Click to go back

Takmičenje:
Tim: Sortiraj po:
Uzrasna kat.:

Spisak prijavljenih takmičara
Rb.TimImePrezimePolDat. rođ.Uzr. kat.Kategorija
1.BIH - ISKRASamraHormanŽ06.03.2010(T) PionirKick
2.BIH - ISKRASamraHormanŽ06.03.2010Pioniri B (8-9)-27
3.BIH - ISKRAEnisTahirovicM07.07.2006(T) KadetKick
4.BIH - ISKRAEnisTahirovicM07.07.2006Kadet B-41
5.BIH - ISKRAElmaBajraktarevićŽ07.10.2004Junior B-52
6.BIH - ISKRAMijaUkropinaŽ15.10.1991Senior A+73
7.BIH - ISKRAAdnaRamosevacŽ06.04.2002Senior B-57
8.BIH - Jastreb SarajevoFarisČoralićM23.10.2002(F) Juniori 1 B8,7 kup
9.BIH - Jastreb SarajevoAdnaBegićŽ17.08.2004(F) Juniori 1 B6,5 kup
10.BIH - Jastreb SarajevoAdnaBegićŽ17.08.2004Junior A-59
11.BIH - Jastreb SarajevoFarisČoralićM23.10.2002Junior B+78
12.BIH - PrnjavorMilicaVasicŽ05.10.2008Pioniri A (10-11)-30
13.BIH - PrnjavorJelenaVasicŽ24.07.2007Kadet A-33
14.BIH - PrnjavorMirjanaVasicŽ29.07.2005Kadet A-51
15.BIH - PrnjavorIvanaSarenacŽ30.04.2002Senior A-67
16.BIH - SOKOL-GOKUDarioIvanovićM09.11.2010Pioniri B (8-9)-33
17.BIH - SOKOL-GOKULazoMilosevicM17.09.2011Pioniri B (8-9)+43
18.BIH - SOKOL-GOKUMitarVukovicM06.02.2009Pioniri B (10-11)-30
19.BIH - SOKOL-GOKUNemanjaPajićM22.08.2009Pioniri B (10-11)-36
20.BIH - SOKOL-GOKUArmanKukiM30.03.2009Pioniri B (10-11)-40
21.BIH - SOKOL-GOKUUrosTomicM19.02.2009Pioniri B (10-11)-40
22.BIH - SOKOL-GOKUAleksandraIlićŽ06.06.2008Pioniri B (10-11)-52
23.BIH - SOKOL-GOKUGordanaDragićŽ12.03.2007Kadet A-51
24.BIH - SOKOL-GOKUŽarkoDragićM26.07.2005Kadet A+65
25.BIH - SOKOL-GOKUDraganaKrsticŽ31.07.2007Kadet B-37
26.BIH - SOKOL-GOKUPredragGagicM09.10.2006Kadet B-49
27.BIH - SOKOL-GOKUGordanaVukovicŽ22.10.2005Kadet B-55
28.BIH - SOKOL-GOKUTanjaLukićŽ07.12.2002Junior A-55
29.BIH - SOKOL-GOKUIvanaKrsticŽ27.08.2003Junior B-63
30.BIH - TKD klub SarajevoAndrejVelimirovićM23.01.2005Kadet A-41
31.BIH - TKD klub SarajevoAnaDukićŽ09.10.2007Kadet A-44
32.BIH - TKD klub SarajevoSejdoHuremovićM15.08.2005Kadet A-49
33.BIH - TKD klub SarajevoLukaTomićM16.08.2007Kadet A-53
34.BIH - TKD klub SarajevoTanjaKaraćŽ26.02.2005Kadet A+59
35.BIH - TKD klub SarajevoSlvišaSimeunovićM26.10.2005Kadet A+65
36.BIH - TKD klub SarajevoDejanDimitrićM03.03.2001Senior A-68
37.BIH - TKD klub SarajevoŽikoSimeunovićM04.08.2002Senior A-74
38.BIH - TKD RUDARAhmedŠkuljM07.01.2005Kadet A-49
39.BIH - TKD RUDARAdnanMašićM18.04.2002Junior A-63
40.BIH - TKD RUDARFarukČalukM03.07.2003Junior A-68
41.BIH - TKD RUDARAminaGrahićŽ15.11.2001Senior A-49
42.BUL - NeronTzvetanAngelovM08.08.2010Pioniri A (8-9)-31
43.BUL - NeronDanielDonchevM05.07.2011Pioniri B (8-9)-23
44.BUL - NeronBlagovestGergovM29.04.2011Pioniri B (8-9)-25
45.BUL - NeronBorisMladenovM03.05.2009Pioniri A (10-11)-33
46.BUL - NeronMihailNinovM03.09.2008Pioniri A (10-11)-33
47.BUL - NeronTodorDimitrovM29.05.2009Pioniri B (10-11)-30
48.GRE - A.S.TAEKWONDO KAVALASKonstantinosVouzikisM22.10.2005Kadet A-41
49.GRE - AS POLIGIROUDimitriosChadiasM01.01.2003Junior A-78
50.GRE - Taekwondo Union of North GreeceDespoinaNalmpantiŽ01.01.2008Pioniri A (10-11)-30
51.GRE - Taekwondo Union of North GreeceAlexandrosPapastergiouM01.01.2008Pioniri A (10-11)-30
52.GRE - Taekwondo Union of North GreeceAthanasiosPournakasM01.01.2008Pioniri A (10-11)-33
53.GRE - Taekwondo Union of North GreeceMariosKitsiosM01.01.2008Pioniri A (10-11)-36
54.GRE - Taekwondo Union of North GreeceKonstantinaCharovaŽ01.01.2008Pioniri A (10-11)-40
55.GRE - Taekwondo Union of North GreeceGeorgiosTsaknakisM01.01.2008Pioniri A (10-11)-40
56.GRE - Taekwondo Union of North GreeceMariaMpotsariŽ01.01.2008Pioniri A (10-11)-44
57.GRE - Taekwondo Union of North GreeceDimosPistolasM01.01.2008Pioniri A (10-11)-44
58.GRE - Taekwondo Union of North GreeceIoannisAntoniadisM01.01.2008Pioniri A (10-11)-48
59.GRE - Taekwondo Union of North GreeceAristeaAvramidouŽ01.01.2008Pioniri A (10-11)-52
60.GRE - Taekwondo Union of North GreeceNikoletaTsoukalidouŽ01.01.2008Pioniri A (10-11)-52
61.GRE - Taekwondo Union of North GreeceChristosMisiosM01.01.2006Kadet A-33
62.GRE - Taekwondo Union of North GreeceIoannisMytilakisM01.01.2007Kadet A-33
63.GRE - Taekwondo Union of North GreeceTheodoraArchontopoulouŽ01.01.2006Kadet A-33
64.GRE - Taekwondo Union of North GreeceChristosChadoulisM01.01.2006Kadet A-37
65.GRE - Taekwondo Union of North GreeceDimitriosMarinosM01.01.2006Kadet A-37
66.GRE - Taekwondo Union of North GreeceDimitriosPapadopoulosM01.01.2007Kadet A-37
67.GRE - Taekwondo Union of North GreeceIoannisNtomprosM01.01.2006Kadet A-37
68.GRE - Taekwondo Union of North GreeceKonstantinosTseliosM01.01.2007Kadet A-37
69.GRE - Taekwondo Union of North GreeceGeorgiaPatramaniŽ01.01.2006Kadet A-37
70.GRE - Taekwondo Union of North GreeceSpiridoulaPloskaŽ01.01.2006Kadet A-37
71.GRE - Taekwondo Union of North GreecePolichronisChristidisM01.01.2006Kadet A-41
72.GRE - Taekwondo Union of North GreeceTheofanisTseliosM01.01.2007Kadet A-41
73.GRE - Taekwondo Union of North GreeceIlianaMpakaliŽ01.01.2005Kadet A-41
74.GRE - Taekwondo Union of North GreeceMagdaliniKolokotroniŽ01.01.2006Kadet A-41
75.GRE - Taekwondo Union of North GreeceMakrinaNtzouvaraŽ01.01.2006Kadet A-41
76.GRE - Taekwondo Union of North GreeceAthanasiosKoitsisM01.01.2006Kadet A-45
77.GRE - Taekwondo Union of North GreeceGeorgiosNazarisM01.01.2007Kadet A-45
78.GRE - Taekwondo Union of North GreeceKeramidasVasiliosM01.01.2005Kadet A-45
79.GRE - Taekwondo Union of North GreecePanagiotisKappisM01.01.2006Kadet A-45
80.GRE - Taekwondo Union of North GreeceMarinaSotiriadouŽ01.01.2006Kadet A-44
81.GRE - Taekwondo Union of North GreeceDimitraGiannakidouŽ01.01.2006Kadet A-47
82.GRE - Taekwondo Union of North GreeceEmmanouilKaragkounisM01.01.2006Kadet A-53
83.GRE - Taekwondo Union of North GreeceStavroulaSgoroudiŽ01.01.2007Kadet A-51
84.GRE - Taekwondo Union of North GreeceChristosAntoniouM01.01.2006Kadet A-57
85.GRE - Taekwondo Union of North GreeceIliasChouridisM01.01.2005Kadet A-57
86.GRE - Taekwondo Union of North GreeceTheodorosTassisM01.01.2006Kadet A-57
87.GRE - Taekwondo Union of North GreeceEfiLykoudiŽ01.01.2005Kadet A-55
88.GRE - Taekwondo Union of North GreeceStavroulaNetsouŽ01.01.2006Kadet A-55
89.GRE - Taekwondo Union of North GreeceAthanasiosKaramanosM01.01.2007Kadet A-61
90.GRE - Taekwondo Union of North GreeceIoannisTotlisM01.01.2005Kadet A-61
91.GRE - Taekwondo Union of North GreeceIoannaSirakouŽ01.01.2005Kadet A-59
92.GRE - Taekwondo Union of North GreeceMaria-LouizaTsoukalidouŽ01.01.2005Kadet A-59
93.GRE - Taekwondo Union of North GreecePanagiotisKementsetsidisM01.01.2005Kadet A-65
94.GRE - Taekwondo Union of North GreeceMarina - KassianiNaidouŽ01.01.2005Kadet A+59
95.GRE - Taekwondo Union of North GreecePolyxeniGeorgiadiŽ01.01.2005Kadet A+59
96.GRE - Taekwondo Union of North GreeceKonstantinosTsartsalisM01.01.2005Kadet A+65
97.GRE - Taekwondo Union of North GreeceEvaggelosTorisM01.01.2004Junior A-45
98.GRE - Taekwondo Union of North GreeceIoannisMarinosM01.01.2004Junior A-45
99.GRE - Taekwondo Union of North GreeceAfroditiKodropoulouŽ01.01.2004Junior A-44
100.GRE - Taekwondo Union of North GreeceAdelaidaSoulovariŽ01.01.2004Junior A-46
101.GRE - Taekwondo Union of North GreeceEleniErgatiŽ01.01.2004Junior A-46
102.GRE - Taekwondo Union of North GreeceDimitrios - PhivosKamagiannisM01.01.2004Junior A-51
103.GRE - Taekwondo Union of North GreeceIoannisPonirosM01.01.2004Junior A-51
104.GRE - Taekwondo Union of North GreeceKonstantinosGkorisM01.01.2004Junior A-55
105.GRE - Taekwondo Union of North GreeceChrysoulaPapadimitriouŽ01.01.2004Junior A-52
106.HUN - Alisca Taekwondo KlubJázminSzabóŽ09.02.2008Pioniri B (10-11)-30
107.HUN - Alisca Taekwondo KlubDávid EdeBánkiM05.01.2006Kadet A-41
108.HUN - Békéscsaba Lakótelepi SEPráthBenceM25.08.1999Senior A-63
109.HUN - Budapesti Honved SportegyesuletKoppanyNagyM30.03.2008Pioniri A (10-11)-33
110.HUN - Budapesti Honved SportegyesuletRoxanaRaczŽ03.03.2009Pioniri B (10-11)-33
111.HUN - Budapesti Honved SportegyesuletBenedekSzaboM12.02.2007Kadet A-33
112.HUN - Budapesti Honved SportegyesuletMartinJuhaszM01.10.2006Kadet A-37
113.HUN - Budapesti Honved SportegyesuletMilanForgacsM29.12.2007Kadet A-37
114.HUN - Budapesti Honved SportegyesuletAndorRedeiM24.01.2007Kadet A-41
115.HUN - Budapesti Honved SportegyesuletAttilaSebestyenM09.11.2006Kadet A-45
116.HUN - Budapesti Honved SportegyesuletDavidKlajkoM06.02.2006Kadet A-49
117.HUN - Budapesti Honved SportegyesuletElinaBagiŽ06.09.2005Kadet A-55
118.HUN - Budapesti Honved SportegyesuletMarcellNagyM01.06.2006Kadet B-45
119.HUN - Budapesti Honved SportegyesuletMateVinceM23.07.2004Junior A-45
120.HUN - Budapesti Honved SportegyesuletSzonjaTorokŽ06.04.1998Senior A-49
121.HUN - Budapesti Honved SportegyesuletEnikoTothŽ12.09.2000Senior A-53
122.HUN - Budapesti Honved SportegyesuletBalazsTarM10.02.1999Senior A-74
123.HUN - Mate TaekwondoVivienAcsaiŽ19.09.2005(F) Kadet 1 B2,1 kup
124.HUN - Mate TaekwondoVivienAcsaiŽ19.09.2005Kadet A-59
125.HUN - Mate TaekwondoVivienMaczelkaŽ24.04.2004(F) Juniori 1 B2,1 kup
126.HUN - Mate TaekwondoVivienMaczelkaŽ24.04.2004Junior A-55
127.MDA - CALEA FERICIRIICalmisMaximM22.08.2008(F) Pioniri 2 B8,7 kup
128.MDA - CALEA FERICIRIIGanganuCosminM10.08.2010Pioniri A (8-9)-23
129.MDA - CALEA FERICIRIIBecciuTimurM01.01.2010Pioniri A (8-9)-27
130.MDA - CALEA FERICIRIIBecciuDenizM01.01.2011Pioniri B (8-9)-19
131.MDA - CALEA FERICIRIICalmisMaximM22.08.2008Pioniri A (10-11)-30
132.MDA - CALEA FERICIRIIColtaAlexeiM20.03.2009Pioniri A (10-11)-33
133.MDA - CALEA FERICIRIIPetrasDumitruM05.03.2008Pioniri A (10-11)-36
134.MDA - Triumf-GRBogdanOgorM20.12.2010Pioniri A (8-9)-27
135.MDA - Triumf-GRRomanCerneiM10.06.2009Pioniri A (10-11)-30
136.MDA - РСК "SIPJIN"EvgheniiNeliubinM25.05.2013Pioniri B (6-7)-25
137.MDA - РСК "SIPJIN"ArturOstafM26.12.2010Pioniri B (8-9)-27
138.MDA - РСК "SIPJIN"PavelMocatiM24.09.2010Pioniri B (8-9)-33
139.MDA - РСК "SIPJIN"RomanNeliubinM07.05.2011Pioniri B (8-9)-36
140.MDA - РСК "SIPJIN"NikitaMorozM16.05.2009Pioniri B (10-11)-27
141.MDA - РСК "SIPJIN"StepanAndreiM30.10.2008Pioniri B (10-11)-27
142.MDA - РСК "SIPJIN"IvanCioinaM25.03.2008Pioniri B (10-11)-30
143.MDA - РСК "SIPJIN"PolinaZlotescuŽ28.12.2008Pioniri B (10-11)-33
144.MDA - РСК "SIPJIN"NikitaLeurdaM19.01.2008Pioniri B (10-11)-40
145.MDA - РСК "SIPJIN"ArseniiSirbuM23.02.2007Kadet A-41
146.MDA - РСК "SIPJIN"ArtiomBaljicM30.10.2007Kadet A-45
147.MDA - РСК "SIPJIN"DmitriiNegaraM14.11.2006Kadet B-45
148.MKD - Feniks KikDamjanVasilevskiM01.01.2010Pioniri A (8-9)-23
149.MKD - Feniks KikAntonioNegrioskiM01.01.2010Pioniri A (8-9)-25
150.MKD - Feniks KikMaksimStefanovskiM01.01.2009Pioniri B (10-11)-36
151.MKD - Feniks KikLukaAngelovM01.01.2007Kadet A-41
152.MKD - Feniks KikDavidCekovM01.01.2007Kadet A-49
153.MNE - BESAZinedinBeqajM10.07.1998Senior A-68
154.MNE - BESADavidArapajM28.08.1999Senior A-87
155.MNE - KoryoSanelMujkovićM05.03.2006Kadet B-37
156.MNE - KoryoLukaPerovićM08.06.2006Kadet B-57
157.MNE - KoryoVladimirRažnatovićM05.04.2006Kadet B-57
158.MNE - KoryoArianBujajM19.07.2003Junior B-55
159.MNE - KoryoVilhemJuncajM30.03.2002Junior B+78
160.MNE - TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGROVukVujičićM01.01.2010Pioniri B (8-9)-23
161.MNE - TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGROMatijaPavlovićM01.01.2011Pioniri B (8-9)-25
162.MNE - TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGROAnđelaSimićevićŽ09.07.2009Pioniri A (10-11)-30
163.MNE - TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGRORadomirStijepovićM01.01.2007Kadet B-33
164.MNE - TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGROAnitaSimićevićŽ15.06.2007Kadet B-41
165.MNE - TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGROJovanaTomčićŽ01.01.2006Kadet B-51
166.MNE - TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGROIvanaMaksimovićŽ01.01.2003Junior A-55
167.MNE - TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGROTijanaMuminŽ01.01.2001Senior B-53
168.MNE - TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGROMirabellaMateŽ08.01.2001(F) Senior 1 AA
169.MNE - UlcinjArtaIsmailagaŽ09.03.2008(F) Pioniri 2 B6,5 kup
170.MNE - UlcinjArtaIsmailagaŽ09.03.2008Pioniri A (10-11)-30
171.MNE - UlcinjAmelaNutiŽ02.07.2009Pioniri A (10-11)-33
172.MNE - UlcinjBledarKasmiM05.11.2009Pioniri A (10-11)-36
173.MNE - UlcinjSaraKrajaŽ05.09.2008Pioniri A (10-11)-48
174.MNE - UlcinjHanaTivariŽ20.07.2007(F) Kadet 1 B8,7 kup
175.MNE - UlcinjVesaDervishiŽ02.06.2007(F) Kadet 1 B4,3 kup
176.MNE - UlcinjAmraDushkuŽ15.09.2006(F) Kadet 1 B2,1 kup
177.MNE - UlcinjDionMustafaM08.10.2005(F) Kadet 1 B2,1 kup
178.MNE - UlcinjEnisKurtiM05.04.2006Kadet A-33
179.MNE - UlcinjSumejaBishaŽ06.05.2004(F) Juniori 1 B2,1 kup
180.MNE - UlcinjMedinaKanacevicŽ10.08.1997(F) Senior 1 AA
181.ROU - C.S. Addras TaekwondoDochioiuAnastasiaŽ25.05.2010(T) PionirKick
182.ROU - C.S. Addras TaekwondoTofanAnca-DanielaŽ31.08.2009(T) PionirKick
183.ROU - C.S. Addras TaekwondoDochioiuSabin MihailM23.07.2008(T) PionirKick
184.ROU - C.S. Addras TaekwondoFodolicaDenisM08.10.2010(T) PionirKick
185.ROU - C.S. Addras TaekwondoVasilacheStefanM10.10.2008(T) PionirKick
186.ROU - C.S. Addras TaekwondoVasilacheStefanM10.10.2008(F) Pioniri 2 B6,5 kup
187.ROU - C.S. Addras TaekwondoDochioiuAnastasiaŽ25.05.2010(F) Pioniri 2 B4,3 kup
188.ROU - C.S. Addras TaekwondoDochioiuSabin MihailM23.07.2008(F) Pioniri 2 B4,3 kup
189.ROU - C.S. Addras TaekwondoDochioiuAnastasiaŽ25.05.2010Pioniri A (8-9)-27
190.ROU - C.S. Addras TaekwondoFodolicaDenisM08.10.2010Pioniri A (8-9)-33
191.ROU - C.S. Addras TaekwondoTofanAnca-DanielaŽ31.08.2009Pioniri A (10-11)-30
192.ROU - C.S. Addras TaekwondoDochioiuSabin MihailM23.07.2008Pioniri A (10-11)-36
193.ROU - C.S. Addras TaekwondoNegreaAna-CorinaŽ04.03.2008Pioniri A (10-11)-40
194.ROU - C.S. Addras TaekwondoVasilacheStefanM10.10.2008Pioniri A (10-11)-44
195.ROU - C.S. Addras TaekwondoTemelieMirunaŽ05.12.2007Kadet A-33
196.ROU - C.S. Addras TaekwondoGirbaciuCulitaM05.10.2005Kadet A-37
197.ROU - C.S. Addras TaekwondoMocanuAlexandra-MariaŽ19.10.2007Kadet A-41
198.ROU - C.S. Addras TaekwondoZebacinschiVladM31.08.2002Junior A-59
199.ROU - C.S. Addras TaekwondoIancuAlexandruM31.12.1997Senior A-87
200.ROU - Clubul Sportiv KWAN Cluj NapocaTudorKrisanM26.03.2009(F) Pioniri 2 B8,7 kup
201.ROU - Clubul Sportiv KWAN Cluj NapocaTeodoraPetreanŽ03.07.2010(F) Pioniri 2 B6,5 kup
202.ROU - Clubul Sportiv KWAN Cluj NapocaSofiaHaragisŽ30.06.2010(F) Pioniri 2 B4,3 kup
203.ROU - Clubul Sportiv KWAN Cluj NapocaSofiaHaragisŽ30.06.2010Pioniri A (8-9)-27
204.ROU - Clubul Sportiv KWAN Cluj NapocaTeodoraPetreanŽ03.07.2010Pioniri B (8-9)-27
205.ROU - Clubul Sportiv KWAN Cluj NapocaLucaMorutanM12.12.2008Pioniri A (10-11)-40
206.ROU - Clubul Sportiv KWAN Cluj NapocaTudorKrisanM26.03.2009Pioniri B (10-11)-33
207.ROU - Clubul Sportiv KWAN Cluj NapocaRaresTeglasM23.10.2008Pioniri B (10-11)-40
208.ROU - Clubul Sportiv KWAN Cluj NapocaAlexandraTeglasŽ07.08.2005(F) Kadet 1 B8,7 kup
209.ROU - Clubul Sportiv KWAN Cluj NapocaTeodoraRaduŽ14.08.2006(F) Kadet 1 B6,5 kup
210.ROU - Clubul Sportiv KWAN Cluj NapocaValentinaColdeaŽ11.06.2006(F) Kadet 1 B4,3 kup
211.ROU - Clubul Sportiv KWAN Cluj NapocaAndreiHaragisM11.12.2006(F) Kadet 1 B2,1 kup
212.ROU - Clubul Sportiv KWAN Cluj NapocaTeodoraRaduŽ14.08.2006Kadet A-33
213.ROU - Clubul Sportiv KWAN Cluj NapocaAndreiHaragisM11.12.2006Kadet A-45
214.ROU - Clubul Sportiv KWAN Cluj NapocaZaraMotoceanuŽ17.05.2006Kadet A-55
215.ROU - Clubul Sportiv KWAN Cluj NapocaVladOrbanM03.07.2005Kadet A-61
216.ROU - Clubul Sportiv KWAN Cluj NapocaAlexandraTeglasŽ07.08.2005Kadet B-55
217.ROU - Clubul Sportiv KWAN Cluj NapocaDanielMartonM10.09.2003(F) Juniori 1 B2,1 kup
218.ROU - Clubul Sportiv KWAN Cluj NapocaSebastianPetreanM22.09.2004(F) Juniori 1 B2,1 kup
219.ROU - Clubul Sportiv KWAN Cluj NapocaCristianRezmivesM22.12.2004Junior A-55
220.ROU - Clubul Sportiv KWAN Cluj NapocaSebastianPetreanM22.09.2004Junior A-55
221.ROU - Clubul Sportiv KWAN Cluj NapocaDanielMartonM10.09.2003Junior A-59
222.ROU - Clubul Sportiv KWAN Cluj NapocaRaresCordosM30.09.2003Junior B-55
223.ROU - CS Somesul 2010 ApahidaCarinaCarcuŽ21.08.2008Pioniri A (10-11)-27
224.ROU - CS Somesul 2010 ApahidaIlincaUtiuŽ25.04.2006Kadet A-44
225.ROU - CS Somesul 2010 ApahidaPatriciaFalupŽ02.12.2007Kadet A-44
226.ROU - CS Somesul 2010 ApahidaLorenaBalŽ24.10.2005Kadet A-55
227.ROU - CS Somesul 2010 ApahidaMariaBuigaŽ27.12.2005Kadet A-59
228.ROU - CS Somesul 2010 ApahidaMihaiBirisanM28.09.2006Kadet B-37
229.ROU - CS Somesul 2010 ApahidaGabrielBirisanM28.09.2006Kadet B-41
230.ROU - CS Somesul 2010 ApahidaPaulBuigaM02.03.2002Junior A-55
231.SLO - Red Power TKD TeamAnemarieKovačičŽ04.08.2012(T) PionirKick
232.SLO - Red Power TKD TeamNajAuguštinM17.11.2009(T) PionirKick
233.SLO - Red Power TKD TeamReneKoštomajM15.12.2011(T) PionirKick
234.SLO - Red Power TKD TeamAnemarieKovačičŽ04.08.2012Pioniri B (6-7)-29
235.SLO - Red Power TKD TeamReneKoštomajM15.12.2011Pioniri B (8-9)-31
236.SLO - Red Power TKD TeamNajAuguštinM17.11.2009Pioniri B (10-11)-48
237.SLO - Red Power TKD TeamAlexSevšekM06.06.2007Kadet A-37
238.SLO - Red Power TKD TeamMašaŠtanteŽ10.01.2007Kadet A-47
239.SLO - Red Power TKD TeamŽanKoštomajM17.08.2006Kadet B-45
240.SLO - Red Power TKD TeamTinkaraVrbekŽ09.04.2006Kadet B-51
241.SLO - Red Power TKD TeamRokMotalnM24.11.2003Junior A-45
242.SLO - Red Power TKD TeamSinišaTodičM20.02.2002Junior A-55
243.SLO - Red Power TKD TeamTilenAjhmajerM04.05.2002Junior A-73
244.SLO - Red Power TKD TeamMatevžKorenM08.09.2000Senior A-63
245.SLO - Red Power TKD TeamMaticMotalnM09.07.1997Senior A-68
246.SLO - Red Power TKD TeamNušaUrnautŽ12.10.2000Senior A+73
247.SLO - TKD - KBK - MARIBORJakaBabicM06.03.2007Kadet A-45
248.SLO - TKD - KBK - MARIBORMihaKovačecM27.08.2007Kadet B-41
249.SRB - AresNikolaJocicM05.02.2010Pioniri B (8-9)-27
250.SRB - AresJelenaStevanovicŽ10.06.2008Pioniri A (10-11)-33
251.SRB - AresDusanScepanovicM12.03.2008Pioniri A (10-11)-33
252.SRB - AresIsidoraPetrovicŽ01.01.2009Pioniri B (10-11)-30
253.SRB - AresAlenPesicM18.05.2006Kadet A-41
254.SRB - AresJovanJovanovicM14.01.2004Junior A-55
255.SRB - AresStefanLatasM16.12.2004Junior A-59
256.SRB - AresDimitrijeJovanovicM09.11.2002Junior A-78
257.SRB - AresUrosDjordjevicM30.05.2001Senior A-63
258.SRB - AresAleksandarMilanovM20.04.2000Senior A-68
259.SRB - AresStevanIvkovicM13.01.1992(F) Senior 1 B4,3 kup
260.SRB - AsteriksDusanKovicM31.12.2010Pioniri A (8-9)-27
261.SRB - AsteriksDimitrijeArsovM17.07.2011Pioniri B (8-9)-27
262.SRB - AsteriksLanaDisicŽ14.08.2010Pioniri B (8-9)-43
263.SRB - AsteriksMilicaMladenovicŽ25.07.2009Pioniri A (10-11)-27
264.SRB - AsteriksMagdalenaMladenovicŽ25.07.2009Pioniri A (10-11)-30
265.SRB - AsteriksTinaNinićŽ15.03.2009Pioniri A (10-11)-30
266.SRB - AsteriksReljaStojkovicM20.08.2009Pioniri A (10-11)-33
267.SRB - AsteriksAleksaStojkovicM09.01.2009Pioniri A (10-11)-36
268.SRB - AsteriksVukManicM08.01.2008Pioniri A (10-11)-40
269.SRB - AsteriksStrahinjaMarkovicM31.08.2007Kadet A-33
270.SRB - AsteriksPetraTasicŽ25.08.2006Kadet A-37
271.SRB - AsteriksIvaPetrovicŽ23.07.2006Kadet A-51
272.SRB - AsteriksPetarTasicM01.02.2005Kadet A-57
273.SRB - AsteriksKatarinaUzunovicŽ01.07.2004Junior A-46
274.SRB - AsteriksAndrijanaPoticŽ02.12.2002Junior A-52
275.SRB - AsteriksVukašinMiljkovicM18.08.2004Junior A-68
276.SRB - AsteriksEmilijaVukelićŽ30.08.2003Junior A-63
277.SRB - AsteriksMitarMaklenovicM01.03.2004Junior A-78
278.SRB - AsteriksAnastasijaMiljkovicŽ05.11.2002Junior B-59
279.SRB - AsteriksAleksandarRadovanovicM26.06.2001Senior A-68
280.SRB - AzijaIvanaLukovićŽ31.07.2010Pioniri A (8-9)-29
281.SRB - AzijaMihajloMiletićM12.02.2010Pioniri B (8-9)-31
282.SRB - AzijaJankoPetrovićM07.05.2009Pioniri B (10-11)-33
283.SRB - AzijaReljaStojilovićM08.06.2008Pioniri B (10-11)-40
284.SRB - AzijaMatejaKovačevićM20.10.2009Pioniri B (10-11)-48
285.SRB - AzijaPetarNedeljkovićM29.01.2006Kadet A-37
286.SRB - AzijaVukAdžićM02.11.2007Kadet A-37
287.SRB - AzijaMilošMandićM01.07.2006Kadet A-41
288.SRB - AzijaNikolinaMilićŽ13.06.2006Kadet A-41
289.SRB - AzijaTeodoraRadakŽ25.01.2005Kadet A-44
290.SRB - AzijaLukaJokićM03.03.2006Kadet A-49
291.SRB - AzijaMilanPetrovićM09.02.2007Kadet A-49
292.SRB - AzijaRadmilaJokićŽ13.06.2004Junior A-49
293.SRB - BanjicaVeljkoPetrovićM18.09.2010Pioniri A (8-9)-29
294.SRB - BanjicaEmilijaVasilevŽ01.01.2010Pioniri B (8-9)-29
295.SRB - BanjicaAnaCvejićŽ01.01.2010Pioniri B (8-9)-31
296.SRB - BanjicaMartaIlićŽ05.01.2010Pioniri B (8-9)-31
297.SRB - BanjicaDusanRadišaM04.04.2008Pioniri A (10-11)-30
298.SRB - BanjicaDarijaStanišićŽ18.12.2007Kadet A-37
299.SRB - BanjicaAnđelaŠareŽ01.01.2007Kadet A-41
300.SRB - BanjicaAnikaGladovicŽ31.10.2005Kadet A-51
301.SRB - BanjicaDimitrijeAjdukovićM14.04.2005Kadet A-65
302.SRB - BanjicaVanjaJakšićM29.08.2003Junior A-51
303.SRB - BeogradJanaPavlovićŽ30.04.2008(F) Pioniri 2 B8,7 kup
304.SRB - BeogradNađaBirčaninŽ17.04.2008(F) Pioniri 2 B6,5 kup
305.SRB - BeogradMatijaŽivkovićM15.10.2003(F) Juniori 1 AA
306.SRB - BeogradOgnjenIsailovićM24.08.2002Junior B+78
307.SRB - BeogradAnđelijaMilovanovićŽ29.07.1996(F) Senior 1 AA
308.SRB - BeogradMilošPetkovićM23.05.1994(F) Senior 1 AA
309.SRB - Crvena zvezdaLukaPleliM19.11.2006Kadet B-37
310.SRB - Crvena zvezdaAnđelinaFilipovićŽ11.12.2005Kadet B-55
311.SRB - Crvena zvezdaMilošŽivanovićM01.04.2003Junior A-59
312.SRB - Crvena zvezdaAnastaziaDimitrićŽ07.08.2004Junior B-44
313.SRB - Crvena zvezdaLenaPleliŽ13.06.2004Junior B-55
314.SRB - Crvena zvezdaNinaBašićŽ17.09.2004Junior B-59
315.SRB - Crvena zvezdaBojanaLauševŽ30.04.1998Senior A-49
316.SRB - Crvena zvezdaMarkoJanićijevićM23.07.2001Senior A-63
317.SRB - Crvena zvezdaBojanaSavićŽ11.09.1998Senior A-57
318.SRB - Crvena zvezdaMilicaJanićijevićŽ09.04.1999Senior A-73
319.SRB - ElitMarkoAlčeM25.01.2012Pioniri B (6-7)-29
320.SRB - ElitDavidKukićM13.11.2011Pioniri A (8-9)-23
321.SRB - ElitPetarKantarM12.07.2011Pioniri B (8-9)-27
322.SRB - ElitStefanMutićM02.11.2011Pioniri B (8-9)-31
323.SRB - ElitAnjaKljaićŽ17.06.2010Pioniri B (8-9)+43
324.SRB - ElitKatarinaTomićŽ31.05.2010Pioniri B (8-9)+43
325.SRB - ElitNemanjaMarisavljevićM14.02.2008Pioniri B (10-11)-36
326.SRB - ElitKatarinaKačavendaŽ29.09.2008Pioniri B (10-11)-40
327.SRB - ElitJelenaDošenŽ14.01.2009Pioniri B (10-11)-44
328.SRB - ElitIvaKukićŽ19.03.2007Kadet A-33
329.SRB - ElitSaraKukićŽ22.10.2006Kadet A-44
330.SRB - ElitMilicaGlušicaŽ17.08.2005Kadet A-47
331.SRB - ElitTeodoraBjelacŽ10.06.2006Kadet A-51
332.SRB - ElitStefanSekulićM01.03.2006Kadet B-37
333.SRB - ElitJovanaTomićŽ18.10.2007Kadet B+59
334.SRB - ElitIrinaZrnicŽ18.06.2002Junior A-46
335.SRB - ElitSrđanTomićM02.09.2004Junior A-55
336.SRB - ElitAleksandraPribanovićŽ02.04.2002Junior B-52
337.SRB - EurošpedLaraKomazecŽ01.01.2013Pioniri A (6-7)-19
338.SRB - EurošpedDamjanPantinM01.01.2011Pioniri A (8-9)-23
339.SRB - EurošpedAtinaPantinŽ01.01.2010Pioniri A (8-9)-25
340.SRB - EurošpedAndrijaMihajlovicM01.02.2011Pioniri A (8-9)-25
341.SRB - EurošpedLeaMilutinovicŽ01.01.2011Pioniri A (8-9)-27
342.SRB - EurošpedMiodragJovicicM01.01.2010Pioniri A (8-9)-27
343.SRB - EurošpedTerezaGaricŽ01.01.2010Pioniri A (8-9)-29
344.SRB - EurošpedStefanNovakovicM01.01.2011Pioniri A (8-9)-29
345.SRB - EurošpedJovanTomicM01.01.2010Pioniri B (8-9)-25
346.SRB - EurošpedHanaTismenarŽ01.01.2011Pioniri B (8-9)-27
347.SRB - EurošpedLanaNesicŽ01.01.2010Pioniri B (8-9)-29
348.SRB - EurošpedLazarRakociM01.01.2011Pioniri B (8-9)-29
349.SRB - EurošpedMatejaBolicM01.01.2008Pioniri A (10-11)-27
350.SRB - EurošpedSaraRadovanovŽ01.01.2009Pioniri A (10-11)-30
351.SRB - EurošpedDamjanDjordjevicM01.01.2009Pioniri A (10-11)-30
352.SRB - EurošpedDaniloDjordjevicM01.01.2009Pioniri A (10-11)-30
353.SRB - EurošpedIvaKišerevŽ01.01.2008Pioniri A (10-11)-33
354.SRB - EurošpedVanjaRankovŽ01.01.2009Pioniri A (10-11)-36
355.SRB - EurošpedUrošPantinM01.01.2007Kadet A-33
356.SRB - EurošpedJovanVardaM01.01.2007Kadet A-37
357.SRB - EurošpedMiljanTomicM05.01.2005Kadet A-41
358.SRB - EurošpedVukMihajlovicM20.10.2007Kadet A-45
359.SRB - EurošpedVisnjaNesicŽ01.01.2005Kadet A-59
360.SRB - EurošpedAnjaRankovŽ01.01.2005Kadet A+59
361.SRB - EurošpedAnaTotŽ01.01.2004Junior A-52
362.SRB - EurošpedTamaraZarkovŽ01.01.2004Junior A-55
363.SRB - EurošpedNevenaJokanovićŽ01.01.2002Junior A-59
364.SRB - FavoritDarkoMandićM02.02.2012Pioniri B (6-7)-23
365.SRB - FavoritFilipPopovićM02.02.2012Pioniri B (6-7)-25
366.SRB - FavoritLenaProdanovićŽ08.07.2010(F) Pioniri 2 B8,7 kup
367.SRB - FavoritGavriloVučićevićM11.10.2008(F) Pioniri 2 B8,7 kup
368.SRB - FavoritOgnjenRozaM21.10.2009(F) Pioniri 2 B8,7 kup
369.SRB - FavoritVukašinBuhaM04.03.2010(F) Pioniri 2 B8,7 kup
370.SRB - FavoritLenaProdanovićŽ08.07.2010Pioniri B (8-9)-29
371.SRB - FavoritPetarPopovićM28.02.2010Pioniri B (8-9)-29
372.SRB - FavoritNikolaKuzmanovićM03.02.2010Pioniri B (8-9)-36
373.SRB - FavoritVukašinBuhaM04.03.2010Pioniri B (8-9)-36
374.SRB - FavoritLukaLadikM30.12.2009Pioniri B (10-11)-27
375.SRB - FavoritAleksaPopovM09.04.2009Pioniri B (10-11)-36
376.SRB - FavoritNikolaPopovM09.04.2009Pioniri B (10-11)-36
377.SRB - FavoritOgnjenRozaM21.10.2009Pioniri B (10-11)-40
378.SRB - FavoritAleksandarPopovM23.06.2008Pioniri B (10-11)-52
379.SRB - FavoritMarkoKlisurićM19.05.2006(F) Kadet 1 B8,7 kup
380.SRB - FavoritBubonjaAnaŽ04.07.2005(F) Kadet 1 B6,5 kup
381.SRB - FavoritJelenaVukotićŽ29.10.2006(F) Kadet 1 B6,5 kup
382.SRB - FavoritFilipLadikM31.08.2007(F) Kadet 1 B6,5 kup
383.SRB - FavoritMarkoRožaM06.07.2007(F) Kadet 1 B4,3 kup
384.SRB - FavoritMaričićTodorM31.10.2007Kadet B-33
385.SRB - FavoritFilipLadikM31.08.2007Kadet B-37
386.SRB - FavoritAleksandarParackiM31.01.2007Kadet B-41
387.SRB - FavoritViktorVranicM25.06.2007Kadet B-45
388.SRB - FavoritNikolaLakićM06.12.2005Kadet B-53
389.SRB - FavoritBubonjaMajaŽ04.07.2005Kadet B-55
390.SRB - FavoritJelenaVukotićŽ29.10.2006Kadet B+59
391.SRB - FavoritMarkoKlisurićM19.05.2006Kadet B+65
392.SRB - FavoritAleksandraPopovŽ17.09.2003(F) Juniori 1 B4,3 kup
393.SRB - FavoritDamjanMaričićM07.10.2002Junior A-51
394.SRB - FavoritBubonjaMilaŽ10.02.2003Junior B-59
395.SRB - FavoritJovanaObradovićŽ08.02.2002Junior B-59
396.SRB - FavoritVladimirNeretljakM05.12.2001Senior B-74
397.SRB - FavoritVladimirBogunovićM30.04.1994(F) Senior 1 AA
398.SRB - FavoritZoranRadivojevićM30.06.2000(F) Senior 1 AA
399.SRB - Fenix-bulevarDimitrijeStanimirovićM01.01.2009Pioniri A (10-11)-30
400.SRB - Fenix-bulevarAnaNedeljkovićŽ13.09.2008Pioniri A (10-11)-36
401.SRB - GalebDoroteaKikicŽ04.07.2009(F) Pioniri 2 B8,7 kup
402.SRB - GalebPetraCvetkovicŽ06.11.2010(F) Pioniri 2 B8,7 kup
403.SRB - GalebTodorTrajkovicM23.09.2008(F) Pioniri 2 B8,7 kup
404.SRB - GalebMilosJagodicM13.08.2009Pioniri B (10-11)-30
405.SRB - GalebTeodoraHadzovicŽ15.07.2005(F) Kadet 1 AA
406.SRB - GalebNatalijaZebeljanŽ01.01.2007(F) Kadet 1 B6,5 kup
407.SRB - GalebMatijaFilipovicM28.06.2005Kadet B-57
408.SRB - GalebTeodoraTodorovicŽ22.07.2004(F) Juniori 1 AA
409.SRB - GalebKatarinaJovanovicŽ25.09.2002Junior B-59
410.SRB - GalebNevenaKomadinićŽ28.10.2003Junior B-59
411.SRB - GalebPetarDimićM15.07.1999Senior B-63
412.SRB - GalebAnjaSormazŽ29.01.1998Senior B-67
413.SRB - GitrosOgnjenPerićM18.09.2008Pioniri A (10-11)-33
414.SRB - GitrosDušanĆalićM10.03.2007Kadet A-37
415.SRB - GitrosAlfredKišmiškaM17.08.2006Kadet A-49
416.SRB - GitrosSaraResanovićŽ15.08.2007Kadet A-51
417.SRB - GitrosSaraJovićŽ13.01.2005Kadet A-55
418.SRB - GitrosArturKišmiškaM09.01.2005Kadet A+65
419.SRB - GitrosNevenaĆalićŽ25.01.2004Junior A-52
420.SRB - HerkulesLjubisaKorolejicM01.01.2010Pioniri A (8-9)-33
421.SRB - HerkulesNinaĐurovićŽ06.06.2008Pioniri A (10-11)-33
422.SRB - HerkulesTeodoraIvoševŽ16.09.2008Pioniri A (10-11)-33
423.SRB - HerkulesNađaVukosavljevićŽ12.08.2009Pioniri A (10-11)-36
424.SRB - HerkulesNinaZećirovićŽ30.04.2008Pioniri A (10-11)-36
425.SRB - HerkulesAljošaBalabanM18.12.2008Pioniri A (10-11)-36
426.SRB - HerkulesLazarRašetaM26.12.2008Pioniri A (10-11)-36
427.SRB - HerkulesEmaZećirovićŽ25.07.2009Pioniri A (10-11)-40
428.SRB - HerkulesTijanaBoškovićŽ07.01.2008Pioniri A (10-11)-48
429.SRB - HerkulesMinjaVukosavljevićŽ15.06.2008Pioniri A (10-11)-52
430.SRB - HerkulesAlisaZdravkovicŽ27.02.2007Kadet A-51
431.SRB - HerkulesJanaGrubelicŽ02.02.2005Kadet A-59
432.SRB - HerkulesTeodoraStamenkovićŽ17.09.2004Junior A-49
433.SRB - ImperiumJanaBursacŽ03.09.2009Pioniri A (10-11)-30
434.SRB - ImperiumAleksandarVasiljevicM02.04.2006(F) Kadet 1 AA
435.SRB - ImperiumMaksimNovotniM03.07.2006(F) Kadet 1 AA
436.SRB - ImperiumĐurđaSavićŽ03.05.2007Kadet A-37
437.SRB - ImperiumNinaStojanovicŽ20.04.2007Kadet A-41
438.SRB - ImperiumLazarTomićM15.06.2007Kadet A-49
439.SRB - ImperiumSergejMilanovićM11.04.2006Kadet A-57
440.SRB - ImperiumJovanMilutinovićM28.07.2003Junior A+78
441.SRB - ImperiumUrosVelickovicM30.09.2002Junior A+78
442.SRB - ImperiumNemanjaJankovićM10.05.2001(F) Senior 1 AA
443.SRB - KBS BEOGRADNadjaGadjanskiŽ20.09.2011Pioniri B (8-9)-27
444.SRB - KBS BEOGRADUrosMladenovicM19.10.2010Pioniri B (8-9)-29
445.SRB - KBS BEOGRADMasaZdravkovicŽ23.09.2009Pioniri B (10-11)-33
446.SRB - KBV MagBogdanZanizdraM12.05.2010Pioniri A (8-9)-29
447.SRB - KBV MagBojanSrebrićM10.02.2004Junior A-68
448.SRB - KBV MagAndjelijaMazićŽ08.05.2003Junior B-55
449.SRB - KBV MagMilicaMladenovićŽ06.11.2001(F) Senior 1 B2,1 kup
450.SRB - KBV PetrovacOgnjenDjordjevicM04.07.2013Pioniri B (6-7)-21
451.SRB - KBV PetrovacMihajloMilivojevicM17.01.2012Pioniri B (6-7)-29
452.SRB - KBV PetrovacKatarinaNikolićŽ26.02.2002(F) Juniori 1 AA
453.SRB - KobraSaraLackovicŽ22.08.2012Pioniri B (6-7)-33
454.SRB - KobraMilicaLjubinkovicŽ17.03.2008(F) Pioniri 2 B8,7 kup
455.SRB - KobraAnastasijaJankovicŽ29.01.2010(F) Pioniri 2 B4,3 kup
456.SRB - KobraJulijaTrifkovicŽ15.09.2008(F) Pioniri 2 B4,3 kup
457.SRB - KobraAnastasijaJankovicŽ29.01.2010Pioniri A (8-9)-27
458.SRB - KobraHelenaDrecunŽ22.01.2009Pioniri A (10-11)-33
459.SRB - KobraJulijaTrifkovicŽ15.09.2008Pioniri A (10-11)-33
460.SRB - KobraAndrejPetrovicM07.02.2009Pioniri A (10-11)-33
461.SRB - KobraJulianaStosicŽ29.04.2008Pioniri B (10-11)-27
462.SRB - KobraViktoriaStosicŽ29.04.2008Pioniri B (10-11)-27
463.SRB - KobraAnaLackovicŽ25.09.2009Pioniri B (10-11)-33
464.SRB - KobraMilaVukanovicŽ30.05.2009Pioniri B (10-11)-36
465.SRB - KobraMatijaJovanovicM09.03.2009Pioniri B (10-11)-52
466.SRB - KobraCedomirStanojevicM06.08.2005(F) Kadet 1 B4,3 kup
467.SRB - KobraTeodoraMilicevicŽ18.08.2007Kadet A-33
468.SRB - KobraMatijaPetrovicM14.09.2006Kadet A-41
469.SRB - KobraLjubisaVasicM25.08.2007Kadet A-53
470.SRB - KobraMarijaZirojevicŽ23.04.2006Kadet B-44
471.SRB - KobraMarijaMirkovicŽ26.09.2007Kadet B-51
472.SRB - KobraAleksaTosicM30.11.2002(F) Juniori 1 AA
473.SRB - KobraAleksandarPetrovicM08.07.2003(F) Juniori 1 AA
474.SRB - KobraTeodoraTrifkovicŽ23.09.2004(F) Juniori 1 B2,1 kup
475.SRB - KobraOliveraDzonicŽ06.10.2003Junior A-46
476.SRB - KobraIlijaMilosavljevicM08.12.2004Junior B-59
477.SRB - KobraTeodoraDjericŽ28.11.2001Senior A-49
478.SRB - KobraAleksandraProleŽ23.09.1998(F) Senior 1 AA
479.SRB - KoloseumVanjaMičevićŽ05.12.2008(T) PionirKick
480.SRB - KoloseumEnaMarkovićŽ22.01.2008(F) Pioniri 2 B4,3 kup
481.SRB - KoloseumEnaMarkovićŽ22.01.2008Pioniri B (10-11)-40
482.SRB - KoloseumUnaKovačŽ08.05.2008Pioniri B (10-11)-44
483.SRB - KoloseumAndreaDragojevicŽ14.08.2008Pioniri B (10-11)-57
484.SRB - KoloseumLenaDodićŽ07.08.2008Pioniri B (10-11)-57
485.SRB - KoloseumSaraCvetkovićŽ22.08.2008Pioniri B (10-11)-57
486.SRB - KoloseumTaraMilenkovićŽ06.08.2006(T) KadetKick
487.SRB - KoloseumTaraMilenkovićŽ06.08.2006Kadet B-37
488.SRB - KoloseumAndrijaGrujićM12.12.2007Kadet B-41
489.SRB - KoloseumJanaStojkovicŽ05.02.2006Kadet B-51
490.SRB - KoloseumLukaStojanovM29.03.2007Kadet B-65
491.SRB - KoloseumNemanjaJovanovićM28.08.2003Junior A-51
492.SRB - KoloseumMilicaMatićŽ17.09.2004Junior A-49
493.SRB - KoloseumNemanjaDejanovićM08.09.2002Junior A-59
494.SRB - KoloseumLukaBabićM05.09.2004Junior A-63
495.SRB - KoloseumMilicaNedelkovskiŽ27.02.2002Junior A-59
496.SRB - KoloseumAndjelaŠešunŽ10.11.2000Senior A-53
497.SRB - KoloseumMinjaBojovićŽ07.05.2001Senior A-67
498.SRB - KoloseumMarijaStojkovskiŽ20.11.2001Senior B-67
499.SRB - Kwon BatajnicaUrošJovicM04.09.2012Pioniri B (6-7)-29
500.SRB - Kwon BatajnicaJovanaTrivkovicŽ11.01.2013Pioniri B (6-7)-33
501.SRB - Kwon BatajnicaTeodoraJovicŽ14.01.2010Pioniri A (8-9)-29
502.SRB - Kwon BatajnicaMarkoMarkovicM21.06.2011Pioniri B (8-9)-27
503.SRB - Kwon BatajnicaPavleGaćešaM06.09.2011Pioniri B (8-9)-36
504.SRB - Kwon BatajnicaTijanaRisovicŽ16.09.2008Pioniri A (10-11)-30
505.SRB - Kwon BatajnicaDusanJovicM23.12.2008Pioniri A (10-11)-44
506.SRB - Kwon BatajnicaSandraDjurićŽ31.10.2008Pioniri B (10-11)-40
507.SRB - Kwon BatajnicaGraovacMartaŽ23.09.2008Pioniri B (10-11)-44
508.SRB - Kwon BatajnicaUrošPavlovićM06.09.2008Pioniri B (10-11)-48
509.SRB - Kwon BatajnicaAleksandraStankovicŽ26.02.2006Kadet B+59
510.SRB - Kwon BatajnicaTeodoraSkerletovicŽ27.05.2005Kadet B+59
511.SRB - Kwon BatajnicaNikolaNovakovicM05.08.2005Kadet B+65
512.SRB - LavTamaraŠevoŽ29.12.2005Kadet A-55
513.SRB - LavMarijaPoznanovićŽ09.03.2000Senior A-57
514.SRB - LetnjikovacMarkoLazićM25.04.2003Junior A-78
515.SRB - LetnjikovacMladenTrifunovićM15.01.2004Junior B-68
516.SRB - LetnjikovacViktorPuškićM25.07.2001Senior A-87
517.SRB - NaisusJelenaStevanovićŽ10.06.2008(F) Pioniri 1 AA
518.SRB - NaisusUrošMitrovićM31.08.2000(F) Senior 1 AA
519.SRB - Novi BečejStevanAndrinM28.07.2009Pioniri A (10-11)-33
520.SRB - Novi BečejBranislavStojišičM18.07.2009Pioniri B (10-11)-27
521.SRB - Novi BečejKristijanKurilaM07.07.2009Pioniri B (10-11)-30
522.SRB - Novi BečejKevinKicosevM06.06.2009Pioniri B (10-11)-36
523.SRB - Novi BečejAnjaVuckovicŽ07.07.2007Kadet B-44
524.SRB - Novi BečejAleksandraBrojcinŽ05.01.2005Kadet B-51
525.SRB - Novi SadLazarSavičićM01.01.2009Pioniri B (10-11)-36
526.SRB - Novi SadLukaBrajkovM13.12.2004Junior A-59
527.SRB - OlimpElenaSiminŽ08.09.2008Pioniri A (10-11)-52
528.SRB - OlimpTeodoraŠeševićŽ21.05.2008Pioniri B (10-11)-40
529.SRB - OlimpNadjaGlumacŽ15.04.2005Kadet B+59
530.SRB - OlimpStefanRaicevicM04.08.2003Junior A+78
531.SRB - Omega-BeogradMatejaMileticM10.08.2005Kadet A-57
532.SRB - OraoDajanaVelemirŽ17.07.2010(T) PionirKick
533.SRB - OraoNinaStojićŽ28.11.2008(T) PionirKick
534.SRB - OraoLukaStojiljkovićM14.08.2010(T) PionirKick
535.SRB - OraoMatejaĐelićM12.12.2009(T) PionirKick
536.SRB - OraoNenadVasićM04.04.2009(T) PionirKick
537.SRB - OraoNikolaMilosavljevićM01.07.2011(T) PionirKick
538.SRB - PegasusEmilijaTomićŽ03.02.2011Pioniri B (8-9)-23
539.SRB - PegasusIrinaGavrilovićŽ28.03.2008Pioniri A (10-11)-36
540.SRB - PegasusLukaPantićM19.05.2008Pioniri B (10-11)-33
541.SRB - PegasusLenaErorŽ12.09.2009Pioniri B (10-11)-36
542.SRB - PegasusIrenaSpasojevićŽ08.02.2003Junior A-63
543.SRB - PegasusAndrijaBulatovićM09.01.2003Junior A-73
544.SRB - PegasusTijanaPejicŽ16.09.2001Senior A-67
545.SRB - ProleterDaliborStajićM07.10.1990Senior B-74
546.SRB - ŠabacJankoGrujanićM28.02.2011Pioniri B (8-9)-25
547.SRB - ŠabacStefanVeselinovićM04.06.2011Pioniri B (8-9)-27
548.SRB - ŠabacNatalijaMarkovićŽ26.12.2011Pioniri B (8-9)-29
549.SRB - ŠabacLenkaMihailovićŽ24.09.2008Pioniri A (10-11)-30
550.SRB - ŠabacĐorđeParoškiM30.09.2008Pioniri B (10-11)-30
551.SRB - ŠabacVukašinKaravidićM14.12.2005Kadet A-41
552.SRB - ŠabacTeodoraRosićŽ08.04.2007Kadet A-41
553.SRB - ŠabacMilanKerkezM05.11.2005Kadet A-45
554.SRB - ŠabacKsenijaŽivkovićŽ14.01.2005Kadet A-47
555.SRB - ŠabacAnastasijaMitrovićŽ24.04.2005Kadet A-59
556.SRB - ŠabacMatejaGarićM22.11.2004Junior A-51
557.SRB - ŠabacMatejaIvanovićM15.10.2002Junior A-55
558.SRB - ŠabacAndreaMilankovićŽ17.10.2002Junior B-63
559.SRB - SC Novi SadVeljkoCvetkovicM06.07.2012Pioniri B (6-7)-21
560.SRB - SC Novi SadMiaBunetaŽ18.07.2011Pioniri A (8-9)-23
561.SRB - SC Novi SadDunjaCvetkovicŽ06.11.2010Pioniri B (8-9)-31
562.SRB - SC Novi SadSavaMandićM25.03.2008Pioniri B (10-11)-40
563.SRB - SC Novi SadAleksaSileM02.06.2007Kadet B-33
564.SRB - SC Novi SadTijanaLučićŽ28.01.2007Kadet B-37
565.SRB - SC Novi SadSofijaMandićŽ14.07.2004Junior B-55
566.SRB - SC Novi SadSlobodanGajicM27.03.1984Senior B-74
567.SRB - TaurunumStefanTumaraM03.05.2011Pioniri A (8-9)-27
568.SRB - TaurunumDunjaKojicŽ09.07.2010Pioniri A (8-9)-29
569.SRB - TaurunumLukaDjordjevićM03.07.2010Pioniri A (8-9)-33
570.SRB - TaurunumLazarKanačkiM09.01.2010Pioniri B (8-9)-36
571.SRB - TaurunumAndreaBozicŽ04.07.2009Pioniri A (10-11)-30
572.SRB - TaurunumAndrejUrsulovM05.07.2009Pioniri A (10-11)-33
573.SRB - TaurunumVeljkoPerovicM05.06.2009Pioniri B (10-11)-30
574.SRB - TaurunumVanjaDjordjevićŽ31.05.2006Kadet A-51
575.SRB - TaurunumAnjaŠoškićŽ05.10.2007Kadet B-37
576.SRB - TaurunumMihailoBoćaninM05.07.2006Kadet B-53
577.SRB - TaurunumLazarIličinM23.06.2004Junior A-45
578.SRB - VojvodinaSofijaStojanovićŽ11.06.2005Kadet A-55
579.SRB - VršacAlekdandarKovacM03.03.2012Pioniri B (6-7)-19
580.SRB - VršacLukaPerinM17.12.2012Pioniri B (6-7)-21
581.SRB - VršacAnaPetrovŽ27.08.2009Pioniri B (10-11)-33
582.SRB - VršacMilanCvetkovicM08.09.2007Kadet B-41
583.SRB - VršacTeodoraRadojicicŽ08.08.2005Kadet B-41
584.SRB - VršacMarkoMarinkovicM27.07.2004Junior A-68
585.SRB - ZmajArijanaIvanovićŽ14.12.2010Pioniri A (8-9)-23
586.SRB - ZmajNatalijaŠaviaŽ28.04.2011Pioniri A (8-9)-23
587.SRB - ZmajAleksandarĆurčićM22.10.2011Pioniri B (8-9)-19
588.SRB - ZmajBajićStefanM08.06.2009Pioniri A (10-11)-27
589.SRB - ZmajPavleRadišićM08.07.2008Pioniri A (10-11)-30
590.SRB - ZmajVanjaMandićM09.09.2008Pioniri A (10-11)-30
591.SRB - ZmajAndrejIvanovićM04.05.2008Pioniri A (10-11)-33
592.SRB - ZmajUrošŠaviaM22.01.2009Pioniri A (10-11)-33
593.SRB - ZmajIsidoraŠaviaŽ30.11.2006Kadet A-44
594.SRB - ZrenjaninAleksandraČolićŽ03.12.2011(T) PionirKick
595.SRB - ZrenjaninKatarinaColicŽ23.05.2013(T) PionirKick
596.SRB - ZrenjaninLoraBulikŽ22.12.2009(T) PionirKick
597.SRB - ZrenjaninMarkoVukovM08.07.2008(T) PionirKick
598.SRB - ZrenjaninBranislavSalmaM10.04.2012Pioniri B (6-7)-23
599.SRB - ZrenjaninIgorTumoM25.05.2010(F) Pioniri 2 B4,3 kup
600.SRB - ZrenjaninMarkoVukovM08.07.2008Pioniri B (10-11)-33
601.SRB - ZrenjaninFilipVukovM28.11.2007(T) KadetKick
602.SRB - ZrenjaninOgnjenKuglićM05.05.2005Kadet A-65
603.SRB - ZrenjaninAnjaKalićŽ30.12.2005Kadet B-37
604.SRB - ZrenjaninLukaSalmaM27.07.2007Kadet B-41
605.SRB - ZrenjaninFilipVukovM28.11.2007Kadet B-45
606.SRB - ZrenjaninNikolaArsicM30.07.2005Kadet B-45
607.SRB - ZrenjaninSrđanProdanovićM11.05.2007Kadet B-49
608.SRB - ZrenjaninDušanŽugićM17.08.2005Kadet B-53
609.SRB - ZrenjaninKatarinaMarjanskiŽ02.07.2005Kadet B-55
610.SRB - ZrenjaninDaliborKostinM25.02.2006Kadet B-61
611.SRB - ZrenjaninStrahinjaGrahovacM08.08.2007Kadet B-61
612.SRB - ZrenjaninLenaBožićŽ25.07.2006Kadet B+59
613.SRB - ZrenjaninDavidVukovM28.11.2007Kadet B+65
614.SRB - ZrenjaninIgorČorbaM18.08.2002Junior A-63
615.SRB - ZrenjaninDanicaPetkovŽ26.01.2002Junior A+68
616.SRB - ZrenjaninJelenaOprucŽ28.08.2002Junior B-55
617.SRB - ZrenjaninMinaHrubikŽ17.01.2003Junior B-55
618.SRB - ZrenjaninSandraMarkucinŽ04.04.2002Junior B-63
619.SRB - ZrenjaninValentinaMilićŽ09.02.2000Senior A-57
620.SRB - ZrenjaninStefanOprucM23.01.2000Senior A-68
621.SRB - ZrenjaninDejanPopovM02.12.1997Senior A-74
622.SRB - ZrenjaninDanicaPetkovŽ26.01.2002Senior A-73
623.SRB - ZrenjaninRadovanMijanovićM30.10.1990Senior A-87
624.SRB - ZrenjaninAnastasijaGrahovacŽ09.05.2001Senior B-53
625.SRB - ZrenjaninDanicaPavicevićŽ29.11.2001Senior B-57
626.TUN - Olympic star sport individual Gabes HamdiBouchligaM05.05.2009(T) PionirKick
627.TUN - Olympic star sport individual Gabes AdemKaamM07.11.2011Pioniri B (8-9)-29
628.TUN - Olympic star sport individual Gabes Ahmed AmineZorragaM11.02.2009Pioniri A (10-11)-40
629.TUN - Olympic star sport individual Gabes AlaaBen MohamedŽ05.09.2008Pioniri B (10-11)-33
630.TUN - Olympic star sport individual Gabes HamdiBouchligaM05.05.2009Pioniri B (10-11)-33
631.TUN - Olympic star sport individual Gabes SaifAssadiM17.04.2006Kadet A-45
632.TUN - Olympic star sport individual Gabes Mohamed amineSouiM14.01.2006Kadet A-61
633.TUN - Olympic star sport individual Gabes AbdallahGouismiM03.10.2007Kadet B-33
634.TUN - Olympic star sport individual Gabes Mohamed AliBenayedM05.06.2007Kadet B-33
635.TUN - Olympic star sport individual Gabes HazemBen AliM02.06.2007Kadet B-65
636.TUN - Olympic star sport individual Gabes AnasNasfiM02.06.2006Kadet B+65
637.TUN - Olympic star sport individual Gabes RaziChaaliaM07.03.2001Senior B-58
638.TUN - Olympic star sport individual Gabes RjabChaaliaM01.06.1994(F) Senior 1 AA
639.TUN - Olympic star sport individual Gabes WalidBen SallamM04.01.1988(F) Senior 2 AA


Broj prijavljenih takmičara po kategorijama
Rb.KategorijaMBroj MŽBroj ŽUkupno
1.Pioniri A (6-7)-190-1911
2.Pioniri A (6-7)-210-2100
3.Pioniri A (6-7)-230-2300
4.Pioniri A (6-7)-250-2500
5.Pioniri A (6-7)-270-2700
6.Pioniri A (6-7)-290-2900
7.Pioniri A (6-7)-310-3100
8.Pioniri A (6-7)-330-3300
9.Pioniri A (6-7)-360-3600
10.Pioniri A (6-7)-390-3900
11.Pioniri A (6-7)-430-4300
12.Pioniri A (6-7)+430+4300
13.Pioniri B (6-7)-191-1901
14.Pioniri B (6-7)-213-2103
15.Pioniri B (6-7)-232-2302
16.Pioniri B (6-7)-252-2502
17.Pioniri B (6-7)-270-2700
18.Pioniri B (6-7)-293-2914
19.Pioniri B (6-7)-310-3100
20.Pioniri B (6-7)-330-3322
21.Pioniri B (6-7)-360-3600
22.Pioniri B (6-7)-390-3900
23.Pioniri B (6-7)-430-4300
24.Pioniri B (6-7)+430+4300
25.Pioniri A (8-9)-190-1900
26.Pioniri A (8-9)-210-2100
27.Pioniri A (8-9)-234-2337
28.Pioniri A (8-9)-252-2513
29.Pioniri A (8-9)-275-2749
30.Pioniri A (8-9)-293-2947
31.Pioniri A (8-9)-311-3101
32.Pioniri A (8-9)-333-3303
33.Pioniri A (8-9)-360-3600
34.Pioniri A (8-9)-390-3900
35.Pioniri A (8-9)-430-4300
36.Pioniri A (8-9)+430+4300
37.Pioniri B (8-9)-192-1902
38.Pioniri B (8-9)-210-2100
39.Pioniri B (8-9)-232-2313
40.Pioniri B (8-9)-254-2504
41.Pioniri B (8-9)-276-27410
42.Pioniri B (8-9)-294-2948
43.Pioniri B (8-9)-313-3136
44.Pioniri B (8-9)-332-3302
45.Pioniri B (8-9)-365-3605
46.Pioniri B (8-9)-390-3900
47.Pioniri B (8-9)-430-4311
48.Pioniri B (8-9)+431+4323
49.Pioniri A (10-11)-272-2724
50.Pioniri A (10-11)-309-301221
51.Pioniri A (10-11)-3313-33720
52.Pioniri A (10-11)-367-36512
53.Pioniri A (10-11)-404-4037
54.Pioniri A (10-11)-443-4414
55.Pioniri A (10-11)-481-4823
56.Pioniri A (10-11)-520-5244
57.Pioniri A (10-11)-570-5700
58.Pioniri A (10-11)+570+5700
59.Pioniri B (10-11)-274-2726
60.Pioniri B (10-11)-307-3029
61.Pioniri B (10-11)-335-33611
62.Pioniri B (10-11)-367-3629
63.Pioniri B (10-11)-407-40411
64.Pioniri B (10-11)-440-4433
65.Pioniri B (10-11)-483-4803
66.Pioniri B (10-11)-522-5213
67.Pioniri B (10-11)-570-5733
68.Pioniri B (10-11)+570+5700
69.Kadet A-336-2906
70.Kadet A-3713-33619
71.Kadet A-4113-37518
72.Kadet A-4511-41819
73.Kadet A-498-44715
74.Kadet A-533-4747
75.Kadet A-576-51915
76.Kadet A-614-55812
77.Kadet A-653-59710
78.Kadet A+654+5948
79.Kadet B-335-2905
80.Kadet B-375-3305
81.Kadet B-417-37512
82.Kadet B-456-4128
83.Kadet B-492-4424
84.Kadet B-533-4703
85.Kadet B-573-5158
86.Kadet B-612-5557
87.Kadet B-652-5902
88.Kadet B+654+59610
89.Junior A-455-4205
90.Junior A-480-4411
91.Junior A-516-46511
92.Junior A-558-49311
93.Junior A-596-52410
94.Junior A-633-5547
95.Junior A-684-5937
96.Junior A-732-6324
97.Junior A-784-6804
98.Junior A+783+6814
99.Junior B-450-4200
100.Junior B-480-4411
101.Junior B-510-4600
102.Junior B-552-4902
103.Junior B-591-5223
104.Junior B-630-5555
105.Junior B-681-5967
106.Junior B-730-6333
107.Junior B-780-6800
108.Junior B+783+6803
109.Senior A-540-4600
110.Senior A-580-4944
111.Senior A-634-5326
112.Senior A-686-5739
113.Senior A-743-6203
114.Senior A-800-6733
115.Senior A-874-7326
116.Senior A+870+7322
117.Senior B-540-4600
118.Senior B-581-4901
119.Senior B-631-5323
120.Senior B-680-5722
121.Senior B-743-6203
122.Senior B-800-6722
123.Senior B-870-7300
124.Senior B+870+7300
125.(T) PionirKick11Kick1021
126.(F) Pioniri 1 AA0A11
127.(F) Pioniri 2 B8,7 kup68,7 kup511
128.(F) Pioniri 2 B6,5 kup16,5 kup34
129.(F) Pioniri 2 B4,3 kup24,3 kup57
130.(F) Pioniri 2 B2,1 kup02,1 kup00
131.(F) Kadet 1 AA2A13
132.(F) Kadet 1 B8,7 kup18,7 kup23
133.(F) Kadet 1 B6,5 kup16,5 kup45
134.(F) Kadet 1 B4,3 kup24,3 kup24
135.(F) Kadet 1 B2,1 kup22,1 kup24
136.(T) KadetKick2Kick13
137.(F) Juniori 1 AA3A25
138.(F) Juniori 1 B8,7 kup18,7 kup01
139.(F) Juniori 1 B6,5 kup06,5 kup11
140.(F) Juniori 1 B4,3 kup04,3 kup11
141.(F) Juniori 1 B2,1 kup22,1 kup35
142.(F) Senior 1 AA6A410
143.(F) Senior 1 B8,7 kup08,7 kup00
144.(F) Senior 1 B6,5 kup06,5 kup00
145.(F) Senior 1 B4,3 kup14,3 kup01
146.(F) Senior 1 B2,1 kup02,1 kup11
147.(F) Senior 2 AA1A01
148.(F) Master 1 AA0A00
UKUPNO90 (14)35683 (16)283639


Broj prijavljenih takmičara po uzrasnim kategorijama
Rb.KategorijaBroj MBroj ŽUkupno
1.Pioniri A (6-7)011
2.Pioniri B (6-7)11314
3.Pioniri B (8-9)291544
4.Pioniri A (8-9)181230
5.Pioniri B (10-11)352358
6.Pioniri A (10-11)393675
7.Kadet A7158129
8.Kadet B392564
9.Junior A412364
10.Junior B71724
11.Senior A171633
12.Senior B5611
13.Poomsae - INDIVIDUAL444892
UKUPNO356283639


  Language: