Click to go back

Takmičenje:
Tim: Sortiraj po:
Uzrasna kat.:

Spisak prijavljenih takmičara
Rb.TimImePrezimePolDat. rođ.Uzr. kat.Kategorija
1.MDA - ART SPORTVeronicaMoraruŽ30.10.2002Juniori A+63
2.MDA - ART SPORTTatiana Pasat Ž20.02.2000Seniori Olimpic A-67
3.MDA - Triumf TKD ClubBogdanIonesiiM24.04.2011Copii 1 A-25
4.MDA - Triumf TKD ClubBogdanOgorM20.12.2010Copii 1 A-30
5.MDA - Triumf TKD ClubRomanCerneiM10.06.2009Juniori mici A-30
6.MDA - Triumf TKD ClubSergiuGuvirM10.12.2009Juniori mici A-45
7.MDA - Triumf TKD ClubValeriaCudinovŽ19.07.2007Cadeti A-29
8.ROU - ADDRAS TKDBercaruMayaŽ08.06.2012Copii 2 -20
9.ROU - ADDRAS TKDIoanaLucaM26.09.2012Copii 2 -20
10.ROU - ADDRAS TKDNegreaCristian-LucianM28.08.2013Copii 2 -20
11.ROU - ADDRAS TKDFodolicaIanis-AndreiM18.03.2013Copii 2 -25
12.ROU - ADDRAS TKDDochioiuAnastasiaŽ25.05.2010Copii 1 B-25
13.ROU - ADDRAS TKDBucurStefanM29.12.2010Copii 1 B-25
14.ROU - ADDRAS TKDCruceanuMatei AlexandruM03.05.2011Copii 1 B-25
15.ROU - ADDRAS TKDPostolacheTudor-IonutM14.09.2011Copii 1 B-25
16.ROU - ADDRAS TKDStefanAlexandruM19.11.2010Copii 1 B-25
17.ROU - ADDRAS TKDTomulescuDariusM18.06.2010Copii 1 B-30
18.ROU - ADDRAS TKDDavidRares IonutM08.01.2011Copii 1 B-35
19.ROU - ADDRAS TKDFodolicaDenisM08.10.2010Copii 1 B-35
20.ROU - ADDRAS TKDVatafuAlexandruM17.03.2011Copii 1 B-35
21.ROU - ADDRAS TKDVoicuStefanM02.09.2011Copii 1 B-35
22.ROU - ADDRAS TKDDinaAndrei-BogdanM07.07.2008Juniori mici B-30
23.ROU - ADDRAS TKDPerteNicolae SebastianM01.09.2009Juniori mici B-30
24.ROU - ADDRAS TKDTofanAnca-DanielaŽ31.08.2009Juniori mici B-30
25.ROU - ADDRAS TKDTudorIlincaŽ13.06.2008Juniori mici B-30
26.ROU - ADDRAS TKDAlexandruSonM16.09.2009Juniori mici B-35
27.ROU - ADDRAS TKDDochioiuSabin MihailM23.07.2008Juniori mici B-35
28.ROU - ADDRAS TKDVasilacheStefanM10.10.2008Juniori mici B-40
29.ROU - ADDRAS TKDZamfirRares-IonutM02.05.2008Juniori mici B-40
30.ROU - ADDRAS TKDNegreaAna-CorinaŽ04.03.2008Juniori mici B-40
31.ROU - ADDRAS TKDPastramaBiancaŽ13.08.2009Juniori mici B-40
32.ROU - ADDRAS TKDSerbanLuca AlexandruM07.08.2008Juniori mici B-45
33.ROU - ADDRAS TKDBratuTeodoraŽ09.06.2008Juniori mici B+40
34.ROU - ADDRAS TKDNegoitaDaria MariaŽ25.09.2008Juniori mici B+40
35.ROU - ADDRAS TKDGrajdeanuAndreiM17.09.2008Juniori mici B+45
36.ROU - ADDRAS TKDEnescuVladM27.11.2005Cadeti A-53
37.ROU - ADDRAS TKDBancilaMirunaŽ24.02.2005Cadeti A-51
38.ROU - ADDRAS TKDRotaruSilviuM06.08.2007Cadeti B-33
39.ROU - ADDRAS TKDTemelieMirunaŽ05.12.2007Cadeti B-33
40.ROU - ADDRAS TKDGirbaciuCulitaM05.10.2005Cadeti B-37
41.ROU - ADDRAS TKDMocanuAlexandra-MariaŽ19.10.2007Cadeti B-41
42.ROU - ADDRAS TKDAndroneSebastian AndreiM03.10.2007Cadeti B-45
43.ROU - ADDRAS TKDDobrinJasmineŽ17.12.2005Cadeti B-44
44.ROU - ADDRAS TKDIanosLucaM19.10.2005Cadeti B-49
45.ROU - ADDRAS TKDNeculaMiriamŽ30.04.2006Cadeti B-47
46.ROU - ADDRAS TKDVrinceanuAndreeaŽ11.04.2006Cadeti B-47
47.ROU - ADDRAS TKDBalaniciAlexandruM16.01.2005Cadeti B-53
48.ROU - ADDRAS TKDDumitrascuAndreiM05.06.2005Cadeti B-53
49.ROU - ADDRAS TKDEnacheAndreeaŽ09.02.2006Cadeti B-51
50.ROU - ADDRAS TKDTurcuAlexandruM11.11.2005Cadeti B+65
51.ROU - ADDRAS TKDZebacinschiVladM31.08.2002Juniori A-63
52.ROU - ADDRAS TKDPilaAlexandru-SebastianM23.08.2003Juniori B-55
53.ROU - ADDRAS TKDCucuSilviu-AndreiM24.11.2004Juniori B-63
54.ROU - ADDRAS TKDIancuTeodor-PaulM12.10.2003Juniori B-63
55.ROU - ADDRAS TKDEnciuNicolae Paul CezarM28.12.2004Juniori B-73
56.ROU - ADDRAS TKDAnghelachiTeodoraŽ18.10.2002Juniori B+63
57.ROU - ADDRAS TKDCorneaCatalinaŽ11.11.2004Juniori B+63
58.ROU - ADDRAS TKDArcaleanDenis-GeorgeM17.10.2004Juniori B+73
59.ROU - ADDRAS TKDChirilaAndreiM26.05.1997Seniori Olimpic A-68
60.ROU - ADDRAS TKDChirilaNicuM16.10.1999Seniori Olimpic A-68
61.ROU - ADDRAS TKDIancuAlexandruM31.12.1997Seniori Olimpic A-80
62.ROU - ADDRAS TKDJipaMihaiM09.10.2000Seniori Olimpic B-68
63.ROU - ADDRAS TKDLazarClaudiu-AdrianM26.03.1996Seniori Olimpic B-68
64.ROU - ADDRAS TKDDuduCosminM21.04.1994Seniori Olimpic B-80
65.SRB - ZrenjaninOgnjenKuglićM05.05.2005Cadeti A-65
66.SRB - ZrenjaninMatejaIvkovićM19.07.2004Juniori A-48
67.SRB - ZrenjaninJelenaOprucŽ28.08.2002Juniori A-55
68.SRB - ZrenjaninIgorČorbaM18.08.2002Juniori A-63
69.SRB - ZrenjaninDanicaPetkovŽ26.01.2002Juniori A+63
70.SRB - ZrenjaninMinaHrubikŽ17.01.2003Juniori B-55
71.SRB - ZrenjaninAleksandarColicM22.09.1997Seniori Olimpic A-58
72.SRB - ZrenjaninValentinaMilićŽ09.02.2000Seniori Olimpic A-57
73.SRB - ZrenjaninStefanOprucM23.01.2000Seniori Olimpic A-68
74.SRB - ZrenjaninDajanaRadivojevićŽ01.06.1990Seniori Olimpic A-67
75.SRB - ZrenjaninDejanPopovM02.12.1997Seniori Olimpic A-80
76.SRB - ZrenjaninDušanSamolovacM29.03.1994Seniori Olimpic A+80
77.SRB - ZrenjaninRadovanMijanovićM30.10.1990Seniori Olimpic A+80


Broj prijavljenih takmičara po kategorijama
Rb.KategorijaMBroj MŽBroj ŽUkupno
1.Copii 2 -202-2013
2.Copii 2 -251-2501
3.Copii 2 +250+2500
4.Copii 1 A-251-2501
5.Copii 1 A-301-3001
6.Copii 1 A-350-3500
7.Copii 1 A-400-4000
8.Copii 1 A+400+4000
9.Copii 1 B-254-2515
10.Copii 1 B-301-3001
11.Copii 1 B-354-3504
12.Copii 1 B-400-4000
13.Copii 1 B+400+4000
14.Juniori mici A-301-2501
15.Juniori mici A-350-3000
16.Juniori mici A-400-3500
17.Juniori mici A-451-4001
18.Juniori mici A+450+4000
19.Juniori mici B-302-2502
20.Juniori mici B-352-3024
21.Juniori mici B-402-3502
22.Juniori mici B-451-4023
23.Juniori mici B+451+4023
24.Cadeti A-330-2911
25.Cadeti A-370-3300
26.Cadeti A-410-3700
27.Cadeti A-450-4100
28.Cadeti A-490-4400
29.Cadeti A-531-4701
30.Cadeti A-570-5111
31.Cadeti A-610-5500
32.Cadeti A-651-5901
33.Cadeti A+650+5900
34.Cadeti B-331-2901
35.Cadeti B-371-3312
36.Cadeti B-410-3700
37.Cadeti B-451-4112
38.Cadeti B-491-4412
39.Cadeti B-532-4724
40.Cadeti B-570-5111
41.Cadeti B-610-5500
42.Cadeti B-650-5900
43.Cadeti B+651+5901
44.Juniori A-481-4401
45.Juniori A-550-4900
46.Juniori A-632-5513
47.Juniori A-730-6300
48.Juniori A+730+6322
49.Juniori B-480-4400
50.Juniori B-551-4901
51.Juniori B-632-5513
52.Juniori B-731-6301
53.Juniori B+731+6323
54.Seniori Olimpic A-581-4901
55.Seniori Olimpic A-683-5714
56.Seniori Olimpic A-802-6724
57.Seniori Olimpic A+802+6702
58.Seniori Olimpic B-580-4900
59.Seniori Olimpic B-682-5702
60.Seniori Olimpic B-801-6701
61.Seniori Olimpic B+800+6700
UKUPNO34 (21)5218 (11)2577


Broj prijavljenih takmičara po uzrasnim kategorijama
Rb.KategorijaBroj MBroj ŽUkupno
1.Copii 2 314
2.Copii 1 A202
3.Copii 1 B9110
4.Juniori mici A202
5.Juniori mici B8614
6.Cadeti A224
7.Cadeti B7613
8.Juniori A336
9.Juniori B538
10.Seniori Olimpic A8311
11.Seniori Olimpic B303
UKUPNO522577


  Language: