Preliminary (1/8) | Pioniri A (10-11) M-33 | 201 |
|
Luka Ožegović
[SRB] ZMAJ
|
2 - 0
(PTF)
|
Nikola Dragićević
[SRB] SPARTA
|
|
Preliminary (1/8) | Pioniri A (10-11) M-33 | 202 |
|
Ilija Pekez
[SRB] KOBRA
|
0 - 2
(PTF)
|
Alexandr Dudnitki
[MDA] РСК "SIPJIN"
|
|
Preliminary (1/8) | Pioniri A (10-11) M-33 | 203 |
|
Nemanja Dujovic
[SRB] STIL
|
1 - 2
(PTF)
|
Uroš Denčić
[SRB] ELIT
|
|
Preliminary (1/8) | Pioniri A (10-11) M-36 | 204 |
|
Aleksandar Kovač
[SRB] OLIMP
|
2 - 0
(PTF)
|
Petar Bauer
[SRB] VOJVODINA
|
|
Preliminary (1/8) | Kadet A F-37 | 219 |
|
Andrea Popovic
[SRB] KOBRA
|
2 - 0
(PTF)
|
Marija Erić
[SRB] ALFA BGD
|
|
Preliminary (1/8) | Kadet A F-37 | 220 |
|
Stasa Popovic
[SRB] KOBRA
|
2 - 0
(PTF)
|
Lena Bulut
[SRB] AZIJA
|
|
Preliminary (1/8) | Pioniri B (10-11) F-33 | 741 |
|
Efimija Bošnjak
[SRB] GITROS
|
0 - 2
(PTF)
|
Eniko Sólyom-Fekete
[HUN] BUDAPESTI HONVED SPORTEGYESULET
|
|
Preliminary (1/8) | Pioniri B (10-11) M-33 | 742 |
|
Pavle Vasiljevic
[SRB] STIL
|
2 - 0
(PTF)
|
Relja Pekez
[SRB] KOBRA
|
|
Preliminary (1/8) | Pioniri A (10-11) F-30 | 143 |
|
Maja Đerisilo
[SRB] AZIJA
|
2 - 0
(PTF)
|
Nevena Nikolin
[SRB] EUROŠPED
|
|
Preliminary (1/8) | Pioniri B (10-11) M-33 | 743 |
|
Jakov Mioković
[SRB] ZMAJ
|
0 - 2
(PTF)
|
Botond Sólyom-Fekete
[HUN] BUDAPESTI HONVED SPORTEGYESULET
|
|
Preliminary (1/8) | Pioniri A (10-11) F-30 | 144 |
|
Lena Radovanovic
[SRB] STIL
|
2 - 0
(PTF)
|
Lana Boljević
[MNE] OLIMP
|
|
Preliminary (1/8) | Pioniri B (10-11) M-33 | 744 |
|
Kosta Nikolić
[SRB] GALEB
|
0 - 2
(PTF)
|
Stefan Rangelov
[SRB] VRŠAC
|
|
Preliminary (1/8) | Pioniri A (10-11) F-30 | 145 |
|
Mia Jokic
[SRB] VUKOVI
|
2 - 0
(PTF)
|
Nikolina Šolaja
[SRB] KWON BATAJNICA
|
|
Preliminary (1/8) | Pioniri B (10-11) M-33 | 745 |
|
Vanja Tasic
[SRB] STIL
|
2 - 0
(PTF)
|
Marko Papović
[SRB] FAVORIT
|
|
Preliminary (1/8) | Pioniri A (10-11) F-30 | 146 |
|
Aleksandra Kolar
[SRB] SPARTA
|
0 - 2
(PTF)
|
Nikolina Aleksić
[SRB] OBRENOVAC
|
|
Preliminary (1/8) | Pioniri B (10-11) M-33 | 746 |
|
Aleksa Vrzić
[SRB] GITROS
|
0 - 2
(PTF)
|
Sveatoslav Moscvin
[MDA] РСК "SIPJIN"
|
|
Preliminary (1/8) | Pioniri A (10-11) F-30 | 147 |
|
Kalina Krstic
[SRB] VUKOVI
|
2 - 0
(PTF)
|
Una Zafirovic
[SRB] KORIO 2
|
|
Preliminary (1/8) | Pioniri A (10-11) F-33 | 148 |
|
Staša Jeličić
[SRB] ELEMIR
|
0 - 1
(WDR)
|
Danijela Markovic
[BIH] SOKOL
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) F-27 | 101 |
|
Teodora Pavlovic
[SRB] VUKOVI
|
0 - 2
(PTF)
|
Teodora Zdravkovic
[SRB] IMPERIUM PAZOVA
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) F-40 | 301 |
|
Milica Đurić
[SRB] OLIMP
|
2 - 0
(PTF)
|
Marija Milic
[SRB] BROJ 1
|
|
Quarterfinal | Kadet B F-59 | 401 |
|
Andjela Živković
[SRB] KINDER
|
2 - 1
(PTF)
|
Magdalena Tomic
[SRB] KWON BATAJNICA
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (8-9) M-27 | 501 |
|
Milan Lazić
[SRB] BANJICA
|
0 - 2
(PTF)
|
Daniil Grumeza
[MDA] РСК "SIPJIN"
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (10-11) F-40 | 601 |
|
Andrea Petković
[SRB] KOLOSEUM
|
2 - 1
(PTF)
|
Iva Miljković
[SRB] STIL
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (8-9) M-36 | 701 |
|
Viktor Bestic
[BIH] SOKOL
|
0 - 2
(PTF)
|
Mihailo Nedić
[SRB] GITROS
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) F-27 | 102 |
|
Anja Smiljanic
[SRB] IMPERIUM PAZOVA
|
2 - 1
(PTF)
|
Katarina Kobiljski
[SRB] ELIT
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) F-40 | 302 |
|
Natalija Antić
[SRB] GALEB
|
2 - 0
(PTF)
|
Flora Szalai
[HUN] UTE HUN
|
|
Quarterfinal | Kadet B F-59 | 402 |
|
Marika Ranitović
[SRB] OMEGA-BEOGRAD
|
0 - 2
(PTF)
|
Zirbo Roman Amalia
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (8-9) M-27 | 502 |
|
Filip Živković
[SRB] KINDER
|
2 - 0
(PTF)
|
Dobîrtă Dragos Andrei
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (10-11) F-40 | 602 |
|
Jana Markovic
[SRB] KINDER
|
1 - 2
(PTF)
|
Sara Danculovic
[SRB] VUKOVI
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (6-7) M-21 | 702 |
|
Nezir Gazibara
[BIH] KOLEKTIV BOSNA
|
2 - 0
(PTF)
|
Ilia Melnic
[MDA] РСК "SIPJIN"
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) F-27 | 103 |
|
Vanja Nakarada
[SRB] IMPERIUM PAZOVA
|
2 - 0
(PTF)
|
Danka Trbić
[SRB] GRMEČ
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) F-40 | 303 |
|
Nađa Ralić
[SRB] BANJICA
|
2 - 0
(PTF)
|
Simona Plamenac
[SRB] AZIJA
|
|
Quarterfinal | Kadet B F-59 | 403 |
|
Elena Živković
[SRB] KINDER
|
0 - 0
(WDR)
|
Anastasija Jovicic
[SRB] KWON BATAJNICA
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (8-9) M-27 | 503 |
|
Uros Lazarevic
[SRB] KOBRA
|
0 - 2
(PTF)
|
Ata Atajanov
[MDA] РСК "SIPJIN"
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (10-11) F-44 | 603 |
|
Tara Zec
[SRB] VOJVODINA
|
2 - 0
(PTF)
|
Manja Kopljar
[SRB] GITROS
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) F-27 | 104 |
|
Ema Djokic
[SRB] IMPERIUM PAZOVA
|
0 - 2
(PTF)
|
Sara Filipović
[SRB] GITROS
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) F-40 | 304 |
|
Mia Aleksić
[SRB] GALEB
|
0 - 2
(PTF)
|
Andjela Markovic
[BIH] SOKOL
|
|
Quarterfinal | Kadet B M-57 | 404 |
|
Nikola Simatković
[SRB] IMPERIUM
|
2 - 1
(PTF)
|
Miloš Vujović
[MNE] OLIMP
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (8-9) M-27 | 504 |
|
Nikola Ćendo
[SRB] ZMAJ
|
1 - 2
(PTF)
|
Todea Patrik
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (10-11) F-44 | 604 |
|
Sofija Radić
[SRB] AZIJA
|
2 - 1
(PTF)
|
Amna Berbic
[BIH] KOLEKTIV BOSNA
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) M-33 | 205 |
|
Luka Ožegović
[SRB] ZMAJ
|
2 - 0
(PTF)
|
Aleksej Kljajić
[SRB] OLIMP
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) F-44 | 305 |
|
Marijana Torbica
[SRB] KINDER
|
2 - 0
(PTF)
|
Katija Markovic
[SRB] BROJ 1
|
|
Quarterfinal | Kadet B M-57 | 405 |
|
Uros Stanojevic
[SRB] OMEGA-BEOGRAD
|
2 - 1
(PTF)
|
Iacob Vladimir
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (8-9) M-29 | 505 |
|
Stevan Stanić
[SRB] SPARTA
|
0 - 2
(PTF)
|
Stir Casian
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (10-11) F-44 | 605 |
|
Maša Petrović
[SRB] ELIT
|
0 - 2
(PTF)
|
Teodora Nedić
[SRB] GITROS
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) M-33 | 206 |
|
Alexandr Dudnitki
[MDA] РСК "SIPJIN"
|
0 - 2
(PTF)
|
Dušan Spasojević
[SRB] ŠABAC
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) F-44 | 306 |
|
Maša Đurić
[SRB] ŠABAC
|
0 - 2
(PTF)
|
Ognjana Aleksić
[SRB] IMPERIUM
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (8-9) M-29 | 506 |
|
Boško Orašanin
[SRB] KOLOSEUM
|
0 - 2
(PTF)
|
Silaghi Jozsef
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (10-11) F-44 | 606 |
|
Mila Tišma
[SRB] BANJICA
|
2 - 0
(PTF)
|
Sara Kahvedžić
[BIH] KOLEKTIV BOSNA
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) M-33 | 207 |
|
Uroš Denčić
[SRB] ELIT
|
0 - 2
(PTF)
|
Stefan Rašković
[SRB] NAISUS
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) M-40 | 307 |
|
Kosta Zlatković
[SRB] AZIJA
|
1 - 2
(PTF)
|
Luka Ilic
[SRB] VUKOVI
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (10-11) F-27 | 507 |
|
Ajša Omanović
[BIH] KOLEKTIV BOSNA
|
0 - 2
(PTF)
|
Iacob Anthea
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (10-11) M-48 | 607 |
|
Budik György
[HUN] UTE HUN
|
2 - 0
(PTF)
|
Jakob Magerl
[SLO] TAEKWONDO KLUB TANN
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) M-33 | 208 |
|
Dario Korpaš
[SRB] OLIMP
|
1 - 2
(PTF)
|
Mihajlo Brusin
[SRB] ZRENJANIN
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) M-40 | 308 |
|
Djordje Krstic
[SRB] VUKOVI
|
2 - 1
(PTF)
|
Sava Milenković
[SRB] BANJICA
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) M-36 | 209 |
|
Aleksandar Kovač
[SRB] OLIMP
|
1 - 2
(PTF)
|
Nikola Ivanišević
[SRB] SPARTA
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) M-40 | 309 |
|
Nikola Šopić
[SRB] AZIJA
|
0 - 0
(DSQ)
|
Matija Nikolic
[SRB] FENIX-BULEVAR
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) M-36 | 210 |
|
Feđa Glišić
[SRB] OBELIX
|
2 - 1
(PTF)
|
Vuk Janković
[SRB] AZIJA
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) M-40 | 310 |
|
Strahinja Djuric
[SRB] VUKOVI
|
2 - 0
(PTF)
|
Maksim Nikolić
[SRB] NAISUS
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) M-36 | 211 |
|
Veljko Ristić
[SRB] NAISUS
|
0 - 0
(DSQ)
|
David Milankovic
[SRB] SPARTA
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) M-36 | 212 |
|
Ivan Marković
[SRB] OBELIX
|
2 - 1
(PTF)
|
Stefan Djukic
[SRB] KOLOSEUM
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) F-36 | 121 |
|
Farah Purišević
[BIH] KOLEKTIV BOSNA
|
2 - 0
(PTF)
|
Lara Komazec
[SRB] EUROŠPED
|
|
Quarterfinal | Kadet A F-37 | 221 |
|
Andrea Popovic
[SRB] KOBRA
|
2 - 0
(PTF)
|
Anđela Kuzmanović
[SRB] OLIMP
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) F-36 | 122 |
|
Nina Vlajić
[SRB] AZIJA
|
2 - 0
(PTF)
|
Andjela Putincanin
[SRB] IMPERIUM PAZOVA
|
|
Quarterfinal | Kadet A F-37 | 222 |
|
Nadja Dragojevic
[SRB] VUKOVI
|
2 - 0
(PTF)
|
Lena Varda
[SRB] BANJICA
|
|
Quarterfinal | Kadet A M-45 | 322 |
|
Božidar Pilipović
[BIH] LJUBIJA-PRIJEDOR
|
0 - 0
(DSQ)
|
Todor Bjelobaba
[SRB] VUKOVI
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (10-11) M-40 | 622 |
|
Mateo Vulaj
[MNE] BESA
|
0 - 2
(PTF)
|
Luka Cvetićanin
[SRB] FAVORIT
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (10-11) F-30 | 722 |
|
Andjela Djurkovic
[SRB] STIL
|
0 - 2
(PTF)
|
Anna Geszti
[HUN] BUDAPESTI HONVED SPORTEGYESULET
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) F-36 | 123 |
|
Djurdja Vidakovic
[SRB] BROJ 1
|
2 - 1
(PTF)
|
Nevena Guga
[SRB] EUROŠPED
|
|
Quarterfinal | Kadet A F-37 | 223 |
|
Stasa Popovic
[SRB] KOBRA
|
1 - 2
(PTF)
|
Anja Cvetinovic
[SRB] OMEGA-BEOGRAD
|
|
Quarterfinal | Kadet A M-45 | 323 |
|
Dimitrije Divčić
[SRB] GITROS
|
0 - 2
(PTF)
|
Matias Koprivnik
[SLO] TAEKWONDO KLUB TANN
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (10-11) M-40 | 623 |
|
Andrej Bojović
[SRB] GALEB
|
1 - 2
(PTF)
|
Ivan Radojičić
[SRB] OBRENOVAC
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (10-11) F-30 | 723 |
|
Maša Banović
[SRB] VOJVODINA
|
0 - 2
(PTF)
|
Sarolta Nagy
[HUN] BUDAPESTI HONVED SPORTEGYESULET
|
|
Quarterfinal | Kadet A F-37 | 224 |
|
Ana Pajić
[SRB] ELIT
|
0 - 2
(PTF)
|
Nađa Lepović
[SRB] TEKVONDO AKADEMIJA
|
|
Quarterfinal | Kadet A M-45 | 324 |
|
Danis Hodović
[BIH] KOLEKTIV BOSNA
|
2 - 0
(PTF)
|
Petean David
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (10-11) M-40 | 624 |
|
Georgije Čojčić
[SRB] ZMAJ
|
2 - 0
(PTF)
|
Ognjen Čađan
[SRB] STIL
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (10-11) F-36 | 724 |
|
Irina Mlinarević
[SRB] ZMAJ
|
0 - 2
(PTF)
|
Lejla Frljuckic
[MNE] BESA
|
|
Quarterfinal | Kadet A M-37 | 225 |
|
Almos Madarasz
[HUN] BUDAPESTI HONVED SPORTEGYESULET
|
2 - 0
(PTF)
|
Relja Komatina
[MNE] OLIMP
|
|
Quarterfinal | Kadet A M-49 | 325 |
|
David Hegedis
[SRB] STIL
|
2 - 0
(PTF)
|
Cîmpean Ovidiu Cristian
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (10-11) M-40 | 625 |
|
Janko Stanković
[SRB] CRVENA ZVEZDA
|
2 - 0
(PTF)
|
Matvei Prepelita
[MDA] РСК "SIPJIN"
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (10-11) M-30 | 725 |
|
Vanja Vulin
[SRB] KOBRA
|
0 - 2
(PTF)
|
Lazar Simić
[SRB] VOJVODINA
|
|
Quarterfinal | Kadet A M-49 | 326 |
|
Mihajlo Todorović
[SRB] ZMAJ
|
2 - 0
(PTF)
|
Alan Frljučkić
[MNE] BESA
|
|
Quarterfinal | Kadet B F-47 | 626 |
|
Dobîrtă Paula Sofia
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
2 - 0
(PTF)
|
Uliana Moraru
[MDA] РСК "SIPJIN"
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (10-11) M-30 | 726 |
|
Lazar Zoric
[SRB] KOBRA
|
0 - 0
(DSQ)
|
Ádám Mali
[HUN] UTE HUN
|
|
Quarterfinal | Kadet A M-49 | 327 |
|
Milan Ilic
[SRB] BROJ 1
|
2 - 0
(PTF)
|
Petar Sekulic
[BIH] SOKOL
|
|
Quarterfinal | Junior A F-52 | 427 |
|
Teodora Milicevic
[SRB] KOBRA
|
1 - 2
(PTF)
|
Elena Jevric
[SRB] OMEGA-BEOGRAD
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (8-9) F-27 | 527 |
|
Nevena Isakov
[SRB] OLIMP
|
2 - 1
(PTF)
|
Nevena Dulikravić
[SRB] ZMAJ
|
|
Quarterfinal | Kadet B F-47 | 627 |
|
Leonora Barabas
[SRB] STIL
|
2 - 0
(PTF)
|
Nađa Vojičić
[MNE] OLIMP
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (10-11) M-30 | 727 |
|
Stefan Milankovic
[SRB] KOBRA
|
2 - 0
(PTF)
|
Kornel Albrecht
[HUN] BUDAPESTI HONVED SPORTEGYESULET
|
|
Quarterfinal | Junior A F-59 | 428 |
|
Sara Stojković
[SRB] GITROS
|
0 - 2
(PTF)
|
Anabel Adamlje
[SLO] TAEKWONDO KLUB TANN
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (8-9) F-33 | 528 |
|
Lena Palalic
[SRB] OLIMP
|
2 - 1
(PTF)
|
Nikolina Jovović
[SRB] SPARTA
|
|
Quarterfinal | Kadet B F-51 | 628 |
|
Nina Djuric
[SRB] EUROŠPED
|
0 - 2
(PTF)
|
Una Bubalo
[SRB] KWON BATAJNICA
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (10-11) M-36 | 728 |
|
Timur Dracevski
[MDA] РСК "SIPJIN"
|
2 - 0
(PTF)
|
Ensar Halilović
[BIH] KOLEKTIV BOSNA
|
|
Quarterfinal | Junior A M-59 | 429 |
|
Mateja Kostić
[SRB] AZIJA
|
2 - 0
(PTF)
|
Goran Obradovic
[SRB] VRŠAC
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (8-9) F-33 | 529 |
|
Petra Jovančević
[SRB] VOJVODINA
|
2 - 0
(PTF)
|
Dunja Andrijin
[SRB] ZRENJANIN
|
|
Quarterfinal | Kadet B F-51 | 629 |
|
Hana Kajtez
[SRB] KOLOSEUM
|
0 - 2
(PTF)
|
Dora Obradović
[SRB] TEKVONDO AKADEMIJA
|
|
Quarterfinal | Junior A M-59 | 430 |
|
Igor Ignjatović
[SRB] OBELIX
|
0 - 2
(PTF)
|
Almir Mujic
[BIH] SOKOL
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (8-9) F-33 | 530 |
|
Jana Nikolić
[SRB] KOLOSEUM
|
0 - 2
(PTF)
|
Marta Đuričić
[SRB] AZIJA
|
|
Quarterfinal | Kadet B F-51 | 630 |
|
Julija Timotijević Teodorović
[SRB] OMEGA-BEOGRAD
|
0 - 2
(PTF)
|
Ivana Jelečanin
[SRB] VOJVODINA
|
|
Quarterfinal | Junior A M-59 | 431 |
|
Aljoša Veselinovski
[SRB] AZIJA
|
0 - 2
(PTF)
|
Janko Mitev
[SRB] KWON BATAJNICA
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (8-9) F-36 | 531 |
|
Elena Kočic
[SRB] TAIPAN
|
2 - 1
(PTF)
|
Helena Čkonjović
[SRB] KOLOSEUM
|
|
Quarterfinal | Kadet B F-51 | 631 |
|
Nedeljka Kostić
[SRB] ZMAJ
|
2 - 0
(PTF)
|
Eva Bujac
[MDA] РСК "SIPJIN"
|
|
Quarterfinal | Junior A M-59 | 432 |
|
Vuk Manić
[SRB] STIL
|
2 - 0
(PTF)
|
Laza Andrei Iulian
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
|
Quarterfinal | Junior A M-63 | 433 |
|
Melvin Begić
[BIH] KOLEKTIV BOSNA
|
1 - 2
(PTF)
|
Drira Karim
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
|
Quarterfinal | Kadet A F-44 | 237 |
|
Lara Filipović
[SRB] GITROS
|
0 - 2
(PTF)
|
Liliana Pal
[HUN] UTE HUN
|
|
Quarterfinal | Kadet A F-47 | 238 |
|
Ana Horvatic
[CRO] TKD OZALJ
|
1 - 1
(WDR)
|
Andrijana Simic
[SRB] KINDER
|
|
Quarterfinal | Kadet A F-47 | 239 |
|
Mina Miladinovic
[SRB] KORIO 2
|
0 - 2
(PTF)
|
Samra Horman
[BIH] ISKRA
|
|
Quarterfinal | Kadet A F-47 | 240 |
|
Lenka Adžić
[SRB] IMPERIUM
|
1 - 2
(PTF)
|
Lucija Stapar
[SRB] VUKOVI
|
|
Quarterfinal | Kadet A F-47 | 241 |
|
Nikolina Blagojevic
[SRB] KINDER
|
2 - 0
(WDR)
|
Nina Boljević
[MNE] OLIMP
|
|
Quarterfinal | Kadet A F-55 | 341 |
|
Petrar Maia Daria
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
0 - 2
(PTF)
|
Iva Adžić
[SRB] PROLETER
|
|
Quarterfinal | Kadet A F-51 | 242 |
|
Maša Karović
[SRB] AZIJA
|
0 - 2
(PTF)
|
Anastasija Jankovic
[SRB] KOBRA
|
|
Quarterfinal | Kadet A F-55 | 342 |
|
Anđela Ostojić
[SRB] AZIJA
|
1 - 2
(PTF)
|
Dunja Subić
[SRB] VOJVODINA
|
|
Quarterfinal | Kadet A F-51 | 243 |
|
Milica Podkonjak
[SRB] ZRENJANIN
|
0 - 2
(PTF)
|
Una Bestic
[BIH] SOKOL
|
|
Quarterfinal | Kadet A F-55 | 343 |
|
Iva Popovic
[SRB] KINDER
|
1 - 2
(PTF)
|
Anđela Blagojević
[SRB] ZMAJ
|
|
Quarterfinal | Kadet B F-44 | 643 |
|
Dunja Tajkov
[SRB] NOVI BEČEJ
|
2 - 0
(PTF)
|
Takacs Patricia
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
|
Quarterfinal | Kadet A F-51 | 244 |
|
Petra Radomirović
[SRB] AZIJA
|
0 - 2
(PTF)
|
Kasija Nešović
[SRB] TEKVONDO AKADEMIJA
|
|
Quarterfinal | Kadet A F-55 | 344 |
|
Magdalena Trivunović
[SRB] AZIJA
|
0 - 2
(PTF)
|
Nikolina Markovic
[BIH] SOKOL
|
|
Quarterfinal | Kadet B M-41 | 644 |
|
Vojin Radokanović
[SRB] CRVENA ZVEZDA
|
0 - 2
(PTF)
|
Silaghi Zoltan
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
|
Quarterfinal | Kadet A F-51 | 245 |
|
Anđela Nikolić
[SRB] BANJICA
|
242 - 0
(WDR)
|
Hena Jusufgjokaj
[MNE] BESA
|
|
Quarterfinal | Kadet A F-59 | 345 |
|
Milica Vulović
[SRB] GITROS
|
2 - 0
(PTF)
|
Helena Zdelar
[CRO] TKD OZALJ
|
|
Quarterfinal | Kadet B M-41 | 645 |
|
Ivan Stojanović
[SRB] PROLETER
|
0 - 2
(PTF)
|
Tamás Borsos
[HUN] UTE HUN
|
|
Quarterfinal | Kadet A M-41 | 246 |
|
Eko Kostić
[SRB] OLIMP
|
1 - 2
(PTF)
|
Lav Dobriković
[SRB] AZIJA
|
|
Quarterfinal | Kadet A F-59 | 346 |
|
Zorana Bogdanovic
[SRB] ZMAJ
|
1 - 2
(PTF)
|
Andrea Maric
[BIH] SOKOL
|
|
Quarterfinal | Kadet B M-41 | 646 |
|
Luka Crnojević
[SRB] CRVENA ZVEZDA
|
0 - 2
(PTF)
|
Maxim Cercasin
[MDA] РСК "SIPJIN"
|
|
Quarterfinal | Kadet A M-41 | 247 |
|
Aleksandar Petrović
[SRB] OLIMP
|
2 - 1
(PTF)
|
Marko Jovanović
[SRB] BROJ 1
|
|
Quarterfinal | Kadet A F-59 | 347 |
|
Anja Erić
[SRB] TEKVONDO AKADEMIJA
|
2 - 0
(PTF)
|
Eva Vulaj
[MNE] BESA
|
|
Quarterfinal | Kadet B M-45 | 647 |
|
Gleb Culiuc
[MDA] РСК "SIPJIN"
|
0 - 0
(DSQ)
|
Stefan Trninić
[SRB] ELIT
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (10-11) F-33 | 747 |
|
Eniko Sólyom-Fekete
[HUN] BUDAPESTI HONVED SPORTEGYESULET
|
2 - 0
(PTF)
|
Lina Janjic
[SRB] OLIMP
|
|
Quarterfinal | Kadet A F+59 | 348 |
|
Jana Savic
[SRB] KORIO 2
|
2 - 0
(PTF)
|
Jana Antanaskovic
[SRB] VUKOVI
|
|
Quarterfinal | Kadet B M-49 | 648 |
|
Vasilije Bjelic
[SRB] VOJVODINA
|
2 - 0
(PTF)
|
Naj Feužer
[SLO] TAEKWONDO KLUB TANN
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (10-11) F-33 | 748 |
|
Anastasija Mićunović
[SRB] SPARTA
|
2 - 1
(PTF)
|
Daria Mihaila
[MDA] РСК "SIPJIN"
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) F-30 | 149 |
|
Maja Đerisilo
[SRB] AZIJA
|
0 - 2
(PTF)
|
Lena Radovanovic
[SRB] STIL
|
|
Quarterfinal | Kadet A F+59 | 349 |
|
Irina Stojanović
[SRB] BANJICA
|
0 - 2
(PTF)
|
Sofija Radovanović
[SRB] CRVENA ZVEZDA
|
|
Quarterfinal | Kadet B M-49 | 649 |
|
Jovan Mikovic
[SRB] TAIPAN
|
2 - 0
(PTF)
|
Andone Andrei
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (10-11) F-33 | 749 |
|
Iva Antanasijević
[SRB] FAVORIT
|
2 - 0
(PTF)
|
Sofia Mardari
[MDA] РСК "SIPJIN"
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) F-30 | 150 |
|
Mia Jokic
[SRB] VUKOVI
|
0 - 2
(PTF)
|
Nadja Stanišić
[SRB] BANJICA
|
|
Quarterfinal | Kadet A M-53 | 350 |
|
Nil Feužer
[SLO] TAEKWONDO KLUB TANN
|
2 - 0
(PTF)
|
Janko Lalić
[SRB] ZMAJ
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (10-11) F-33 | 750 |
|
Miljana Vukčević
[SRB] VOJVODINA
|
2 - 0
(PTF)
|
Veronika Mátyás
[HUN] UTE HUN
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) F-30 | 151 |
|
Nikolina Aleksić
[SRB] OBRENOVAC
|
2 - 1
(PTF)
|
Nadja Hegedis
[SRB] STIL
|
|
Quarterfinal | Kadet A M-53 | 351 |
|
Moldovan Răzvan
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
0 - 2
(PTF)
|
Aleksa Ilic
[SRB] BROJ 1
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (10-11) M-33 | 751 |
|
Pavle Vasiljevic
[SRB] STIL
|
2 - 0
(PTF)
|
Botond Sólyom-Fekete
[HUN] BUDAPESTI HONVED SPORTEGYESULET
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) F-30 | 152 |
|
Kalina Krstic
[SRB] VUKOVI
|
2 - 0
(PTF)
|
Sara Šešević
[SRB] OLIMP
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (10-11) M-33 | 752 |
|
Stefan Rangelov
[SRB] VRŠAC
|
0 - 2
(PTF)
|
Daniel Bogdanović
[SRB] OLIMP
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) F-33 | 153 |
|
Danijela Markovic
[BIH] SOKOL
|
1 - 2
(PTF)
|
Jelena Rakinić
[SRB] ZMAJ
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (10-11) M-33 | 753 |
|
Vanja Tasic
[SRB] STIL
|
2 - 0
(PTF)
|
Vladimir Pers
[SRB] OLIMP
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) F-33 | 154 |
|
Dejana Markovic
[SRB] BROJ 1
|
1 - 2
(PTF)
|
Iva Katana
[MNE] OLIMP
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (10-11) M-33 | 754 |
|
Sveatoslav Moscvin
[MDA] РСК "SIPJIN"
|
2 - 0
(PTF)
|
Veljko Stefanovic
[SRB] OBRENOVAC
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) F-33 | 155 |
|
Jana Subevski
[SRB] STIL
|
2 - 0
(PTF)
|
Zoja Kajtez
[SRB] KOLOSEUM
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) F-33 | 156 |
|
Staša Kolar
[SRB] SPARTA
|
2 - 0
(PTF)
|
Mia Komatina
[MNE] OLIMP
|
|
Quarterfinal | Junior A F+68 | 459 |
|
Tijana Ranković
[SRB] TEKVONDO AKADEMIJA
|
2 - 0
(PTF)
|
Liri Dibra
[MNE] BESA
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) M-36 | 703 |
|
Mihailo Nedić
[SRB] GITROS
|
2 - 1
(PTF)
|
Ognjen Kostić
[SRB] ZMAJ
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) M-36 | 704 |
|
Danilo Kikos
[SRB] EUROŠPED
|
2 - 1
(PTF)
|
Bojan Stojanac
[SRB] ZMAJ
|
|
Semifinal | Pioniri A (8-9) F-29 | 105 |
|
Sofija Jokic
[SRB] KWON BATAJNICA
|
0 - 2
(WDR)
|
Milena Milosavljevic
[SRB] BROJ 1
|
|
Semifinal | Pioniri B (6-7) F-21 | 705 |
|
Sofia Pavlovic
[SRB] OMEGA-BEOGRAD
|
0 - 2
(PTF)
|
Anastasija Radojcic
[SRB] IMPERIUM PAZOVA
|
|
Semifinal | Pioniri A (8-9) M-23 | 106 |
|
Nikola Ilić
[SRB] VUKOVI
|
2 - 1
(PTF)
|
Tomislav Kitić
[SRB] ZMAJ
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) F+57 | 406 |
|
Dunja Krsmanovic
[SRB] KORIO 2
|
2 - 1
(PTF)
|
Dunja Zoric
[SRB] IMPERIUM PAZOVA
|
|
Semifinal | Pioniri B (6-7) F-21 | 706 |
|
Anja Nakarada
[SRB] IMPERIUM PAZOVA
|
2 - 0
(PTF)
|
Alisa Bujac
[MDA] РСК "SIPJIN"
|
|
Semifinal | Pioniri A (8-9) M-25 | 107 |
|
Danijel Žlabrovec
[SRB] ELIT
|
0 - 2
(PTF)
|
Petar Bjelobaba
[SRB] VUKOVI
|
|
Semifinal | Kadet B F-59 | 407 |
|
Andjela Živković
[SRB] KINDER
|
2 - 1
(PTF)
|
Zirbo Roman Amalia
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
|
Semifinal | Pioniri B (6-7) F-25 | 707 |
|
Iskra Marković
[SRB] OBELIX
|
0 - 1
(WDR)
|
Katarina Pešević
[SRB] SPARTA
|
|
Semifinal | Pioniri A (6-7) M-25 | 108 |
|
Uros Petrovic
[SRB] BROJ 1
|
2 - 0
(PTF)
|
Stefan Nišević
[SRB] GRMEČ
|
|
Semifinal | Kadet B F-59 | 408 |
|
Elena Živković
[SRB] KINDER
|
2 - 1
(PTF)
|
Djurdja Klasnja
[SRB] EUROŠPED
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) F-21 | 508 |
|
Nadja Nikolin
[SRB] EUROŠPED
|
2 - 1
(PTF)
|
Belma Planinčić
[BIH] KOLEKTIV BOSNA
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) M-39 | 608 |
|
Relja Buzadžija
[SRB] PROLETER
|
0 - 2
(PTF)
|
Vendel Kozák
[HUN] UTE HUN
|
|
Semifinal | Pioniri B (6-7) F-25 | 708 |
|
Mila Vlaovic
[SRB] OLIMP
|
2 - 1
(PTF)
|
Merjem Pinjagić
[BIH] KOLEKTIV BOSNA
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) F-27 | 109 |
|
Teodora Zdravkovic
[SRB] IMPERIUM PAZOVA
|
0 - 2
(PTF)
|
Anja Smiljanic
[SRB] IMPERIUM PAZOVA
|
|
Semifinal | Kadet B M-57 | 409 |
|
Nikola Simatković
[SRB] IMPERIUM
|
2 - 0
(PTF)
|
Kerim Šljivo
[BIH] KOLEKTIV BOSNA
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) F-23 | 509 |
|
Hana Pejkovic Jovanovic
[SRB] KWON BATAJNICA
|
0 - 0
(PTF)
|
Mia Rangelov
[SRB] VRŠAC
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) M+43 | 609 |
|
Stefan Vojinović
[SRB] OLIMP
|
1 - 2
(PTF)
|
Davud Dervić
[BIH] KOLEKTIV BOSNA
|
|
Semifinal | Pioniri B (6-7) M-21 | 709 |
|
Nezir Gazibara
[BIH] KOLEKTIV BOSNA
|
2 - 2
(PTF)
|
Bogdan Didanović
[SRB] VUKOVI
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) F-27 | 110 |
|
Vanja Nakarada
[SRB] IMPERIUM PAZOVA
|
0 - 2
(PTF)
|
Sara Filipović
[SRB] GITROS
|
|
Semifinal | Kadet B M-57 | 410 |
|
Uros Stanojevic
[SRB] OMEGA-BEOGRAD
|
2 - 0
(PTF)
|
Viktor Gjurashaj
[MNE] BESA
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) F-23 | 510 |
|
Lena Milošević
[SRB] KOLOSEUM
|
0 - 0
(PTF)
|
Vida Milenkovic
[SRB] BANJICA
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) F-40 | 610 |
|
Andrea Petković
[SRB] KOLOSEUM
|
0 - 2
(PTF)
|
Una Vukanac
[SRB] SPARTA
|
|
Semifinal | Pioniri B (6-7) M-21 | 710 |
|
Aleksa Petković
[SRB] KOLOSEUM
|
2 - 0
(PTF)
|
Jovan Lazić
[SRB] BANJICA
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) M-27 | 111 |
|
Vukasin Ankajcan
[SRB] VRŠAC
|
0 - 2
(PTF)
|
Anel Kuačevci
[SRB] SPARTA
|
|
Semifinal | Pioniri A (8-9) F-39 | 311 |
|
Tajra Kajević
[BIH] KOLEKTIV BOSNA
|
0 - 2
(PTF)
|
Minja Gorjup
[SRB] VRŠAC
|
|
Semifinal | Kadet B M-61 | 411 |
|
Andrej Radusinovic
[SRB] KWON BATAJNICA
|
2 - 1
(PTF)
|
Serbu Eduard
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) F-25 | 511 |
|
Mia Čeki
[SRB] KOLOSEUM
|
2 - 1
(PTF)
|
Esma Smajić
[BIH] KOLEKTIV BOSNA
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) F-40 | 611 |
|
Sara Danculovic
[SRB] VUKOVI
|
0 - 2
(PTF)
|
Tijana Karaklic
[SRB] BANJICA
|
|
Semifinal | Pioniri B (6-7) M-25 | 711 |
|
Enil Kuačevci
[SRB] SPARTA
|
2 - 0
(PTF)
|
Artem Valeev
[SRB] OLIMP
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) F-40 | 312 |
|
Milica Đurić
[SRB] OLIMP
|
2 - 0
(PTF)
|
Natalija Antić
[SRB] GALEB
|
|
Semifinal | Kadet B M-65 | 412 |
|
Jovan Vuković
[MNE] OLIMP
|
1 - 1
(RSC)
|
Bodea Vlad Calin
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) F-25 | 512 |
|
Nadja Dojčinović
[SRB] VUKOVI
|
2 - 0
(PTF)
|
Jazmin Nagy
[HUN] BUDAPESTI HONVED SPORTEGYESULET
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) F-44 | 612 |
|
Tara Zec
[SRB] VOJVODINA
|
2 - 0
(PTF)
|
Sofija Radić
[SRB] AZIJA
|
|
Semifinal | Pioniri B (6-7) M-27 | 712 |
|
Filip Vukelić
[SRB] VUKOVI
|
0 - 3
(PTF)
|
Nikita Moraru
[MDA] РСК "SIPJIN"
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) M-33 | 213 |
|
Luka Ožegović
[SRB] ZMAJ
|
1 - 2
(PTF)
|
Dušan Spasojević
[SRB] ŠABAC
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) F-40 | 313 |
|
Nađa Ralić
[SRB] BANJICA
|
2 - 1
(PTF)
|
Andjela Markovic
[BIH] SOKOL
|
|
Semifinal | Junior B F-52 | 413 |
|
Coța Flavia
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
2 - 0
(PTF)
|
Milica Vukosavljev
[SRB] SPARTA
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) M-27 | 513 |
|
Daniil Grumeza
[MDA] РСК "SIPJIN"
|
2 - 0
(PTF)
|
Filip Živković
[SRB] KINDER
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) F-44 | 613 |
|
Teodora Nedić
[SRB] GITROS
|
2 - 0
(PTF)
|
Mila Tišma
[SRB] BANJICA
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) M-33 | 214 |
|
Stefan Rašković
[SRB] NAISUS
|
2 - 0
(PTF)
|
Mihajlo Brusin
[SRB] ZRENJANIN
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) F-44 | 314 |
|
Marijana Torbica
[SRB] KINDER
|
0 - 2
(PTF)
|
Anastasija Vujović
[SRB] GALEB
|
|
Semifinal | Junior B F-55 | 414 |
|
Aleksandra Spasić
[SRB] AZIJA
|
2 - 0
(PTF)
|
Anja Vujović
[MNE] OLIMP
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) M-27 | 514 |
|
Ata Atajanov
[MDA] РСК "SIPJIN"
|
2 - 0
(PTF)
|
Todea Patrik
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) M-48 | 614 |
|
Budik György
[HUN] UTE HUN
|
2 - 0
(PTF)
|
Aleksandar Nikolić
[SRB] VOJVODINA
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) M-36 | 215 |
|
Nikola Ivanišević
[SRB] SPARTA
|
2 - 0
(PTF)
|
Feđa Glišić
[SRB] OBELIX
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) F-44 | 315 |
|
Ognjana Aleksić
[SRB] IMPERIUM
|
2 - 1
(PTF)
|
Lenka Kovačević
[SRB] GALEB
|
|
Semifinal | Junior B F-59 | 415 |
|
Lenka Jović
[SRB] GALEB
|
2 - 1
(PTF)
|
Valerija Nikolić
[SRB] OBRENOVAC
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) M-29 | 515 |
|
Stir Casian
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
2 - 1
(PTF)
|
Luka Avramović
[SRB] ŠABAC
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) M-48 | 615 |
|
Nebojša Kostić
[SRB] ZMAJ
|
2 - 1
(PTF)
|
Bogdan Kovač
[SRB] CRVENA ZVEZDA
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) M-36 | 216 |
|
David Milankovic
[SRB] SPARTA
|
2 - 0
(PTF)
|
Ivan Marković
[SRB] OBELIX
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) M-40 | 316 |
|
Luka Ilic
[SRB] VUKOVI
|
0 - 2
(PTF)
|
Djordje Krstic
[SRB] VUKOVI
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) M-29 | 516 |
|
Silaghi Jozsef
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
1 - 2
(PTF)
|
Kosta Ilić
[SRB] ŠABAC
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) M-40 | 317 |
|
Nikola Šopić
[SRB] AZIJA
|
1 - 2
(PTF)
|
Strahinja Djuric
[SRB] VUKOVI
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) F-27 | 517 |
|
Iacob Anthea
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
1 - 2
(PTF)
|
Sofija Ćirilović
[SRB] FAVORIT
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) F-27 | 518 |
|
Hana Kovačević
[SRB] GALEB
|
2 - 0
(PTF)
|
Nina Pavlović
[SRB] ŠABAC
|
|
Semifinal | Pioniri A (8-9) F-33 | 124 |
|
Teodora Petrović
[SRB] NAISUS
|
1 - 2
(PTF)
|
Iva Vuletić
[SRB] VUKOVI
|
|
Semifinal | Pioniri A (8-9) M-29 | 125 |
|
Jakov Zazić
[SRB] NAISUS
|
1 - 2
(PTF)
|
Pavle Marić
[SRB] AZIJA
|
|
Semifinal | Pioniri A (8-9) M-29 | 126 |
|
Mihailo Zobenica
[SRB] ELIT
|
1 - 2
(PTF)
|
Vanja Pavlovic
[SRB] OMEGA-BEOGRAD
|
|
Semifinal | Kadet B M-37 | 226 |
|
Sipos Yannis
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
2 - 0
(PTF)
|
Marko Djuric
[SRB] NOVI BEČEJ
|
|
Semifinal | Pioniri A (8-9) M-31 | 127 |
|
Ognjen Janković
[SRB] AZIJA
|
2 - 0
(PTF)
|
Luka Radosavljevic
[SRB] VRŠAC
|
|
Semifinal | Kadet B M-37 | 227 |
|
Medesan Raul Mihai
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
0 - 2
(PTF)
|
Domonkos Novák-Filipich
[HUN] UTE HUN
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) F-36 | 128 |
|
Farah Purišević
[BIH] KOLEKTIV BOSNA
|
2 - 0
(PTF)
|
Nina Vlajić
[SRB] AZIJA
|
|
Semifinal | Kadet A F-29 | 228 |
|
Milana Muždalo
[SRB] FAVORIT
|
2 - 0
(PTF)
|
Noemi Vince
[HUN] BUDAPESTI HONVED SPORTEGYESULET
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) M-44 | 328 |
|
Aleksa Sapic
[SRB] VUKOVI
|
2 - 0
(PTF)
|
Aleksa Babić
[MNE] OLIMP
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) F-36 | 129 |
|
Djurdja Vidakovic
[SRB] BROJ 1
|
1 - 2
(PTF)
|
Nora Hadžić
[SRB] AZIJA
|
|
Semifinal | Kadet A F-37 | 229 |
|
Andrea Popovic
[SRB] KOBRA
|
1 - 2
(PTF)
|
Nadja Dragojevic
[SRB] VUKOVI
|
|
Semifinal | Kadet A M-45 | 329 |
|
Todor Bjelobaba
[SRB] VUKOVI
|
0 - 1
(WDR)
|
Matias Koprivnik
[SLO] TAEKWONDO KLUB TANN
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) F-30 | 729 |
|
Anna Geszti
[HUN] BUDAPESTI HONVED SPORTEGYESULET
|
0 - 2
(PTF)
|
Tina Banović
[SRB] VOJVODINA
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) M-30 | 130 |
|
Luka Zivkovic
[SRB] VRŠAC
|
0 - 0
(DSQ)
|
Andrej Timarac
[BIH] LJUBIJA-PRIJEDOR
|
|
Semifinal | Kadet A F-37 | 230 |
|
Anja Cvetinovic
[SRB] OMEGA-BEOGRAD
|
1 - 2
(PTF)
|
Nađa Lepović
[SRB] TEKVONDO AKADEMIJA
|
|
Semifinal | Kadet A M-45 | 330 |
|
Danis Hodović
[BIH] KOLEKTIV BOSNA
|
2 - 0
(PTF)
|
Pavle Milin
[SRB] PROLETER
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) F-30 | 730 |
|
Sarolta Nagy
[HUN] BUDAPESTI HONVED SPORTEGYESULET
|
0 - 2
(PTF)
|
Irina Gajić
[SRB] AZIJA
|
|
Semifinal | Kadet A F-33 | 131 |
|
Anastasija Marić
[SRB] AZIJA
|
2 - 1
(PTF)
|
Iva Ilić
[SRB] OMEGA-BEOGRAD
|
|
Semifinal | Kadet A M-37 | 231 |
|
Almos Madarasz
[HUN] BUDAPESTI HONVED SPORTEGYESULET
|
0 - 2
(PTF)
|
Luka Rajković
[SRB] ŠAMPION
|
|
Semifinal | Kadet A M-49 | 331 |
|
David Hegedis
[SRB] STIL
|
2 - 0
(PTF)
|
Mihajlo Todorović
[SRB] ZMAJ
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) F-36 | 731 |
|
Lejla Frljuckic
[MNE] BESA
|
2 - 0
(PTF)
|
Ana Hadžija
[SRB] FAVORIT
|
|
Semifinal | Kadet A F-33 | 132 |
|
Jana Lazovic
[SRB] KORIO 2
|
2 - 0
(PTF)
|
Sara Skopljak
[BIH] KOLEKTIV BOSNA
|
|
Semifinal | Kadet A M-37 | 232 |
|
Jovan Bogdanović
[SRB] ZMAJ
|
2 - 0
(PTF)
|
Strahinja Tresiglavic
[SRB] FAVORIT
|
|
Semifinal | Kadet A M-49 | 332 |
|
Milan Ilic
[SRB] BROJ 1
|
2 - 0
(PTF)
|
Andrej Desic
[SRB] KOBRA
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) F-27 | 532 |
|
Nevena Isakov
[SRB] OLIMP
|
2 - 0
(PTF)
|
Jana Milosavljević
[SRB] KOLOSEUM
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) M-40 | 632 |
|
Luka Cvetićanin
[SRB] FAVORIT
|
2 - 1
(PTF)
|
Ivan Radojičić
[SRB] OBRENOVAC
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) F-36 | 732 |
|
Aleksandra Milekšić
[SRB] ZMAJ
|
0 - 0
(DSQ)
|
Helena Antic
[SRB] STIL
|
|
Semifinal | Kadet A M-33 | 133 |
|
Ognjen Vukoičić
[SRB] AZIJA
|
2 - 1
(PTF)
|
Aleksandar Topalov
[SRB] OLIMP
|
|
Semifinal | Junior A F-49 | 333 |
|
Sara Glavic
[SRB] KOBRA
|
2 - 0
(PTF)
|
Nina Andjelovic
[SRB] OMEGA-BEOGRAD
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) F-27 | 533 |
|
Tara Lazarević
[SRB] STIL
|
1 - 2
(PTF)
|
Helena Vujasic
[SRB] KWON BATAJNICA
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) M-40 | 633 |
|
Georgije Čojčić
[SRB] ZMAJ
|
0 - 2
(PTF)
|
Janko Stanković
[SRB] CRVENA ZVEZDA
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) M-30 | 733 |
|
Lazar Simić
[SRB] VOJVODINA
|
2 - 0
(PTF)
|
Ádám Mali
[HUN] UTE HUN
|
|
Semifinal | Kadet A M-33 | 134 |
|
Semir Kuačevci
[SRB] SPARTA
|
0 - 0
(DSQ)
|
Djordje Jovanovic
[SRB] NOVI BEČEJ
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) F-29 | 534 |
|
Anđela Kalanj
[SRB] KOLOSEUM
|
1 - 2
(PTF)
|
Petra Didanović
[SRB] VUKOVI
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) M-44 | 634 |
|
Đorđe Knežević
[SRB] PROLETER
|
2 - 0
(PTF)
|
Rusu Mihai Alexandru
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) M-30 | 734 |
|
Stefan Milankovic
[SRB] KOBRA
|
1 - 2
(PTF)
|
Petar Vuković
[SRB] FAVORIT
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) M-57 | 435a |
|
Nikolaj Kočetanović
[SRB] IMPERIUM
|
2 - 0
(PTF)
|
Vuk Živadinovic
[SRB] BROJ 1
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) M-57 | 435b |
|
Lazar Laketa
[SRB] GALEB
|
0 - 2
(PTF)
|
Aleksa Malovic
[BIH] SOKOL
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) F-29 | 535 |
|
Lena Petrovic
[SRB] STIL
|
2 - 0
(PTF)
|
Laza Antonia Maria
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
|
Semifinal | Kadet B F-47 | 635 |
|
Dobîrtă Paula Sofia
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
1 - 2
(PTF)
|
Helena Kasić
[SRB] STIL
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) M-36 | 735 |
|
Timur Dracevski
[MDA] РСК "SIPJIN"
|
2 - 0
(PTF)
|
Aleksa Radivojevic
[SRB] VUKOVI
|
|
Semifinal | Kadet A M+65 | 436 |
|
Lazar Malovic
[BIH] SOKOL
|
0 - 2
(PTF)
|
Strahinja Manojlović
[SRB] TEKVONDO AKADEMIJA
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) F-31 | 536 |
|
Julija Magerl
[SLO] TAEKWONDO KLUB TANN
|
2 - 0
(RSC)
|
Helena Đorđević
[SRB] KOLOSEUM
|
|
Semifinal | Kadet B F-47 | 636 |
|
Leonora Barabas
[SRB] STIL
|
2 - 0
(PTF)
|
Jovana Radivojević
[SRB] ELEMIR
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) M-36 | 736 |
|
Artiom Mavrodi
[MDA] РСК "SIPJIN"
|
2 - 0
(PTF)
|
Jovan Todorovic
[SRB] OLIMP
|
|
Semifinal | Junior A F-52 | 437 |
|
Elena Jevric
[SRB] OMEGA-BEOGRAD
|
2 - 0
(PTF)
|
Anastasija Lukač
[SRB] VOJVODINA
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) F-31 | 537 |
|
Magdalena Brkić
[SRB] KOLOSEUM
|
0 - 2
(PTF)
|
Helena Đurić
[SRB] OLIMP
|
|
Semifinal | Kadet B F-51 | 637 |
|
Una Bubalo
[SRB] KWON BATAJNICA
|
2 - 0
(PTF)
|
Dora Obradović
[SRB] TEKVONDO AKADEMIJA
|
|
Semifinal | Junior A F-52 | 438 |
|
Andrea Dragojevic
[SRB] KOLOSEUM
|
2 - 0
(PTF)
|
Andjela I.Savic
[SRB] KORIO 2
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) F-33 | 538 |
|
Lena Palalic
[SRB] OLIMP
|
0 - 2
(PTF)
|
Petra Jovančević
[SRB] VOJVODINA
|
|
Semifinal | Kadet B F-51 | 638 |
|
Ivana Jelečanin
[SRB] VOJVODINA
|
0 - 2
(PTF)
|
Nedeljka Kostić
[SRB] ZMAJ
|
|
Semifinal | Junior A F-55 | 439 |
|
Maša Štante
[SLO] TAEKWONDO KLUB TANN
|
2 - 0
(PTF)
|
Teodora Ivošev
[SRB] OMEGA-BEOGRAD
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) F-33 | 539 |
|
Marta Đuričić
[SRB] AZIJA
|
2 - 0
(PTF)
|
Jana Jakovljević
[SRB] SPARTA
|
|
Semifinal | Junior A F-55 | 440 |
|
Jovana Ramadanović
[SRB] STIL
|
0 - 2
(PTF)
|
Jovana Skocajic
[SRB] EUROŠPED
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) F-36 | 540 |
|
Elena Kočic
[SRB] TAIPAN
|
2 - 0
(PTF)
|
Nikolija Stanisavljević
[SRB] ZMAJ
|
|
Semifinal | Junior A F-59 | 441 |
|
Anabel Adamlje
[SLO] TAEKWONDO KLUB TANN
|
1 - 2
(PTF)
|
Marta Graovac
[SRB] KWON BATAJNICA
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) F-36 | 541 |
|
Dubravka Aleksic
[SRB] IMPERIUM
|
2 - 0
(PTF)
|
Monika Spasić
[SRB] TEKVONDO AKADEMIJA
|
|
Semifinal | Junior A F-59 | 442 |
|
Stasa Knezevic
[SRB] KWON BATAJNICA
|
1 - 2
(PTF)
|
Matea Raketić
[SRB] OBELIX
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) M-31 | 542 |
|
Nikola Savić
[SRB] STIL
|
0 - 2
(PTF)
|
Jakov Kuzmanov
[SRB] AZIJA
|
|
Semifinal | Junior A M-55 | 443 |
|
Đorđe Paroški
[SRB] ŠABAC
|
2 - 0
(PTF)
|
Lazar Buleski
[SRB] OMEGA-BEOGRAD
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) M-33 | 543 |
|
Miljan Plavšić
[SRB] KWON BATAJNICA
|
2 - 0
(PTF)
|
Uroš Tikvić
[SRB] OLIMP
|
|
Semifinal | Junior A M-59 | 444 |
|
Mateja Kostić
[SRB] AZIJA
|
0 - 0
(WDR)
|
Almir Mujic
[BIH] SOKOL
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) M-33 | 544 |
|
Dusan Markovic
[SRB] EUROŠPED
|
2 - 0
(PTF)
|
Sulejman Bajtarević
[BIH] KOLEKTIV BOSNA
|
|
Semifinal | Junior A M-59 | 445 |
|
Janko Mitev
[SRB] KWON BATAJNICA
|
0 - 2
(PTF)
|
Vuk Manić
[SRB] STIL
|
|
Semifinal | Junior A M-63 | 446 |
|
Drira Karim
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
0 - 2
(PTF)
|
Maksim Curovic
[SRB] KOBRA
|
|
Semifinal | Junior A M-63 | 447 |
|
Andrej Vasiljević
[SRB] AZIJA
|
2 - 0
(PTF)
|
Ognjen Vaš
[SRB] ZRENJANIN
|
|
Semifinal | Kadet A F-41 | 248 |
|
Luna Rockov
[SRB] PROLETER
|
2 - 0
(PTF)
|
Darija Jeličić
[SRB] ELEMIR
|
|
Semifinal | Kadet A F-41 | 249 |
|
Nadja Dragićević
[SRB] SPARTA
|
0 - 2
(PTF)
|
Nađa Đinović
[SRB] OLIMP
|
|
Semifinal | Kadet A F-44 | 250 |
|
Liliana Pal
[HUN] UTE HUN
|
0 - 2
(PTF)
|
Mihajla Malešević
[SRB] VOJVODINA
|
|
Semifinal | Kadet B F-44 | 650 |
|
Dunja Tajkov
[SRB] NOVI BEČEJ
|
2 - 0
(PTF)
|
Andrea Denćan
[SRB] KOLOSEUM
|
|
Semifinal | Kadet A F-44 | 251 |
|
Petra Nikolin
[SRB] EUROŠPED
|
2 - 0
(PTF)
|
Aleksandra Lalovic
[SRB] KINDER
|
|
Semifinal | Kadet B F-44 | 651 |
|
Maša Lalić
[SRB] VOJVODINA
|
2 - 0
(PTF)
|
Kruna Pljakic
[SRB] VUKOVI
|
|
Semifinal | Kadet A F-47 | 252 |
|
Ana Horvatic
[CRO] TKD OZALJ
|
0 - 2
(PTF)
|
Samra Horman
[BIH] ISKRA
|
|
Semifinal | Kadet A F-55 | 352 |
|
Iva Adžić
[SRB] PROLETER
|
2 - 0
(PTF)
|
Dunja Subić
[SRB] VOJVODINA
|
|
Semifinal | Kadet B M-41 | 652 |
|
Silaghi Zoltan
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
0 - 2
(PTF)
|
Tamás Borsos
[HUN] UTE HUN
|
|
Semifinal | Kadet A F-47 | 253 |
|
Lucija Stapar
[SRB] VUKOVI
|
2 - 1
(PTF)
|
Nikolina Blagojevic
[SRB] KINDER
|
|
Semifinal | Kadet A F-55 | 353 |
|
Anđela Blagojević
[SRB] ZMAJ
|
0 - 2
(PTF)
|
Nikolina Markovic
[BIH] SOKOL
|
|
Semifinal | Kadet B M-41 | 653 |
|
Maxim Cercasin
[MDA] РСК "SIPJIN"
|
2 - 0
(PTF)
|
Vuk Petrović
[SRB] OBRENOVAC
|
|
Semifinal | Kadet A F-51 | 254 |
|
Anastasija Jankovic
[SRB] KOBRA
|
2 - 0
(PTF)
|
Una Bestic
[BIH] SOKOL
|
|
Semifinal | Kadet A F-59 | 354 |
|
Milica Vulović
[SRB] GITROS
|
1 - 2
(PTF)
|
Andrea Maric
[BIH] SOKOL
|
|
Semifinal | Kadet B M-45 | 654 |
|
Gleb Culiuc
[MDA] РСК "SIPJIN"
|
2 - 0
(PTF)
|
Filip Filipović
[SRB] ALFA BGD
|
|
Semifinal | Kadet A F-51 | 255 |
|
Kasija Nešović
[SRB] TEKVONDO AKADEMIJA
|
0 - 0
(WDR)
|
Anđela Nikolić
[SRB] BANJICA
|
|
Semifinal | Kadet A F-59 | 355 |
|
Anja Erić
[SRB] TEKVONDO AKADEMIJA
|
2 - 0
(PTF)
|
Una Ječmenica
[SRB] VOJVODINA
|
|
Semifinal | Kadet B M-45 | 655 |
|
Mateja Tutorov
[SRB] ELEMIR
|
0 - 2
(PTF)
|
Stefan Kovačević
[SRB] GALEB
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) F-33 | 755 |
|
Eniko Sólyom-Fekete
[HUN] BUDAPESTI HONVED SPORTEGYESULET
|
2 - 0
(PTF)
|
Anastasija Mićunović
[SRB] SPARTA
|
|
Semifinal | Kadet A M-41 | 256 |
|
Lav Dobriković
[SRB] AZIJA
|
0 - 2
(PTF)
|
Viktor Petrović
[SRB] ŠABAC
|
|
Semifinal | Kadet A F+59 | 356 |
|
Jana Savic
[SRB] KORIO 2
|
1 - 1
(WDR)
|
Elena Ilić
[SRB] SPARTA
|
|
Semifinal | Kadet B M-49 | 656 |
|
Vasilije Bjelic
[SRB] VOJVODINA
|
2 - 0
(PTF)
|
Uros Bogdanovic
[SRB] KWON BATAJNICA
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) F-33 | 756 |
|
Iva Antanasijević
[SRB] FAVORIT
|
0 - 2
(PTF)
|
Miljana Vukčević
[SRB] VOJVODINA
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) F-30 | 157 |
|
Lena Radovanovic
[SRB] STIL
|
2 - 0
(PTF)
|
Nadja Stanišić
[SRB] BANJICA
|
|
Semifinal | Kadet A M-41 | 257 |
|
Aleksandar Petrović
[SRB] OLIMP
|
0 - 2
(PTF)
|
Vuk Pavlović
[SRB] ŠABAC
|
|
Semifinal | Kadet A F+59 | 357 |
|
Sofija Radovanović
[SRB] CRVENA ZVEZDA
|
2 - 0
(PTF)
|
Lana Begovic
[SRB] VUKOVI
|
|
Semifinal | Kadet B M-49 | 657 |
|
Jovan Mikovic
[SRB] TAIPAN
|
0 - 2
(PTF)
|
Mateja Dragoljević
[SRB] SPARTA
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) M-33 | 757 |
|
Pavle Vasiljevic
[SRB] STIL
|
0 - 2
(PTF)
|
Daniel Bogdanović
[SRB] OLIMP
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) F-30 | 158 |
|
Nikolina Aleksić
[SRB] OBRENOVAC
|
1 - 2
(PTF)
|
Kalina Krstic
[SRB] VUKOVI
|
|
Semifinal | Kadet A M-53 | 358 |
|
Nil Feužer
[SLO] TAEKWONDO KLUB TANN
|
2 - 0
(PTF)
|
Husein Pepic
[MNE] BESA
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) M-33 | 758 |
|
Vanja Tasic
[SRB] STIL
|
2 - 0
(PTF)
|
Sveatoslav Moscvin
[MDA] РСК "SIPJIN"
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) F-33 | 159 |
|
Jelena Rakinić
[SRB] ZMAJ
|
2 - 0
(PTF)
|
Iva Katana
[MNE] OLIMP
|
|
Semifinal | Kadet A M-53 | 359 |
|
Aleksa Ilic
[SRB] BROJ 1
|
0 - 2
(PTF)
|
Stefan Subaric
[SRB] VUKOVI
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) F-33 | 160 |
|
Jana Subevski
[SRB] STIL
|
0 - 2
(PTF)
|
Staša Kolar
[SRB] SPARTA
|
|
Semifinal | Senior A (Olympic) M-68 | 460 |
|
Žan Koštomaj
[SLO] TAEKWONDO KLUB TANN
|
0 - 2
(PTF)
|
Stefan Bauer
[SRB] TAS
|
|
Semifinal | Senior A (Olympic) M-68 | 461 |
|
Marko Janićijević
[SRB] CRVENA ZVEZDA
|
0 - 0
(WDR)
|
Muhamed Gjokaj
[MNE] BESA
|
|
Semifinal | Senior A (Olympic) M+80 | 462 |
|
Bucur Mihai
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
2 - 0
(PTF)
|
Radovan Mijanović
[SRB] ZRENJANIN
|
|
Semifinal | Senior A (Olympic) M+80 | 463 |
|
Karlo Vuletić
[SRB] VIDIKOVAC
|
2 - 1
(PTF)
|
Ivan Matejić
[SRB] CRVENA ZVEZDA
|
|
Semifinal | Junior A F+68 | 464 |
|
Tijana Ranković
[SRB] TEKVONDO AKADEMIJA
|
0 - 2
(PTF)
|
Milica Ljubinkovic
[SRB] KOBRA
|
|
Semifinal | Junior A F+68 | 465 |
|
Elena Simin
[SRB] OLIMP
|
2 - 0
(PTF)
|
Lejla Medinic
[BIH] SOKOL
|
|
Final | Pioniri A (8-9) F-25 | 112 |
|
Iva Resanović
[SRB] GITROS
|
1 - 2
(PTF)
|
Neda Mišić
[SRB] NAISUS
|
|
Final | Pioniri A (8-9) F-27 | 113 |
|
Darija Marcetic
[SRB] VUKOVI
|
2 - 0
(PTF)
|
Sara Petrovic
[SRB] BROJ 1
|
|
Final | Pioniri B (8-9) M-36 | 713 |
|
Mihailo Nedić
[SRB] GITROS
|
1 - 1
(PTF)
|
Danilo Kikos
[SRB] EUROŠPED
|
|
Final | Pioniri A (8-9) F-29 | 114 |
|
Milena Milosavljevic
[SRB] BROJ 1
|
2 - 0
(PTF)
|
Minja Mišić
[SRB] FAVORIT
|
|
Final | Pioniri B (6-7) F-21 | 714 |
|
Anastasija Radojcic
[SRB] IMPERIUM PAZOVA
|
2 - 0
(PTF)
|
Anja Nakarada
[SRB] IMPERIUM PAZOVA
|
|
Final | Pioniri A (8-9) M-23 | 115 |
|
Nikola Ilić
[SRB] VUKOVI
|
2 - 0
(PTF)
|
Kristijan Žlabrovec
[SRB] ELIT
|
|
Final | Pioniri B (6-7) F-23 | 715 |
|
Neja Feužer
[SLO] TAEKWONDO KLUB TANN
|
2 - 0
(PTF)
|
Maša Kiš
[SRB] KOLOSEUM
|
|
Final | Pioniri A (8-9) M-25 | 116 |
|
Petar Bjelobaba
[SRB] VUKOVI
|
2 - 0
(PTF)
|
Aleksa Kalentić
[SRB] ELIT
|
|
Final | Pioniri B (10-11) F-52 | 416 |
|
Anja Spajic
[SRB] STIL
|
2 - 0
(PTF)
|
Slavica Đorđević
[SRB] OLIMP
|
|
Final | Pioniri B (8-9) F-43 | 616 |
|
Nadja Petrovic
[SRB] OBRENOVAC
|
0 - 2
(PTF)
|
Minja Sekulic
[BIH] SOKOL
|
|
Final | Pioniri B (6-7) F-25 | 716 |
|
Katarina Pešević
[SRB] SPARTA
|
2 - 0
(PTF)
|
Mila Vlaovic
[SRB] OLIMP
|
|
Final | Pioniri A (8-9) M-27 | 117 |
|
Janko Marković
[SRB] KINDER
|
0 - 0
(DSQ)
|
Todor Semic
[SRB] KOBRA
|
|
Final | Pioniri A (10-11) M-33 | 217 |
|
Dušan Spasojević
[SRB] ŠABAC
|
1 - 2
(PTF)
|
Stefan Rašković
[SRB] NAISUS
|
|
Final | Pioniri B (10-11) F+57 | 417 |
|
Dunja Krsmanovic
[SRB] KORIO 2
|
2 - 0
(PTF)
|
Ana Menović
[SRB] GALEB
|
|
Final | Pioniri B (8-9) M-39 | 617 |
|
Vendel Kozák
[HUN] UTE HUN
|
2 - 0
(PTF)
|
Danilo Lazić
[SRB] OBRENOVAC
|
|
Final | Pioniri B (6-7) F-27 | 717 |
|
Izabela Frljuckic
[MNE] BESA
|
0 - 0
(PTF)
|
Stefana Kraguljac
[SRB] SPARTA
|
|
Final | Pioniri A (6-7) M-25 | 118 |
|
Uros Petrovic
[SRB] BROJ 1
|
2 - 1
(PTF)
|
Vasilije Petrović
[SRB] NAISUS
|
|
Final | Pioniri A (10-11) M-36 | 218 |
|
Nikola Ivanišević
[SRB] SPARTA
|
2 - 0
(PTF)
|
David Milankovic
[SRB] SPARTA
|
|
Final | Pioniri A (8-9) F-39 | 318 |
|
Minja Gorjup
[SRB] VRŠAC
|
0 - 2
(PTF)
|
Nina Savić
[SRB] ŠABAC
|
|
Final | Kadet B F-59 | 418 |
|
Andjela Živković
[SRB] KINDER
|
2 - 1
(PTF)
|
Elena Živković
[SRB] KINDER
|
|
Final | Pioniri B (8-9) M+43 | 618 |
|
Davud Dervić
[BIH] KOLEKTIV BOSNA
|
0 - 2
(PTF)
|
Djordje Nišević
[SRB] GRMEČ
|
|
Final | Pioniri B (6-7) M-21 | 718 |
|
Nezir Gazibara
[BIH] KOLEKTIV BOSNA
|
0 - 1
(WDR)
|
Aleksa Petković
[SRB] KOLOSEUM
|
|
Final | Pioniri A (10-11) F-27 | 119 |
|
Anja Smiljanic
[SRB] IMPERIUM PAZOVA
|
0 - 2
(PTF)
|
Sara Filipović
[SRB] GITROS
|
|
Final | Pioniri A (10-11) F-40 | 319 |
|
Milica Đurić
[SRB] OLIMP
|
2 - 0
(PTF)
|
Nađa Ralić
[SRB] BANJICA
|
|
Final | Kadet B M-57 | 419 |
|
Nikola Simatković
[SRB] IMPERIUM
|
0 - 2
(PTF)
|
Uros Stanojevic
[SRB] OMEGA-BEOGRAD
|
|
Final | Pioniri B (8-9) F-21 | 519 |
|
Nadja Nikolin
[SRB] EUROŠPED
|
2 - 0
(PTF)
|
Una Stanišić
[SRB] BANJICA
|
|
Final | Pioniri B (10-11) F-40 | 619 |
|
Una Vukanac
[SRB] SPARTA
|
2 - 0
(PTF)
|
Tijana Karaklic
[SRB] BANJICA
|
|
Final | Pioniri B (6-7) M-23 | 719 |
|
Nemanja Ninković
[SRB] SPARTA
|
2 - 0
(PTF)
|
Alexandr Petrasisin
[MDA] РСК "SIPJIN"
|
|
Final | Pioniri A (10-11) M-27 | 120 |
|
Anel Kuačevci
[SRB] SPARTA
|
0 - 0
(DSQ)
|
Mihajlo Jevtić
[SRB] FENIX-BULEVAR
|
|
Final | Pioniri A (10-11) F-44 | 320 |
|
Anastasija Vujović
[SRB] GALEB
|
2 - 0
(PTF)
|
Ognjana Aleksić
[SRB] IMPERIUM
|
|
Final | Kadet B M-61 | 420 |
|
Andrej Radusinovic
[SRB] KWON BATAJNICA
|
0 - 0
(DSQ)
|
Novak Anđelić
[SRB] CRVENA ZVEZDA
|
|
Final | Pioniri B (8-9) F-23 | 520 |
|
Hana Pejkovic Jovanovic
[SRB] KWON BATAJNICA
|
0 - 2
(PTF)
|
Vida Milenkovic
[SRB] BANJICA
|
|
Final | Pioniri B (10-11) F-44 | 620 |
|
Tara Zec
[SRB] VOJVODINA
|
2 - 0
(PTF)
|
Teodora Nedić
[SRB] GITROS
|
|
Final | Pioniri B (6-7) M-25 | 720 |
|
Enil Kuačevci
[SRB] SPARTA
|
2 - 1
(PTF)
|
Aleksa Stojkovic
[SRB] OLIMP
|
|
Final | Pioniri A (10-11) M-40 | 321 |
|
Djordje Krstic
[SRB] VUKOVI
|
2 - 0
(PTF)
|
Strahinja Djuric
[SRB] VUKOVI
|
|
Final | Kadet B M-65 | 421 |
|
Bodea Vlad Calin
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
1 - 2
(PTF)
|
Filip Mrksic
[SRB] KWON BATAJNICA
|
|
Final | Pioniri B (8-9) F-25 | 521 |
|
Mia Čeki
[SRB] KOLOSEUM
|
1 - 2
(PTF)
|
Nadja Dojčinović
[SRB] VUKOVI
|
|
Final | Pioniri B (10-11) M-48 | 621 |
|
Budik György
[HUN] UTE HUN
|
0 - 2
(PTF)
|
Nebojša Kostić
[SRB] ZMAJ
|
|
Final | Pioniri B (6-7) M-27 | 721 |
|
Nikita Moraru
[MDA] РСК "SIPJIN"
|
2 - 0
(PTF)
|
Kosta Sudar
[SRB] ELIT
|
|
Final | Kadet B M+65 | 422 |
|
Vukašin Ivanović
[SRB] SPARTA
|
0 - 2
(PTF)
|
Andrej Stevanovi
[SRB] NOVI BEČEJ
|
|
Final | Pioniri B (8-9) M-23 | 522 |
|
Danilo Ðordjević
[SRB] VRŠAC
|
0 - 2
(PTF)
|
Jošt Hauptman
[SLO] TAEKWONDO KLUB TANN
|
|
Final | Junior B F-52 | 423 |
|
Coța Flavia
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
2 - 0
(PTF)
|
Dunja Šnjegović
[SRB] SPARTA
|
|
Final | Pioniri B (8-9) M-25 | 523 |
|
Emin Kovač
[BIH] KOLEKTIV BOSNA
|
2 - 0
(PTF)
|
Lazar Karaklić
[SRB] BANJICA
|
|
Final | Junior B F-55 | 424 |
|
Aleksandra Spasić
[SRB] AZIJA
|
2 - 0
(PTF)
|
Milica Gugleta
[SRB] FAVORIT
|
|
Final | Pioniri B (8-9) M-27 | 524 |
|
Daniil Grumeza
[MDA] РСК "SIPJIN"
|
2 - 0
(PTF)
|
Ata Atajanov
[MDA] РСК "SIPJIN"
|
|
Final | Junior B F-59 | 425 |
|
Lenka Jović
[SRB] GALEB
|
0 - 2
(PTF)
|
Anastasija Udovčić
[SRB] ZRENJANIN
|
|
Final | Pioniri B (8-9) M-29 | 525 |
|
Stir Casian
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
1 - 2
(PTF)
|
Kosta Ilić
[SRB] ŠABAC
|
|
Final | Junior B M-59 | 426 |
|
Takacs David
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
0 - 2
(PTF)
|
Milan Cvetkovic
[SRB] VRŠAC
|
|
Final | Pioniri B (10-11) F-27 | 526 |
|
Sofija Ćirilović
[SRB] FAVORIT
|
2 - 0
(PTF)
|
Hana Kovačević
[SRB] GALEB
|
|
Final | Kadet B M-37 | 233 |
|
Sipos Yannis
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
2 - 1
(PTF)
|
Domonkos Novák-Filipich
[HUN] UTE HUN
|
|
Final | Kadet A F-29 | 234 |
|
Milana Muždalo
[SRB] FAVORIT
|
0 - 2
(PTF)
|
Andrijana Gojkovic
[SRB] KORIO
|
|
Final | Pioniri A (10-11) M-44 | 334 |
|
Aleksa Sapic
[SRB] VUKOVI
|
2 - 0
(PTF)
|
Nikola Jovulov
[SRB] EUROŠPED
|
|
Final | Pioniri A (8-9) F-31 | 135 |
|
Masa Tisma
[SRB] BANJICA
|
0 - 2
(PTF)
|
Milica Oljaca
[SRB] IMPERIUM PAZOVA
|
|
Final | Kadet A F-37 | 235 |
|
Nadja Dragojevic
[SRB] VUKOVI
|
0 - 2
(PTF)
|
Nađa Lepović
[SRB] TEKVONDO AKADEMIJA
|
|
Final | Kadet A M-45 | 335 |
|
Matias Koprivnik
[SLO] TAEKWONDO KLUB TANN
|
2 - 0
(PTF)
|
Danis Hodović
[BIH] KOLEKTIV BOSNA
|
|
Final | Pioniri A (8-9) F-33 | 136 |
|
Iva Vuletić
[SRB] VUKOVI
|
0 - 2
(PTF)
|
Maša Subotić
[SRB] ELIT
|
|
Final | Kadet A M-37 | 236 |
|
Luka Rajković
[SRB] ŠAMPION
|
2 - 0
(PTF)
|
Jovan Bogdanović
[SRB] ZMAJ
|
|
Final | Kadet A M-49 | 336 |
|
David Hegedis
[SRB] STIL
|
2 - 0
(PTF)
|
Milan Ilic
[SRB] BROJ 1
|
|
Final | Pioniri A (8-9) M-29 | 137 |
|
Pavle Marić
[SRB] AZIJA
|
2 - 0
(PTF)
|
Vanja Pavlovic
[SRB] OMEGA-BEOGRAD
|
|
Final | Junior A F-42 | 337 |
|
Adela Fafulović
[BIH] ISKRA
|
0 - 0
(WDR)
|
Vigh Ingrid
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
|
Final | Pioniri B (10-11) F-30 | 737 |
|
Tina Banović
[SRB] VOJVODINA
|
2 - 0
(PTF)
|
Irina Gajić
[SRB] AZIJA
|
|
Final | Pioniri A (8-9) M-31 | 138 |
|
Ognjen Janković
[SRB] AZIJA
|
2 - 1
(PTF)
|
Miodrag Simić
[SRB] ZMAJ
|
|
Final | Junior A F-46 | 338 |
|
Đurđa Petrović
[SRB] TEKVONDO AKADEMIJA
|
0 - 2
(PTF)
|
Jazmin Schrenk
[HUN] BUDAPESTI HONVED SPORTEGYESULET
|
|
Final | Pioniri B (10-11) F-36 | 738 |
|
Lejla Frljuckic
[MNE] BESA
|
2 - 0
(PTF)
|
Helena Antic
[SRB] STIL
|
|
Final | Pioniri A (10-11) F-36 | 139 |
|
Farah Purišević
[BIH] KOLEKTIV BOSNA
|
2 - 0
(PTF)
|
Nora Hadžić
[SRB] AZIJA
|
|
Final | Junior A F-49 | 339 |
|
Sara Glavic
[SRB] KOBRA
|
0 - 2
(PTF)
|
Jana Milenković
[SRB] NAISUS
|
|
Final | Pioniri B (10-11) M-40 | 639 |
|
Luka Cvetićanin
[SRB] FAVORIT
|
0 - 2
(PTF)
|
Janko Stanković
[SRB] CRVENA ZVEZDA
|
|
Final | Pioniri B (10-11) M-30 | 739 |
|
Lazar Simić
[SRB] VOJVODINA
|
2 - 0
(PTF)
|
Petar Vuković
[SRB] FAVORIT
|
|
Final | Pioniri A (10-11) M-30 | 140 |
|
Luka Zivkovic
[SRB] VRŠAC
|
0 - 2
(PTF)
|
Vanja Dobriković
[SRB] AZIJA
|
|
Final | Junior A M-48 | 340 |
|
Petar Erić
[SRB] ALFA BGD
|
0 - 2
(PTF)
|
Marko Stefanov
[SRB] EUROŠPED
|
|
Final | Pioniri B (10-11) M-44 | 640 |
|
Đorđe Knežević
[SRB] PROLETER
|
0 - 0
(DSQ)
|
David Simović
[SRB] TEKVONDO AKADEMIJA
|
|
Final | Pioniri B (10-11) M-36 | 740 |
|
Timur Dracevski
[MDA] РСК "SIPJIN"
|
0 - 2
(PTF)
|
Artiom Mavrodi
[MDA] РСК "SIPJIN"
|
|
Final | Kadet A F-33 | 141 |
|
Anastasija Marić
[SRB] AZIJA
|
0 - 2
(PTF)
|
Jana Lazovic
[SRB] KORIO 2
|
|
Final | Kadet B F-47 | 641 |
|
Helena Kasić
[SRB] STIL
|
2 - 0
(PTF)
|
Leonora Barabas
[SRB] STIL
|
|
Final | Kadet A M-33 | 142 |
|
Ognjen Vukoičić
[SRB] AZIJA
|
2 - 0
(PTF)
|
Semir Kuačevci
[SRB] SPARTA
|
|
Final | Kadet B F-51 | 642 |
|
Una Bubalo
[SRB] KWON BATAJNICA
|
2 - 0
(PTF)
|
Nedeljka Kostić
[SRB] ZMAJ
|
|
Final | Pioniri B (8-9) F-27 | 545 |
|
Nevena Isakov
[SRB] OLIMP
|
0 - 2
(PTF)
|
Helena Vujasic
[SRB] KWON BATAJNICA
|
|
Final | Pioniri B (8-9) F-29 | 546 |
|
Petra Didanović
[SRB] VUKOVI
|
0 - 2
(PTF)
|
Lena Petrovic
[SRB] STIL
|
|
Final | Pioniri B (8-9) F-31 | 547 |
|
Julija Magerl
[SLO] TAEKWONDO KLUB TANN
|
1 - 2
(PTF)
|
Helena Đurić
[SRB] OLIMP
|
|
Final | Senior A (Olympic) F-57 | 448 |
|
Eniko Toth
[HUN] BUDAPESTI HONVED SPORTEGYESULET
|
2 - 0
(PTF)
|
Olga Oluić
[SRB] CRVENA ZVEZDA
|
|
Final | Pioniri B (8-9) F-33 | 548 |
|
Petra Jovančević
[SRB] VOJVODINA
|
2 - 0
(PTF)
|
Marta Đuričić
[SRB] AZIJA
|
|
Final | Senior A (Olympic) M-58 | 449 |
|
Nemanja Jovanović
[SRB] KOLOSEUM
|
1 - 2
(PTF)
|
Dragan Živković
[SRB] STIL
|
|
Final | Pioniri B (8-9) F-36 | 549 |
|
Elena Kočic
[SRB] TAIPAN
|
0 - 2
(PTF)
|
Dubravka Aleksic
[SRB] IMPERIUM
|
|
Final | Pioniri A (10-11) M-57 | 450 |
|
Nikolaj Kočetanović
[SRB] IMPERIUM
|
2 - 0
(PTF)
|
Aleksa Malovic
[BIH] SOKOL
|
|
Final | Pioniri B (8-9) M-31 | 550 |
|
Jakov Kuzmanov
[SRB] AZIJA
|
0 - 2
(PTF)
|
Pavle Rosić
[SRB] OLIMP
|
|
Final | Pioniri A (10-11) M+57 | 451 |
|
Njegoš Jeličić
[BIH] LJUBIJA-PRIJEDOR
|
2 - 0
(PTF)
|
Andrej Vukadinović
[SRB] SPARTA
|
|
Final | Pioniri B (8-9) M-33 | 551 |
|
Miljan Plavšić
[SRB] KWON BATAJNICA
|
0 - 2
(PTF)
|
Dusan Markovic
[SRB] EUROŠPED
|
|
Final | Kadet A M+65 | 452 |
|
Strahinja Manojlović
[SRB] TEKVONDO AKADEMIJA
|
2 - 1
(PTF)
|
Szados Erik
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
|
Final | Junior A F-52 | 453 |
|
Elena Jevric
[SRB] OMEGA-BEOGRAD
|
0 - 2
(PTF)
|
Andrea Dragojevic
[SRB] KOLOSEUM
|
|
Final | Junior A F-55 | 454 |
|
Maša Štante
[SLO] TAEKWONDO KLUB TANN
|
2 - 0
(PTF)
|
Jovana Skocajic
[SRB] EUROŠPED
|
|
Final | Junior A F-59 | 455 |
|
Marta Graovac
[SRB] KWON BATAJNICA
|
0 - 2
(PTF)
|
Matea Raketić
[SRB] OBELIX
|
|
Final | Junior A M-55 | 456 |
|
Đorđe Paroški
[SRB] ŠABAC
|
2 - 0
(PTF)
|
Miodrag Krstojevic
[SRB] BROJ 1
|
|
Final | Junior A M-59 | 457 |
|
Mateja Kostić
[SRB] AZIJA
|
1 - 2
(PTF)
|
Vuk Manić
[SRB] STIL
|
|
Final | Kadet A F-41 | 258 |
|
Luna Rockov
[SRB] PROLETER
|
2 - 0
(PTF)
|
Nađa Đinović
[SRB] OLIMP
|
|
Final | Junior A M-63 | 458 |
|
Maksim Curovic
[SRB] KOBRA
|
0 - 2
(PTF)
|
Andrej Vasiljević
[SRB] AZIJA
|
|
Final | Kadet B F-44 | 658 |
|
Dunja Tajkov
[SRB] NOVI BEČEJ
|
1 - 2
(PTF)
|
Maša Lalić
[SRB] VOJVODINA
|
|
Final | Kadet A F-44 | 259 |
|
Mihajla Malešević
[SRB] VOJVODINA
|
0 - 2
(PTF)
|
Petra Nikolin
[SRB] EUROŠPED
|
|
Final | Kadet B M-41 | 659 |
|
Tamás Borsos
[HUN] UTE HUN
|
1 - 2
(PTF)
|
Maxim Cercasin
[MDA] РСК "SIPJIN"
|
|
Final | Pioniri B (10-11) F-33 | 759 |
|
Eniko Sólyom-Fekete
[HUN] BUDAPESTI HONVED SPORTEGYESULET
|
1 - 2
(PTF)
|
Miljana Vukčević
[SRB] VOJVODINA
|
|
Final | Kadet A F-47 | 260 |
|
Samra Horman
[BIH] ISKRA
|
2 - 1
(PTF)
|
Lucija Stapar
[SRB] VUKOVI
|
|
Final | Kadet A F-55 | 360 |
|
Iva Adžić
[SRB] PROLETER
|
0 - 2
(PTF)
|
Nikolina Markovic
[BIH] SOKOL
|
|
Final | Kadet B M-45 | 660 |
|
Gleb Culiuc
[MDA] РСК "SIPJIN"
|
2 - 0
(PTF)
|
Stefan Kovačević
[SRB] GALEB
|
|
Final | Pioniri B (10-11) M-33 | 760 |
|
Daniel Bogdanović
[SRB] OLIMP
|
2 - 1
(PTF)
|
Vanja Tasic
[SRB] STIL
|
|
Final | Pioniri A (10-11) F-30 | 161 |
|
Lena Radovanovic
[SRB] STIL
|
0 - 2
(PTF)
|
Kalina Krstic
[SRB] VUKOVI
|
|
Final | Kadet A F-51 | 261 |
|
Anastasija Jankovic
[SRB] KOBRA
|
0 - 2
(PTF)
|
Kasija Nešović
[SRB] TEKVONDO AKADEMIJA
|
|
Final | Kadet A F-59 | 361 |
|
Andrea Maric
[BIH] SOKOL
|
0 - 2
(PTF)
|
Anja Erić
[SRB] TEKVONDO AKADEMIJA
|
|
Final | Kadet B M-49 | 661 |
|
Vasilije Bjelic
[SRB] VOJVODINA
|
2 - 0
(PTF)
|
Mateja Dragoljević
[SRB] SPARTA
|
|
Final | Pioniri A (10-11) F-33 | 162 |
|
Jelena Rakinić
[SRB] ZMAJ
|
1 - 2
(PTF)
|
Staša Kolar
[SRB] SPARTA
|
|
Final | Kadet A M-41 | 262 |
|
Viktor Petrović
[SRB] ŠABAC
|
2 - 0
(PTF)
|
Vuk Pavlović
[SRB] ŠABAC
|
|
Final | Kadet A F+59 | 362 |
|
Jana Savic
[SRB] KORIO 2
|
0 - 2
(PTF)
|
Sofija Radovanović
[SRB] CRVENA ZVEZDA
|
|
Final | Kadet A M-53 | 363 |
|
Nil Feužer
[SLO] TAEKWONDO KLUB TANN
|
2 - 0
(PTF)
|
Stefan Subaric
[SRB] VUKOVI
|
|
Final | Senior A (Olympic) M-68 | 466 |
|
Stefan Bauer
[SRB] TAS
|
2 - 1
(PTF)
|
Marko Janićijević
[SRB] CRVENA ZVEZDA
|
|
Final | Senior A (Olympic) M-80 | 467 |
|
Marko Ujkaj
[MNE] BESA
|
2 - 0
(PTF)
|
Luka Marković Ficko
[CRO] TKD OZALJ
|
|
Final | Senior A (Olympic) M+80 | 468 |
|
Bucur Mihai
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
2 - 0
(PTF)
|
Karlo Vuletić
[SRB] VIDIKOVAC
|
|
Final | Junior A F+68 | 469 |
|
Milica Ljubinkovic
[SRB] KOBRA
|
2 - 1
(PTF)
|
Elena Simin
[SRB] OLIMP
|
|
Final | Junior A M-68 | 470 |
|
Marcel Dasović
[CRO] TKD OZALJ
|
1 - 2
(PTF)
|
Luka Muždalo
[SRB] FAVORIT
|
|
Final | Junior A M-78 | 471 |
|
Naj Auguštin
[SLO] TAEKWONDO KLUB TANN
|
0 - 2
(PTF)
|
Anton Belii
[MDA] РСК "SIPJIN"
|
|