Preliminary (1/16) | Kadet A F-51 | 324 |
|
Lara Šopić
[SRB] AZIJA
|
2 - 1
(PTF)
|
Alexandra Raileanu
[ROU] BLACK TIGER
|
|
Preliminary (1/8) | Pioniri A (10-11) F-30 | 101 |
|
Nikolina Šolaja
[SRB] KWON BATAJNICA
|
1 - 2
(PTF)
|
Nadja Hegedis
[SRB] STIL
|
|
Preliminary (1/8) | Pioniri A (10-11) M-36 | 201 |
|
Mihajlo Brusin
[SRB] ZRENJANIN
|
0 - 2
(PTF)
|
Andrej Marjanović
[SRB] OBRENOVAC
|
|
Preliminary (1/8) | Kadet A F-44 | 301 |
|
Anica Kuvelja
[SRB] GALEB
|
1 - 2
(PTF)
|
Olja Bulatović
[SLO] PANTAR
|
|
Preliminary (1/8) | Kadet A F-55 | 401 |
|
Tara Malešević
[SRB] VOJVODINA
|
2 - 1
(PTF)
|
Magdalena Trivunović
[SRB] AZIJA
|
|
Preliminary (1/8) | Pioniri A (10-11) F-30 | 102 |
|
Anja Kiš
[SRB] HERKULES
|
2 - 0
(PTF)
|
Nevena Martinovic
[SRB] ASTERIKS
|
|
Preliminary (1/8) | Pioniri A (10-11) M-36 | 202 |
|
Strahinja Isakov
[SRB] FENIKS
|
2 - 1
(PTF)
|
Albert Constantinescu
[ROU] BLACK TIGER
|
|
Preliminary (1/8) | Kadet A F-55 | 402 |
|
Ksenija Savic
[SRB] IMPERIUM PAZOVA
|
2 - 0
(PTF)
|
Anastasija Rajevska
[MKD] TKD GOCE DELCEV
|
|
Preliminary (1/8) | Pioniri A (10-11) F-30 | 103 |
|
Dunja Pejić
[SRB] SPARTA
|
2 - 1
(PTF)
|
Suncica Vranesevic
[SRB] STIL
|
|
Preliminary (1/8) | Kadet A F-37 | 203 |
|
Neda Komunicki
[SRB] ASTERIKS
|
0 - 2
(PTF)
|
Miona Škorić
[SRB] ELIT
|
|
Preliminary (1/8) | Kadet A F-55 | 403 |
|
Dunja Subić
[SRB] VOJVODINA
|
0 - 2
(PTF)
|
Janja Popović
[SRB] CRVENA ZVEZDA
|
|
Preliminary (1/8) | Pioniri A (10-11) F-30 | 104 |
|
Nikolina Aleksić
[SRB] OBRENOVAC
|
0 - 2
(PTF)
|
Dizmatsek Hanna
[HUN] TAEKWONDO FANATIX
|
|
Preliminary (1/8) | Kadet A F-37 | 204 |
|
Lena Bulut
[SRB] AZIJA
|
0 - 2
(PTF)
|
Anđela Kuzmanović
[SRB] OLIMP
|
|
Preliminary (1/8) | Pioniri A (10-11) M-33 | 105 |
|
Dušan Spasojević
[SRB] ŠABAC
|
0 - 2
(PTF)
|
Fedor Kaličanin
[SRB] OBELIX
|
|
Preliminary (1/8) | Kadet A F-37 | 205 |
|
Irina Ristovic
[SRB] EUROŠPED
|
1 - 2
(PTF)
|
Ana Pajić
[SRB] ELIT
|
|
Preliminary (1/8) | Pioniri A (10-11) M-33 | 106 |
|
Lazar Simić
[SRB] LETNJIKOVAC
|
0 - 2
(PTF)
|
Luka Ožegović
[SRB] ZMAJ
|
|
Preliminary (1/8) | Pioniri A (10-11) M-33 | 107 |
|
Stefan Rašković
[SRB] NAISUS
|
2 - 0
(PTF)
|
Nemanja Dujovic
[SRB] STIL
|
|
Preliminary (1/8) | Pioniri A (10-11) F-33 | 122 |
|
Laura Kiss
[HUN] TAEKWONDO FANATIX
|
2 - 0
(PTF)
|
Sofija Stojšić
[SRB] ZRENJANIN
|
|
Preliminary (1/8) | Pioniri A (10-11) F-36 | 123 |
|
Nina Vlajić
[SRB] AZIJA
|
0 - 2
(PTF)
|
Tijana Krstić
[SRB] HERKULES
|
|
Preliminary (1/8) | Kadet A F-47 | 325 |
|
Ivana Luković
[SRB] AZIJA
|
0 - 2
(PTF)
|
Nađa Lipcajt
[SRB] GALEB
|
|
Preliminary (1/8) | Kadet A F-47 | 326 |
|
Anđelka Vugdalić
[SRB] GITROS
|
2 - 1
(PTF)
|
Lana Stamenkovic
[SRB] ASTRA-NIŠ
|
|
Preliminary (1/8) | Kadet A F-47 | 327 |
|
Andrea Spasojević
[SRB] AZIJA
|
2 - 0
(PTF)
|
Una Kalenić
[SRB] GALEB
|
|
Preliminary (1/8) | Kadet A F-47 | 328 |
|
Nina Milošević
[SRB] ASTERIKS
|
2 - 0
(PTF)
|
Sofija Vukotić
[BIH] LJUBIJA-PRIJEDOR
|
|
Preliminary (1/8) | Kadet A F-51 | 329 |
|
Lara Šopić
[SRB] AZIJA
|
0 - 2
(PTF)
|
Nikoleta Tošić
[SRB] GALEB
|
|
Preliminary (1/8) | Kadet A F-51 | 330 |
|
Sanja Brkić
[SRB] ELIT
|
2 - 0
(PTF)
|
Nađa Marinković
[SRB] GALEB
|
|
Preliminary (1/8) | Kadet A F-51 | 331 |
|
Petra Radomirović
[SRB] AZIJA
|
2 - 1
(PTF)
|
Ana Rovinac
[SRB] GALEB
|
|
Preliminary (1/8) | Kadet A F-51 | 332 |
|
Teodora Vujadinović
[SRB] HERKULES
|
0 - 2
(PTF)
|
Helena Švabić
[SRB] GALEB
|
|
Preliminary (1/8) | Kadet A F-51 | 333 |
|
Maša Karović
[SRB] AZIJA
|
0 - 2
(PTF)
|
Mihaela Arnautović
[SRB] GALEB
|
|
Preliminary (1/8) | Kadet A F-51 | 334 |
|
Katarina Kaćanski
[SRB] HERKULES
|
0 - 2
(PTF)
|
Kalina Stojić
[SRB] GALEB
|
|
Preliminary (1/8) | Kadet A F-51 | 335 |
|
Milica Podkonjak
[SRB] ZRENJANIN
|
0 - 2
(PTF)
|
Lada Ojsteršek
[SRB] GALEB
|
|
Preliminary (1/8) | Junior A F-55 | 435 |
|
Sandra Djurić
[SRB] KWON BATAJNICA
|
2 - 0
(PTF)
|
Milica Trivunov
[SRB] GITROS
|
|
Preliminary (1/8) | Kadet A F-51 | 336 |
|
Jana Todorović
[SRB] LETNJIKOVAC
|
2 - 1
(PTF)
|
Sara Sarkovska
[MKD] TKD GOCE DELCEV
|
|
Preliminary (1/8) | Junior A F-55 | 436 |
|
Dunja Ćetković
[SRB] GALEB
|
0 - 2
(PTF)
|
Stefania Costin
[ROU] BLACK TIGER
|
|
Preliminary (1/8) | Kadet A M-45 | 239 |
|
Varkonyi Kende
[HUN] TAEKWONDO FANATIX
|
0 - 2
(PTF)
|
Lucian Mihalceanu
[ROU] BLACK TIGER
|
|
Preliminary (1/8) | Kadet A M-45 | 240 |
|
Foldes Benjamin
[HUN] TAEKWONDO FANATIX
|
2 - 0
(PTF)
|
Petean David
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
|
Preliminary (1/8) | Kadet A M-49 | 241 |
|
Cîmpean Ovidiu Cristian
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
0 - 2
(PTF)
|
Mijat Stupljanin
[SRB] ASTERIKS
|
|
Quarterfinal | Junior A M-63 | 501 |
|
Ognjen Vaš
[SRB] ZRENJANIN
|
0 - 2
(PTF)
|
Mihail Angelevski
[MKD] TKD KORIO - KISELA VODA
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (8-9) M-36 | 701 |
|
Aljoša Gavrilović
[SRB] LETNJIKOVAC
|
2 - 0
(PTF)
|
Uroš Radojević
[SRB] TORNADO
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) F-40 | 302 |
|
Kristina Vidojkovic
[SRB] ASTRA-NIŠ
|
2 - 0
(PTF)
|
Simona Plamenac
[SRB] AZIJA
|
|
Quarterfinal | Junior A M-63 | 502 |
|
Mateja Todorović
[SRB] LETNJIKOVAC
|
0 - 2
(PTF)
|
Danilo Vukotić
[BIH] LJUBIJA-PRIJEDOR
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) F-40 | 303 |
|
Mila Stankovic
[SRB] ASTERIKS
|
0 - 2
(PTF)
|
Milica Đurić
[SRB] OLIMP
|
|
Quarterfinal | Junior A M-63 | 503 |
|
Veljko Majstorović
[SRB] FENIKS
|
2 - 1
(PTF)
|
Pavel Andrei
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) F-40 | 304 |
|
Natalija Lučić
[SRB] HERKULES
|
2 - 1
(PTF)
|
Milica Mitrović
[SRB] ŠABAC
|
|
Quarterfinal | Kadet A F-55 | 404 |
|
Tara Malešević
[SRB] VOJVODINA
|
0 - 2
(PTF)
|
Lena Ilić
[SRB] GALEB
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) F-40 | 305 |
|
Jovana Vujčić
[SRB] ELIT
|
2 - 0
(PTF)
|
Daria Guzu
[ROU] BLACK TIGER
|
|
Quarterfinal | Kadet A F-55 | 405 |
|
Ksenija Savic
[SRB] IMPERIUM PAZOVA
|
0 - 2
(PTF)
|
Aleksandra Stankovic
[SRB] GALEB
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) M-36 | 206 |
|
Andrej Marjanović
[SRB] OBRENOVAC
|
2 - 0
(PTF)
|
Lazar Grujičić
[SRB] AZIJA
|
|
Quarterfinal | Kadet A F-41 | 306 |
|
Nadja Dragićević
[SRB] SPARTA
|
0 - 0
(WDR)
|
Katarina Džalev
[SRB] HERKULES
|
|
Quarterfinal | Kadet A F-55 | 406 |
|
Janja Popović
[SRB] CRVENA ZVEZDA
|
2 - 0
(PTF)
|
Hajdi Gajić
[SRB] GALEB
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) M-36 | 207 |
|
Nikola Vignjević
[SRB] FENIKS
|
0 - 2
(PTF)
|
Nikola Ivanišević
[SRB] SPARTA
|
|
Quarterfinal | Kadet A F-44 | 307 |
|
Olja Bulatović
[SLO] PANTAR
|
2 - 0
(PTF)
|
Lara Filipović
[SRB] GITROS
|
|
Quarterfinal | Kadet A F-55 | 407 |
|
Anastasija Jerković
[SRB] GALEB
|
2 - 0
(PTF)
|
Anđela Petrović
[SRB] LETNJIKOVAC
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) F-30 | 108 |
|
Nadja Hegedis
[SRB] STIL
|
2 - 0
(PTF)
|
Sara Šešević
[SRB] OLIMP
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) M-36 | 208 |
|
Strahinja Isakov
[SRB] FENIKS
|
0 - 2
(PTF)
|
Vukasin Jovanovic
[SRB] OMEGA-BEOGRAD
|
|
Quarterfinal | Kadet A F-44 | 308 |
|
Helena Stanimirović
[SRB] ASTERIKS
|
2 - 1
(PTF)
|
Teodora Jankovic
[SRB] HERKULES
|
|
Quarterfinal | Kadet A F-59 | 408 |
|
Milica Vulović
[SRB] GITROS
|
2 - 0
(PTF)
|
Sara Isakov
[SRB] FENIKS
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) F-30 | 109 |
|
Anja Kiš
[SRB] HERKULES
|
0 - 0
(WDR)
|
Nevena Nikolin
[SRB] EUROŠPED
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) M-36 | 209 |
|
Vuk Janković
[SRB] AZIJA
|
2 - 0
(PTF)
|
Novica Tomić
[SRB] OBRENOVAC
|
|
Quarterfinal | Kadet A F-44 | 309 |
|
Jana Stojanovic
[SRB] IMPERIUM PAZOVA
|
2 - 0
(PTF)
|
Nevena Kustić
[SRB] HERKULES
|
|
Quarterfinal | Kadet A F-59 | 409 |
|
Dunja Dobric
[SRB] HERKULES
|
2 - 0
(PTF)
|
Ilina Smilkovska
[MKD] TKD GOCE DELCEV
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) F-30 | 110 |
|
Dunja Pejić
[SRB] SPARTA
|
2 - 0
(PTF)
|
Maja Đerisilo
[SRB] AZIJA
|
|
Quarterfinal | Kadet A F-37 | 210 |
|
Miona Škorić
[SRB] ELIT
|
2 - 0
(PTF)
|
Lena Ljubisavljevic
[SRB] OMEGA-BEOGRAD
|
|
Quarterfinal | Kadet A F-44 | 310 |
|
Sofija Stanković
[SRB] ASTERIKS
|
2 - 0
(PTF)
|
Alexandra Costea
[ROU] BLACK TIGER
|
|
Quarterfinal | Kadet A F+59 | 410 |
|
Nina Narandzic
[SRB] EUROŠPED
|
0 - 2
(PTF)
|
Jana Savic
[SRB] KORIO 2
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) F-30 | 111 |
|
Dizmatsek Hanna
[HUN] TAEKWONDO FANATIX
|
0 - 2
(PTF)
|
Lana Grković
[SRB] TORNADO
|
|
Quarterfinal | Kadet A F-37 | 211 |
|
Anđela Kuzmanović
[SRB] OLIMP
|
0 - 2
(PTF)
|
Vera Andrić
[SRB] GALEB
|
|
Quarterfinal | Kadet A F+59 | 411 |
|
Sofija Radovanović
[SRB] CRVENA ZVEZDA
|
2 - 0
(PTF)
|
Marija Vujičić
[SRB] TORNADO
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) M-33 | 112 |
|
Fedor Kaličanin
[SRB] OBELIX
|
2 - 0
(PTF)
|
Stefan Ferenci
[SRB] OLIMP
|
|
Quarterfinal | Kadet A F-37 | 212 |
|
Ana Pajić
[SRB] ELIT
|
2 - 1
(PTF)
|
Lena Radović
[SRB] FENIKS
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) M-33 | 113 |
|
Luka Ožegović
[SRB] ZMAJ
|
1 - 2
(PTF)
|
Uroš Denčić
[SRB] ELIT
|
|
Quarterfinal | Kadet A F-37 | 213 |
|
Anja Cvetinovic
[SRB] OMEGA-BEOGRAD
|
2 - 0
(PTF)
|
Milica Antić
[SRB] GALEB
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) M-33 | 114 |
|
Stefan Rašković
[SRB] NAISUS
|
2 - 0
(PTF)
|
Nikola Dragićević
[SRB] SPARTA
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) M-33 | 115 |
|
Aleksej Kljajić
[SRB] OLIMP
|
2 - 0
(PTF)
|
Stefan Petruc
[SRB] EUROŠPED
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (10-11) F-40 | 716 |
|
Andrea Petković
[SRB] KOLOSEUM
|
1 - 2
(PTF)
|
Una Vukanac
[SRB] SPARTA
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (10-11) F-40 | 717 |
|
Jovana Ivanović
[SRB] LETNJIKOVAC
|
2 - 0
(PTF)
|
Jovana Filipović
[SRB] EUROŠPED
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (10-11) F-44 | 718 |
|
Sara Novaković
[SRB] POBEDNIK
|
0 - 2
(PTF)
|
Lea Birtič
[SLO] PANTAR
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (10-11) F-44 | 719 |
|
Ana Stojković
[SRB] POBEDNIK
|
0 - 2
(PTF)
|
Tia Birtič
[SLO] PANTAR
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (10-11) M-40 | 720 |
|
Miljan Stoilković
[SRB] KWON BATAJNICA
|
0 - 2
(PTF)
|
Damalan Victor Alexandru
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
|
Quarterfinal | Kadet A M-57 | 421 |
|
Ažbe Tešar
[SLO] PANTAR
|
0 - 2
(PTF)
|
Lazar Jankovic
[SRB] ELIT
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (10-11) F-33 | 621 |
|
Maša Jokić
[SRB] VINER-ČIVI
|
0 - 2
(PTF)
|
Nina Milovanović
[SRB] LETNJIKOVAC
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (10-11) M-40 | 721 |
|
Janko Stanković
[SRB] CRVENA ZVEZDA
|
2 - 0
(PTF)
|
Tudor Cosnita
[ROU] BLACK TIGER
|
|
Quarterfinal | Kadet A F-33 | 222 |
|
Dunja Ilijevski
[SRB] LETNJIKOVAC
|
0 - 2
(PTF)
|
Masa Caran
[SRB] EUROŠPED
|
|
Quarterfinal | Kadet A M-57 | 422 |
|
Uros Stanojevic
[SRB] OMEGA-BEOGRAD
|
2 - 0
(PTF)
|
Marosi Milan
[HUN] TAEKWONDO FANATIX
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (10-11) F-33 | 622 |
|
Mila Jarar
[SRB] POBEDNIK
|
0 - 0
(WDR)
|
Anđela Oreščanin
[SRB] ELIT
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (10-11) M-40 | 722 |
|
Filip Trajković
[SRB] POBEDNIK
|
2 - 1
(PTF)
|
Matei Mocanu
[ROU] BLACK TIGER
|
|
Quarterfinal | Kadet A F-33 | 223 |
|
Jana Lazovic
[SRB] KORIO 2
|
1 - 2
(PTF)
|
Anastasija Marić
[SRB] AZIJA
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (10-11) F-33 | 623 |
|
Višnja Metlić
[SRB] POBEDNIK
|
0 - 2
(PTF)
|
Miljana Vukčević
[SRB] VOJVODINA
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (10-11) M-40 | 723 |
|
Relja Preda
[SRB] EUROŠPED
|
0 - 2
(PTF)
|
Krisztian Sztano
[HUN] TAEKWONDO FANATIX
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) F-33 | 124 |
|
Laura Kiss
[HUN] TAEKWONDO FANATIX
|
2 - 0
(PTF)
|
Jana Subevski
[SRB] STIL
|
|
Quarterfinal | Kadet A F-33 | 224 |
|
Dunja Marković
[SRB] LETNJIKOVAC
|
1 - 2
(PTF)
|
Iva Ilić
[SRB] OMEGA-BEOGRAD
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (8-9) M-29 | 524 |
|
Nicolas Galea
[ROU] BLACK TIGER
|
2 - 1
(PTF)
|
Luka Avramović
[SRB] ŠABAC
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (10-11) F-36 | 624 |
|
Dunja Sudar
[SRB] ELIT
|
0 - 2
(PTF)
|
Tamara Stevanović
[SRB] VINER-ČIVI
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (10-11) M-44 | 724 |
|
Dušan Vida
[SRB] VOJVODINA
|
2 - 0
(PTF)
|
Theodor-Adrian Liga
[ROU] BLACK TIGER
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) F-33 | 125 |
|
Mia Mitrović
[SRB] LETNJIKOVAC
|
2 - 0
(PTF)
|
Neda Petrić
[SRB] HERKULES
|
|
Quarterfinal | Kadet A F-33 | 225 |
|
Lena Rajković
[SRB] ŠAMPION
|
0 - 2
(PTF)
|
Nađa Babić
[SRB] HERKULES
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (10-11) F-36 | 625 |
|
Helena Antic
[SRB] STIL
|
1 - 2
(PTF)
|
Sara Krstić
[SRB] SPARTA
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (10-11) M-44 | 725 |
|
Ilija Božanić
[SRB] LETNJIKOVAC
|
2 - 0
(PTF)
|
Tim Steinman
[SLO] PANTAR
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) F-33 | 126 |
|
Vera Todorović
[SRB] ASTERIKS
|
0 - 2
(PTF)
|
Nora Hadžić
[SRB] AZIJA
|
|
Quarterfinal | Kadet A M-33 | 226 |
|
Vuk Petrović
[SRB] LETNJIKOVAC
|
2 - 0
(PTF)
|
Semir Kuačevci
[SRB] SPARTA
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (10-11) M-30 | 626 |
|
Lazar Simić
[SRB] VOJVODINA
|
2 - 1
(PTF)
|
Stefan Rangelov
[SRB] VRŠAC
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (10-11) M-44 | 726 |
|
Vuk Gava
[SRB] EUROŠPED
|
0 - 2
(PTF)
|
Victor Culea
[ROU] BLACK TIGER
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) F-33 | 127 |
|
Sonja Todorovic
[SRB] LETNJIKOVAC
|
2 - 1
(PTF)
|
Dunja Avrić
[SRB] VINER-ČIVI
|
|
Quarterfinal | Kadet A M-33 | 227 |
|
Dušan Malešević
[SRB] ZMAJ VRDNIK
|
0 - 2
(PTF)
|
Ianis Constantinescu
[ROU] BLACK TIGER
|
|
Quarterfinal | Pioniri B (10-11) M-30 | 627 |
|
Strahinja Savić
[SRB] POBEDNIK
|
2 - 1
(PTF)
|
Mateja Popić
[SRB] TORNADO
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) F-36 | 128 |
|
Tijana Krstić
[SRB] HERKULES
|
2 - 0
(PTF)
|
Milica Ranđelović
[SRB] KOLOSEUM
|
|
Quarterfinal | Kadet A M-33 | 228 |
|
Pavle Sekulic
[SRB] ASTERIKS
|
0 - 2
(PTF)
|
Stefan Mistreanu
[ROU] BLACK TIGER
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) F-36 | 129 |
|
Katarina Mitrović
[SRB] ŠABAC
|
0 - 2
(PTF)
|
Lara Komazec
[SRB] EUROŠPED
|
|
Quarterfinal | Kadet A M-33 | 229 |
|
Ognjen Vukoičić
[SRB] AZIJA
|
2 - 0
(PTF)
|
Denis Cercel
[ROU] BLACK TIGER
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) F-36 | 130 |
|
Lena Mratinković
[SRB] AZIJA
|
1 - 2
(PTF)
|
Nevena Guga
[SRB] EUROŠPED
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) F-36 | 131 |
|
Ivona Ninković
[SRB] VINER-ČIVI
|
2 - 0
(PTF)
|
Andrea Šćekić
[SRB] HERKULES
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) M-30 | 132 |
|
Rares-Marian Bortos
[ROU] BLACK TIGER
|
2 - 1
(PTF)
|
Andrej Timarac
[BIH] LJUBIJA-PRIJEDOR
|
|
Quarterfinal | Kadet A F-47 | 337 |
|
Nađa Lipcajt
[SRB] GALEB
|
0 - 2
(PTF)
|
Nikolija Živković
[SRB] ASTERIKS
|
|
Quarterfinal | Junior A F-52 | 437 |
|
Anastasija Lukač
[SRB] VOJVODINA
|
1 - 2
(PTF)
|
Andjela Klisura
[SRB] SIRMIUM
|
|
Quarterfinal | Kadet A F-47 | 338 |
|
Anđelka Vugdalić
[SRB] GITROS
|
0 - 2
(PTF)
|
Danica Sekulic
[SRB] EUROŠPED
|
|
Quarterfinal | Junior A F-52 | 438 |
|
Andrea Dragojevic
[SRB] KOLOSEUM
|
1 - 2
(PTF)
|
Toth Elizabet
[HUN] TAEKWONDO FANATIX
|
|
Quarterfinal | Kadet A F-47 | 339 |
|
Andrea Spasojević
[SRB] AZIJA
|
2 - 0
(PTF)
|
Masa Markov
[SRB] EUROŠPED
|
|
Quarterfinal | Junior A F-55 | 439 |
|
Sandra Djurić
[SRB] KWON BATAJNICA
|
2 - 0
(PTF)
|
Jana Mišić
[SRB] POBEDNIK
|
|
Quarterfinal | Kadet A F-47 | 340 |
|
Nina Milošević
[SRB] ASTERIKS
|
2 - 0
(PTF)
|
Jovana Draskic
[SRB] EUROŠPED
|
|
Quarterfinal | Junior A F-55 | 440 |
|
Lana Šojić
[SRB] GALEB
|
0 - 2
(PTF)
|
Sara Radovanov
[SRB] EUROŠPED
|
|
Quarterfinal | Kadet B F-55 | 640 |
|
Zirbo Roman Amalia
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
1 - 2
(PTF)
|
Anđelija Jovanović
[SRB] CRVENA ZVEZDA
|
|
Quarterfinal | Kadet A F-51 | 341 |
|
Nikoleta Tošić
[SRB] GALEB
|
3 - 2
(PTF)
|
Sanja Brkić
[SRB] ELIT
|
|
Quarterfinal | Junior A F-55 | 441 |
|
Stefania Costin
[ROU] BLACK TIGER
|
0 - 2
(PTF)
|
Teodora Ivošev
[SRB] OMEGA-BEOGRAD
|
|
Quarterfinal | Kadet B F-55 | 641 |
|
Una Andonović
[SRB] KWON BATAJNICA
|
2 - 0
(PTF)
|
Frosina Belevska
[MKD] TKD KORIO - KISELA VODA
|
|
Quarterfinal | Kadet B F-44 | 741 |
|
Nadja Kostričenko
[SRB] SPARTA
|
0 - 2
(PTF)
|
Maša Lalić
[SRB] VOJVODINA
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (8-9) M-25 | 142 |
|
Filip Džalev
[SRB] HERKULES
|
2 - 0
(PTF)
|
Lazar Filic
[MKD] TKD KORIO - KISELA VODA
|
|
Quarterfinal | Kadet A M-41 | 242 |
|
David Zaharia
[ROU] BLACK TIGER
|
0 - 2
(PTF)
|
Maks Ljubi
[SLO] PANTAR
|
|
Quarterfinal | Kadet A F-51 | 342 |
|
Petra Radomirović
[SRB] AZIJA
|
1 - 2
(PTF)
|
Helena Švabić
[SRB] GALEB
|
|
Quarterfinal | Junior A F-55 | 442 |
|
Jana Lukic
[SRB] LETNJIKOVAC
|
2 - 0
(PTF)
|
Jovana Skocajic
[SRB] EUROŠPED
|
|
Quarterfinal | Kadet B F-59 | 642 |
|
Irina Ivanović
[SRB] ASTERIKS
|
0 - 2
(PTF)
|
Marika Ranitović
[SRB] OMEGA-BEOGRAD
|
|
Quarterfinal | Kadet B F-44 | 742 |
|
Masa Velickovic
[SRB] EUROŠPED
|
1 - 2
(PTF)
|
Delfina Velkovska
[MKD] TKD KORIO - KISELA VODA
|
|
Quarterfinal | Pioniri A (10-11) F-27 | 143 |
|
Vanja Nakarada
[SRB] IMPERIUM PAZOVA
|
0 - 2
(PTF)
|
Katarina Kobiljski
[SRB] ELIT
|
|
Quarterfinal | Kadet A M-41 | 243 |
|
Lav Dobriković
[SRB] AZIJA
|
2 - 0
(PTF)
|
Juras-Palinkas Mark
[HUN] TAEKWONDO FANATIX
|
|
Quarterfinal | Kadet A F-51 | 343 |
|
Mihaela Arnautović
[SRB] GALEB
|
2 - 0
(PTF)
|
Kalina Stojić
[SRB] GALEB
|
|
Quarterfinal | Junior A F-59 | 443 |
|
Sara Stojković
[SRB] GITROS
|
2 - 0
(PTF)
|
Teodora Anghel
[ROU] BLACK TIGER
|
|
Quarterfinal | Kadet B M-57 | 643 |
|
Vanja Serdarević
[SRB] GALEB
|
2 - 0
(PTF)
|
Iacob Vladimir
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
|
Quarterfinal | Kadet B F-44 | 743 |
|
Visnja Visacki
[SRB] EUROŠPED
|
0 - 0
(WDR)
|
Djina Djukanović
[SRB] ASTERIKS
|
|
Quarterfinal | Kadet A M-45 | 244 |
|
Lucian Mihalceanu
[ROU] BLACK TIGER
|
2 - 1
(PTF)
|
Uroš Rakić
[SRB] GALEB
|
|
Quarterfinal | Kadet A F-51 | 344 |
|
Lada Ojsteršek
[SRB] GALEB
|
2 - 0
(PTF)
|
Jana Todorović
[SRB] LETNJIKOVAC
|
|
Quarterfinal | Junior A M-55 | 444 |
|
Nikola Ilić
[SRB] GALEB
|
0 - 0
(WDR)
|
Vuk Terzić
[SRB] FENIKS
|
|
Quarterfinal | Kadet B M-57 | 644 |
|
Vukan Brstina
[SRB] OLIMP
|
2 - 1
(PTF)
|
Nicolas Oanca
[ROU] BLACK TIGER
|
|
Quarterfinal | Kadet B F-44 | 744 |
|
Andrea Večanski
[SRB] EUROŠPED
|
0 - 1
(RSC)
|
Gheorghe Maria Alexandra
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
|
Quarterfinal | Kadet A M-45 | 245 |
|
Stefan Vujković
[SRB] VINER-ČIVI
|
0 - 2
(PTF)
|
Božidar Pilipović
[BIH] LJUBIJA-PRIJEDOR
|
|
Quarterfinal | Junior A M-55 | 445 |
|
Danilo Djordjevic
[SRB] EUROŠPED
|
2 - 1
(PTF)
|
Žiga Poglajem
[SLO] PANTAR
|
|
Quarterfinal | Kadet B F-51 | 745 |
|
Mia Marinčić
[SRB] POBEDNIK
|
2 - 0
(PTF)
|
Ana Tošić
[SRB] KWON BATAJNICA
|
|
Quarterfinal | Kadet A M-45 | 246 |
|
Foldes Benjamin
[HUN] TAEKWONDO FANATIX
|
0 - 2
(PTF)
|
Vukadin Orelj
[SRB] EUROŠPED
|
|
Quarterfinal | Junior A M-55 | 446 |
|
Marko Marjanovic
[SRB] GALEB
|
2 - 0
(PTF)
|
Dacu Vlad Catalin Alexandru
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
|
Quarterfinal | Kadet B F-51 | 746 |
|
Nedeljka Kostić
[SRB] ZMAJ
|
1 - 2
(PTF)
|
Nina Djuric
[SRB] EUROŠPED
|
|
Quarterfinal | Kadet A M-45 | 247 |
|
Mateja Šojić
[SRB] OLIMP
|
2 - 0
(PTF)
|
Jakob Tešar
[SLO] PANTAR
|
|
Quarterfinal | Junior A M-55 | 447 |
|
Damjan Djordjevic
[SRB] EUROŠPED
|
2 - 0
(PTF)
|
Luka Kos
[SLO] PANTAR
|
|
Quarterfinal | Kadet A M-49 | 248 |
|
Mijat Stupljanin
[SRB] ASTERIKS
|
0 - 2
(PTF)
|
Marko Ferenci
[SRB] OLIMP
|
|
Quarterfinal | Kadet A M-49 | 249 |
|
Aleksandar Savković
[SRB] GALEB
|
2 - 0
(PTF)
|
Matija Pavlović
[SRB] FENIKS
|
|
Quarterfinal | Kadet A M-49 | 250 |
|
Mihajlo Kozma
[SRB] GALEB
|
1 - 2
(PTF)
|
Jovan Tomic
[SRB] EUROŠPED
|
|
Quarterfinal | Kadet A M-49 | 251 |
|
Novak Jovičić
[SRB] PEGASUS
|
0 - 2
(PTF)
|
David Hegedis
[SRB] STIL
|
|
Quarterfinal | Junior A F-46 | 351 |
|
Ivana Pavlović
[SRB] ŠAMPION
|
0 - 2
(PTF)
|
Lana Nestorov
[SRB] EUROŠPED
|
|
Quarterfinal | Junior A F-49 | 352 |
|
Nina Đurović
[SRB] GALEB
|
2 - 1
(PTF)
|
Aleksandra Prvulović
[SRB] POBEDNIK
|
|
Quarterfinal | Junior A F-49 | 353 |
|
Milica Stetic
[SRB] EUROŠPED
|
0 - 2
(PTF)
|
Violeta Costea
[ROU] BLACK TIGER
|
|
Semifinal | Pioniri B (6-7) F-23 | 601 |
|
Littasi Maria
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
0 - 2
(PTF)
|
Sofi Otasevic
[MKD] TKD KORIO - KISELA VODA
|
|
Semifinal | Pioniri B (6-7) M-25 | 602 |
|
Enil Kuačevci
[SRB] SPARTA
|
1 - 2
(PTF)
|
Despot Čančarević
[SRB] IMPERIUM PAZOVA
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) F-29 | 702 |
|
Helena Đorđević
[SRB] KOLOSEUM
|
0 - 2
(PTF)
|
Kalina Mitov
[SRB] EUROŠPED
|
|
Semifinal | Pioniri B (6-7) M-25 | 603 |
|
Aleksandar Ananijev
[SRB] EUROŠPED
|
2 - 1
(PTF)
|
Borna Todorovski
[MKD] TKD KORIO - KISELA VODA
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) F-29 | 703 |
|
Lena Petrovic
[SRB] STIL
|
0 - 2
(PTF)
|
Helena Vujasic
[SRB] KWON BATAJNICA
|
|
Semifinal | Senior A M-74 | 504 |
|
Veljko Panić
[SRB] LETNJIKOVAC
|
2 - 0
(PTF)
|
Berghean Darius
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) M-33 | 604 |
|
Matic Birtič
[SLO] PANTAR
|
2 - 0
(PTF)
|
Branimir Sabo
[SRB] EUROŠPED
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) F-36 | 704 |
|
Danica Rankov
[SRB] EUROŠPED
|
2 - 0
(PTF)
|
Monika Spasić
[SRB] TEKVONDO AKADEMIJA
|
|
Semifinal | Senior A M-87 | 505 |
|
Razvan Mihai Vladut
[ROU] BLACK TIGER
|
2 - 0
(PTF)
|
Miloš Jeličić
[BIH] LJUBIJA-PRIJEDOR
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) M-36 | 605 |
|
Kosta Vojinović
[SRB] POBEDNIK
|
2 - 0
(PTF)
|
Bor Poglajen
[SLO] PANTAR
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) F-36 | 705 |
|
Jana Nikolić
[SRB] KOLOSEUM
|
1 - 2
(PTF)
|
Ana Metlić
[SRB] POBEDNIK
|
|
Semifinal | Senior A M+87 | 506 |
|
Radovan Mijanović
[SRB] ZRENJANIN
|
2 - 1
(PTF)
|
Oltean Denis
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
|
Semifinal | Pioniri A (8-9) F-23 | 606 |
|
Bjanka Kaličanin
[SRB] OBELIX
|
0 - 2
(PTF)
|
Maša Andreevska
[SRB] GITROS
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) M-31 | 706 |
|
Silaghi Jozsef
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
2 - 0
(PTF)
|
Nikola Savić
[SRB] STIL
|
|
Semifinal | Junior A F-68 | 507 |
|
Anastasija Gadžurić
[SRB] SIRMIUM
|
0 - 2
(PTF)
|
Milica Ljubinkovic
[SRB] KOBRA
|
|
Semifinal | Kadet B M-37 | 607 |
|
Vuk Maljević
[SRB] POBEDNIK
|
1 - 2
(PTF)
|
Denis Urda
[ROU] BLACK TIGER
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) M-31 | 707 |
|
Nemeth Peter
[HUN] TAEKWONDO FANATIX
|
2 - 0
(PTF)
|
Jakov Kuzmanov
[SRB] AZIJA
|
|
Semifinal | Junior A F-68 | 508 |
|
Teodora Ribarov
[SRB] EUROŠPED
|
2 - 0
(PTF)
|
Anusca Cristiana
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) M-33 | 708 |
|
Aleksandar Doljančević
[SRB] POBEDNIK
|
0 - 2
(PTF)
|
Dusan Markovic
[SRB] EUROŠPED
|
|
Semifinal | Junior A M-59 | 509 |
|
Mateja Kostić
[SRB] AZIJA
|
2 - 0
(PTF)
|
Novak Živanović
[SRB] TEKVONDO AKADEMIJA
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) M-36 | 709 |
|
Aljoša Gavrilović
[SRB] LETNJIKOVAC
|
2 - 0
(PTF)
|
Ognjen Kostić
[SRB] ZMAJ
|
|
Semifinal | Junior A M-59 | 510 |
|
Goran Obradovic
[SRB] VRŠAC
|
0 - 2
(PTF)
|
Damjan Gorgiovski
[MKD] TKD KORIO - KISELA VODA
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) M-36 | 710 |
|
Danilo Kikos
[SRB] EUROŠPED
|
2 - 0
(PTF)
|
Bogdan Vasić
[SRB] SPARTA
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) F-40 | 311 |
|
Kristina Vidojkovic
[SRB] ASTRA-NIŠ
|
0 - 2
(PTF)
|
Milica Đurić
[SRB] OLIMP
|
|
Semifinal | Junior A M-63 | 511 |
|
Mihail Angelevski
[MKD] TKD KORIO - KISELA VODA
|
0 - 2
(PTF)
|
Danilo Vukotić
[BIH] LJUBIJA-PRIJEDOR
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) F-40 | 312 |
|
Natalija Lučić
[SRB] HERKULES
|
1 - 2
(PTF)
|
Jovana Vujčić
[SRB] ELIT
|
|
Semifinal | Kadet A F-55 | 412 |
|
Lena Ilić
[SRB] GALEB
|
2 - 0
(PTF)
|
Aleksandra Stankovic
[SRB] GALEB
|
|
Semifinal | Junior A M-63 | 512 |
|
Veljko Majstorović
[SRB] FENIKS
|
0 - 2
(PTF)
|
Vuk Manić
[SRB] STIL
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) M-40 | 313 |
|
Nikola Šopić
[SRB] AZIJA
|
2 - 1
(PTF)
|
Nikola Jovulov
[SRB] EUROŠPED
|
|
Semifinal | Kadet A F-55 | 413 |
|
Janja Popović
[SRB] CRVENA ZVEZDA
|
0 - 2
(PTF)
|
Anastasija Jerković
[SRB] GALEB
|
|
Semifinal | Junior A M-68 | 513 |
|
Muntean Dragos
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
1 - 2
(PTF)
|
Ognjen Simeunović
[SRB] POBEDNIK
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) M-36 | 214 |
|
Andrej Marjanović
[SRB] OBRENOVAC
|
0 - 2
(PTF)
|
Nikola Ivanišević
[SRB] SPARTA
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) M-40 | 314 |
|
David Milankovic
[SRB] SPARTA
|
0 - 2
(PTF)
|
Veljko Ristić
[SRB] NAISUS
|
|
Semifinal | Kadet A F-59 | 414 |
|
Milica Vulović
[SRB] GITROS
|
2 - 1
(PTF)
|
Anđela Ostojić
[SRB] AZIJA
|
|
Semifinal | Junior A M-68 | 514 |
|
Andrei Burca
[ROU] BLACK TIGER
|
2 - 0
(PTF)
|
Gabriel Kopi
[SLO] PANTAR
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) M-36 | 215 |
|
Vukasin Jovanovic
[SRB] OMEGA-BEOGRAD
|
1 - 2
(PTF)
|
Vuk Janković
[SRB] AZIJA
|
|
Semifinal | Kadet A F-41 | 315 |
|
Nadja Dragićević
[SRB] SPARTA
|
0 - 0
(WDR)
|
Marija Milivojević
[SRB] ELIT
|
|
Semifinal | Kadet A F-59 | 415 |
|
Dunja Dobric
[SRB] HERKULES
|
2 - 0
(PTF)
|
Una Ječmenica
[SRB] VOJVODINA
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) F-30 | 116 |
|
Nadja Hegedis
[SRB] STIL
|
0 - 2
(PTF)
|
Anja Kiš
[SRB] HERKULES
|
|
Semifinal | Kadet A F-29 | 216 |
|
Elena Mihaljčić
[SRB] HERKULES
|
2 - 0
(PTF)
|
Nedzla Musić
[BIH] LJUBIJA-PRIJEDOR
|
|
Semifinal | Kadet A F-41 | 316 |
|
Nađa Đinović
[SRB] OLIMP
|
0 - 2
(PTF)
|
Mia Buneta
[SRB] ELIT
|
|
Semifinal | Kadet A F+59 | 416 |
|
Jana Savic
[SRB] KORIO 2
|
2 - 1
(PTF)
|
Aleksandra Popović
[SRB] CRVENA ZVEZDA
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) F-30 | 117 |
|
Dunja Pejić
[SRB] SPARTA
|
0 - 2
(PTF)
|
Lana Grković
[SRB] TORNADO
|
|
Semifinal | Kadet A F-37 | 217 |
|
Miona Škorić
[SRB] ELIT
|
1 - 2
(PTF)
|
Vera Andrić
[SRB] GALEB
|
|
Semifinal | Kadet A F-44 | 317 |
|
Olja Bulatović
[SLO] PANTAR
|
1 - 2
(PTF)
|
Helena Stanimirović
[SRB] ASTERIKS
|
|
Semifinal | Kadet A F+59 | 417 |
|
Sofija Radovanović
[SRB] CRVENA ZVEZDA
|
0 - 2
(PTF)
|
Elena Ilić
[SRB] SPARTA
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) M-33 | 118 |
|
Fedor Kaličanin
[SRB] OBELIX
|
2 - 0
(PTF)
|
Uroš Denčić
[SRB] ELIT
|
|
Semifinal | Kadet A F-37 | 218 |
|
Ana Pajić
[SRB] ELIT
|
2 - 0
(PTF)
|
Anja Cvetinovic
[SRB] OMEGA-BEOGRAD
|
|
Semifinal | Kadet A F-44 | 318 |
|
Jana Stojanovic
[SRB] IMPERIUM PAZOVA
|
2 - 0
(PTF)
|
Sofija Stanković
[SRB] ASTERIKS
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) M-33 | 119 |
|
Stefan Rašković
[SRB] NAISUS
|
2 - 0
(PTF)
|
Aleksej Kljajić
[SRB] OLIMP
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) F+57 | 423 |
|
Sara Mirić
[SRB] ŠAMPION
|
0 - 2
(PTF)
|
Danka Matić
[SRB] HERKULES
|
|
Semifinal | Kadet A M-57 | 424 |
|
Lazar Jankovic
[SRB] ELIT
|
2 - 0
(PTF)
|
David Ilić
[SRB] GALEB
|
|
Semifinal | Kadet A M-57 | 425 |
|
Uros Stanojevic
[SRB] OMEGA-BEOGRAD
|
0 - 2
(PTF)
|
Viktor Dobrić
[SRB] PEGASUS
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) F-25 | 525 |
|
Mia Rangelov
[SRB] VRŠAC
|
0 - 1
(WDR)
|
Hana Pejkovic Jovanovic
[SRB] KWON BATAJNICA
|
|
Semifinal | Kadet A M-65 | 426 |
|
Mateja Martac
[SRB] OMEGA-BEOGRAD
|
2 - 1
(PTF)
|
Damalan Vlad Andrei
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) F-25 | 526 |
|
Mila Krajnovic
[SRB] LETNJIKOVAC
|
2 - 1
(PTF)
|
Mia Čeki
[SRB] KOLOSEUM
|
|
Semifinal | Kadet A M+65 | 427 |
|
Pavel Jovanovski
[MKD] TKD KORIO - KISELA VODA
|
1 - 2
(PTF)
|
Vuk Babić
[SRB] POBEDNIK
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) F-27 | 527 |
|
Nadja Ilijev
[SRB] EUROŠPED
|
1 - 2
(PTF)
|
Anja Kostričenko
[SRB] SPARTA
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) F-40 | 727 |
|
Una Vukanac
[SRB] SPARTA
|
0 - 2
(PTF)
|
Tijana Dinčić
[SRB] POBEDNIK
|
|
Semifinal | Kadet A M+65 | 428 |
|
Filip Čolović
[SRB] POBEDNIK
|
0 - 2
(PTF)
|
Stefan Brkić
[SRB] ELIT
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) F-31 | 528 |
|
Magdalena Brkić
[SRB] KOLOSEUM
|
0 - 2
(PTF)
|
Jovana Milojković
[SRB] ASTERIKS
|
|
Semifinal | Pioniri B (6-7) F-29 | 628 |
|
Milica Tošić
[SRB] EUROŠPED
|
2 - 1
(PTF)
|
Ekatarina Radosavljevic
[SRB] VRŠAC
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) F-40 | 728 |
|
Jovana Ivanović
[SRB] LETNJIKOVAC
|
2 - 0
(PTF)
|
Nikolina Gavran
[SRB] POBEDNIK
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) F-33 | 529 |
|
Dunja Andrijin
[SRB] ZRENJANIN
|
0 - 2
(PTF)
|
Petra Jovančević
[SRB] VOJVODINA
|
|
Semifinal | Pioniri B (6-7) F-29 | 629 |
|
Kalina Patrić
[SRB] EUROŠPED
|
0 - 0
(WDR)
|
Mia Jovanovik
[MKD] TKD KORIO - KISELA VODA
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) F-44 | 729 |
|
Lea Birtič
[SLO] PANTAR
|
1 - 2
(PTF)
|
Sofija Radić
[SRB] AZIJA
|
|
Semifinal | Kadet A F-33 | 230 |
|
Masa Caran
[SRB] EUROŠPED
|
2 - 0
(PTF)
|
Anastasija Marić
[SRB] AZIJA
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) F-33 | 530 |
|
Marta Đuričić
[SRB] AZIJA
|
2 - 1
(PTF)
|
Marijana Ivanovic
[SRB] LETNJIKOVAC
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) F-33 | 630 |
|
Nina Milovanović
[SRB] LETNJIKOVAC
|
1 - 2
(PTF)
|
Mila Jarar
[SRB] POBEDNIK
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) F-44 | 730 |
|
Tia Birtič
[SLO] PANTAR
|
0 - 2
(PTF)
|
Tara Zec
[SRB] VOJVODINA
|
|
Semifinal | Kadet A F-33 | 231 |
|
Iva Ilić
[SRB] OMEGA-BEOGRAD
|
0 - 2
(PTF)
|
Nađa Babić
[SRB] HERKULES
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) M-21 | 531 |
|
Danilo Ðordjević
[SRB] VRŠAC
|
0 - 2
(PTF)
|
Vojin Vrhovac
[SRB] ZMAJ VRDNIK
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) F-33 | 631 |
|
Miljana Vukčević
[SRB] VOJVODINA
|
2 - 0
(PTF)
|
Nina Krstić
[SRB] SPARTA
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) M-40 | 731 |
|
Damalan Victor Alexandru
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
2 - 1
(PTF)
|
Janko Stanković
[SRB] CRVENA ZVEZDA
|
|
Semifinal | Kadet A M-33 | 232 |
|
Vuk Petrović
[SRB] LETNJIKOVAC
|
0 - 2
(PTF)
|
Ianis Constantinescu
[ROU] BLACK TIGER
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) M-27 | 532 |
|
Todea Patrik
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
0 - 2
(PTF)
|
Stefan Stevanović
[SRB] VINER-ČIVI
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) F-36 | 632 |
|
Tamara Stevanović
[SRB] VINER-ČIVI
|
2 - 0
(PTF)
|
Nina Stjepanović
[SRB] KOLOSEUM
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) M-40 | 732 |
|
Filip Trajković
[SRB] POBEDNIK
|
0 - 2
(PTF)
|
Krisztian Sztano
[HUN] TAEKWONDO FANATIX
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) F-33 | 133 |
|
Laura Kiss
[HUN] TAEKWONDO FANATIX
|
1 - 2
(PTF)
|
Mia Mitrović
[SRB] LETNJIKOVAC
|
|
Semifinal | Kadet A M-33 | 233 |
|
Stefan Mistreanu
[ROU] BLACK TIGER
|
0 - 2
(PTF)
|
Ognjen Vukoičić
[SRB] AZIJA
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) M-29 | 533 |
|
Nicolas Galea
[ROU] BLACK TIGER
|
2 - 1
(PTF)
|
Mihajlo Basalić
[SRB] TORNADO
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) F-36 | 633 |
|
Sara Krstić
[SRB] SPARTA
|
2 - 0
(PTF)
|
Irina Mlinarević
[SRB] ZMAJ
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) M-44 | 733 |
|
Dušan Vida
[SRB] VOJVODINA
|
0 - 1
(RSC)
|
Ilija Božanić
[SRB] LETNJIKOVAC
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) F-33 | 134 |
|
Nora Hadžić
[SRB] AZIJA
|
2 - 0
(PTF)
|
Sonja Todorovic
[SRB] LETNJIKOVAC
|
|
Semifinal | Kadet A M-37 | 234 |
|
Vuk Nevenkić
[SRB] AZIJA
|
0 - 2
(PTF)
|
Vlad-Felix Mihaila
[ROU] BLACK TIGER
|
|
Semifinal | Pioniri B (8-9) M-29 | 534 |
|
Stir Casian
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
2 - 0
(PTF)
|
Kosta Ilić
[SRB] ŠABAC
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) M-30 | 634 |
|
Lazar Simić
[SRB] VOJVODINA
|
2 - 1
(PTF)
|
Ognjen Petković
[SRB] POBEDNIK
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) M-44 | 734 |
|
Victor Culea
[ROU] BLACK TIGER
|
0 - 2
(PTF)
|
Lazar Brstina
[SRB] OLIMP
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) F-36 | 135 |
|
Tijana Krstić
[SRB] HERKULES
|
2 - 0
(PTF)
|
Lara Komazec
[SRB] EUROŠPED
|
|
Semifinal | Kadet A M-37 | 235 |
|
Dimitrije Andjelković
[SRB] FENIKS
|
2 - 0
(PTF)
|
Cristian Melescanu
[ROU] BLACK TIGER
|
|
Semifinal | Pioniri B (10-11) M-30 | 635 |
|
Strahinja Savić
[SRB] POBEDNIK
|
1 - 2
(PTF)
|
Miljan Markov
[SRB] EUROŠPED
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) F-36 | 136 |
|
Nevena Guga
[SRB] EUROŠPED
|
0 - 2
(PTF)
|
Ivona Ninković
[SRB] VINER-ČIVI
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) M-30 | 137 |
|
Rares-Marian Bortos
[ROU] BLACK TIGER
|
0 - 2
(PTF)
|
Vanja Dobriković
[SRB] AZIJA
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) M-30 | 138 |
|
Aleksandar Kovač
[SRB] TORNADO
|
0 - 2
(PTF)
|
Mihailo Milojević
[SRB] ZMAJ
|
|
Semifinal | Pioniri A (8-9) F-29 | 144 |
|
Sofija Stamenkovic
[SRB] ASTERIKS
|
2 - 0
(PTF)
|
Sofija Jokic
[SRB] KWON BATAJNICA
|
|
Semifinal | Pioniri A (8-9) F-33 | 145 |
|
Kalina Tasić
[SRB] ASTERIKS
|
2 - 0
(PTF)
|
Teodora Petrović
[SRB] NAISUS
|
|
Semifinal | Kadet A F-47 | 345 |
|
Nikolija Živković
[SRB] ASTERIKS
|
1 - 2
(PTF)
|
Danica Sekulic
[SRB] EUROŠPED
|
|
Semifinal | Kadet B F-55 | 645 |
|
Anđelija Jovanović
[SRB] CRVENA ZVEZDA
|
2 - 0
(PTF)
|
Ana Marija Vučinić
[SRB] POBEDNIK
|
|
Semifinal | Pioniri A (8-9) M-25 | 146 |
|
Filip Džalev
[SRB] HERKULES
|
2 - 0
(PTF)
|
Danijel Žlabrovec
[SRB] ELIT
|
|
Semifinal | Kadet A F-47 | 346 |
|
Andrea Spasojević
[SRB] AZIJA
|
2 - 0
(PTF)
|
Nina Milošević
[SRB] ASTERIKS
|
|
Semifinal | Kadet B F-55 | 646 |
|
Una Andonović
[SRB] KWON BATAJNICA
|
1 - 2
(PTF)
|
Valentina Trajković
[SRB] FENIKS
|
|
Semifinal | Pioniri A (8-9) M-25 | 147 |
|
Relja Jovanović
[SRB] OBRENOVAC
|
2 - 0
(PTF)
|
Aleksa Kalentić
[SRB] ELIT
|
|
Semifinal | Kadet A F-51 | 347 |
|
Sanja Brkić
[SRB] ELIT
|
2 - 0
(PTF)
|
Helena Švabić
[SRB] GALEB
|
|
Semifinal | Kadet B F-59 | 647 |
|
Marika Ranitović
[SRB] OMEGA-BEOGRAD
|
0 - 2
(PTF)
|
Djurdja Klasnja
[SRB] EUROŠPED
|
|
Semifinal | Kadet B F-44 | 747 |
|
Maša Lalić
[SRB] VOJVODINA
|
2 - 1
(PTF)
|
Delfina Velkovska
[MKD] TKD KORIO - KISELA VODA
|
|
Semifinal | Pioniri A (8-9) M-27 | 148 |
|
Luka Lazović
[SRB] TORNADO
|
2 - 0
(PTF)
|
Pavle Jovanovic
[SRB] LETNJIKOVAC
|
|
Semifinal | Kadet A F-51 | 348 |
|
Mihaela Arnautović
[SRB] GALEB
|
2 - 1
(PTF)
|
Lada Ojsteršek
[SRB] GALEB
|
|
Semifinal | Junior A F-52 | 448 |
|
Andjela Klisura
[SRB] SIRMIUM
|
0 - 2
(PTF)
|
Anja Ivković
[SRB] GALEB
|
|
Semifinal | Kadet B F-59 | 648 |
|
Stefani Zdravković
[SRB] EUROŠPED
|
0 - 2
(PTF)
|
Jovana Kostić
[SRB] CRVENA ZVEZDA
|
|
Semifinal | Kadet B F-44 | 748 |
|
Visnja Visacki
[SRB] EUROŠPED
|
0 - 2
(PTF)
|
Gheorghe Maria Alexandra
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
|
Semifinal | Pioniri A (8-9) M-27 | 149 |
|
Teodor Ostojic
[SRB] EUROŠPED
|
1 - 2
(PTF)
|
Aron Rouaj
[ROU] BLACK TIGER
|
|
Semifinal | Junior A F-52 | 449 |
|
Toth Elizabet
[HUN] TAEKWONDO FANATIX
|
2 - 1
(PTF)
|
Elena Jevric
[SRB] OMEGA-BEOGRAD
|
|
Semifinal | Kadet B M-57 | 649 |
|
Vanja Serdarević
[SRB] GALEB
|
2 - 0
(PTF)
|
Dejvid Đorđe
[SRB] EUROŠPED
|
|
Semifinal | Kadet B F-47 | 749 |
|
Helena Santrac
[SRB] LETNJIKOVAC
|
0 - 2
(PTF)
|
Valentina Marjan
[SRB] EUROŠPED
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) F-27 | 150 |
|
Katarina Kobiljski
[SRB] ELIT
|
2 - 0
(PTF)
|
Zoja Stojanovic
[SRB] IMPERIUM PAZOVA
|
|
Semifinal | Junior A F-55 | 450 |
|
Sandra Djurić
[SRB] KWON BATAJNICA
|
2 - 0
(PTF)
|
Sara Radovanov
[SRB] EUROŠPED
|
|
Semifinal | Kadet B M-57 | 650 |
|
Vukan Brstina
[SRB] OLIMP
|
0 - 2
(PTF)
|
Andrej Tasevski
[SRB] KOLOSEUM
|
|
Semifinal | Kadet B F-47 | 750 |
|
Mina Mićić
[SRB] OMEGA-BEOGRAD
|
0 - 2
(PTF)
|
Natasa Vuletic
[SRB] EUROŠPED
|
|
Semifinal | Pioniri A (10-11) F-27 | 151 |
|
Sara Filipović
[SRB] GITROS
|
2 - 0
(PTF)
|
Teodora Zdravkovic
[SRB] IMPERIUM PAZOVA
|
|
Semifinal | Junior A F-55 | 451 |
|
Teodora Ivošev
[SRB] OMEGA-BEOGRAD
|
0 - 2
(PTF)
|
Jana Lukic
[SRB] LETNJIKOVAC
|
|
Semifinal | Junior B F-59 | 651 |
|
Anastasija Udovčić
[SRB] ZRENJANIN
|
2 - 0
(PTF)
|
Valerija Nikolić
[SRB] OBRENOVAC
|
|
Semifinal | Kadet B F-51 | 751 |
|
Mia Marinčić
[SRB] POBEDNIK
|
0 - 2
(PTF)
|
Nikolina Koprivica
[SRB] OMEGA-BEOGRAD
|
|
Semifinal | Kadet A M-41 | 252 |
|
Maks Ljubi
[SLO] PANTAR
|
0 - 2
(PTF)
|
Andrija Mihajlovic
[SRB] EUROŠPED
|
|
Semifinal | Junior A F-59 | 452 |
|
Sara Stojković
[SRB] GITROS
|
2 - 0
(PTF)
|
Stasa Knezevic
[SRB] KWON BATAJNICA
|
|
Semifinal | Junior B F+68 | 652 |
|
Marija Mrkšić
[SRB] KWON BATAJNICA
|
2 - 0
(PTF)
|
Riana Gales
[ROU] BLACK TIGER
|
|
Semifinal | Kadet B F-51 | 752 |
|
Nina Djuric
[SRB] EUROŠPED
|
0 - 2
(PTF)
|
Julija Timotijević Teodorović
[SRB] OMEGA-BEOGRAD
|
|
Semifinal | Kadet A M-41 | 253 |
|
Lav Dobriković
[SRB] AZIJA
|
2 - 0
(PTF)
|
Filip Bijedić
[SRB] OBELIX
|
|
Semifinal | Junior A F-59 | 453 |
|
Aleksandra Miković
[SRB] GALEB
|
1 - 2
(PTF)
|
Marta Graovac
[SRB] KWON BATAJNICA
|
|
Semifinal | Junior B M-59 | 653 |
|
Takacs David
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
2 - 0
(PTF)
|
Vuk Miljojković
[SRB] EUROŠPED
|
|
Semifinal | Kadet B M-41 | 753 |
|
Mihailo Vojinović
[SRB] POBEDNIK
|
0 - 2
(PTF)
|
Silaghi Zoltan
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
|
Semifinal | Kadet A M-45 | 254 |
|
Lucian Mihalceanu
[ROU] BLACK TIGER
|
1 - 2
(PTF)
|
Božidar Pilipović
[BIH] LJUBIJA-PRIJEDOR
|
|
Semifinal | Junior A F-46 | 354 |
|
Lana Nestorov
[SRB] EUROŠPED
|
2 - 0
(PTF)
|
Andrea Lantoš
[SRB] TORNADO
|
|
Semifinal | Junior A M-55 | 454 |
|
Nikola Ilić
[SRB] GALEB
|
2 - 0
(PTF)
|
Danilo Djordjevic
[SRB] EUROŠPED
|
|
Semifinal | Junior B M-59 | 654 |
|
Raul Chelariu
[ROU] BLACK TIGER
|
0 - 2
(PTF)
|
Milan Cvetkovic
[SRB] VRŠAC
|
|
Semifinal | Kadet B M-49 | 754 |
|
Levente Sztano
[HUN] TAEKWONDO FANATIX
|
2 - 1
(PTF)
|
Andreja Pećanac
[SRB] POBEDNIK
|
|
Semifinal | Kadet A M-45 | 255 |
|
Vukadin Orelj
[SRB] EUROŠPED
|
2 - 0
(PTF)
|
Mateja Šojić
[SRB] OLIMP
|
|
Semifinal | Junior A F-46 | 355 |
|
Đurđa Petrović
[SRB] TEKVONDO AKADEMIJA
|
2 - 0
(PTF)
|
Jana Vladov
[SRB] STIL
|
|
Semifinal | Junior A M-55 | 455 |
|
Marko Marjanovic
[SRB] GALEB
|
1 - 2
(PTF)
|
Damjan Djordjevic
[SRB] EUROŠPED
|
|
Semifinal | Junior B M-63 | 655 |
|
Albert Pralea
[ROU] BLACK TIGER
|
0 - 0
(DSQ)
|
Mihajlo Galović
[SRB] GITROS
|
|
Semifinal | Kadet B M-49 | 755 |
|
Vasilije Bjelic
[SRB] VOJVODINA
|
2 - 1
(PTF)
|
Stefan Trninić
[SRB] ELIT
|
|
Semifinal | Kadet A M-49 | 256 |
|
Marko Ferenci
[SRB] OLIMP
|
0 - 2
(PTF)
|
Aleksandar Savković
[SRB] GALEB
|
|
Semifinal | Junior A F-49 | 356 |
|
Nina Đurović
[SRB] GALEB
|
1 - 2
(PTF)
|
Nina Dzunić
[SRB] ASTERIKS
|
|
Semifinal | Kadet A M-49 | 257 |
|
Jovan Tomic
[SRB] EUROŠPED
|
0 - 1
(WDR)
|
David Hegedis
[SRB] STIL
|
|
Semifinal | Junior A F-49 | 357 |
|
Violeta Costea
[ROU] BLACK TIGER
|
0 - 2
(PTF)
|
Ana Radovanović
[SRB] TEKVONDO AKADEMIJA
|
|
Final | Pioniri B (6-7) F-23 | 608 |
|
Sofi Otasevic
[MKD] TKD KORIO - KISELA VODA
|
0 - 2
(PTF)
|
Maša Kiš
[SRB] KOLOSEUM
|
|
Final | Pioniri B (6-7) F-25 | 609 |
|
Nera Paskaš
[SRB] EUROŠPED
|
0 - 2
(PTF)
|
Katarina Pešević
[SRB] SPARTA
|
|
Final | Pioniri B (6-7) M-21 | 610 |
|
Lazar Dakic
[SRB] EUROŠPED
|
2 - 0
(PTF)
|
Mateo Lauric
[SRB] EUROŠPED
|
|
Final | Pioniri B (6-7) M-23 | 611 |
|
Nemanja Ninković
[SRB] SPARTA
|
2 - 0
(PTF)
|
Aleksa Petković
[SRB] KOLOSEUM
|
|
Final | Pioniri B (8-9) F-29 | 711 |
|
Kalina Mitov
[SRB] EUROŠPED
|
0 - 2
(PTF)
|
Helena Vujasic
[SRB] KWON BATAJNICA
|
|
Final | Pioniri B (6-7) M-25 | 612 |
|
Despot Čančarević
[SRB] IMPERIUM PAZOVA
|
2 - 0
(PTF)
|
Aleksandar Ananijev
[SRB] EUROŠPED
|
|
Final | Pioniri B (8-9) F-36 | 712 |
|
Danica Rankov
[SRB] EUROŠPED
|
2 - 1
(PTF)
|
Ana Metlić
[SRB] POBEDNIK
|
|
Final | Pioniri B (6-7) M-27 | 613 |
|
Kosta Sudar
[SRB] ELIT
|
1 - 2
(PTF)
|
Marko Gava
[SRB] EUROŠPED
|
|
Final | Pioniri B (8-9) M-31 | 713 |
|
Silaghi Jozsef
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
0 - 2
(PTF)
|
Nemeth Peter
[HUN] TAEKWONDO FANATIX
|
|
Final | Pioniri B (10-11) F-27 | 614 |
|
Iacob Anthea
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
0 - 2
(PTF)
|
Sofija Krajnovic
[SRB] LETNJIKOVAC
|
|
Final | Pioniri B (8-9) M-33 | 714 |
|
Dusan Markovic
[SRB] EUROŠPED
|
2 - 1
(PTF)
|
Miljan Plavšić
[SRB] KWON BATAJNICA
|
|
Final | Senior A M-68 | 515 |
|
Stefan Bauer
[SRB] TAS
|
0 - 0
(DSQ)
|
Ivan Petručev
[SRB] TORNADO
|
|
Final | Pioniri B (10-11) M-27 | 615 |
|
Vukasin Ankajcan
[SRB] VRŠAC
|
2 - 0
(PTF)
|
Matija Regeljac
[SRB] KOLOSEUM
|
|
Final | Pioniri B (8-9) M-36 | 715 |
|
Aljoša Gavrilović
[SRB] LETNJIKOVAC
|
2 - 1
(PTF)
|
Danilo Kikos
[SRB] EUROŠPED
|
|
Final | Senior A M-74 | 516 |
|
Veljko Panić
[SRB] LETNJIKOVAC
|
2 - 0
(PTF)
|
Jure Tozon
[SLO] PANTAR
|
|
Final | Pioniri B (10-11) M-33 | 616 |
|
Matic Birtič
[SLO] PANTAR
|
0 - 2
(PTF)
|
Marcell Salamon
[HUN] TAEKWONDO FANATIX
|
|
Final | Senior A M-87 | 517 |
|
Razvan Mihai Vladut
[ROU] BLACK TIGER
|
2 - 0
(PTF)
|
Bucur Mihai
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
|
Final | Pioniri B (10-11) M-36 | 617 |
|
Kosta Vojinović
[SRB] POBEDNIK
|
2 - 0
(PTF)
|
David Pavlović
[SRB] ASTRA-NIŠ
|
|
Final | Kadet A F-55 | 418 |
|
Lena Ilić
[SRB] GALEB
|
2 - 1
(PTF)
|
Anastasija Jerković
[SRB] GALEB
|
|
Final | Senior A M+87 | 518 |
|
Radovan Mijanović
[SRB] ZRENJANIN
|
2 - 0
(PTF)
|
Karlo Vuletić
[SRB] VIDIKOVAC
|
|
Final | Pioniri A (8-9) F-23 | 618 |
|
Maša Andreevska
[SRB] GITROS
|
2 - 0
(PTF)
|
Sofija Kaćanski
[SRB] HERKULES
|
|
Final | Pioniri A (10-11) M-36 | 219 |
|
Nikola Ivanišević
[SRB] SPARTA
|
2 - 1
(PTF)
|
Vuk Janković
[SRB] AZIJA
|
|
Final | Pioniri A (8-9) F-39 | 319 |
|
Minja Gorjup
[SRB] VRŠAC
|
2 - 1
(PTF)
|
Nina Savić
[SRB] ŠABAC
|
|
Final | Kadet A F-59 | 419 |
|
Milica Vulović
[SRB] GITROS
|
2 - 0
(PTF)
|
Dunja Dobric
[SRB] HERKULES
|
|
Final | Junior A F-68 | 519 |
|
Milica Ljubinkovic
[SRB] KOBRA
|
2 - 0
(PTF)
|
Teodora Ribarov
[SRB] EUROŠPED
|
|
Final | Kadet B M-33 | 619 |
|
Vanja Kolarov
[SRB] VRŠAC
|
0 - 2
(PTF)
|
Medesan Raul Mihai
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
|
Final | Pioniri A (10-11) F-30 | 120 |
|
Anja Kiš
[SRB] HERKULES
|
2 - 0
(PTF)
|
Lana Grković
[SRB] TORNADO
|
|
Final | Kadet A F-29 | 220 |
|
Elena Mihaljčić
[SRB] HERKULES
|
2 - 0
(PTF)
|
Paula Costea
[ROU] BLACK TIGER
|
|
Final | Pioniri A (10-11) F-40 | 320 |
|
Milica Đurić
[SRB] OLIMP
|
2 - 0
(PTF)
|
Jovana Vujčić
[SRB] ELIT
|
|
Final | Kadet A F+59 | 420 |
|
Jana Savic
[SRB] KORIO 2
|
1 - 2
(PTF)
|
Elena Ilić
[SRB] SPARTA
|
|
Final | Junior A M-59 | 520 |
|
Mateja Kostić
[SRB] AZIJA
|
2 - 1
(PTF)
|
Damjan Gorgiovski
[MKD] TKD KORIO - KISELA VODA
|
|
Final | Kadet B M-37 | 620 |
|
Denis Urda
[ROU] BLACK TIGER
|
1 - 2
(PTF)
|
Sipos Yannis
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
|
Final | Pioniri A (10-11) M-33 | 121 |
|
Fedor Kaličanin
[SRB] OBELIX
|
2 - 0
(PTF)
|
Stefan Rašković
[SRB] NAISUS
|
|
Final | Kadet A F-37 | 221 |
|
Vera Andrić
[SRB] GALEB
|
2 - 0
(PTF)
|
Ana Pajić
[SRB] ELIT
|
|
Final | Pioniri A (10-11) M-40 | 321 |
|
Nikola Šopić
[SRB] AZIJA
|
0 - 2
(PTF)
|
Veljko Ristić
[SRB] NAISUS
|
|
Final | Junior A M-63 | 521 |
|
Danilo Vukotić
[BIH] LJUBIJA-PRIJEDOR
|
2 - 0
(PTF)
|
Vuk Manić
[SRB] STIL
|
|
Final | Kadet A F-41 | 322 |
|
Nadja Dragićević
[SRB] SPARTA
|
0 - 2
(PTF)
|
Mia Buneta
[SRB] ELIT
|
|
Final | Junior A M-68 | 522 |
|
Ognjen Simeunović
[SRB] POBEDNIK
|
0 - 2
(PTF)
|
Andrei Burca
[ROU] BLACK TIGER
|
|
Final | Kadet A F-44 | 323 |
|
Helena Stanimirović
[SRB] ASTERIKS
|
2 - 1
(PTF)
|
Jana Stojanovic
[SRB] IMPERIUM PAZOVA
|
|
Final | Junior A M-73 | 523 |
|
Lazar Rašeta
[SRB] GALEB
|
1 - 2
(PTF)
|
Sebastian Busuioc
[ROU] BLACK TIGER
|
|
Final | Pioniri A (10-11) F+57 | 429 |
|
Danka Matić
[SRB] HERKULES
|
2 - 0
(PTF)
|
Jovana Trivkovic
[SRB] KWON BATAJNICA
|
|
Final | Pioniri A (10-11) M+57 | 430 |
|
Vidan Klasnja
[SRB] EUROŠPED
|
0 - 2
(PTF)
|
Njegoš Jeličić
[BIH] LJUBIJA-PRIJEDOR
|
|
Final | Kadet A M-53 | 431 |
|
Aleksa Marković
[SRB] GALEB
|
1 - 2
(PTF)
|
Gorgia Angelevski
[MKD] TKD KORIO - KISELA VODA
|
|
Final | Kadet A M-57 | 432 |
|
Lazar Jankovic
[SRB] ELIT
|
2 - 0
(PTF)
|
Viktor Dobrić
[SRB] PEGASUS
|
|
Final | Kadet A M-65 | 433 |
|
Mateja Martac
[SRB] OMEGA-BEOGRAD
|
2 - 0
(PTF)
|
Stefan Grujičić
[SRB] AZIJA
|
|
Final | Kadet A M+65 | 434 |
|
Vuk Babić
[SRB] POBEDNIK
|
2 - 1
(PTF)
|
Stefan Brkić
[SRB] ELIT
|
|
Final | Pioniri B (8-9) F-21 | 535 |
|
Una Đorđević
[SRB] EUROŠPED
|
0 - 2
(PTF)
|
Nadja Nikolin
[SRB] EUROŠPED
|
|
Final | Pioniri B (8-9) M-39 | 735 |
|
Littasi Andrei
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
1 - 2
(PTF)
|
Danilo Lazić
[SRB] OBRENOVAC
|
|
Final | Kadet A F-33 | 236 |
|
Masa Caran
[SRB] EUROŠPED
|
2 - 0
(PTF)
|
Nađa Babić
[SRB] HERKULES
|
|
Final | Pioniri B (8-9) F-25 | 536 |
|
Hana Pejkovic Jovanovic
[SRB] KWON BATAJNICA
|
2 - 1
(PTF)
|
Mila Krajnovic
[SRB] LETNJIKOVAC
|
|
Final | Pioniri B (6-7) F-29 | 636 |
|
Milica Tošić
[SRB] EUROŠPED
|
0 - 1
(WDR)
|
Mia Jovanovik
[MKD] TKD KORIO - KISELA VODA
|
|
Final | Pioniri B (10-11) F-40 | 736 |
|
Tijana Dinčić
[SRB] POBEDNIK
|
0 - 2
(PTF)
|
Jovana Ivanović
[SRB] LETNJIKOVAC
|
|
Final | Kadet A M-33 | 237 |
|
Ianis Constantinescu
[ROU] BLACK TIGER
|
1 - 2
(PTF)
|
Ognjen Vukoičić
[SRB] AZIJA
|
|
Final | Pioniri B (8-9) F-27 | 537 |
|
Anja Kostričenko
[SRB] SPARTA
|
2 - 0
(PTF)
|
Jana Milosavljević
[SRB] KOLOSEUM
|
|
Final | Pioniri B (10-11) F-33 | 637 |
|
Mila Jarar
[SRB] POBEDNIK
|
0 - 2
(PTF)
|
Miljana Vukčević
[SRB] VOJVODINA
|
|
Final | Pioniri B (10-11) F-44 | 737 |
|
Sofija Radić
[SRB] AZIJA
|
0 - 2
(PTF)
|
Tara Zec
[SRB] VOJVODINA
|
|
Final | Kadet A M-37 | 238 |
|
Vlad-Felix Mihaila
[ROU] BLACK TIGER
|
2 - 1
(PTF)
|
Dimitrije Andjelković
[SRB] FENIKS
|
|
Final | Pioniri B (8-9) F-31 | 538 |
|
Jovana Milojković
[SRB] ASTERIKS
|
1 - 2
(PTF)
|
Ena Jaredić
[SRB] CRVENA ZVEZDA
|
|
Final | Pioniri B (10-11) F-36 | 638 |
|
Tamara Stevanović
[SRB] VINER-ČIVI
|
2 - 0
(PTF)
|
Sara Krstić
[SRB] SPARTA
|
|
Final | Pioniri B (10-11) M-40 | 738 |
|
Damalan Victor Alexandru
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
0 - 2
(PTF)
|
Krisztian Sztano
[HUN] TAEKWONDO FANATIX
|
|
Final | Pioniri A (10-11) F-33 | 139 |
|
Mia Mitrović
[SRB] LETNJIKOVAC
|
2 - 0
(PTF)
|
Nora Hadžić
[SRB] AZIJA
|
|
Final | Pioniri B (8-9) F-33 | 539 |
|
Petra Jovančević
[SRB] VOJVODINA
|
0 - 0
(WDR)
|
Marta Đuričić
[SRB] AZIJA
|
|
Final | Pioniri B (10-11) M-30 | 639 |
|
Lazar Simić
[SRB] VOJVODINA
|
2 - 0
(PTF)
|
Miljan Markov
[SRB] EUROŠPED
|
|
Final | Pioniri B (10-11) M-44 | 739 |
|
Ilija Božanić
[SRB] LETNJIKOVAC
|
2 - 0
(PTF)
|
Lazar Brstina
[SRB] OLIMP
|
|
Final | Pioniri A (10-11) F-36 | 140 |
|
Tijana Krstić
[SRB] HERKULES
|
1 - 2
(PTF)
|
Ivona Ninković
[SRB] VINER-ČIVI
|
|
Final | Pioniri B (8-9) M-21 | 540 |
|
Vojin Vrhovac
[SRB] ZMAJ VRDNIK
|
2 - 0
(PTF)
|
Mihajlo Oreščanin
[SRB] ELIT
|
|
Final | Pioniri B (10-11) M-48 | 740 |
|
Strahinja Pavlovic
[SRB] LETNJIKOVAC
|
0 - 2
(PTF)
|
Nebojša Kostić
[SRB] ZMAJ
|
|
Final | Pioniri A (10-11) M-30 | 141 |
|
Vanja Dobriković
[SRB] AZIJA
|
2 - 0
(PTF)
|
Mihailo Milojević
[SRB] ZMAJ
|
|
Final | Pioniri B (8-9) M-25 | 541 |
|
Petar Avramovic
[SRB] EUROŠPED
|
0 - 2
(PTF)
|
Aleksa Ilijev
[SRB] EUROŠPED
|
|
Final | Pioniri B (8-9) M-27 | 542 |
|
Stefan Stevanović
[SRB] VINER-ČIVI
|
2 - 1
(PTF)
|
Stevan Stanić
[SRB] SPARTA
|
|
Final | Pioniri B (8-9) M-29 | 543 |
|
Nicolas Galea
[ROU] BLACK TIGER
|
2 - 0
(PTF)
|
Stir Casian
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
|
Final | Pioniri B (6-7) F-19 | 544 |
|
Teodora Aleksić
[SRB] EUROŠPED
|
0 - 2
(PTF)
|
Andjela Nikolin
[SRB] EUROŠPED
|
|
Final | Pioniri B (6-7) F-21 | 545 |
|
Andjela Ranisava
[SRB] EUROŠPED
|
2 - 1
(PTF)
|
Ana Otasevic
[MKD] TKD KORIO - KISELA VODA
|
|
Final | Kadet A F-47 | 349 |
|
Danica Sekulic
[SRB] EUROŠPED
|
2 - 1
(PTF)
|
Andrea Spasojević
[SRB] AZIJA
|
|
Final | Kadet A F-51 | 350 |
|
Sanja Brkić
[SRB] ELIT
|
2 - 0
(PTF)
|
Mihaela Arnautović
[SRB] GALEB
|
|
Final | Pioniri A (8-9) F-29 | 152 |
|
Sofija Stamenkovic
[SRB] ASTERIKS
|
0 - 2
(PTF)
|
Petra Babić
[SRB] HERKULES
|
|
Final | Pioniri A (8-9) F-31 | 153 |
|
Dorotea Andreas
[SRB] ŠABAC
|
2 - 0
(PTF)
|
Milica Oljaca
[SRB] IMPERIUM PAZOVA
|
|
Final | Pioniri A (8-9) F-33 | 154 |
|
Kalina Tasić
[SRB] ASTERIKS
|
0 - 2
(PTF)
|
Maša Subotić
[SRB] ELIT
|
|
Final | Pioniri A (8-9) M-23 | 155 |
|
Stefan Andrunache
[ROU] BLACK TIGER
|
2 - 0
(PTF)
|
Kristijan Žlabrovec
[SRB] ELIT
|
|
Final | Pioniri A (8-9) M-25 | 156 |
|
Filip Džalev
[SRB] HERKULES
|
2 - 0
(PTF)
|
Relja Jovanović
[SRB] OBRENOVAC
|
|
Final | Pioniri B (10-11) F-57 | 656 |
|
Anja Jurošević
[SRB] ZRENJANIN
|
2 - 0
(PTF)
|
Sofija Tišma
[SRB] KWON BATAJNICA
|
|
Final | Kadet B F-41 | 756 |
|
Ana Darija Jovanović
[SRB] CRVENA ZVEZDA
|
1 - 2
(PTF)
|
Takacs Patricia
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
|
Final | Pioniri A (8-9) M-27 | 157 |
|
Luka Lazović
[SRB] TORNADO
|
0 - 2
(PTF)
|
Aron Rouaj
[ROU] BLACK TIGER
|
|
Final | Junior A F-52 | 457 |
|
Anja Ivković
[SRB] GALEB
|
2 - 1
(PTF)
|
Toth Elizabet
[HUN] TAEKWONDO FANATIX
|
|
Final | Kadet B F-55 | 657 |
|
Anđelija Jovanović
[SRB] CRVENA ZVEZDA
|
0 - 2
(PTF)
|
Valentina Trajković
[SRB] FENIKS
|
|
Final | Kadet B F-44 | 757 |
|
Maša Lalić
[SRB] VOJVODINA
|
0 - 2
(PTF)
|
Gheorghe Maria Alexandra
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
|
Final | Pioniri A (8-9) M-29 | 158 |
|
Jakov Zazić
[SRB] NAISUS
|
1 - 2
(PTF)
|
Pavle Marić
[SRB] AZIJA
|
|
Final | Kadet A M-41 | 258 |
|
Andrija Mihajlovic
[SRB] EUROŠPED
|
2 - 0
(PTF)
|
Lav Dobriković
[SRB] AZIJA
|
|
Final | Junior A F-44 | 358 |
|
Katarina Petrovic
[SRB] GALEB
|
2 - 0
(PTF)
|
Vigh Ingrid
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
|
Final | Junior A F-55 | 458 |
|
Sandra Djurić
[SRB] KWON BATAJNICA
|
0 - 2
(PTF)
|
Jana Lukic
[SRB] LETNJIKOVAC
|
|
Final | Kadet B F-59 | 658 |
|
Djurdja Klasnja
[SRB] EUROŠPED
|
2 - 0
(PTF)
|
Jovana Kostić
[SRB] CRVENA ZVEZDA
|
|
Final | Kadet B F-47 | 758 |
|
Valentina Marjan
[SRB] EUROŠPED
|
0 - 2
(PTF)
|
Natasa Vuletic
[SRB] EUROŠPED
|
|
Final | Pioniri A (8-9) M-31 | 159 |
|
Ognjen Janković
[SRB] AZIJA
|
2 - 0
(PTF)
|
Luka Radosavljevic
[SRB] VRŠAC
|
|
Final | Kadet A M-45 | 259 |
|
Božidar Pilipović
[BIH] LJUBIJA-PRIJEDOR
|
1 - 2
(PTF)
|
Vukadin Orelj
[SRB] EUROŠPED
|
|
Final | Junior A F-46 | 359 |
|
Lana Nestorov
[SRB] EUROŠPED
|
2 - 0
(PTF)
|
Đurđa Petrović
[SRB] TEKVONDO AKADEMIJA
|
|
Final | Junior A F-59 | 459 |
|
Sara Stojković
[SRB] GITROS
|
0 - 2
(PTF)
|
Marta Graovac
[SRB] KWON BATAJNICA
|
|
Final | Kadet B M-57 | 659 |
|
Vanja Serdarević
[SRB] GALEB
|
1 - 2
(PTF)
|
Andrej Tasevski
[SRB] KOLOSEUM
|
|
Final | Kadet B F-51 | 759 |
|
Nikolina Koprivica
[SRB] OMEGA-BEOGRAD
|
1 - 2
(PTF)
|
Julija Timotijević Teodorović
[SRB] OMEGA-BEOGRAD
|
|
Final | Pioniri A (10-11) F-27 | 160 |
|
Katarina Kobiljski
[SRB] ELIT
|
2 - 1
(PTF)
|
Sara Filipović
[SRB] GITROS
|
|
Final | Kadet A M-49 | 260 |
|
Aleksandar Savković
[SRB] GALEB
|
0 - 2
(PTF)
|
David Hegedis
[SRB] STIL
|
|
Final | Junior A F-49 | 360 |
|
Nina Dzunić
[SRB] ASTERIKS
|
2 - 0
(PTF)
|
Ana Radovanović
[SRB] TEKVONDO AKADEMIJA
|
|
Final | Junior A M-55 | 460 |
|
Nikola Ilić
[SRB] GALEB
|
2 - 0
(PTF)
|
Damjan Djordjevic
[SRB] EUROŠPED
|
|
Final | Kadet B M-61 | 660 |
|
Petar Galović
[SRB] GITROS
|
2 - 1
(PTF)
|
Matei Popa
[ROU] BLACK TIGER
|
|
Final | Kadet B M-41 | 760 |
|
Silaghi Zoltan
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
2 - 0
(PTF)
|
Aleksandar Đorić
[SRB] ASTERIKS
|
|
Final | Pioniri A (10-11) M-27 | 161 |
|
Djordje Vranesevic
[SRB] STIL
|
0 - 2
(PTF)
|
Anel Kuačevci
[SRB] SPARTA
|
|
Final | Junior B F-52 | 661 |
|
Andrea Miljusevic
[SRB] EUROŠPED
|
2 - 0
(PTF)
|
Girlonta Diana
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
|
Final | Kadet B M-45 | 761 |
|
Nikola Kosjerina
[SRB] OBRENOVAC
|
0 - 2
(PTF)
|
Teodor Milanović
[SRB] EUROŠPED
|
|
Final | Junior B F-55 | 662 |
|
Denisa Bordeianu
[ROU] BLACK TIGER
|
1 - 2
(PTF)
|
Aleksandra Spasić
[SRB] AZIJA
|
|
Final | Kadet B M-49 | 762 |
|
Levente Sztano
[HUN] TAEKWONDO FANATIX
|
2 - 1
(PTF)
|
Vasilije Bjelic
[SRB] VOJVODINA
|
|
Final | Junior B F-59 | 663 |
|
Anastasija Udovčić
[SRB] ZRENJANIN
|
2 - 0
(PTF)
|
Lana Obradovic
[SRB] OMEGA-BEOGRAD
|
|
Final | Junior B F+68 | 664 |
|
Marija Mrkšić
[SRB] KWON BATAJNICA
|
2 - 0
(PTF)
|
Cristiana Cornea
[ROU] BLACK TIGER
|
|
Final | Junior B M-59 | 665 |
|
Takacs David
[ROU] ASOCIATIA ROMANA DE TAEKWONDO
|
2 - 0
(PTF)
|
Milan Cvetkovic
[SRB] VRŠAC
|
|
Final | Junior B M-63 | 666 |
|
Albert Pralea
[ROU] BLACK TIGER
|
0 - 2
(PTF)
|
Bogdan Soloviev
[ROU] BLACK TIGER
|
|