B Kadet
8,7,6,5 kup
0
8,7,6,5 kup
0
0 (0)
181.
(F) Par B Kadet
4,3,2,1 kup
0
4,3,2,1 kup
0
0 (0)
182.
(F) Par A Junior
A
0
A
0
0 (0)
183.
(F) Par B Junior
8,7,6,5 kup
0
8,7,6,5 kup
0
0 (0)
184.
(F) Par B Junior
4,3,2,1 kup
0
4,3,2,1 kup
0
0 (0)
185.
(F) Par A Senior 1
A
1
A
1
2 (1)
186.
(F) Par B Senior 1
8,7,6,5 kup
0
8,7,6,5 kup
0
0 (0)
187.
(F) Par B Senior 1
4,3,2,1 kup
0
4,3,2,1 kup
0
0 (0)
188.
(F) Par A Senior 2
A
0
A
0
0 (0)
189.
(F) Par B Senior 2
8,7,6,5 kup
0
8,7,6,5 kup
0
0 (0)
190.
(F) Par B Senior 2
4,3,2,1 kup
0
4,3,2,1 kup
0
0 (0)
191.
(F) Tim B Pioniri
8,7,6,5 kup
3 (1)
8,7,6,5 kup
0 (0)
3 (1)
192.
(F) Tim B Pioniri
4,3,2,1 kup
0 (0)
4,3,2,1 kup
0 (0)
0 (0)
193.
(F) Tim A Pioniri
A
0 (0)
A
0 (0)
0 (0)
194.
(F) Tim A Kadet
A
0 (0)
A
0 (0)
0 (0)
195.
(F) Tim B Kadet
8,7,6,5 kup
0 (0)
8,7,6,5 kup
0 (0)
0 (0)
196.
(F) Tim B Kadet
4,3,2,1 kup
0 (0)
4,3,2,1 kup
0 (0)
0 (0)
197.
(F) Tim A Junior
A
0 (0)
A
0 (0)
0 (0)
198.
(F) Tim B Junior
8,7,6,5 kup
0 (0)
8,7,6,5 kup
0 (0)
0 (0)
199.
(F) Tim B Junior
4,3,2,1 kup
0 (0)
4,3,2,1 kup
0 (0)
0 (0)
200.
(F) Tim A Senior 1
A
0 (0)
A
0 (0)
0 (0)
201.
(F) Tim B Senior 1
8,7,6,5 kup
0 (0)
8,7,6,5 kup
0 (0)
0 (0)
202.
(F) Tim B Senior 1
4,3,2,1 kup
3 (1)
4,3,2,1 kup
0 (0)
3 (1)
203.
(F) Tim A Senior 2
A
0 (0)
A
0 (0)
0 (0)
204.
(F) Tim B Senior 2
8,7,6,5 kup
0 (0)
8,7,6,5 kup
0 (0)
0 (0)
205.
(F) Tim B Senior 2
4,3,2,1 kup
0 (0)
4,3,2,1 kup
0 (0)
0 (0)
UKUPNO
88 (20)
320
84 (17)
307
627
Broj prijavljenih takmičara po uzrasnim kategorijama
Rb.
Kategorija
Broj M
Broj Ž
Ukupno
1.
Pioniri A (6-7)
0
2
2
2.
Pioniri B (6-7)
10
0
10
3.
Pioniri A (8-9)
10
7
17
4.
Pioniri B (8-9)
38
19
57
5.
Pioniri A (10-11)
37
41
78
6.
Pioniri B (10-11)
36
31
67
7.
Kadet A
59
74
133
8.
Kadet B
33
37
70
9.
Junior B
16
12
28
10.
Junior A
40
39
79
11.
Senior A
14
14
28
12.
Senior B
3
4
7
13.
Veterani
0
0
0
14.
Poomsae - INDIVIDUAL
17
26
43
15.
Poomsae - PAIR
1
1
2 (1)
16.
Poomsae - TEAM
6 (2)
0 (0)
6 (2)
UKUPNO
320
307
627
Language:
ENG
SRB
BRA
CRO
ESP
ROU
RUS