Click to go back

Takmičenje:
Tim: Sortiraj po:
Uzrasna kat.:

Spisak prijavljenih takmičara
Rb.TimImePrezimePolDat. rođ.Uzr. kat.Kategorija
1.CYP - G.TSAGGARAS(PHO) TheodorosFragkeskouM03.12.2007CHILDREN 11 ML-45
2.CYP - G.TSAGGARAS(PHO) TheodorosToursidisM29.12.2006CADETS-41
3.CYP - G.TSAGGARAS(PHO) DanielIvanovM07.11.2006CADETS-45
4.CYP - G.TSAGGARAS(PHO) KonstandinosFragkeskouM07.06.2004CADETS-45
5.CYP - G.TSAGGARAS(PHO) StefaniCaralambousŽ01.08.2004CADETS-47
6.CYP - G.TSAGGARAS(PHO) KonstantinosLepetzidisM20.05.2005CADETS-53
7.CYP - G.TSAGGARAS(PHO) GiorgosAndreouM09.09.2003JUNIOR-45
8.CYP - G.TSAGGARAS(PHO) EuaggelosKaraspyrouM30.07.2002JUNIOR-51
9.CYP - G.TSAGGARAS(PHO) KonstantinosDionisiouM19.10.2003JUNIOR-59
10.CYP - WARRIORS TAEKWONDOPankratiosGavriilidisM27.07.2006CADETS-41
11.GRE - A.C. AIANTASChristosDoukasM01.01.2009CHILDREN 9 ML-29
12.GRE - A.C. AIANTASAlexandrosZagkasM01.01.2009CHILDREN 9 ML-33
13.GRE - A.C.NIKI PAIANIAS GLYKON NERONAnastasiosPassasM01.06.2009CHILDREN 9 ML-29
14.GRE - A.C.NIKI PAIANIAS GLYKON NERONDimitrisTriantafyllakisM01.06.2008CHILDREN 10 ML-29
15.GRE - A.C.NIKI PAIANIAS GLYKON NERONDimitrisPetsasM01.06.2007CHILDREN 11 ML-37
16.GRE - A.C.NIKI PAIANIAS GLYKON NERONAthanasiaKatsotiŽ01.12.2006CADETS-29
17.GRE - A.C.NIKI PAIANIAS GLYKON NERONEystratiosManolidisM01.06.2006CADETS-33
18.GRE - A.C.NIKI PAIANIAS GLYKON NERONIoannisKatsotisM25.12.2005CADETS-33
19.GRE - A.C.NIKI PAIANIAS GLYKON NERONKonstantinos IoannisPetroulisM07.01.2005CADETS-33
20.GRE - A.C.NIKI PAIANIAS GLYKON NERONMarios EleftheriosMarisM15.07.2004CADETS-53
21.GRE - A.C.NIKI PAIANIAS GLYKON NERONDimitraTsapantziŽ31.07.2004CADETS-55
22.GRE - A.C.NIKI PAIANIAS GLYKON NERONArtemisManolarakiŽ17.09.2005CADETS-59
23.GRE - A.C.NIKI PAIANIAS GLYKON NERONEvangelosFanourakisM17.04.2002JUNIOR-48
24.GRE - A.C.NIKI PAIANIAS GLYKON NERONAristeidisKoverisM31.05.2003JUNIOR-51
25.GRE - A.C.TKD KARDITSASNikolaosPanagopoulosM25.08.2008CHILDREN 10 ML+47
26.GRE - A.C.TKD KARDITSASVasilikiLyritsiŽ12.01.2005CADETS-41
27.GRE - A.C.TKD KARDITSASAlexsandrosNtaroyisM07.06.2004CADETS-53
28.GRE - A.C.TKD KARDITSASOrfeasTzalavretasM19.08.2004CADETS-53
29.GRE - A.C.TKD KARDITSASVagiaPapatsitseŽ11.06.2005CADETS-51
30.GRE - A.C.TKD KARDITSASIoannaKarapanagiotiŽ20.05.2004CADETS-55
31.GRE - A.C.TKD KARDITSASMariaSimouŽ12.01.2005CADETS-55
32.GRE - A.C.TKD KARDITSASSavvasNikolaidisM05.05.2004CADETS-61
33.GRE - A.C.TKD KARDITSASKaterinaVaritymoyŽ02.10.2001JUNIOR-49
34.GRE - A.C.TKD KARDITSASKleonikiVoliotiŽ05.02.2001JUNIOR-49
35.GRE - A.C.TKD KARDITSASPapadakisStavrosM25.05.2002JUNIOR-55
36.GRE - A.C.TKD KARDITSASEfiChantziaraŽ10.02.2001JUNIOR-52
37.GRE - A.C.TKD KARDITSASAGGELOS ANDREASVamvakidisM08.04.2003JUNIOR-68
38.GRE - A.S TAEKWONDO CHRISOUPOLISTzivanopoylosPanagiotisM06.10.2004CADETS-53
39.GRE - A.S TAEKWONDO CHRISOUPOLISMingouNikoletaŽ05.04.2004CADETS-51
40.GRE - A.S TAEKWONDO CHRISOUPOLISKasapiMariaŽ21.07.2004CADETS-59
41.GRE - A.S TAEKWONDO CHRISOUPOLISTsogkaEiriniŽ12.02.2003JUNIOR+68
42.GRE - AO AIANTAS ASYRMATOUSpyridonZinelisM27.10.2009CHILDREN 9 ML-29
43.GRE - AO AIANTAS ASYRMATOUThemistoklisValerasM18.11.2007CHILDREN 11 ML-37
44.GRE - AO AIANTAS ASYRMATOUGeorgiaSyrigouŽ19.04.2003JUNIOR-55


Broj prijavljenih takmičara po kategorijama
Rb.KategorijaMBroj MŽBroj ŽUkupno
1.CHILDREN 9 ML-200-2000
2.CHILDREN 9 ML-230-2300
3.CHILDREN 9 ML-260-2600
4.CHILDREN 9 ML-293-2903
5.CHILDREN 9 ML-331-3301
6.CHILDREN 9 ML-370-3700
7.CHILDREN 9 ML-410-4100
8.CHILDREN 9 ML-440-4400
9.CHILDREN 9 ML-470-4700
10.CHILDREN 9 ML+470+4700
11.CHILDREN 10 ML-200-2000
12.CHILDREN 10 ML-230-2300
13.CHILDREN 10 ML-260-2600
14.CHILDREN 10 ML-291-2901
15.CHILDREN 10 ML-330-3300
16.CHILDREN 10 ML-370-3700
17.CHILDREN 10 ML-410-4100
18.CHILDREN 10 ML-440-4400
19.CHILDREN 10 ML-470-4700
20.CHILDREN 10 ML+471+4701
21.CHILDREN 11 ML-300-2600
22.CHILDREN 11 ML-330-2900
23.CHILDREN 11 ML-372-3302
24.CHILDREN 11 ML-410-3700
25.CHILDREN 11 ML-451-4101
26.CHILDREN 11 ML-490-4400
27.CHILDREN 11 ML-530-4700
28.CHILDREN 11 ML-570-5100
29.CHILDREN 11 ML-610-5500
30.CHILDREN 11 ML+610+5500
31.CADETS-333-2914
32.CADETS-370-3300
33.CADETS-412-3702
34.CADETS-452-4113
35.CADETS-490-4400
36.CADETS-535-4716
37.CADETS-570-5122
38.CADETS-611-5534
39.CADETS-650-5922
40.CADETS+650+5900
41.JUNIOR-451-4201
42.JUNIOR-481-4401
43.JUNIOR-512-4602
44.JUNIOR-551-4923
45.JUNIOR-591-5212
46.JUNIOR-630-5511
47.JUNIOR-681-5901
48.JUNIOR-730-6300
49.JUNIOR-780-6800
50.JUNIOR+780+6811
UKUPNO17 (10)2910 (6)1544


Broj prijavljenih takmičara po uzrasnim kategorijama
Rb.KategorijaBroj MBroj ŽUkupno
1.CHILDREN 9 ML404
2.CHILDREN 10 ML202
3.CHILDREN 11 ML303
4.CADETS131023
5.JUNIOR7512
UKUPNO291544


  Language: