Click to go back

Takmičenje:
Tim: Sortiraj po:
Uzrasna kat.:

Spisak prijavljenih takmičara
Rb.TimImePrezimePolDat. rođ.Uzr. kat.Kategorija
1.BIH - Tigar - Istočno SarajevoNastasijaRackovićŽ26.03.2009Kadet A-47
2.BIH - Tigar - Istočno SarajevoKatarinaRackovićŽ24.02.2007Kadet A-51
3.BIH - Tigar - Istočno SarajevoMatijaKalinicM06.08.2005Junior A-68
4.BIH - Tigar - Istočno SarajevoLazarTraparaM12.08.2006Junior B-55
5.BIH - Tigar - Istočno SarajevoLukaVasićM09.07.2006Junior B-59
6.MNE - BudućnostMatejLazovicM01.02.2012Pioniri A (8-9)-29
7.MNE - BudućnostUrosVujosevicM01.01.2012Pioniri A (8-9)+43
8.MNE - BudućnostDamjanKaturicM01.01.2013Pioniri B (8-9)-36
9.MNE - BudućnostNebojsaMilicM25.09.2008Kadet A-49
10.MNE - BudućnostAleksaDabeticM01.01.2007Kadet A-65
11.MNE - BudućnostAleksaRakovicM23.09.2004Junior A-78
12.SRB - AzijaAndreaSpasojevićŽ12.03.2012Pioniri A (8-9)-31
13.SRB - AzijaIvanaLukovićŽ31.07.2010Pioniri A (10-11)-40
14.SRB - AzijaFilipMarkovićM04.11.2010Pioniri A (10-11)-40
15.SRB - AzijaHanaRadoševićŽ27.02.2011Pioniri B (10-11)-33
16.SRB - AzijaNatalijaPetrovićŽ28.04.2011Pioniri B (10-11)-48
17.SRB - AzijaTeodoraRadivojevićŽ14.03.2010Pioniri B (10-11)-48
18.SRB - AzijaStefanMarkovićM21.02.2008Kadet A-53
19.SRB - AzijaTeodoraLabanŽ29.05.2006Junior A-55
20.SRB - BanjicaAleksaKaprarM12.09.2013Pioniri B (8-9)-25
21.SRB - BanjicaStefan MilosavljevicM07.05.2013Pioniri B (8-9)-29
22.SRB - BanjicaMaksimŠareM29.10.2010Pioniri A (10-11)-52
23.SRB - BanjicaNovakŠoškićM26.01.2011Pioniri A (10-11)-52
24.SRB - BanjicaNikolina PopovicŽ18.03.2011Pioniri B (10-11)-36
25.SRB - BanjicaMilaBertićŽ19.12.2010Pioniri B (10-11)-40
26.SRB - BanjicaSaraStojićŽ11.02.2010Pioniri B (10-11)-48
27.SRB - BanjicaAnaCvejićŽ07.09.2009Kadet B-41
28.SRB - BanjicaAnita AlićŽ25.11.2009Kadet B-41
29.SRB - BanjicaAnđelaPavlićevićŽ30.11.2007Kadet B-51
30.SRB - BanjicaKatarinaJakšićŽ22.11.2005Junior A-49
31.SRB - Beli AndjeliIsidora TadicŽ05.03.2012(F) Par B Pionir [16]8,7,6,5 kup
32.SRB - Beli AndjeliUrosMilakovicM06.11.2010(F) Par B Pionir [16]8,7,6,5 kup
33.SRB - Beli AndjeliAnjaKljaicŽ28.08.2010(F) Tim B Pioniri [15]8,7,6,5 kup
34.SRB - Beli AndjeliAntoninaJankovŽ18.12.2013(F) Tim B Pioniri [15]8,7,6,5 kup
35.SRB - Beli AndjeliLaraMatejicŽ11.12.2013(F) Tim B Pioniri [15]8,7,6,5 kup
36.SRB - Beli AndjeliAndjelaGrbovicŽ22.08.2013(F) Pioniri 2 B8,7 kup
37.SRB - Beli AndjeliUrosMilakovicM06.11.2010(F) Pioniri 2 B8,7 kup
38.SRB - Beli AndjeliSlavisaZivanovicM10.09.2010(F) Pioniri 2 B6,5 kup
39.SRB - Beli AndjeliNinaKnezevicŽ15.12.2008(F) Kadet 1 B8,7 kup
40.SRB - Beli AndjeliVukasinStosicM27.08.2009(F) Kadet 1 B8,7 kup
41.SRB - Beli AndjeliIvonaTadicŽ09.10.2006(F) Juniori 1 B8,7 kup
42.SRB - Beli AndjeliLuka NikitovicM14.03.2005(F) Juniori 1 B8,7 kup
43.SRB - Beli AndjeliLazar MomirovM03.09.2005(F) Juniori 1 B6,5 kup
44.SRB - Beli AndjeliTatjanaBabicŽ28.03.2006(F) Juniori 1 B4,3 kup
45.SRB - Beli AndjeliDarija DrazovicŽ05.10.2001(F) Par B Senior 1 [10]8,7,6,5 kup
46.SRB - Beli AndjeliMilošStolićM03.09.2001(F) Par B Senior 1 [10]8,7,6,5 kup
47.SRB - Beli AndjeliLazarIlićM01.09.2001(F) Senior 1 B6,5 kup
48.SRB - Beli AndjeliMihailoKrivokucaM12.09.2001(F) Senior 1 B4,3 kup
49.SRB - Dunav-BorčaDajanaSimićŽ30.09.2010Pioniri B (10-11)-30
50.SRB - ElemirJasminaČelarŽ22.09.2011(F) Par B Pionir [1]8,7,6,5 kup
51.SRB - ElemirDraganČelarM05.09.2010(F) Par B Pionir [1]8,7,6,5 kup
52.SRB - ElemirDunjaMarkovŽ24.07.2010(F) Par B Pionir [2]8,7,6,5 kup
53.SRB - ElemirTodorJeličićM21.09.2010(F) Par B Pionir [2]8,7,6,5 kup
54.SRB - ElemirDunjaMarkovŽ24.07.2010(F) Tim B Pioniri [9]8,7,6,5 kup
55.SRB - ElemirJasminaČelarŽ22.09.2011(F) Tim B Pioniri [9]8,7,6,5 kup
56.SRB - ElemirLenaGladićŽ21.07.2011(F) Tim B Pioniri [9]8,7,6,5 kup
57.SRB - ElemirDarijaJeličićŽ28.07.2011(F) Pioniri 2 B8,7 kup
58.SRB - ElemirDunjaMarkovŽ24.07.2010(F) Pioniri 2 B8,7 kup
59.SRB - ElemirJasminaČelarŽ22.09.2011(F) Pioniri 2 B8,7 kup
60.SRB - ElemirLenaGladićŽ21.07.2011(F) Pioniri 2 B8,7 kup
61.SRB - ElemirDraganČelarM05.09.2010(F) Pioniri 2 B8,7 kup
62.SRB - ElemirTodorJeličićM21.09.2010(F) Pioniri 2 B6,5 kup
63.SRB - ElemirBogdanDimitrijevićM11.05.2011(F) Pioniri 2 B4,3 kup
64.SRB - ElemirSvetislavĐurišićM17.09.2010(F) Pioniri 2 B2,1 kup
65.SRB - ElemirJasminaČelarŽ22.09.2011Pioniri A (10-11)-27
66.SRB - ElemirBogdanDimitrijevićM11.05.2011Pioniri A (10-11)-30
67.SRB - ElemirDraganČelarM05.09.2010Pioniri A (10-11)-36
68.SRB - ElemirDunjaMarkovŽ24.07.2010Pioniri A (10-11)-44
69.SRB - ElemirSvetislavĐurišićM17.09.2010Pioniri A (10-11)-44
70.SRB - ElemirTodorJeličićM21.09.2010Pioniri A (10-11)-52
71.SRB - ElemirDarijaJeličićŽ28.07.2011Pioniri B (10-11)-30
72.SRB - ElemirLenaGladićŽ21.07.2011Pioniri B (10-11)+57
73.SRB - ElemirKasijaKovačićŽ03.06.2009(F) Kadet 1 B8,7 kup
74.SRB - ElemirDunjaMartinovićŽ28.03.2008(F) Kadet 1 B2,1 kup
75.SRB - ElemirKasijaKovačićŽ03.06.2009Kadet A-41
76.SRB - ElemirDunjaMartinovićŽ28.03.2008Kadet A-55
77.SRB - ElemirAleksandraMilankovŽ21.01.2005(F) Juniori 1 AA
78.SRB - ElemirNikoletaNedimovićŽ16.03.2006(F) Juniori 1 B4,3 kup
79.SRB - ElemirVericaMihajlovŽ24.10.2004(F) Juniori 1 B2,1 kup
80.SRB - ElemirNikoletaNedimovićŽ16.03.2006Junior A-55
81.SRB - ElemirStefanVidrićM24.04.2001Senior A-80
82.SRB - ElemirStefanVidrićM24.04.2001(F) Senior 1 B4,3 kup
83.SRB - ElitAndreaPejićŽ12.02.2014Pioniri A (6-7)-21
84.SRB - ElitAleksandar Aničić M19.01.2015Pioniri B (6-7)-21
85.SRB - ElitMašaSubotićŽ06.03.2015Pioniri B (6-7)-25
86.SRB - ElitAnaPajićŽ31.12.2012Pioniri A (8-9)-27
87.SRB - ElitMiona ŠkorićŽ27.01.2012Pioniri A (8-9)-33
88.SRB - ElitVukašinBlanušaM19.08.2012Pioniri A (8-9)-39
89.SRB - ElitMarijaMilivojević Ž22.05.2012Pioniri B (8-9)-25
90.SRB - ElitLazarPetrović M08.07.2013Pioniri B (8-9)-25
91.SRB - ElitKristina KaranovićŽ20.11.2013Pioniri B (8-9)-27
92.SRB - ElitMilošMiloševićM31.12.2013Pioniri B (8-9)-29
93.SRB - ElitDunjaMiljevićŽ01.01.2012Pioniri B (8-9)-33
94.SRB - ElitJovana VujčićŽ07.11.2013Pioniri B (8-9)-33
95.SRB - ElitMihajlo FabianM09.08.2012Pioniri B (8-9)-33
96.SRB - ElitAnastasijaAničić Ž28.08.2013Pioniri B (8-9)-36
97.SRB - ElitMaksimKurtovićM06.02.2013Pioniri B (8-9)-36
98.SRB - ElitMateaVučenić M01.03.2012Pioniri B (8-9)+43
99.SRB - ElitDavidKukićM13.11.2011Pioniri A (10-11)-30
100.SRB - ElitMiaBunetaŽ18.07.2011Pioniri A (10-11)-33
101.SRB - ElitPetarKantarM12.07.2011Pioniri A (10-11)-33
102.SRB - ElitSanjaBrkićŽ19.02.2010Pioniri A (10-11)-40
103.SRB - ElitLazarJankovicM29.01.2011Pioniri A (10-11)-40
104.SRB - ElitStefanBrkićM19.02.2010Pioniri A (10-11)+57
105.SRB - ElitMarinaPopovićŽ22.07.2011Pioniri B (10-11)-30
106.SRB - ElitMihajloSavićM17.11.2011Pioniri B (10-11)-44
107.SRB - ElitAnjaKljaićŽ17.06.2010Pioniri B (10-11)+57
108.SRB - ElitStefanKomnenovicM07.10.2008Kadet A-37
109.SRB - ElitIvaKukićŽ19.03.2007Kadet A-37
110.SRB - ElitJelenaDošenŽ14.01.2009Kadet A-51
111.SRB - ElitKatarinaKačavendaŽ29.09.2008Kadet A-51
112.SRB - ElitDanijela DošenŽ14.01.2009Kadet B-55
113.SRB - ElitLanaKomnenovicŽ12.01.2004Junior A-46
114.SRB - ElitMilicaGlušicaŽ17.08.2005Junior A-49
115.SRB - ElitSaraKukićŽ22.10.2006Junior A-55
116.SRB - EurošpedNikolaJavulovM01.01.2014Pioniri B (6-7)-29
117.SRB - EurošpedDjurdjaKlasnjaŽ01.01.2012Pioniri B (8-9)-43
118.SRB - EurošpedNikolinaSantracŽ01.01.2012Pioniri B (8-9)-43
119.SRB - EurošpedPetraNikolinŽ01.01.2010Pioniri B (10-11)-36
120.SRB - EurošpedNina DjuricŽ01.01.2011Pioniri B (10-11)-44
121.SRB - EurošpedIvaKišerevŽ01.01.2008Kadet A-41
122.SRB - EurošpedAndreasMohanM01.01.2007Kadet B+65
123.SRB - GalebMatejaPetrovićM30.05.2012(F) Pioniri 2 B6,5 kup
124.SRB - GalebLadaOjsteršekŽ31.07.2012Pioniri B (8-9)-36
125.SRB - GalebNatalijaHrabecŽ08.05.2011Pioniri A (10-11)-33
126.SRB - GalebUnaKalenićŽ28.04.2010Pioniri B (10-11)-33
127.SRB - GalebLukaGolićM25.09.2009Kadet A-37
128.SRB - GalebMilosJagodicM13.08.2009Kadet A-37
129.SRB - GalebKatarinaPetrovicŽ19.08.2009Kadet A-37
130.SRB - GalebVukMehovicM12.08.2009Kadet A-41
131.SRB - GalebIrinaGavrilovićŽ28.03.2008Kadet A-44
132.SRB - GalebKatarinaGostovićŽ23.11.2008Kadet A-47
133.SRB - GalebNevenaBijedicŽ10.02.2008Kadet A-47
134.SRB - GalebPetraGolicŽ10.02.2008Kadet A-47
135.SRB - GalebDunjaĆetkovićŽ14.06.2009Kadet A-51
136.SRB - GalebDunjaMladenovicŽ11.05.2007Kadet A-51
137.SRB - GalebSonjaCerovićŽ30.01.2008Kadet A-51
138.SRB - GalebLenkaSubotićŽ18.01.2007Kadet A-55
139.SRB - GalebTeodoraJerkovićŽ17.01.2009Kadet A-55
140.SRB - GalebNikolaVitkovicM19.12.2008Kadet A-61
141.SRB - GalebTeodoraHadzovicŽ15.07.2005(F) Juniori 1 AA
142.SRB - GalebMinaBucalovićŽ18.06.2004(F) Juniori 1 B8,7 kup
143.SRB - GalebDeaGrbovićŽ20.02.2006Junior A-59
144.SRB - GalebNatalijaJovicicŽ28.12.2004Junior A-59
145.SRB - GalebNatalijaMatićŽ01.05.2004Junior A-59
146.SRB - GitrosLaraJovicŽ04.07.2011Pioniri A (10-11)-33
147.SRB - GitrosDimitrijeDivčićM04.12.2011Pioniri B (10-11)-36
148.SRB - GitrosPavleVojinovićM19.08.2011Pioniri B (10-11)-36
149.SRB - GitrosAleksaBojićM28.09.2010Pioniri B (10-11)-40
150.SRB - GitrosVukPantićM04.12.2010Pioniri B (10-11)-40
151.SRB - GitrosMilicaVulovićŽ04.10.2011Pioniri B (10-11)-52
152.SRB - GitrosOgnjenPerićM18.09.2008Kadet A-49
153.SRB - GitrosLazarSavičićM10.09.2009Kadet A-53
154.SRB - GitrosSaraResanovićŽ15.08.2007Kadet A+59
155.SRB - GitrosPetraNedeljkovićŽ22.05.2009Kadet B-41
156.SRB - GitrosStefanBerićM28.12.2007Kadet B-45
157.SRB - GitrosSaraBućkošŽ26.05.2007Kadet B-59
158.SRB - GitrosTeodoraDrageljevićŽ29.05.2009Kadet B-59
159.SRB - GitrosSaraJovićŽ13.01.2005Junior A-59
160.SRB - GitrosSofijaMandićŽ14.07.2004Junior A-59
161.SRB - GitrosAlfredKišmiškaM17.08.2006Junior A-68
162.SRB - GitrosIlijaĆupurdijaM02.08.2006Junior B-59
163.SRB - ImperiumLazarTomićM15.06.2007Kadet A-61
164.SRB - Imperium PazovaAnjaSmiljanicŽ16.08.2014Pioniri A (6-7)-21
165.SRB - Imperium PazovaEma DjokicŽ26.09.2014Pioniri A (6-7)-21
166.SRB - Imperium PazovaVanja NakaradaŽ29.01.2014Pioniri A (6-7)-21
167.SRB - Imperium PazovaMasaTomicŽ08.04.2012Pioniri B (8-9)-29
168.SRB - Imperium PazovaJanaStojanovicŽ29.09.2011Pioniri A (10-11)-30
169.SRB - Imperium PazovaUrosJovanovicM14.04.2011Pioniri A (10-11)-33
170.SRB - Imperium PazovaNadjaVukovicŽ09.07.2011Pioniri B (10-11)-44
171.SRB - Imperium PazovaDunjaGrbicŽ13.07.2011Pioniri B (10-11)-52
172.SRB - Imperium PazovaAndjelaVujinŽ10.10.2008Kadet A+59
173.SRB - Imperium PazovaAngelinaRadivojevicŽ27.09.2009Kadet B+59
174.SRB - KBV ECS Major KirjejevAndrejPetkovićM28.09.2010(F) Pioniri 2 B2,1 kup
175.SRB - KBV ECS Major KirjejevMišaCvetkovićM16.04.2013Pioniri B (8-9)-33
176.SRB - KBV ECS Major KirjejevAleksaMinićM20.06.2008(F) Kadet 1 AA
177.SRB - KBV ECS Major KirjejevAleksaMinićM20.06.2008Kadet A-49
178.SRB - KBV ECS Major KirjejevJovanaCvetkovićŽ02.11.2004(F) Juniori 1 AA
179.SRB - KBV ECS Major KirjejevLanaIlijićŽ07.01.2006(F) Juniori 1 AA
180.SRB - KBV ECS Major KirjejevLanaIlijićŽ07.01.2006Junior A-44
181.SRB - KBV ECS Major KirjejevJovanaCvetkovićŽ02.11.2004Junior A-52
182.SRB - KBV ECS Major KirjejevBožidarKrstićM10.07.2001Senior B-80
183.SRB - KBV ECS Major KirjejevLazarMilijićM08.12.2001Senior B-87
184.SRB - KBV ECS Major KirjejevJelenaMinićŽ05.10.1987(F) Senior 2 AA
185.SRB - KoloseumNinaKovačevičŽ28.07.2012Pioniri B (8-9)-29
186.SRB - KoloseumLolaVijatovŽ24.08.2010Pioniri B (10-11)-30
187.SRB - KoloseumUglješaVijatovM24.08.2010Pioniri B (10-11)-48
188.SRB - KoloseumEnaMarkovićŽ22.01.2008(F) Kadet 1 B4,3 kup
189.SRB - KoloseumAndreaDragojevicŽ14.08.2008(F) Kadet 1 B2,1 kup
190.SRB - KoloseumAndreaDragojevicŽ14.08.2008Kadet A-51
191.SRB - KoloseumLenaDodićŽ07.08.2008Kadet B+59
192.SRB - KoloseumNemanjaVermezovićM19.02.2004Junior A-63
193.SRB - LetnjikovacJanaTodorovićŽ08.03.2011Pioniri B (10-11)-36
194.SRB - LetnjikovacMatejaTodorovićM03.08.2009Kadet B-45
195.SRB - LetnjikovacMinaMitrovićŽ14.05.2004Junior A-55
196.SRB - LetnjikovacMarijaTodorovićŽ06.02.1987Senior A-53
197.SRB - LolaVukJovanovicM01.01.2012Pioniri A (8-9)-36
198.SRB - LolaLazarCenkićM01.01.2011Pioniri A (10-11)-40
199.SRB - LolaTaraJovanovicŽ01.01.2010Pioniri B (10-11)+57
200.SRB - LolaAnjaZaceroŽ03.07.2009Kadet A-37
201.SRB - LolaSaraCenkićŽ01.01.2009Kadet A-47
202.SRB - LolaMilicaStankovićŽ01.01.2007Kadet A-51
203.SRB - OlimpLanaZukovićŽ10.07.2008Kadet A-47
204.SRB - OlimpTeodoraŠeševićŽ21.05.2008Kadet A-51
205.SRB - OlimpJanaPušacŽ11.09.2007Kadet B-51
206.SRB - Omega-BeogradNadjaAndjelovicŽ01.01.2009Kadet A-44
207.SRB - Omega-BeogradNinaAndjelovicŽ01.01.2009Kadet A-44
208.SRB - ProleterPavleMilinM26.05.2012Pioniri A (8-9)-36
209.SRB - ProleterSofijaCvetićaninŽ20.09.2012Pioniri B (8-9)-27
210.SRB - ProleterDamjanOstojinM10.08.2012Pioniri B (8-9)-27
211.SRB - ProleterLunaRockovŽ02.03.2012Pioniri B (8-9)-29
212.SRB - ProleterVukKujačićM11.06.2012Pioniri B (8-9)-31
213.SRB - ProleterMilicaĐuranovićŽ20.08.2012Pioniri B (8-9)-36
214.SRB - ProleterTamaraJanjićŽ25.11.2012Pioniri B (8-9)-36
215.SRB - ProleterAleksandarStarostaM01.01.2012Pioniri B (8-9)-36
216.SRB - ProleterStefan LjubovićM11.07.2012Pioniri B (8-9)-36
217.SRB - ProleterVukašinŠtopuljM10.09.2012Pioniri B (8-9)-36
218.SRB - ProleterMarinaKovačŽ23.02.2012Pioniri B (8-9)-43
219.SRB - ProleterJanaĐuranovićŽ21.07.2011Pioniri A (10-11)-33
220.SRB - ProleterĐorđeMilinovićM05.01.2011Pioniri A (10-11)-36
221.SRB - ProleterIvaAdžićŽ20.03.2010Pioniri A (10-11)-44
222.SRB - ProleterJovanaKokotŽ12.09.2011Pioniri B (10-11)-30
223.SRB - ProleterSofijaGrujićŽ24.09.2011Pioniri B (10-11)-30
224.SRB - ProleterŽaklina PaunŽ05.09.2010Pioniri B (10-11)-33
225.SRB - ProleterMiaMilišićŽ30.11.2010Pioniri B (10-11)-40
226.SRB - ProleterMarkoKovačM31.12.2008Kadet A-37
227.SRB - ProleterVanjaAndrićM02.06.2009Kadet A-41
228.SRB - ProleterTeodoraJanjićŽ30.06.2009Kadet A-55
229.SRB - ProleterVukašinPočučaM18.08.2009Kadet A-65
230.SRB - ProleterNemanjaSurlaM27.12.2007Kadet A+65
231.SRB - ProleterAnđela BogdanovŽ22.05.2008Kadet B-37
232.SRB - ProleterMašaGolićŽ29.08.2008Kadet B-47
233.SRB - ProleterSaškaMijatovŽ19.11.2007Kadet B-51
234.SRB - ProleterTeodoraKokotŽ06.05.2009Kadet B-51
235.SRB - ProleterKatarinaAndrićŽ28.02.2006Junior A-49
236.SRB - SpartaNadjaKolarŽ16.07.2011(F) Par B Pionir [12]8,7,6,5 kup
237.SRB - SpartaJovanRadovanovićM21.01.2010(F) Par B Pionir [12]8,7,6,5 kup
238.SRB - SpartaElenaIlićŽ01.07.2011(F) Par B Pionir [13]8,7,6,5 kup
239.SRB - SpartaTeodorHacopulosM07.01.2010(F) Par B Pionir [13]8,7,6,5 kup
240.SRB - SpartaNanaNikolićŽ03.11.2011(F) Par B Pionir [14]8,7,6,5 kup
241.SRB - SpartaJovanRadovanovićM21.01.2010(F) Par B Pionir [14]8,7,6,5 kup
242.SRB - SpartaElenaIlićŽ01.07.2011(F) Tim B Pioniri [11]8,7,6,5 kup
243.SRB - SpartaNadjaKolarŽ16.07.2011(F) Tim B Pioniri [11]8,7,6,5 kup
244.SRB - SpartaNanaNikolićŽ03.11.2011(F) Tim B Pioniri [11]8,7,6,5 kup
245.SRB - SpartaStašaKolarŽ24.04.2014Pioniri B (6-7)-25
246.SRB - SpartaDavid MilankovicM07.02.2014Pioniri B (6-7)-27
247.SRB - SpartaElenaIlićŽ01.07.2011(F) Pioniri 2 B8,7 kup
248.SRB - SpartaNadjaKolarŽ16.07.2011(F) Pioniri 2 B8,7 kup
249.SRB - SpartaNanaNikolićŽ03.11.2011(F) Pioniri 2 B8,7 kup
250.SRB - SpartaJovanRadovanovićM21.01.2010(F) Pioniri 2 B8,7 kup
251.SRB - SpartaTeodorHacopulosM07.01.2010(F) Pioniri 2 B8,7 kup
252.SRB - SpartaDušicaRadovanovićŽ08.07.2013Pioniri B (8-9)-31
253.SRB - SpartaAndrejVukadinovićM13.07.2013Pioniri B (8-9)+43
254.SRB - SpartaNanaNikolićŽ03.11.2011Pioniri B (10-11)-33
255.SRB - SpartaNadjaKolarŽ16.07.2011Pioniri B (10-11)-36
256.SRB - SpartaJovanRadovanovićM21.01.2010Pioniri B (10-11)-40
257.SRB - SpartaElenaIlićŽ01.07.2011Pioniri B (10-11)-44
258.SRB - SpartaTeodorHacopulosM07.01.2010Pioniri B (10-11)-48
259.SRB - SpartaNikolaVelickiM01.10.2011Pioniri B (10-11)-57
260.SRB - SpartaBojanDjedovićM02.06.2009Kadet B-37
261.SRB - SpartaNemanjaCumboM23.04.2009Kadet B-41
262.SRB - SpartaMarkoCumboM20.02.2008Kadet B-45
263.SRB - SpartaDarijaRadovanovićŽ02.04.2008Kadet B-55
264.SRB - SpartaNemanjaŠumarM04.09.2007Kadet B+65
265.SRB - SpartaLukaBrajkovM13.12.2004Junior A-63
266.SRB - SpartaStefanŠordaM06.10.2004Junior A-68
267.SRB - SpartaStefan IlićM21.11.2006Junior B-73
268.SRB - SpartaLukaBrajkovM13.12.2004Senior A-68
269.SRB - SpartaStefanŠordaM06.10.2004Senior A-68
270.SRB - TAIPANNadjaStojcevicŽ18.11.2005Junior A-52
271.SRB - TASMašaFirŽ06.05.2010Pioniri B (10-11)-40
272.SRB - ZmajTaraStuparŽ06.07.2011(F) Pioniri 2 B8,7 kup
273.SRB - ZmajJelenaKolobarićŽ04.08.2009Kadet B-51
274.SRB - Zmaj VrdnikNatalijaŠaviaŽ28.04.2011Pioniri A (10-11)-27
275.SRB - Zmaj VrdnikDaniloLazićM05.05.2011Pioniri B (10-11)-36
276.SRB - Zmaj VrdnikUrošŠavijaM22.01.2009Kadet A-41
277.SRB - ZrenjaninEleonoraZakarŽ23.09.2008(F) Kadet 1 B8,7 kup
278.SRB - ZrenjaninMartaVišnjićŽ31.03.2007(F) Kadet 1 B8,7 kup
279.SRB - ZrenjaninPuškarićNatalijaŽ07.02.2009(F) Kadet 1 B8,7 kup
280.SRB - ZrenjaninJanaTerzinŽ14.04.2009(F) Kadet 1 B6,5 kup
281.SRB - ZrenjaninNinoslavaVašŽ31.05.2008(F) Kadet 1 B6,5 kup
282.SRB - ZrenjaninOgnjenVašM15.09.2009(F) Kadet 1 B6,5 kup
283.SRB - ZrenjaninEnaJovanovićŽ11.08.2008(F) Kadet 1 B4,3 kup
284.SRB - ZrenjaninTatjanaVašŽ31.05.2008(F) Kadet 1 B4,3 kup
285.SRB - ZrenjaninAleksandarAćinM29.01.2009(F) Kadet 1 B4,3 kup
286.SRB - ZrenjaninDavidVukovM28.11.2007(F) Kadet 1 B4,3 kup
287.SRB - ZrenjaninJanaTerzinŽ14.04.2009(F) Par B Kadet [3]8,7,6,5 kup
288.SRB - ZrenjaninAleksandarAćinM29.01.2009(F) Par B Kadet [3]8,7,6,5 kup
289.SRB - ZrenjaninNinoslavaVašŽ31.05.2008(F) Par B Kadet [5]8,7,6,5 kup
290.SRB - ZrenjaninOgnjenVašM15.09.2009(F) Par B Kadet [5]8,7,6,5 kup
291.SRB - ZrenjaninEnaJovanovićŽ11.08.2008(F) Par B Kadet [7]4,3,2,1 kup
292.SRB - ZrenjaninDavidVukovM28.11.2007(F) Par B Kadet [7]4,3,2,1 kup
293.SRB - ZrenjaninEleonoraZakarŽ23.09.2008(F) Tim B Kadet [4]8,7,6,5 kup
294.SRB - ZrenjaninEnaJovanovićŽ11.08.2008(F) Tim B Kadet [4]8,7,6,5 kup
295.SRB - ZrenjaninPuškarićNatalijaŽ07.02.2009(F) Tim B Kadet [4]8,7,6,5 kup
296.SRB - ZrenjaninJanaTerzinŽ14.04.2009(F) Tim B Kadet [6]8,7,6,5 kup
297.SRB - ZrenjaninNinoslavaVašŽ31.05.2008(F) Tim B Kadet [6]8,7,6,5 kup
298.SRB - ZrenjaninTatjanaVašŽ31.05.2008(F) Tim B Kadet [6]8,7,6,5 kup
299.SRB - ZrenjaninAleksandarAćinM29.01.2009(F) Tim B Kadet [8]4,3,2,1 kup
300.SRB - ZrenjaninDavidVukovM28.11.2007(F) Tim B Kadet [8]4,3,2,1 kup
301.SRB - ZrenjaninOgnjenVašM15.09.2009(F) Tim B Kadet [8]4,3,2,1 kup
302.SRB - ZrenjaninAleksandarAćinM29.01.2009Kadet B-41
303.SRB - ZrenjaninOgnjenVašM15.09.2009Kadet B-41
304.SRB - ZrenjaninJanaTerzinŽ14.04.2009Kadet B-47
305.SRB - ZrenjaninNinoslavaVašŽ31.05.2008Kadet B-51
306.SRB - ZrenjaninFilipVukovM28.11.2007Kadet B-57
307.SRB - ZrenjaninEleonoraZakarŽ23.09.2008Kadet B-55
308.SRB - ZrenjaninMartaVišnjićŽ31.03.2007Kadet B-55
309.SRB - ZrenjaninEnaJovanovićŽ11.08.2008Kadet B-59
310.SRB - ZrenjaninTatjanaVašŽ31.05.2008Kadet B-59
311.SRB - ZrenjaninMilanaAćinŽ07.08.2006(F) Juniori 1 B6,5 kup


Broj prijavljenih takmičara po kategorijama
Rb.KategorijaMBroj MŽBroj ŽUkupno
1.Pioniri A (6-7)-190-1900
2.Pioniri A (6-7)-210-2144
3.Pioniri A (6-7)-230-2300
4.Pioniri A (6-7)-250-2500
5.Pioniri A (6-7)-270-2700
6.Pioniri A (6-7)-290-2900
7.Pioniri A (6-7)-310-3100
8.Pioniri A (6-7)-330-3300
9.Pioniri A (6-7)-360-3600
10.Pioniri A (6-7)-390-3900
11.Pioniri A (6-7)-430-4300
12.Pioniri A (6-7)+430+4300
13.Pioniri B (6-7)-190-1900
14.Pioniri B (6-7)-211-2101
15.Pioniri B (6-7)-230-2300
16.Pioniri B (6-7)-250-2522
17.Pioniri B (6-7)-271-2701
18.Pioniri B (6-7)-291-2901
19.Pioniri B (6-7)-310-3100
20.Pioniri B (6-7)-330-3300
21.Pioniri B (6-7)-360-3600
22.Pioniri B (6-7)-390-3900
23.Pioniri B (6-7)-430-4300
24.Pioniri B (6-7)+430+4300
25.Pioniri A (8-9)-190-1900
26.Pioniri A (8-9)-210-2100
27.Pioniri A (8-9)-230-2300
28.Pioniri A (8-9)-250-2500
29.Pioniri A (8-9)-270-2711
30.Pioniri A (8-9)-291-2901
31.Pioniri A (8-9)-310-3111
32.Pioniri A (8-9)-330-3311
33.Pioniri A (8-9)-362-3602
34.Pioniri A (8-9)-391-3901
35.Pioniri A (8-9)-430-4300
36.Pioniri A (8-9)+431+4301
37.Pioniri B (8-9)-190-1900
38.Pioniri B (8-9)-210-2100
39.Pioniri B (8-9)-230-2300
40.Pioniri B (8-9)-252-2513
41.Pioniri B (8-9)-271-2723
42.Pioniri B (8-9)-292-2935
43.Pioniri B (8-9)-311-3112
44.Pioniri B (8-9)-332-3324
45.Pioniri B (8-9)-365-3649
46.Pioniri B (8-9)-390-3900
47.Pioniri B (8-9)-430-4333
48.Pioniri B (8-9)+432+4302
49.Pioniri A (10-11)-270-2722
50.Pioniri A (10-11)-302-3013
51.Pioniri A (10-11)-332-3346
52.Pioniri A (10-11)-362-3602
53.Pioniri A (10-11)-403-4025
54.Pioniri A (10-11)-441-4423
55.Pioniri A (10-11)-480-4800
56.Pioniri A (10-11)-523-5203
57.Pioniri A (10-11)-570-5700
58.Pioniri A (10-11)+571+5701
59.Pioniri B (10-11)-270-2700
60.Pioniri B (10-11)-300-3066
61.Pioniri B (10-11)-330-3344
62.Pioniri B (10-11)-363-3647
63.Pioniri B (10-11)-403-4036
64.Pioniri B (10-11)-441-4434
65.Pioniri B (10-11)-482-4835
66.Pioniri B (10-11)-520-5222
67.Pioniri B (10-11)-571-5701
68.Pioniri B (10-11)+570+5733
69.Kadet A-330-2900
70.Kadet A-374-3304
71.Kadet A-413-3736
72.Kadet A-450-4122
73.Kadet A-493-4436
74.Kadet A-532-4768
75.Kadet A-570-5199
76.Kadet A-612-5546
77.Kadet A-652-5902
78.Kadet A+651+5923
79.Kadet B-330-2900
80.Kadet B-371-3301
81.Kadet B-413-3714
82.Kadet B-453-4136
83.Kadet B-490-4400
84.Kadet B-530-4722
85.Kadet B-571-5167
86.Kadet B-610-5544
87.Kadet B-650-5944
88.Kadet B+652+5924
89.Junior A-450-4200
90.Junior A-480-4411
91.Junior A-510-4611
92.Junior A-550-4933
93.Junior A-590-5222
94.Junior A-632-5546
95.Junior A-683-5958
96.Junior A-730-6300
97.Junior A-781-6801
98.Junior A+780+6800
99.Junior B-450-4200
100.Junior B-480-4400
101.Junior B-510-4600
102.Junior B-551-4901
103.Junior B-592-5202
104.Junior B-630-5500
105.Junior B-680-5900
106.Junior B-731-6301
107.Junior B-780-6800
108.Junior B+780+6800
109.Senior A-540-4600
110.Senior A-580-4900
111.Senior A-630-5311
112.Senior A-682-5702
113.Senior A-740-6200
114.Senior A-801-6701
115.Senior A-870-7300
116.Senior A+870+7300
117.Senior B-540-4600
118.Senior B-580-4900
119.Senior B-630-5300
120.Senior B-680-5700
121.Senior B-740-6200
122.Senior B-801-6701
123.Senior B-871-7301
124.Senior B+870+7300
125.(F) Pioniri 1 B8,7 kup08,7 kup00
126.(F) Pioniri 1 B6,5 kup06,5 kup00
127.(F) Pioniri 1 B4,3 kup04,3 kup00
128.(F) Pioniri 1 B2,1 kup02,1 kup00
129.(F) Pioniri 1 AA0A00
130.(F) Pioniri 2 B8,7 kup48,7 kup913
131.(F) Pioniri 2 B6,5 kup36,5 kup03
132.(F) Pioniri 2 B4,3 kup14,3 kup01
133.(F) Pioniri 2 B2,1 kup22,1 kup02
134.(F) Kadet 1 AA1A01
135.(F) Kadet 1 B8,7 kup18,7 kup56
136.(F) Kadet 1 B6,5 kup16,5 kup23
137.(F) Kadet 1 B4,3 kup24,3 kup35
138.(F) Kadet 1 B2,1 kup02,1 kup22
139.(F) PARA JuniorP100P1000
140.(F) PARA JuniorP200P2000
141.(F) PARA JuniorP310P3100
142.(F) PARA JuniorP320P3200
143.(F) PARA JuniorP330P3300
144.(F) PARA JuniorP340P3400
145.(F) Juniori 1 AA0A44
146.(F) Juniori 1 B8,7 kup18,7 kup23
147.(F) Juniori 1 B6,5 kup16,5 kup12
148.(F) Juniori 1 B4,3 kup04,3 kup22
149.(F) Juniori 1 B2,1 kup02,1 kup11
150.(F) PARA -30P100P1000
151.(F) PARA -30P200P2000
152.(F) PARA -30P310P3100
153.(F) PARA -30P320P3200
154.(F) PARA -30P330P3300
155.(F) PARA -30P340P3400
156.(F) Senior 1 AA0A00
157.(F) Senior 1 B8,7 kup08,7 kup00
158.(F) Senior 1 B6,5 kup16,5 kup01
159.(F) Senior 1 B4,3 kup24,3 kup02
160.(F) Senior 1 B2,1 kup02,1 kup00
161.(F) PARA 30+P100P1000
162.(F) PARA 30+P200P2000
163.(F) PARA 30+P310P3100
164.(F) PARA 30+P320P3200
165.(F) PARA 30+P330P3300
166.(F) PARA 30+P340P3400
167.(F) Senior 2 AA0A11
168.(F) Senior 2 B8,7 kup08,7 kup00
169.(F) Senior 2 B6,5 kup06,5 kup00
170.(F) Senior 2 B4,3 kup04,3 kup00
171.(F) Senior 2 B2,1 kup02,1 kup00
172.(F) Master 1 AA0A00
173.(F) Master 1 B8,7 kup08,7 kup00
174.(F) Master 1 B6,5 kup06,5 kup00
175.(F) Master 1 B4,3 kup04,3 kup00
176.(F) Master 1 B2,1 kup02,1 kup00
177.(F) Master 2 AA0A00
178.(F) Master 2 B8,7 kup08,7 kup00
179.(F) Master 2 B6,5 kup06,5 kup00
180.(F) Master 2 B4,3 kup04,3 kup00
181.(F) Master 2 B2,1 kup02,1 kup00
182.(F) Master 3 AA0A00
183.(F) Master 3 B8,7 kup08,7 kup00
184.(F) Master 3 B6,5 kup06,5 kup00
185.(F) Master 3 B4,3 kup04,3 kup00
186.(F) Master 3 B2,1 kup02,1 kup00
187.(F) Master 4 AA0A00
188.(F) Master 4 B8,7 kup08,7 kup00
189.(F) Master 4 B 6,5 kup0 6,5 kup00
190.(F) Master 4 B4,3 kup04,3 kup00
191.(F) Master 4 B2,1 kup02,1 kup00
192.(F) Par B Pionir8,7,6,5 kup68,7,6,5 kup612 (6)
193.(F) Par B Pionir4,3,2,1 kup04,3,2,1 kup00 (0)
194.(F) Par A PionirA0A00 (0)
195.(F) Par A KadetA0A00 (0)
196.(F) Par B Kadet8,7,6,5 kup28,7,6,5 kup24 (2)
197.(F) Par B Kadet4,3,2,1 kup14,3,2,1 kup12 (1)
198.(F) Par A JuniorA0A00 (0)
199.(F) Par B Junior8,7,6,5 kup08,7,6,5 kup00 (0)
200.(F) Par B Junior4,3,2,1 kup04,3,2,1 kup00 (0)
201.(F) Par A Senior 1A0A00 (0)
202.(F) Par B Senior 18,7,6,5 kup18,7,6,5 kup12 (1)
203.(F) Par B Senior 14,3,2,1 kup04,3,2,1 kup00 (0)
204.(F) Par A Senior 2A0A00 (0)
205.(F) Par B Senior 28,7,6,5 kup08,7,6,5 kup00 (0)
206.(F) Par B Senior 24,3,2,1 kup04,3,2,1 kup00 (0)
207.(F) Tim B Pioniri8,7,6,5 kup0 (0)8,7,6,5 kup9 (3)9 (3)
208.(F) Tim B Pioniri4,3,2,1 kup0 (0)4,3,2,1 kup0 (0)0 (0)
209.(F) Tim A PioniriA0 (0)A0 (0)0 (0)
210.(F) Tim A KadetA0 (0)A0 (0)0 (0)
211.(F) Tim B Kadet8,7,6,5 kup0 (0)8,7,6,5 kup6 (2)6 (2)
212.(F) Tim B Kadet4,3,2,1 kup3 (1)4,3,2,1 kup0 (0)3 (1)
213.(F) Tim A JuniorA0 (0)A0 (0)0 (0)
214.(F) Tim B Junior8,7,6,5 kup0 (0)8,7,6,5 kup0 (0)0 (0)
215.(F) Tim B Junior4,3,2,1 kup0 (0)4,3,2,1 kup0 (0)0 (0)
216.(F) Tim A Senior 1A0 (0)A0 (0)0 (0)
217.(F) Tim B Senior 18,7,6,5 kup0 (0)8,7,6,5 kup0 (0)0 (0)
218.(F) Tim B Senior 14,3,2,1 kup0 (0)4,3,2,1 kup0 (0)0 (0)
219.(F) Tim A Senior 2A0 (0)A0 (0)0 (0)
220.(F) Tim B Senior 28,7,6,5 kup0 (0)8,7,6,5 kup0 (0)0 (0)
221.(F) Tim B Senior 24,3,2,1 kup0 (0)4,3,2,1 kup0 (0)0 (0)
UKUPNO65 (30)12263 (15)189311


Broj prijavljenih takmičara po uzrasnim kategorijama
Rb.KategorijaBroj MBroj ŽUkupno
1.Pioniri B (6-7)325
2.Pioniri A (6-7)044
3.Pioniri A (8-9)538
4.Pioniri B (8-9)151631
5.Pioniri B (10-11)102838
6.Pioniri A (10-11)141125
7.Kadet A172946
8.Kadet B102232
9.Junior A61622
10.Junior B404
11.Senior A314
12.Senior B202
13.Poomsae - INDIVIDUAL203252
14.Poomsae - PAIR101020 (10)
15.Poomsae - TEAM3 (1)15 (5)18 (6)
UKUPNO122189311


  Language: