Click to go back

Takmičenje:
Tim: Sortiraj po:
Uzrasna kat.:

Spisak prijavljenih takmičara
Rb.TimImePrezimePolDat. rođ.Uzr. kat.Kategorija
1.ROU - Asociatia Club Sportiv TenereToleAlexandruM06.11.2012COPII # 2-18
2.ROU - Asociatia Club Sportiv TenereTanaseDavidM17.07.2009COPII # 1-22
3.ROU - Asociatia Club Sportiv TenereTudoracheMaraŽ04.05.2009COPII # 1-24
4.ROU - Asociatia Club Sportiv TenereNicolaeAndrei CristianM29.05.2009COPII # 1-46
5.ROU - Asociatia Club Sportiv TenereCioacataBianca ElenaŽ22.11.2007Juniori mici A+50
6.ROU - Asociatia Club Sportiv TenereChisIoanaŽ19.05.2007Juniori mici B-34
7.ROU - Asociatia Club Sportiv TenereCucosAdrianM25.05.2003JUNIORI A-59
8.ROU - Asociatia Club Sportiv TenereDinuVictor DanielM20.01.1999SENIORI A-63
9.ROU - Black TigerNikitaRadneanuM20.05.2012COPII # 2-18
10.ROU - Black TigerGabriel-AdrianZamfirM01.10.2012COPII # 2-22
11.ROU - Black TigerRobertBalabanM29.03.2012COPII # 2-22
12.ROU - Black TigerTeodorCloscaM13.11.2011COPII # 2-22
13.ROU - Black TigerEduard MinodorGrigoritaM01.09.2011COPII # 2-26
14.ROU - Black TigerVladBerechetM23.05.2011COPII # 2-26
15.ROU - Black TigerMateiMatcaM12.10.2011COPII # 2+26
16.ROU - Black TigerRaresBogdanM20.10.2011COPII # 2+26
17.ROU - Black TigerSebastianPavelM08.11.2012COPII # 2+26
18.ROU - Black TigerAlexandraRaileanuŽ17.10.2010COPII # 1-22
19.ROU - Black TigerMiaSimionicaŽ19.05.2010COPII # 1-24
20.ROU - Black TigerRobert-AndreiTabacaruM22.12.2009COPII # 1-24
21.ROU - Black TigerAna Maria AlexandraStefanŽ28.06.2009COPII # 1-27
22.ROU - Black TigerVictorBalabanM24.04.2010COPII # 1-27
23.ROU - Black TigerVladFelixM18.05.2010COPII # 1-27
24.ROU - Black TigerSelisaBlagaŽ05.01.2010COPII # 1-28
25.ROU - Black TigerVioletaCosteaŽ16.03.2009COPII # 1-28
26.ROU - Black TigerAlexandraAnghe TeodoraŽ10.01.2009COPII # 1-30
27.ROU - Black TigerDenisa CorinaIordacheŽ03.03.2010COPII # 1-30
28.ROU - Black TigerRazvanMadioaM21.01.2010COPII # 1-30
29.ROU - Black TigerDarian TeodorDumitrascuM15.07.2010COPII # 1-32
30.ROU - Black TigerIustin CristianLazarM28.03.2009COPII # 1-32
31.ROU - Black TigerRaulGrigoritaM24.04.2010COPII # 1-34
32.ROU - Black TigerDarius IulianGrigoritaM13.11.2009COPII # 1-38
33.ROU - Black TigerDorian AndreiBurcaM26.02.2009COPII # 1-38
34.ROU - Black TigerSebastianBusuiocM24.02.2009COPII # 1-38
35.ROU - Black TigerGiuliano MihaiCortelM16.08.2010COPII # 1-42
36.ROU - Black TigerCristianPopaM01.10.2009COPII # 1-46
37.ROU - Black TigerBianca-DenisaTinicaŽ22.03.2007Juniori mici A-30
38.ROU - Black TigerDenisaRusuŽ23.04.2008Juniori mici A+50
39.ROU - Black TigerLucaPopaM20.07.2008Juniori mici B-30
40.ROU - Black TigerStefaniaCostinŽ27.12.2008Juniori mici B-32
41.ROU - Black TigerLiviuMarianM24.08.2008Juniori mici B-38
42.ROU - Black TigerRaduSarbuM07.02.2008Juniori mici B-38
43.ROU - Black TigerRares-CristianRadoiM26.04.2007Juniori mici B+50
44.ROU - Black TigerRazvan MihaiVladutM22.02.2005CADETI A-41
45.ROU - Black TigerAna MariaStefanŽ21.03.2004CADETI A-51
46.ROU - Black TigerRobert AndreiManeaM24.04.2006CADETI A-61
47.ROU - Black TigerCosminPopicaM05.06.2005CADETI B-41
48.ROU - Black TigerMarioMaravelaM26.05.2006CADETI B-41
49.ROU - Black TigerDenis PopicaM05.10.2006CADETI B-53
50.ROU - Black TigerNicolaieToaderM18.03.2005CADETI B-53
51.ROU - Black TigerAlexandruDragoiM29.10.2002JUNIORI B-59
52.ROU - Black TigerSebastianMafteiM17.09.2003JUNIORI B-59
53.ROU - Black TigerAntohePetrisorM21.06.2002JUNIORI B-63
54.ROU - Black TigerAndreiGhenucheM23.09.2002JUNIORI B-68
55.ROU - Black TigerFilipGhenucheM23.09.2002JUNIORI B-68
56.ROU - Black TigerRobert-AndreiCiolovanM29.07.2000SENIORI A-63
57.ROU - Black TigerIulianSanduM12.06.1987SENIORI A-80
58.ROU - Black TigerSebastian MarianOnofreiM30.05.1999SENIORI A-80
59.ROU - Black TigerCristi OvidiuCorodeanuM09.05.1998SENIORI A-87
60.ROU - Black TigerLuigyParaschivM22.09.2000SENIORI B-58
61.ROU - Black TigerPetronelaRataŽ31.10.1999SENIORI B-57
62.ROU - Black TigerElena BeatriceLismanŽ04.09.1997SENIORI B-67
63.ROU - Black TigerMihaiGabrielM16.01.1988SENIORI B+87
64.ROU - C.S. Addras TaekwondoBadiuIannisM29.09.2010COPII # 1-22
65.ROU - C.S. Addras TaekwondoDochioiuAnastasiaŽ25.05.2010COPII # 1-27
66.ROU - C.S. Addras TaekwondoTofanAnca-DanielaŽ31.08.2009COPII # 1-28
67.ROU - C.S. Addras TaekwondoBurlanDeyan-AndreiM30.09.2009COPII # 1-30
68.ROU - C.S. Addras TaekwondoFodolicaDenisM08.10.2010COPII # 1-30
69.ROU - C.S. Addras TaekwondoTemelieMirunaŽ05.12.2007Juniori mici A-30
70.ROU - C.S. Addras TaekwondoDochioiuSabin MihailM23.07.2008Juniori mici A-32
71.ROU - C.S. Addras TaekwondoTataruEdwardM14.06.2007Juniori mici A-34
72.ROU - C.S. Addras TaekwondoVintilaDelia AndreeaŽ31.10.2008Juniori mici A-38
73.ROU - C.S. Addras TaekwondoTudorIlincaŽ13.06.2008Juniori mici B-34
74.ROU - C.S. Addras TaekwondoEma CristianaCiobotaruŽ19.11.2007Juniori mici B-38
75.ROU - C.S. Addras TaekwondoMocanuAlexandraŽ19.10.2007Juniori mici B-38
76.ROU - C.S. Addras TaekwondoNegreaAna-CorinaŽ04.03.2008Juniori mici B-38
77.ROU - C.S. Addras TaekwondoZamfirRares-IonutM02.05.2008Juniori mici B-38
78.ROU - C.S. Addras TaekwondoSerbanLuca AlexandruM07.08.2008Juniori mici B-42
79.ROU - C.S. Addras TaekwondoVasilacheStefanM10.10.2008Juniori mici B-42
80.ROU - C.S. Addras TaekwondoGrajdeanuAndreiM17.09.2008Juniori mici B+50
81.ROU - C.S. Addras TaekwondoTataruAndreeaŽ27.07.2005CADETI A-37
82.ROU - C.S. Addras TaekwondoBancilaMirunaŽ24.02.2005CADETI A-41
83.ROU - C.S. Addras TaekwondoNeculaMiriamŽ30.04.2006CADETI A-41
84.ROU - C.S. Addras TaekwondoIanosLucaM19.10.2005CADETI A-45
85.ROU - C.S. Addras TaekwondoEnacheAndreeaŽ09.02.2006CADETI A-51
86.ROU - C.S. Addras TaekwondoBalaniciAlexandruM16.01.2005CADETI B-49
87.ROU - C.S. Addras TaekwondoAlexandraCiobotaruŽ05.06.2005CADETI B+59
88.ROU - C.S. Addras TaekwondoArcaleanDenis-GeorgeM17.10.2004CADETI B+65
89.ROU - C.S. TOTAL TAEKWONDOVătavuIUSTIN ANDREIM02.12.2010COPII # 1-24
90.ROU - C.S. TOTAL TAEKWONDOTăchiȚăPaulM30.05.2009COPII # 1-30
91.ROU - C.S. TOTAL TAEKWONDODavidEmanuelM11.12.2010COPII # 1-34
92.ROU - C.S. TOTAL TAEKWONDOLucaDRAGOȘ GEORGEM20.10.2010COPII # 1-34
93.ROU - C.S. TOTAL TAEKWONDOChiriacARINA FLAVIAŽ16.11.2008Juniori mici B-38
94.ROU - C.S. TOTAL TAEKWONDOOchisorIasminaŽ02.02.2008Juniori mici B-38
95.ROU - C.S. TOTAL TAEKWONDOOroȘanuERICA MARIAŽ31.08.2008Juniori mici B-38
96.ROU - C.S. TOTAL TAEKWONDOChelariuRICHARD VASILICAM30.12.2006CADETI A-37
97.ROU - C.S. TOTAL TAEKWONDOFloreaLiviuM19.06.2005CADETI A-53
98.ROU - C.S. TOTAL TAEKWONDOTrufinRaresM05.06.2004CADETI A-61
99.ROU - C.S. TOTAL TAEKWONDOOchisorALEX PATRICM01.10.2006CADETI B-33
100.ROU - C.S. TOTAL TAEKWONDOJescuDARIA STEFANAŽ28.12.2006CADETI B-37
101.ROU - C.S. TOTAL TAEKWONDOHutanuClaudiuM21.04.2004CADETI B-45
102.ROU - C.S. TOTAL TAEKWONDOScutelnicuGEORGE ADRIANM26.05.2006CADETI B-45
103.ROU - C.S. TOTAL TAEKWONDOIstrateDANIEL MIRELM16.04.2006CADETI B-49
104.ROU - C.S. TOTAL TAEKWONDOCorseiIoanaŽ21.06.2004CADETI B-51
105.ROU - C.S. TOTAL TAEKWONDOScutelnicuDAVID ALEXANDRUM19.08.2004CADETI B+65
106.ROU - C.S. TOTAL TAEKWONDOAniculaesaMirunaŽ17.05.2002JUNIORI A-63
107.ROU - C.S. TOTAL TAEKWONDORoznovanuGeorgianaŽ08.07.1999SENIORI A-53
108.ROU - C.S. TOTAL TAEKWONDOHarabagiuElenaŽ10.02.1999SENIORI A-57
109.ROU - C.S. TOTAL TAEKWONDONaharniucMIHAI FLORINM06.11.1999SENIORI A-80
110.ROU - Clubul Sportiv KORYOLodromanAlexM26.11.2009COPII # 1-27
111.ROU - Clubul Sportiv KORYORusFlaviaŽ13.12.2009COPII # 1-28
112.ROU - Clubul Sportiv KORYORoscaAdrianM03.01.2008Juniori mici A-32
113.ROU - Clubul Sportiv KORYOVidamPetrisorM26.11.2007Juniori mici B-28
114.ROU - Clubul Sportiv KORYONemesAlexandruM10.12.2007Juniori mici B-30
115.ROU - Clubul Sportiv KORYOOanceaNicolasM21.06.2008Juniori mici B-30
116.ROU - Clubul Sportiv KORYOSoporanAndreiM12.07.2008Juniori mici B-30
117.ROU - Clubul Sportiv KORYOMicleaRaulM11.12.2008Juniori mici B-42
118.ROU - Clubul Sportiv KORYOBreazuMarioM07.09.2007Juniori mici B+50
119.ROU - Clubul Sportiv KORYODavidTatianaŽ04.06.2005CADETI A-41
120.ROU - Clubul Sportiv KORYOAfrasiabiTudorM08.02.2006CADETI A-53
121.ROU - Clubul Sportiv KORYOSarbuDragosM05.12.2006CADETI B-33
122.ROU - Clubul Sportiv KORYOHalalaieTudorM17.06.2006CADETI B-37
123.ROU - Clubul Sportiv KORYOCrisanAdrianoM23.10.2005CADETI B-45
124.ROU - Clubul Sportiv KORYOPetricAlinM26.07.2004CADETI B-45
125.ROU - Clubul Sportiv KORYOBencheaMariusM25.12.2005CADETI B-49
126.ROU - Clubul Sportiv KORYOCaldararRaulM03.06.2005CADETI B-49
127.ROU - Clubul Sportiv KORYORaicaDragosM05.05.2004CADETI B-49
128.ROU - Clubul Sportiv KORYOSarbuDeliaŽ15.01.2005CADETI B-51
129.ROU - Clubul Sportiv KORYOBorceaSilviuM11.02.2003JUNIORI B-45
130.ROU - Clubul Sportiv KORYOMicleaOvidiuM08.01.2003JUNIORI B-45
131.ROU - Clubul Sportiv KORYORepedeAndreeaŽ27.11.2002JUNIORI B-55
132.ROU - Clubul Sportiv KORYOMascaAndreiM22.08.2002JUNIORI B-63
133.ROU - Clubul Sportiv KORYOSerbanAntonyM17.12.2001JUNIORI B+78
134.ROU - Clubul Sportiv KORYOLatiuDanielM03.06.1990SENIORI A-80
135.ROU - Clubul Sportiv KORYODuraGeorgeM30.04.1989SENIORI A-87
136.ROU - Clubul Sportiv KORYOCimpeanAndreiM11.08.1999SENIORI B-58
137.ROU - CS KeumgangCiobanuDavidM21.02.2011COPII # 2-18
138.ROU - CS KeumgangCosofretMariusM15.05.2009COPII # 1-42
139.ROU - CS KeumgangCiobanuEdiM28.10.2008Juniori mici B-28
140.ROU - CS KeumgangCeucaMariaŽ24.12.2007Juniori mici B-42
141.ROU - CS KeumgangGoldanDavidM19.11.2007Juniori mici B+50
142.ROU - CS KeumgangSinovDariusM14.02.2006CADETI B-37
143.ROU - CS KeumgangSinovFlorinelM31.03.2003JUNIORI A-59
144.ROU - CS KeumgangDascaRaresM28.08.2001JUNIORI A-78
145.ROU - CS KeumgangCiobanuDeliaŽ04.12.2003JUNIORI B-55
146.ROU - CS KeumgangPerjuTeodorM08.07.2001JUNIORI B-63
147.ROU - Dacic Taekwondo ClubBercuTudor-IoanM05.05.2011COPII # 2-22
148.ROU - DACIC TAEKWONDO SPORT CLUBNicolasVladM30.04.2009COPII # 1-34
149.ROU - DACIC TAEKWONDO SPORT CLUBMariaMengherŽ23.03.2006CADETI A-55
150.ROU - DACIC TAEKWONDO SPORT CLUBTheodoraJelescuŽ08.12.2001JUNIORI A-63
151.ROU - DACIC TAEKWONDO SPORT CLUBVladStefanM20.09.2001JUNIORI A-78
152.ROU - DACIC TAEKWONDO SPORT CLUBVeraNicolescuŽ02.07.2000SENIORI A-57
153.ROU - HANGUK TAEKWONDOAlexandru StefanRadanM03.07.2009COPII # 1-28
154.ROU - HANGUK TAEKWONDORadu NicolaeBalanM20.04.2009COPII # 1-28
155.ROU - HANGUK TAEKWONDONoaAlufiŽ21.01.2010COPII # 1-30
156.ROU - HANGUK TAEKWONDODavid AndreiRosuM22.11.2009COPII # 1-30
157.ROU - HANGUK TAEKWONDOVlad StefanDirvaruM31.01.2009COPII # 1-42
158.ROU - HANGUK TAEKWONDODaria GabrielaVisanŽ21.04.2008Juniori mici A-30
159.ROU - HANGUK TAEKWONDOVlad MarianStoicaM13.11.2008Juniori mici A-32
160.ROU - HANGUK TAEKWONDOTudor AlexandruVlasceanuM28.08.2007Juniori mici A-34
161.ROU - HANGUK TAEKWONDOVanda MariaNerodeaŽ17.05.2007Juniori mici A-38
162.ROU - HANGUK TAEKWONDODana KineretAlufiŽ03.01.2007Juniori mici A+50
163.ROU - HANGUK TAEKWONDOAlexandruIanculescu-RaduM19.10.2008Juniori mici B-30
164.ROU - HANGUK TAEKWONDOAlin IonutClimM04.01.2006CADETI A-37
165.ROU - HANGUK TAEKWONDOAyana AdrianaDumitrescuŽ28.07.2006CADETI A-37
166.ROU - HANGUK TAEKWONDOMaria CristinaDutaŽ27.09.2006CADETI A-37
167.ROU - HANGUK TAEKWONDOAndreiSecheiuM18.02.2004CADETI A-41
168.ROU - HANGUK TAEKWONDOAriana CristianaPasolŽ22.07.2006CADETI A-41
169.ROU - HANGUK TAEKWONDOGabrielNaieM02.11.2005CADETI A-45
170.ROU - HANGUK TAEKWONDOIustin AlexandruLeabuM08.08.2004CADETI A-45
171.ROU - HANGUK TAEKWONDOSerban Paul DoruMisterianM05.10.2006CADETI A-45
172.ROU - HANGUK TAEKWONDOSorin GabrielMihalacheM20.03.2005CADETI A-45
173.ROU - HANGUK TAEKWONDOAlexandru DanielTurcescuM01.05.2004CADETI A-53
174.ROU - HANGUK TAEKWONDOCalin GeorgeBarbuM12.10.2004CADETI A-53
175.ROU - HANGUK TAEKWONDOAndrei AlexandruBoteaM09.04.2005CADETI A-57
176.ROU - HANGUK TAEKWONDOTudor IoanSavescuM21.02.2005CADETI A-57
177.ROU - HANGUK TAEKWONDODenise HenriettaMarinŽ05.01.2004CADETI A-55
178.ROU - HANGUK TAEKWONDOAndrei AlexandruUrsuM15.11.2005CADETI A-61
179.ROU - HANGUK TAEKWONDOAstrid Ana-MariaDraghiciŽ20.01.2006CADETI A+59
180.ROU - HANGUK TAEKWONDOMaria ElenaDumitruŽ15.08.2004CADETI A+59
181.ROU - HANGUK TAEKWONDOMihaela DanielaIlieŽ24.11.2005CADETI B-37
182.ROU - HANGUK TAEKWONDODaniel AndreiSuteanuM19.10.2005CADETI B-45
183.ROU - HANGUK TAEKWONDORobert GeorgianCondruzM07.07.2001JUNIORI A-63
184.ROU - HANGUK TAEKWONDODavid AndreiRadanM20.11.2003JUNIORI A-78
185.ROU - HANGUK TAEKWONDOAlexandra MihaelaTomposŽ21.10.2001JUNIORI A+68
186.ROU - HANGUK TAEKWONDOIonela MarinaCarmocanuŽ14.06.2003JUNIORI A+68
187.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESCrisanMirceaM31.05.2012COPII # 2-18
188.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESMorarMaria-MonicaŽ02.11.2010COPII # 1-22
189.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESBaciMarianM12.10.2010COPII # 1-22
190.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESChirtesLorena-TeodoraŽ22.10.2009COPII # 1-24
191.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESSzantoAdonis EduardM11.07.2010COPII # 1-24
192.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESBartosCamelia-AnikoŽ08.08.2009COPII # 1-27
193.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESCsalaiRobertM24.06.2007Juniori mici A-32
194.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESFehérSzidonia IzabellaŽ09.02.2008Juniori mici A-38
195.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESGrefIngrid-IoanaŽ07.09.2008Juniori mici B-32
196.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESPopLorenaŽ12.06.2008Juniori mici B-32
197.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESCrisanCezara ioanaŽ22.01.2007Juniori mici B-34
198.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESMorarPavel OvidiuM28.05.2008Juniori mici B-42
199.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESCovrigAdrian DanielM14.04.2006CADETI B-33
200.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESMatiesSergiuM01.05.2005CADETI B-37
201.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESLaazarAndreeaŽ11.07.2006CADETI B-37
202.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESPetruscaGabrielaŽ25.03.2006CADETI B-51
203.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESRadCatalinM13.11.2001JUNIORI B-68
204.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESAsteleanAlexM30.10.1997SENIORI B-58
205.ROU - ONE CLUJ-NAPOCABucurAndreiM16.08.2004CADETI A-53
206.ROU - ONE CLUJ-NAPOCATodorovaBeatrizŽ01.11.2005CADETI A-55
207.ROU - ONE CLUJ-NAPOCABucurMihaiM14.01.2002JUNIORI A-59
208.ROU - ONE CLUJ-NAPOCABucurLauraŽ09.07.1999SENIORI A-57
209.ROU - Taekwondo Club VIPDohotaruVladM27.05.2011COPII # 2-26
210.ROU - Taekwondo Club VIPLadaruAndreiM11.01.2011COPII # 2-26
211.ROU - Taekwondo Club VIPJuganaruDavidM27.12.2011COPII # 2+26
212.ROU - Taekwondo Club VIPSepahvandiDianaŽ03.05.2010COPII # 1-27
213.ROU - Taekwondo Club VIPIrimitaAlexandruM10.11.2010COPII # 1-32
214.ROU - Taekwondo Club VIPUrsacheAlbertM02.10.2010COPII # 1-34
215.ROU - Taekwondo Club VIPDraganMarioM02.02.2010COPII # 1-38
216.ROU - Taekwondo Club VIPAchiteiMihneaM02.02.2009COPII # 1-42
217.ROU - Taekwondo Club VIPAntociDariusM15.07.2008Juniori mici B-32
218.ROU - Taekwondo Club VIPMuravievIoanaŽ11.03.2008Juniori mici B-42
219.ROU - Taekwondo Club VIPGirleaElizaŽ02.04.2005CADETI A-55
220.ROU - Taekwondo Club VIPHabetGabrielM24.09.2004CADETI A-61
221.ROU - Taekwondo Club VIPHabetMihaiM24.09.2004CADETI A-61
222.ROU - Taekwondo Club VIPSepahvandiArianM19.02.2005CADETI B-41
223.ROU - Taekwondo Club VIPVlaseRobertaŽ29.09.2003JUNIORI A+68
224.ROU - Taekwondo Club VIPGirleaMihaiM19.11.2003JUNIORI B-45
225.ROU - Taekwondo Club VIPHalaucaValiM06.06.2003JUNIORI B-45
226.ROU - Taekwondo Club VIPGirleaSiminaŽ26.04.1999SENIORI B-57
227.ROU - Taekwondo Club VIPGugescuGabrielM08.11.1996SENIORI B+87
228.ROU - Taero Sport ClubVlad TudorBalanelM25.06.2010COPII # 1-24
229.ROU - Taero Sport ClubVlad IustinDudauM05.10.2010COPII # 1-27
230.ROU - Taero Sport ClubDavid NicolaeGherghinaM25.02.2010COPII # 1-28
231.ROU - Taero Sport ClubVictor AlexandruBalanelM15.03.2007Juniori mici A-34
232.ROU - Taero Sport ClubRazvan AlexandruDudauM18.10.2007Juniori mici B-32
233.ROU - Taero Sport ClubAlin NicolaeSlaveM04.09.2007Juniori mici B-38


Broj prijavljenih takmičara po kategorijama
Rb.KategorijaMBroj MŽBroj ŽUkupno
1.COPII # 2-184-1804
2.COPII # 2-224-2204
3.COPII # 2-264-2604
4.COPII # 2+264+2604
5.COPII # 1-223-2225
6.COPII # 1-244-2437
7.COPII # 1-274-2748
8.COPII # 1-283-2847
9.COPII # 1-305-3038
10.COPII # 1-323-3203
11.COPII # 1-345-3405
12.COPII # 1-384-3804
13.COPII # 1-424-4204
14.COPII # 1-462-4602
15.Juniori mici A-240-2400
16.Juniori mici A-260-2600
17.Juniori mici A-280-2800
18.Juniori mici A-300-3033
19.Juniori mici A-324-3204
20.Juniori mici A-343-3403
21.Juniori mici A-380-3833
22.Juniori mici A-420-4200
23.Juniori mici A-460-4600
24.Juniori mici A-500-5000
25.Juniori mici A+500+5033
26.Juniori mici B-240-2400
27.Juniori mici B-260-2600
28.Juniori mici B-282-2802
29.Juniori mici B-305-3005
30.Juniori mici B-322-3235
31.Juniori mici B-340-3433
32.Juniori mici B-384-38610
33.Juniori mici B-424-4226
34.Juniori mici B-460-4600
35.Juniori mici B-500-5000
36.Juniori mici B+504+5004
37.CADETI A-330-2900
38.CADETI A-372-3302
39.CADETI A-412-3735
40.CADETI A-455-4149
41.CADETI A-490-4400
42.CADETI A-535-4705
43.CADETI A-572-5124
44.CADETI A-615-5549
45.CADETI A-650-5900
46.CADETI A+650+5922
47.CADETI B-333-2903
48.CADETI B-373-3303
49.CADETI B-413-3736
50.CADETI B-455-4105
51.CADETI B-495-4405
52.CADETI B-532-4702
53.CADETI B-570-5133
54.CADETI B-610-5500
55.CADETI B-650-5900
56.CADETI B+652+5913
57.JUNIORI A-450-4200
58.JUNIORI A-480-4400
59.JUNIORI A-510-4600
60.JUNIORI A-550-4900
61.JUNIORI A-593-5203
62.JUNIORI A-631-5501
63.JUNIORI A-680-5900
64.JUNIORI A-730-6322
65.JUNIORI A-783-6803
66.JUNIORI A+780+6833
67.JUNIORI B-454-4204
68.JUNIORI B-480-4400
69.JUNIORI B-510-4600
70.JUNIORI B-550-4900
71.JUNIORI B-592-5202
72.JUNIORI B-633-5525
73.JUNIORI B-683-5903
74.JUNIORI B-730-6300
75.JUNIORI B-780-6800
76.JUNIORI B+781+6801
77.SENIORI A-540-4600
78.SENIORI A-580-4900
79.SENIORI A-632-5313
80.SENIORI A-680-5733
81.SENIORI A-740-6200
82.SENIORI A-804-6704
83.SENIORI A-872-7302
84.SENIORI A+870+7300
85.SENIORI B-540-4600
86.SENIORI B-583-4903
87.SENIORI B-630-5300
88.SENIORI B-680-5722
89.SENIORI B-740-6200
90.SENIORI B-800-6711
91.SENIORI B-870-7300
92.SENIORI B+872+7302
UKUPNO48 (2)15827 (3)75233


Broj prijavljenih takmičara po uzrasnim kategorijama
Rb.KategorijaBroj MBroj ŽUkupno
1.COPII # 216016
2.COPII # 1371653
3.Juniori mici A7916
4.Juniori mici B211435
5.CADETI A211536
6.CADETI B23730
7.JUNIORI A7512
8.JUNIORI B13215
9.SENIORI A8412
10.SENIORI B538
UKUPNO15875233


  Language: