Click to go back

Takmičenje:
Tim: Sortiraj po:
Uzrasna kat.:

Spisak prijavljenih takmičara
Rb.TimImePrezimePolDat. rođ.Uzr. kat.Kategorija
1.BUL - BarinTeodorHristovM12.03.2009(F) Pioniri 2 B6,5 kup
2.BUL - BarinRousevBoyanM07.08.2006(F) Kadet 1 AA
3.BUL - Condor 2000ShadiAbudM07.12.2007(F) Pioniri 1 AA
4.BUL - Condor 2000DeyanSiderovM03.12.2010(F) Pioniri 2 B6,5 kup
5.BUL - Condor 2000ViktoriaDimitrovaŽ31.01.2006(F) Kadet 1 AA
6.BUL - HEMUSMartinaDimitrovaŽ26.03.2007(F) Pioniri 1 AA
7.BUL - HEMUSDimitarPatarinskiM22.08.2007(F) Pioniri 2 B6,5 kup
8.BUL - HEMUSSimonaDimitrovaŽ29.09.2004(F) Kadet 1 AA
9.BUL - HEMUSSvetlozaraKolevaŽ24.04.2006(F) Kadet 1 AA
10.BUL - HEMUSGabrielJordanovM06.01.2004(F) Kadet 1 AA
11.BUL - HEMUSJordanDobrevM04.10.2004(F) Kadet 1 AA
12.BUL - HEMUSPetarPatarinskiM24.05.2004(F) Kadet 1 AA
13.BUL - HEMUSMilaCakovaŽ09.12.2006(F) Kadet 1 B4,3 kup
14.BUL - HEMUSKristianStefanovM13.08.2005(F) Kadet 1 B4,3 kup
15.BUL - HEMUSSimonaDimitrovaŽ29.09.2004(F) Par A Kadet [5]A
16.BUL - HEMUSGabrielJordanovM06.01.2004(F) Par A Kadet [5]A
17.BUL - HEMUSMilaCakovaŽ09.12.2006(F) Par B Kadet [8]4,3,2,1 kup
18.BUL - HEMUSKristianStefanovM13.08.2005(F) Par B Kadet [8]4,3,2,1 kup
19.BUL - HEMUSMartinaDimitrovaŽ26.03.2006(F) Tim A Kadet [7]A
20.BUL - HEMUSMilaCakovaŽ09.12.2006(F) Tim A Kadet [7]A
21.BUL - HEMUSSvetlozaraKolevaŽ24.04.2006(F) Tim A Kadet [7]A
22.BUL - HEMUSGabrielJordanovM06.01.2004(F) Tim A Kadet [9]A
23.BUL - HEMUSJordanDobrevM04.10.2004(F) Tim A Kadet [9]A
24.BUL - HEMUSPetarPatarinskiM24.05.2004(F) Tim A Kadet [9]A
25.BUL - HEMUSMilitsaPetrovaŽ17.04.2003(F) Juniori 1 AA
26.BUL - HEMUSMilitsaPetrovaŽ17.04.2003(F) Par A Junior [6]A
27.BUL - HEMUSJordanDobrevM04.10.2003(F) Par A Junior [6]A
28.BUL - HEMUSRumenDimitrovM30.06.1980(F) Senior 2 AA
29.BUL - InvictaIliyanPesarovM10.01.2012(F) Pioniri 1 B8,7 kup
30.BUL - InvictaKaloyanYordanovM12.07.2007(F) Pioniri 2 B8,7 kup
31.BUL - InvictaRadoslavShabanakovM14.02.2008(F) Pioniri 2 B4,3 kup
32.BUL - Sparta-SofiaTeodorPenchevM23.03.2004(F) Kadet 1 AA
33.BUL - Sparta-SofiaGabrielaTerziskaŽ10.04.2004(F) Kadet 1 B6,5 kup
34.BUL - Sparta-SofiaDarinaGospodinovaŽ02.04.2005(F) Kadet 1 B4,3 kup
35.BUL - Sparta-SofiaAsyaBorisovaŽ19.02.2003(F) Juniori 1 AA
36.BUL - Sparta-SofiaAlexandaerKussovskiM03.12.2002(F) Juniori 1 AA
37.BUL - Sparta-SofiaDenitsaGinchevaŽ14.09.2002(F) Juniori 1 B2,1 kup
38.BUL - Sparta-SofiaPetarUgrinskiM10.02.2002(F) Juniori 1 B2,1 kup
39.BUL - Sparta-SofiaIvaBorisovaŽ05.10.1997(F) Par A Senior 1 [4]A
40.BUL - Sparta-SofiaPetarNikolovM30.06.2000(F) Par A Senior 1 [4]A
41.BUL - Sparta-SofiaIvaBorisovaŽ05.10.1997(F) Senior 1 AA
42.BUL - Sparta-SofiaPetarNikolovM30.06.2000(F) Senior 1 AA
43.BUL - Sparta-SofiaBahmanAfsharM28.02.1967(F) Master 2 AA
44.GRE - A.C TAEKWONDO ABELOKIPONAfroditiKaragianniŽ03.07.2006(F) Kadet 1 B4,3 kup
45.GRE - A.C. Archagellos Michail ArgiroupolisMarthaFratzeskakiŽ13.04.2005(F) Kadet 1 B4,3 kup
46.GRE - A.C. IACHIMariaKapeliŽ19.10.2011(F) Pioniri 1 B8,7 kup
47.GRE - A.C. IACHIElenaVlachouŽ12.01.2006(F) Kadet 1 B6,5 kup
48.GRE - A.C. IACHIMarinaKirgouŽ14.05.2005(F) Kadet 1 B6,5 kup
49.GRE - A.C. IACHINikiForiŽ15.03.2005(F) Kadet 1 B4,3 kup
50.GRE - A.C. IACHIAntonisDimoulisM21.09.2005(F) Kadet 1 B4,3 kup
51.GRE - A.C. IACHINikiForiŽ15.03.2005(F) Par B Kadet [13]4,3,2,1 kup
52.GRE - A.C. IACHIAntonisDimoulisM21.09.2005(F) Par B Kadet [13]4,3,2,1 kup
53.GRE - A.C. IACHINikiForiŽ15.03.2005(F) Par B Kadet [14]4,3,2,1 kup
54.GRE - A.C. IACHIAntonisDimoulisM21.09.2005(F) Par B Kadet [14]4,3,2,1 kup
55.GRE - A.C. IACHIElectraSainiŽ22.03.2001(F) Juniori 1 B4,3 kup
56.GRE - A.C. IACHIEleniTourikiŽ11.11.2001(F) Juniori 1 B4,3 kup
57.GRE - A.C. IACHIAretiDosiŽ30.07.2003(F) Juniori 1 B2,1 kup
58.GRE - A.C. IACHIMarkellaSaganaŽ21.02.2002(F) Juniori 1 B2,1 kup
59.GRE - A.C. IACHIElectraSainiŽ22.03.2001(F) Tim B Junior [3]4,3,2,1 kup
60.GRE - A.C. IACHIEleniTourikiŽ11.11.2001(F) Tim B Junior [3]4,3,2,1 kup
61.GRE - A.C. IACHIMarkellaSaganaŽ21.02.2002(F) Tim B Junior [3]4,3,2,1 kup
62.GRE - A.C. IACHITheodoraKondyliŽ31.08.1984(F) Senior 2 AA
63.GRE - A.C. IACHIEvdokiaKondyliŽ30.08.1983(F) Senior 2 B8,7 kup
64.GRE - A.C. SARISAEleniTheodorakiŽ12.07.2005(F) Kadet 1 AA
65.GRE - A.C. SARISAIliasMpotinisM15.11.2005(F) Kadet 1 AA
66.GRE - A.C. SARISAPantelisHatzideliosM08.08.2006(F) Kadet 1 AA
67.GRE - A.C. SARISAIoannisDelidimakosM21.12.2006(F) Kadet 1 B6,5 kup
68.GRE - A.C. SARISAIoannisTopalidisM24.03.2005(F) Kadet 1 B6,5 kup
69.GRE - A.C. SARISAEleniTheodorakiŽ12.07.2005(F) Par A Kadet [1]A
70.GRE - A.C. SARISAIliasMpotinisM15.11.2005(F) Par A Kadet [1]A
71.GRE - A.C. SARISAValentiniTouliŽ29.08.2003(F) Juniori 1 AA
72.GRE - A.C. SARISAStilianiAsteriouŽ22.11.2002(F) Juniori 1 B8,7 kup
73.GRE - A.C. SARISAEleftheriosPoulakisM09.04.2001(F) Juniori 1 B8,7 kup
74.GRE - A.C. SARISAMihailPoulakisM09.04.2001(F) Juniori 1 B8,7 kup
75.GRE - A.C. SARISAStilianiAsteriouŽ22.11.2002(F) Par B Junior [2]8,7,6,5 kup
76.GRE - A.C. SARISAMihailPoulakisM09.04.2001(F) Par B Junior [2]8,7,6,5 kup
77.GRE - A.C. SARISADimitriosAlepliotisM07.11.1997(F) Senior 1 AA
78.GRE - A.C.TKD KARDITSASVasilikiLyritsiŽ12.01.2005(F) Kadet 1 AA
79.GRE - A.C.TKD KARDITSASKonstantinaThomopoulouŽ20.11.2002(F) Juniori 1 AA
80.GRE - A.C.TKD KARDITSASAlexsandraMparakouŽ13.02.2001(F) Juniori 1 B8,7 kup
81.GRE - A.C.TKD KARDITSASAikateriniKaykalaŽ20.04.1989(F) Senior 1 B8,7 kup
82.GRE - A.C.TKD KARDITSASIoannisSeiranidisM31.01.1983(F) Senior 2 B8,7 kup
83.GRE - a.k athlisis efkarpiasPanagiotaTsioupliŽ13.03.2006(F) Kadet 1 B2,1 kup
84.GRE - A.S. Molon LaveAnastasiaKaradimouŽ07.03.2000(F) Senior 1 AA
85.GRE - A.S. Molon LavePelagiaMakrigianniŽ28.12.1998(F) Senior 1 B2,1 kup
86.GRE - A.S. Molon LaveVasilikiMakrigianniŽ25.03.2000(F) Senior 1 B2,1 kup
87.GRE - AS NEA PAIDEIAEleutheriosSaridakisM20.06.2010(F) Pioniri 2 B6,5 kup
88.GRE - AS NEA PAIDEIASaridakiEleftheriosM20.06.2010(F) Pioniri 2 B6,5 kup
89.GRE - AS NEA PAIDEIASaridakiEleftheriosM20.06.2010(F) Pioniri 2 B6,5 kup
90.GRE - G.A.S. STOXOSAntrianaPapadogianiŽ07.09.2004(F) Kadet 1 AA
91.GRE - G.A.S. STOXOSNataliaKaragiannidiŽ04.04.2005(F) Kadet 1 AA
92.GRE - G.A.S. STOXOSNikolaosKaragiannisM30.09.2004(F) Kadet 1 AA
93.MDA - CALEA FERICIRIIRatăEcaterinaŽ29.11.2007(F) Pioniri 2 B4,3 kup
94.MDA - CALEA FERICIRIIManitaVictorM21.08.2005(F) Kadet 1 B4,3 kup
95.MDA - CALEA FERICIRIIZahariaRaduM01.07.2005(F) Kadet 1 B4,3 kup
96.MDA - CALEA FERICIRIIPereuSandaŽ01.01.2002(F) Juniori 1 AA
97.MDA - CALEA FERICIRIIVatamanRomanM07.05.1991(F) Senior 1 AA
98.MDA - CALEA FERICIRIIPereuLilianM10.12.1977(F) Master 1 AA
99.SLO - GAIANAAnaRanđelovićŽ16.09.2004(F) Kadet 1 AA
100.SLO - GAIANAZlatanRanđelovićM25.01.1975(F) Master 1 AA
101.SRB - AsteriksMasaPetrovicŽ10.11.2007(F) Pioniri 2 B6,5 kup
102.SRB - AsteriksNatalijaDobrenovicŽ01.04.2007(F) Pioniri 2 B6,5 kup
103.SRB - AsteriksNemanjaPetrovicM09.02.2008(F) Pioniri 2 B6,5 kup
104.SRB - AsteriksIsidoraTasicŽ13.09.2004(F) Kadet 1 B8,7 kup
105.SRB - AsteriksAnastasijaJovanovicŽ02.08.2004(F) Kadet 1 B4,3 kup
106.SRB - AsteriksDanicaKrsticŽ26.10.2003(F) Juniori 1 B6,5 kup
107.SRB - BeogradMatijaŽivkovićM15.10.2003(F) Juniori 1 AA
108.SRB - BeogradSvetlanaFilipovićŽ15.03.1990(F) Senior 1 AA
109.SRB - BeogradMilošPetkovićM23.05.1994(F) Senior 1 AA
110.SRB - FavoritVladanNovakovicM26.11.1977(F) Master 1 B6,5 kup
111.SRB - ImperiumAnikaPenčićŽ21.04.2008(F) Pioniri 2 B8,7 kup
112.SRB - ImperiumMasaJovanovicŽ25.04.2008(F) Pioniri 2 B8,7 kup
113.SRB - ImperiumMasaRuvidicŽ10.03.2008(F) Pioniri 2 B8,7 kup
114.SRB - ImperiumMilicaVeličkovićŽ16.03.2005(F) Kadet 1 AA
115.SRB - ImperiumAleksaBogdanovićM10.07.2004(F) Kadet 1 AA
116.SRB - ImperiumNemanjaJankovićM10.05.2001(F) Juniori 1 AA
117.SRB - NaisusJelenaStevanovićŽ10.06.2008(F) Par B Pionir [10]8,7,6,5 kup
118.SRB - NaisusVukCvetanovićM04.04.2009(F) Par B Pionir [10]8,7,6,5 kup
119.SRB - NaisusMašaNičićŽ01.12.2008(F) Par B Pionir [11]8,7,6,5 kup
120.SRB - NaisusVukCvetanovićM04.04.2009(F) Par B Pionir [11]8,7,6,5 kup
121.SRB - NaisusJelenaStevanovićŽ10.06.2008(F) Pioniri 2 B6,5 kup
122.SRB - NaisusMašaNičićŽ01.12.2008(F) Pioniri 2 B6,5 kup
123.SRB - NaisusVukCvetanovićM04.04.2009(F) Pioniri 2 B6,5 kup
124.SRB - NaisusIsidoraPetrovićŽ01.01.2009(F) Tim B Pioniri [12]8,7,6,5 kup
125.SRB - NaisusJelenaStevanovićŽ10.06.2008(F) Tim B Pioniri [12]8,7,6,5 kup
126.SRB - NaisusMašaNičićŽ01.12.2008(F) Tim B Pioniri [12]8,7,6,5 kup
127.SRB - NaisusUrošMitrovićM31.08.2000(F) Senior 1 AA
128.SRB - NaisusUrošMitrovićM31.08.2000(F) Slobodni stil A 18+A


Broj prijavljenih takmičara po kategorijama
Rb.KategorijaMBroj MŽBroj ŽUkupno
1.(F) Pioniri 1 B8,7 kup18,7 kup12
2.(F) Pioniri 1 B6,5 kup06,5 kup00
3.(F) Pioniri 1 B4,3 kup04,3 kup00
4.(F) Pioniri 1 B2,1 kup02,1 kup00
5.(F) Pioniri 1 AA1A12
6.(F) Pioniri 2 B8,7 kup18,7 kup34
7.(F) Pioniri 2 B6,5 kup86,5 kup412
8.(F) Pioniri 2 B4,3 kup14,3 kup12
9.(F) Pioniri 2 B2,1 kup02,1 kup00
10.(F) Kadet 1 AA9A918
11.(F) Kadet 1 B8,7 kup08,7 kup11
12.(F) Kadet 1 B6,5 kup26,5 kup35
13.(F) Kadet 1 B4,3 kup44,3 kup610
14.(F) Kadet 1 B2,1 kup02,1 kup11
15.(F) Slobodni stil A -17A0A00
16.(F) Juniori 1 AA3A58
17.(F) Juniori 1 B8,7 kup28,7 kup24
18.(F) Juniori 1 B6,5 kup06,5 kup11
19.(F) Juniori 1 B4,3 kup04,3 kup22
20.(F) Juniori 1 B2,1 kup12,1 kup34
21.(F) Senior 1 AA5A38
22.(F) Senior 1 B8,7 kup08,7 kup11
23.(F) Senior 1 B6,5 kup06,5 kup00
24.(F) Senior 1 B4,3 kup04,3 kup00
25.(F) Senior 1 B2,1 kup02,1 kup22
26.(F) Slobodni stil A 18+A1A01
27.(F) Senior 2 AA1A12
28.(F) Senior 2 B8,7 kup18,7 kup12
29.(F) Senior 2 B6,5 kup06,5 kup00
30.(F) Senior 2 B4,3 kup04,3 kup00
31.(F) Senior 2 B2,1 kup02,1 kup00
32.(F) Master 1 AA2A02
33.(F) Master 1 B8,7 kup08,7 kup00
34.(F) Master 1 B6,5 kup16,5 kup01
35.(F) Master 1 B4,3 kup04,3 kup00
36.(F) Master 1 B2,1 kup02,1 kup00
37.(F) Master 2 AA1A01
38.(F) Master 2 B8,7 kup08,7 kup00
39.(F) Master 2 B6,5 kup06,5 kup00
40.(F) Master 2 B4,3 kup04,3 kup00
41.(F) Master 2 B2,1 kup02,1 kup00
42.(F) Master 3 AA0A00
43.(F) Master 3 B8,7 kup08,7 kup00
44.(F) Master 3 B6,5 kup06,5 kup00
45.(F) Master 3 B4,3 kup04,3 kup00
46.(F) Master 3 B2,1 kup02,1 kup00
47.(F) Master 4 AA0A00
48.(F) Master 4 B8,7 kup08,7 kup00
49.(F) Master 4 B 6,5 kup0 6,5 kup00
50.(F) Master 4 B4,3 kup04,3 kup00
51.(F) Master 4 B2,1 kup02,1 kup00
52.(F) Par A PionirA0A00 (0)
53.(F) Par B Pionir8,7,6,5 kup28,7,6,5 kup24 (2)
54.(F) Par B Pionir4,3,2,1 kup04,3,2,1 kup00 (0)
55.(F) Par A KadetA2A24 (2)
56.(F) Par B Kadet8,7,6,5 kup08,7,6,5 kup00 (0)
57.(F) Par B Kadet4,3,2,1 kup34,3,2,1 kup36 (3)
58.(F) Par slobodni stil A -17A0A00 (0)
59.(F) Par A JuniorA1A12 (1)
60.(F) Par B Junior8,7,6,5 kup18,7,6,5 kup12 (1)
61.(F) Par B Junior4,3,2,1 kup04,3,2,1 kup00 (0)
62.(F) Par A Senior 1A1A12 (1)
63.(F) Par B Senior 18,7,6,5 kup08,7,6,5 kup00 (0)
64.(F) Par B Senior 14,3,2,1 kup04,3,2,1 kup00 (0)
65.(F) Par slobodni stil A 18+A0A00 (0)
66.(F) Par A Senior 2A0A00 (0)
67.(F) Par B Senior 28,7,6,5 kup08,7,6,5 kup00 (0)
68.(F) Par B Senior 24,3,2,1 kup04,3,2,1 kup00 (0)
69.(F) Tim A PioniriA0 (0)A0 (0)0 (0)
70.(F) Tim B Pioniri8,7,6,5 kup0 (0)8,7,6,5 kup3 (1)3 (1)
71.(F) Tim B Pioniri4,3,2,1 kup0 (0)4,3,2,1 kup0 (0)0 (0)
72.(F) Tim A KadetA3 (1)A3 (1)6 (2)
73.(F) Tim B Kadet8,7,6,5 kup0 (0)8,7,6,5 kup0 (0)0 (0)
74.(F) Tim B Kadet4,3,2,1 kup0 (0)4,3,2,1 kup0 (0)0 (0)
75.(F) Tim A JuniorA0 (0)A0 (0)0 (0)
76.(F) Tim B Junior8,7,6,5 kup0 (0)8,7,6,5 kup0 (0)0 (0)
77.(F) Tim B Junior4,3,2,1 kup0 (0)4,3,2,1 kup3 (1)3 (1)
78.(F) Tim A Senior 1A0 (0)A0 (0)0 (0)
79.(F) Tim B Senior 18,7,6,5 kup0 (0)8,7,6,5 kup0 (0)0 (0)
80.(F) Tim B Senior 14,3,2,1 kup0 (0)4,3,2,1 kup0 (0)0 (0)
81.(F) Tim A Senior 2A0 (0)A0 (0)0 (0)
82.(F) Tim B Senior 28,7,6,5 kup0 (0)8,7,6,5 kup0 (0)0 (0)
83.(F) Tim B Senior 24,3,2,1 kup0 (0)4,3,2,1 kup0 (0)0 (0)
84.(F) Slobodni stil - Miks Tim A -17A0 (0)A0 (0)0 (0)
85.(F) Slobodni stil - Miks Tim A 18+A0 (0)A0 (0)0 (0)
UKUPNO25 (13)5829 (12)70128


Broj prijavljenih takmičara po uzrasnim kategorijama
Rb.KategorijaBroj MBroj ŽUkupno
1.Poomsae - INDIVIDUAL455196
2.Poomsae - PAIR101020 (10)
3.Poomsae - TEAM3 (1)9 (3)12 (4)
4.Poomsae - FREESTYLE TEAM0 (0)0 (0)0 (0)
UKUPNO5870128


  Language: