Click to go back

Takmičenje:
Tim: Sortiraj po:
Uzrasna kat.:

Spisak prijavljenih takmičara
Rb.TimImePrezimePolDat. rođ.Uzr. kat.Kategorija
1.SRB - AresJovanJovanovicM14.01.2004(F) Kadet 1 AA
2.SRB - AresStefanLatasM16.12.2004(F) Kadet 1 AA
3.SRB - Beli AndjeliTatjanaBabicŽ28.03.2006(F) Kadet 1 B8,7 kup
4.SRB - Beli AndjeliMilicaKosevicŽ21.03.2003(F) Par B Junior [13]8,7,6,5 kup
5.SRB - Beli AndjeliMihailoKrivokucaM12.09.2001(F) Par B Junior [13]8,7,6,5 kup
6.SRB - Beli AndjeliLazarIlićM01.09.2001(F) Tim B Junior [12]8,7,6,5 kup
7.SRB - Beli AndjeliMihailoKrivokucaM12.09.2001(F) Tim B Junior [12]8,7,6,5 kup
8.SRB - Beli AndjeliMilošStolićM03.09.2001(F) Tim B Junior [12]8,7,6,5 kup
9.SRB - Beli AndjeliMarkoIvanisM04.10.1999(F) Senior 1 B8,7 kup
10.SRB - Beli AndjeliFilipGagicM25.10.2000(F) Senior 1 B6,5 kup
11.SRB - BeogradJanaPavlovićŽ30.04.2008(F) Pioniri 2 B8,7 kup
12.SRB - BeogradMarijaTodorovićŽ07.04.2007(F) Pioniri 2 B6,5 kup
13.SRB - BeogradJanaPavlovićŽ30.04.2008(F) Tim B Pioniri [19]8,7,6,5 kup
14.SRB - BeogradKatarinaBirčaninŽ17.04.2008(F) Tim B Pioniri [19]8,7,6,5 kup
15.SRB - BeogradNađaBirčaninŽ17.04.2008(F) Tim B Pioniri [19]8,7,6,5 kup
16.SRB - BeogradOgnjenIsailovićM24.08.2002(F) Juniori 1 B6,5 kup
17.SRB - BeogradStefanTodorovićM12.08.2002(F) Juniori 1 B6,5 kup
18.SRB - BeogradSvetlanaFilipovićŽ15.03.1990(F) Par A Senior 1 [18]A
19.SRB - BeogradMilošPetkovićM23.05.1994(F) Par A Senior 1 [18]A
20.SRB - BeogradAnđelijaMilovanovićŽ29.07.1996(F) Senior 1 AA
21.SRB - BeogradSvetlanaFilipovićŽ15.03.1990(F) Senior 1 AA
22.SRB - BeogradMilošPetkovićM23.05.1994(F) Senior 1 AA
23.SRB - BeogradBranislavKurucaM17.06.1979(F) Senior 2 AA
24.SRB - Dae HanDraganaGlisanovicŽ17.12.2007(F) Pioniri 2 B8,7 kup
25.SRB - Dae HanViktorDjordjevicM06.08.2009(F) Pioniri 2 B6,5 kup
26.SRB - Dae HanUrosSimicM25.12.2005(F) Kadet 1 B6,5 kup
27.SRB - Dae HanSaraJanjicŽ15.09.2001(F) Juniori 1 B6,5 kup
28.SRB - Dae HanUrosGrujicM13.10.2001(F) Juniori 1 B4,3 kup
29.SRB - Dae HanDankoRancicM06.05.1993(F) Senior 1 B2,1 kup
30.SRB - Dunav-BorčaSaraRadovicŽ01.01.2004(F) Kadet 1 B8,7 kup
31.SRB - Dunav-BorčaStefanMarkusevM12.02.2006(F) Kadet 1 B8,7 kup
32.SRB - Dunav-BorčaBorisRadovićM24.06.2006(F) Kadet 1 B6,5 kup
33.SRB - Dunav-BorčaDraganŽivkovićM26.03.2004(F) Kadet 1 B2,1 kup
34.SRB - Dunav-BorčaSaraRadovicŽ01.01.2004(F) Par B Kadet [16]8,7,6,5 kup
35.SRB - Dunav-BorčaBorisRadovićM24.06.2006(F) Par B Kadet [16]8,7,6,5 kup
36.SRB - Dunav-BorčaLazarNovakovicM23.05.2002(F) Juniori 1 B6,5 kup
37.SRB - FavoritAleksejCvetkovićM10.02.2011(F) Pioniri 1 B8,7 kup
38.SRB - FavoritDarkoMandićM02.02.2012(F) Pioniri 1 B8,7 kup
39.SRB - FavoritMasaBozovicŽ17.04.2008(F) Pioniri 2 B8,7 kup
40.SRB - FavoritFilipLadikM31.08.2007(F) Pioniri 2 B8,7 kup
41.SRB - FavoritMarkoRožaM06.07.2007(F) Pioniri 2 B4,3 kup
42.SRB - FavoritJelenaVukotićŽ29.10.2006(F) Kadet 1 B8,7 kup
43.SRB - FavoritIsidora ArsićŽ05.09.2000(F) Par A Senior 1 [10]A
44.SRB - FavoritAndrejGrujićM05.12.1999(F) Par A Senior 1 [10]A
45.SRB - FavoritIsidora ArsićŽ05.09.2000(F) Senior 1 AA
46.SRB - FavoritAndrejGrujićM05.12.1999(F) Senior 1 AA
47.SRB - FavoritJovoMirkovićM04.04.1995(F) Senior 1 AA
48.SRB - FavoritZoranRadivojevićM30.06.2000(F) Senior 1 AA
49.SRB - FavoritJovoMirkovićM04.04.1995(F) Slobodni stil A 18+A
50.SRB - FavoritAndrejGrujićM05.12.1999(F) Tim A Senior 1 [2]A
51.SRB - FavoritJovoMirkovićM04.04.1995(F) Tim A Senior 1 [2]A
52.SRB - FavoritZoranRadivojevićM30.06.2000(F) Tim A Senior 1 [2]A
53.SRB - FavoritIvanArsenovićM07.07.1986(F) Senior 2 AA
54.SRB - FavoritLazarManojlovićM26.11.1980(F) Senior 2 AA
55.SRB - FavoritNovakovićMilošM31.01.1985(F) Senior 2 B6,5 kup
56.SRB - FavoritIvanArsenovićM07.07.1986(F) Tim A Senior 2 [11]A
57.SRB - FavoritKostaTodorovićM23.07.1968(F) Tim A Senior 2 [11]A
58.SRB - FavoritLazarManojlovićM26.11.1980(F) Tim A Senior 2 [11]A
59.SRB - FavoritKostaTodorovićM23.07.1968(F) Master 1 AA
60.SRB - FavoritVladanNovakovicM26.11.1977(F) Master 1 B6,5 kup
61.SRB - GalebUrosTurkuljM04.07.2007(F) Pioniri 1 AA
62.SRB - GalebIvonaTurkuljŽ18.08.2010(F) Pioniri 2 B8,7 kup
63.SRB - GalebAleksandraStankovicŽ08.04.2010(F) Pioniri 2 B6,5 kup
64.SRB - GalebSergejIvanovićM21.04.2009(F) Pioniri 2 B6,5 kup
65.SRB - GalebKatarinaFurundžićŽ03.01.2010(F) Pioniri 2 B4,3 kup
66.SRB - GalebZojaIlijinŽ22.10.2007(F) Pioniri 2 B4,3 kup
67.SRB - GalebVukMehovicM12.08.2009(F) Pioniri 2 B2,1 kup
68.SRB - GalebTeodoraTodorovicŽ22.07.2004(F) Kadet 1 AA
69.SRB - GalebStefanMičanovićM04.03.2006(F) Kadet 1 AA
70.SRB - GalebAnjaMilovanovićŽ28.04.2005(F) Kadet 1 B6,5 kup
71.SRB - GalebTeodoraTrivicŽ06.08.2001(F) Juniori 1 AA
72.SRB - GalebAleksandarPetrovicM02.07.2003(F) Juniori 1 B2,1 kup
73.SRB - GalebJovanaŠtulaŽ11.02.1999(F) Senior 1 AA
74.SRB - ImperiumAnikaPenčićŽ21.04.2008(F) Pioniri 2 B6,5 kup
75.SRB - ImperiumMasaRuvidicŽ10.03.2008(F) Pioniri 2 B6,5 kup
76.SRB - ImperiumNikolaAnokicM09.10.2010(F) Pioniri 2 B6,5 kup
77.SRB - ImperiumMilicaKovačevićŽ18.05.2004(F) Kadet 1 AA
78.SRB - ImperiumMilicaVeličkovićŽ16.03.2005(F) Kadet 1 AA
79.SRB - ImperiumAleksaBogdanovićM10.07.2004(F) Kadet 1 AA
80.SRB - ImperiumAleksandarVasiljevicM02.04.2006(F) Kadet 1 B2,1 kup
81.SRB - ImperiumMaksimNovotniM03.07.2006(F) Kadet 1 B2,1 kup
82.SRB - ImperiumNemanjaJankovićM10.05.2001(F) Juniori 1 AA
83.SRB - KBV ECS Major KirjejevEmilijaStamenkovićŽ25.08.2008(F) Pioniri 2 B8,7 kup
84.SRB - KBV ECS Major KirjejevAndrejPetkovićM28.09.2010(F) Pioniri 2 B8,7 kup
85.SRB - KBV ECS Major KirjejevAleksaMinićM20.06.2008(F) Pioniri 2 B4,3 kup
86.SRB - KBV ECS Major KirjejevLanaIlijićŽ07.01.2006(F) Kadet 1 B4,3 kup
87.SRB - KBV ECS Major KirjejevJovanaCvetkovićŽ02.11.2004(F) Kadet 1 B2,1 kup
88.SRB - KBV ECS Major KirjejevStašaPetrovićŽ16.08.2004(F) Kadet 1 B2,1 kup
89.SRB - KBV ECS Major KirjejevDavidGojkovićM04.04.2004(F) Kadet 1 B2,1 kup
90.SRB - KBV ECS Major KirjejevStašaPetrovićŽ16.08.2004(F) Par B Kadet [8]4,3,2,1 kup
91.SRB - KBV ECS Major KirjejevDavidGojkovićM04.04.2004(F) Par B Kadet [8]4,3,2,1 kup
92.SRB - KBV ECS Major KirjejevJovanaCvetkovićŽ02.11.2004(F) Tim B Kadet [9]4,3,2,1 kup
93.SRB - KBV ECS Major KirjejevLanaIlijićŽ07.01.2006(F) Tim B Kadet [9]4,3,2,1 kup
94.SRB - KBV ECS Major KirjejevStašaPetrovićŽ16.08.2004(F) Tim B Kadet [9]4,3,2,1 kup
95.SRB - KBV ECS Major KirjejevBožidarKrstićM10.07.2001(F) Juniori 1 B2,1 kup
96.SRB - KBV ECS Major KirjejevPetarĐorđevićM11.05.2003(F) Juniori 1 B2,1 kup
97.SRB - KBV ECS Major KirjejevJovanMilosavljevičM21.01.1999(F) Senior 1 B8,7 kup
98.SRB - KBV ECS Major KirjejevJelenaMinićŽ05.10.1987(F) Senior 2 B2,1 kup
99.SRB - KBV ECS Major KirjejevMarinaBulatovićŽ14.09.1976(F) Master 1 B6,5 kup
100.SRB - KBV MagAndreaStajkovićŽ19.02.2007(F) Par B Pionir [1]8,7,6,5 kup
101.SRB - KBV MagBogdanZanizdraM12.05.2010(F) Par B Pionir [1]8,7,6,5 kup
102.SRB - KBV MagAndreaStajkovićŽ19.02.2007(F) Pioniri 2 B8,7 kup
103.SRB - KBV MagBogdanZanizdraM12.05.2010(F) Pioniri 2 B8,7 kup
104.SRB - KBV MagMilicaJovanovićŽ19.10.2006(F) Kadet 1 B6,5 kup
105.SRB - KBV MagBojanSrebrićM10.02.2004(F) Kadet 1 B2,1 kup
106.SRB - KBV MagDimitriTokarevM28.02.2006(F) Kadet 1 B2,1 kup
107.SRB - KBV MagMilicaMladenovićŽ06.11.2001(F) Juniori 1 B2,1 kup
108.SRB - KBV MagŠejnMaglićM29.06.1957(F) Master 3 AA
109.SRB - KobraAnaLackovicŽ25.09.2009(F) Pioniri 2 B8,7 kup
110.SRB - KobraAleksaSpasojevicM01.02.2010(F) Pioniri 2 B8,7 kup
111.SRB - KobraAnastasijaJankovicŽ29.01.2010(F) Pioniri 2 B6,5 kup
112.SRB - KobraJulijaTrifkovicŽ15.09.2008(F) Pioniri 2 B6,5 kup
113.SRB - KobraNelaNadjvinskiŽ01.08.2005(F) Kadet 1 AA
114.SRB - KobraAndrijaKivicM24.04.2004(F) Kadet 1 AA
115.SRB - KobraMihailoPetkovicM12.08.2004(F) Kadet 1 AA
116.SRB - KobraCedomirStanojevicM06.08.2005(F) Kadet 1 B6,5 kup
117.SRB - KobraTeodoraTrifkovicŽ23.09.2004(F) Kadet 1 B4,3 kup
118.SRB - KobraTamaraSarcevicŽ24.07.2005(F) Kadet 1 B2,1 kup
119.SRB - KobraUnaVasicŽ03.04.2004(F) Kadet 1 B2,1 kup
120.SRB - KobraNelaNadjvinskiŽ01.08.2005(F) Par A Kadet [5]A
121.SRB - KobraAndrijaKivicM24.04.2004(F) Par A Kadet [5]A
122.SRB - KobraMajaBabicŽ11.04.2002(F) Juniori 1 AA
123.SRB - KobraJankoArandjelovicM14.03.2002(F) Juniori 1 AA
124.SRB - KobraOliveraDzonicŽ06.10.2003(F) Juniori 1 B2,1 kup
125.SRB - KobraMajaBabicŽ11.04.2002(F) Par A Junior [7]A
126.SRB - KobraJankoArandjelovicM14.03.2002(F) Par A Junior [7]A
127.SRB - KobraDunjaPejcicŽ13.04.2000(F) Senior 1 AA
128.SRB - KobraTanjaTosicŽ08.04.1981(F) Par A Senior 2 [6]A
129.SRB - KobraBojanTodorovicM28.11.1967(F) Par A Senior 2 [6]A
130.SRB - KobraTanjaTosicŽ08.04.1981(F) Senior 2 AA
131.SRB - KobraBojanTodorovicM28.11.1967(F) Master 2 AA
132.SRB - KoloseumEnaMarkovićŽ22.01.2008(F) Pioniri 2 B6,5 kup
133.SRB - KoloseumSaraCvetkovićŽ22.08.2008(F) Pioniri 2 B6,5 kup
134.SRB - KošavaEmilijaPavlovićŽ02.10.2005(F) Kadet 1 B6,5 kup
135.SRB - LolaIvaBosnjakŽ20.01.2007(F) Pioniri 1 AA
136.SRB - LolaAnaKosticŽ17.07.2008(F) Pioniri 2 B8,7 kup
137.SRB - LolaHelenaPudarŽ11.08.2008(F) Pioniri 2 B8,7 kup
138.SRB - LolaIvanaZivanovicŽ13.08.2009(F) Pioniri 2 B8,7 kup
139.SRB - LolaAnjaZaceroŽ03.07.2009(F) Pioniri 2 B6,5 kup
140.SRB - LolaAnaKosticŽ17.07.2008(F) Tim B Pioniri [15]8,7,6,5 kup
141.SRB - LolaAnjaZaceroŽ03.07.2009(F) Tim B Pioniri [15]8,7,6,5 kup
142.SRB - LolaIvanaZivanovicŽ13.08.2009(F) Tim B Pioniri [15]8,7,6,5 kup
143.SRB - LolaBozanaMandicŽ07.01.2006(F) Kadet 1 B8,7 kup
144.SRB - LolaAndjelaVrbicaŽ30.11.2005(F) Kadet 1 B6,5 kup
145.SRB - LolaAleksandraIvkovicŽ10.02.2002(F) Juniori 1 AA
146.SRB - LolaAndjelaBurusicŽ03.04.2002(F) Juniori 1 AA
147.SRB - LolaLilaCveticaninŽ29.05.2003(F) Juniori 1 AA
148.SRB - LolaStojanKosticM14.08.2002(F) Juniori 1 B8,7 kup
149.SRB - LolaAleksandraIvkovicŽ10.02.2002(F) Tim A Junior [14]A
150.SRB - LolaAndjelaBurusicŽ03.04.2002(F) Tim A Junior [14]A
151.SRB - LolaLilaCveticaninŽ29.05.2003(F) Tim A Junior [14]A
152.SRB - LolaDjordjeStanicM30.11.1997(F) Senior 1 B2,1 kup
153.SRB - LolaMilanMicevM16.04.1990(F) Senior 1 B2,1 kup
154.SRB - MagnusLukaMitic VranjkicM31.10.2009(F) Pioniri 2 B8,7 kup
155.SRB - MagnusJovanLežajaM25.09.1996(F) Senior 1 AA
156.SRB - MagnusStevanLežajaM25.06.1999(F) Senior 1 B2,1 kup
157.SRB - NaisusJelenaStevanovićŽ10.06.2008(F) Par B Pionir [4]8,7,6,5 kup
158.SRB - NaisusVukCvetanovićM04.04.2009(F) Par B Pionir [4]8,7,6,5 kup
159.SRB - NaisusJelenaStevanovićŽ10.06.2008(F) Pioniri 2 B6,5 kup
160.SRB - NaisusVukCvetanovićM04.04.2009(F) Pioniri 2 B6,5 kup
161.SRB - NaisusĐorđePetkovićM26.01.2005(F) Kadet 1 B8,7 kup
162.SRB - NaisusKristinaPetrovićŽ18.07.1993(F) Par B Senior 1 [3]8,7,6,5 kup
163.SRB - NaisusStevanIvkovićM13.01.1992(F) Par B Senior 1 [3]8,7,6,5 kup
164.SRB - NaisusUrošMitrovićM31.08.2000(F) Senior 1 AA
165.SRB - NaisusKristinaPetrovićŽ18.07.1993(F) Senior 1 B8,7 kup
166.SRB - NaisusStevanIvkovićM13.01.1992(F) Senior 1 B6,5 kup
167.SRB - NaisusNebojšaAnđelkovićM15.03.1981(F) Slobodni stil A 18+A
168.SRB - NaisusUrošMitrovićM31.08.2000(F) Slobodni stil A 18+A
169.SRB - NaisusNebojšaAnđelkovićM15.03.1981(F) Senior 2 AA
170.SRB - PartizanMarikaRanitovićŽ04.07.2010(F) Pioniri 2 B6,5 kup
171.SRB - PartizanZaraPavlovićŽ09.02.2007(F) Pioniri 2 B6,5 kup
172.SRB - PartizanBogdanNikolićM12.03.2010(F) Pioniri 2 B6,5 kup
173.SRB - PartizanJovanRadišićM17.07.2006(F) Kadet 1 B6,5 kup
174.SRB - PartizanNemanjaAndrejićM26.11.2002(F) Juniori 1 B6,5 kup
175.SRB - PobednikNikolaTomićM20.12.2002(F) Juniori 1 B4,3 kup
176.SRB - SirmiumMilicaTrumićŽ14.04.2008(F) Pioniri 2 B6,5 kup
177.SRB - SirmiumNatalijaVuletićŽ29.11.2005(F) Kadet 1 B2,1 kup
178.SRB - SirmiumNikoletaMišuraŽ04.11.2001(F) Juniori 1 AA
179.SRB - SirmiumAndrejMuratovićM04.06.2002(F) Juniori 1 AA
180.SRB - SirmiumNikoletaMišuraŽ04.11.2001(F) Par A Junior [17]A
181.SRB - SirmiumAndrejMuratovićM04.06.2002(F) Par A Junior [17]A
182.SRB - TigraMarkoArsićM28.07.2004(F) Kadet 1 AA
183.SRB - VidikovacMašaAvramovŽ01.01.2009(F) Par B Pionir [25]8,7,6,5 kup
184.SRB - VidikovacVukMaksimovićM01.01.2008(F) Par B Pionir [25]8,7,6,5 kup
185.SRB - VidikovacAnaVujanićŽ01.01.2007(F) Par B Pionir [26]4,3,2,1 kup
186.SRB - VidikovacRastkoPopovicM28.07.2007(F) Par B Pionir [26]4,3,2,1 kup
187.SRB - VidikovacVukMaksimovićM01.01.2008(F) Pioniri 2 B8,7 kup
188.SRB - VidikovacMašaAvramovŽ01.01.2009(F) Pioniri 2 B6,5 kup
189.SRB - VidikovacMilošDjukanovićM10.04.2009(F) Pioniri 2 B6,5 kup
190.SRB - VidikovacAnaVujanićŽ01.01.2007(F) Pioniri 2 B4,3 kup
191.SRB - VidikovacRastkoPopovicM28.07.2007(F) Pioniri 2 B4,3 kup
192.SRB - VidikovacKristinaGlišićŽ01.01.2005(F) Kadet 1 B8,7 kup
193.SRB - VidikovacKristinaIvoševićŽ01.01.2006(F) Kadet 1 B8,7 kup
194.SRB - VidikovacAndreaMehićŽ01.01.2006(F) Kadet 1 B6,5 kup
195.SRB - VidikovacBogdanPorčićM01.01.2005(F) Kadet 1 B4,3 kup
196.SRB - VidikovacMarkoLazicM27.05.2005(F) Kadet 1 B2,1 kup
197.SRB - VidikovacVojinKonatarevicM13.12.2004(F) Kadet 1 B2,1 kup
198.SRB - VidikovacAndreaMehićŽ01.01.2006(F) Tim B Kadet [24]8,7,6,5 kup
199.SRB - VidikovacKristinaGlišićŽ01.01.2005(F) Tim B Kadet [24]8,7,6,5 kup
200.SRB - VidikovacKristinaIvoševićŽ01.01.2006(F) Tim B Kadet [24]8,7,6,5 kup
201.SRB - VidikovacBogdanPorčićM01.01.2005(F) Tim B Kadet [23]4,3,2,1 kup
202.SRB - VidikovacMarkoLazicM27.05.2005(F) Tim B Kadet [23]4,3,2,1 kup
203.SRB - VidikovacVojinKonatarevicM13.12.2004(F) Tim B Kadet [23]4,3,2,1 kup
204.SRB - VidikovacPetarRađenM01.01.2001(F) Juniori 1 B8,7 kup
205.SRB - VidikovacŽanaŽivadinovićŽ01.01.2000(F) Par A Senior 1 [20]A
206.SRB - VidikovacNemanjaRancicM01.01.1994(F) Par A Senior 1 [20]A
207.SRB - VidikovacJovanTosicM30.10.1997(F) Senior 1 AA
208.SRB - VidikovacNemanjaRancicM01.01.1994(F) Senior 1 AA
209.SRB - VidikovacBorisJolovićM01.01.1996(F) Tim A Senior 1 [21]A
210.SRB - VidikovacJovanTosicM30.10.1997(F) Tim A Senior 1 [21]A
211.SRB - VidikovacNemanjaRancicM01.01.1994(F) Tim A Senior 1 [21]A
212.SRB - VidikovacMarijaLukicŽ20.06.1983(F) Par A Senior 2 [22]A
213.SRB - VidikovacIgorLukicM29.02.1976(F) Par A Senior 2 [22]A
214.SRB - VidikovacMarijaLukicŽ20.06.1983(F) Senior 2 AA
215.SRB - VidikovacIgorLukicM29.02.1976(F) Master 1 AA
216.SRB - ZmajMilicaZoricaŽ16.09.2008(F) Pioniri 2 B6,5 kup
217.SRB - Zmaj VrdnikAnjaBugarskiŽ06.12.2009(F) Pioniri 2 B4,3 kup


Broj prijavljenih takmičara po kategorijama
Rb.KategorijaMBroj MŽBroj ŽUkupno
1.(F) Pioniri 1 B8,7 kup28,7 kup02
2.(F) Pioniri 1 B6,5 kup06,5 kup00
3.(F) Pioniri 1 B4,3 kup04,3 kup00
4.(F) Pioniri 1 B2,1 kup02,1 kup00
5.(F) Pioniri 1 AA1A12
6.(F) Pioniri 2 B8,7 kup68,7 kup1016
7.(F) Pioniri 2 B6,5 kup66,5 kup1521
8.(F) Pioniri 2 B4,3 kup34,3 kup47
9.(F) Pioniri 2 B2,1 kup12,1 kup01
10.(F) Kadet 1 AA7A411
11.(F) Kadet 1 B8,7 kup28,7 kup68
12.(F) Kadet 1 B6,5 kup46,5 kup59
13.(F) Kadet 1 B4,3 kup14,3 kup23
14.(F) Kadet 1 B2,1 kup82,1 kup513
15.(F) Slobodni stil A -17A0A00
16.(F) Juniori 1 AA3A69
17.(F) Juniori 1 B8,7 kup28,7 kup02
18.(F) Juniori 1 B6,5 kup46,5 kup15
19.(F) Juniori 1 B4,3 kup24,3 kup02
20.(F) Juniori 1 B2,1 kup32,1 kup25
21.(F) Senior 1 AA8A513
22.(F) Senior 1 B8,7 kup28,7 kup13
23.(F) Senior 1 B6,5 kup26,5 kup02
24.(F) Senior 1 B4,3 kup04,3 kup00
25.(F) Senior 1 B2,1 kup42,1 kup04
26.(F) Slobodni stil A 18+A3A03
27.(F) Senior 2 AA4A26
28.(F) Senior 2 B8,7 kup08,7 kup00
29.(F) Senior 2 B6,5 kup16,5 kup01
30.(F) Senior 2 B4,3 kup04,3 kup00
31.(F) Senior 2 B2,1 kup02,1 kup11
32.(F) Master 1 AA2A02
33.(F) Master 1 B8,7 kup08,7 kup00
34.(F) Master 1 B6,5 kup16,5 kup12
35.(F) Master 1 B4,3 kup04,3 kup00
36.(F) Master 1 B2,1 kup02,1 kup00
37.(F) Master 2 AA1A01
38.(F) Master 2 B8,7 kup08,7 kup00
39.(F) Master 2 B6,5 kup06,5 kup00
40.(F) Master 2 B4,3 kup04,3 kup00
41.(F) Master 2 B2,1 kup02,1 kup00
42.(F) Master 3 AA1A01
43.(F) Master 3 B8,7 kup08,7 kup00
44.(F) Master 3 B6,5 kup06,5 kup00
45.(F) Master 3 B4,3 kup04,3 kup00
46.(F) Master 3 B2,1 kup02,1 kup00
47.(F) Master 4 AA0A00
48.(F) Master 4 B8,7 kup08,7 kup00
49.(F) Master 4 B 6,5 kup0 6,5 kup00
50.(F) Master 4 B4,3 kup04,3 kup00
51.(F) Master 4 B2,1 kup02,1 kup00
52.(F) Par A PionirA0A00 (0)
53.(F) Par B Pionir8,7,6,5 kup38,7,6,5 kup36 (3)
54.(F) Par B Pionir4,3,2,1 kup14,3,2,1 kup12 (1)
55.(F) Par A KadetA1A12 (1)
56.(F) Par B Kadet8,7,6,5 kup18,7,6,5 kup12 (1)
57.(F) Par B Kadet4,3,2,1 kup14,3,2,1 kup12 (1)
58.(F) Par slobodni stil A -17A0A00 (0)
59.(F) Par A JuniorA2A24 (2)
60.(F) Par B Junior8,7,6,5 kup18,7,6,5 kup12 (1)
61.(F) Par B Junior4,3,2,1 kup04,3,2,1 kup00 (0)
62.(F) Par A Senior 1A3A36 (3)
63.(F) Par B Senior 18,7,6,5 kup18,7,6,5 kup12 (1)
64.(F) Par B Senior 14,3,2,1 kup04,3,2,1 kup00 (0)
65.(F) Par slobodni stil A 18+A0A00 (0)
66.(F) Par A Senior 2A2A24 (2)
67.(F) Par B Senior 28,7,6,5 kup08,7,6,5 kup00 (0)
68.(F) Par B Senior 24,3,2,1 kup04,3,2,1 kup00 (0)
69.(F) Tim A PioniriA0 (0)A0 (0)0 (0)
70.(F) Tim B Pioniri8,7,6,5 kup0 (0)8,7,6,5 kup6 (2)6 (2)
71.(F) Tim B Pioniri4,3,2,1 kup0 (0)4,3,2,1 kup0 (0)0 (0)
72.(F) Tim A KadetA0 (0)A0 (0)0 (0)
73.(F) Tim B Kadet8,7,6,5 kup0 (0)8,7,6,5 kup3 (1)3 (1)
74.(F) Tim B Kadet4,3,2,1 kup3 (1)4,3,2,1 kup3 (1)6 (2)
75.(F) Tim A JuniorA0 (0)A3 (1)3 (1)
76.(F) Tim B Junior8,7,6,5 kup3 (1)8,7,6,5 kup0 (0)3 (1)
77.(F) Tim B Junior4,3,2,1 kup0 (0)4,3,2,1 kup0 (0)0 (0)
78.(F) Tim A Senior 1A6 (2)A0 (0)6 (2)
79.(F) Tim B Senior 18,7,6,5 kup0 (0)8,7,6,5 kup0 (0)0 (0)
80.(F) Tim B Senior 14,3,2,1 kup0 (0)4,3,2,1 kup0 (0)0 (0)
81.(F) Tim A Senior 2A3 (1)A0 (0)3 (1)
82.(F) Tim B Senior 28,7,6,5 kup0 (0)8,7,6,5 kup0 (0)0 (0)
83.(F) Tim B Senior 24,3,2,1 kup0 (0)4,3,2,1 kup0 (0)0 (0)
84.(F) Slobodni stil - Miks Tim A 12+A0 (0)A0 (0)0 (0)
UKUPNO41 (13)11531 (11)102217


Broj prijavljenih takmičara po uzrasnim kategorijama
Rb.KategorijaBroj MBroj ŽUkupno
1.Poomsae - INDIVIDUAL8471155
2.Poomsae - PAIR161632 (16)
3.Poomsae - TEAM15 (5)15 (5)30 (10)
4.Poomsae - FREESTYLE TEAM0 (0)0 (0)0 (0)
UKUPNO115102217


  Language: