Click to go back

Takmičenje:
Tim: Sortiraj po:
Uzrasna kat.:

Spisak prijavljenih takmičara
Rb.TimImePrezimePolDat. rođ.Uzr. kat.Kategorija
1.MDA - ”KWAN” s.SofiaAdinaSavcaŽ01.01.2014COPII 28-9 Geup
2.MDA - ”KWAN” s.SofiaAlexandrinaRevetchiŽ01.01.2014COPII 28-9 Geup
3.MDA - ”KWAN” s.SofiaDoinaFisticŽ01.01.2014COPII 28-9 Geup
4.MDA - ”KWAN” s.SofiaChirilTesleaM01.01.2015COPII 28-9 Geup
5.MDA - ”KWAN” s.SofiaCiprianCiobanuM01.01.2015COPII 28-9 Geup
6.MDA - ”KWAN” s.SofiaCristianGutuM01.01.2014COPII 28-9 Geup
7.MDA - ”KWAN” s.SofiaDragosNilipovschiM01.01.2015COPII 28-9 Geup
8.MDA - ”KWAN” s.SofiaMaximProcaM01.01.2014COPII 28-9 Geup
9.MDA - ”KWAN” s.SofiaOliviuBarbutaM01.01.2015COPII 28-9 Geup
10.MDA - ”KWAN” s.SofiaVladPinzaruM01.01.2015COPII 28-9 Geup
11.MDA - ”KWAN” s.SofiaMiroslavaFisticŽ01.01.2012COPII 110-9 Geup
12.MDA - ”KWAN” s.SofiaDamianFrancuM01.01.2013COPII 110-9 Geup
13.MDA - ”KWAN” s.SofiaDamianOalaM01.01.2012COPII 110-9 Geup
14.MDA - ”KWAN” s.SofiaDamirFilipM01.01.2013COPII 110-9 Geup
15.MDA - ”KWAN” s.SofiaMaximilianGudimaM01.01.2012COPII 110-9 Geup
16.MDA - ”KWAN” s.SofiaSergiuRusuM01.01.2013COPII 110-9 Geup
17.MDA - ”KWAN” s.SofiaSorinCaruntuM01.01.2013COPII 110-9 Geup
18.MDA - ”KWAN” s.SofiaTudoritaTerchiM01.01.2012COPII 110-9 Geup
19.MDA - ”KWAN” s.SofiaVladlenRevetchiM01.01.2012COPII 110-9 Geup
20.MDA - ”KWAN” s.SofiaDamianNebojencoM01.01.2012COPII 18-4 Geup
21.MDA - ”KWAN” s.SofiaOlegCojocaruM01.01.2012COPII 18-4 Geup
22.MDA - ”KWAN” s.SofiaLauraGascaŽ01.01.2011 CADETI MICI10-9 Geup
23.MDA - ”KWAN” s.SofiaVictoriaRusuŽ01.01.2011 CADETI MICI10-9 Geup
24.MDA - ”KWAN” s.SofiaDavidVieruM01.01.2010 CADETI MICI10-9 Geup
25.MDA - ”KWAN” s.SofiaDenisStrateliucM01.01.2011 CADETI MICI10-9 Geup
26.MDA - ”KWAN” s.SofiaNichitaVerbovniiM01.01.2010 CADETI MICI10-9 Geup
27.MDA - ”KWAN” s.SofiaNicolaeCurnicM01.01.2010 CADETI MICI10-9 Geup
28.MDA - ”KWAN” s.SofiaVadimCojocaruM01.01.2010 CADETI MICI10-9 Geup
29.MDA - ”KWAN” s.SofiaBiancaCiochinaŽ01.01.2010 CADETI MICI8-5 Geup
30.MDA - ”KWAN” s.SofiaLaurentiuGutuM01.01.2011 CADETI MICI8-5 Geup
31.MDA - Budesti Calea FericiriiGhirilaMariusM08.06.2015COPII 210 Geup
32.MDA - Budesti Calea FericiriiAllayarovTimurM08.06.2015COPII 28-9 Geup
33.MDA - Budesti Calea FericiriiBalanOvidiuM17.05.2014COPII 28-9 Geup
34.MDA - Budesti Calea FericiriiMacari CristianM07.02.2014COPII 28-9 Geup
35.MDA - Budesti Calea FericiriiGhimpSandaŽ11.07.2013COPII 110-9 Geup
36.MDA - Budesti Calea FericiriiTaritaCrinaŽ05.05.2013COPII 110-9 Geup
37.MDA - Budesti Calea FericiriiDucaCameliaŽ16.07.2013COPII 18-4 Geup
38.MDA - Budesti Calea FericiriiLiubenco NadejdaŽ19.08.2013COPII 18-4 Geup
39.MDA - Budesti Calea FericiriiMacariAdrianaŽ03.10.2012COPII 18-4 Geup
40.MDA - Budesti Calea FericiriiPicerchin IulianM14.02.2013COPII 18-4 Geup
41.MDA - Budesti Calea FericiriiTaritaCosminM16.03.2012COPII 18-4 Geup
42.MDA - Budesti Calea FericiriiIgnatLucianM14.03.2010 CADETI MICI8-5 Geup
43.MDA - Budesti Calea FericiriiFoiu EvelinaŽ04.06.2011 CADETI MICI4 Geup-Dan
44.MDA - Budesti Calea FericiriiOnicaLaviniaŽ17.04.2011 CADETI MICI4 Geup-Dan
45.MDA - Budesti Calea FericiriiPutinEcaterinaŽ02.05.2011 CADETI MICI4 Geup-Dan
46.MDA - Budesti Calea FericiriiRotariBiancaŽ21.06.2010 CADETI MICI4 Geup-Dan
47.MDA - Budesti Calea FericiriiCazacu VictorM03.04.2011 CADETI MICI4 Geup-Dan
48.MDA - Budesti Calea FericiriiGhirila GabrielM05.07.2011 CADETI MICI4 Geup-Dan
49.MDA - CALEA FERICIRII (TATIANA MORARESCU)CullaAlexanderM03.03.2015COPII 28-9 Geup
50.MDA - CALEA FERICIRII (TATIANA MORARESCU)Lașco BogdanM01.01.2014COPII 28-9 Geup
51.MDA - CALEA FERICIRII (TATIANA MORARESCU)CîrliciucDragoșM01.01.2014COPII 27 Geup-Dan
52.MDA - CALEA FERICIRII (TATIANA MORARESCU)CojocaruAndreeaŽ01.01.2013COPII 18-4 Geup
53.MDA - CALEA FERICIRII (TATIANA MORARESCU)BostanDavidM01.01.2013COPII 18-4 Geup
54.MDA - CALEA FERICIRII (TATIANA MORARESCU)Ciubotaru DavidM01.01.2012COPII 18-4 Geup
55.MDA - CALEA FERICIRII (TATIANA MORARESCU)Orlov ArtiomM01.01.2013COPII 18-4 Geup
56.MDA - CALEA FERICIRII (TATIANA MORARESCU)RegușLucasM01.01.2013COPII 18-4 Geup
57.MDA - CALEA FERICIRII (TATIANA MORARESCU)ScurtuCosminM16.01.2013COPII 18-4 Geup
58.MDA - CALEA FERICIRII (TATIANA MORARESCU)BevziucAlexandruM01.01.2011 CADETI MICI10-9 Geup
59.MDA - CALEA FERICIRII (TATIANA MORARESCU)ȘcetininIlieM01.01.2011 CADETI MICI8-5 Geup
60.MDA - CALEA FERICIRII (TATIANA MORARESCU)Țurcan GabrielM01.01.2011 CADETI MICI8-5 Geup
61.MDA - CALEA FERICIRII(PEREU LILIAN)FanariIonelaŽ01.01.2012COPII 18-4 Geup
62.MDA - CALEA FERICIRII(PEREU LILIAN)Boghean BogdanM17.05.2013COPII 18-4 Geup
63.MDA - CALEA FERICIRII(PEREU LILIAN)ChicuEduardM01.01.2012COPII 18-4 Geup
64.MDA - CALEA FERICIRII(PEREU LILIAN)CumatrencoTeodorM12.11.2012COPII 18-4 Geup
65.MDA - CALEA FERICIRII(PEREU LILIAN)GordilaDavidM01.01.2012COPII 18-4 Geup
66.MDA - CALEA FERICIRII(PEREU LILIAN)GritcanDavidM01.01.2012COPII 18-4 Geup
67.MDA - CALEA FERICIRII(PEREU LILIAN)TrachiAlbertM01.01.2012COPII 18-4 Geup
68.MDA - CALEA FERICIRII(PEREU LILIAN)VerbintchiiIulianM12.08.2013COPII 18-4 Geup
69.MDA - CALEA FERICIRII(PEREU LILIAN)DemiianAlexandru M13.11.2011 CADETI MICI10-9 Geup
70.MDA - CALEA FERICIRII(PEREU LILIAN)Ivantov DamianM24.12.2011 CADETI MICI10-9 Geup
71.MDA - CALEA FERICIRII(PEREU LILIAN)TiteiMiladaŽ10.09.2010 CADETI MICI8-5 Geup
72.MDA - CALEA FERICIRII(PEREU LILIAN)CotomanMihailM01.01.2011 CADETI MICI8-5 Geup
73.MDA - CALEA FERICIRII(PEREU LILIAN)PeticaPavelM01.01.2011 CADETI MICI4 Geup-Dan
74.MDA - CALEA FERICIRII(PEREU LILIAN)ProdanVladimirM01.01.2010 CADETI MICI4 Geup-Dan
75.MDA - CALEA FERICIRII(PEREU LILIAN)TurcanVladM01.01.2010 CADETI MICI4 Geup-Dan
76.MDA - Sport School Stauceni - Calea FericiriiMadanNichitaM14.04.2012COPII 110-9 Geup
77.MDA - Sport School Stauceni - Calea FericiriiCeapaVladM03.07.2012COPII 18-4 Geup
78.MDA - Sport School Stauceni - Calea FericiriiCebotari DamianM18.05.2012COPII 18-4 Geup
79.MDA - Sport School Stauceni - Calea FericiriiCojocariDumitruM14.05.2012COPII 18-4 Geup
80.MDA - Sport School Stauceni - Calea FericiriiGadiacGabrielM13.06.2012COPII 18-4 Geup
81.MDA - Sport School Stauceni - Calea FericiriiRusnacValeriuM14.07.2012COPII 18-4 Geup
82.MDA - Sport School Stauceni - Calea FericiriiLasco FeliciaŽ18.05.2011 CADETI MICI8-5 Geup
83.MDA - Sport School Stauceni - Calea FericiriiMiciuLaurentiuM15.05.2011 CADETI MICI8-5 Geup
84.MDA - Sport School Stauceni - Calea FericiriiCeban SabinaŽ25.02.2011 CADETI MICI4 Geup-Dan
85.MDA - Sport School Stauceni - Calea FericiriiDumitras DragosM15.04.2010 CADETI MICI4 Geup-Dan
86.MDA - Sport School Stauceni - Calea FericiriiPanaidDragosM03.11.2011 CADETI MICI4 Geup-Dan
87.MDA - SSS nr.6 CojuhariAlexandrCemirtanM01.01.2012COPII 18-4 Geup
88.MDA - SSS nr.6 CojuhariIaroslavPetighinM01.01.2012COPII 18-4 Geup
89.MDA - SSS nr.6 CojuhariSofiaMuraŽ01.01.2011 CADETI MICI8-5 Geup
90.MDA - The Union Taekwondo WTF PMRDmitriiTrepakM01.01.2014COPII 28-9 Geup
91.MDA - The Union Taekwondo WTF PMRIvanDavydovM01.06.2014COPII 28-9 Geup
92.MDA - The Union Taekwondo WTF PMRNikitaDavydovM01.06.2014COPII 28-9 Geup
93.MDA - The Union Taekwondo WTF PMRAnastasiaAfanasiiŽ30.07.2014COPII 27 Geup-Dan
94.MDA - The Union Taekwondo WTF PMRAleksandrPaskalM09.06.2013COPII 110-9 Geup
95.MDA - The Union Taekwondo WTF PMRAleksandrSamodurovM12.07.2012COPII 18-4 Geup
96.MDA - The Union Taekwondo WTF PMRAndreiGrecuM12.03.2012COPII 18-4 Geup
97.MDA - The Union Taekwondo WTF PMRArtiomUmetskiiM09.08.2012COPII 18-4 Geup
98.MDA - The Union Taekwondo WTF PMRMaximKargozhaM07.03.2013COPII 18-4 Geup
99.MDA - The Union Taekwondo WTF PMRMihailPoltavtsevM26.01.2013COPII 18-4 Geup
100.MDA - The Union Taekwondo WTF PMRValeriiPostikaM10.05.2013COPII 18-4 Geup
101.MDA - The Union Taekwondo WTF PMRAndreiKyshnirovM12.06.2011 CADETI MICI8-5 Geup
102.MDA - The Union Taekwondo WTF PMRIaroslavRusnakM31.08.2011 CADETI MICI8-5 Geup
103.MDA - The Union Taekwondo WTF PMRMakarBaliukM06.11.2011 CADETI MICI4 Geup-Dan


Broj prijavljenih takmičara po kategorijama
Rb.KategorijaMBroj MŽBroj ŽUkupno
1.COPII 110-9 Geup1010-9 Geup313
2.COPII 18-4 Geup298-4 Geup534
3.COPII 13 Geup-Dan03 Geup-Dan00
4.COPII 210 Geup110Geup01
5.COPII 28-9 Geup158-9 Geup318
6.COPII 27 Geup-Dan17 Geup-Dan12
7. CADETI MICI10-9 Geup810-9 Geup210
8. CADETI MICI8-5 Geup88-5 Geup412
9. CADETI MICI4 Geup-Dan84 Geup-Dan513
UKUPNO8 (2)807 (1)23103


Broj prijavljenih takmičara po uzrasnim kategorijama
Rb.KategorijaBroj MBroj ŽUkupno
1.COPII 139847
2.Poomsae - INDIVIDUAL411556
UKUPNO8023103


  Language: