Click to go back

Takmičenje:
Tim: Sortiraj po:
Uzrasna kat.:

Spisak prijavljenih takmičara
Rb.TimImePrezimePolDat. rođ.Uzr. kat.Kategorija
1.SRB - Alfa BgdMilosMakragicM01.01.2009Pioniri B (8-9)-31
2.SRB - Alfa BgdPetarErićM01.01.2008Pioniri A (10-11)-27
3.SRB - Alfa BgdHelenaDukićŽ01.01.2008Pioniri B (10-11)-44
4.SRB - AsteriksMasaPetrovicŽ10.11.2007(F) Pioniri 2 B6,5 kup
5.SRB - AsteriksNatalijaDobrenovicŽ01.04.2007(F) Pioniri 2 B6,5 kup
6.SRB - AsteriksFilipBajkovicM06.10.2007Pioniri A (10-11)-40
7.SRB - AsteriksNađaStojkovicŽ24.03.2006Kadet B-41
8.SRB - AsteriksDanicaKrsticŽ26.10.2003(F) Juniori 1 B6,5 kup
9.SRB - AzijaIvanaLukovićŽ31.07.2010Pioniri B (8-9)-27
10.SRB - AzijaFilipMarkovićM04.11.2010Pioniri B (8-9)-31
11.SRB - AzijaIgorIgnjatovićM04.08.2009Pioniri B (8-9)-33
12.SRB - AzijaMatejaKovačevićM20.10.2009Pioniri B (8-9)+43
13.SRB - AzijaStefanMarkovićM21.02.2008Pioniri B (10-11)-52
14.SRB - AzijaLukaJokićM03.03.2006Kadet A-45
15.SRB - AzijaRadmilaJokićŽ13.06.2004Kadet B-44
16.SRB - AzijaPetarTašićM30.05.2005Kadet B-57
17.SRB - AzijaRadojeVujoševićM31.12.2001Junior B-55
18.SRB - Beli AndjeliTatjanaBabicŽ28.03.2006(F) Kadet 1 B6,5 kup
19.SRB - Beli AndjeliMilošStolićM03.09.2001(F) Juniori 1 B8,7 kup
20.SRB - Beli AndjeliFilipGagicM25.10.2000(F) Senior 1 B6,5 kup
21.SRB - Dae HanNemanjaMileticM22.04.2005Kadet B-45
22.SRB - Dae HanSaraJanjicŽ15.09.2001(F) Juniori 1 B6,5 kup
23.SRB - Dae HanDaniloRisticM10.11.2003Junior B-45
24.SRB - Dae HanDusanGigicM13.11.2003Junior B-68
25.SRB - Dae HanDankoRancicM06.05.1993(F) Senior 1 B2,1 kup
26.SRB - Dunav-BorčaDajanaSimićŽ30.09.2010Pioniri B (8-9)-23
27.SRB - Dunav-BorčaNikolaDjermanovicM01.01.2008Pioniri B (10-11)-30
28.SRB - Dunav-BorčaNikolaRadojčevićM01.01.2008Pioniri B (10-11)-30
29.SRB - Dunav-BorčaDraganŽivkovićM26.03.2004(F) Kadet 1 B2,1 kup
30.SRB - Dunav-BorčaLazarNovakovicM23.05.2002(F) Juniori 1 B6,5 kup
31.SRB - ElemirFilipStuparM11.01.2011(F) Pioniri 1 B8,7 kup
32.SRB - ElemirStefanBaranjiM21.01.2011(F) Pioniri 1 B8,7 kup
33.SRB - ElemirFilipStuparM11.01.2011Pioniri B (6-7)-25
34.SRB - ElemirStefanBaranjiM21.01.2011Pioniri B (6-7)-27
35.SRB - ElemirLeaMilosavljevŽ18.06.2007(F) Par B Pionir [2]8,7,6,5 kup
36.SRB - ElemirNemanjaDragićM13.11.2007(F) Par B Pionir [2]8,7,6,5 kup
37.SRB - ElemirTeaMilosavljevŽ18.06.2007(F) Par B Pionir [3]8,7,6,5 kup
38.SRB - ElemirSvetislavĐurišićM17.09.2010(F) Par B Pionir [3]8,7,6,5 kup
39.SRB - ElemirDunjaPopov TapavičkiŽ18.08.2008(F) Par B Pionir [7]8,7,6,5 kup
40.SRB - ElemirMarkoBaranjiM10.01.2008(F) Par B Pionir [7]8,7,6,5 kup
41.SRB - ElemirAnđelaMučalovŽ18.09.2009(F) Par B Pionir [8]8,7,6,5 kup
42.SRB - ElemirMatijaUbavićM22.04.2008(F) Par B Pionir [8]8,7,6,5 kup
43.SRB - ElemirAnđelaMučalovŽ18.09.2009(F) Pioniri 2 B8,7 kup
44.SRB - ElemirDunjaMartinovićŽ28.03.2008(F) Pioniri 2 B8,7 kup
45.SRB - ElemirDunjaPopov TapavičkiŽ18.08.2008(F) Pioniri 2 B8,7 kup
46.SRB - ElemirEkatarinaVlajkovŽ21.06.2010(F) Pioniri 2 B8,7 kup
47.SRB - ElemirLeaMilosavljevŽ18.06.2007(F) Pioniri 2 B8,7 kup
48.SRB - ElemirTeaMilosavljevŽ18.06.2007(F) Pioniri 2 B8,7 kup
49.SRB - ElemirMatijaUbavićM22.04.2008(F) Pioniri 2 B8,7 kup
50.SRB - ElemirNemanjaDragićM13.11.2007(F) Pioniri 2 B8,7 kup
51.SRB - ElemirSvetislavĐurišićM17.09.2010(F) Pioniri 2 B8,7 kup
52.SRB - ElemirTodorJeličićM21.09.2010(F) Pioniri 2 B8,7 kup
53.SRB - ElemirAnđelaMučalovŽ18.09.2009(F) Tim B Pioniri [5]8,7,6,5 kup
54.SRB - ElemirLeaMilosavljevŽ18.06.2007(F) Tim B Pioniri [5]8,7,6,5 kup
55.SRB - ElemirTeaMilosavljevŽ18.06.2007(F) Tim B Pioniri [5]8,7,6,5 kup
56.SRB - ElemirSvetislavĐurišićM17.09.2010Pioniri B (8-9)-29
57.SRB - ElemirAnđelaMučalovŽ18.09.2009Pioniri B (8-9)+43
58.SRB - ElemirTeaMilosavljevŽ18.06.2007Pioniri A (10-11)-33
59.SRB - ElemirMarkoBaranjiM10.01.2008Pioniri A (10-11)-40
60.SRB - ElemirNemanjaDragićM13.11.2007Pioniri B (10-11)-27
61.SRB - ElemirLeaMilosavljevŽ18.06.2007Pioniri B (10-11)-33
62.SRB - ElemirDunjaMartinovićŽ28.03.2008Pioniri B (10-11)-36
63.SRB - ElemirDunjaPopov TapavičkiŽ18.08.2008Pioniri B (10-11)-40
64.SRB - ElemirMatijaUbavićM22.04.2008Pioniri B (10-11)-52
65.SRB - ElemirAleksandraEremićŽ10.07.2004(F) Kadet 1 AA
66.SRB - ElemirAleksandraMilankovŽ21.01.2005(F) Kadet 1 AA
67.SRB - ElemirMajaĐorđevićŽ22.06.2006(F) Kadet 1 AA
68.SRB - ElemirDajanaStanisavljevŽ04.04.2004(F) Kadet 1 B8,7 kup
69.SRB - ElemirJanaVlajkovŽ21.11.2006(F) Kadet 1 B8,7 kup
70.SRB - ElemirNikoletaNedimovićŽ16.03.2006(F) Kadet 1 B8,7 kup
71.SRB - ElemirZitaGajinovŽ03.08.2004(F) Kadet 1 B8,7 kup
72.SRB - ElemirMilanGrujićM20.02.2006(F) Kadet 1 B8,7 kup
73.SRB - ElemirNikolaJeličićM20.12.2005(F) Kadet 1 B8,7 kup
74.SRB - ElemirZitaGajinovŽ03.08.2004(F) Par B Kadet [6]8,7,6,5 kup
75.SRB - ElemirMilanGrujićM20.02.2006(F) Par B Kadet [6]8,7,6,5 kup
76.SRB - ElemirAleksandraEremićŽ10.07.2004(F) Tim A Kadet [4]A
77.SRB - ElemirAleksandraMilankovŽ21.01.2005(F) Tim A Kadet [4]A
78.SRB - ElemirMajaĐorđevićŽ22.06.2006(F) Tim A Kadet [4]A
79.SRB - ElemirDajanaStanisavljevŽ04.04.2004(F) Tim B Kadet [1]8,7,6,5 kup
80.SRB - ElemirJanaVlajkovŽ21.11.2006(F) Tim B Kadet [1]8,7,6,5 kup
81.SRB - ElemirNikoletaNedimovićŽ16.03.2006(F) Tim B Kadet [1]8,7,6,5 kup
82.SRB - ElemirMilanGrujićM20.02.2006Kadet A-41
83.SRB - ElemirAleksandraEremićŽ10.07.2004Kadet A-47
84.SRB - ElemirJanaVlajkovŽ21.11.2006Kadet A-47
85.SRB - ElemirZitaGajinovŽ03.08.2004Kadet A-47
86.SRB - ElemirNikoletaNedimovićŽ16.03.2006Kadet A-51
87.SRB - ElemirAleksandraMilankovŽ21.01.2005Kadet A-55
88.SRB - ElemirNikolaJeličićM20.12.2005Kadet B-53
89.SRB - ElemirDajanaStanisavljevŽ04.04.2004Kadet B-55
90.SRB - ElemirZoranaSakačŽ02.03.2002(F) Juniori 1 B8,7 kup
91.SRB - ElemirMilanaKosirovićŽ24.04.2002(F) Juniori 1 B4,3 kup
92.SRB - ElemirMilanaKosirovićŽ24.04.2002Junior A-52
93.SRB - ElemirZoranaSakačŽ02.03.2002Junior B-55
94.SRB - ElemirMinjaMilankovM17.12.1992Senior A-63
95.SRB - ElemirJovanaBerarŽ01.10.1991Senior A-57
96.SRB - ElemirLidijaGajinovŽ18.11.1999Senior A-57
97.SRB - ElemirDavidCukićM13.04.1989Senior A-80
98.SRB - ElemirLazarRančićM02.06.1984Senior A-87
99.SRB - ElemirViktorBognićM08.11.1989Senior A-87
100.SRB - ElemirDejanPetrovM16.08.1997Senior A+87
101.SRB - ElemirTeodoraEremićŽ17.11.2000Senior B-57
102.SRB - ElemirJovanaBerarŽ01.10.1991(F) Par B Senior 1 [9]4,3,2,1 kup
103.SRB - ElemirMinjaMilankovM17.12.1992(F) Par B Senior 1 [9]4,3,2,1 kup
104.SRB - ElemirLidijaGajinovŽ18.11.1999(F) Senior 1 B8,7 kup
105.SRB - ElemirJovanaBerarŽ01.10.1991(F) Senior 1 B2,1 kup
106.SRB - ElemirMinjaMilankovM17.12.1992(F) Senior 1 B2,1 kup
107.SRB - EurošpedStefanNovakovicM01.01.2010Pioniri A (8-9)-25
108.SRB - EurošpedSaraRadovanovŽ01.01.2009Pioniri A (8-9)-27
109.SRB - EurošpedVanjaRankovŽ01.01.2009Pioniri A (8-9)-33
110.SRB - EurošpedMatejaBolicM01.01.2008Pioniri A (10-11)-27
111.SRB - EurošpedIvaKišerevŽ01.01.2008Pioniri A (10-11)-30
112.SRB - EurošpedMiljanMilicevM01.01.2007Pioniri A (10-11)-52
113.SRB - EurošpedLukaBoricicM01.01.2006Kadet B-41
114.SRB - GalebAleksandraStankovicŽ08.04.2010Pioniri B (8-9)-27
115.SRB - GalebKsenijaMitrovicŽ19.01.2007Pioniri A (10-11)-30
116.SRB - GalebLenkaMilosevicŽ07.03.2007Pioniri A (10-11)-33
117.SRB - GalebPetraGolicŽ10.02.2008Pioniri A (10-11)-36
118.SRB - GalebDimitrijeHrabecM27.09.2007Pioniri A (10-11)-36
119.SRB - GalebSonjaCerovićŽ30.01.2008Pioniri B (10-11)-36
120.SRB - GalebJanaVujačićŽ21.05.2008Pioniri B (10-11)-40
121.SRB - GalebMilicaMilicŽ16.02.2005Kadet A-37
122.SRB - GalebMilaMihajlovićŽ22.08.2006Kadet A-41
123.SRB - GalebNikolinaMilicŽ13.04.2005Kadet A-51
124.SRB - GalebNinaStanojevićŽ18.12.2006Kadet B-33
125.SRB - GalebMilenaVujačićŽ13.09.2005Kadet B-51
126.SRB - GalebTaraMitricŽ26.05.2003Junior B-52
127.SRB - GalebSaraIsakovicŽ29.12.2003Junior B-55
128.SRB - GalebIvaKendjelicŽ19.01.2001Junior B-59
129.SRB - GalebAndrijaStankovicM21.07.2000Senior A-80
130.SRB - GalebMarijaJagodicŽ20.11.1999Senior B-53
131.SRB - GitrosMilicaStojakovićŽ17.12.2008Pioniri A (10-11)-33
132.SRB - GitrosSaraResanovićŽ15.08.2007Pioniri A (10-11)-48
133.SRB - GitrosAlfredKišmiškaM17.08.2006Kadet A-45
134.SRB - GitrosSaraJovićŽ13.01.2005Kadet A-51
135.SRB - GitrosDamjanSavićM12.02.2003Junior B-55
136.SRB - ImperiumJovanMilutinovićM28.07.2003Junior A-73
137.SRB - KoloseumEnaMarkovićŽ22.01.2008(F) Pioniri 2 B6,5 kup
138.SRB - KoloseumLukaRandjelovićM20.11.2007Pioniri A (10-11)-30
139.SRB - KoloseumEnaMarkovićŽ22.01.2008Pioniri B (10-11)-33
140.SRB - KoloseumAleksaRandjelovićM10.09.2004Kadet A-49
141.SRB - KoloseumMilicaMatićŽ17.09.2004Kadet A-47
142.SRB - KoloseumMarijaStojkovskiŽ20.11.2001Junior B-59
143.SRB - KoloseumAndjelaŠešunŽ10.11.2000Senior B-53
144.SRB - KorioDijanaSretenovicŽ16.01.2007Pioniri A (10-11)-36
145.SRB - KorioSašaStankovićM02.12.2006Kadet A-45
146.SRB - KorioAna MarijaŽivkovićŽ26.12.2004Kadet A-55
147.SRB - LetnjikovacJovanBosnićM31.07.1998Senior A-74
148.SRB - LolaLazarCenkićM01.01.2011Pioniri B (6-7)-23
149.SRB - LolaVukJovanovicM01.01.2012Pioniri B (6-7)-23
150.SRB - LolaMarkoRaosavljevM21.01.2012Pioniri B (6-7)-27
151.SRB - LolaIvanaZivanovicŽ13.08.2009(F) Pioniri 2 B8,7 kup
152.SRB - LolaAnjaZaceroŽ03.07.2009(F) Pioniri 2 B6,5 kup
153.SRB - LolaAnjaZaceroŽ03.07.2009Pioniri B (8-9)-23
154.SRB - LolaIvanaZivanovicŽ13.08.2009Pioniri B (8-9)-25
155.SRB - LolaSaraCenkićŽ01.01.2009Pioniri B (8-9)-29
156.SRB - LolaTaraJovanovicŽ01.01.2010Pioniri B (8-9)-39
157.SRB - LolaIvaBosnjakŽ20.01.2007Pioniri A (10-11)-44
158.SRB - LolaAleksandraIvkovicŽ10.02.2002(F) Juniori 1 AA
159.SRB - LolaLilaCveticaninŽ29.05.2003(F) Juniori 1 AA
160.SRB - LolaAndjelaBurusicŽ03.04.2002Junior A-52
161.SRB - Novi BečejStevanAndrinM28.07.2009Pioniri B (8-9)-31
162.SRB - Novi BečejKevinKicosevM06.06.2009Pioniri B (8-9)-33
163.SRB - Novi BečejMarijanaPopovŽ03.03.2007Pioniri B (10-11)-36
164.SRB - Novi BečejAnjaVuckovicŽ07.07.2007Pioniri B (10-11)-44
165.SRB - Novi SadAndreaStamenkovićŽ01.01.2008(F) Pioniri 2 B8,7 kup
166.SRB - Novi SadAnjaPucarŽ01.01.2008(F) Pioniri 2 B8,7 kup
167.SRB - Novi SadDunjaDrobacŽ20.01.2007(F) Pioniri 2 B8,7 kup
168.SRB - Novi SadMiaMarinkovićŽ01.01.2008(F) Pioniri 2 B8,7 kup
169.SRB - Novi SadTamaraJokićŽ01.01.2007(F) Pioniri 2 B8,7 kup
170.SRB - Novi SadUnaJečmenicaŽ03.12.2010(F) Pioniri 2 B8,7 kup
171.SRB - Novi SadAleksaRadakM21.09.2007(F) Pioniri 2 B8,7 kup
172.SRB - Novi SadNemanjaMiličićM01.01.2009(F) Pioniri 2 B8,7 kup
173.SRB - Novi SadNikolaKolundzicM01.01.2007(F) Pioniri 2 B8,7 kup
174.SRB - Novi SadLanaLalićŽ10.09.2007(F) Pioniri 2 B6,5 kup
175.SRB - Novi SadUnaŠmanjaŽ01.01.2007(F) Pioniri 2 B6,5 kup
176.SRB - Novi SadAndjelinaKosticŽ01.01.2009Pioniri B (8-9)-25
177.SRB - Novi SadUnaJečmenicaŽ03.12.2010Pioniri B (8-9)-25
178.SRB - Novi SadLazarSavičićM01.01.2009Pioniri B (8-9)-33
179.SRB - Novi SadNemanjaMiličićM01.01.2009Pioniri B (8-9)-36
180.SRB - Novi SadStanislavSerebrjanskiM01.01.2008Pioniri B (10-11)-33
181.SRB - Novi SadMihajloLjubičićM07.12.2008Pioniri B (10-11)-36
182.SRB - Novi SadLanaTurkovicŽ01.01.2008Pioniri B (10-11)-40
183.SRB - Novi SadAleksaRadakM21.09.2007Pioniri B (10-11)-48
184.SRB - Novi SadDunjaDrobacŽ20.01.2007Pioniri B (10-11)-52
185.SRB - Novi SadMiaVučićŽ25.08.2005Kadet B-44
186.SRB - Novi SadMarkoJovicicM30.12.2006Kadet B-49
187.SRB - Novi SadStefanŠordaM01.01.2004Kadet B-57
188.SRB - Novi SadMilaPajićŽ01.01.2004Kadet B-55
189.SRB - Novi SadMašanSamardžićM04.08.2005Kadet B-65
190.SRB - Novi SadAnjaPopadicŽ23.06.2004Kadet B+59
191.SRB - Novi SadMiaJovičevićŽ01.01.2004Kadet B+59
192.SRB - Novi SadNikolaJovicicM10.09.2004Kadet B+65
193.SRB - Novi SadNatašaGgurićŽ01.01.2003(F) Juniori 1 B6,5 kup
194.SRB - Novi SadTeodoraLukićŽ08.07.2002Junior A-52
195.SRB - Novi SadNikolaBrajkovM15.09.2001Junior A-68
196.SRB - Novi SadNemanjaNikolićM20.09.2001Junior A-78
197.SRB - Novi SadDunjaAgnerŽ01.01.2002Junior B-68
198.SRB - Novi SadLukaZivkovicM20.08.1994Senior A-80
199.SRB - Novi SadNemanjaĐurićM02.04.1996Senior A-80
200.SRB - Novi SadJovanRadakovicM06.07.1994Senior A-87
201.SRB - Novi SadVladimirMiodanićM15.03.1995Senior A-87
202.SRB - Novi SadStojanNađM05.07.1997Senior A+87
203.SRB - OlimpMarkoŠarkanovićM04.08.2010Pioniri B (8-9)-27
204.SRB - OlimpHristinaŠeševićŽ12.04.2010Pioniri B (8-9)-29
205.SRB - OlimpVukStepanovM17.03.2009Pioniri B (8-9)-31
206.SRB - OlimpEmilAlijaM03.11.2009Pioniri B (8-9)+43
207.SRB - OlimpElenaSiminŽ08.09.2008Pioniri A (10-11)-44
208.SRB - OlimpMihajloŠarkanovićM31.07.2007Pioniri B (10-11)-30
209.SRB - OlimpTeodoraŠeševićŽ21.05.2008Pioniri B (10-11)-36
210.SRB - OlimpTamaraLasloŽ22.12.2006Kadet B-33
211.SRB - OlimpLukaStepanovM01.05.2005Kadet B-37
212.SRB - OlimpDavidBorošM12.11.2004Kadet B-53
213.SRB - OlimpNadjaGlumacŽ15.04.2005Kadet B+59
214.SRB - OlimpStefanRaicevicM04.08.2003Junior A-73
215.SRB - Omega-BeogradBorisDimitrijevicM20.05.2011Pioniri B (6-7)-25
216.SRB - Omega-BeogradLazarBuleskiM29.07.2009Pioniri B (8-9)-27
217.SRB - Omega-BeogradAndreDoskovicŽ01.01.2010Pioniri B (8-9)-29
218.SRB - Omega-BeogradDavidTosovicM01.01.2008Pioniri A (10-11)-27
219.SRB - Omega-BeogradAndrejVasiljevicM01.12.2007Pioniri A (10-11)-36
220.SRB - Omega-BeogradMatejaMileticM10.08.2005Kadet A-49
221.SRB - Omega-BeogradDimitrijeDevenjaM01.01.2004Kadet B-53
222.SRB - Para tkd klub DunavGoranTorbicaM27.09.1996(F) PARA -30P10
223.SRB - Para tkd TIGRAAnjaĐukićŽ30.10.2005(F) PARA JuniorP20
224.SRB - Para tkd TIGRATomislavRankovićM20.11.2003(F) PARA JuniorP20
225.SRB - Para tkd TIGRAAleksaStojanovićM15.01.1998(F) PARA -30P20
226.SRB - Para tkd TIGRAMilicaĐorđevićŽ03.06.1992(F) PARA -30P33
227.SRB - Para tkd TIGRAMarinaDubravacŽ04.08.1984(F) PARA 30+P33
228.SRB - PobednikOgnjenĐorđevićM22.12.2008Pioniri A (10-11)-27
229.SRB - PobednikDinaSadikovićŽ10.03.2008Pioniri A (10-11)-36
230.SRB - PobednikJanaMišićŽ17.04.2007Pioniri A (10-11)-44
231.SRB - PobednikIlijaKonjikušićM05.01.2007Pioniri A (10-11)-52
232.SRB - PobednikIvaErcegŽ07.09.2006Kadet A-41
233.SRB - PobednikVukašinNešovićM07.03.2006Kadet A-45
234.SRB - PobednikDamirSadikovićM06.05.2006Kadet A-49
235.SRB - PobednikVukašinNikolićM01.02.2003Junior A-73
236.SRB - ProleterPetarZidnovićM13.08.2000Senior A-74
237.SRB - PTKD LOLA DijanaLjubojevićŽ28.08.1989(F) PARA -30P10
238.SRB - ŠabacPavleObradovicM14.10.2010Pioniri A (8-9)-29
239.SRB - ŠabacBogdanIvanovićM14.06.2008Pioniri A (10-11)-27
240.SRB - ŠabacMihailoTadićM26.10.2008Pioniri A (10-11)-36
241.SRB - ŠabacAndrejRibićM07.05.2008Pioniri B (10-11)-30
242.SRB - ŠabacKalinaZarićŽ28.07.2007Pioniri B (10-11)-36
243.SRB - ŠabacAleksandraMarkovićŽ08.09.2008Pioniri B (10-11)-44
244.SRB - ŠabacDavidNerandžićM11.08.2007Pioniri B (10-11)-48
245.SRB - ŠabacMilanKerkezM05.11.2005Kadet A-41
246.SRB - ŠabacAnastasijaMitrovićŽ24.04.2005Kadet A-55
247.SRB - ŠabacZoranKerkezM07.11.2001Senior A-54
248.SRB - SC Novi SadAntoninaMilojević-PinkuŽ26.09.2009Pioniri B (8-9)-29
249.SRB - TabuLjubicaVidenovićŽ20.10.1989Senior A+73
250.SRB - VršacBobanPavkovM01.12.2005Kadet A-41
251.SRB - VršacMarkoMarinkovicM27.07.2004Kadet B-57
252.SRB - VršacUgljesaStankovicM13.02.2001Senior A-54
253.SRB - VršacStefanTresekM03.06.2000Senior A-63
254.TUN - Challenge Academy sports Aouinet GabesBilelFendouliM12.03.2009Pioniri B (8-9)-27
255.TUN - Challenge Academy sports Aouinet GabesLouayFendouliM08.12.2007Pioniri A (10-11)-30
256.TUN - Olympic star sport individual Gabes MouadYahyaouiM04.04.2009Pioniri B (8-9)-29
257.TUN - Olympic star sport individual Gabes SlimenMabroukM02.04.2007Pioniri A (10-11)-30
258.TUN - Olympic star sport individual Gabes AhmedMabroukM18.08.2008Pioniri B (10-11)-36
259.TUN - Olympic star sport individual Gabes YakinAbdelkaderŽ05.02.2006Kadet A-37
260.TUN - Olympic star sport individual Gabes AbdallahHamrouniM11.05.2006Kadet B-37
261.TUN - Olympic star sport individual Gabes NourBen belgacemŽ02.03.2006Kadet B-37
262.TUN - Olympic star sport individual Gabes SaifAssadiM17.04.2006Kadet B-41
263.TUN - Olympic star sport individual Gabes Mohamed amineSouiM14.01.2006Kadet B-49
264.TUN - Olympic star sport individual Gabes IslemRabahŽ03.02.2004Kadet B-51


Broj prijavljenih takmičara po kategorijama
Rb.KategorijaMBroj MŽBroj ŽUkupno
1.Pioniri A (6-7)-190-1900
2.Pioniri A (6-7)-210-2100
3.Pioniri A (6-7)-230-2300
4.Pioniri A (6-7)-250-2500
5.Pioniri A (6-7)-270-2700
6.Pioniri A (6-7)-290-2900
7.Pioniri A (6-7)-310-3100
8.Pioniri A (6-7)-330-3300
9.Pioniri A (6-7)-360-3600
10.Pioniri A (6-7)-390-3900
11.Pioniri A (6-7)-430-4300
12.Pioniri A (6-7)+430+4300
13.Pioniri B (6-7)-190-1900
14.Pioniri B (6-7)-210-2100
15.Pioniri B (6-7)-232-2302
16.Pioniri B (6-7)-252-2502
17.Pioniri B (6-7)-272-2702
18.Pioniri B (6-7)-290-2900
19.Pioniri B (6-7)-310-3100
20.Pioniri B (6-7)-330-3300
21.Pioniri B (6-7)-360-3600
22.Pioniri B (6-7)-390-3900
23.Pioniri B (6-7)-430-4300
24.Pioniri B (6-7)+430+4300
25.Pioniri A (8-9)-190-1900
26.Pioniri A (8-9)-210-2100
27.Pioniri A (8-9)-230-2300
28.Pioniri A (8-9)-251-2501
29.Pioniri A (8-9)-270-2711
30.Pioniri A (8-9)-291-2901
31.Pioniri A (8-9)-310-3100
32.Pioniri A (8-9)-330-3311
33.Pioniri A (8-9)-360-3600
34.Pioniri A (8-9)-390-3900
35.Pioniri A (8-9)-430-4300
36.Pioniri A (8-9)+430+4300
37.Pioniri B (8-9)-190-1900
38.Pioniri B (8-9)-210-2100
39.Pioniri B (8-9)-230-2322
40.Pioniri B (8-9)-250-2533
41.Pioniri B (8-9)-273-2725
42.Pioniri B (8-9)-292-2946
43.Pioniri B (8-9)-314-3104
44.Pioniri B (8-9)-333-3303
45.Pioniri B (8-9)-361-3601
46.Pioniri B (8-9)-390-3911
47.Pioniri B (8-9)-430-4300
48.Pioniri B (8-9)+432+4313
49.Pioniri A (10-11)-275-2705
50.Pioniri A (10-11)-303-3025
51.Pioniri A (10-11)-330-3333
52.Pioniri A (10-11)-363-3636
53.Pioniri A (10-11)-402-4002
54.Pioniri A (10-11)-440-4433
55.Pioniri A (10-11)-480-4811
56.Pioniri A (10-11)-522-5202
57.Pioniri A (10-11)-570-5700
58.Pioniri A (10-11)+570+5700
59.Pioniri B (10-11)-271-2701
60.Pioniri B (10-11)-304-3004
61.Pioniri B (10-11)-331-3323
62.Pioniri B (10-11)-362-3657
63.Pioniri B (10-11)-400-4033
64.Pioniri B (10-11)-440-4433
65.Pioniri B (10-11)-482-4802
66.Pioniri B (10-11)-522-5213
67.Pioniri B (10-11)-570-5700
68.Pioniri B (10-11)+570+5700
69.Kadet A-330-2900
70.Kadet A-370-3300
71.Kadet A-413-3725
72.Kadet A-454-4126
73.Kadet A-493-4403
74.Kadet A-530-4744
75.Kadet A-570-5133
76.Kadet A-610-5533
77.Kadet A-650-5900
78.Kadet A+650+5900
79.Kadet B-330-2900
80.Kadet B-372-3324
81.Kadet B-412-3713
82.Kadet B-451-4112
83.Kadet B-492-4424
84.Kadet B-533-4703
85.Kadet B-573-5125
86.Kadet B-610-5522
87.Kadet B-651-5901
88.Kadet B+651+5934
89.Junior A-450-4200
90.Junior A-480-4400
91.Junior A-510-4600
92.Junior A-550-4900
93.Junior A-590-5233
94.Junior A-630-5500
95.Junior A-681-5901
96.Junior A-733-6303
97.Junior A-781-6801
98.Junior A+780+6800
99.Junior B-451-4201
100.Junior B-480-4400
101.Junior B-510-4600
102.Junior B-552-4902
103.Junior B-590-5211
104.Junior B-630-5522
105.Junior B-681-5923
106.Junior B-730-6300
107.Junior B-780-6811
108.Junior B+780+6800
109.Senior A-542-4602
110.Senior A-580-4900
111.Senior A-632-5302
112.Senior A-680-5722
113.Senior A-742-6202
114.Senior A-804-6704
115.Senior A-874-7304
116.Senior A+872+7313
117.Senior B-540-4600
118.Senior B-580-4900
119.Senior B-630-5322
120.Senior B-680-5711
121.Senior B-740-6200
122.Senior B-800-6700
123.Senior B-870-7300
124.Senior B+870+7300
125.(F) Pioniri 1 B8,7 kup28,7 kup02
126.(F) Pioniri 1 B6,5 kup06,5 kup00
127.(F) Pioniri 1 B4,3 kup04,3 kup00
128.(F) Pioniri 1 B2,1 kup02,1 kup00
129.(F) Pioniri 1 AA0A00
130.(F) Pioniri 2 B8,7 kup78,7 kup1320
131.(F) Pioniri 2 B6,5 kup06,5 kup66
132.(F) Pioniri 2 B4,3 kup04,3 kup00
133.(F) Pioniri 2 B2,1 kup02,1 kup00
134.(F) Kadet 1 AA0A33
135.(F) Kadet 1 B8,7 kup28,7 kup46
136.(F) Kadet 1 B6,5 kup06,5 kup11
137.(F) Kadet 1 B4,3 kup04,3 kup00
138.(F) Kadet 1 B2,1 kup12,1 kup01
139.(F) PARA JuniorP100P1000
140.(F) PARA JuniorP201P2012
141.(F) PARA JuniorP310P3100
142.(F) PARA JuniorP320P3200
143.(F) PARA JuniorP330P3300
144.(F) PARA JuniorP340P3400
145.(F) Juniori 1 AA0A22
146.(F) Juniori 1 B8,7 kup18,7 kup12
147.(F) Juniori 1 B6,5 kup16,5 kup34
148.(F) Juniori 1 B4,3 kup04,3 kup11
149.(F) Juniori 1 B2,1 kup02,1 kup00
150.(F) PARA -30P101P1012
151.(F) PARA -30P201P2001
152.(F) PARA -30P310P3100
153.(F) PARA -30P320P3200
154.(F) PARA -30P330P3311
155.(F) PARA -30P340P3400
156.(F) Senior 1 AA0A00
157.(F) Senior 1 B8,7 kup08,7 kup11
158.(F) Senior 1 B6,5 kup16,5 kup01
159.(F) Senior 1 B4,3 kup04,3 kup00
160.(F) Senior 1 B2,1 kup22,1 kup13
161.(F) PARA 30+P100P1000
162.(F) PARA 30+P200P2000
163.(F) PARA 30+P310P3100
164.(F) PARA 30+P320P3200
165.(F) PARA 30+P330P3311
166.(F) PARA 30+P340P3400
167.(F) Senior 2 AA0A00
168.(F) Senior 2 B8,7 kup08,7 kup00
169.(F) Senior 2 B6,5 kup06,5 kup00
170.(F) Senior 2 B4,3 kup04,3 kup00
171.(F) Senior 2 B2,1 kup02,1 kup00
172.(F) Master 1 AA0A00
173.(F) Master 1 B8,7 kup08,7 kup00
174.(F) Master 1 B6,5 kup06,5 kup00
175.(F) Master 1 B4,3 kup04,3 kup00
176.(F) Master 1 B2,1 kup02,1 kup00
177.(F) Master 2 AA0A00
178.(F) Master 2 B8,7 kup08,7 kup00
179.(F) Master 2 B6,5 kup06,5 kup00
180.(F) Master 2 B4,3 kup04,3 kup00
181.(F) Master 2 B2,1 kup02,1 kup00
182.(F) Par A PionirA0A00 (0)
183.(F) Par B Pionir8,7,6,5 kup48,7,6,5 kup48 (4)
184.(F) Par B Pionir4,3,2,1 kup04,3,2,1 kup00 (0)
185.(F) Par A KadetA0A00 (0)
186.(F) Par B Kadet8,7,6,5 kup18,7,6,5 kup12 (1)
187.(F) Par B Kadet4,3,2,1 kup04,3,2,1 kup00 (0)
188.(F) Par A JuniorA0A00 (0)
189.(F) Par B Junior8,7,6,5 kup08,7,6,5 kup00 (0)
190.(F) Par B Junior4,3,2,1 kup04,3,2,1 kup00 (0)
191.(F) Par A Senior 1A0A00 (0)
192.(F) Par B Senior 18,7,6,5 kup08,7,6,5 kup00 (0)
193.(F) Par B Senior 14,3,2,1 kup14,3,2,1 kup12 (1)
194.(F) Par A Senior 2A0A00 (0)
195.(F) Par B Senior 28,7,6,5 kup08,7,6,5 kup00 (0)
196.(F) Par B Senior 24,3,2,1 kup04,3,2,1 kup00 (0)
197.(F) Tim A PioniriA0 (0)A0 (0)0 (0)
198.(F) Tim B Pioniri8,7,6,5 kup0 (0)8,7,6,5 kup3 (1)3 (1)
199.(F) Tim B Pioniri4,3,2,1 kup0 (0)4,3,2,1 kup0 (0)0 (0)
200.(F) Tim A KadetA0 (0)A3 (1)3 (1)
201.(F) Tim B Kadet8,7,6,5 kup0 (0)8,7,6,5 kup3 (1)3 (1)
202.(F) Tim B Kadet4,3,2,1 kup0 (0)4,3,2,1 kup0 (0)0 (0)
203.(F) Tim A JuniorA0 (0)A0 (0)0 (0)
204.(F) Tim B Junior8,7,6,5 kup0 (0)8,7,6,5 kup0 (0)0 (0)
205.(F) Tim B Junior4,3,2,1 kup0 (0)4,3,2,1 kup0 (0)0 (0)
206.(F) Tim A Senior 1A0 (0)A0 (0)0 (0)
207.(F) Tim B Senior 18,7,6,5 kup0 (0)8,7,6,5 kup0 (0)0 (0)
208.(F) Tim B Senior 14,3,2,1 kup0 (0)4,3,2,1 kup0 (0)0 (0)
209.(F) Tim A Senior 2A0 (0)A0 (0)0 (0)
210.(F) Tim B Senior 28,7,6,5 kup0 (0)8,7,6,5 kup0 (0)0 (0)
211.(F) Tim B Senior 24,3,2,1 kup0 (0)4,3,2,1 kup0 (0)0 (0)
UKUPNO59 (21)12660 (23)138264


Broj prijavljenih takmičara po uzrasnim kategorijama
Rb.KategorijaBroj MBroj ŽUkupno
1.Pioniri B (6-7)606
2.Pioniri A (6-7)000
3.Pioniri A (8-9)224
4.Pioniri B (8-9)151328
5.Pioniri B (10-11)121426
6.Pioniri A (10-11)151227
7.Kadet A101424
8.Kadet B151328
9.Junior A538
10.Junior B4610
11.Senior A16319
12.Senior B033
13.Poomsae - INDIVIDUAL204060
14.Poomsae - PAIR6612 (6)
15.Poomsae - TEAM0 (0)9 (3)9 (3)
UKUPNO126138264


  Language: