Takmičenje:
SVA TAKMIČENJA
2024.06.09, [SRB] Imperium Open
2024.05.26, [ROU] VIP OPEN 2024
2024.05.25, [SRB] Prvenstvo Vojvodine 2024
2024.05.18, [SRB] 8. Asteriks Kup
2024.05.18, [SRB] 2024 8th ASTERIKS Cup E2
2024.04.28, [SRB] Kobrin razvojni turnir za forme
2024.04.27, [ROU] Campionatul Național de Kickboxing - K1
2024.04.27, [ROU] Cupa Romaniei Kickboxing-probe de tatami [pf/lc/kl]
2024.04.27, [SRB] 4th Prestige Cup
2024.04.26, [MDA] Cupa "Calea Fericirii" la Taekwondo WT Editia a-IV
2024.04.20, [SRB] 15. Millennium Open
2024.04.13, [ROU] Campionatul National Kickboxing-probe de tatami
2024.04.07, [SRB] Prvenstvo Srbije 2024 - Kadeti
2024.03.30, [MDA] Întâietatea Școliii Sportive Stăuceni la Taekwondo WT 2024
2024.03.30, [SRB] 13. Zrenjanin Open 2024
2024.03.24, [SRB] Prvenstvo Srbije 2024 - seniori, forme i paratekvondo
2024.03.23, [MDA] Întâietatea Școlii Sportive specializate nr.6 la Taekwondo WT
2024.03.16, [SRB] 20. Omega kup
2024.03.10, [ALB] 11th Top Tirana Open
2024.03.09, [ALB] 11th Top Tirana Open - E2
2024.02.25, [SRB] Kup Obrenovca
2024.02.24, [MDA] 3rd TUSAH OPEN CUP 2024
2024.02.10, [SRB] Feniks Open - Niš 2024
2023.12.16, [MDA] Christmas Cup Budesti 2023
2023.12.16, [ROU] Cupa Campionilor Kickboxing-Tatami (PF/LC/KL)
2023.12.02, [SRB] EX YU Open 2023
2023.11.25, [MDA] Întâietatea Școlii Sportive nr.6 la Taekwondo WT
2023.11.18, [SRB] 12. Elit Open 2023
2023.11.18, [ROU] 2023 KOMBAT GRAND PRIX-KICK LIGHT-ANULAT
2023.11.18, [ROU] 2023 KOMBAT GRAND PRIX-K1-ANULAT
2023.11.12, [SRB] Korio Open
2023.11.04, [MKD] Korio Open 2023
2023.11.04, [ROU] Cupa Vrancea Editia IX-Kickboxing PF/LC/KL
2023.11.04, [SRB] Kup Beograda - pioniri i seniori
2023.11.04, [SRB] Trofej Beograda - kadeti i juniori
2023.11.04, [MDA] Campionatul Republicii Moldova la Taekwondo WT(copii)
2023.11.03, [MDA] Campionatul Republicii Moldova la Taekwondo WT
2023.10.28, [SRB] IV Koloseum Open
2023.10.27, [ESP] Open European Championships TKD ITFU
2023.10.22, [ROU] 2023 ART CHAMPIONSHIPS Romanian ONLY - PUMSAE
2023.10.22, [ROU] 2023 ART CHAMPIONSHIPS Romanian ONLY - SPEED KICK
2023.10.21, [ROU] 2023 ART CHAMPIONSHIPS Romanian ONLY - KYEOKPA
2023.10.21, [ROU] 2023 ART CHAMPIONSHIPS Romanian ONLY - SPECIAL TEHNIQUE
2023.10.21, [ROU] Cupa Aleph Kickboxing-tatami PF/LC/KL
2023.10.21, [ROU] Cupa Aleph Kickboxing-ring FC/LK/K1
2023.10.21, [ROU] 2023 ART CHAMPIONSHIPS Romanian ONLY - KYEORUGI
2023.10.14, [SRB] Imperium Pazova Open
2023.10.14, [ROU] CAMPIONATUL NATIONAL MUAY-THAI 2023
2023.10.14, [ROU] Cupa FRAMC Kickboxing pe tatami PF/LC/KL
2023.10.14, [ROU] Cupa FRAMC Kickboxing- ring LK
2023.10.07, [MDA] Campionatul deschis al Municipiului Chisinau la Taekwondo WT
2023.10.07, [SRB] Otvoreni kup Srbije
2023.09.30, [MDA] TUSAH COMRAT OPEN CUP
2023.09.23, [MDA] Cupa Stauceni 2023
2023.09.16, [SRB] 2. Sparta Challenge
2023.09.09, [SRB] Otvoreni kup za kadete
2023.06.10, [SRB] Imperium Open
2023.06.10, [ROU] Campionatul National Kickboxing-Full Contact & Low kick
2023.06.10, [ROU] Cupa Romaniei Kickboxing-tatami [LC]
2023.06.10, [MDA] Cupa Calea Fericirii
2023.06.10, [MDA] Cupa Calea Fericirii Speed Kick
2023.06.04, [SRB] 2. Grmeč Trofej Obrenovca
2023.06.03, [MDA] Întâietatea Școlii Sportive nr.6
2023.06.03, [SRB] Državno prvenstvo za kadete
2023.05.30, [SRB] Evropske otvorene školske borilačke igre 2023
2023.05.28, [SRB] Prvenstvo Beograda
2023.05.27, [SRB] 21. Prvenstvo Vojvodine
2023.05.21, [ROU] ART CHAMPIONSHIPS - KYEOKPA
2023.05.21, [ROU] ART CHAMPIONSHIPS - SPECIAL TECHNIQUES
2023.05.21, [ROU] ART CHAMPIONSHIPS 2023 - PUMSAE
2023.05.20, [ROU] ART CHAMPIONSHIPS 2023 - SPEED KICK
2023.05.20, [ROU] ART CHAMPIONSHIPS 2023 - KYEORUGI
2023.05.20, [SRB] 7. Asteriks Kup
2023.05.14, [MKD] Kobra Open 2023
2023.05.13, [ESP] Torneo Interinsular Open FITE Canarias
2023.05.07, [SRB] Državno prvenstvo za kadete i seniore do 21 godine - OTKAZANO
2023.05.06, [ROU] Cupa Romaniei Kickboxing-Tatami Kick Light
2023.05.06, [ROU] Campionatul National Kickboxing-K1 & Full Contact
2023.04.29, [SRB] 3. Prestige Cup
2023.04.22, [SRB] 14. Millennium Open
2023.04.08, [SRB] Prvenstvo Srbije za pionire i juniore
2023.04.01, [MDA] CAMPIONATUL DESCHIS AL MUNICIPIULUI CHISINAU LA TAEKWON-DO 2023
2023.04.01, [MDA] Întâietatea Școlii Sportive Stăuceni
2023.03.25, [MKD] Ohrid Open 2023
2023.03.25, [SRB] 12. Open Zrenjanin 2023.
2023.03.18, [ROU] Campionatul National Kickboxing-Tatami
2023.03.18, [ROU] Cupa Romaniei Kickboxing-K1
2023.03.18, [SRB] Prvenstvo Srbije za seniore, forme i para forme i borbe
2023.03.11, [MDA] Tusah Open Cup 2023
2023.03.11, [SRB] 19. Omega Kup
2023.02.18, [SRB] Feniks Bulevar Open - Niš
2022.12.17, [MDA] Christmas Cup Budesti Kyorugi
2022.12.16, [MDA] Cristmas Cup Budesti Speed Kick
2022.12.16, [MDA] Christmas Cup Budesti Poomsae
2022.12.16, [MDA] Christmas Cup Budesti Kyokpa
2022.12.04, [SRB] EX YU Open 2022
2022.12.02, [MDA] Campionatul Republicii Moldova
2022.11.19, [ROU] ART CHAMPIONSHIPS - KYEORUGI
2022.11.19, [ROU] ART CHAMPIONSHIPS - SPEED KICK
2022.11.12, [SRB] 1st Korio Open
2022.11.12, [ESP] Torneo Nacional FITE Open 2022
2022.11.05, [SRB] Kup Beograda 2022 (pioniri i seniori)
2022.11.05, [SRB] Trofej Beograda 2022 (kadeti i juniori)
2022.10.29, [MDA] BRAVE FIGHTER CUP
2022.10.29, [ROU] Campionatul National de Kickboxing-Low Kick
2022.10.29, [ROU] Cupa Campionilor de Kickboxing PF/LC/KL
2022.10.22, [SRB] III Koloseum Open
2022.10.15, [SRB] Ares Niš Open
2022.10.08, [MDA] Cupa deschisă a or. Comrat
2022.10.01, [SRB] 11. Elit Open 2022
2022.09.24, [SRB] Otvoreni kup Srbije 2022 - juniori, kadeti, pioniri i forme
2022.09.23, [MDA] CUPA DESCHISA STAUCENI KYORUGI
2022.09.23, [MDA] CUPA DESCHISĂ A COMUNEI "STĂUCENI" POOMSAE
2022.09.23, [MDA] CUPA DESCHISĂ A COMUNEI "STĂUCENI" SPEED KICK
2022.09.10, [SRB] Otvoreni kup Srbije 2022 - seniori i para
2022.09.03, [ROU] Cupa Romaniei Kickboxing-tatami PF/LC/KL
2022.09.03, [ROU] Campionatul National Kickboxing - K1
2022.06.18, [MDA] Cupa Gloriei
2022.06.11, [SRB] Imperium Open
2022.06.04, [SRB] 1. Grmeč tekvondo trofej Obrenovca
2022.05.29, [SRB] 2nd Prestige Cup
2022.05.27, [MDA] Cupa mun. Chișinău
2022.05.22, [ROU] ART CHAMPIONSHIPS - PUMSAE
2022.05.21, [ROU] ART CHAMPIONSHIPS - SPEED KICK
2022.05.21, [ROU] ART CHAMPIONSHIPS - KYEOKPA & SPECIAL TECHNIQUES
2022.05.21, [SRB] 20. Prvenstvo Vojvodine
2022.05.21, [ROU] Campionatul National Kickboxing-Tatami
2022.05.21, [ROU] Cupa Romaniei Kickboxing-K1
2022.05.21, [ROU] ART CHAMPIONSHIPS - KYEORUGI
2022.05.14, [SRB] 6. Asteriks Kup (2 dana)
2022.05.08, [SRB] Prvenstvo Beograda 2022
2022.05.07, [SRB] 1st Sparta Challenge
2022.04.30, [MDA] Cupa Deschisa de primăvară 2022
2022.04.30, [MKD] 8th Skopje Open
2022.04.16, [SRB] Prvenstvo Srbije za pionire, kadete i seniore
2022.04.16, [MDA] Cupa CALEA FERICIRII 2022 KYORUGI
2022.04.15, [MDA] Cupa CALEA FERICIRII 2022 POOMSAE
2022.04.15, [MDA] Cupa CALEA FERICIRII 2022 SPEED KICK
2022.04.09, [SRB] 13. Millennium Open
2022.04.02, [ESP] Torneo Nacional Unificado
2022.03.27, [SRB] Prvenstvo Srbije - juniri i forme
2022.03.19, [SRB] 11. Open Zrenjanin 2022.
2022.03.13, [SRB] 9. Šabac Open 2022
2022.02.26, [SRB] 18. Omega Kup
2022.02.18, [MDA] PRO Fighter Cup 2022
2021.12.18, [MDA] KYORUGI “Christmas Cup Budesti 2021” editia a-III-a
2021.12.18, [MDA] POOMSAE “Christmas Cup Budesti 2021” editia a-III-a
2021.12.18, [MDA] KYOKPA“Christmas Cup Budesti 2021” editia a-III-a
2021.12.18, [MDA] SPEED KICK“Christmas Cup Budesti 2021” editia a-III-a
2021.12.12, [SRB] Prestige Cup 2021
2021.12.10, [MDA] Campionatul Republicii Moldova
2021.12.05, [SRB] 1st Taekwondo Club Championship Ex YU 2021
2021.12.04, [ESP] Torneo Nacional FITE Open 2021 - Zaragoza
2021.11.28, [ROU] Balkan Region of ETU
2021.11.27, [ROU] Generation 24
2021.11.20, [SRB] 10. Elit Open 2021
2021.11.07, [SRB] Otvoreni kup Srbije za seniore
2021.11.06, [SRB] Trofej Beograda 2021
2021.10.30, [SRB] Koloseum Open
2021.10.24, [SRB] Imperium Open
2021.10.23, [MDA] Cupa Interna la Taekwondo WT al Clubului CALEA FERICIRII ediția II-a
2021.10.02, [SRB] Otvoreni kup Srbije
2021.09.25, [MDA] Cupa deschisa a or. Comrat 2021
2021.09.19, [SRB] Herkules Games
2021.09.18, [MDA] Stauceni Open HAI LA HRAM KYORUGI
2021.09.18, [MDA] Stauceni Open HAI LA HRAM Speed Kick
2021.09.13, [SRB] ISF U15 World School Sports Games
2021.09.12, [MDA] Cupa Primarului General al municipiului Chișinău WT 2021- ANULAT,AMÂNAT
2021.09.11, [AUT] 1. Fighters World friends Taekwondo open
2021.06.19, [SRB] Prvenstvo Beograda 2021.
2021.06.05, [MDA] Cupa TAEKWONDO WT "Familia - tata, mama și copiii"
2021.06.05, [SRB] Imperium Pazova Open
2021.05.30, [MDA] Brave Fighter Cup
2021.05.23, [SRB] Prvenstvo Srbije - seniori i paratekvondo
2021.05.22, [SRB] 5. Asteriks Kup
2021.05.15, [SRB] Prvenstvo Srbije za pionire i juniore
2021.05.14, [MDA] CUPA CALEA FERICIRII
2021.05.09, [SRB] 3. Elemir Open
2021.04.24, [SRB] 12. Millennium Open 2021
2021.04.03, [SRB] 19. Prvenstvo Vojvodine
2021.03.27, [SRB] Prvenstvo Srbije za kadete (borbe) i forme
2021.03.27, [BIH] Prvenstvo Bosne i Hercegovine - ODLOŽENO
2021.03.21, [SRB] 17. Omega Kup
2021.02.27, [SRB] 10. Open Zrenjanin 2021.
2021.02.27, [BIH] 22. Prvenstvo Republike Srpske
2020.11.08, [SRB] Otvoreni Kup Srbije - forme, pioniri & juniori
2020.10.17, [SRB] Prvenstvo Beograda
2020.10.11, [SRB] 18. Prvenstvo Vojvodine 2020
2020.09.27, [SRB] Prvenstvo Srbije za pionire 2020
2020.09.25, [MDA] Campionatul Republicii Moldova
2020.09.20, [SRB] Prvenstvo Srbije 2020
2020.06.14, [MDA] Brave Fighter Cup - POSTPONED - TBA
2020.05.16, [SRB] Prvenstvo Srbije - pioniri i juniori
2020.05.09, [SRB] 5. Asteriks Kup - ODLOŽENO
2020.04.25, [SRB] 12. Millennium Open 2020 - OTKAZANO
2020.03.29, [SRB] 8. Šabac Open 2020 - OTKAZANO
2020.03.22, [MKD] 2. Ohrid Open - ODLOŽEN
2020.03.22, [SRB] Prvenstvo Srbije - kadeti i seniori - OTKAZANO
2020.03.21, [SRB] Prvenstvo Srbije - forme i paratekvondo - OTKAZANO
2020.03.21, [MDA] Cupa Deschisă la Taekwondo POOMSAE WT al comunei Stăuceni Ediția a VII-a
2020.03.18, [MDA] Competitie
2020.03.14, [SRB] 10. Open Zrenjanin 2020 - OTKAZANO
2020.03.14, [BIH] Prvenstvo Republike Srpske - OTKAZANO
2020.02.29, [SRB] 16. Omega kup
2020.02.16, [BIH] Prvenstvo i kup vrtićanaca kantona Sarajevo
2019.12.15, [SRB] Kup za Kadete i Seniore u olimpijskim kategorijama
2019.12.14, [MDA] “Christmas Cup Budesti 2019”,KYORUGI
2019.12.14, [MDA] “Christmas Cup Budesti 2019”,POOMSAE
2019.12.14, [MDA] “Christmas Cup Budesti 2019”,KYOKPA
2019.12.08, [ROU] JAGUAR OPEN 2019 - PUMSAE
2019.12.08, [MKD] Борба за хуманост
2019.12.07, [ROU] JAGUAR OPEN 2019 - KYEORUGI
2019.12.07, [ROU] JAGUAR OPEN 2019 - SPEED KICKS
2019.11.30, [MDA] Campionatul municipiului Chisinau
2019.11.24, [SRB] Otvoreni kup za Pionire i Juniore
2019.11.16, [SRB] 9th Elit Open
2019.11.15, [MDA] Cupa Deschisă a Ambasadorului Coreei la Taekwondo WT,ediția a IX-a
2019.11.02, [SRB] Herkules Games
2019.10.26, [MDA] Intaietatea Moldovei la copii
2019.10.25, [MDA] Campionatul Republicii Moldova
2019.10.19, [ROU] VIP OPEN 2019
2019.10.12, [MDA] PRO Fighter Cup
2019.10.05, [SRB] 9. Vojvodina Open 2019
2019.09.28, [SRB] Imperium Open
2019.09.21, [MDA] CUPA DESCHISA AL OR.COMRAT EDITIA 3
2019.09.21, [SRB] Otvoreni kup Srbije - Paratekvondo i Forme
2019.09.07, [SRB] Koloseum Open
2019.06.08, [ROU] KEUMGANG OPEN 2019 - POOMSAE
2019.06.01, [SRB] Paratekvondo prvenstvo Beograda
2019.06.01, [SRB] Prvenstvo Beograda
2019.05.25, [SRB] 2. Elemir Open
2019.05.18, [ROU] Memorial ''Tomita Lazar''-Cupa Vrancea Taekwondo Ed.8
2019.05.18, [ROU] Memorial ”Tomita Lazar”-Lovituri Rapide
2019.05.11, [SRB] 4. Asteriks Kup
2019.05.11, [MDA] Tiraspol Open 2019
2019.05.11, [ROU] CAMPIONATUL NATIONAL - KYEORUGI
2019.05.11, [ROU] CAMPIONATUL NATIONAL - PUMSAE
2019.05.11, [ROU] CAMPIONATUL NATIONAL - KYEOKPA
2019.05.11, [ROU] CAMPIONATUL NATIONAL - SPEED KICK
2019.05.04, [SRB] Prvenstvo Srbije za pionire i juniore
2019.04.14, [SRB] 7. Šabac Open
2019.04.13, [ROU] DANUBE OPEN 2019
2019.04.13, [ROU] DANUBE OPEN 2019 - SPEED KICKS
2019.04.13, [MDA] Brave Fighter
2019.04.06, [SRB] 11. Millennium Open 2019
2019.03.30, [SRB] Prvenstvo Srbije za kadete i seniore
2019.03.29, [MDA] Cupa Deschisa la Taekwondo STAUCENI OPEN 2019 editia VI
2019.03.23, [SRB] Prvenstvo Srbije u formama
2019.03.23, [SRB] Para-tekvondo prvenstvo Srbije
2019.03.16, [SRB] 9. Zrenjanin Open 2019
2019.03.09, [SRB] 15. Omega kup
2019.02.17, [SRB] 17. Prvenstvo Vojvodine
2018.12.15, [MDA] Campionatul intern al Școlii sportive nr.6
2018.12.09, [ROU] JAGUAR OPEN MURES - POOMSAE
2018.12.08, [ROU] JAGUAR OPEN MURES - KYORUGI
2018.12.08, [ROU] JAGUAR OPEN MURES - SPEED KICKS
2018.12.06, [MDA] Campionatul Republicii Moldova
2018.11.24, [MDA] BUDESTI OPEN CUP 2018 POOMSAE
2018.11.18, [SRB] 8th Elit Open
2018.10.13, [SRB] Imperium Open
2018.10.06, [ROU] VIP OPEN 2018
2018.09.30, [SRB] 8. Vojvodina Open
2018.09.22, [SRB] Prvenstvo Srbije za seniore do 21 godine
2018.09.22, [MDA] CUPA deschisa a or. Comrat
2018.09.22, [SRB] Otvoreni kup Srbije
2018.09.14, [ROU] Balkan Taekwondo Championships 2018
2018.06.23, [ROU] KEUMGANG OPEN - POOMSAE
2018.05.26, [SRB] 3. Asteriks Kup - forme
2018.05.26, [SRB] 3. Asteriks Kup - borbe
2018.05.20, [SRB] Prvenstvo Srbije u tehničkim disciplinama
2018.05.20, [SRB] Para - tekvondo prvenstvo Srbije
2018.05.12, [SRB] Elemir Open
2018.05.12, [ROU] CUPA VRANCEA TAEKWONDO-ed.VII (MEMORIAL "TOMITA LAZAR")
2018.05.05, [SRB] 16. Prvenstvo Vojvodine 2018
2018.04.22, [ROU] DANUBE OPEN 2018
2018.04.22, [ROU] DANUBE OPEN 2018 - SPEED KICKS
2018.04.15, [SRB] 6. Šabac Open 2018
2018.03.31, [SRB] Prvenstvo Srbije za pionire i seniore
2018.03.31, [MDA] Campionatul intern al Școlii sportive nr. 6
2018.03.24, [MDA] Oткрытый Детский Турнир"Весенние Старты"
2018.03.17, [SRB] Prvenstvo Beograda (BTA)
2018.03.10, [SRB] 14. Omega kup
2018.03.03, [SRB] 8. Zrenjanin Open 2018
2018.02.24, [CYP] CYPRUS JUNIORS TAEKWONDO CHAMPIONSHIP
2018.02.24, [MDA] Cupa Deschisa la Taekwondo WT 2018 al comunei Stauceni Editia a V-a
2018.02.17, [SRB] Prvenstvo Srbije za kadete i juniore
2018.02.10, [CYP] ANDREAS YIALLOUROS
2018.01.13, [CYP] LIMASSOL TAEKWONDO TOURNAMENT
2017.12.03, [SRB] 11. Millennium Open 2017 - OTKAZANO!
2017.12.02, [MDA] Chisinau Open 2017
2017.11.19, [SRB] 7. Elit Open 2017
2017.11.19, [ROU] CUPA ROMANIEI - SMC - kyorugi
2017.11.19, [ROU] CUPA ROMANIEI - SMC - poomsae
2017.11.19, [ROU] CUPA ROMANIEI - SMC - speed kicks
2017.11.04, [BIH] Sokol Open - Bijeljina
2017.10.31, [MDA] Cupa Deschisă a Ambasadorului Coreei la Taekwondo WTF,ediția a VII-a
2017.10.28, [SRB] 7. Vojvodina Open
2017.10.28, [ESP] Torneo Nacional F.I.T.E. 2017
2017.10.21, [MDA] Întâietatea Școlii sportive nr. 6
2017.10.14, [MDA] Campionatul R.M. la World Taekwondo
2017.10.08, [SRB] Humanitarni turnir "Srcem za Stefana"
2017.09.30, [CYP] CYPRUS JUNIORS TAEKWONDO CHAMPIONSHIP 2017
2017.09.30, [SRB] Otvoreni kup Srbije
2017.09.23, [MDA] Campionatul deschis al U.T.A Găgăuzia
2017.07.08, [ROU] 1st DANUBE OPEN TAEKWONDO CHAMPIONSHIP
2017.05.28, [SRB] Prvenstvo Beograda - Beogradska Tekvodno Asocijacija
2017.05.20, [CYP] 8th ML KIDS TAEKWONDO CHAMPIONSHIP
2017.05.20, [SRB] 2. Asteriks Kup
2017.05.13, [SRB] 18. Trofej Beograda - borbe
2017.05.13, [SRB] 4. Trofej Beograda - forme
2017.05.07, [SRB] 15. Prvenstvo Vojvodine
2017.05.06, [ROU] Cupa Vrancea ed VI (Memorialul "Tomita Lazar")
2017.05.06, [CYP] CYPRUSCYPRUS CADETS TAEKWONDO CHAMPIONSHIP 2017
2017.05.06, [CYP] CYPRUS OPEN TAEKWONDO CHILDREN CHAMPIONSHIP 2017
2017.04.23, [SRB] Prvenstvo Srbije za kadete i seniore
2017.04.22, [SRB] Prvenstvo Srbije za pionire i juniore
2017.04.22, [CYP] ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΑΝΔΡΩΝ/ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2017
2017.04.08, [SRB] 5. Šabac Open 2017
2017.04.08, [ROU] VIP OPEN 2017
2017.04.01, [SRB] Otvoreno prvenstvo centralne Srbije (borbe i forme)
2017.04.01, [SRB] Tehničko prvenstvo Srbije
2017.04.01, [MDA] Oткрытый Детский Турнир"Весенние Старты"
2017.03.25, [SRB] 1. Zmajev Kup
2017.03.25, [MDA] Întâietatea Școlii sportive nr.6
2017.03.25, [SRB] III Lola Open
2017.03.19, [SRB] Prvenstvo Beograda u borbama 2017
2017.03.18, [SRB] Prvenstvo Beograda u formama 2017
2017.03.18, [ROU] CAMPIONATUL NATIONAL DE SPORTURI MARTIALE COREENE
2017.03.18, [ROU] CAMPIONATUL NATIONAL DE SPORTURI MARTIALE COREENE POOMSAE
2017.03.18, [CYP] ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ U21
2017.03.18, [CYP] ΑΝΟΙΧΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005
2017.03.17, [RUS] 3-й МЕЖДУНАРОДЫЙ ТУРНИР ПО ТХЭКВОНДО (ВТФ) «НИКА» 2017
2017.03.12, [SRB] 7. Zrenjanin Open 2017
2017.03.11, [SRB] 13. Omega Kup
2017.03.03, [MDA] Cupa Deschisa la Taekwondo WT 2017 al comunei Stauceni Editia a IV-a
2017.01.21, [CYP] LIMASSOL TAEKWONDO TOURNAMENTCH (CHILDREN)
2017.01.21, [CYP] LIMASSOL TAEKWONDO TOURNAMEN (JUNIORS)
2017.01.21, [CYP] LIMASSOL TAEKWONDO TOURNAMENT(CADETS)
2016.12.11, [SRB] 10th Taekwondo Millennium Open Vršac 2016
2016.12.10, [SRB] Otvoreno prvenstvo grada Niša
2016.11.27, [MDA] Întâietatea Școlii sportive nr.6
2016.11.26, [MDA] Campionatul municipiului Chișinău
2016.11.19, [SRB] 6. Elit Open 2016
2016.11.05, [BIH] Sokol Open - Bijeljina
2016.11.04, [MDA] Cupa Deschisă a Ambasadorului Coreei la Taekwondo WTF editia a VII-a
2016.10.22, [ROU] Cupa Romaniei de Sporturi Martiale Coreene (Taekwon-do ITF&Taekwondo WTF)
2016.10.15, [SRB] 6. Vojvodina Open
2016.10.14, [MDA] Campionatul Republicii Moldova la Taekwondo WTF
2016.10.08, [CYP] CYPRUS JUNIORS TAEKWONDO CHAMPIONSHIP
2016.10.01, [ROU] DYNAMIC CUP 2016
2016.10.01, [MDA] Intaietatea Scolii sportive nr.6
2016.10.01, [SRB] Otvoreni Kup Srbije 2016
2016.09.18, [SRB] Prvenstvo Srbije za juniore i seniore (olimpijske kategorije)
2016.09.18, [SRB] Prvenstvo centralne Srbije 2016
2016.09.17, [MDA] Campionatul deschis al U.T.A. Găgăuzia
2016.07.09, [CYP] CYPRUS CADETS TAEKWONDO CHAMPIONSHIP 2016
2016.07.02, [CYP] CYPRUS TAEKWONDO CHAMPIONSHIP U21 2016
2016.06.25, [ESP] VI Benalmadena TKD Cup 2016
2016.06.04, [MDA] Chisinau Open 2016
2016.05.28, [SRB] Prvenstvo Srbije u formama 2016
2016.05.28, [MDA] Competitia inchisa a clubului calea fericirii
2016.05.21, [SRB] 1. Asteriks Kup
2016.05.14, [MDA] Taekwon-Do Cup Open Moldova at Patterns ,2016
2016.05.14, [MDA] Taekwon-Do Cup Open Moldova at Sparring ,2016
2016.05.14, [ROU] MEMORIALUL "TOMITA LAZAR" TAEKWONDO
2016.05.07, [SRB] Prvenstvo Srbije za pionire i seniore do 21 godine
2016.04.23, [SRB] Prvenstvo Vojvodine 2016
2016.04.16, [CYP] 7th ML TAEKWONDO TOURNAMENT
2016.04.09, [SRB] 4. Šabac Open 2016 - S4
2016.04.02, [MDA] Cupa Stăuceni la Taekwondo WTF 2016
2016.03.26, [SRB] Prvenstvo Srbije za seniore i kadete
2016.03.26, [MDA] Oткрытый Детский Турнир"Весенние Старты"
2016.03.19, [SRB] II Lola Open
2016.03.19, [CYP] ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΠΑΠ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΑΝΔΡΩΝ/ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2016
2016.03.13, [SRB] Prvenstvo centralne Srbije 2016
2016.03.12, [SRB] Prvenstvo Beograda 2016 u borbama
2016.03.12, [SRB] Prvenstvo Beograda 2016 u formama
2016.03.12, [MDA] Întâietatea Școlii sportive nr.6 la Taekwondo WTF printre copii și cadeți
2016.03.06, [SRB] 12. Omega kup
2016.03.05, [ESP] Torneo Nacional F.I.T.E. 2016 Open
2016.03.05, [SRB] 6. Zrenjanin OPEN - S4
2016.01.23, [CYP] 6TH ML TAEKWONDO TOURNAMENT
2015.12.20, [SRB] Prvenstvo Srbije za seniore od 16 do 21 godine
2015.12.20, [SRB] Otvoreno prvenstvo grada Niša 2015
2015.12.12, [MDA] Campionatului Republicii Moldova
2015.12.05, [SRB] Balkansko prvenstvo
2015.11.29, [SRB] Combat Open
2015.11.15, [SRB] 5. Elit Open 2015
2015.11.07, [MDA] 6th Korean Ambassador OpenCup 2015
2015.11.07, [CYP] ML TAEKWONDO TOURNAMENT
2015.10.31, [BIH] Sokol Open - Bijeljina
2015.10.31, [SRB] 8. Srbija Kwon Poomsae Open
2015.10.25, [SRB] 5. Vojvodina Open
2015.09.26, [SRB] Otvoreni Kup Srbije 2015 (borbe i forme)
2015.08.29, [BRA] 3rd International Argentina Open Championships - WTF G1
2015.06.27, [CYP] CYPRUS JUNIORS TAEKWONDO CHAMPIONSHIP 2015
2015.06.27, [ESP] Vº Benalmadena TKD Cup 2015
2015.06.14, [MKD] Skopje Open 2015
2015.06.14, [SCO] Glasgow Open 2015
2015.06.07, [SRB] Prvenstvo Vojvodine 2015
2015.06.06, [CYP] CYPRUS CADETS TAEKWONDO CHAMPIONSHIP 2015
2015.05.24, [SRB] Prvenstvo centralne Srbije
2015.05.23, [MDA] Open Taekwon-Do European Cup 2015
2015.05.23, [CYP] ML TAEKWONDO KIDS TOURNAMENT
2015.05.09, [SRB] Prvenstvo Beograda 2015
2015.04.25, [SRB] 3rd Taekwondo Šabac Open
2015.04.19, [SRB] 9. Millennium Open Vršac 2015
2015.04.05, [CYP] CYPRUS SENIORS TAEKWONDO CHAMPIONSHIP
2015.04.04, [SRB] Prvenstvo Srbije u tehničkim disciplinama
2015.03.28, [MDA] Cupa Deschisă la Taekwondo WTF 2015 a comunei Stăceni(Editia a II-a)
2015.03.21, [SRB] Prvenstvo Srbije za seniore i kadete
2015.03.14, [ESP] TORNEO NACIONAL F.I.T.E. 2015
2015.03.07, [SRB] Prvenstvo Srbije za pionire i juniore
2015.03.01, [SRB] 11. Omega kup
2015.02.21, [SRB] OPEN Zrenjanin
2015.01.31, [BIH] BOSNA OPEN 2015
2014.12.27, [SRB] Kup Car Konstantin
2014.12.21, [SRB] Prvenstvo Srbije za seniore od 16 do 21 godine
2014.12.21, [SRB] Otvoreno prvenstvo grada Niša
2014.12.20, [SRB] Prvenstvo Beograda
2014.12.20, [SRB] Kup Voždovca
2014.12.06, [MDA] Campionatului Republicii Moldova
2014.11.29, [SRB] 4. Elit Open
2014.10.25, [SRB] Otvoreni Kup Srbije u borbama i formama
2014.10.24, [MDA] Cupei Deschise a Ambasadorului Coreei la Taekwondo WTF
2014.10.05, [SRB] 4. Vojvodina Open
2014.09.20, [SRB] 7. Srbija Kwon Poomsae Open
2014.08.23, [BRA] 2nd International Argentina Open Championships - WTF G1
2014.06.28, [ESP] IV BENALMADENA TKD I.T.F. CUP 2014
2014.06.21, [CYP] CYPRUS CADETS TAEKWONDO CHAMPIONSHIP
2014.06.20, [BRA] Bolivia Open Taekwondo Championship G1
2014.05.10, [SRB] Prvenstvo Srbije za pionire i juniore
2014.04.26, [SRB] Prvenstvo Srbije u formama
2014.04.12, [SRB] 2. Šabac Open Tekvondo 2014
2014.03.30, [SRB] Prvenstvo Srbije za kadete i seniore
2014.03.29, [CYP] DAED0 CYPRUS KIDS TOURNAMENT 2014
2014.03.23, [SRB] Prvenstvo centralne Srbije
2014.03.23, [SRB] Prvenstvo Beograda 2014
2014.03.01, [SRB] 10. Omega Kup
2014.03.01, [CYP] ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2014
2014.02.22, [SRB] Prvenstvo Vojvodine
2014.01.25, [CYP] ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΕΦΗΒΩΝ 2014
2013.12.22, [SRB] Prvenstvo Srbije za seniore -21 godine
2013.12.22, [SRB] Prvenstvo grada Niša
2013.12.15, [ESP] I Estepona TKD ITF Open
2013.11.30, [SRB] 3. Elit Open 2013
2013.11.30, [MDA] Campionatului Republicii Moldova
2013.11.24, [SRB] 6th Serbia Poomsae Kwon Open 2013
2013.11.17, [SRB] 3. Vojvodina Open
2013.11.16, [ESP] II Taekwon-do ITF Madrid Open
2013.11.07, [BRA] PANAMERICAN POLICE MARTIAL ARTS CHAMPIONSHIP
2013.11.03, [BIH] Sokol Open - Bijeljina 2013
2013.10.26, [SRB] XII Galebov trofej Beograda Srbija Open
2013.10.20, [SRB] Kup Car Konstantin
2013.10.05, [SRB] Otvoreni Kup Srbije - borbe i forme
2013.06.15, [RSB] Taekwondo Srpska Open
2013.06.08, [ESP] 3rd Benalmadena TKD CUP 2013
2013.06.01, [CYP] ML CHILDREN TAEKWONDO CHAMPIONSHIP
2013.05.19, [SRB] 14. Trofej Beograda
2013.05.18, [CYP] ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΕΦΗΒΩΝ/ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2013
2013.05.12, [SRB] Prvenstvo Srbije za kadete i seniore
2013.04.28, [SRB] Prvenstvo Srbije za pionire i juniore
2013.04.27, [CYP] ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ CADETS
2013.04.14, [RSB] Prvenstvo Republike Srpske
2013.04.13, [SRB] Millenium Open
2013.03.31, [SRB] Prvenstvo Srbije u formama
2013.03.24, [SRB] Prvenstvo Vojvodine
2013.03.24, [SRB] Prvenstvo centralne Srbije
2013.03.16, [SRB] Prvenstvo Beograda
2013.03.10, [CYP] ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΑΝΔΡΩΝ/ΓΥΝΑΙΚΩΝ
2013.03.02, [SRB] 9. Omega cup
2013.02.02, [CYP] ML TAEKWONDO TOURNAMENT
2012.11.25, [SRB] Prvenstvo Vojvodine
2012.11.17, [SRB] 5. KWON otvoreno prvenstvo Srbije u formama
2012.11.15, [MDA] Campionatului Republicii Moldova
2012.11.03, [BIH] Sokol Open - Bijeljina 2012
2012.10.20, [SRB] XI Galebov trofej Beograda Srbija Open
2012.10.13, [SRB] Kup Srbije (forme i pioniri)
2012.10.07, [SRB] Kup Srbije
2012.09.22, [BIH] Balkansko prvenstvo
2012.06.23, [SRB] Prvenstvo Srbije od 16-21 godine
2012.06.23, [SRB] Prvenstvo centralne Srbije za sve uzrasne kateogorije
2012.05.19, [SRB] 13. Trofej Beograda
2012.05.12, [SRB] Tehnicko prvenstvo Srbije
2012.04.14, [SRB] 2. Elit Open Indija 2012
2012.03.25, [SRB] Prvenstvo Srbije za seniore i kadete
2012.03.10, [SRB] 8. Omega Kup
2012.02.26, [SRB] Prventsvo Srbije za juniore i pionire
2011.12.10, [SRB] 4. Serbia Poomsae Kwon Open 2011
2011.11.27, [SRB] Kup Srbije za seniore i juniore
2011.11.13, [SRB] 3. Imperium MKD Poomse Open
2011.10.22, [SRB] 10. Galebov trofej Beograda Srbija Open
2011.10.02, [SRB] Kup Srbije
2011.05.15, [SRB] Prvenstvo Srbije za juniore i pionire
2011.04.17, [SRB] 6. Millennium Vršac Open
2011.04.03, [SRB] Prvenstvo Srbije za seniore i kadete
2011.03.20, [SRB] Tehnicko prvenstvo Srbije
2011.03.19, [SRB] Prvenstvo Vojvodine
2011.03.05, [SRB] 7. Omega Kup
2011.02.19, [SRB] Prvi Elit Open Indija 2011
Tim:
SVI TIMOVI (19)
[MDA] ”KWAN” s.Sofia
[MDA] Betian.Procopciuc
[MDA] Budesti Calea Fericirii
[MDA] CALEA FERICIRII (FRUMUSACHE MIHAI)
[MDA] CALEA FERICIRII (TATIANA MORARESCU)
[MDA] CALEA FERICIRII(PEREU LILIAN)
[MDA] Hwarang
[MDA] LIRPS
[MDA] Professional Taekwondo WT
[MDA] S.S.”Magdacesti”
[MDA] Sport School Stauceni - Calea Fericirii
[MDA] ȘSS nr.6 Lebedev-Tarcencov(Petru Movila)
[MDA] SSS nr.6 Cojuhari
[MDA] SSS6 Dmitruc
[MDA] SSSNR6 ARVENTII VLADISLAV
[MDA] SSSNR6 PASCARI
[MDA] The Union Taekwondo WTF PMR
[MDA] Union Taekwondo WTF Gagauzii
[MDA] WT-A club
Sortiraj po:
Timu
Kategoriji
Prezimenu
Uzrasna kat.:
SVE
PICII B
COPII A
COPII B
CADETI MICI A
CADETI MICI B
CADETI A
CADETI B
JUNIORI A
JUNIORI B
Spisak prijavljenih takmičara
Rb.
Tim
Ime
Prezime
Pol
Dat. rođ.
Uzr. kat.
Kategorija
1.
MDA -
”KWAN” s.Sofia
Alexandrina
Revetchi
Ž
01.01.2014
PICII B
-19
2.
MDA -
”KWAN” s.Sofia
Ciprian
Ciobanu
M
01.01.2014
PICII B
-19
3.
MDA -
”KWAN” s.Sofia
Dragos
Nilipovschi
M
01.01.2014
PICII B
-19
4.
MDA -
”KWAN” s.Sofia
Doina
Fistic
Ž
01.01.2014
PICII B
-21
5.
MDA -
”KWAN” s.Sofia
Cristian
Gutu
M
01.01.2014
PICII B
-23
6.
MDA -
”KWAN” s.Sofia
Adina
Savca
Ž
01.01.2014
PICII B
-30
7.
MDA -
”KWAN” s.Sofia
Damian
Francu
M
01.01.2013
COPII B
-26
8.
MDA -
”KWAN” s.Sofia
Oleg
Cojocaru
M
01.01.2012
COPII B
-28
9.
MDA -
”KWAN” s.Sofia
Damian
Oala
M
01.01.2012
COPII B
-34
10.
MDA -
”KWAN” s.Sofia
Tudorita
Terchi
M
01.01.2012
COPII B
-37
11.
MDA -
”KWAN” s.Sofia
Vladlen
Revetchi
M
01.01.2012
COPII B
-40
12.
MDA -
”KWAN” s.Sofia
Denis
Strateliuc
M
01.01.2011
CADETI MICI B
-30
13.
MDA -
”KWAN” s.Sofia
Laurentiu
Gutu
M
01.01.2011
CADETI MICI B
-36
14.
MDA -
”KWAN” s.Sofia
Nichita
Verbovnii
M
01.01.2010
CADETI MICI B
-40
15.
MDA -
”KWAN” s.Sofia
Laura
Gasca
Ž
01.01.2011
CADETI MICI B
-44
16.
MDA -
”KWAN” s.Sofia
Bianca
Ciochina
Ž
01.01.2010
CADETI MICI B
+57
17.
MDA -
”KWAN” s.Sofia
Matilda
Cemartan
Ž
01.01.2008
CADETI B
-37
18.
MDA -
”KWAN” s.Sofia
Alexandru
Cojocaru
M
01.01.2008
CADETI B
-41
19.
MDA -
”KWAN” s.Sofia
Damian
Revetchi
M
01.01.2009
CADETI B
-45
20.
MDA -
”KWAN” s.Sofia
Pavel
Savca
M
01.02.2009
CADETI B
-53
21.
MDA -
”KWAN” s.Sofia
Cristian
Lungu
M
01.01.2009
CADETI B
-65
22.
MDA -
”KWAN” s.Sofia
Dana
Turcan
Ž
01.01.2004
JUNIORI B
-55
23.
MDA -
Betian.Procopciuc
Polina
Ceapa
Ž
01.01.2007
CADETI A
-59
24.
MDA -
Betian.Procopciuc
Mihail
Doroschevici
M
01.01.2007
CADETI B
-61
25.
MDA -
Betian.Procopciuc
Mihail
Miscoi
M
01.01.2006
JUNIORI A
-51
26.
MDA -
Betian.Procopciuc
Doru-Teofil
Harea
M
01.01.2005
JUNIORI A
-55
27.
MDA -
Betian.Procopciuc
Stanislav
Popa
M
01.01.2004
JUNIORI A
-55
28.
MDA -
Budesti Calea Fericirii
Cirja
Rafaela Smaranda
Ž
14.02.2012
COPII A
-31
29.
MDA -
Budesti Calea Fericirii
Tarita
Cosmin
M
16.03.2012
COPII A
-31
30.
MDA -
Budesti Calea Fericirii
Duca
Camelia
Ž
16.07.2013
COPII B
-24
31.
MDA -
Budesti Calea Fericirii
Liubenco
Nadejda
Ž
19.08.2013
COPII B
-26
32.
MDA -
Budesti Calea Fericirii
Picerchin
Iulian
M
14.02.2013
COPII B
-26
33.
MDA -
Budesti Calea Fericirii
Ghimp
Sanda
Ž
11.07.2013
COPII B
-28
34.
MDA -
Budesti Calea Fericirii
Pîntea
Bianca
Ž
20.06.2012
COPII B
-34
35.
MDA -
Budesti Calea Fericirii
Ganganu
Cosmin
M
16.05.2010
CADETI MICI A
-27
36.
MDA -
Budesti Calea Fericirii
Onica
Lavinia
Ž
17.04.2011
CADETI MICI A
-30
37.
MDA -
Budesti Calea Fericirii
Gotmaniuc
Gleb
M
10.07.2011
CADETI MICI A
-30
38.
MDA -
Budesti Calea Fericirii
Cemartan
Daniel
M
13.05.2010
CADETI MICI A
-40
39.
MDA -
Budesti Calea Fericirii
Tamciuc
Marius
M
16.06.2010
CADETI MICI A
-40
40.
MDA -
Budesti Calea Fericirii
Ignat
Lucian
M
14.03.2010
CADETI MICI B
-36
41.
MDA -
Budesti Calea Fericirii
Gucasean
Artiom
M
11.09.2011
CADETI MICI B
-40
42.
MDA -
Budesti Calea Fericirii
Rotari
Bianca
Ž
21.06.2010
CADETI MICI B
-52
43.
MDA -
Budesti Calea Fericirii
Bucico
Dumitru
M
14.09.2010
CADETI MICI B
-52
44.
MDA -
Budesti Calea Fericirii
Calmis
Maxim
M
12.07.2008
CADETI A
-37
45.
MDA -
Budesti Calea Fericirii
Petras
Dumitru
M
17.05.2008
CADETI A
-49
46.
MDA -
Budesti Calea Fericirii
Cemartan
Gabriel
M
14.03.2008
CADETI A
-65
47.
MDA -
Budesti Calea Fericirii
Brinza
Stanislav
M
14.04.2008
CADETI B
-61
48.
MDA -
CALEA FERICIRII (FRUMUSACHE MIHAI)
Ogor
Bogdan
M
20.12.2010
CADETI MICI A
-36
49.
MDA -
CALEA FERICIRII (FRUMUSACHE MIHAI)
Sîrghi
Vladimir
M
26.02.2010
CADETI MICI A
-44
50.
MDA -
CALEA FERICIRII (FRUMUSACHE MIHAI)
Bors
Dorin
M
22.01.2009
CADETI A
-41
51.
MDA -
CALEA FERICIRII (FRUMUSACHE MIHAI)
Cernei
Roman
M
10.06.2009
CADETI A
-41
52.
MDA -
CALEA FERICIRII (FRUMUSACHE MIHAI)
Rotaru
Rustic
M
06.12.2008
CADETI A
-41
53.
MDA -
CALEA FERICIRII (FRUMUSACHE MIHAI)
Bugneac
Liviu
M
31.08.2008
CADETI A
-45
54.
MDA -
CALEA FERICIRII (FRUMUSACHE MIHAI)
Morari
Artiom
M
01.01.2008
CADETI A
-57
55.
MDA -
CALEA FERICIRII (FRUMUSACHE MIHAI)
Lungu
Daniel
M
26.05.2009
CADETI A
-61
56.
MDA -
CALEA FERICIRII (FRUMUSACHE MIHAI)
Manita
Alexandru
M
27.05.2008
CADETI A
+65
57.
MDA -
CALEA FERICIRII (FRUMUSACHE MIHAI)
Rusnac
Anton
M
07.04.2008
CADETI B
-57
58.
MDA -
CALEA FERICIRII (FRUMUSACHE MIHAI)
Turcan
Mihaela
Ž
11.01.2004
JUNIORI B
-55
59.
MDA -
CALEA FERICIRII (TATIANA MORARESCU)
Cîrliciuc
Dragoș
M
01.01.2014
PICII B
-19
60.
MDA -
CALEA FERICIRII (TATIANA MORARESCU)
Brăguță
Alex
M
01.01.2014
PICII B
-23
61.
MDA -
CALEA FERICIRII (TATIANA MORARESCU)
Marinescu
Melissa
Ž
01.01.2014
PICII B
-27
62.
MDA -
CALEA FERICIRII (TATIANA MORARESCU)
Chiriac
Dinu
M
01.01.2013
COPII B
-22
63.
MDA -
CALEA FERICIRII (TATIANA MORARESCU)
Bostan
David
M
01.01.2013
COPII B
-24
64.
MDA -
CALEA FERICIRII (TATIANA MORARESCU)
Pelin
Vlad
M
01.01.2013
COPII B
-24
65.
MDA -
CALEA FERICIRII (TATIANA MORARESCU)
Scurtu
Cosmin
M
01.01.2012
COPII B
-24
66.
MDA -
CALEA FERICIRII (TATIANA MORARESCU)
Anii
Alexandr
M
01.01.2013
COPII B
-26
67.
MDA -
CALEA FERICIRII (TATIANA MORARESCU)
Cojocaru
Andreea
Ž
01.01.2013
COPII B
-28
68.
MDA -
CALEA FERICIRII (TATIANA MORARESCU)
Paniș
Daniela
Ž
01.01.2013
COPII B
-28
69.
MDA -
CALEA FERICIRII (TATIANA MORARESCU)
Ciubotaru
David
M
01.01.2012
COPII B
-31
70.
MDA -
CALEA FERICIRII (TATIANA MORARESCU)
Petica
Matei
M
01.01.2013
COPII B
-31
71.
MDA -
CALEA FERICIRII (TATIANA MORARESCU)
Chirtoacă
Vlad
M
01.01.2012
COPII B
-37
72.
MDA -
CALEA FERICIRII (TATIANA MORARESCU)
Djuraev
Artur
M
01.01.2012
COPII B
-37
73.
MDA -
CALEA FERICIRII (TATIANA MORARESCU)
Nicolaev
Andrei
M
01.01.2012
COPII B
-37
74.
MDA -
CALEA FERICIRII (TATIANA MORARESCU)
Potîngă
David
M
01.01.2012
COPII B
-37
75.
MDA -
CALEA FERICIRII (TATIANA MORARESCU)
Țurcan
Gabriel
M
01.01.2011
CADETI MICI B
-27
76.
MDA -
CALEA FERICIRII (TATIANA MORARESCU)
Bevziuc
Alexandru
M
01.01.2011
CADETI MICI B
-30
77.
MDA -
CALEA FERICIRII (TATIANA MORARESCU)
Șcetinin
Ilie
M
01.01.2011
CADETI MICI B
-36
78.
MDA -
CALEA FERICIRII (TATIANA MORARESCU)
Breahnă
Nikita
M
01.01.2011
CADETI MICI B
-40
79.
MDA -
CALEA FERICIRII (TATIANA MORARESCU)
Hajdeu
Vanesa
Ž
01.01.2011
CADETI MICI B
-52
80.
MDA -
CALEA FERICIRII(PEREU LILIAN)
Trachi
Albert
M
01.01.2012
COPII A
-40
81.
MDA -
CALEA FERICIRII(PEREU LILIAN)
Fanari
Ionela
Ž
01.01.2012
COPII B
-26
82.
MDA -
CALEA FERICIRII(PEREU LILIAN)
Braguta
Dan
M
01.01.2012
COPII B
-26
83.
MDA -
CALEA FERICIRII(PEREU LILIAN)
Cumatrenco
Teodor
M
12.11.2012
COPII B
-26
84.
MDA -
CALEA FERICIRII(PEREU LILIAN)
Gordila
David
M
01.01.2012
COPII B
-31
85.
MDA -
CALEA FERICIRII(PEREU LILIAN)
Polisciuc
Vladislav
M
01.01.2012
COPII B
-31
86.
MDA -
CALEA FERICIRII(PEREU LILIAN)
Chicu
Eduard
M
01.01.2012
COPII B
-40
87.
MDA -
CALEA FERICIRII(PEREU LILIAN)
Prodan
Vladimir
M
01.01.2010
CADETI MICI A
-30
88.
MDA -
CALEA FERICIRII(PEREU LILIAN)
Becciu
Timur
M
01.01.2010
CADETI MICI A
-33
89.
MDA -
CALEA FERICIRII(PEREU LILIAN)
Turcan
Vlad
M
01.01.2010
CADETI MICI A
-33
90.
MDA -
CALEA FERICIRII(PEREU LILIAN)
Petica
Pavel
M
01.01.2011
CADETI MICI A
-40
91.
MDA -
CALEA FERICIRII(PEREU LILIAN)
Titei
Milada
Ž
10.09.2010
CADETI MICI B
-27
92.
MDA -
CALEA FERICIRII(PEREU LILIAN)
Zorkova
Anisia
Ž
11.12.2010
CADETI MICI B
-30
93.
MDA -
CALEA FERICIRII(PEREU LILIAN)
Barbaros
Stanislav
M
01.01.2010
CADETI MICI B
-30
94.
MDA -
CALEA FERICIRII(PEREU LILIAN)
Cotoman
Mihail
M
01.01.2011
CADETI MICI B
-40
95.
MDA -
CALEA FERICIRII(PEREU LILIAN)
Tintari
Gabriel
M
01.01.2010
CADETI MICI B
-57
96.
MDA -
CALEA FERICIRII(PEREU LILIAN)
Barba
Calin
M
01.01.2009
CADETI A
-37
97.
MDA -
CALEA FERICIRII(PEREU LILIAN)
Colta
Alex
M
01.01.2009
CADETI A
-37
98.
MDA -
CALEA FERICIRII(PEREU LILIAN)
Coslet
Augustin
M
01.01.2008
CADETI A
-53
99.
MDA -
CALEA FERICIRII(PEREU LILIAN)
Dusca
Radu
M
01.01.2009
CADETI A
-53
100.
MDA -
CALEA FERICIRII(PEREU LILIAN)
Odobas
Vladislav
M
01.01.2009
CADETI B
-41
101.
MDA -
Hwarang
Rusu
Vlad
M
24.09.2014
PICII B
-21
102.
MDA -
Hwarang
Rusu
Bianca
Ž
08.10.2006
JUNIORI A
-59
103.
MDA -
LIRPS
Alexei
Ailoae
M
01.01.2006
JUNIORI A
-51
104.
MDA -
LIRPS
Victora
Mereacre
Ž
02.10.2004
JUNIORI A
-49
105.
MDA -
LIRPS
Elizaveta
Samanova
Ž
01.01.2005
JUNIORI A
-52
106.
MDA -
LIRPS
Eduard
Aeloae
M
01.01.2004
JUNIORI A
-59
107.
MDA -
LIRPS
Marcel
Gaburici
M
01.01.2004
JUNIORI A
-59
108.
MDA -
LIRPS
Ana
Mazur
Ž
24.09.2004
JUNIORI A
-55
109.
MDA -
LIRPS
Tudor
Temciuc
M
01.01.2004
JUNIORI A
-63
110.
MDA -
LIRPS
David
Moscalenco
M
29.05.2005
JUNIORI A
-68
111.
MDA -
LIRPS
Nicolai
Elenin
M
01.01.2005
JUNIORI A
-68
112.
MDA -
LIRPS
Maxim
Mardari
M
01.01.2004
JUNIORI A
-73
113.
MDA -
Professional Taekwondo WT
Matei
Huzinschi
M
01.01.2014
PICII B
-19
114.
MDA -
Professional Taekwondo WT
Vladimir
Lemnari
M
01.01.2014
PICII B
-19
115.
MDA -
Professional Taekwondo WT
Dragomir
Castravet
M
01.01.2014
PICII B
-21
116.
MDA -
Professional Taekwondo WT
Tudor
Suratel
M
01.01.2014
PICII B
-21
117.
MDA -
Professional Taekwondo WT
Andrian
Blanuta
M
01.01.2014
PICII B
-25
118.
MDA -
Professional Taekwondo WT
Laurentiu
Scutelinic
M
01.01.2014
PICII B
-25
119.
MDA -
Professional Taekwondo WT
David
Paiu
M
01.01.2014
PICII B
-27
120.
MDA -
Professional Taekwondo WT
Alex
Prozorovschi
M
01.01.2014
PICII B
-30
121.
MDA -
Professional Taekwondo WT
Bogdan
Bogdan
M
01.01.2014
PICII B
-30
122.
MDA -
Professional Taekwondo WT
Vanesa
Maluda
M
01.01.2014
PICII B
-33
123.
MDA -
Professional Taekwondo WT
Marius
Rodideal
M
01.01.2013
COPII A
-22
124.
MDA -
Professional Taekwondo WT
Dominic
Gadjel
M
01.01.2012
COPII A
-28
125.
MDA -
Professional Taekwondo WT
Vlad
Shagarovschi
M
01.01.2012
COPII A
-40
126.
MDA -
Professional Taekwondo WT
Alex
Untila
M
01.01.2013
COPII B
-28
127.
MDA -
Professional Taekwondo WT
Bogdan
Castravet
M
01.01.2011
CADETI MICI A
-30
128.
MDA -
S.S.”Magdacesti”
Negura
Gheorghe
M
03.06.2014
PICII B
-30
129.
MDA -
S.S.”Magdacesti”
Plop
Lucas
M
05.07.2014
PICII B
-33
130.
MDA -
S.S.”Magdacesti”
Buceatchi
Ion
M
24.01.2012
COPII B
-28
131.
MDA -
S.S.”Magdacesti”
Efros
Marian
M
04.08.2010
CADETI MICI B
-27
132.
MDA -
S.S.”Magdacesti”
Carp
Ion
M
10.09.2009
CADETI B
-41
133.
MDA -
S.S.”Magdacesti”
Popovici
Ian
M
12.04.2009
CADETI B
-41
134.
MDA -
S.S.”Magdacesti”
Oancea
Vlad
M
06.05.2008
CADETI B
-45
135.
MDA -
S.S.”Magdacesti”
Botnari
Grigore
M
02.08.2008
CADETI B
-49
136.
MDA -
S.S.”Magdacesti”
Boaghi
Alexandru
M
23.01.2008
CADETI B
-53
137.
MDA -
S.S.”Magdacesti”
Onica
Mădălin
M
11.07.2009
CADETI B
+65
138.
MDA -
S.S.”Magdacesti”
Plugaru
Bianca
Ž
28.10.2005
JUNIORI A
-52
139.
MDA -
S.S.”Magdacesti”
Ciobanu
Daniel
M
09.05.2006
JUNIORI A
-63
140.
MDA -
S.S.”Magdacesti”
Spinu
Sergiu
M
08.04.2005
JUNIORI A
-73
141.
MDA -
S.S.”Magdacesti”
Soltan
Olga
Ž
29.03.2006
JUNIORI A
+68
142.
MDA -
S.S.”Magdacesti”
Oancea
Alexandru
M
17.03.2006
JUNIORI B
-55
143.
MDA -
Sport School Stauceni - Calea Fericirii
Madan
Nichita
M
14.04.2012
COPII A
-34
144.
MDA -
Sport School Stauceni - Calea Fericirii
Cebotari
Damian
M
18.05.2012
COPII B
-28
145.
MDA -
Sport School Stauceni - Calea Fericirii
Stirbu
Gheorghe
M
08.06.2012
COPII B
-31
146.
MDA -
Sport School Stauceni - Calea Fericirii
Chescu
Victor
M
01.04.2012
COPII B
-40
147.
MDA -
Sport School Stauceni - Calea Fericirii
Gligor
Grigore
M
14.04.2011
CADETI MICI A
-33
148.
MDA -
Sport School Stauceni - Calea Fericirii
Sirghi
Gabriela
Ž
02.03.2011
CADETI MICI A
-44
149.
MDA -
Sport School Stauceni - Calea Fericirii
Leahu
Alexandru
M
07.08.2011
CADETI MICI B
-30
150.
MDA -
Sport School Stauceni - Calea Fericirii
Ceban
Sabina
Ž
25.02.2011
CADETI MICI B
-33
151.
MDA -
Sport School Stauceni - Calea Fericirii
Vijîila
David
M
01.05.2010
CADETI MICI B
-40
152.
MDA -
Sport School Stauceni - Calea Fericirii
Dumitras
Dragos
M
15.04.2010
CADETI MICI B
-44
153.
MDA -
ȘSS nr.6 Lebedev-Tarcencov(Petru Movila)
Daria
Jardan
Ž
02.01.2013
COPII B
-22
154.
MDA -
ȘSS nr.6 Lebedev-Tarcencov(Petru Movila)
David
Sirbu
M
01.01.2013
COPII B
-28
155.
MDA -
ȘSS nr.6 Lebedev-Tarcencov(Petru Movila)
Mariea
Stroeva
Ž
01.01.2013
COPII B
-31
156.
MDA -
ȘSS nr.6 Lebedev-Tarcencov(Petru Movila)
Alexandr
Ulieanov
M
01.01.2010
CADETI MICI A
-30
157.
MDA -
ȘSS nr.6 Lebedev-Tarcencov(Petru Movila)
Maxim
Roscovan
M
01.01.2010
CADETI MICI A
-30
158.
MDA -
ȘSS nr.6 Lebedev-Tarcencov(Petru Movila)
Denis
Iusiumbeli
M
01.01.2011
CADETI MICI A
-33
159.
MDA -
ȘSS nr.6 Lebedev-Tarcencov(Petru Movila)
Dmitrii
Balagula
M
01.01.2010
CADETI MICI A
-33
160.
MDA -
ȘSS nr.6 Lebedev-Tarcencov(Petru Movila)
Serghei
Borovic
M
01.01.2011
CADETI MICI A
-36
161.
MDA -
ȘSS nr.6 Lebedev-Tarcencov(Petru Movila)
Stinca
Alexandra
Ž
01.01.2010
CADETI MICI A
-40
162.
MDA -
ȘSS nr.6 Lebedev-Tarcencov(Petru Movila)
Artiom
Stepanenco
M
01.01.2011
CADETI MICI A
-40
163.
MDA -
ȘSS nr.6 Lebedev-Tarcencov(Petru Movila)
Ivan
Fuga
M
01.01.2010
CADETI MICI A
-44
164.
MDA -
ȘSS nr.6 Lebedev-Tarcencov(Petru Movila)
Nichita
Railean
M
01.01.2011
CADETI MICI B
-27
165.
MDA -
ȘSS nr.6 Lebedev-Tarcencov(Petru Movila)
Evelina
Verjbitschaia
Ž
01.01.2010
CADETI MICI B
-33
166.
MDA -
ȘSS nr.6 Lebedev-Tarcencov(Petru Movila)
Timur
Croitoru
M
01.01.2011
CADETI MICI B
-33
167.
MDA -
ȘSS nr.6 Lebedev-Tarcencov(Petru Movila)
Artur
Martienco
M
01.01.2010
CADETI MICI B
-44
168.
MDA -
ȘSS nr.6 Lebedev-Tarcencov(Petru Movila)
Maxim
Cravcenco
M
01.01.2009
CADETI A
-33
169.
MDA -
ȘSS nr.6 Lebedev-Tarcencov(Petru Movila)
Daniil
Levitschii
M
01.01.2008
CADETI A
-37
170.
MDA -
ȘSS nr.6 Lebedev-Tarcencov(Petru Movila)
Erika
Lupusor
Ž
01.01.2008
CADETI A
-41
171.
MDA -
ȘSS nr.6 Lebedev-Tarcencov(Petru Movila)
Ivan
Panfilov
M
01.01.2007
CADETI A
-49
172.
MDA -
ȘSS nr.6 Lebedev-Tarcencov(Petru Movila)
Artur
Daraban
M
01.01.2007
CADETI A
-53
173.
MDA -
ȘSS nr.6 Lebedev-Tarcencov(Petru Movila)
Denis
Maruha
M
01.01.2007
CADETI A
-61
174.
MDA -
ȘSS nr.6 Lebedev-Tarcencov(Petru Movila)
Emilien
Nani
M
01.01.2007
CADETI A
+65
175.
MDA -
ȘSS nr.6 Lebedev-Tarcencov(Petru Movila)
Chirill
Sirbu
M
01.01.2009
CADETI B
-41
176.
MDA -
ȘSS nr.6 Lebedev-Tarcencov(Petru Movila)
Daria
Caraus
Ž
01.01.2008
CADETI B
-41
177.
MDA -
ȘSS nr.6 Lebedev-Tarcencov(Petru Movila)
Igor
Tabacari
M
01.01.2006
JUNIORI A
-48
178.
MDA -
ȘSS nr.6 Lebedev-Tarcencov(Petru Movila)
Alexei
Bodiul
M
01.01.2006
JUNIORI A
-55
179.
MDA -
ȘSS nr.6 Lebedev-Tarcencov(Petru Movila)
Alexandra
Cosneanu
Ž
01.01.2005
JUNIORI A
-59
180.
MDA -
ȘSS nr.6 Lebedev-Tarcencov(Petru Movila)
Iulia
Nazarova
Ž
01.01.2005
JUNIORI A
-63
181.
MDA -
SSS nr.6 Cojuhari
Victor
Mihalachi
M
15.05.2014
PICII B
-25
182.
MDA -
SSS nr.6 Cojuhari
Cornel
Balan
M
01.01.2012
COPII A
-22
183.
MDA -
SSS nr.6 Cojuhari
Vlad
Zabolotnii
M
01.01.2012
COPII A
-26
184.
MDA -
SSS nr.6 Cojuhari
Stefan
Besete
M
01.01.2012
COPII A
-28
185.
MDA -
SSS nr.6 Cojuhari
Alexandr
Cemirtan
M
01.01.2012
COPII A
-31
186.
MDA -
SSS nr.6 Cojuhari
Damian
Dudnicenco
M
01.01.2012
COPII A
-31
187.
MDA -
SSS nr.6 Cojuhari
Iaroslav
Petighin
M
01.01.2012
COPII A
-31
188.
MDA -
SSS nr.6 Cojuhari
Daniil
Plesco
M
01.01.2012
COPII A
-40
189.
MDA -
SSS nr.6 Cojuhari
Bogdan
Donici
M
01.01.2013
COPII B
-24
190.
MDA -
SSS nr.6 Cojuhari
Alexandru
Doina
M
01.01.2012
COPII B
-26
191.
MDA -
SSS nr.6 Cojuhari
Alexei
Ciubaciuc
M
01.01.2012
COPII B
-26
192.
MDA -
SSS nr.6 Cojuhari
Danila
Chilian
M
01.01.2012
COPII B
-26
193.
MDA -
SSS nr.6 Cojuhari
Egor
Dogari
M
01.01.2013
COPII B
-26
194.
MDA -
SSS nr.6 Cojuhari
Vlad
Bulat
M
01.01.2012
COPII B
-26
195.
MDA -
SSS nr.6 Cojuhari
Lev
Mosco
M
01.01.2012
COPII B
-28
196.
MDA -
SSS nr.6 Cojuhari
Lia-Anastasia
Cernopinskii
Ž
01.01.2013
COPII B
-31
197.
MDA -
SSS nr.6 Cojuhari
Petru
Cucucta
M
01.01.2012
COPII B
-34
198.
MDA -
SSS nr.6 Cojuhari
Adrian
Cuceriavii
M
01.01.2012
COPII B
-40
199.
MDA -
SSS nr.6 Cojuhari
Dumitrita
Macari
Ž
01.01.2010
CADETI MICI A
-30
200.
MDA -
SSS nr.6 Cojuhari
Pavel
Liscenco
M
01.01.2010
CADETI MICI A
-30
201.
MDA -
SSS nr.6 Cojuhari
Mihail
Ceres
M
01.01.2010
CADETI MICI A
-33
202.
MDA -
SSS nr.6 Cojuhari
Alina
Ciob
Ž
01.01.2011
CADETI MICI A
-36
203.
MDA -
SSS nr.6 Cojuhari
Ion
Rotaru
M
01.01.2011
CADETI MICI A
-36
204.
MDA -
SSS nr.6 Cojuhari
Marius
Voluta
M
01.01.2010
CADETI MICI A
-44
205.
MDA -
SSS nr.6 Cojuhari
Robert
Turcan
M
01.01.2010
CADETI MICI A
-57
206.
MDA -
SSS nr.6 Cojuhari
Sofia
Mura
Ž
01.01.2011
CADETI MICI B
-27
207.
MDA -
SSS nr.6 Cojuhari
Andrian
Chilian
M
01.01.2010
CADETI MICI B
-27
208.
MDA -
SSS nr.6 Cojuhari
David
Miriuta
M
01.01.2011
CADETI MICI B
-33
209.
MDA -
SSS nr.6 Cojuhari
Egor
Rafiev
M
01.01.2010
CADETI MICI B
-36
210.
MDA -
SSS nr.6 Cojuhari
Maxim
Climenco
M
01.01.2011
CADETI MICI B
-36
211.
MDA -
SSS nr.6 Cojuhari
Eva
Doina
Ž
01.01.2011
CADETI MICI B
-40
212.
MDA -
SSS nr.6 Cojuhari
Constantin
Harjevschii
M
01.01.2010
CADETI MICI B
-40
213.
MDA -
SSS nr.6 Cojuhari
Nicu
Badicu
M
01.01.2010
CADETI MICI B
-57
214.
MDA -
SSS nr.6 Cojuhari
Damian
Baciu
M
01.01.2009
CADETI A
-33
215.
MDA -
SSS nr.6 Cojuhari
Aurel
Telejco
M
01.01.2009
CADETI A
-37
216.
MDA -
SSS nr.6 Cojuhari
Nikita
Petighin
M
01.01.2008
CADETI A
-37
217.
MDA -
SSS nr.6 Cojuhari
Roman
Iamandi
M
01.01.2009
CADETI A
-41
218.
MDA -
SSS nr.6 Cojuhari
Victor
Conos
M
01.01.2009
CADETI A
-41
219.
MDA -
SSS nr.6 Cojuhari
Vlad
Grozav
M
01.01.2008
CADETI A
-41
220.
MDA -
SSS nr.6 Cojuhari
Gabriel
Patrascu
M
01.01.2009
CADETI A
-45
221.
MDA -
SSS nr.6 Cojuhari
Mihai
Conos
M
01.01.2008
CADETI A
-49
222.
MDA -
SSS nr.6 Cojuhari
Anastasia
Tipiseva
Ž
01.01.2008
CADETI A
-59
223.
MDA -
SSS nr.6 Cojuhari
Cristi
Donica
M
01.01.2008
CADETI A
+65
224.
MDA -
SSS nr.6 Cojuhari
Vadim
Guivan
M
01.01.2008
CADETI B
-45
225.
MDA -
SSS nr.6 Cojuhari
Ilia
Siritianu
M
01.01.2008
CADETI B
-53
226.
MDA -
SSS nr.6 Cojuhari
Sergiu
Pascari
M
01.01.2007
CADETI B
-61
227.
MDA -
SSS nr.6 Cojuhari
Emilia
Crucirescu
Ž
01.01.2004
JUNIORI A
-49
228.
MDA -
SSS nr.6 Cojuhari
Maxim
Curagau
M
01.01.2005
JUNIORI A
-55
229.
MDA -
SSS nr.6 Cojuhari
Nicu
Crocmozan
M
01.01.2005
JUNIORI A
-59
230.
MDA -
SSS nr.6 Cojuhari
Bogdan
Calancia
M
01.01.2006
JUNIORI A
-63
231.
MDA -
SSS nr.6 Cojuhari
Ciprian
Petrea
M
01.01.2005
JUNIORI A
-63
232.
MDA -
SSS nr.6 Cojuhari
Alexandru
Iepuras
M
01.01.2005
JUNIORI A
-68
233.
MDA -
SSS6 Dmitruc
David
Șreiber
M
23.02.2014
PICII B
-19
234.
MDA -
SSS6 Dmitruc
Vladimir
Gorbatovschi
M
09.05.2014
PICII B
-19
235.
MDA -
SSS6 Dmitruc
Artiom
Nevmerjitchii
M
24.05.2014
PICII B
-21
236.
MDA -
SSS6 Dmitruc
David
Draganov
M
07.02.2014
PICII B
-25
237.
MDA -
SSS6 Dmitruc
Emil
Burian
M
12.03.2014
PICII B
-25
238.
MDA -
SSS6 Dmitruc
Evelina
Goras
Ž
01.02.2012
COPII A
-26
239.
MDA -
SSS6 Dmitruc
Gabriel
Derenov
M
14.03.2012
COPII A
-34
240.
MDA -
SSS6 Dmitruc
Alex
Gavriliuc
M
19.09.2013
COPII B
-24
241.
MDA -
SSS6 Dmitruc
Damian
Catana
M
01.01.2013
COPII B
-24
242.
MDA -
SSS6 Dmitruc
Alexandr
Balan
M
28.01.2012
COPII B
-26
243.
MDA -
SSS6 Dmitruc
Alexandr
Melnic
M
18.10.2012
COPII B
-26
244.
MDA -
SSS6 Dmitruc
Dragoș
Popa
M
24.01.2012
COPII B
-31
245.
MDA -
SSS6 Dmitruc
Sofia
Heghea
Ž
18.01.2013
COPII B
-34
246.
MDA -
SSS6 Dmitruc
Timur
Pruteanu
M
26.06.2012
COPII B
-34
247.
MDA -
SSS6 Dmitruc
David
Popescu
M
09.12.2011
CADETI MICI A
-27
248.
MDA -
SSS6 Dmitruc
Alexandr
Gorbatovschii
M
15.10.2011
CADETI MICI A
-30
249.
MDA -
SSS6 Dmitruc
Timur
Cazac
M
01.01.2010
CADETI MICI A
-30
250.
MDA -
SSS6 Dmitruc
Anastasia
Selvestru
Ž
01.01.2011
CADETI MICI A
-36
251.
MDA -
SSS6 Dmitruc
David
Saranciuc
M
01.01.2010
CADETI MICI A
-36
252.
MDA -
SSS6 Dmitruc
Egor
Garabadjiu
M
01.01.2010
CADETI MICI A
-36
253.
MDA -
SSS6 Dmitruc
Alexandru
Guțanu
M
05.08.2011
CADETI MICI B
-27
254.
MDA -
SSS6 Dmitruc
Mihai
Heghea
M
17.02.2011
CADETI MICI B
-33
255.
MDA -
SSS6 Dmitruc
Amelia
Nasedchina
Ž
04.04.2010
CADETI MICI B
-36
256.
MDA -
SSS6 Dmitruc
Ion-Renat
Glavatchii
M
20.01.2011
CADETI MICI B
-36
257.
MDA -
SSS6 Dmitruc
Platon
Lemnea
M
11.11.2010
CADETI MICI B
-40
258.
MDA -
SSS6 Dmitruc
Damian
Alfiorov
M
18.09.2009
CADETI A
-33
259.
MDA -
SSS6 Dmitruc
Kirill
Navraciuc
M
01.01.2009
CADETI A
-37
260.
MDA -
SSS6 Dmitruc
Kirill
Para
M
01.01.2008
CADETI A
-41
261.
MDA -
SSS6 Dmitruc
Vlada
Buda
Ž
01.01.2009
CADETI A
-44
262.
MDA -
SSS6 Dmitruc
Amalia
Sevnea
Ž
25.08.2009
CADETI B
-41
263.
MDA -
SSS6 Dmitruc
Gleb
Hanu
M
01.01.2005
JUNIORI A
-63
264.
MDA -
SSS6 Dmitruc
Sergiu
Buciuscan
M
08.12.2006
JUNIORI B
-59
265.
MDA -
SSSNR6 ARVENTII VLADISLAV
Gumenco
Sofia
Ž
01.01.2014
PICII B
-25
266.
MDA -
SSSNR6 ARVENTII VLADISLAV
Maslov
Mia
Ž
01.01.2014
PICII B
-25
267.
MDA -
SSSNR6 ARVENTII VLADISLAV
Oprea
Constantin
M
01.01.2013
COPII A
-24
268.
MDA -
SSSNR6 ARVENTII VLADISLAV
Ursu
Mihail
M
01.01.2013
COPII A
-26
269.
MDA -
SSSNR6 ARVENTII VLADISLAV
Gritcan
Alexandru
M
01.01.2013
COPII A
-28
270.
MDA -
SSSNR6 ARVENTII VLADISLAV
Cimpoies
Andrei
M
01.01.2013
COPII A
-34
271.
MDA -
SSSNR6 ARVENTII VLADISLAV
Perev
Damian
M
01.01.2011
CADETI MICI A
-27
272.
MDA -
SSSNR6 ARVENTII VLADISLAV
Balanuta
Nikita
M
01.01.2011
CADETI MICI A
-30
273.
MDA -
SSSNR6 ARVENTII VLADISLAV
Beglita
Tiberiu
M
12.03.2011
CADETI MICI A
-33
274.
MDA -
SSSNR6 ARVENTII VLADISLAV
Vintuleac
Cristian
M
01.01.2011
CADETI MICI A
-36
275.
MDA -
SSSNR6 ARVENTII VLADISLAV
Ciorici
Adriana
Ž
01.01.2007
CADETI A
-47
276.
MDA -
SSSNR6 ARVENTII VLADISLAV
Covali
Valeria
Ž
01.01.2006
JUNIORI A
-55
277.
MDA -
SSSNR6 ARVENTII VLADISLAV
Marciuc
Tudor
M
01.01.2006
JUNIORI A
-63
278.
MDA -
SSSNR6 ARVENTII VLADISLAV
Boboc
Alexandrina
Ž
01.01.2006
JUNIORI A
-68
279.
MDA -
SSSNR6 PASCARI
Palagniuc
Serghei
M
01.01.2013
COPII A
-28
280.
MDA -
SSSNR6 PASCARI
Barbuta
Bogdan
M
01.01.2011
CADETI MICI A
-27
281.
MDA -
SSSNR6 PASCARI
Gamurari
Sebastian
M
01.01.2009
CADETI A
-37
282.
MDA -
SSSNR6 PASCARI
Sergiu
Gutul
M
01.01.2008
CADETI A
-57
283.
MDA -
SSSNR6 PASCARI
Bulavca
Artiom
M
01.01.2004
JUNIORI A
-48
284.
MDA -
SSSNR6 PASCARI
Barbuta
Felix
M
01.01.2005
JUNIORI A
-68
285.
MDA -
SSSNR6 PASCARI
Teut
Vladimir
M
01.01.2004
JUNIORI A
-73
286.
MDA -
SSSNR6 PASCARI
Cozmic
Catalin
M
01.01.2004
JUNIORI A
+78
287.
MDA -
The Union Taekwondo WTF PMR
Polina
Popova
Ž
20.12.2014
PICII B
-21
288.
MDA -
The Union Taekwondo WTF PMR
Anastasia
Afanasii
Ž
30.07.2014
PICII B
-23
289.
MDA -
The Union Taekwondo WTF PMR
Aleksey
Karimov
M
07.07.2014
PICII B
-23
290.
MDA -
The Union Taekwondo WTF PMR
Maxim
Vandrovskii
M
17.08.2014
PICII B
-23
291.
MDA -
The Union Taekwondo WTF PMR
Dmitrii
Trepak
M
01.01.2014
PICII B
-27
292.
MDA -
The Union Taekwondo WTF PMR
Valerii
Postika
M
10.05.2013
COPII A
-22
293.
MDA -
The Union Taekwondo WTF PMR
Denis
Harlamov
M
16.10.2012
COPII A
-28
294.
MDA -
The Union Taekwondo WTF PMR
Aleksandr
Samodurov
M
12.07.2012
COPII A
-31
295.
MDA -
The Union Taekwondo WTF PMR
Andrei
Grecu
M
12.03.2012
COPII A
-31
296.
MDA -
The Union Taekwondo WTF PMR
Iaroslav
Brailian
M
01.05.2012
COPII A
-34
297.
MDA -
The Union Taekwondo WTF PMR
Vlada
Priutovskaia
Ž
19.12.2012
COPII B
-22
298.
MDA -
The Union Taekwondo WTF PMR
Kirill
Bronishtov
M
26.09.2013
COPII B
-24
299.
MDA -
The Union Taekwondo WTF PMR
Artiom
Zvezdiuk
M
11.02.2013
COPII B
-26
300.
MDA -
The Union Taekwondo WTF PMR
Maxim
Kargozha
M
07.03.2013
COPII B
-28
301.
MDA -
The Union Taekwondo WTF PMR
Ekaterina
Darii
Ž
25.06.2012
COPII B
-31
302.
MDA -
The Union Taekwondo WTF PMR
Artiom
Kalashnikov
M
07.08.2013
COPII B
-31
303.
MDA -
The Union Taekwondo WTF PMR
Mihail
Poltavtsev
M
26.01.2013
COPII B
-31
304.
MDA -
The Union Taekwondo WTF PMR
Gleb
Orzul
M
10.04.2012
COPII B
-37
305.
MDA -
The Union Taekwondo WTF PMR
Petr
Poliakov
M
30.03.2013
COPII B
-37
306.
MDA -
The Union Taekwondo WTF PMR
Rafail
Raylian
M
01.01.2012
COPII B
-45
307.
MDA -
The Union Taekwondo WTF PMR
Artiom
Kalinich
M
01.09.2010
CADETI MICI A
-27
308.
MDA -
The Union Taekwondo WTF PMR
Iaroslav
Rusnak
M
31.08.2011
CADETI MICI A
-27
309.
MDA -
The Union Taekwondo WTF PMR
Alisa
Xarlamova
Ž
27.12.2010
CADETI MICI A
-30
310.
MDA -
The Union Taekwondo WTF PMR
Makar
Baliuk
M
06.11.2011
CADETI MICI A
-30
311.
MDA -
The Union Taekwondo WTF PMR
Nikolay
Shevchenko
M
05.04.2011
CADETI MICI A
-30
312.
MDA -
The Union Taekwondo WTF PMR
Gabriel
Bostan
M
17.02.2010
CADETI MICI A
-36
313.
MDA -
The Union Taekwondo WTF PMR
Kirill
Maryan
M
08.08.2010
CADETI MICI A
-36
314.
MDA -
The Union Taekwondo WTF PMR
Anastasia
Ponomareva
Ž
03.05.2010
CADETI MICI A
-40
315.
MDA -
The Union Taekwondo WTF PMR
Dmitrii
Kichev
M
08.07.2011
CADETI MICI B
-33
316.
MDA -
The Union Taekwondo WTF PMR
Anna
Apostolova
Ž
01.01.2010
CADETI MICI B
-36
317.
MDA -
The Union Taekwondo WTF PMR
Elizaveta
Tarahan
Ž
20.08.2011
CADETI MICI B
-36
318.
MDA -
The Union Taekwondo WTF PMR
Sergei
Sirbul
M
28.06.2008
CADETI A
-37
319.
MDA -
The Union Taekwondo WTF PMR
Igor
Cantsur
M
09.10.2007
CADETI A
-41
320.
MDA -
The Union Taekwondo WTF PMR
Alexsandra
Golsha
Ž
04.06.2008
CADETI A
-41
321.
MDA -
The Union Taekwondo WTF PMR
Gleb
Rudenko
M
11.04.2008
CADETI A
-45
322.
MDA -
The Union Taekwondo WTF PMR
Artiom
Marucashvili
M
19.03.2007
CADETI A
-49
323.
MDA -
The Union Taekwondo WTF PMR
Maksim
Pepelji
M
04.08.2008
CADETI A
-49
324.
MDA -
The Union Taekwondo WTF PMR
Vlad
Babenko
M
14.06.2007
CADETI A
-49
325.
MDA -
The Union Taekwondo WTF PMR
Yliana
Salkutsan
Ž
22.07.2007
CADETI A
-47
326.
MDA -
The Union Taekwondo WTF PMR
Nikita
Stelmakh
M
01.01.2008
CADETI A
-53
327.
MDA -
The Union Taekwondo WTF PMR
Artem
Leu
M
26.04.2007
CADETI A
-61
328.
MDA -
The Union Taekwondo WTF PMR
Vladimir
Kirilin
M
02.05.2007
CADETI A
-61
329.
MDA -
The Union Taekwondo WTF PMR
Nikolay
Konstantinov
M
18.09.2008
CADETI B
-49
330.
MDA -
The Union Taekwondo WTF PMR
Maxim
Aniuxovskiy
M
27.07.2007
CADETI B
-57
331.
MDA -
The Union Taekwondo WTF PMR
Arsenii
Bitka
M
20.11.2008
CADETI B
-61
332.
MDA -
The Union Taekwondo WTF PMR
Dmitrii
Maslov
M
25.05.2006
JUNIORI A
-48
333.
MDA -
The Union Taekwondo WTF PMR
Egor
Kushnirov
M
20.01.2006
JUNIORI A
-48
334.
MDA -
The Union Taekwondo WTF PMR
Irina
Sivachenko
Ž
05.07.2004
JUNIORI A
-52
335.
MDA -
The Union Taekwondo WTF PMR
Nikita
Gargalik
M
04.05.2006
JUNIORI A
-59
336.
MDA -
The Union Taekwondo WTF PMR
Pavel
Volovoi
M
20.06.2006
JUNIORI A
-59
337.
MDA -
The Union Taekwondo WTF PMR
Anatolii
Foksha
M
28.03.2004
JUNIORI A
-63
338.
MDA -
The Union Taekwondo WTF PMR
Diana
Kotrusa
Ž
09.05.2005
JUNIORI B
-55
339.
MDA -
Union Taekwondo WTF Gagauzii
Roman
Milev
M
04.06.2013
COPII A
-22
340.
MDA -
Union Taekwondo WTF Gagauzii
Alexei
Eliţa
M
04.08.2012
COPII A
-24
341.
MDA -
Union Taekwondo WTF Gagauzii
Samson
Mihailov
M
06.04.2012
COPII B
-34
342.
MDA -
Union Taekwondo WTF Gagauzii
Ilona
Filonis
Ž
05.03.2010
CADETI MICI A
-27
343.
MDA -
Union Taekwondo WTF Gagauzii
Ilya
Arnaut
M
05.05.2011
CADETI MICI A
-27
344.
MDA -
Union Taekwondo WTF Gagauzii
Alexandr
Milev
M
02.04.2011
CADETI MICI A
-30
345.
MDA -
Union Taekwondo WTF Gagauzii
Maxim
Nedealco
M
05.03.2011
CADETI MICI A
-30
346.
MDA -
Union Taekwondo WTF Gagauzii
Vlad
Grozdev
M
05.07.2011
CADETI MICI A
-30
347.
MDA -
Union Taekwondo WTF Gagauzii
Stas
Peioglo
M
13.03.2011
CADETI MICI A
-40
348.
MDA -
Union Taekwondo WTF Gagauzii
Illarion
Panchenko
M
06.03.2010
CADETI MICI A
-44
349.
MDA -
Union Taekwondo WTF Gagauzii
Iurii
Pometco
M
01.01.2010
CADETI MICI A
-44
350.
MDA -
Union Taekwondo WTF Gagauzii
Vadim
Uzun
M
06.04.2010
CADETI MICI A
-57
351.
MDA -
Union Taekwondo WTF Gagauzii
Matvei
Kabak
M
04.04.2010
CADETI MICI B
-33
352.
MDA -
Union Taekwondo WTF Gagauzii
Veronica
Terzi
Ž
04.04.2010
CADETI MICI B
-36
353.
MDA -
Union Taekwondo WTF Gagauzii
Eduard
Sari
M
03.02.2011
CADETI MICI B
-40
354.
MDA -
Union Taekwondo WTF Gagauzii
Mihail
Kesya
M
05.04.2011
CADETI MICI B
-44
355.
MDA -
Union Taekwondo WTF Gagauzii
Ivan
Cesmedji
M
03.08.2010
CADETI MICI B
-52
356.
MDA -
Union Taekwondo WTF Gagauzii
Alexandr
Elitsa
M
04.05.2009
CADETI A
-37
357.
MDA -
Union Taekwondo WTF Gagauzii
Daniil
Grosul
M
07.05.2008
CADETI A
-37
358.
MDA -
Union Taekwondo WTF Gagauzii
Ivan
Stomatov
M
04.06.2009
CADETI A
-37
359.
MDA -
Union Taekwondo WTF Gagauzii
Nadejda
Cilcic
Ž
05.07.2008
CADETI A
-37
360.
MDA -
Union Taekwondo WTF Gagauzii
Polina
Fileva
Ž
04.03.2009
CADETI A
-37
361.
MDA -
Union Taekwondo WTF Gagauzii
Maria
Dincova
Ž
05.04.2008
CADETI A
-41
362.
MDA -
Union Taekwondo WTF Gagauzii
Vadim
Novak
M
02.04.2008
CADETI A
-45
363.
MDA -
Union Taekwondo WTF Gagauzii
Ilia
Cara
M
28.03.2007
CADETI A
-49
364.
MDA -
Union Taekwondo WTF Gagauzii
Tamila
Pancenko
Ž
05.03.2007
CADETI A
-51
365.
MDA -
Union Taekwondo WTF Gagauzii
Alexandra
Sarova
Ž
04.04.2009
CADETI A
-55
366.
MDA -
Union Taekwondo WTF Gagauzii
Nikita
Mishioglo
M
04.03.2007
CADETI B
-57
367.
MDA -
Union Taekwondo WTF Gagauzii
Alexandr
Varban
M
01.01.2005
JUNIORI A
-51
368.
MDA -
Union Taekwondo WTF Gagauzii
Dmitrii
Varban
M
01.01.2005
JUNIORI A
-51
369.
MDA -
Union Taekwondo WTF Gagauzii
Grigorii
Uzun
M
03.04.2005
JUNIORI A
-68
370.
MDA -
Union Taekwondo WTF Gagauzii
Radu
Rangu
M
02.04.2005
JUNIORI A
-68
371.
MDA -
Union Taekwondo WTF Gagauzii
Stas
Buiuc
M
05.07.2004
JUNIORI A
-68
372.
MDA -
Union Taekwondo WTF Gagauzii
Victor
Croitor
M
05.08.2005
JUNIORI A
-73
373.
MDA -
WT-A club
Evtodienco
Alisa
Ž
28.12.2012
COPII A
-26
374.
MDA -
WT-A club
Florea
Stefan
M
06.11.2012
COPII A
-26
375.
MDA -
WT-A club
Cocirla
Leonard
M
30.07.2013
COPII A
-31
376.
MDA -
WT-A club
Ghemu
Vladislav
M
28.10.2012
COPII A
-34
377.
MDA -
WT-A club
Demirov
Roman
M
15.08.2012
COPII B
-24
378.
MDA -
WT-A club
Baciu
Cristian
M
20.05.2013
COPII B
-26
379.
MDA -
WT-A club
Prodan
Vladislav
M
05.08.2012
COPII B
-28
380.
MDA -
WT-A club
Tulbure
Matteo
M
27.09.2013
COPII B
-28
381.
MDA -
WT-A club
Cucu
Grigorii
M
06.08.2013
COPII B
-31
382.
MDA -
WT-A club
Secu
Laurentiu
M
08.01.2011
CADETI MICI A
-30
383.
MDA -
WT-A club
Cocirla
Alexandru-Ilie
M
02.08.2011
CADETI MICI A
-36
384.
MDA -
WT-A club
Bejan
Anastasia
Ž
27.12.2011
CADETI MICI B
-27
385.
MDA -
WT-A club
Birin
Maxim
M
23.10.2011
CADETI MICI B
-27
386.
MDA -
WT-A club
Ursachi
Ariana
Ž
18.11.2010
CADETI MICI B
-40
387.
MDA -
WT-A club
Prozorovschi
Melissa
Ž
29.03.2010
CADETI MICI B
-48
388.
MDA -
WT-A club
Ilesco
Dragos
M
21.08.2008
CADETI A
-37
389.
MDA -
WT-A club
Mosneaga
Alexandra
Ž
28.11.2008
CADETI A
-41
390.
MDA -
WT-A club
Miculet
Vera
Ž
11.11.2008
CADETI A
-47
391.
MDA -
WT-A club
Maximenco
Nicole
Ž
19.12.2009
CADETI B
-41
392.
MDA -
WT-A club
Maximenco
Iana
Ž
19.12.2009
CADETI B
+59
393.
MDA -
WT-A club
Tataru
Maria-Crina
Ž
26.02.2006
JUNIORI B
-42
Broj prijavljenih takmičara po kategorijama
Rb.
Kategorija
M
Broj M
Ž
Broj Ž
Ukupno
1.
PICII B
-19
7
-19
1
8
2.
PICII B
-21
4
-21
2
6
3.
PICII B
-23
4
-23
1
5
4.
PICII B
-25
5
-25
2
7
5.
PICII B
-27
2
-27
1
3
6.
PICII B
-30
3
-30
1
4
7.
PICII B
-33
2
-33
0
2
8.
PICII B
-36
0
-36
0
0
9.
PICII B
-40
0
-40
0
0
10.
PICII B
+40
0
+40
0
0
11.
COPII A
-22
4
-22
0
4
12.
COPII A
-24
2
-24
0
2
13.
COPII A
-26
3
-26
2
5
14.
COPII A
-28
5
-28
0
5
15.
COPII A
-31
7
-31
1
8
16.
COPII A
-34
5
-34
0
5
17.
COPII A
-37
0
-37
0
0
18.
COPII A
-40
3
-40
0
3
19.
COPII A
-45
0
-45
0
0
20.
COPII A
+45
0
+45
0
0
21.
COPII B
-22
1
-22
2
3
22.
COPII B
-24
8
-24
1
9
23.
COPII B
-26
14
-26
2
16
24.
COPII B
-28
9
-28
3
12
25.
COPII B
-31
9
-31
3
12
26.
COPII B
-34
4
-34
2
6
27.
COPII B
-37
7
-37
0
7
28.
COPII B
-40
4
-40
0
4
29.
COPII B
-45
1
-45
0
1
30.
COPII B
+45
0
+45
0
0
31.
CADETI MICI A
-27
7
-27
1
8
32.
CADETI MICI A
-30
15
-30
3
18
33.
CADETI MICI A
-33
7
-33
0
7
34.
CADETI MICI A
-36
9
-36
2
11
35.
CADETI MICI A
-40
5
-40
2
7
36.
CADETI MICI A
-44
5
-44
1
6
37.
CADETI MICI A
-48
0
-48
0
0
38.
CADETI MICI A
+57
0
+57
0
0
39.
CADETI MICI A
-52
0
-52
0
0
40.
CADETI MICI A
-57
2
-57
0
2
41.
CADETI MICI B
-27
6
-27
3
9
42.
CADETI MICI B
-30
4
-30
1
5
43.
CADETI MICI B
-33
5
-33
2
7
44.
CADETI MICI B
-36
6
-36
4
10
45.
CADETI MICI B
-40
8
-40
2
10
46.
CADETI MICI B
-44
3
-44
1
4
47.
CADETI MICI B
-52
2
-52
2
4
48.
CADETI MICI B
+57
0
+57
1
1
49.
CADETI MICI B
-48
0
-48
1
1
50.
CADETI MICI B
-57
2
-57
0
2
51.
CADETI A
-33
3
-29
0
3
52.
CADETI A
-37
13
-33
0
13
53.
CADETI A
-41
8
-37
2
10
54.
CADETI A
-45
4
-41
4
8
55.
CADETI A
-49
7
-44
1
8
56.
CADETI A
-53
4
-47
3
7
57.
CADETI A
-57
2
-51
1
3
58.
CADETI A
-61
4
-55
1
5
59.
CADETI A
-65
1
-59
2
3
60.
CADETI A
+65
3
+59
0
3
61.
CADETI B
-33
0
-29
0
0
62.
CADETI B
-37
0
-33
0
0
63.
CADETI B
-41
5
-37
1
6
64.
CADETI B
-45
3
-41
3
6
65.
CADETI B
-49
2
-44
0
2
66.
CADETI B
-53
3
-47
0
3
67.
CADETI B
-57
3
-51
0
3
68.
CADETI B
-61
4
-55
0
4
69.
CADETI B
-65
1
-59
0
1
70.
CADETI B
+65
1
+59
1
2
71.
JUNIORI A
-45
0
-42
0
0
72.
JUNIORI A
-48
4
-44
0
4
73.
JUNIORI A
-51
4
-46
0
4
74.
JUNIORI A
-55
4
-49
2
6
75.
JUNIORI A
-59
5
-52
3
8
76.
JUNIORI A
-63
7
-55
2
9
77.
JUNIORI A
-68
7
-59
2
9
78.
JUNIORI A
-73
4
-63
1
5
79.
JUNIORI A
-78
0
-68
1
1
80.
JUNIORI A
+78
1
+68
1
2
81.
JUNIORI B
-45
0
-42
1
1
82.
JUNIORI B
-48
0
-44
0
0
83.
JUNIORI B
-51
0
-46
0
0
84.
JUNIORI B
-55
1
-49
0
1
85.
JUNIORI B
-59
1
-52
0
1
86.
JUNIORI B
-63
0
-55
3
3
87.
JUNIORI B
-68
0
-59
0
0
88.
JUNIORI B
-73
0
-63
0
0
89.
JUNIORI B
-78
0
-68
0
0
90.
JUNIORI B
+78
0
+68
0
0
UKUPNO
66 (8)
308
47 (21)
85
393
Broj prijavljenih takmičara po uzrasnim kategorijama
Rb.
Kategorija
Broj M
Broj Ž
Ukupno
1.
PICII B
27
8
35
2.
COPII B
57
13
70
3.
COPII A
29
3
32
4.
CADETI MICI A
50
9
59
5.
CADETI MICI B
36
17
53
6.
CADETI A
49
14
63
7.
CADETI B
22
5
27
8.
JUNIORI A
36
12
48
9.
JUNIORI B
2
4
6
UKUPNO
308
85
393
Language:
ENG
SRB
BRA
CRO
ESP
ROU
RUS