Click to go back

Takmičenje:
Tim: Sortiraj po:
Uzrasna kat.:

Spisak prijavljenih takmičara
Rb.TimImePrezimePolDat. rođ.Uzr. kat.Kategorija
1.ROU - Asociatia Club Sportiv TenereChisIoanaŽ19.05.2007B CADETI Ind4-3 KEUP
2.ROU - Black TigerStefanCristeaM09.07.2013B DEBUTANTI Ind8-7 KEUP
3.ROU - Black TigerMateiMatacaM12.10.2011B DEBUTANTI Ind6-5 KEUP
4.ROU - Black TigerAndreiBurcaM26.02.2009B COPII Echipe [2]8-7 KEUP
5.ROU - Black TigerRazvanModigaM21.01.2010B COPII Echipe [2]8-7 KEUP
6.ROU - Black TigerSebastianBusuiocM24.02.2009B COPII Echipe [2]8-7 KEUP
7.ROU - Black TigerAlexandraAnghel TeodoraŽ12.10.2009B COPII Echipe [3]6-5 KEUP
8.ROU - Black TigerAlexandraRaileanuŽ17.11.2010B COPII Echipe [3]6-5 KEUP
9.ROU - Black TigerVioletaCosteaŽ16.03.2009B COPII Echipe [3]6-5 KEUP
10.ROU - Black TigerAlexandraRaileanuŽ17.11.2010B COPII Echipe [20]6-5 KEUP
11.ROU - Black TigerAna Maria AlexandraStefanŽ28.06.2009B COPII Echipe [20]6-5 KEUP
12.ROU - Black TigerStefaniaCostinŽ27.12.2008B COPII Echipe [20]6-5 KEUP
13.ROU - Black TigerLucianMihalceanuM16.06.2010B COPII Echipe [21]6-5 KEUP
14.ROU - Black TigerMateiMatacaM12.10.2010B COPII Echipe [21]6-5 KEUP
15.ROU - Black TigerVlad-FelixMihailaM18.05.2010B COPII Echipe [21]6-5 KEUP
16.ROU - Black TigerCristinaProdanŽ10.12.2010B COPII Ind8-7 KEUP
17.ROU - Black TigerAlexandruCostmanM01.08.2009B COPII Ind8-7 KEUP
18.ROU - Black TigerBogdanAnghelutaM07.08.2009B COPII Ind8-7 KEUP
19.ROU - Black TigerSebastianBusuiocM24.02.2009B COPII Ind8-7 KEUP
20.ROU - Black TigerAlexandraAnghel TeodoraŽ12.10.2009B COPII Ind6-5 KEUP
21.ROU - Black TigerStefaniaCostinŽ27.12.2008B COPII Ind6-5 KEUP
22.ROU - Black TigerVioletaCosteaŽ16.03.2009B COPII Ind6-5 KEUP
23.ROU - Black TigerAndreiBurcaM26.02.2009B COPII Ind6-5 KEUP
24.ROU - Black TigerLucianMihalceanuM16.06.2010B COPII Ind6-5 KEUP
25.ROU - Black TigerRazvanModigaM21.01.2010B COPII Ind6-5 KEUP
26.ROU - Black TigerVlad-FelixMihailaM18.05.2010B COPII Ind6-5 KEUP
27.ROU - Black TigerAlexandraRaileanuŽ17.11.2010B COPII Ind4-3 KEUP
28.ROU - Black TigerAna Maria AlexandraStefanŽ28.06.2009B COPII Ind4-3 KEUP
29.ROU - Black TigerDarian TeodorDumitrascuM15.07.2009B COPII Ind2-1 KEUP
30.ROU - Black TigerDarius IulianGrigoritaM13.11.2009B COPII Ind2-1 KEUP
31.ROU - Black TigerAna Maria AlexandraStefanŽ28.06.2009B COPII Perechi [4]4-3 KEUP
32.ROU - Black TigerDarius IulianGrigoritaM13.11.2009B COPII Perechi [4]4-3 KEUP
33.ROU - Black TigerCosminPopicaM05.06.2005B CADETI Ind8-7 KEUP
34.ROU - Black TigerNicolaieToaderM18.03.2005B CADETI Ind8-7 KEUP
35.ROU - Black TigerAndreeaMarinŽ22.10.2005B CADETI Ind6-5 KEUP
36.ROU - Black TigerRobert AndreiManeaM24.04.2006B CADETI Ind2-1 KEUP
37.ROU - Black TigerAndreeaMarinŽ22.10.2005B CADETI Perechi [70]6-5 KEUP
38.ROU - Black TigerRobert AndreiManeaM24.04.2006B CADETI Perechi [70]6-5 KEUP
39.ROU - Black TigerOlaruRebeca-GeorgianaŽ24.03.2003B JUNIORI Ind6-5 KEUP
40.ROU - Black TigerAlexandruDimaM27.12.2002B JUNIORI Ind4-3 KEUP
41.ROU - Black TigerSoareFlorinM15.11.2004B JUNIORI Ind4-3 KEUP
42.ROU - Black TigerOlaruRebeca-GeorgianaŽ24.03.2003B JUNIORI Perechi [71]6-5 KEUP
43.ROU - Black TigerSoareFlorinM15.11.2004B JUNIORI Perechi [71]6-5 KEUP
44.ROU - C.S. TOTAL TAEKWONDOScutelnicuGEORGE ADRIANM26.05.2006B CADETI Ind6-5 KEUP
45.ROU - C.S. TOTAL TAEKWONDORoznovanuGeorgianaŽ08.07.1999A SENIORI Ind1-3 DAN
46.ROU - Clubul Sportiv KORYOHususanNereaŽ15.05.2012B DEBUTANTI Ind8-7 KEUP
47.ROU - Clubul Sportiv KORYOPetrasAdrianM04.02.2008B COPII Ind6-5 KEUP
48.ROU - Clubul Sportiv KORYOSarbuDeliaŽ15.01.2005B CADETI Ind8-7 KEUP
49.ROU - Clubul Sportiv KORYODavidTatianaŽ04.06.2005B CADETI Ind4-3 KEUP
50.ROU - Clubul Sportiv KORYOSzaboAlexiaŽ26.06.2004A JUNIORI Ind1-3 DAN
51.ROU - Clubul Sportiv KORYOIgaDariusM26.06.2002A JUNIORI Ind1-3 DAN
52.ROU - Clubul Sportiv KORYOSzaboAlexiaŽ26.06.2004A JUNIORI Perechi [46]1-3 DAN
53.ROU - Clubul Sportiv KORYOIgaDariusM26.06.2002A JUNIORI Perechi [46]1-3 DAN
54.ROU - Clubul Sportiv KORYOTiureanIoanaŽ27.01.1998A SENIORI Ind1-3 DAN
55.ROU - Clubul Sportiv KORYOHususanRaduM22.09.1982B SENIORI Ind8-7 KEUP
56.ROU - Clubul Sportiv KORYOMoldovanVasileM29.12.1974B SENIORI Ind6-5 KEUP
57.ROU - Clubul Sportiv KORYOTiureanIoanM12.01.1970MASTER Ind4-6 DAN
58.ROU - Clubul Sportiv KORYOTiureanIoanaŽ27.01.1998MASTER Perechi [37]4-6 DAN
59.ROU - Clubul Sportiv KORYOTiureanIoanM12.01.1970MASTER Perechi [37]4-6 DAN
60.ROU - CS KeumgangOnofreiRaresM15.04.2011B DEBUTANTI Echipe [19]8-7 KEUP
61.ROU - CS KeumgangRaileanuStefanM05.09.2011B DEBUTANTI Echipe [19]8-7 KEUP
62.ROU - CS KeumgangRaileanuVladM11.11.2011B DEBUTANTI Echipe [19]8-7 KEUP
63.ROU - CS KeumgangBenhassouSelmaŽ06.05.2013B DEBUTANTI Echipe [51]8-7 KEUP
64.ROU - CS KeumgangPetrilaGiuliaŽ06.03.2012B DEBUTANTI Echipe [51]8-7 KEUP
65.ROU - CS KeumgangRomanAnastasiaŽ03.06.2012B DEBUTANTI Echipe [51]8-7 KEUP
66.ROU - CS KeumgangClimescuLucaM01.07.2011B DEBUTANTI Echipe [52]8-7 KEUP
67.ROU - CS KeumgangGhetauRaresM01.04.2012B DEBUTANTI Echipe [52]8-7 KEUP
68.ROU - CS KeumgangNetcaNicusor DragosM09.10.2012B DEBUTANTI Echipe [52]8-7 KEUP
69.ROU - CS KeumgangMihalacheMarioM04.04.2011B DEBUTANTI Echipe [53]8-7 KEUP
70.ROU - CS KeumgangProdanciucAugustusM18.02.2011B DEBUTANTI Echipe [53]8-7 KEUP
71.ROU - CS KeumgangTeletinAlexandruM17.06.2011B DEBUTANTI Echipe [53]8-7 KEUP
72.ROU - CS KeumgangAlexeIustinM14.10.2012B DEBUTANTI Echipe [59]8-7 KEUP
73.ROU - CS KeumgangGeantauMateiM04.06.2011B DEBUTANTI Echipe [59]8-7 KEUP
74.ROU - CS KeumgangOlogesaRazvanM01.07.2011B DEBUTANTI Echipe [59]8-7 KEUP
75.ROU - CS KeumgangBenhassouSelmaŽ06.05.2013B DEBUTANTI Ind8-7 KEUP
76.ROU - CS KeumgangBorsAlexandraŽ15.11.2012B DEBUTANTI Ind8-7 KEUP
77.ROU - CS KeumgangPetrilaGiuliaŽ06.03.2012B DEBUTANTI Ind8-7 KEUP
78.ROU - CS KeumgangRomanAnastasiaŽ03.06.2012B DEBUTANTI Ind8-7 KEUP
79.ROU - CS KeumgangAlexeIustinM14.10.2012B DEBUTANTI Ind8-7 KEUP
80.ROU - CS KeumgangClimescuLucaM01.07.2011B DEBUTANTI Ind8-7 KEUP
81.ROU - CS KeumgangGhetauRaresM01.04.2012B DEBUTANTI Ind8-7 KEUP
82.ROU - CS KeumgangMihalacheMarioM04.04.2011B DEBUTANTI Ind8-7 KEUP
83.ROU - CS KeumgangNetcaNicusor DragosM09.10.2012B DEBUTANTI Ind8-7 KEUP
84.ROU - CS KeumgangOlogesaRazvanM01.07.2011B DEBUTANTI Ind8-7 KEUP
85.ROU - CS KeumgangOnofreiRaresM15.04.2011B DEBUTANTI Ind8-7 KEUP
86.ROU - CS KeumgangProdanciucAugustusM18.02.2011B DEBUTANTI Ind8-7 KEUP
87.ROU - CS KeumgangRaileanuStefanM05.09.2011B DEBUTANTI Ind8-7 KEUP
88.ROU - CS KeumgangRaileanuVladM11.11.2011B DEBUTANTI Ind8-7 KEUP
89.ROU - CS KeumgangTeletinAlexandruM17.06.2011B DEBUTANTI Ind8-7 KEUP
90.ROU - CS KeumgangCiobanuDavidM21.02.2011B DEBUTANTI Ind6-5 KEUP
91.ROU - CS KeumgangRomanAnastasiaŽ03.06.2012B DEBUTANTI Perechi [5]8-7 KEUP
92.ROU - CS KeumgangGhetauRaresM01.04.2012B DEBUTANTI Perechi [5]8-7 KEUP
93.ROU - CS KeumgangBorsAlexandraŽ15.11.2012B DEBUTANTI Perechi [6]8-7 KEUP
94.ROU - CS KeumgangRaileanuStefanM05.09.2011B DEBUTANTI Perechi [6]8-7 KEUP
95.ROU - CS KeumgangPetrilaGiuliaŽ06.03.2012B DEBUTANTI Perechi [47]8-7 KEUP
96.ROU - CS KeumgangNetcaNicusor DragosM09.10.2012B DEBUTANTI Perechi [47]8-7 KEUP
97.ROU - CS KeumgangBenhassouSelmaŽ06.05.2013B DEBUTANTI Perechi [48]8-7 KEUP
98.ROU - CS KeumgangClimescuLucaM01.07.2011B DEBUTANTI Perechi [48]8-7 KEUP
99.ROU - CS KeumgangAursuleseiRaulM04.03.2009B COPII Echipe [18]8-7 KEUP
100.ROU - CS KeumgangHritcuRazvanM11.11.2009B COPII Echipe [18]8-7 KEUP
101.ROU - CS KeumgangSimionRaresM05.10.2010B COPII Echipe [18]8-7 KEUP
102.ROU - CS KeumgangAgapeBiancaŽ06.02.2008B COPII Echipe [54]8-7 KEUP
103.ROU - CS KeumgangBalanIoanaŽ31.01.2009B COPII Echipe [54]8-7 KEUP
104.ROU - CS KeumgangGafitaSabinaŽ27.02.2009B COPII Echipe [54]8-7 KEUP
105.ROU - CS KeumgangPesteDanielaŽ21.09.2009B COPII Echipe [56]8-7 KEUP
106.ROU - CS KeumgangPesteMadalinaŽ21.09.2009B COPII Echipe [56]8-7 KEUP
107.ROU - CS KeumgangRaileanuTeodoraŽ25.04.2010B COPII Echipe [56]8-7 KEUP
108.ROU - CS KeumgangLuduAndaŽ08.10.2010B COPII Echipe [57]8-7 KEUP
109.ROU - CS KeumgangLuduAuraŽ08.10.2010B COPII Echipe [57]8-7 KEUP
110.ROU - CS KeumgangPuscasMiruna -AydaŽ01.12.2009B COPII Echipe [57]8-7 KEUP
111.ROU - CS KeumgangApostolDenisM07.01.2009B COPII Echipe [61]8-7 KEUP
112.ROU - CS KeumgangMamaligaRaresM11.03.2009B COPII Echipe [61]8-7 KEUP
113.ROU - CS KeumgangVasilacheSebastianM14.06.2009B COPII Echipe [61]8-7 KEUP
114.ROU - CS KeumgangBagirianuRobertM15.12.2010B COPII Echipe [60]6-5 KEUP
115.ROU - CS KeumgangCiobanuEdiM28.10.2008B COPII Echipe [60]6-5 KEUP
116.ROU - CS KeumgangLucaAlexandruM09.09.2010B COPII Echipe [60]6-5 KEUP
117.ROU - CS KeumgangAgapeBiancaŽ06.02.2008B COPII Ind8-7 KEUP
118.ROU - CS KeumgangBalanIoanaŽ31.01.2009B COPII Ind8-7 KEUP
119.ROU - CS KeumgangGafitaSabinaŽ27.02.2009B COPII Ind8-7 KEUP
120.ROU - CS KeumgangLuduAndaŽ08.10.2010B COPII Ind8-7 KEUP
121.ROU - CS KeumgangLuduAuraŽ08.10.2010B COPII Ind8-7 KEUP
122.ROU - CS KeumgangPesteDanielaŽ21.09.2009B COPII Ind8-7 KEUP
123.ROU - CS KeumgangPesteMadalinaŽ21.09.2009B COPII Ind8-7 KEUP
124.ROU - CS KeumgangPuscasMiruna -AydaŽ01.12.2009B COPII Ind8-7 KEUP
125.ROU - CS KeumgangRaileanuTeodoraŽ25.04.2010B COPII Ind8-7 KEUP
126.ROU - CS KeumgangApostolDenisM07.01.2009B COPII Ind8-7 KEUP
127.ROU - CS KeumgangAursuleseiRaulM04.03.2009B COPII Ind8-7 KEUP
128.ROU - CS KeumgangHritcuRazvanM11.11.2009B COPII Ind8-7 KEUP
129.ROU - CS KeumgangMamaligaRaresM11.03.2009B COPII Ind8-7 KEUP
130.ROU - CS KeumgangRaileanuRaduM05.07.2008B COPII Ind8-7 KEUP
131.ROU - CS KeumgangSimionRaresM05.10.2010B COPII Ind8-7 KEUP
132.ROU - CS KeumgangVasilacheSebastianM14.06.2009B COPII Ind8-7 KEUP
133.ROU - CS KeumgangBagirianuRobertM15.12.2010B COPII Ind6-5 KEUP
134.ROU - CS KeumgangCiobanuEdiM28.10.2008B COPII Ind6-5 KEUP
135.ROU - CS KeumgangLucaAlexandruM09.09.2010B COPII Ind6-5 KEUP
136.ROU - CS KeumgangBordeianuAugustinaŽ02.07.2009B COPII Ind4-3 KEUP
137.ROU - CS KeumgangBurcaLuizaŽ24.01.2008B COPII Ind4-3 KEUP
138.ROU - CS KeumgangCosofretMariusM15.05.2009B COPII Ind4-3 KEUP
139.ROU - CS KeumgangStoleriuDariusM11.12.2008B COPII Ind4-3 KEUP
140.ROU - CS KeumgangRaileanuTeodoraŽ25.04.2010B COPII Perechi [7]8-7 KEUP
141.ROU - CS KeumgangHritcuRazvanM11.11.2009B COPII Perechi [7]8-7 KEUP
142.ROU - CS KeumgangPesteMadalinaŽ21.09.2009B COPII Perechi [15]8-7 KEUP
143.ROU - CS KeumgangRaileanuRaduM05.07.2008B COPII Perechi [15]8-7 KEUP
144.ROU - CS KeumgangPesteDanielaŽ21.09.2009B COPII Perechi [16]8-7 KEUP
145.ROU - CS KeumgangSimionRaresM05.10.2010B COPII Perechi [16]8-7 KEUP
146.ROU - CS KeumgangLuduAndaŽ08.10.2010B COPII Perechi [49]8-7 KEUP
147.ROU - CS KeumgangBagirianuRobertM15.12.2010B COPII Perechi [49]8-7 KEUP
148.ROU - CS KeumgangLuduAuraŽ08.10.2010B COPII Perechi [50]8-7 KEUP
149.ROU - CS KeumgangVasilacheSebastianM14.06.2009B COPII Perechi [50]8-7 KEUP
150.ROU - CS KeumgangBordeianuAugustinaŽ02.07.2009B COPII Perechi [14]4-3 KEUP
151.ROU - CS KeumgangCosofretMariusM15.05.2009B COPII Perechi [14]4-3 KEUP
152.ROU - CS KeumgangBurcaLuizaŽ24.01.2008B COPII Perechi [17]4-3 KEUP
153.ROU - CS KeumgangStoleriuDariusM11.12.2008B COPII Perechi [17]4-3 KEUP
154.ROU - CS KeumgangGherasimIoanaŽ20.09.2007B CADETI Echipe [55]8-7 KEUP
155.ROU - CS KeumgangLucaAmaliaŽ31.05.2007B CADETI Echipe [55]8-7 KEUP
156.ROU - CS KeumgangStefanAlesiaŽ11.07.2007B CADETI Echipe [55]8-7 KEUP
157.ROU - CS KeumgangBaciuAndreiM15.11.2007B CADETI Echipe [58]8-7 KEUP
158.ROU - CS KeumgangEneAndreiM15.10.2007B CADETI Echipe [58]8-7 KEUP
159.ROU - CS KeumgangSinovDariusM14.02.2006B CADETI Echipe [58]8-7 KEUP
160.ROU - CS KeumgangBorsAndreeaŽ25.10.2007B CADETI Echipe [63]8-7 KEUP
161.ROU - CS KeumgangBulaiAndraŽ11.07.2007B CADETI Echipe [63]8-7 KEUP
162.ROU - CS KeumgangGhetauIlincaŽ08.07.2007B CADETI Echipe [63]8-7 KEUP
163.ROU - CS KeumgangBorsAndreeaŽ25.10.2007B CADETI Ind8-7 KEUP
164.ROU - CS KeumgangBulaiAndraŽ11.07.2007B CADETI Ind8-7 KEUP
165.ROU - CS KeumgangGherasimIoanaŽ20.09.2007B CADETI Ind8-7 KEUP
166.ROU - CS KeumgangGhetauIlincaŽ08.07.2007B CADETI Ind8-7 KEUP
167.ROU - CS KeumgangLucaAmaliaŽ31.05.2007B CADETI Ind8-7 KEUP
168.ROU - CS KeumgangStefanAlesiaŽ11.07.2007B CADETI Ind8-7 KEUP
169.ROU - CS KeumgangBaciuAndreiM15.11.2007B CADETI Ind8-7 KEUP
170.ROU - CS KeumgangBalanRares GabrielM31.10.2005B CADETI Ind8-7 KEUP
171.ROU - CS KeumgangEneAndreiM15.10.2007B CADETI Ind8-7 KEUP
172.ROU - CS KeumgangGrosuAdrianM02.07.2005B CADETI Ind8-7 KEUP
173.ROU - CS KeumgangSinovDariusM14.02.2006B CADETI Ind8-7 KEUP
174.ROU - CS KeumgangCeucaMariaŽ24.12.2007B CADETI Ind4-3 KEUP
175.ROU - CS KeumgangBurcaRobertM17.07.2006B CADETI Ind4-3 KEUP
176.ROU - CS KeumgangGoldanDavidM19.11.2007B CADETI Ind4-3 KEUP
177.ROU - CS KeumgangGhetauIlincaŽ08.07.2007B CADETI Perechi [8]8-7 KEUP
178.ROU - CS KeumgangSinovDariusM14.02.2006B CADETI Perechi [8]8-7 KEUP
179.ROU - CS KeumgangBorsAndreeaŽ25.10.2007B CADETI Perechi [9]8-7 KEUP
180.ROU - CS KeumgangBaciuAndreiM15.11.2007B CADETI Perechi [9]8-7 KEUP
181.ROU - CS KeumgangLucaAmaliaŽ31.05.2007B CADETI Perechi [11]8-7 KEUP
182.ROU - CS KeumgangEneAndreiM15.10.2007B CADETI Perechi [11]8-7 KEUP
183.ROU - CS KeumgangBulaiAndraŽ11.07.2007B CADETI Perechi [69]8-7 KEUP
184.ROU - CS KeumgangBalanRares GabrielM31.10.2005B CADETI Perechi [69]8-7 KEUP
185.ROU - CS KeumgangCeucaMariaŽ24.12.2007B CADETI Perechi [12]4-3 KEUP
186.ROU - CS KeumgangGoldanDavidM19.11.2007B CADETI Perechi [12]4-3 KEUP
187.ROU - CS KeumgangHalipIoanaŽ02.04.2004A JUNIORI Ind1-3 DAN
188.ROU - CS KeumgangDumitriuDenisM22.09.2004A JUNIORI Ind1-3 DAN
189.ROU - CS KeumgangSinovFlorinelM31.03.2003A JUNIORI Ind1-3 DAN
190.ROU - CS KeumgangHalipIoanaŽ02.04.2004A JUNIORI Perechi [1]1-3 DAN
191.ROU - CS KeumgangDumitriuDenisM22.09.2004A JUNIORI Perechi [1]1-3 DAN
192.ROU - CS KeumgangCiobanuDeliaŽ04.12.2003A JUNIORI Perechi [13]1-3 DAN
193.ROU - CS KeumgangSinovFlorinelM31.03.2003A JUNIORI Perechi [13]1-3 DAN
194.ROU - CS KeumgangCiobanuDeliaŽ04.12.2003B JUNIORI Echipe [62]4-3 KEUP
195.ROU - CS KeumgangCodruSimonaŽ17.05.2004B JUNIORI Echipe [62]4-3 KEUP
196.ROU - CS KeumgangMarianIoanaŽ14.10.2004B JUNIORI Echipe [62]4-3 KEUP
197.ROU - CS KeumgangScutaruRobertM19.06.2002B JUNIORI Ind8-7 KEUP
198.ROU - CS KeumgangCiobanuDeliaŽ04.12.2003B JUNIORI Ind4-3 KEUP
199.ROU - CS KeumgangCodruSimonaŽ17.05.2004B JUNIORI Ind4-3 KEUP
200.ROU - CS KeumgangMarianIoanaŽ14.10.2004B JUNIORI Ind4-3 KEUP
201.ROU - CS KeumgangDascaRaresM28.08.2001B SENIORI Ind6-5 KEUP
202.ROU - CS KeumgangPerjuTeodorM08.07.2001B SENIORI Ind6-5 KEUP
203.ROU - CS KeumgangCeucaGinaŽ26.10.1978B SENIORI Ind4-3 KEUP
204.ROU - CS KeumgangHalipAndreiM29.01.1999B SENIORI Ind4-3 KEUP
205.ROU - CS KeumgangBalaurDanutM23.10.1991B SENIORI Ind2-1 KEUP
206.ROU - CS KeumgangCeucaGinaŽ26.10.1978B SENIORI Perechi [10]4-3 KEUP
207.ROU - CS KeumgangHalipAndreiM29.01.1999B SENIORI Perechi [10]4-3 KEUP
208.ROU - CS KeumgangManeaIonelaŽ27.01.1978MASTER Perechi [45]4-6 DAN
209.ROU - CS KeumgangBenseEugenM07.09.1973MASTER Perechi [45]4-6 DAN
210.ROU - Dynamic TaekwondoMironLeeaŽ18.04.2006A CADETI Ind1-3 PUM
211.ROU - Dynamic TaekwondoSabauGelu JrM15.01.1993A SENIORI Ind1-3 DAN
212.ROU - Dynamic TaekwondoBenseEugenM07.09.1973MASTER Ind4-6 DAN
213.ROU - HANGUK TAEKWONDODaria GabrielaVisanŽ21.04.2008A COPII Ind1-3 PUM
214.ROU - HANGUK TAEKWONDOVlad MarianStoicaM13.11.2008A COPII Ind1-3 PUM
215.ROU - HANGUK TAEKWONDOAlexandru NicolaeCociorveiM17.06.2008B COPII Echipe [29]8-7 KEUP
216.ROU - HANGUK TAEKWONDODavid FlorianLunguM12.08.2010B COPII Echipe [29]8-7 KEUP
217.ROU - HANGUK TAEKWONDOLeonard GabrielFotacheM05.03.2008B COPII Echipe [29]8-7 KEUP
218.ROU - HANGUK TAEKWONDOAna SofiaBondocŽ16.11.2010B COPII Echipe [66]8-7 KEUP
219.ROU - HANGUK TAEKWONDODaria AndreeaSerbanŽ08.07.2010B COPII Echipe [66]8-7 KEUP
220.ROU - HANGUK TAEKWONDOMiruna AlexandraCiocaniuŽ27.09.2010B COPII Echipe [66]8-7 KEUP
221.ROU - HANGUK TAEKWONDODenisa MihaelaToaderŽ01.02.2009B COPII Echipe [28]4-3 KEUP
222.ROU - HANGUK TAEKWONDOMayaAlufiŽ21.01.2010B COPII Echipe [28]4-3 KEUP
223.ROU - HANGUK TAEKWONDONoaAlufiŽ21.01.2010B COPII Echipe [28]4-3 KEUP
224.ROU - HANGUK TAEKWONDOAdrian AlexandruBisocM09.11.2008B COPII Echipe [64]4-3 KEUP
225.ROU - HANGUK TAEKWONDOIustin StefanBondocM05.08.2008B COPII Echipe [64]4-3 KEUP
226.ROU - HANGUK TAEKWONDOMatteo DavidMunteanuM23.10.2009B COPII Echipe [64]4-3 KEUP
227.ROU - HANGUK TAEKWONDOAlexandruIanculescu-RaduM19.10.2008B COPII Echipe [27]2-1 KEUP
228.ROU - HANGUK TAEKWONDOBogdan RaresHeliciM03.07.2008B COPII Echipe [27]2-1 KEUP
229.ROU - HANGUK TAEKWONDOVlad StefanDirvaruM31.01.2009B COPII Echipe [27]2-1 KEUP
230.ROU - HANGUK TAEKWONDOAlexandra Marie ClaireOanceaŽ09.11.2009B COPII Ind8-7 KEUP
231.ROU - HANGUK TAEKWONDOAna SofiaBondocŽ16.11.2010B COPII Ind8-7 KEUP
232.ROU - HANGUK TAEKWONDODaria AndreeaSerbanŽ08.07.2010B COPII Ind8-7 KEUP
233.ROU - HANGUK TAEKWONDOMiruna AlexandraCiocaniuŽ27.09.2010B COPII Ind8-7 KEUP
234.ROU - HANGUK TAEKWONDOSofia MariaPopaŽ15.03.2010B COPII Ind8-7 KEUP
235.ROU - HANGUK TAEKWONDOAlexandru NicolaeCociorveiM17.06.2008B COPII Ind8-7 KEUP
236.ROU - HANGUK TAEKWONDODavid FlorianLunguM12.08.2010B COPII Ind8-7 KEUP
237.ROU - HANGUK TAEKWONDODragos AlexandruCiorneaM30.05.2010B COPII Ind8-7 KEUP
238.ROU - HANGUK TAEKWONDOLeonard GabrielFotacheM05.03.2008B COPII Ind8-7 KEUP
239.ROU - HANGUK TAEKWONDORazvan PetruNeacsuM16.08.2009B COPII Ind8-7 KEUP
240.ROU - HANGUK TAEKWONDODalia AnastasiaBarbuŽ11.07.2009B COPII Ind6-5 KEUP
241.ROU - HANGUK TAEKWONDOAlexandru StefanRadanM03.07.2009B COPII Ind6-5 KEUP
242.ROU - HANGUK TAEKWONDODenisa MihaelaToaderŽ01.02.2009B COPII Ind4-3 KEUP
243.ROU - HANGUK TAEKWONDOMayaAlufiŽ21.01.2010B COPII Ind4-3 KEUP
244.ROU - HANGUK TAEKWONDONoaAlufiŽ21.01.2010B COPII Ind4-3 KEUP
245.ROU - HANGUK TAEKWONDOAdrian AlexandruBisocM09.11.2008B COPII Ind4-3 KEUP
246.ROU - HANGUK TAEKWONDOMatteo DavidMunteanuM23.10.2009B COPII Ind4-3 KEUP
247.ROU - HANGUK TAEKWONDOAlexandruIanculescu-RaduM19.10.2008B COPII Ind2-1 KEUP
248.ROU - HANGUK TAEKWONDOBogdan RaresHeliciM03.07.2008B COPII Ind2-1 KEUP
249.ROU - HANGUK TAEKWONDOIustin StefanBondocM05.08.2008B COPII Ind2-1 KEUP
250.ROU - HANGUK TAEKWONDOVlad StefanDirvaruM31.01.2009B COPII Ind2-1 KEUP
251.ROU - HANGUK TAEKWONDOAna SofiaBondocŽ16.11.2010B COPII Perechi [32]8-7 KEUP
252.ROU - HANGUK TAEKWONDODavid FlorianLunguM12.08.2010B COPII Perechi [32]8-7 KEUP
253.ROU - HANGUK TAEKWONDODaria AndreeaSerbanŽ08.07.2010B COPII Perechi [33]8-7 KEUP
254.ROU - HANGUK TAEKWONDOLeonard GabrielFotacheM05.03.2008B COPII Perechi [33]8-7 KEUP
255.ROU - HANGUK TAEKWONDOAlexandra Marie ClaireOanceaŽ09.11.2009B COPII Perechi [34]8-7 KEUP
256.ROU - HANGUK TAEKWONDODragos AlexandruCiorneaM30.05.2010B COPII Perechi [34]8-7 KEUP
257.ROU - HANGUK TAEKWONDOMiruna AlexandraCiocaniuŽ27.09.2010B COPII Perechi [35]8-7 KEUP
258.ROU - HANGUK TAEKWONDORazvan PetruNeacsuM16.08.2009B COPII Perechi [35]8-7 KEUP
259.ROU - HANGUK TAEKWONDOSofia MariaPopaŽ15.03.2010B COPII Perechi [36]8-7 KEUP
260.ROU - HANGUK TAEKWONDOAlexandru NicolaeCociorveiM17.06.2008B COPII Perechi [36]8-7 KEUP
261.ROU - HANGUK TAEKWONDODalia AnastasiaBarbuŽ11.07.2009B COPII Perechi [31]6-5 KEUP
262.ROU - HANGUK TAEKWONDOAlexandru StefanRadanM03.07.2009B COPII Perechi [31]6-5 KEUP
263.ROU - HANGUK TAEKWONDOMayaAlufiŽ21.01.2010B COPII Perechi [30]4-3 KEUP
264.ROU - HANGUK TAEKWONDOMatteo DavidMunteanuM23.10.2009B COPII Perechi [30]4-3 KEUP
265.ROU - HANGUK TAEKWONDOGabrielNaieM02.11.2005A CADETI Echipe [72]1-3 PUM
266.ROU - HANGUK TAEKWONDOSerban Paul DoruMisterianM05.10.2006A CADETI Echipe [72]1-3 PUM
267.ROU - HANGUK TAEKWONDOTudor AlexandruVlasceanuM28.08.2007A CADETI Echipe [72]1-3 PUM
268.ROU - HANGUK TAEKWONDOAstrid Ana-MariaDraghiciŽ20.01.2006A CADETI Echipe [74]1-3 PUM
269.ROU - HANGUK TAEKWONDOAyana AdrianaDumitrescuŽ28.07.2006A CADETI Echipe [74]1-3 PUM
270.ROU - HANGUK TAEKWONDOVanda MariaNerodeaŽ17.05.2007A CADETI Echipe [74]1-3 PUM
271.ROU - HANGUK TAEKWONDOAstrid Ana-MariaDraghiciŽ20.01.2006A CADETI Ind1-3 PUM
272.ROU - HANGUK TAEKWONDOAyana AdrianaDumitrescuŽ28.07.2006A CADETI Ind1-3 PUM
273.ROU - HANGUK TAEKWONDODana KineretAlufiŽ03.01.2007A CADETI Ind1-3 PUM
274.ROU - HANGUK TAEKWONDOVanda MariaNerodeaŽ17.05.2007A CADETI Ind1-3 PUM
275.ROU - HANGUK TAEKWONDOGabrielNaieM02.11.2005A CADETI Ind1-3 PUM
276.ROU - HANGUK TAEKWONDOSerban Paul DoruMisterianM05.10.2006A CADETI Ind1-3 PUM
277.ROU - HANGUK TAEKWONDOTudor AlexandruVlasceanuM28.08.2007A CADETI Ind1-3 PUM
278.ROU - HANGUK TAEKWONDOVlad GabrielCristeaM04.08.2007A CADETI Ind1-3 PUM
279.ROU - HANGUK TAEKWONDOVanda MariaNerodeaŽ17.05.2007A CADETI Perechi [25]1-3 PUM
280.ROU - HANGUK TAEKWONDOVlad GabrielCristeaM04.08.2007A CADETI Perechi [25]1-3 PUM
281.ROU - HANGUK TAEKWONDOAyana AdrianaDumitrescuŽ28.07.2006A CADETI Perechi [26]1-3 PUM
282.ROU - HANGUK TAEKWONDOSerban Paul DoruMisterianM05.10.2006A CADETI Perechi [26]1-3 PUM
283.ROU - HANGUK TAEKWONDODaria GabrielaVisanŽ21.04.2007A CADETI Perechi [65]1-3 PUM
284.ROU - HANGUK TAEKWONDOVlad MarianStoicaM13.11.2007A CADETI Perechi [65]1-3 PUM
285.ROU - HANGUK TAEKWONDOAstrid Ana-MariaDraghiciŽ20.01.2006A CADETI Perechi [73]1-3 PUM
286.ROU - HANGUK TAEKWONDOGabrielNaieM02.11.2005A CADETI Perechi [73]1-3 PUM
287.ROU - HANGUK TAEKWONDOAlexandru CristianDavidM09.06.2005B CADETI Echipe [24]6-5 KEUP
288.ROU - HANGUK TAEKWONDODavid AndreiEnciuM01.10.2007B CADETI Echipe [24]6-5 KEUP
289.ROU - HANGUK TAEKWONDOErik GabrielGuresoaieM22.10.2007B CADETI Echipe [24]6-5 KEUP
290.ROU - HANGUK TAEKWONDOAlexandru CristianDavidM09.06.2005B CADETI Ind6-5 KEUP
291.ROU - HANGUK TAEKWONDODavid AndreiEnciuM01.10.2007B CADETI Ind6-5 KEUP
292.ROU - HANGUK TAEKWONDOErik GabrielGuresoaieM22.10.2007B CADETI Ind6-5 KEUP
293.ROU - HANGUK TAEKWONDODaniel AndreiSuteanuM19.10.2005B CADETI Ind2-1 KEUP
294.ROU - HANGUK TAEKWONDOSorin GabrielMihalacheM20.03.2005B CADETI Ind2-1 KEUP
295.ROU - HANGUK TAEKWONDODana KineretAlufiŽ03.01.2007B CADETI Perechi [67]2-1 KEUP
296.ROU - HANGUK TAEKWONDOSorin GabrielMihalacheM20.03.2005B CADETI Perechi [67]2-1 KEUP
297.ROU - HANGUK TAEKWONDOAndreea CristinaCostanŽ15.07.2003B JUNIORI Ind8-7 KEUP
298.ROU - HANGUK TAEKWONDOCatalin GabrielLixandruM04.11.2003B JUNIORI Ind8-7 KEUP
299.ROU - HANGUK TAEKWONDOIonela MarinaCarmocanuŽ14.06.2003B JUNIORI Ind2-1 KEUP
300.ROU - HANGUK TAEKWONDOAndreea CristinaCostanŽ15.07.2003B JUNIORI Perechi [22]8-7 KEUP
301.ROU - HANGUK TAEKWONDOCatalin GabrielLixandruM04.11.2003B JUNIORI Perechi [22]8-7 KEUP
302.ROU - HANGUK TAEKWONDOAlexandra MihaelaTomposŽ21.10.2001A SENIORI Ind1-3 DAN
303.ROU - HANGUK TAEKWONDORobert GeorgianCondruzM07.07.2001B SENIORI Ind2-1 KEUP
304.ROU - HANGUK TAEKWONDOIonela MarinaCarmocanuŽ14.06.2001B SENIORI Perechi [23]2-1 KEUP
305.ROU - HANGUK TAEKWONDORobert GeorgianCondruzM07.07.2001B SENIORI Perechi [23]2-1 KEUP
306.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESGhermanBriana AlessiaŽ22.09.2012B DEBUTANTI Echipe [42]8-7 KEUP
307.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESPorcutan SpitzerIuliaŽ01.08.2011B DEBUTANTI Echipe [42]8-7 KEUP
308.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESSandorKarina MariaŽ07.07.2012B DEBUTANTI Echipe [42]8-7 KEUP
309.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESGhermanBriana AlessiaŽ22.09.2012B DEBUTANTI Ind8-7 KEUP
310.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESPorcutan SpitzerIuliaŽ01.08.2011B DEBUTANTI Ind8-7 KEUP
311.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESSandorKarina MariaŽ07.07.2012B DEBUTANTI Ind8-7 KEUP
312.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESGhermanBriana AlessiaŽ22.09.2012B DEBUTANTI Perechi [43]8-7 KEUP
313.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESStefSergiu IoanM12.02.2013B DEBUTANTI Perechi [43]8-7 KEUP
314.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESFagarasPuiu BogdanM21.07.2009B COPII Echipe [41]8-7 KEUP
315.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESStefVictor OvidiuM08.03.2010B COPII Echipe [41]8-7 KEUP
316.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESToganelDariusM23.11.2009B COPII Echipe [41]8-7 KEUP
317.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESBartosCamelia-AnikoŽ08.08.2009B COPII Echipe [38]6-5 KEUP
318.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESChirtesLorena-TeodoraŽ22.10.2009B COPII Echipe [38]6-5 KEUP
319.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESPorcutan SpitzerRaisaŽ30.03.2010B COPII Echipe [38]6-5 KEUP
320.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESPorcutan SpitzerRaisaŽ30.03.2010B COPII Ind8-7 KEUP
321.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESCengherSebastianM03.12.2008B COPII Ind8-7 KEUP
322.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESFagarasPuiu BogdanM21.07.2009B COPII Ind8-7 KEUP
323.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESStefVictor OvidiuM08.03.2010B COPII Ind8-7 KEUP
324.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESToganelDariusM23.11.2009B COPII Ind8-7 KEUP
325.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESBartosCamelia-AnikoŽ08.08.2009B COPII Ind6-5 KEUP
326.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESChirtesLorena-TeodoraŽ22.10.2009B COPII Ind6-5 KEUP
327.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESPorcutan SpitzerRaisaŽ30.03.2010B COPII Perechi [44]8-7 KEUP
328.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESCengherSebastianM03.12.2008B COPII Perechi [44]8-7 KEUP
329.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESBartosCamelia-AnikoŽ08.08.2009B COPII Perechi [39]6-5 KEUP
330.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESFagarasPuiu BogdanM21.07.2009B COPII Perechi [39]6-5 KEUP
331.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESChirtesLorena-TeodoraŽ22.10.2009B COPII Perechi [40]6-5 KEUP
332.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESToganelDariusM23.11.2009B COPII Perechi [40]6-5 KEUP
333.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESLaazarAndreeaŽ11.07.2006B CADETI Ind8-7 KEUP
334.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESMatiesSergiuM01.05.2005B CADETI Ind8-7 KEUP
335.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESLaazarAndreeaŽ11.07.2006B CADETI Perechi [68]8-7 KEUP
336.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESMatiesSergiuM01.05.2005B CADETI Perechi [68]8-7 KEUP
337.ROU - JAGUAR ACADEMY MURESSzabadiTeréz IldikóŽ27.11.2003B JUNIORI Ind2-1 KEUP


Broj prijavljenih takmičara po kategorijama
Rb.KategorijaMBroj MŽBroj ŽUkupno
1.B DEBUTANTI Ind8-7 KEUP128-7 KEUP820
2.B DEBUTANTI Ind6-5 KEUP26-5 KEUP02
3.B DEBUTANTI Ind4-3 KEUP04-3 KEUP00
4.B DEBUTANTI Ind2-1 KEUP02-1 KEUP00
5.A COPII Ind1-3 PUM11-3 PUM12
6.B COPII Ind8-7 KEUP198-7 KEUP1635
7.B COPII Ind6-5 KEUP96-5 KEUP615
8.B COPII Ind4-3 KEUP44-3 KEUP711
9.B COPII Ind2-1 KEUP62-1 KEUP06
10.A CADETI Ind1-3 PUM41-3 PUM59
11.B CADETI Ind8-7 KEUP88-7 KEUP816
12.B CADETI Ind6-5 KEUP46-5 KEUP15
13.B CADETI Ind4-3 KEUP24-3 KEUP35
14.B CADETI Ind2-1 KEUP32-1 KEUP03
15.A JUNIORI Ind1-3 DAN31-3 DAN25
16.B JUNIORI Ind8-7 KEUP28-7 KEUP13
17.B JUNIORI Ind6-5 KEUP06-5 KEUP11
18.B JUNIORI Ind4-3 KEUP24-3 KEUP35
19.B JUNIORI Ind2-1 KEUP02-1 KEUP22
20.A SENIORI Ind1-3 DAN11-3 DAN34
21.B SENIORI Ind8-7 KEUP18-7 KEUP01
22.B SENIORI Ind6-5 KEUP36-5 KEUP03
23.B SENIORI Ind4-3 KEUP14-3 KEUP12
24.B SENIORI Ind2-1 KEUP22-1 KEUP02
25.MASTER Ind4-6 DAN24-6 DAN02
26.B DEBUTANTI Perechi8-7 KEUP58-7 KEUP510 (5)
27.B DEBUTANTI Perechi6-5 KEUP06-5 KEUP00 (0)
28.A COPII Perechi1-3 PUM01-3 PUM00 (0)
29.B COPII Perechi8-7 KEUP118-7 KEUP1122 (11)
30.B COPII Perechi6-5 KEUP36-5 KEUP36 (3)
31.B COPII Perechi4-3 KEUP44-3 KEUP48 (4)
32.B COPII Perechi2-1 KEUP02-1 KEUP00 (0)
33.A CADETI Perechi1-3 PUM41-3 PUM48 (4)
34.B CADETI Perechi8-7 KEUP58-7 KEUP510 (5)
35.B CADETI Perechi6-5 KEUP16-5 KEUP12 (1)
36.B CADETI Perechi4-3 KEUP14-3 KEUP12 (1)
37.B CADETI Perechi2-1 KEUP12-1 KEUP12 (1)
38.A JUNIORI Perechi1-3 DAN31-3 DAN36 (3)
39.B JUNIORI Perechi8-7 KEUP18-7 KEUP12 (1)
40.B JUNIORI Perechi6-5 KEUP16-5 KEUP12 (1)
41.B JUNIORI Perechi4-3 KEUP04-3 KEUP00 (0)
42.B JUNIORI Perechi2-1 KEUP02-1 KEUP00 (0)
43.A SENIORI Perechi1-3 DAN01-3 DAN00 (0)
44.B SENIORI Perechi8-7 KEUP08-7 KEUP00 (0)
45.B SENIORI Perechi6-5 KEUP06-5 KEUP00 (0)
46.B SENIORI Perechi4-3 KEUP14-3 KEUP12 (1)
47.B SENIORI Perechi2-1 KEUP12-1 KEUP12 (1)
48.MASTER Perechi4-6 DAN24-6 DAN24 (2)
49.B DEBUTANTI Echipe8-7 KEUP12 (4)8-7 KEUP6 (2)18 (6)
50.B DEBUTANTI Echipe6-5 KEUP0 (0)6-5 KEUP0 (0)0 (0)
51.A COPII Echipe1-3 PUM0 (0)1-3 PUM0 (0)0 (0)
52.B COPII Echipe8-7 KEUP15 (5)8-7 KEUP12 (4)27 (9)
53.B COPII Echipe6-5 KEUP6 (2)6-5 KEUP9 (3)15 (5)
54.B COPII Echipe4-3 KEUP3 (1)4-3 KEUP3 (1)6 (2)
55.B COPII Echipe2-1 KEUP3 (1)2-1 KEUP0 (0)3 (1)
56.A CADETI Echipe1-3 PUM3 (1)1-3 PUM3 (1)6 (2)
57.B CADETI Echipe8-7 KEUP3 (1)8-7 KEUP6 (2)9 (3)
58.B CADETI Echipe6-5 KEUP3 (1)6-5 KEUP0 (0)3 (1)
59.B CADETI Echipe4-3 KEUP0 (0)4-3 KEUP0 (0)0 (0)
60.B CADETI Echipe2-1 KEUP0 (0)2-1 KEUP0 (0)0 (0)
61.A JUNIORI Echipe1-3 DAN0 (0)1-3 DAN0 (0)0 (0)
62.B JUNIORI Echipe8-7 KEUP0 (0)8-7 KEUP0 (0)0 (0)
63.B JUNIORI Echipe6-5 KEUP0 (0)6-5 KEUP0 (0)0 (0)
64.B JUNIORI Echipe4-3 KEUP0 (0)4-3 KEUP3 (1)3 (1)
65.B JUNIORI Echipe2-1 KEUP0 (0)2-1 KEUP0 (0)0 (0)
66.A SENIORI Echipe1-3 DAN0 (0)1-3 DAN0 (0)0 (0)
67.B SENIORI Echipe8-7 KEUP0 (0)8-7 KEUP0 (0)0 (0)
68.B SENIORI Echipe6-5 KEUP0 (0)6-5 KEUP0 (0)0 (0)
69.B SENIORI Echipe4-3 KEUP0 (0)4-3 KEUP0 (0)0 (0)
70.B SENIORI Echipe2-1 KEUP0 (0)2-1 KEUP0 (0)0 (0)
71.MASTER Echipe4-6 DAN0 (0)4-6 DAN0 (0)0 (0)
UKUPNO44 (11)18338 (12)154337


Broj prijavljenih takmičara po uzrasnim kategorijama
Rb.KategorijaBroj MBroj ŽUkupno
1.Poomsae - INDIVIDUAL9168159
2.Poomsae - PAIR444488 (44)
3.Poomsae - TEAM48 (16)42 (14)90 (30)
UKUPNO183154337


  Language: