Click to go back

Takmičenje:
Tim: Sortiraj po:
Uzrasna kat.:

Spisak prijavljenih takmičara
Rb.TimImePrezimePolDat. rođ.Uzr. kat.Kategorija
1.ROU - ADDRAS TKDDochioiuAnastasiaŽ25.05.2010PERECHI COPII [10]6,5,4,3 KUP
2.ROU - ADDRAS TKDDochioiuSabin MihailM23.07.2008PERECHI COPII [10]6,5,4,3 KUP
3.ROU - ADDRAS TKDDochioiuAnastasiaŽ25.05.2010IND COPII 13 KUP
4.ROU - ADDRAS TKDEma CristianaCiobotaruŽ19.11.2007IND COPII 28 KUP
5.ROU - ADDRAS TKDVintilaDelia AndreeaŽ31.10.2008IND COPII 24 KUP
6.ROU - ADDRAS TKDDochioiuSabin MihailM23.07.2008IND COPII 23 KUP
7.ROU - ADDRAS TKDAlexandraCiobotaruŽ05.06.2005IND CADETI8,7 KUP
8.ROU - ADDRAS TKDCorneaCatalinaŽ11.11.2004IND CADETI8,7 KUP
9.ROU - ADDRAS TKDHondruIoana-ElizaŽ20.04.2005IND CADETI8,7 KUP
10.ROU - ADDRAS TKDBancilaMirunaŽ24.02.2005IND CADETI1 POOM
11.ROU - ADDRAS TKDVasiloaiaRazvanM17.12.2003IND JUNIORI2,1 KUP
12.ROU - CS KeumgangBorsAlexandraŽ15.11.2012IND LITTLE OLYMPIC8,7 KUP
13.ROU - CS KeumgangPetrilaGiuliaŽ06.03.2012IND LITTLE OLYMPIC8,7 KUP
14.ROU - CS KeumgangRomanAnastasiaŽ03.07.2013IND LITTLE OLYMPIC8,7 KUP
15.ROU - CS KeumgangAlexeIustinM14.10.2012IND LITTLE OLYMPIC8,7 KUP
16.ROU - CS KeumgangGhetauRaresM01.04.2012IND LITTLE OLYMPIC8,7 KUP
17.ROU - CS KeumgangNetcaNicusor DragosM09.10.2012IND LITTLE OLYMPIC8,7 KUP
18.ROU - CS KeumgangBordeianuAugustinaŽ02.07.2009PERECHI COPII [4]8,7,6,5 KUP
19.ROU - CS KeumgangCosofretMariusM15.05.2009PERECHI COPII [4]8,7,6,5 KUP
20.ROU - CS KeumgangChirilaTudorM08.02.2010IND COPII 18 KUP
21.ROU - CS KeumgangLucaAlexandruM09.09.2010IND COPII 18 KUP
22.ROU - CS KeumgangMihalacheMarioM04.04.2011IND COPII 18 KUP
23.ROU - CS KeumgangOnofreiRaresM15.04.2011IND COPII 18 KUP
24.ROU - CS KeumgangProdanciucAugustusM18.02.2011IND COPII 18 KUP
25.ROU - CS KeumgangRaileanuStefanM05.09.2011IND COPII 18 KUP
26.ROU - CS KeumgangSimionRaresM05.10.2010IND COPII 18 KUP
27.ROU - CS KeumgangSuhanMihaiM12.03.2010IND COPII 18 KUP
28.ROU - CS KeumgangCiobanuDavidM21.02.2011IND COPII 17 KUP
29.ROU - CS KeumgangCiobanuEdiM28.10.2008ECHIPE COPII [5]6,5,4,3 KUP
30.ROU - CS KeumgangGoldanDavidM19.11.2007ECHIPE COPII [5]6,5,4,3 KUP
31.ROU - CS KeumgangOstanMarianM25.08.2008ECHIPE COPII [5]6,5,4,3 KUP
32.ROU - CS KeumgangBorsAndreeaŽ25.10.2007IND COPII 28 KUP
33.ROU - CS KeumgangGhetauIlincaŽ08.07.2007IND COPII 28 KUP
34.ROU - CS KeumgangAursuleseiRaulM04.03.2009IND COPII 28 KUP
35.ROU - CS KeumgangCazacuAlbertM31.01.2009IND COPII 28 KUP
36.ROU - CS KeumgangGeantauMateiM04.07.2009IND COPII 28 KUP
37.ROU - CS KeumgangHritcuRazvanM11.11.2009IND COPII 28 KUP
38.ROU - CS KeumgangMihailaTeodorM06.09.2009IND COPII 28 KUP
39.ROU - CS KeumgangSolomonRaresM03.09.2007IND COPII 28 KUP
40.ROU - CS KeumgangBordeianuAugustinaŽ02.07.2009IND COPII 26 KUP
41.ROU - CS KeumgangCeucaMariaŽ24.12.2007IND COPII 26 KUP
42.ROU - CS KeumgangMihaiLuizaŽ26.10.2007IND COPII 26 KUP
43.ROU - CS KeumgangCiobanuEdiM28.10.2008IND COPII 26 KUP
44.ROU - CS KeumgangOstanMarianM25.08.2008IND COPII 26 KUP
45.ROU - CS KeumgangBurcaLuizaŽ24.01.2008IND COPII 24 KUP
46.ROU - CS KeumgangHanganuMateiM19.07.2008IND COPII 24 KUP
47.ROU - CS KeumgangHareaSergiuM18.12.2004IND CADETI8,7 KUP
48.ROU - CS KeumgangSinovDariusM14.02.2006IND CADETI8,7 KUP
49.ROU - CS KeumgangDumitriuAdinaŽ26.08.2004IND CADETI6,5 KUP
50.ROU - CS KeumgangLupuSimonaŽ17.06.2004IND CADETI4,3 KUP
51.ROU - CS KeumgangPopaBiancaŽ16.04.2005IND CADETI4,3 KUP
52.ROU - CS KeumgangBurcaRobertM17.07.2006IND CADETI4,3 KUP
53.ROU - CS KeumgangNagatAndreiM25.10.2004IND CADETI4,3 KUP
54.ROU - CS KeumgangHalipIoanaŽ02.04.2004IND CADETI1 POOM
55.ROU - CS KeumgangDumitriuDenisM22.09.2004IND CADETI2 POOM
56.ROU - CS KeumgangDascaRaresM28.08.2001IND JUNIORI8,7 KUP
57.ROU - CS KeumgangMacoveiRazvanM10.04.2003IND JUNIORI8,7 KUP
58.ROU - CS KeumgangScarlatescuMariaŽ17.08.2003IND JUNIORI6,5 KUP
59.ROU - CS KeumgangPerjuTeodorM08.07.2001IND JUNIORI6,5 KUP
60.ROU - CS KeumgangCiobanuDeliaŽ04.12.2003IND JUNIORI4,3 KUP
61.ROU - CS KeumgangMorosanCatalinM01.03.2003IND JUNIORI4,3 KUP
62.ROU - CS KeumgangSinovFlorinelM31.03.2003IND JUNIORI1,2 POOM/DAN
63.ROU - CS KeumgangCiobanuDeliaŽ04.12.2003PERECHI JUNIORI [6]4,3,2,1 KUP
64.ROU - CS KeumgangSinovFlorinelM31.03.2003PERECHI JUNIORI [6]4,3,2,1 KUP
65.ROU - CS KeumgangHalipAndreiM29.01.1999IND SENIORI 18-304,3,2,1 KUP
66.ROU - HANGUK TAEKWONDOMayaAlufiŽ21.01.2010IND COPII 16 KUP
67.ROU - HANGUK TAEKWONDONoaAlufiŽ21.01.2010IND COPII 16 KUP
68.ROU - HANGUK TAEKWONDOAlexandru StefanRadanM03.07.2009IND COPII 27 KUP
69.ROU - HANGUK TAEKWONDODavid AndreiRosuM22.11.2009IND COPII 27 KUP
70.ROU - HANGUK TAEKWONDORadu NicolaeBalanM20.04.2009IND COPII 27 KUP
71.ROU - HANGUK TAEKWONDOAlexandruIanculescu-RaduM19.10.2008IND COPII 23 KUP
72.ROU - HANGUK TAEKWONDODaria GabrielaVisanŽ21.04.2008IND COPII 22 KUP
73.ROU - HANGUK TAEKWONDOVanda MariaNerodeaŽ17.05.2007IND COPII 22 KUP
74.ROU - HANGUK TAEKWONDODavid GabrielRotaruM24.02.2007IND COPII 22 KUP
75.ROU - HANGUK TAEKWONDOVlad GabrielCristeaM04.08.2007IND COPII 22 KUP
76.ROU - HANGUK TAEKWONDOVlad MarianStoicaM13.11.2008IND COPII 22 KUP
77.ROU - HANGUK TAEKWONDOVlad StefanDirvaruM31.01.2009IND COPII 22 KUP
78.ROU - HANGUK TAEKWONDODana KineretAlufiŽ03.01.2007IND COPII 21 KUP
79.ROU - HANGUK TAEKWONDOTudor AlexandruVlasceanuM28.08.2007IND COPII 21 POOM
80.ROU - HANGUK TAEKWONDOAriana CristianaPasolŽ22.07.2006ECHIPE CADETI [8]2,1 KUP 1,2 POOM/DAN
81.ROU - HANGUK TAEKWONDOAyana AdrianaDumitrescuŽ28.07.2006ECHIPE CADETI [8]2,1 KUP 1,2 POOM/DAN
82.ROU - HANGUK TAEKWONDOMaria CristinaDutaŽ27.09.2006ECHIPE CADETI [8]2,1 KUP 1,2 POOM/DAN
83.ROU - HANGUK TAEKWONDOAndrei AlexandruBoteaM09.04.2005ECHIPE CADETI [1]1,2,3 POOM/DAN
84.ROU - HANGUK TAEKWONDOAndrei AlexandruUrsuM15.11.2005ECHIPE CADETI [1]1,2,3 POOM/DAN
85.ROU - HANGUK TAEKWONDOCalin GeorgeBarbuM12.10.2004ECHIPE CADETI [1]1,2,3 POOM/DAN
86.ROU - HANGUK TAEKWONDOAlexandru DanielTurcescuM01.05.2004ECHIPE CADETI [2]1,2,3 POOM/DAN
87.ROU - HANGUK TAEKWONDOAndreiSecheiuM18.02.2004ECHIPE CADETI [2]1,2,3 POOM/DAN
88.ROU - HANGUK TAEKWONDOMatei HoriaTudoracheM25.04.2005ECHIPE CADETI [2]1,2,3 POOM/DAN
89.ROU - HANGUK TAEKWONDOAstrid Ana-MariaDraghiciŽ20.01.2006ECHIPE CADETI [9]1,2,3 POOM/DAN
90.ROU - HANGUK TAEKWONDODenise HenriettaMarinŽ05.01.2004ECHIPE CADETI [9]1,2,3 POOM/DAN
91.ROU - HANGUK TAEKWONDOMaria ElenaDumitruŽ15.08.2004ECHIPE CADETI [9]1,2,3 POOM/DAN
92.ROU - HANGUK TAEKWONDOMihaela DanielaIlieŽ24.11.2005IND CADETI6,5 KUP
93.ROU - HANGUK TAEKWONDONicolas RobertoMorcoasaM19.09.2006IND CADETI6,5 KUP
94.ROU - HANGUK TAEKWONDODaniel AndreiSuteanuM19.10.2005IND CADETI4,3 KUP
95.ROU - HANGUK TAEKWONDOSorin GabrielMihalacheM20.03.2005IND CADETI4,3 KUP
96.ROU - HANGUK TAEKWONDOAriana CristianaPasolŽ22.07.2006IND CADETI2,1 KUP
97.ROU - HANGUK TAEKWONDOMaria CristinaDutaŽ27.09.2006IND CADETI2,1 KUP
98.ROU - HANGUK TAEKWONDOAlin IonutClimM04.01.2006IND CADETI2,1 KUP
99.ROU - HANGUK TAEKWONDOSerban Paul DoruMisterianM05.10.2006IND CADETI2,1 KUP
100.ROU - HANGUK TAEKWONDOTimoteiNegruM15.05.2005IND CADETI2,1 KUP
101.ROU - HANGUK TAEKWONDOTudor IoanSavescuM21.02.2005IND CADETI2,1 KUP
102.ROU - HANGUK TAEKWONDOAstrid Ana-MariaDraghiciŽ20.01.2006IND CADETI1 POOM
103.ROU - HANGUK TAEKWONDOAyana AdrianaDumitrescuŽ28.07.2006IND CADETI1 POOM
104.ROU - HANGUK TAEKWONDODenise HenriettaMarinŽ05.01.2004IND CADETI1 POOM
105.ROU - HANGUK TAEKWONDOMaria ElenaDumitruŽ15.08.2004IND CADETI1 POOM
106.ROU - HANGUK TAEKWONDOAlexandru DanielTurcescuM01.05.2004IND CADETI1 POOM
107.ROU - HANGUK TAEKWONDOAndreiSecheiuM18.02.2004IND CADETI1 POOM
108.ROU - HANGUK TAEKWONDOAndrei AlexandruBoteaM09.04.2005IND CADETI1 POOM
109.ROU - HANGUK TAEKWONDOAndrei AlexandruUrsuM15.11.2005IND CADETI1 POOM
110.ROU - HANGUK TAEKWONDOCalin GeorgeBarbuM12.10.2004IND CADETI1 POOM
111.ROU - HANGUK TAEKWONDODavid AdrianLitescuM16.04.2004IND CADETI1 POOM
112.ROU - HANGUK TAEKWONDOMatei HoriaTudoracheM25.04.2005IND CADETI1 POOM
113.ROU - HANGUK TAEKWONDOAyana AdrianaDumitrescuŽ28.07.2006PERECHI CADETI [3]1,2,3 POOM
114.ROU - HANGUK TAEKWONDOAndrei AlexandruBoteaM09.04.2005PERECHI CADETI [3]1,2,3 POOM
115.ROU - HANGUK TAEKWONDOStefaniaCiureaŽ03.12.2002IND JUNIORI4,3 KUP
116.ROU - HANGUK TAEKWONDORobert GeorgianCondruzM07.07.2001IND JUNIORI4,3 KUP
117.ROU - HANGUK TAEKWONDOElena IzabelaFloreaŽ20.02.2002IND JUNIORI2,1 KUP
118.ROU - HANGUK TAEKWONDOAlexandra MihaelaTomposŽ21.10.2001IND JUNIORI1,2 POOM/DAN
119.ROU - HANGUK TAEKWONDODavid AndreiRadanM20.11.2003IND JUNIORI1,2 POOM/DAN
120.ROU - HANGUK TAEKWONDODavid AndreiRadanM20.11.2003IND JUNIORI1,2 POOM/DAN
121.ROU - HANGUK TAEKWONDOAlexandra MihaelaTomposŽ21.10.2001PERECHI JUNIORI [7]1,2,3 POOM/DAN
122.ROU - HANGUK TAEKWONDODavid AndreiRadanM20.11.2003PERECHI JUNIORI [7]1,2,3 POOM/DAN
123.ROU - HANGUK TAEKWONDOMaria GabrielaDitulescuŽ10.02.2000IND SENIORI 18-301-5 DAN
124.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESMorarMaria-MonicaŽ02.11.2010IND COPII 17 KUP
125.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESChirtesLorena-TeodoraŽ22.10.2009IND COPII 27 KUP
126.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESPopLorenaŽ12.06.2008IND COPII 27 KUP
127.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESCsalaiRobertM24.06.2007IND COPII 27 KUP
128.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESBartosCamelia-AnikoŽ08.08.2009IND COPII 26 KUP
129.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESCrisanCezara ioanaŽ22.01.2007IND COPII 26 KUP
130.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESGrefIngrid-IoanaŽ07.09.2008IND COPII 26 KUP
131.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESMorarPavel OvidiuM28.05.2008IND COPII 26 KUP
132.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESFehérSzidonia IzabellaŽ09.02.2008IND COPII 22 KUP
133.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESPetruscaGabrielaŽ25.03.2006IND CADETI8,7 KUP
134.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESSzabadiTeréz IldikóŽ27.11.2003IND JUNIORI4,3 KUP
135.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESBureanMan-AlexandruM24.08.2001IND JUNIORI1,2 POOM/DAN
136.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESFuccaroKrisztaŽ21.02.2000IND SENIORI 18-304,3,2,1 KUP
137.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESMateiAlecsandra-CristinaŽ04.07.1987IND MASTERS +301-4 DAN


Broj prijavljenih takmičara po kategorijama
Rb.KategorijaMBroj MŽBroj ŽUkupno
1.IND LITTLE OLYMPIC8,7 KUP38,7 KUP36
2.IND COPII 18 KUP88 KUP08
3.IND COPII 17 KUP17 KUP12
4.IND COPII 16 KUP06 KUP22
5.IND COPII 15 KUP05 KUP00
6.IND COPII 14 KUP04 KUP00
7.IND COPII 13 KUP03 KUP11
8.IND COPII 28 KUP68 KUP39
9.IND COPII 27 KUP47 KUP26
10.IND COPII 26 KUP36 KUP69
11.IND COPII 25 KUP05 KUP00
12.IND COPII 24 KUP14 KUP23
13.IND COPII 23 KUP23 KUP02
14.IND COPII 22 KUP42 KUP37
15.IND COPII 21 KUP01 KUP11
16.IND COPII 21 POOM11 POOM01
17.IND COPII 22 POOM02 POOM00
18.IND CADETI8,7 KUP28,7 KUP46
19.IND CADETI6,5 KUP16,5 KUP23
20.IND CADETI4,3 KUP44,3 KUP26
21.IND CADETI2,1 KUP42,1 KUP26
22.IND CADETI1 POOM71 POOM613
23.IND CADETI2 POOM12 POOM01
24.IND CADETI3 POOM03 POOM00
25.IND JUNIORI8,7 KUP28,7 KUP02
26.IND JUNIORI6,5 KUP16,5 KUP12
27.IND JUNIORI4,3 KUP24,3 KUP35
28.IND JUNIORI2,1 KUP12,1 KUP12
29.IND JUNIORI1,2 POOM/DAN41,2 POOM/DAN15
30.IND JUNIORI3,4 POOM/DAN03,4 POOM/DAN00
31.IND SENIORI 18-304,3,2,1 KUP14,3,2,1 KUP12
32.IND SENIORI 18-301-5 DAN01-5 DAN11
33.IND MASTERS +304,3,2,1 KUP04,3,2,1 KUP00
34.IND MASTERS +301-4 DAN01-4 DAN11
35.IND MASTERS +305-9 DAN05-9 DAN00
36.PERECHI COPII8,7,6,5 KUP18,7,6,5 KUP12 (1)
37.PERECHI COPII6,5,4,3 KUP16,5,4,3 KUP12 (1)
38.PERECHI COPII4,3,2,1 KUP04,3,2,1 KUP00 (0)
39.PERECHI COPII2,1 KUP 1,2 POOM02,1 KUP 1,2 POOM00 (0)
40.PERECHI CADETI8,7,6,5 KUP08,7,6,5 KUP00 (0)
41.PERECHI CADETI6,5,4,3 KUP06,5,4,3 KUP00 (0)
42.PERECHI CADETI4,3,2,1 KUP04,3,2,1 KUP00 (0)
43.PERECHI CADETI2,1 KUP 1,2 POOM02,1 KUP 1,2 POOM00 (0)
44.PERECHI CADETI1,2,3 POOM11,2,3 POOM12 (1)
45.PERECHI JUNIORI8,7,6,5 KUP08,7,6,5 KUP00 (0)
46.PERECHI JUNIORI6,5,4,3 KUP06,5,4,3 KUP00 (0)
47.PERECHI JUNIORI4,3,2,1 KUP14,3,2,1 KUP12 (1)
48.PERECHI JUNIORI2,1 KUP 1,2 POOM/DAN02,1 KUP 1,2 POOM/DAN00 (0)
49.PERECHI JUNIORI1,2,3 POOM/DAN11,2,3 POOM/DAN12 (1)
50.PERECHI SENIORI1-9 DAN01-9 DAN00 (0)
51.PERECHI SENIORI2,1 KUP 1,2 DAN02,1 KUP 1,2 DAN00 (0)
52.PERECHI SENIORI4,3,2,1 KUP04,3,2,1 KUP00 (0)
53.PERECHI MASTER2,1 KUP, 1,2 DAN02,1 KUP, 1,2 DAN00 (0)
54.PERECHI MASTER1-9 DAN01-9 DAN00 (0)
55.ECHIPE COPII8,7,6,5 KUP0 (0)8,7,6,5 KUP0 (0)0 (0)
56.ECHIPE COPII6,5,4,3 KUP3 (1)6,5,4,3 KUP0 (0)3 (1)
57.ECHIPE COPII4,3,2,1 KUP0 (0)4,3,2,1 KUP0 (0)0 (0)
58.ECHIPE COPII2,1 KUP 1,2 POOM/DAN0 (0)2,1 KUP 1,2 POOM/DAN0 (0)0 (0)
59.ECHIPE CADETI8,7,6,5 KUP0 (0)8,7,6,5 KUP0 (0)0 (0)
60.ECHIPE CADETI6,5,4,3 KUP0 (0)6,5,4,3 KUP0 (0)0 (0)
61.ECHIPE CADETI4,3,2,1 KUP0 (0)4,3,2,1 KUP0 (0)0 (0)
62.ECHIPE CADETI2,1 KUP 1,2 POOM/DAN0 (0)2,1 KUP 1,2 POOM/DAN3 (1)3 (1)
63.ECHIPE CADETI1,2,3 POOM/DAN6 (2)1,2,3 POOM/DAN3 (1)9 (3)
64.ECHIPE JUNIORI8,7,6,5 KUP0 (0)8,7,6,5 KUP0 (0)0 (0)
65.ECHIPE JUNIORI6,5,4,3 KUP0 (0)6,5,4,3 KUP0 (0)0 (0)
66.ECHIPE JUNIORI4,3,2,1 KUP0 (0)4,3,2,1 KUP0 (0)0 (0)
67.ECHIPE JUNIORI2,1 KUP 1,2 POOM/DAN0 (0)2,1 KUP 1,2 POOM/DAN0 (0)0 (0)
68.ECHIPE JUNIORI1,2,3 POOM/DAN0 (0)1,2,3 POOM/DAN0 (0)0 (0)
69.ECHIPE SENIORI4,3,2,1 KUP0 (0)4,3,2,1 KUP0 (0)0 (0)
70.ECHIPE SENIORI1-9 DAN0 (0)1-9 DAN0 (0)0 (0)
UKUPNO29 (13)7729 (14)60137


Broj prijavljenih takmičara po uzrasnim kategorijama
Rb.KategorijaBroj MBroj ŽUkupno
1.Poomsae - INDIVIDUAL6349112
2.Poomsae - PAIR5510 (5)
3.Poomsae - TEAM9 (3)6 (2)15 (5)
UKUPNO7760137


  Language: