Click to go back

Takmičenje:
Tim: Sortiraj po:
Uzrasna kat.:

Spisak prijavljenih takmičara
Rb.TimImePrezimePolDat. rođ.Uzr. kat.Kategorija
1.MDA - „KWAN” OR. CHISHINAUCotomin Cristian M04.10.2006Juniori 2023-55
2.MDA - „KWAN” OR. CHISHINAUViziruStefanM03.11.2007Juniori 2023-59
3.MDA - ART SPORTVeronicaMoraruŽ30.10.2002Seniori 2023+73
4.MDA - CALEA FERICIRIITiteiMildaŽ07.04.2010Cadeti 2023-29
5.MDA - CALEA FERICIRIIProdanVladimirM21.07.2010Cadeti 2023-33
6.MDA - CALEA FERICIRIIGotmaniucGlebM08.11.2011Cadeti 2023-37
7.MDA - CALEA FERICIRIIIgnatLucianM15.02.2010Cadeti 2023-37
8.MDA - CALEA FERICIRIIPutinEcaterinaŽ04.09.2011Cadeti 2023-41
9.MDA - CALEA FERICIRIICernei RomanM10.06.2009Cadeti 2023-49
10.MDA - CALEA FERICIRIIBorsDorinM22.01.2009Cadeti 2023-53
11.MDA - CALEA FERICIRIILunguDanielM26.05.2009Cadeti 2023+65
12.MDA - CALEA FERICIRIICalmisMaximM22.08.2008Juniori 2023-45
13.MDA - CALEA FERICIRIIRotaruRusticM06.12.2008Juniori 2023-48
14.MDA - CALEA FERICIRIIBugneacLiviuM31.08.2008Juniori 2023-55
15.MDA - CALEA FERICIRIICiobanuDanielM09.05.2006Juniori 2023-63
16.MDA - CALEA FERICIRIIPetrasDumitruM05.03.2008Juniori 2023-63
17.MDA - CALEA FERICIRIIRatăEcaterinaŽ29.11.2007Juniori 2023-59
18.MDA - CALEA FERICIRIIBranzaStanislavM07.01.2008Juniori 2023-68
19.MDA - CALEA FERICIRIICemartanGabrielM26.05.2008Juniori 2023-68
20.MDA - CALEA FERICIRIIMorariArtiomM01.01.2008Juniori 2023-68
21.MDA - CALEA FERICIRIIManitaAlexandruM27.05.2008Juniori 2023-73
22.MDA - CALEA FERICIRIICreciunVictorM18.03.2006Juniori 2023+78
23.MDA - CALEA FERICIRIISpinuSergiuM08.04.2005Seniori 2023-80
24.MDA - CALEA FERICIRIIEfrosGheorgheM22.02.2003Seniori 2023-87
25.MDA - CSPLN FRUMUSACHEPlugaruBiancaŽ28.10.2005Seniori 2023-53
26.MDA - CSPLN FRUMUSACHEEfrosDanielM22.02.2002Seniori 2023-63
27.MDA - CSPLN FRUMUSACHEPereuDanielM30.04.2003Seniori 2023-68
28.MDA - CSPLN FRUMUSACHEApostolMariusM01.04.2005Seniori 2023+87
29.MDA - IU-SINUzunIasminaŽ17.12.2011Cadeti 2023-41
30.MDA - IU-SINCezarJavorschiM13.09.2010Cadeti 2023-49
31.MDA - IU-SINMacsimPlotnikM06.08.2009Cadeti 2023-53
32.MDA - IU-SINArtiomPolucciuM22.05.2009Cadeti 2023-57
33.MDA - IU-SINVictoria TriboiŽ21.07.2008Juniori 2023-49
34.MDA - IU-SINTristanScutaruM13.07.2006Juniori 2023-59
35.MDA - IU-SINLaurentiuBorinschi M19.07.2008Juniori 2023-63
36.MDA - Korean ArtDanielChitoroagăM19.04.2009Cadeti 2023-49
37.MDA - LIRPSIulianGrajdeanM04.05.2009Cadeti 2023-33
38.MDA - LIRPSRomeoBelousM22.01.2010Cadeti 2023-37
39.MDA - LIRPSVioletaTalalaiŽ01.01.2009Cadeti 2023-37
40.MDA - LIRPSBogdanOgorM20.12.2010Cadeti 2023-41
41.MDA - LIRPSVictorBalutelM01.01.2009Cadeti 2023-41
42.MDA - LIRPSCristianMirzencoM01.01.2009Cadeti 2023-45
43.MDA - LIRPSDumitriDulapM14.04.2009Cadeti 2023-49
44.MDA - LIRPSAnastasiaChislariŽ01.01.2009Cadeti 2023-51
45.MDA - LIRPSVladNichiticiM28.01.2009Cadeti 2023-57
46.MDA - LIRPSArianaSpineiŽ01.01.2009Cadeti 2023-55
47.MDA - LIRPSPetruCraciunM09.09.2009Cadeti 2023+65
48.MDA - LIRPSMirelaBoghiuŽ01.01.2008Juniori 2023-44
49.MDA - LIRPSArtiomRoscaM03.08.2008Juniori 2023-48
50.MDA - LIRPSPetruNituM01.01.2008Juniori 2023-48
51.MDA - LIRPSAlinaVesteŽ15.01.2007Juniori 2023-46
52.MDA - LIRPSPavelCondurM26.06.2007Juniori 2023-55
53.MDA - LIRPSGheorgheCosneanuM19.10.2007Juniori 2023-59
54.MDA - LIRPSAnaSpinuŽ05.10.2008Juniori 2023-55
55.MDA - LIRPSDenisCoziriucM01.01.2007Juniori 2023-63
56.MDA - LIRPSMihailGradinariM24.11.2008Juniori 2023-68
57.MDA - LIRPSIonGradinariM01.01.2007Juniori 2023-73
58.MDA - LIRPSAndreiaDomnitaŽ01.01.2008Juniori 2023-68
59.MDA - LIRPSVadimDimitrovM10.12.1995Seniori 2023-54
60.MDA - LIRPSVictoraMereacreŽ02.10.2004Seniori 2023-49
61.MDA - LIRPSStepanDimitrovM10.12.1995Seniori 2023-58
62.MDA - LIRPSElizavetaSamanovaŽ01.01.2005Seniori 2023-53
63.MDA - LIRPSAndreiJosanM26.02.2003Seniori 2023-63
64.MDA - LIRPSEduardAeloaeM01.01.2004Seniori 2023-63
65.MDA - LIRPSDariaMincenkovaŽ28.03.2006Seniori 2023-57
66.MDA - LIRPSTatianaTimbalariŽ22.01.1996Seniori 2023-57
67.MDA - LIRPSIonCascavalM01.01.2001Seniori 2023-68
68.MDA - LIRPSTudorTemciucM01.01.2004Seniori 2023-68
69.MDA - LIRPSVasileJurcaM01.01.2004Seniori 2023-68
70.MDA - LIRPSMaximMardariM01.01.2004Seniori 2023-74
71.MDA - LIRPSNicolaiEleninM01.01.2005Seniori 2023-80
72.MDA - LIRPSDanilaLupolovM01.01.2001Seniori 2023-87
73.MDA - S.S.”Magdacesti”ZolotuhinStefanM21.01.2009Cadeti 2023+65
74.MDA - S.S.”Magdacesti”OanceaVladM06.05.2008Juniori 2023-55
75.MDA - S.S.”Magdacesti”BotnariGrigoreM02.08.2008Juniori 2023-59
76.MDA - S.S.”Magdacesti”Oancea AlexandruM17.03.2006Juniori 2023-59
77.MDA - Sport School Stauceni - Calea FericiriiCeban SabinaŽ25.02.2011Cadeti 2023-37
78.MDA - SSSNR6SofiaMuraŽ04.07.2011Cadeti 2023-29
79.MDA - SSSNR6AlexandrGorbatovschiM15.10.2011Cadeti 2023-33
80.MDA - SSSNR6BarbutaBogdanM01.01.2011Cadeti 2023-33
81.MDA - SSSNR6DavidPopescuM09.12.2011Cadeti 2023-33
82.MDA - SSSNR6PavelLiscencoM01.01.2010Cadeti 2023-33
83.MDA - SSSNR6DamianBaciuM01.01.2009Cadeti 2023-37
84.MDA - SSSNR6DmitriiBalagulaM01.01.2010Cadeti 2023-37
85.MDA - SSSNR6GruiaDonM01.01.2010Cadeti 2023-37
86.MDA - SSSNR6IachimovschiPetruM01.01.2011Cadeti 2023-37
87.MDA - SSSNR6MaximCravcencoM01.01.2009Cadeti 2023-37
88.MDA - SSSNR6MaximRoscovanM01.01.2010Cadeti 2023-37
89.MDA - SSSNR6MihailCeresM01.01.2010Cadeti 2023-37
90.MDA - SSSNR6TimurCazacM16.12.2010Cadeti 2023-37
91.MDA - SSSNR6DumitritaMacariŽ01.01.2010Cadeti 2023-37
92.MDA - SSSNR6PavlovaEcaterinaŽ01.01.2011Cadeti 2023-37
93.MDA - SSSNR6AurelTelejcoM01.01.2009Cadeti 2023-41
94.MDA - SSSNR6DavidSaranciucM10.01.2010Cadeti 2023-41
95.MDA - SSSNR6DenisIusiumbeliM01.01.2011Cadeti 2023-41
96.MDA - SSSNR6GamurariSebastianM01.01.2009Cadeti 2023-41
97.MDA - SSSNR6IliaCarajiaM01.01.2011Cadeti 2023-41
98.MDA - SSSNR6SergheiBorovicM01.01.2011Cadeti 2023-41
99.MDA - SSSNR6AmeliaNasedchinaŽ04.04.2010Cadeti 2023-41
100.MDA - SSSNR6ArinaCeachirŽ01.01.2011Cadeti 2023-41
101.MDA - SSSNR6BiancaPosticaŽ10.07.2009Cadeti 2023-41
102.MDA - SSSNR6ArtiomStepanencoM01.01.2011Cadeti 2023-45
103.MDA - SSSNR6KirillNavraciucM26.06.2009Cadeti 2023-45
104.MDA - SSSNR6VictorConosM10.10.2009Cadeti 2023-45
105.MDA - SSSNR6AnastasiaSelivestruŽ01.01.2011Cadeti 2023-44
106.MDA - SSSNR6VacarciucAmeliaŽ01.01.2010Cadeti 2023-44
107.MDA - SSSNR6LevintaIonM01.01.2009Cadeti 2023-49
108.MDA - SSSNR6VovcMatveiM01.01.2011Cadeti 2023-49
109.MDA - SSSNR6AlexandraStincaŽ01.01.2010Cadeti 2023-47
110.MDA - SSSNR6AmaliaSevneaŽ25.08.2009Cadeti 2023-47
111.MDA - SSSNR6CuceriaviiAriadnaŽ01.01.2010Cadeti 2023-47
112.MDA - SSSNR6CurnicDamianM01.01.2010Cadeti 2023-53
113.MDA - SSSNR6BudaVladaŽ05.10.2009Cadeti 2023-51
114.MDA - SSSNR6IvanFugaM01.01.2010Cadeti 2023-57
115.MDA - SSSNR6MariusVolutaM01.01.2010Cadeti 2023-57
116.MDA - SSSNR6AmeliaJamanŽ01.01.2010Cadeti 2023-55
117.MDA - SSSNR6Anastasia Muntean Ž01.01.2009Cadeti 2023-55
118.MDA - SSSNR6AndreaToncuŽ01.01.2009Cadeti 2023-55
119.MDA - SSSNR6Ivan-DeminRussuM01.01.2009Cadeti 2023-65
120.MDA - SSSNR6RobertTurcanM01.01.2010Cadeti 2023-65
121.MDA - SSSNR6AlisaTaranŽ16.01.2009Cadeti 2023+59
122.MDA - SSSNR6AlexandrCerneacovM14.05.2009Cadeti 2023+65
123.MDA - SSSNR6Ivan CioinaM01.01.2008Juniori 2023-45
124.MDA - SSSNR6NikitaPetighinM23.12.2008Juniori 2023-45
125.MDA - SSSNR6Ana-MariaSerbanŽ05.10.2007Juniori 2023-44
126.MDA - SSSNR6ElizavetaEnacheŽ01.01.2008Juniori 2023-44
127.MDA - SSSNR6DanielLareM26.07.2007Juniori 2023-48
128.MDA - SSSNR6KirillParaM25.07.2008Juniori 2023-48
129.MDA - SSSNR6ErikaLupusorŽ01.01.2008Juniori 2023-46
130.MDA - SSSNR6Gabriel Patrascu M01.01.2008Juniori 2023-51
131.MDA - SSSNR6DariaCarausŽ01.01.2008Juniori 2023-49
132.MDA - SSSNR6IgorTabacariM01.01.2006Juniori 2023-55
133.MDA - SSSNR6MihailListunovM01.01.2007Juniori 2023-55
134.MDA - SSSNR6MitruRobertM01.01.2008Juniori 2023-55
135.MDA - SSSNR6MacariIulianaŽ01.01.2006Juniori 2023-52
136.MDA - SSSNR6GutulSergiuM01.01.2008Juniori 2023-59
137.MDA - SSSNR6MihaiConosM01.01.2008Juniori 2023-59
138.MDA - SSSNR6AnastasiaTipisevaŽ11.12.2008Juniori 2023-55
139.MDA - SSSNR6CovaliValeriaŽ01.01.2006Juniori 2023-55
140.MDA - SSSNR6LolitaVrabiiŽ01.01.2007Juniori 2023-55
141.MDA - SSSNR6PolinaCeapaŽ01.01.2007Juniori 2023-55
142.MDA - SSSNR6MarciucTudorM01.01.2006Juniori 2023-63
143.MDA - SSSNR6AlexeiBodiulM01.01.2006Juniori 2023-68
144.MDA - SSSNR6DanilaUrsuM01.01.2007Juniori 2023-68
145.MDA - SSSNR6DenisMaruhaM01.01.2007Juniori 2023-68
146.MDA - SSSNR6MihailDoroscheviciM01.01.2007Juniori 2023-68
147.MDA - SSSNR6SergiuBuciuscaniM01.01.2006Juniori 2023-68
148.MDA - SSSNR6EmilienNaniM01.01.2007Juniori 2023-73
149.MDA - SSSNR6VeronicaSamoilŽ01.01.2006Juniori 2023-68
150.MDA - SSSNR6DianaBulavcaŽ01.01.2001Seniori 2023-46
151.MDA - SSSNR6ArtiomBulavcaM01.01.2004Seniori 2023-54
152.MDA - SSSNR6CurchiDannyM01.01.2003Seniori 2023-58
153.MDA - SSSNR6AlexandraCosneanuŽ01.01.2005Seniori 2023-53
154.MDA - SSSNR6AdrianLunguM01.01.2002Seniori 2023-63
155.MDA - SSSNR6AlinManoleM01.01.2004Seniori 2023-63
156.MDA - SSSNR6CiprianPetreaM01.01.2005Seniori 2023-63
157.MDA - SSSNR6GlebHanuM25.08.2005Seniori 2023-63
158.MDA - SSSNR6NicuCrocmazanM01.01.2005Seniori 2023-63
159.MDA - SSSNR6ElenaNidelcuŽ02.12.2003Seniori 2023-57
160.MDA - SSSNR6AndreiCaraușM01.01.2005Seniori 2023-68
161.MDA - SSSNR6EgorOchipniucM01.01.2003Seniori 2023-68
162.MDA - SSSNR6EmiliaCrucirescuŽ01.01.2004Seniori 2023-62
163.MDA - SSSNR6IuliaNazarovaŽ01.01.2005Seniori 2023-62
164.MDA - SSSNR6AlexandruCorobcaM11.08.2003Seniori 2023-74
165.MDA - SSSNR6BarbutaFelixM01.01.2005Seniori 2023-74
166.MDA - SSSNR6GritcanAndreiM01.01.2000Seniori 2023-74
167.MDA - SSSNR6VladimirTeutM01.01.2004Seniori 2023-74
168.MDA - SSSNR6DarinaHarecicoŽ01.01.2002Seniori 2023-67
169.MDA - SSSNR6LiubaMoraruŽ01.01.2004Seniori 2023-67
170.MDA - SSSNR6OliviaMirzaŽ01.01.2003Seniori 2023-67
171.MDA - SSSNR6PorcescuLoredanaŽ01.01.2002Seniori 2023-67
172.MDA - SSSNR6AlexandrIepurasM01.01.2005Seniori 2023-80
173.MDA - SSSNR6RomanTrandafirM01.01.2002Seniori 2023-80
174.MDA - SSSNR6AnaMileaŽ01.01.2002Seniori 2023-73
175.MDA - SSSNR6ValeriaUntuŽ01.01.2001Seniori 2023-73
176.MDA - SSSNR6VladPraporscicM01.01.2003Seniori 2023-87
177.MDA - SSSNR6CilibiuCristinM01.01.1996Seniori 2023+87
178.MDA - SSSNR6CozmicCatalinM01.01.2004Seniori 2023+87
179.MDA - SSSNR6DementiiCutevitchi M13.07.2001Seniori 2023+87
180.MDA - SSSNR6DragosMarinescuM01.01.2003Seniori 2023+87
181.MDA - SSSNR6ValentinCilibiuM01.01.1995Seniori 2023+87
182.MDA - The Union Taekwondo WTF PMRAlisaXarlamovaŽ05.05.2010Cadeti 2023-37
183.MDA - The Union Taekwondo WTF PMRIgorCantsurM09.10.2007Juniori 2023-48
184.MDA - The Union Taekwondo WTF PMRAlexsandraGolshaŽ04.06.2008Juniori 2023-46
185.MDA - The Union Taekwondo WTF PMRAdelinaZaharovaŽ05.12.2007Juniori 2023-49
186.MDA - The Union Taekwondo WTF PMRPavelVolovoiM20.06.2006Juniori 2023-63
187.MDA - The Union Taekwondo WTF PMRVladimirKirilinM02.05.2007Juniori 2023-68
188.MDA - The Union Taekwondo WTF PMRSergeiUskovM01.01.1999Seniori 2023-58
189.MDA - The Union Taekwondo WTF PMRDmitriiShulyakM01.01.2000Seniori 2023-74
190.MDA - Union Taekwondo WTF GagauziiDaniilCebanM06.03.2010Cadeti 2023-33
191.MDA - Union Taekwondo WTF GagauziiMaximErinetsM05.03.2010Cadeti 2023-33
192.MDA - Union Taekwondo WTF GagauziiPetrErinetsM05.03.2010Cadeti 2023-33
193.MDA - Union Taekwondo WTF GagauziiSergeiGajyaM06.02.2009Cadeti 2023-33
194.MDA - Union Taekwondo WTF GagauziiIlonaFilonisŽ05.03.2010Cadeti 2023-33
195.MDA - Union Taekwondo WTF GagauziiAlexandrElitsaM04.05.2009Cadeti 2023-41
196.MDA - Union Taekwondo WTF GagauziiIliaDincovM06.03.2010Cadeti 2023-41
197.MDA - Union Taekwondo WTF GagauziiVeronicaTerziŽ04.04.2010Cadeti 2023-41
198.MDA - Union Taekwondo WTF GagauziiDaniilKulaflîM04.02.2010Cadeti 2023-45
199.MDA - Union Taekwondo WTF GagauziiIvanStomatovM04.06.2009Cadeti 2023-45
200.MDA - Union Taekwondo WTF GagauziiIuliaSanduŽ05.02.2009Cadeti 2023-44
201.MDA - Union Taekwondo WTF GagauziiIllarionPanchenkoM06.03.2010Cadeti 2023-53
202.MDA - Union Taekwondo WTF GagauziiIuriiPometcoM01.01.2010Cadeti 2023-53
203.MDA - Union Taekwondo WTF GagauziiVadimUzunM06.04.2010Cadeti 2023-53
204.MDA - Union Taekwondo WTF GagauziiAdelKaraŽ06.03.2010Cadeti 2023-55
205.MDA - Union Taekwondo WTF GagauziiMihailPislariM05.02.2009Cadeti 2023-61
206.MDA - Union Taekwondo WTF GagauziiPolinaFilevaŽ04.03.2009Cadeti 2023-59
207.MDA - Union Taekwondo WTF GagauziiNadejdaCilcicŽ05.07.2008Juniori 2023-42
208.MDA - Union Taekwondo WTF GagauziiDaniilGrosulM07.05.2008Juniori 2023-45
209.MDA - Union Taekwondo WTF GagauziiMarinaBalaiusŽ06.03.2006Juniori 2023-44
210.MDA - Union Taekwondo WTF GagauziiMariaDincovaŽ05.04.2008Juniori 2023-46
211.MDA - Union Taekwondo WTF GagauziiIliaCaraM28.03.2007Juniori 2023-59
212.MDA - Union Taekwondo WTF GagauziiTamilaPancenkoŽ05.03.2007Juniori 2023-55
213.MDA - Union Taekwondo WTF GagauziiAnnaNicolaevaŽ01.06.2003Seniori 2023-46
214.MDA - Union Taekwondo WTF GagauziiVladaFilonisŽ06.08.2003Seniori 2023-46
215.MDA - Union Taekwondo WTF GagauziiAlexandrVarbanM04.03.2005Seniori 2023-54
216.MDA - Union Taekwondo WTF GagauziiSanduVitalinaŽ04.05.2003Seniori 2023-49
217.MDA - Union Taekwondo WTF GagauziiDmitriiVarbanM01.01.2005Seniori 2023-58
218.MDA - Union Taekwondo WTF GagauziiAlexandrKorolenkoM06.04.2003Seniori 2023-68
219.MDA - Union Taekwondo WTF GagauziiStasBuiucM05.07.2004Seniori 2023-80
220.MDA - Union Taekwondo WTF GagauziiOlgaBuzilaŽ04.10.2005Seniori 2023-73
221.MDA - Union Taekwondo WTF GagauziiDianaIkizliŽ06.07.2004Seniori 2023+73
222.MDA - WT-A clubCocirlaAlexandru-IlieM02.08.2011Cadeti 2023-37
223.MDA - WT-A clubMaximencoNicoleŽ19.12.2009Cadeti 2023-47
224.MDA - WT-A clubMaximencoIanaŽ19.12.2009Cadeti 2023+59
225.MDA - WT-A clubIana-TatianaEremiaŽ17.03.2008Juniori 2023-59
226.MDA - РСК "SIPJIN"ArturOstafM26.12.2010Cadeti 2023-37
227.MDA - РСК "SIPJIN"NikitaMorozM16.05.2009Cadeti 2023-37
228.MDA - РСК "SIPJIN"DavidGlinkaM24.06.2009Cadeti 2023-53
229.MDA - РСК "SIPJIN"RenatCarabanovM28.08.2011Cadeti 2023-53
230.MDA - РСК "SIPJIN"PavelMocatiM24.09.2010Cadeti 2023-61
231.MDA - РСК "SIPJIN"ArseniiSirbuM23.02.2007Juniori 2023-59
232.MDA - РСК "SIPJIN"AntonBeliiM04.07.2007Juniori 2023-68


Broj prijavljenih takmičara po kategorijama
Rb.KategorijaMBroj MŽBroj ŽUkupno
1.Cadeti 2023-3310-29212
2.Cadeti 2023-3714-33115
3.Cadeti 2023-4110-37515
4.Cadeti 2023-456-41612
5.Cadeti 2023-496-4439
6.Cadeti 2023-538-47412
7.Cadeti 2023-574-5126
8.Cadeti 2023-612-5557
9.Cadeti 2023-652-5913
10.Cadeti 2023+654+5926
11.Juniori 2023-454-4215
12.Juniori 2023-486-44410
13.Juniori 2023-511-4645
14.Juniori 2023-557-49310
15.Juniori 2023-599-52110
16.Juniori 2023-636-55612
17.Juniori 2023-6811-59213
18.Juniori 2023-733-7803
19.Juniori 2023-780-6822
20.Juniori 2023+781+6801
21.Seniori 2023-543-4636
22.Seniori 2023-584-4926
23.Seniori 2023-638-53311
24.Seniori 2023-687-57310
25.Seniori 2023-746-6228
26.Seniori 2023-805-6749
27.Seniori 2023-873-7336
28.Seniori 2023+876+7328
UKUPNO27 (2)15626 (4)76232


Broj prijavljenih takmičara po uzrasnim kategorijama
Rb.KategorijaBroj MBroj ŽUkupno
1.Cadeti 2023663197
2.Juniori 2023482371
3.Seniori 2023422264
UKUPNO15676232


  Language: