Click to go back

Takmičenje:
Tim: Sortiraj po:
Uzrasna kat.:

Spisak prijavljenih takmičara
Rb.TimImePrezimePolDat. rođ.Uzr. kat.Kategorija
1.MDA - CALEA FERICIRIIBecciuDenizM01.01.2011Ind 7-8 C9-5 kup
2.MDA - CALEA FERICIRIIRatăEcaterinaŽ29.11.2007Ind 9-11 B4-1 kup
3.MDA - CALEA FERICIRIIManitaVictorM21.08.2005Ind CAD B4-1 kup
4.MDA - CALEA FERICIRIIZahariaRaduM01.07.2005Ind CAD B4-1 kup
5.MDA - CALEA FERICIRIIPereuSandaŽ01.01.2002Ind JUN A1-4 poom/dan
6.MDA - CALEA FERICIRIIMorarescuTatianaŽ29.12.1995Ind SEN 2 A1-9 dan
7.MDA - CALEA FERICIRIIVatamanRomanM07.05.1991Ind SEN 2 A1-9 dan
8.ROU - ADDRAS TKDDochioiuAnastasiaŽ25.05.2010Ind 7-8 C9-5 kup
9.ROU - ADDRAS TKDFodolicaDenisM08.10.2010Ind 7-8 C9-5 kup
10.ROU - ADDRAS TKDDochioiuSabin MihailM23.07.2008Ind 9-11 B4-1 kup
11.ROU - ADDRAS TKDCorneaCatalinaŽ11.11.2004Ind CAD C9-5 kup
12.ROU - Asociatia Club Sportiv SovataMateMiklosŽ03.12.1969Family 2 [5]9 kup - 9 dan
13.ROU - Asociatia Club Sportiv SovataMateBotondM15.08.2005Family 2 [5]9 kup - 9 dan
14.ROU - Asociatia Club Sportiv SovataMateBotondM15.08.2005Ind CAD C9-5 kup
15.ROU - Asociatia Club Sportiv SovataMiklosMateM03.12.1969Ind MASTER 1 A1-9 dan
16.ROU - Clubul Sportiv KORYOHususanNereaŽ15.05.2012Family 2 [56]9 kup - 9 dan
17.ROU - Clubul Sportiv KORYOHususanRaduM22.09.1982Family 2 [56]9 kup - 9 dan
18.ROU - Clubul Sportiv KORYOCetanDariaŽ10.09.2007Ind 9-11 C9-5 kup
19.ROU - Clubul Sportiv KORYOSzaboAlexiaŽ26.06.2004Ind CAD A1-4 poom
20.ROU - Clubul Sportiv KORYOAfrasiabiTudorM08.02.2006Ind CAD B4-1 kup
21.ROU - Clubul Sportiv KORYODavidTatianaŽ04.06.2005Ind CAD C9-5 kup
22.ROU - Clubul Sportiv KORYOSarbuDeliaŽ15.01.2005Ind CAD C9-5 kup
23.ROU - Clubul Sportiv KORYOIgaDariusM26.06.2002Ind JUN A1-4 poom/dan
24.ROU - Clubul Sportiv KORYOTiureanIoanaŽ27.01.1998Ind SEN 2 A1-9 dan
25.ROU - Clubul Sportiv KORYOTiureanIoanaŽ27.01.1998Per SEN A [55]1-9 dan
26.ROU - Clubul Sportiv KORYOTiureanIoanM12.01.1970Per SEN A [55]1-9 dan
27.ROU - Clubul Sportiv KORYOMoldovanVasileM29.12.1974Ind MASTER 1 A1-9 dan
28.ROU - Clubul Sportiv KORYOTiureanIoanM12.01.1970Ind MASTER 1 A1-9 dan
29.ROU - CS KeumgangBorsAndreeaŽ25.10.2007Echipe CAD C [20]9-5 kup
30.ROU - CS KeumgangGhetauIlincaŽ08.07.2007Echipe CAD C [20]9-5 kup
31.ROU - CS KeumgangRaduRalucaŽ24.07.2008Echipe CAD C [20]9-5 kup
32.ROU - CS KeumgangAursuleseiRaulM04.03.2009Echipe CAD C [57]9-5 kup
33.ROU - CS KeumgangCiobanuDavidM21.02.2011Echipe CAD C [57]9-5 kup
34.ROU - CS KeumgangLucaAlexandruM09.09.2010Echipe CAD C [57]9-5 kup
35.ROU - CS KeumgangCiobanuEdiM28.10.2008Echipe CAD C [58]9-5 kup
36.ROU - CS KeumgangCosofretMariusM15.05.2009Echipe CAD C [58]9-5 kup
37.ROU - CS KeumgangSinovDariusM14.02.2006Echipe CAD C [58]9-5 kup
38.ROU - CS KeumgangCeucaMariaŽ24.12.2007Per CAD C [3]9-5 kup
39.ROU - CS KeumgangCosofretMariusM15.05.2009Per CAD C [3]9-5 kup
40.ROU - CS KeumgangBorsAndreeaŽ25.10.2007Ind 9-11 C9-5 kup
41.ROU - CS KeumgangCeucaMariaŽ24.12.2007Ind 9-11 C9-5 kup
42.ROU - CS KeumgangGhetauIlincaŽ08.07.2007Ind 9-11 C9-5 kup
43.ROU - CS KeumgangRaduRalucaŽ24.07.2008Ind 9-11 C9-5 kup
44.ROU - CS KeumgangCosofretMariusM15.05.2009Ind 9-11 C9-5 kup
45.ROU - CS KeumgangHalipIoanaŽ02.04.2004Ind CAD A1-4 poom
46.ROU - CS KeumgangDumitriuDenisM22.09.2004Ind CAD A1-4 poom
47.ROU - CS KeumgangMarianIoanaŽ14.10.2004Ind CAD C9-5 kup
48.ROU - CS KeumgangSinovDariusM14.02.2006Ind CAD C9-5 kup
49.ROU - CS KeumgangCiobanuDeliaŽ04.12.2003Echipe JUN B [59]4-1 kup
50.ROU - CS KeumgangHalipIoanaŽ02.04.2004Echipe JUN B [59]4-1 kup
51.ROU - CS KeumgangMarianIoanaŽ14.10.2004Echipe JUN B [59]4-1 kup
52.ROU - CS KeumgangCiobanuDeliaŽ04.12.2003Echipe JUN B [60]4-1 kup
53.ROU - CS KeumgangHalipIoanaŽ02.04.2004Echipe JUN B [60]4-1 kup
54.ROU - CS KeumgangMarianIoanaŽ14.10.2004Echipe JUN B [60]4-1 kup
55.ROU - CS KeumgangDascaRaresM28.08.2001Echipe JUN C [19]9-5 kup
56.ROU - CS KeumgangPerjuTeodorM08.07.2001Echipe JUN C [19]9-5 kup
57.ROU - CS KeumgangScutaruRobertM19.06.2002Echipe JUN C [19]9-5 kup
58.ROU - CS KeumgangHalipIoanaŽ02.04.2004Per JUN A [4]1-4 poom/dan
59.ROU - CS KeumgangDumitriuDenisM22.09.2004Per JUN A [4]1-4 poom/dan
60.ROU - CS KeumgangCiobanuDeliaŽ04.12.2003Per JUN B [2]4-1 kup
61.ROU - CS KeumgangSinovFlorinelM31.03.2003Per JUN B [2]4-1 kup
62.ROU - CS KeumgangSinovFlorinelM31.03.2003Ind JUN A1-4 poom/dan
63.ROU - CS KeumgangCiobanuDeliaŽ04.12.2003Ind JUN B4-1 kup
64.ROU - CS KeumgangDascaRaresM28.08.2001Ind JUN C9-5 kup
65.ROU - CS KeumgangPerjuTeodorM08.07.2001Ind JUN C9-5 kup
66.ROU - CS KeumgangScutaruRobertM19.06.2002Ind JUN C9-5 kup
67.ROU - CS KeumgangCeucaGinaŽ26.10.1978Ind SEN 1 C9-5 kup
68.ROU - Dynamic TaekwondoSzekelySandorM02.12.2008Ind 9-11 B4-1 kup
69.ROU - HANGUK TAEKWONDOBianca MarinaTudorŽ23.02.2008Echipe CAD B [42]4-1 kup
70.ROU - HANGUK TAEKWONDOSara MariaScinteieŽ25.04.2008Echipe CAD B [42]4-1 kup
71.ROU - HANGUK TAEKWONDOStefania MariaMateiŽ02.11.2007Echipe CAD B [42]4-1 kup
72.ROU - HANGUK TAEKWONDODaria GabrielaVisanŽ21.04.2008Echipe CAD B [43]4-1 kup
73.ROU - HANGUK TAEKWONDOMaria CristinaDutaŽ27.09.2006Echipe CAD B [43]4-1 kup
74.ROU - HANGUK TAEKWONDOVanda MariaNerodeaŽ17.05.2007Echipe CAD B [43]4-1 kup
75.ROU - HANGUK TAEKWONDOBogdan RaresHeliciM03.07.2008Echipe CAD B [44]4-1 kup
76.ROU - HANGUK TAEKWONDOIustin StefanBondocM05.08.2008Echipe CAD B [44]4-1 kup
77.ROU - HANGUK TAEKWONDOVlad StefanDirvaruM31.01.2009Echipe CAD B [44]4-1 kup
78.ROU - HANGUK TAEKWONDOAlexandruIanculescu-RaduM19.10.2008Echipe CAD B [45]4-1 kup
79.ROU - HANGUK TAEKWONDOVlad GabrielCristeaM04.08.2007Echipe CAD B [45]4-1 kup
80.ROU - HANGUK TAEKWONDOVlad MarianStoicaM13.11.2008Echipe CAD B [45]4-1 kup
81.ROU - HANGUK TAEKWONDODalia AnastasiaBarbuŽ11.07.2009Echipe CAD C [40]9-5 kup
82.ROU - HANGUK TAEKWONDOMayaAlufiŽ21.01.2010Echipe CAD C [40]9-5 kup
83.ROU - HANGUK TAEKWONDONoaAlufiŽ21.01.2010Echipe CAD C [40]9-5 kup
84.ROU - HANGUK TAEKWONDOErik GabrielGuresoaieM22.10.2007Echipe CAD C [41]9-5 kup
85.ROU - HANGUK TAEKWONDOLeonard GabrielFotacheM05.03.2008Echipe CAD C [41]9-5 kup
86.ROU - HANGUK TAEKWONDOMatteo DavidMunteanuM23.10.2009Echipe CAD C [41]9-5 kup
87.ROU - HANGUK TAEKWONDOStefania MariaMateiŽ02.11.2007Per CAD B [30]4-1 kup
88.ROU - HANGUK TAEKWONDOIustin StefanBondocM05.08.2008Per CAD B [30]4-1 kup
89.ROU - HANGUK TAEKWONDOBianca MarinaTudorŽ23.02.2008Per CAD B [31]4-1 kup
90.ROU - HANGUK TAEKWONDOAlexandruIanculescu-RaduM19.10.2008Per CAD B [31]4-1 kup
91.ROU - HANGUK TAEKWONDOVanda MariaNerodeaŽ17.05.2007Per CAD B [32]4-1 kup
92.ROU - HANGUK TAEKWONDOVlad GabrielCristeaM04.08.2007Per CAD B [32]4-1 kup
93.ROU - HANGUK TAEKWONDODaria GabrielaVisanŽ21.04.2008Per CAD B [33]4-1 kup
94.ROU - HANGUK TAEKWONDOVlad MarianStoicaM13.11.2008Per CAD B [33]4-1 kup
95.ROU - HANGUK TAEKWONDOMaria CristinaDutaŽ27.09.2006Per CAD B [34]4-1 kup
96.ROU - HANGUK TAEKWONDOBogdan RaresHeliciM03.07.2008Per CAD B [34]4-1 kup
97.ROU - HANGUK TAEKWONDODana KineretAlufiŽ03.01.2007Per CAD B [35]4-1 kup
98.ROU - HANGUK TAEKWONDOSerban Paul DoruMisterianM05.10.2006Per CAD B [35]4-1 kup
99.ROU - HANGUK TAEKWONDOAna SofiaBondocŽ16.11.2010Per CAD C [26]9-5 kup
100.ROU - HANGUK TAEKWONDOLeonard GabrielFotacheM05.03.2008Per CAD C [26]9-5 kup
101.ROU - HANGUK TAEKWONDOMayaAlufiŽ21.01.2010Per CAD C [27]9-5 kup
102.ROU - HANGUK TAEKWONDOMatteo DavidMunteanuM23.10.2009Per CAD C [27]9-5 kup
103.ROU - HANGUK TAEKWONDOSara MariaScinteieŽ25.04.2008Per CAD C [28]9-5 kup
104.ROU - HANGUK TAEKWONDOErik GabrielGuresoaieM22.10.2007Per CAD C [28]9-5 kup
105.ROU - HANGUK TAEKWONDODalia AnastasiaBarbuŽ11.07.2009Per CAD C [29]9-5 kup
106.ROU - HANGUK TAEKWONDOAlexandru StefanRadanM03.07.2009Per CAD C [29]9-5 kup
107.ROU - HANGUK TAEKWONDOAna SofiaBondocŽ16.11.2010Ind 7-8 C9-5 kup
108.ROU - HANGUK TAEKWONDOMayaAlufiŽ21.01.2010Ind 7-8 C9-5 kup
109.ROU - HANGUK TAEKWONDONoaAlufiŽ21.01.2010Ind 7-8 C9-5 kup
110.ROU - HANGUK TAEKWONDOAstrid Ana-MariaDraghiciŽ20.01.2006Echipe CAD A [46]1-4 poom
111.ROU - HANGUK TAEKWONDOAyana AdrianaDumitrescuŽ28.07.2006Echipe CAD A [46]1-4 poom
112.ROU - HANGUK TAEKWONDODana KineretAlufiŽ03.01.2007Echipe CAD A [46]1-4 poom
113.ROU - HANGUK TAEKWONDOAlin IonutClimM04.01.2006Echipe CAD A [47]1-4 poom
114.ROU - HANGUK TAEKWONDOSerban Paul DoruMisterianM05.10.2006Echipe CAD A [47]1-4 poom
115.ROU - HANGUK TAEKWONDOTudor AlexandruVlasceanuM28.08.2007Echipe CAD A [47]1-4 poom
116.ROU - HANGUK TAEKWONDOTudor AlexandruVlasceanuM28.08.2007Ind 9-11 A1-4 poom
117.ROU - HANGUK TAEKWONDOBianca MarinaTudorŽ23.02.2008Ind 9-11 B4-1 kup
118.ROU - HANGUK TAEKWONDODana KineretAlufiŽ03.01.2007Ind 9-11 B4-1 kup
119.ROU - HANGUK TAEKWONDODaria GabrielaVisanŽ21.04.2008Ind 9-11 B4-1 kup
120.ROU - HANGUK TAEKWONDOStefania MariaMateiŽ02.11.2007Ind 9-11 B4-1 kup
121.ROU - HANGUK TAEKWONDOVanda MariaNerodeaŽ17.05.2007Ind 9-11 B4-1 kup
122.ROU - HANGUK TAEKWONDOAlexandruIanculescu-RaduM19.10.2008Ind 9-11 B4-1 kup
123.ROU - HANGUK TAEKWONDOBogdan RaresHeliciM03.07.2008Ind 9-11 B4-1 kup
124.ROU - HANGUK TAEKWONDOIustin StefanBondocM05.08.2008Ind 9-11 B4-1 kup
125.ROU - HANGUK TAEKWONDOVlad GabrielCristeaM04.08.2007Ind 9-11 B4-1 kup
126.ROU - HANGUK TAEKWONDOVlad MarianStoicaM13.11.2008Ind 9-11 B4-1 kup
127.ROU - HANGUK TAEKWONDOVlad StefanDirvaruM31.01.2009Ind 9-11 B4-1 kup
128.ROU - HANGUK TAEKWONDODalia AnastasiaBarbuŽ11.07.2009Ind 9-11 C9-5 kup
129.ROU - HANGUK TAEKWONDOSara MariaScinteieŽ25.04.2008Ind 9-11 C9-5 kup
130.ROU - HANGUK TAEKWONDOAlexandru StefanRadanM03.07.2009Ind 9-11 C9-5 kup
131.ROU - HANGUK TAEKWONDOErik GabrielGuresoaieM22.10.2007Ind 9-11 C9-5 kup
132.ROU - HANGUK TAEKWONDOLeonard GabrielFotacheM05.03.2008Ind 9-11 C9-5 kup
133.ROU - HANGUK TAEKWONDOMatteo DavidMunteanuM23.10.2009Ind 9-11 C9-5 kup
134.ROU - HANGUK TAEKWONDOAstrid Ana-MariaDraghiciŽ20.01.2006Per CAD A [36]1-4 poom
135.ROU - HANGUK TAEKWONDOTudor AlexandruVlasceanuM28.08.2007Per CAD A [36]1-4 poom
136.ROU - HANGUK TAEKWONDOAyana AdrianaDumitrescuŽ28.07.2006Per CAD A [37]1-4 poom
137.ROU - HANGUK TAEKWONDOAlin IonutClimM04.01.2006Per CAD A [37]1-4 poom
138.ROU - HANGUK TAEKWONDOAstrid Ana-MariaDraghiciŽ20.01.2006Ind CAD A1-4 poom
139.ROU - HANGUK TAEKWONDOAyana AdrianaDumitrescuŽ28.07.2006Ind CAD A1-4 poom
140.ROU - HANGUK TAEKWONDOAlexandru DanielTurcescuM01.05.2004Ind CAD A1-4 poom
141.ROU - HANGUK TAEKWONDOAlin IonutClimM04.01.2006Ind CAD A1-4 poom
142.ROU - HANGUK TAEKWONDOAndrei AlexandruUrsuM15.11.2005Ind CAD A1-4 poom
143.ROU - HANGUK TAEKWONDOMaria CristinaDutaŽ27.09.2006Ind CAD B4-1 kup
144.ROU - HANGUK TAEKWONDOMihaela DanielaIlieŽ24.11.2005Ind CAD B4-1 kup
145.ROU - HANGUK TAEKWONDODaniel AndreiSuteanuM19.10.2005Ind CAD B4-1 kup
146.ROU - HANGUK TAEKWONDOSerban Paul DoruMisterianM05.10.2006Ind CAD B4-1 kup
147.ROU - HANGUK TAEKWONDOStefan AlexandruBurlaciucM15.12.2005Ind CAD B4-1 kup
148.ROU - HANGUK TAEKWONDOAlexandru DanielTurcescuM01.05.2004Echipe JUN A [49]1-4 poom/dan
149.ROU - HANGUK TAEKWONDOAndrei AlexandruUrsuM15.11.2005Echipe JUN A [49]1-4 poom/dan
150.ROU - HANGUK TAEKWONDODavid AndreiRadanM20.11.2003Echipe JUN A [49]1-4 poom/dan
151.ROU - HANGUK TAEKWONDODaniel AndreiSuteanuM19.10.2005Echipe JUN B [48]4-1 kup
152.ROU - HANGUK TAEKWONDORobert GeorgianCondruzM07.07.2001Echipe JUN B [48]4-1 kup
153.ROU - HANGUK TAEKWONDOStefan AlexandruBurlaciucM15.12.2005Echipe JUN B [48]4-1 kup
154.ROU - HANGUK TAEKWONDOAlexandra MihaelaTomposŽ21.10.2001Per JUN A [39]1-4 poom/dan
155.ROU - HANGUK TAEKWONDODavid AndreiRadanM20.11.2003Per JUN A [39]1-4 poom/dan
156.ROU - HANGUK TAEKWONDOMihaela DanielaIlieŽ24.11.2005Per JUN B [38]4-1 kup
157.ROU - HANGUK TAEKWONDODaniel AndreiSuteanuM19.10.2005Per JUN B [38]4-1 kup
158.ROU - HANGUK TAEKWONDOAlexandra MihaelaTomposŽ21.10.2001Ind JUN A1-4 poom/dan
159.ROU - HANGUK TAEKWONDODavid AndreiRadanM20.11.2003Ind JUN A1-4 poom/dan
160.ROU - HANGUK TAEKWONDORobert GeorgianCondruzM07.07.2001Ind JUN B4-1 kup
161.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESGhermanBriana AlessiaŽ22.09.2012Ind 5-6 C9-5 kup
162.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESSandorKarina MariaŽ07.07.2012Ind 5-6 C9-5 kup
163.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESChirtesLorena-TeodoraŽ22.10.2009Echipe CAD B [12]4-1 kup
164.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESCrisanCezara ioanaŽ22.01.2007Echipe CAD B [12]4-1 kup
165.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESFehérSzidonia IzabellaŽ09.02.2008Echipe CAD B [12]4-1 kup
166.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESBartosCamelia-AnikoŽ08.08.2009Echipe CAD C [13]9-5 kup
167.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESGrefIngrid-IoanaŽ07.09.2008Echipe CAD C [13]9-5 kup
168.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESPopLorenaŽ12.06.2008Echipe CAD C [13]9-5 kup
169.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESCsalaiRobertM24.06.2007Echipe CAD C [14]9-5 kup
170.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESFagarasPuiu BogdanM21.07.2009Echipe CAD C [14]9-5 kup
171.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESToganelDariusM23.11.2009Echipe CAD C [14]9-5 kup
172.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESFloreaDiana MariaŽ27.05.2010Echipe CAD C [53]9-5 kup
173.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESGhermanBriana AlessiaŽ22.09.2012Echipe CAD C [53]9-5 kup
174.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESSandorKarina MariaŽ07.07.2012Echipe CAD C [53]9-5 kup
175.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESChirtesLorena-TeodoraŽ22.10.2009Family 2 [1]9 kup - 9 dan
176.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESChirtesElena MariaM04.05.1985Family 2 [1]9 kup - 9 dan
177.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESGrefIngrid-IoanaŽ07.09.2008Family 2 [18]9 kup - 9 dan
178.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESGrefDanielaM05.03.1975Family 2 [18]9 kup - 9 dan
179.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESFehérSzidonia IzabellaŽ09.02.2008Family 2 [21]9 kup - 9 dan
180.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESFeherIzabellaM28.12.1986Family 2 [21]9 kup - 9 dan
181.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESGhermanBriana AlessiaŽ22.09.2012Family 2 [22]9 kup - 9 dan
182.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESGhermanIulia SimonaM20.02.1989Family 2 [22]9 kup - 9 dan
183.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESBartosCamelia-AnikoŽ08.08.2009Family 2 [23]9 kup - 9 dan
184.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESFagarasCarmen MariaM22.08.1978Family 2 [23]9 kup - 9 dan
185.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESPetruscaGabrielaŽ25.03.2006Family 2 [24]9 kup - 9 dan
186.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESPetruscaRudolfM27.10.1983Family 2 [24]9 kup - 9 dan
187.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESCrisanCezara ioanaŽ22.01.2007Family 2 [25]9 kup - 9 dan
188.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESCrisanGabrielaM05.05.1974Family 2 [25]9 kup - 9 dan
189.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESLaazarAndreeaŽ11.07.2006Family 2 [54]9 kup - 9 dan
190.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESLazarParaschivaM06.08.1960Family 2 [54]9 kup - 9 dan
191.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESCrisanCezara ioanaŽ22.01.2007Per CAD C [6]9-5 kup
192.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESCsalaiRobertM24.06.2007Per CAD C [6]9-5 kup
193.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESChirtesLorena-TeodoraŽ22.10.2009Per CAD C [7]9-5 kup
194.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESToganelDariusM23.11.2009Per CAD C [7]9-5 kup
195.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESBartosCamelia-AnikoŽ08.08.2009Per CAD C [9]9-5 kup
196.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESFagarasPuiu BogdanM21.07.2009Per CAD C [9]9-5 kup
197.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESGrefIngrid-IoanaŽ07.09.2008Per CAD C [10]9-5 kup
198.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESBorosRaul GabrielM17.03.2009Per CAD C [10]9-5 kup
199.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESHondreaMaraŽ06.07.2006Per CAD C [52]9-5 kup
200.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESMoldovanEmilianM05.04.2006Per CAD C [52]9-5 kup
201.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESFloreaMariaŽ27.05.2011Ind 7-8 C9-5 kup
202.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESBaciMarianM12.10.2010Ind 7-8 C9-5 kup
203.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESChirtesLorena-TeodoraŽ22.10.2009FreeStyle Ind CAD1-4 poom
204.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESCrisanCezara ioanaŽ22.01.2007FreeStyle Ind CAD1-4 poom
205.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESFehérSzidonia IzabellaŽ09.02.2008FreeStyle Ind CAD1-4 poom
206.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESGrefIngrid-IoanaŽ07.09.2008FreeStyle Ind CAD1-4 poom
207.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESPetruscaGabrielaŽ25.03.2006FreeStyle Ind CAD1-4 poom
208.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESPopLorenaŽ12.06.2008FreeStyle Ind CAD1-4 poom
209.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESCsalaiRobertM24.06.2007FreeStyle Ind CAD1-4 poom
210.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESFagarasPuiu BogdanM21.07.2009FreeStyle Ind CAD1-4 poom
211.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESBartosCamelia-AnikoŽ08.08.2009FreeStyle Mixt CAD [50]1-4 poom
212.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESFehérSzidonia IzabellaŽ09.02.2008FreeStyle Mixt CAD [50]1-4 poom
213.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESPopLorenaŽ12.06.2008FreeStyle Mixt CAD [50]1-4 poom
214.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESBorosRaul GabrielM17.03.2009FreeStyle Mixt CAD [50]1-4 poom
215.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESToganelDariusM23.11.2009FreeStyle Mixt CAD [50]1-4 poom
216.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESChirtesLorena-TeodoraŽ22.10.2009FreeStyle Mixt CAD [51]1-4 poom
217.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESCrisanCezara ioanaŽ22.01.2007FreeStyle Mixt CAD [51]1-4 poom
218.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESGrefIngrid-IoanaŽ07.09.2008FreeStyle Mixt CAD [51]1-4 poom
219.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESCsalaiRobertM24.06.2007FreeStyle Mixt CAD [51]1-4 poom
220.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESFagarasPuiu BogdanM21.07.2009FreeStyle Mixt CAD [51]1-4 poom
221.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESChirtesLorena-TeodoraŽ22.10.2009FreeStyle Per CAD [17]1-4 poom
222.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESFagarasPuiu BogdanM21.07.2009FreeStyle Per CAD [17]1-4 poom
223.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESFehérSzidonia IzabellaŽ09.02.2008Ind 9-11 B4-1 kup
224.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESBartosCamelia-AnikoŽ08.08.2009Ind 9-11 C9-5 kup
225.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESChirtesLorena-TeodoraŽ22.10.2009Ind 9-11 C9-5 kup
226.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESCrisanCezara ioanaŽ22.01.2007Ind 9-11 C9-5 kup
227.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESGrefIngrid-IoanaŽ07.09.2008Ind 9-11 C9-5 kup
228.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESPopLorenaŽ12.06.2008Ind 9-11 C9-5 kup
229.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESCsalaiRobertM24.06.2007Ind 9-11 C9-5 kup
230.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESFagarasPuiu BogdanM21.07.2009Ind 9-11 C9-5 kup
231.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESToganelDariusM23.11.2009Ind 9-11 C9-5 kup
232.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESHondreaMaraŽ06.07.2006Ind CAD C9-5 kup
233.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESLaazarAndreeaŽ11.07.2006Ind CAD C9-5 kup
234.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESMatiesSergiuM01.05.2005Ind CAD C9-5 kup
235.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESMoldovanEmilM04.11.2005Ind CAD C9-5 kup
236.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESBandeVladM23.09.2001Echipe JUN C [15]9-5 kup
237.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESMatiesSergiuM01.05.2005Echipe JUN C [15]9-5 kup
238.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESMoldovanEmilM04.11.2005Echipe JUN C [15]9-5 kup
239.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESSzabadiTeréz IldikóŽ27.11.2003Per JUN C [8]9-5 kup
240.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESMatiesSergiuM01.05.2005Per JUN C [8]9-5 kup
241.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESBureanMan-AlexandruM24.08.2001Ind JUN A1-4 poom/dan
242.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESSzabadiTeréz IldikóŽ27.11.2003Ind JUN B4-1 kup
243.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESCandeaPaulaŽ30.05.1997FreeStyle Ind SEN1-9 dan
244.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESAsteleanAlexM30.10.1997FreeStyle Ind SEN1-9 dan
245.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESCandeaPaulaŽ30.05.1997FreeStyle Per SEN [16]1-9 dan
246.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESAsteleanAlexM30.10.1997FreeStyle Per SEN [16]1-9 dan
247.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESCandeaPaulaŽ30.05.1997Ind SEN 2 C9-5 kup
248.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESCandeaPaulaŽ30.05.1997Per SEN B [11]4-1 kup
249.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESManAlexanduM24.08.2000Per SEN B [11]4-1 kup


Broj prijavljenih takmičara po kategorijama
Rb.KategorijaMBroj MŽBroj ŽUkupno
1.Ind 5-6 B4-1 kup04-1 kup00
2.Ind 5-6 C9-5 kup09-5 kup22
3.Ind 7-8 B4-1 kup04-1 kup00
4.Ind 7-8 C9-5 kup39-5 kup58
5.FreeStyle Ind CAD1-4 poom21-4 poom68
6.Ind 9-11 A1-4 poom11-4 poom01
7.Ind 9-11 B4-1 kup84-1 kup715
8.Ind 9-11 C9-5 kup89-5 kup1220
9.Ind CAD A1-4 poom41-4 poom48
10.Ind CAD B4-1 kup64-1 kup28
11.Ind CAD C9-5 kup49-5 kup610
12.FreeStyle Ind JUN1-4 poom/dan01-4 poom/dan00
13.Ind JUN A1-4 poom/dan41-4 poom/dan26
14.Ind JUN B4-1 kup14-1 kup23
15.Ind JUN C9-5 kup39-5 kup03
16.FreeStyle Ind SEN1-9 dan11-9 dan12
17.Ind SEN 2 A1-9 dan11-9 dan23
18.Ind SEN 2 B4-1 kup04-1 kup00
19.Ind SEN 2 C9-5 kup09-5 kup11
20.Ind SEN 1 A1-9 dan01-9 dan00
21.Ind SEN 1 B4-1 kup04-1 kup00
22.Ind SEN 1 C9-5 kup09-5 kup11
23.Ind MASTER 1 A1-9 dan31-9 dan03
24.Ind MASTER 2 A1-9 dan01-9 dan00
25.Family 29 kup - 9 dan109 kup - 9 dan1020 (10)
26.Per CAD B4-1 kup64-1 kup612 (6)
27.Per CAD C9-5 kup109-5 kup1020 (10)
28.FreeStyle Per CAD1-4 poom11-4 poom12 (1)
29.Per CAD A1-4 poom21-4 poom24 (2)
30.FreeStyle Per JUN1-4 poom/dan01-4 poom/dan00 (0)
31.Per JUN A1-4 poom/dan21-4 poom/dan24 (2)
32.Per JUN B4-1 kup24-1 kup24 (2)
33.Per JUN C9-5 kup19-5 kup12 (1)
34.FreeStyle Per SEN1-9 dan11-9 dan12 (1)
35.Per SEN A1-9 dan11-9 dan12 (1)
36.Per SEN B4-1 kup14-1 kup12 (1)
37.Per SEN C9-5 kup09-5 kup00 (0)
38.Echipe CAD B4-1 kup6 (2)4-1 kup9 (3)15 (5)
39.Echipe CAD C9-5 kup12 (4)9-5 kup12 (4)24 (8)
40.Family 39 kup - 9 dan0 (0)9 kup - 9 dan0 (0)0 (0)
41.Echipe CAD A1-4 poom3 (1)1-4 poom3 (1)6 (2)
42.Echipe JUN A1-4 poom/dan3 (1)1-4 poom/dan0 (0)3 (1)
43.Echipe JUN B4-1 kup3 (1)4-1 kup6 (2)9 (3)
44.Echipe JUN C9-5 kup6 (2)9-5 kup0 (0)6 (2)
45.Echipe SEN A1-9 dan0 (0)1-9 dan0 (0)0 (0)
46.Echipe SEN B4-1 kup0 (0)4-1 kup0 (0)0 (0)
47.Echipe SEN C9-5 kup0 (0)9-5 kup0 (0)0 (0)
48.FreeStyle Mixt CAD1-4 poom4 (2)1-4 poom6 (2)10 (2)
49.FreeStyle Mixt JUN1-4 poom/dan0 (0)1-4 poom/dan0 (0)0 (0)
50.FreeStyle Mixt SEN1-9 dan0 (0)1-9 dan0 (0)0 (0)
UKUPNO32 (9)12330 (8)126249


Broj prijavljenih takmičara po uzrasnim kategorijama
Rb.KategorijaBroj MBroj ŽUkupno
1.Poomsae - INDIVIDUAL4953102
2.Poomsae - PAIR373774 (37)
3.Poomsae - TEAM33 (11)30 (10)63 (21)
4.Poomsae - FREESTYLE TEAM4 (2)6 (2)10 (2)
UKUPNO123126249


  Language: