Click to go back

Takmičenje:
Tim: Sortiraj po:
Uzrasna kat.:

Spisak prijavljenih takmičara
Rb.TimImePrezimePolDat. rođ.Uzr. kat.Kategorija
1.HUN - Hungarian poomsae teamÁbelNellerM30.06.2005ECHIPE CADETI [33]4,3,2,1 KUP
2.HUN - Hungarian poomsae teamDánielRétiM08.08.2006ECHIPE CADETI [33]4,3,2,1 KUP
3.HUN - Hungarian poomsae teamMátéMártonM11.10.2005ECHIPE CADETI [33]4,3,2,1 KUP
4.HUN - Hungarian poomsae teamCsengeCsomosŽ23.04.2004IND CADETI8,7 KUP
5.HUN - Hungarian poomsae teamDánielRétiM08.08.2006IND CADETI4,3 KUP
6.HUN - Hungarian poomsae teamÁbelNellerM30.06.2005IND CADETI2,1 KUP
7.HUN - Hungarian poomsae teamMátéMártonM11.10.2005IND CADETI2,1 KUP
8.HUN - Hungarian poomsae teamMárkBozókiM10.06.2003IND JUNIORI2,1 KUP
9.ROU - ADDRAS TKDDochioiuAnastasiaŽ25.05.2010PERECHI COPII [2]6,5,4,3 KUP
10.ROU - ADDRAS TKDDochioiuSabin MihailM23.07.2008PERECHI COPII [2]6,5,4,3 KUP
11.ROU - ADDRAS TKDDochioiuAnastasiaŽ25.05.2010IND COPII 13 KUP
12.ROU - ADDRAS TKDTofanAnca-DanielaŽ31.08.2009IND COPII 24 KUP
13.ROU - ADDRAS TKDVintilaDelia AndreeaŽ31.10.2008IND COPII 24 KUP
14.ROU - ADDRAS TKDDochioiuSabin MihailM23.07.2008IND COPII 23 KUP
15.ROU - ADDRAS TKDCorneaCatalinaŽ11.11.2004IND CADETI8,7 KUP
16.ROU - ADDRAS TKDHondruIoana-ElizaŽ20.04.2005IND CADETI8,7 KUP
17.ROU - ADDRAS TKDBancilaMirunaŽ24.02.2005IND CADETI1 POOM
18.ROU - ADDRAS TKDVasiloaiaRazvanM17.12.2003IND JUNIORI2,1 KUP
19.ROU - Asociatia Club Sportiv SovataMiklosMateM03.12.1969IND MASTERS +301-4 DAN
20.ROU - Black TigerAlexandraRaileanuŽ17.10.2010IND COPII 18 KUP
21.ROU - Black TigerVioletaCosteaŽ16.03.2009IND COPII 28 KUP
22.ROU - Black TigerAlexandraAnghel TeodoraŽ12.10.2009IND COPII 27 KUP
23.ROU - Black TigerDarian TeodorDumitrascuM15.07.2009IND COPII 25 KUP
24.ROU - Black TigerDarius IulianGrigoritaM13.11.2009IND COPII 25 KUP
25.ROU - Black TigerSoareFlorinM15.11.2004IND CADETI8,7 KUP
26.ROU - Black TigerRobert AndreiManeaM24.04.2006IND CADETI4,3 KUP
27.ROU - Black TigerRazvan MihaiVladutM22.02.2005IND CADETI2,1 KUP
28.ROU - Clubul Sportiv KORYOSarbuDeliaŽ15.01.2005IND CADETI8,7 KUP
29.ROU - Clubul Sportiv KORYODavidTatianaŽ04.06.2005IND CADETI6,5 KUP
30.ROU - Clubul Sportiv KORYOMoldovanVasileM29.12.1974IND MASTERS +304,3,2,1 KUP
31.ROU - Clubul Sportiv KORYOTiureanIoanM12.01.1970IND MASTERS +305-9 DAN
32.ROU - CS KeumgangBorsAlexandraŽ15.11.2012IND LITTLE OLYMPIC8,7 KUP
33.ROU - CS KeumgangRomanAnastasiaŽ03.06.2012IND LITTLE OLYMPIC8,7 KUP
34.ROU - CS KeumgangAlexeIustinM14.10.2012IND LITTLE OLYMPIC8,7 KUP
35.ROU - CS KeumgangGhetauRaresM01.04.2012IND LITTLE OLYMPIC8,7 KUP
36.ROU - CS KeumgangNetcaNicusor DragosM09.10.2012IND LITTLE OLYMPIC8,7 KUP
37.ROU - CS KeumgangMihaiLuizaŽ26.10.2007PERECHI COPII [6]8,7,6,5 KUP
38.ROU - CS KeumgangCosofretMariusM15.05.2009PERECHI COPII [6]8,7,6,5 KUP
39.ROU - CS KeumgangBorsAndreeaŽ25.10.2007PERECHI COPII [7]8,7,6,5 KUP
40.ROU - CS KeumgangCiobanuEdiM28.10.2008PERECHI COPII [7]8,7,6,5 KUP
41.ROU - CS KeumgangBorsAlexandraŽ15.11.2012PERECHI COPII [8]8,7,6,5 KUP
42.ROU - CS KeumgangRaileanuStefanM05.09.2011PERECHI COPII [8]8,7,6,5 KUP
43.ROU - CS KeumgangRomanAnastasiaŽ03.06.2012PERECHI COPII [9]8,7,6,5 KUP
44.ROU - CS KeumgangGhetauRaresM01.04.2012PERECHI COPII [9]8,7,6,5 KUP
45.ROU - CS KeumgangGhetauIlincaŽ08.07.2007PERECHI COPII [11]8,7,6,5 KUP
46.ROU - CS KeumgangSolomonRaresM03.09.2007PERECHI COPII [11]8,7,6,5 KUP
47.ROU - CS KeumgangBordeianuAugustinaŽ02.07.2009PERECHI COPII [5]6,5,4,3 KUP
48.ROU - CS KeumgangHanganuMateiM19.07.2008PERECHI COPII [5]6,5,4,3 KUP
49.ROU - CS KeumgangChelaruDanielM02.02.2010IND COPII 18 KUP
50.ROU - CS KeumgangChirilaTudorM08.02.2010IND COPII 18 KUP
51.ROU - CS KeumgangLucaAlexandruM09.09.2010IND COPII 18 KUP
52.ROU - CS KeumgangMihalacheMarioM04.04.2011IND COPII 18 KUP
53.ROU - CS KeumgangOlogesaRazvanM01.07.2011IND COPII 18 KUP
54.ROU - CS KeumgangOnofreiRaresM15.04.2011IND COPII 18 KUP
55.ROU - CS KeumgangOstanDoruM19.05.2010IND COPII 18 KUP
56.ROU - CS KeumgangProdanciucAugustusM18.02.2011IND COPII 18 KUP
57.ROU - CS KeumgangRaileanuStefanM05.09.2011IND COPII 18 KUP
58.ROU - CS KeumgangSimionRaresM05.10.2010IND COPII 18 KUP
59.ROU - CS KeumgangSuhanMihaiM12.03.2010IND COPII 18 KUP
60.ROU - CS KeumgangTistuAlexandruM10.06.2010IND COPII 18 KUP
61.ROU - CS KeumgangCiobanuDavidM21.02.2011IND COPII 17 KUP
62.ROU - CS KeumgangCiobanuEdiM28.10.2008ECHIPE COPII [4]8,7,6,5 KUP
63.ROU - CS KeumgangCosofretMariusM15.05.2009ECHIPE COPII [4]8,7,6,5 KUP
64.ROU - CS KeumgangHanganuMateiM19.07.2008ECHIPE COPII [4]8,7,6,5 KUP
65.ROU - CS KeumgangBordeianuAugustinaŽ02.07.2009ECHIPE COPII [12]8,7,6,5 KUP
66.ROU - CS KeumgangBorsAndreeaŽ25.10.2007ECHIPE COPII [12]8,7,6,5 KUP
67.ROU - CS KeumgangMihaiLuizaŽ26.10.2007ECHIPE COPII [12]8,7,6,5 KUP
68.ROU - CS KeumgangAursuleseiRaulM04.03.2009ECHIPE COPII [13]8,7,6,5 KUP
69.ROU - CS KeumgangHritcuRazvanM11.11.2009ECHIPE COPII [13]8,7,6,5 KUP
70.ROU - CS KeumgangMihailaTeodorM06.09.2009ECHIPE COPII [13]8,7,6,5 KUP
71.ROU - CS KeumgangBaciuAndreiM15.11.2007ECHIPE COPII [14]8,7,6,5 KUP
72.ROU - CS KeumgangGoldanDavidM19.11.2007ECHIPE COPII [14]8,7,6,5 KUP
73.ROU - CS KeumgangSolomonRaresM03.09.2007ECHIPE COPII [14]8,7,6,5 KUP
74.ROU - CS KeumgangBorsAndreeaŽ25.10.2007IND COPII 28 KUP
75.ROU - CS KeumgangGhetauIlincaŽ08.07.2007IND COPII 28 KUP
76.ROU - CS KeumgangApostolDenisM07.01.2009IND COPII 28 KUP
77.ROU - CS KeumgangAursuleseiRaulM04.03.2009IND COPII 28 KUP
78.ROU - CS KeumgangBaciuAndreiM15.11.2007IND COPII 28 KUP
79.ROU - CS KeumgangGeantauMateiM04.07.2009IND COPII 28 KUP
80.ROU - CS KeumgangHritcuRazvanM11.11.2009IND COPII 28 KUP
81.ROU - CS KeumgangMihailaTeodorM06.09.2009IND COPII 28 KUP
82.ROU - CS KeumgangSlabuCristiM09.04.2008IND COPII 28 KUP
83.ROU - CS KeumgangSolomonRaresM03.09.2007IND COPII 28 KUP
84.ROU - CS KeumgangCosofretMariusM15.05.2009IND COPII 27 KUP
85.ROU - CS KeumgangBordeianuAugustinaŽ02.07.2009IND COPII 26 KUP
86.ROU - CS KeumgangMihaiLuizaŽ26.10.2007IND COPII 26 KUP
87.ROU - CS KeumgangCiobanuEdiM28.10.2008IND COPII 26 KUP
88.ROU - CS KeumgangOstanMarianM25.08.2008IND COPII 26 KUP
89.ROU - CS KeumgangGoldanDavidM19.11.2007IND COPII 25 KUP
90.ROU - CS KeumgangHanganuMateiM19.07.2008IND COPII 24 KUP
91.ROU - CS KeumgangCozloscheRaduM19.07.2004ECHIPE CADETI [15]8,7,6,5 KUP
92.ROU - CS KeumgangHareaSergiuM18.12.2004ECHIPE CADETI [15]8,7,6,5 KUP
93.ROU - CS KeumgangSinovDariusM14.02.2006ECHIPE CADETI [15]8,7,6,5 KUP
94.ROU - CS KeumgangHalipIoanaŽ02.04.2004ECHIPE CADETI [23]4,3,2,1 KUP
95.ROU - CS KeumgangLupuSimonaŽ17.06.2004ECHIPE CADETI [23]4,3,2,1 KUP
96.ROU - CS KeumgangPopaBiancaŽ16.04.2005ECHIPE CADETI [23]4,3,2,1 KUP
97.ROU - CS KeumgangCozloscheRaduM19.07.2004IND CADETI8,7 KUP
98.ROU - CS KeumgangHareaSergiuM18.12.2004IND CADETI8,7 KUP
99.ROU - CS KeumgangSinovDariusM14.02.2006IND CADETI8,7 KUP
100.ROU - CS KeumgangLupuSimonaŽ17.06.2004IND CADETI4,3 KUP
101.ROU - CS KeumgangPopaBiancaŽ16.04.2005IND CADETI4,3 KUP
102.ROU - CS KeumgangHalipIoanaŽ02.04.2004IND CADETI1 POOM
103.ROU - CS KeumgangDumitriuDenisM22.09.2004IND CADETI2 POOM
104.ROU - CS KeumgangLupuSimonaŽ17.06.2004PERECHI CADETI [10]8,7,6,5 KUP
105.ROU - CS KeumgangHareaSergiuM18.12.2004PERECHI CADETI [10]8,7,6,5 KUP
106.ROU - CS KeumgangPopaBiancaŽ16.04.2005PERECHI CADETI [16]8,7,6,5 KUP
107.ROU - CS KeumgangCozloscheRaduM19.07.2004PERECHI CADETI [16]8,7,6,5 KUP
108.ROU - CS KeumgangHalipIoanaŽ02.04.2004PERECHI CADETI [3]1,2,3 POOM
109.ROU - CS KeumgangDumitriuDenisM22.09.2004PERECHI CADETI [3]1,2,3 POOM
110.ROU - CS KeumgangDascaRaresM28.08.2001ECHIPE JUNIORI [30]6,5,4,3 KUP
111.ROU - CS KeumgangMorosanCatalinM01.03.2003ECHIPE JUNIORI [30]6,5,4,3 KUP
112.ROU - CS KeumgangPerjuTeodorM08.07.2001ECHIPE JUNIORI [30]6,5,4,3 KUP
113.ROU - CS KeumgangDascaRaresM28.08.2001IND JUNIORI8,7 KUP
114.ROU - CS KeumgangScarlatescuMariaŽ17.08.2003IND JUNIORI6,5 KUP
115.ROU - CS KeumgangPerjuTeodorM08.07.2001IND JUNIORI6,5 KUP
116.ROU - CS KeumgangCiobanuDeliaŽ04.12.2003IND JUNIORI4,3 KUP
117.ROU - CS KeumgangMorosanCatalinM01.03.2003IND JUNIORI4,3 KUP
118.ROU - CS KeumgangSinovFlorinelM31.03.2003IND JUNIORI1,2 POOM/DAN
119.ROU - CS KeumgangScarlatescuMariaŽ17.08.2003PERECHI JUNIORI [17]8,7,6,5 KUP
120.ROU - CS KeumgangPerjuTeodorM08.07.2001PERECHI JUNIORI [17]8,7,6,5 KUP
121.ROU - CS KeumgangCiobanuDeliaŽ04.12.2003PERECHI JUNIORI [1]4,3,2,1 KUP
122.ROU - CS KeumgangSinovFlorinelM31.03.2003PERECHI JUNIORI [1]4,3,2,1 KUP
123.ROU - CS KeumgangHalipAndreiM29.01.1999IND SENIORI 18-304,3,2,1 KUP
124.ROU - Dynamic TaekwondoMironLeeaŽ18.04.2006IND CADETI2,1 KUP
125.ROU - HANGUK TAEKWONDOSara MariaScinteieŽ25.04.2008PERECHI COPII [21]8,7,6,5 KUP
126.ROU - HANGUK TAEKWONDOErik GabrielGuresoaieM22.10.2007PERECHI COPII [21]8,7,6,5 KUP
127.ROU - HANGUK TAEKWONDOAna SofiaBondocŽ16.11.2010PERECHI COPII [24]8,7,6,5 KUP
128.ROU - HANGUK TAEKWONDOAlexandru NicolaeCociorveiM17.06.2008PERECHI COPII [24]8,7,6,5 KUP
129.ROU - HANGUK TAEKWONDOStefania MariaMateiŽ02.11.2007PERECHI COPII [22]6,5,4,3 KUP
130.ROU - HANGUK TAEKWONDOIustin StefanBondocM05.08.2008PERECHI COPII [22]6,5,4,3 KUP
131.ROU - HANGUK TAEKWONDODaria GabrielaVisanŽ21.04.2008PERECHI COPII [18]4,3,2,1 KUP
132.ROU - HANGUK TAEKWONDOVlad MarianStoicaM13.11.2008PERECHI COPII [18]4,3,2,1 KUP
133.ROU - HANGUK TAEKWONDOVanda MariaNerodeaŽ17.05.2007PERECHI COPII [19]4,3,2,1 KUP
134.ROU - HANGUK TAEKWONDOVlad GabrielCristeaM04.08.2007PERECHI COPII [19]4,3,2,1 KUP
135.ROU - HANGUK TAEKWONDOBianca MarinaTudorŽ23.02.2008PERECHI COPII [20]4,3,2,1 KUP
136.ROU - HANGUK TAEKWONDOAlexandruIanculescu-RaduM19.10.2008PERECHI COPII [20]4,3,2,1 KUP
137.ROU - HANGUK TAEKWONDOAna SofiaBondocŽ16.11.2010IND COPII 18 KUP
138.ROU - HANGUK TAEKWONDOBianca MariaIlieŽ13.10.2007ECHIPE COPII [28]6,5,4,3 KUP
139.ROU - HANGUK TAEKWONDOBianca MarinaTudorŽ23.02.2008ECHIPE COPII [28]6,5,4,3 KUP
140.ROU - HANGUK TAEKWONDOSara MariaScinteieŽ25.04.2008ECHIPE COPII [28]6,5,4,3 KUP
141.ROU - HANGUK TAEKWONDODaria GabrielaVisanŽ21.04.2008ECHIPE COPII [27]4,3,2,1 KUP
142.ROU - HANGUK TAEKWONDOStefania MariaMateiŽ02.11.2007ECHIPE COPII [27]4,3,2,1 KUP
143.ROU - HANGUK TAEKWONDOVanda MariaNerodeaŽ17.05.2007ECHIPE COPII [27]4,3,2,1 KUP
144.ROU - HANGUK TAEKWONDOAlexandruIanculescu-RaduM19.10.2008ECHIPE COPII [29]4,3,2,1 KUP
145.ROU - HANGUK TAEKWONDOVlad GabrielCristeaM04.08.2007ECHIPE COPII [29]4,3,2,1 KUP
146.ROU - HANGUK TAEKWONDOVlad MarianStoicaM13.11.2008ECHIPE COPII [29]4,3,2,1 KUP
147.ROU - HANGUK TAEKWONDOAlexandru NicolaeCociorveiM17.06.2008IND COPII 28 KUP
148.ROU - HANGUK TAEKWONDODalia AnastasiaBarbuŽ11.07.2009IND COPII 26 KUP
149.ROU - HANGUK TAEKWONDOErik GabrielGuresoaieM22.10.2007IND COPII 26 KUP
150.ROU - HANGUK TAEKWONDOBianca MariaIlieŽ13.10.2007IND COPII 25 KUP
151.ROU - HANGUK TAEKWONDOSara MariaScinteieŽ25.04.2008IND COPII 25 KUP
152.ROU - HANGUK TAEKWONDOBianca MarinaTudorŽ23.02.2008IND COPII 24 KUP
153.ROU - HANGUK TAEKWONDOStefania MariaMateiŽ02.11.2007IND COPII 23 KUP
154.ROU - HANGUK TAEKWONDOIustin StefanBondocM05.08.2008IND COPII 23 KUP
155.ROU - HANGUK TAEKWONDOAlexandruIanculescu-RaduM19.10.2008IND COPII 22 KUP
156.ROU - HANGUK TAEKWONDODaria GabrielaVisanŽ21.04.2008IND COPII 21 KUP
157.ROU - HANGUK TAEKWONDOVanda MariaNerodeaŽ17.05.2007IND COPII 21 KUP
158.ROU - HANGUK TAEKWONDOVlad GabrielCristeaM04.08.2007IND COPII 21 KUP
159.ROU - HANGUK TAEKWONDOVlad MarianStoicaM13.11.2008IND COPII 21 KUP
160.ROU - HANGUK TAEKWONDOCalin GeorgeBarbuM12.10.2004ECHIPE CADETI [31]2,1 KUP 1,2 POOM/DAN
161.ROU - HANGUK TAEKWONDODavid AdrianLitescuM16.04.2004ECHIPE CADETI [31]2,1 KUP 1,2 POOM/DAN
162.ROU - HANGUK TAEKWONDOGabrielNaieM02.11.2005ECHIPE CADETI [31]2,1 KUP 1,2 POOM/DAN
163.ROU - HANGUK TAEKWONDOMihaela DanielaIlieŽ24.11.2005IND CADETI4,3 KUP
164.ROU - HANGUK TAEKWONDOStefan AlexandruBurlaciucM15.12.2005IND CADETI4,3 KUP
165.ROU - HANGUK TAEKWONDOAriana CristianaPasolŽ22.07.2006IND CADETI2,1 KUP
166.ROU - HANGUK TAEKWONDOIustin AlexandruLeabuM08.08.2004IND CADETI2,1 KUP
167.ROU - HANGUK TAEKWONDOAstrid Ana-MariaDraghiciŽ20.01.2006IND CADETI1 POOM
168.ROU - HANGUK TAEKWONDOCalin GeorgeBarbuM12.10.2004IND CADETI1 POOM
169.ROU - HANGUK TAEKWONDODavid AdrianLitescuM16.04.2004IND CADETI1 POOM
170.ROU - HANGUK TAEKWONDOGabrielNaieM02.11.2005IND CADETI1 POOM
171.ROU - HANGUK TAEKWONDOMihaela DanielaIlieŽ24.11.2005PERECHI CADETI [26]6,5,4,3 KUP
172.ROU - HANGUK TAEKWONDOStefan AlexandruBurlaciucM15.12.2005PERECHI CADETI [26]6,5,4,3 KUP
173.ROU - HANGUK TAEKWONDOAriana CristianaPasolŽ22.07.2006PERECHI CADETI [25]4,3,2,1 KUP
174.ROU - HANGUK TAEKWONDOIustin AlexandruLeabuM08.08.2004PERECHI CADETI [25]4,3,2,1 KUP
175.ROU - HANGUK TAEKWONDOAstrid Ana-MariaDraghiciŽ20.01.2006PERECHI CADETI [32]1,2,3 POOM
176.ROU - HANGUK TAEKWONDOGabrielNaieM02.11.2005PERECHI CADETI [32]1,2,3 POOM
177.ROU - HANGUK TAEKWONDOIonela MarinaCarmocanuŽ14.06.2003IND JUNIORI2,1 KUP
178.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESChirtesLorena-TeodoraŽ22.10.2009PERECHI COPII [34]8,7,6,5 KUP
179.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESToganelDariusM23.11.2009PERECHI COPII [34]8,7,6,5 KUP
180.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESGrefIngrid-IoanaŽ07.09.2008PERECHI COPII [37]8,7,6,5 KUP
181.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESCsalaiRobertM24.06.2007PERECHI COPII [37]8,7,6,5 KUP
182.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESChirtesLorena-TeodoraŽ22.10.2009ECHIPE COPII [36]6,5,4,3 KUP
183.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESCrisanCezara ioanaŽ22.01.2007ECHIPE COPII [36]6,5,4,3 KUP
184.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESFehérSzidonia IzabellaŽ09.02.2008ECHIPE COPII [36]6,5,4,3 KUP
185.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESGrefIngrid-IoanaŽ07.09.2008IND COPII 27 KUP
186.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESCsalaiRobertM24.06.2007IND COPII 27 KUP
187.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESToganelDariusM23.11.2009IND COPII 27 KUP
188.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESChirtesLorena-TeodoraŽ22.10.2009IND COPII 26 KUP
189.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESCrisanCezara ioanaŽ22.01.2007IND COPII 25 KUP
190.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESFehérSzidonia IzabellaŽ09.02.2008IND COPII 23 KUP
191.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESSzabadiTeréz IldikóŽ27.11.2003IND JUNIORI2,1 KUP
192.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESBureanMan-AlexandruM24.08.2001IND JUNIORI1,2 POOM/DAN
193.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESSzabadiTeréz IldikóŽ27.11.2003PERECHI JUNIORI [35]4,3,2,1 KUP
194.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESBureanMan-AlexandruM24.08.2001PERECHI JUNIORI [35]4,3,2,1 KUP
195.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESCandeaPaulaŽ30.05.1997IND SENIORI 18-304,3,2,1 KUP
196.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESFuccaroKrisztaŽ21.02.2000IND SENIORI 18-304,3,2,1 KUP
197.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESMateiAlecsandra-CristinaŽ04.07.1987IND MASTERS +301-4 DAN
198.ROU - ONE CLUJ-NAPOCATodorovaBeatrizŽ01.11.2005IND CADETI2,1 KUP
199.ROU - ONE CLUJ-NAPOCASzaboAlexiaŽ26.06.2004IND CADETI1 POOM
200.ROU - ONE CLUJ-NAPOCAPiorasAdrianM01.04.2005IND CADETI1 POOM


Broj prijavljenih takmičara po kategorijama
Rb.KategorijaMBroj MŽBroj ŽUkupno
1.IND LITTLE OLYMPIC8,7 KUP38,7 KUP25
2.IND COPII 18 KUP128 KUP214
3.IND COPII 17 KUP17 KUP01
4.IND COPII 16 KUP06 KUP00
5.IND COPII 15 KUP05 KUP00
6.IND COPII 14 KUP04 KUP00
7.IND COPII 13 KUP03 KUP11
8.IND COPII 28 KUP98 KUP312
9.IND COPII 27 KUP37 KUP25
10.IND COPII 26 KUP36 KUP47
11.IND COPII 25 KUP35 KUP36
12.IND COPII 24 KUP14 KUP34
13.IND COPII 23 KUP23 KUP24
14.IND COPII 22 KUP12 KUP01
15.IND COPII 21 KUP21 KUP24
16.IND COPII 21 POOM01 POOM00
17.IND COPII 22 POOM02 POOM00
18.IND CADETI8,7 KUP48,7 KUP48
19.IND CADETI6,5 KUP06,5 KUP11
20.IND CADETI4,3 KUP34,3 KUP36
21.IND CADETI2,1 KUP42,1 KUP37
22.IND CADETI1 POOM41 POOM48
23.IND CADETI2 POOM12 POOM01
24.IND CADETI3 POOM03 POOM00
25.IND JUNIORI8,7 KUP18,7 KUP01
26.IND JUNIORI6,5 KUP16,5 KUP12
27.IND JUNIORI4,3 KUP14,3 KUP12
28.IND JUNIORI2,1 KUP22,1 KUP24
29.IND JUNIORI1,2 POOM/DAN21,2 POOM/DAN02
30.IND JUNIORI3,4 POOM/DAN03,4 POOM/DAN00
31.IND SENIORI 18-304,3,2,1 KUP14,3,2,1 KUP23
32.IND SENIORI 18-301-5 DAN01-5 DAN00
33.IND MASTERS +304,3,2,1 KUP14,3,2,1 KUP01
34.IND MASTERS +301-4 DAN11-4 DAN12
35.IND MASTERS +305-9 DAN15-9 DAN01
36.PERECHI COPII8,7,6,5 KUP98,7,6,5 KUP918 (9)
37.PERECHI COPII6,5,4,3 KUP36,5,4,3 KUP36 (3)
38.PERECHI COPII4,3,2,1 KUP34,3,2,1 KUP36 (3)
39.PERECHI COPII2,1 KUP 1,2 POOM02,1 KUP 1,2 POOM00 (0)
40.PERECHI CADETI8,7,6,5 KUP28,7,6,5 KUP24 (2)
41.PERECHI CADETI6,5,4,3 KUP16,5,4,3 KUP12 (1)
42.PERECHI CADETI4,3,2,1 KUP14,3,2,1 KUP12 (1)
43.PERECHI CADETI2,1 KUP 1,2 POOM02,1 KUP 1,2 POOM00 (0)
44.PERECHI CADETI1,2,3 POOM21,2,3 POOM24 (2)
45.PERECHI JUNIORI8,7,6,5 KUP18,7,6,5 KUP12 (1)
46.PERECHI JUNIORI6,5,4,3 KUP06,5,4,3 KUP00 (0)
47.PERECHI JUNIORI4,3,2,1 KUP24,3,2,1 KUP24 (2)
48.PERECHI JUNIORI2,1 KUP 1,2 POOM/DAN02,1 KUP 1,2 POOM/DAN00 (0)
49.PERECHI JUNIORI1,2,3 POOM/DAN01,2,3 POOM/DAN00 (0)
50.PERECHI SENIORI1-9 DAN01-9 DAN00 (0)
51.PERECHI SENIORI2,1 KUP 1,2 DAN02,1 KUP 1,2 DAN00 (0)
52.PERECHI SENIORI4,3,2,1 KUP04,3,2,1 KUP00 (0)
53.PERECHI MASTER2,1 KUP, 1,2 DAN02,1 KUP, 1,2 DAN00 (0)
54.PERECHI MASTER1-9 DAN01-9 DAN00 (0)
55.ECHIPE COPII8,7,6,5 KUP9 (3)8,7,6,5 KUP3 (1)12 (4)
56.ECHIPE COPII6,5,4,3 KUP0 (0)6,5,4,3 KUP6 (2)6 (2)
57.ECHIPE COPII4,3,2,1 KUP3 (1)4,3,2,1 KUP3 (1)6 (2)
58.ECHIPE COPII2,1 KUP 1,2 POOM/DAN0 (0)2,1 KUP 1,2 POOM/DAN0 (0)0 (0)
59.ECHIPE CADETI8,7,6,5 KUP3 (1)8,7,6,5 KUP0 (0)3 (1)
60.ECHIPE CADETI6,5,4,3 KUP0 (0)6,5,4,3 KUP0 (0)0 (0)
61.ECHIPE CADETI4,3,2,1 KUP3 (1)4,3,2,1 KUP3 (1)6 (2)
62.ECHIPE CADETI2,1 KUP 1,2 POOM/DAN3 (1)2,1 KUP 1,2 POOM/DAN0 (0)3 (1)
63.ECHIPE CADETI1,2,3 POOM/DAN0 (0)1,2,3 POOM/DAN0 (0)0 (0)
64.ECHIPE JUNIORI8,7,6,5 KUP0 (0)8,7,6,5 KUP0 (0)0 (0)
65.ECHIPE JUNIORI6,5,4,3 KUP3 (1)6,5,4,3 KUP0 (0)3 (1)
66.ECHIPE JUNIORI4,3,2,1 KUP0 (0)4,3,2,1 KUP0 (0)0 (0)
67.ECHIPE JUNIORI2,1 KUP 1,2 POOM/DAN0 (0)2,1 KUP 1,2 POOM/DAN0 (0)0 (0)
68.ECHIPE JUNIORI1,2,3 POOM/DAN0 (0)1,2,3 POOM/DAN0 (0)0 (0)
69.ECHIPE SENIORI4,3,2,1 KUP0 (0)4,3,2,1 KUP0 (0)0 (0)
70.ECHIPE SENIORI1-9 DAN0 (0)1-9 DAN0 (0)0 (0)
UKUPNO40 (14)11533 (8)85200


Broj prijavljenih takmičara po uzrasnim kategorijama
Rb.KategorijaBroj MBroj ŽUkupno
1.Poomsae - INDIVIDUAL6746113
2.Poomsae - PAIR242448 (24)
3.Poomsae - TEAM24 (8)15 (5)39 (13)
UKUPNO11585200


  Language: